Práce na nových funkcích našeho webu jsou stále v plném proudu. Každý den se posouváme k vysněné cílové čáře a právě dnes vám moc rádi představíme další novinku z klávesnice PhotonHero.

Vsadíme se, že na otázku, kde rádi sportujete nebo jaké máte oblíbené trasy, dokážete bez problémů odpovědět. Nezaváháte ale ani u otázky, kde sportujete nejčastěji? 

Představujeme vám novinku mezi našimi statistikami sportovních aktivit, kterou je heat mapa.

Každá sportovní aktivita si zaslouží pozornost. Procházka, běžecký trénink, výšlap do kopců a hor, cyklistický výlet i jakýkoliv závod. Ať už pro zaznamenání sportovní aktivity využijete naši aplikaci PhotonHero (děkujeme za podporu) nebo jinou aplikaci (sportovní aktivitu si nahrajete k nám na web), každý krok se počítá a můžete se těšit na úžasné barevné zobrazení všech vašich sportovních aktivit po celém světě.

Podívejte se, ve kterých městech sportujete nejčastěji, které regiony jste navštívili, v jakých krajích jste závodili a která místa jsou vaše top a svítí na heat mapě jasně červenou barvou

Nakonec vás, jako bonus, zveme k našim hrdinským sportovním výzvám. Přidejte se k nám, sportujte, propojujte sítě svých zelených míst na heat mapě a objevujte nová místa. Probuďte v sobě hrdinu.