Sportovci a sportovkyně, je to tady! Měsíce práce a odhodlání nás vedly k tomuto okamžiku. Okamžiku, ve kterém vám chceme s velkou radostí představit naši hrdinskou sportovní aplikaci pro všechny nadšené sportovce. 
3, 2, 1 .. start!

Znáte nás jako fotografy? Výborně! Přidejte si k tomu stejné nadšení pro sport a touhu nabídnout sportovní aplikaci, která bude mít všechno a ještě něco navíc. Výsledek? Nová mobilní aplikace pro Android s měřením aktivity prostřednictvím GPS. Pokud si právě teď říkáte, že takových aplikací jsou desítky a proč by zrovna aplikace PhotonHero měla mít své místo ve vašem telefonu, dejte nám šanci a pojďte se podívat, co všechno aplikace zcela zdarma nabízí.

 

Statistika není nuda

Patříte mezi sportovce, kteří si svoje sportovní výkony rádi zaznamenávají? Přemýšlíte na posledních metrech nebo v posledních minutách aktivity nad tím, jaký byl váš dnešní výkon? V tom případě nebudete zklamaní, pokud si pro analýzu výkonu vyberete právě naši aplikaci nebo funkce na webu. Aplikace vám (ještě než se stačíte vydýchat a protáhnout) nabídne základní rozbor sportovní aktivity. Později se můžete podívat na web, kde už na vás bude čekat mnohem komplexnější analýza každého výkonu včetně detailních statistik výkonů v čase. Prostě parádní grafy a rozbory. To ocení snad každý milovník statistik a sportu. 

 

Nezbývá než dodat, že si na webových stránkách můžete aktivitu přidat i ručně nebo ji nahrát ve formátu GPX či TCX. Případně můžete využít i hromadný import aktivit. A to už se vyplatí, co říkáte? Jako bonus přidáváme možnost porovnávat se s ostatními uživateli a motivovat se tak k dalšímu pohybu.

 

Bojuj a makej

Jako hlavní motivaci k pohybu jsme zvolili výzvy. Vytvářejte si vlastní výzvy a vlastní cíle, kterých chcete dosáhnout a bojujte s ostatními o vítězství a překonání vlastních hranic. Kritéria takto zvolených uživatelských výzev mohou být různá a jsou zcela na vás. Ať už půjde o vzdálenost, převýšení, určitý typ sportu nebo čas aktivity, výzvy vás poženou vpřed. Bojujte například muži proti ženám, jednotlivě nebo podle věku či hmotnosti. Meze se žádné nekladou. Navíc pro vás máme ještě jako bonus připraveny speciální výzvy pod taktovkou PhotonHero.

 

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Zaujali vás výzvy, ale nechcete do toho jít sami? Nemusíte! Nabízíme vám možnost týmování. Založte si vlastní tým nebo se k některému přidejte a táhněte za jeden provaz. Bojujte, motivujte se, spolupracujte. Vždyť už ve dvou se to lépe táhne.

 

Postavte se na bednu

Víme, že není lehké se jen tak dostat na bednu a převzít ocenění pro ty nejlepší sportovce. Pro nás je ale každý hrdinou! Na našem webu najdete závodní profily s rekordy podle jednotlivých sportů, počtů aktivit nebo účasti na reálných závodech. Přijďte si vybojovat vlastní ocenění a sportujte tak, jak to máte rádi.

 

Lenošení už bylo dost

Pojďte do toho s námi a staňte se hrdinou s PhotonHero! Na všech funkcích v aplikaci i na webu stále pracujeme, vylepšujeme je a vymýšlíme nové bonusy, které vám přinesou skvělou tečku za každým sportovním výkonem. Tečku, kterou rádi doplníme úsměv na tváři každého sportovce. A pevně věříme, že se zase brzo potkáme na závodech tak, jak jsme zvyklí. Vy na trati, my za objektivem.


Jak začít?

  1. Vytvořte si uživatelský profil zde na webu
  2. Stáhněte si mobilní aplikaci na android z Google Play (nebo importujte své aktivity ve formátech .gpx nebo .tcx z jiných služeb) a přihlaste se do ní svým účtem
  3. Najděte si nebo založte vlastní tým nebo výzvu na webu
  4. Zaznamenávejte své každodenní aktivity aplikací, soupeřte a překonávejte se