FOTOGRAFIE, KTERÉ VYPRÁVĚJÍ PŘÍBĚH

AUTOMATICKY DETEKUJEME STARTOVNÍ ČÍSLA
SPOJUJEME UŽIVATELE S FOTKAMI A VÝSLEDKY
FOTÍME VŠECHNY ZÁVODNÍKY

ANALYZUJEME VAŠE VÝKONY

POROVNÁNÍ VÝSLEDKŮ

Vaše výsledky ze závodů dokážeme porovnat jak napříč ročníky, tak i s profily ostatních závodníků. Vyhledejte si vaše přátele a porovnávejte své výkony ještě dnes.

ROZŠÍŘENÉ STATISTIKY

Nezaznamenáváme pouze vaši výslednou pozici a čas, ale každému závodníkovi jeho výsledky detailně analyzujeme. Dozvíte se tak, jakou jste měli průměrnou rychlost, tempo nebo také všeobecné statistiky o závodu.

NÁHLED DO HISTORIE

Stroj času jsme nevynalezli, ale jednotlivé výsledky na našem webu jsou staženy k reálnému počasí, které bylo v den závodu. V rámci ročníků budou vaše výsledky mnohem relevantnější.

MAPA A KALENDÁŘ ZÁVODŮ

KALENDÁŘ ZÁVODŮ

S námi již nezapomenete na žádný důležitý závod. Jenom u nás si můžete vytvořit vlastní kalendář oblíbených závodů. Každý závod má u nás detailní profil, kde kromě fotografií naleznete na jednom místě videa a další aktuality.

MAPA ZÁVODŮ

Hledáte novou motivaci? Prozkoumejte mapu závodů napříč všemi sporty. Abychom vám usnadnili hledání, zpracovali jsme podrobné filtrování.

GPS A POČASÍ

Detail každého závodu vám nabídne také předpověď počasí, pokud již závod proběhl, naleznete zde počasí, které bylo v den závodu. U závodu nabízíme přehlednou mapu s vrstvami jednotlivých tras s vyznačením startu, cíle, překážek nebo občerstvovací stanice.

SPORTOVNÍ SOCIÁLNÍ SÍŤ

ZÁVODNÍ PROFILY

Vyhledejte si nové kamarády, kteří vyznávají stejné sportovní aktivity. Označte si vaše oblíbené závody a všechny akce si přidejte do Vašeho závodního kalendáře.

SPORTOVNÍ HISTORIE

Sledujeme vaše sportovní krůčky, vaše výkony a účasti na závodech.

PROFILY FOTOGRAFŮ

Zjistěte, zdali se Váš oblíbený fotograf zúčastní závodu, na který se připravujete.

Neváhejte a přidejte se do naší sportovní komunity.

Vaše hrdinské výsledky a fotografie.