30 km

ZÁVODNÍKŮ

251

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:19m:5s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

22.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:38s

POČASÍ

17 °C

MUŽŮ

168 startujících

ŽEN

61 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1248 Toman Luboš M 1 Carla.kupkolo.cz 00:54:10 -
2 1223 Vích Michal M23 1 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 00:54:11 0m:0s
3 219 Drinka Daniel M23 2 Křižák team 00:54:23 0m:12s
4 1194 Vosátka Tomáš M 2 RockMachine-Cyklomax 00:54:29 0m:19s
5 1124 Papoušek Honza M23 3 Cyklo-Ski klub Polička 00:54:50 0m:39s
6 1162 Šňupárek Václav M23 4 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 00:55:12 1m:1s
7 1151 Souček Petr MJ 1 Bikemarast team 00:55:12 1m:1s
8 1004 Bělecký Petr M 3 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 00:55:14 1m:3s
9 1129 Pelčarský Aleš M 4 00:56:25 2m:15s
10 99 Toman Lukáš M 5 CARLA.KUPKOLO.CZ 00:57:37 3m:26s
11 1081 Kočí Ladislav M 6 INT CZ 00:57:43 3m:32s
12 1212 Vtípil Radek M 7 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 00:57:46 3m:35s
13 1132 Mrkos Robert M23 5 Rock Machine - Cyklomax 00:59:00 4m:49s
14 1083 Kolda Pavel M 8 BAKAKO Nová Paka 00:59:01 4m:50s
15 1164 Šplíchal Jan M23 6 HSK-cycling team 00:59:02 4m:51s
16 1234 Beran Lukáš M 9 GHOST TEAM 00:59:03 4m:52s
17 1174 Šváb Jan M 10 Greyhound racing 00:59:04 4m:53s
18 1120 Novák Petr M 11 HSK cycling team 00:59:16 5m:5s
19 1054 Hořeňovský Jiří M 12 Velocentrum - Stratos auto 01:00:19 6m:8s
20 1076 KAŽMÍR ROMAN M 13 Ironman Sudoměř team 01:00:25 6m:14s
21 1090 Kubant Pavel M 14 Napa Trucks 01:00:25 6m:15s
22 1127 Kubišta Martin MJ 2 BAKAKO Nová Paka 01:00:43 6m:32s
23 1049 Hemelík Patrik M23 7 RockMachine- Cyklomax 01:00:44 6m:33s
24 1063 Ingriš Marek M23 8 Merida bike team Nýřany 01:00:44 6m:34s
25 1245 Heczko Stanislav MJ 3 SA Špindlerův Mlýn 01:01:04 6m:53s
26 1217 Staněk Tomáš M 15 Bakako Nová Paka 01:01:08 6m:57s
27 119 Serbus Jan M 16 SMEČKA 01:01:10 6m:59s
28 1058 Hruška Vladimír M 17 Grog Mašín 01:01:36 7m:25s
29 1216 Chaloupka Tomáš M 18 KHP a.s. 01:01:51 7m:40s
30 1037 Fišer Jaroslav M 19 Regio auto HK 01:01:53 7m:42s
31 1075 Karnet Ondřej M 20 CykloVAPE Racing Team 01:01:53 7m:43s
32 1110 Marek Mojmír M 21 01:01:58 7m:47s
33 1242 Schürová Sandra Z 1 OPLT Cycling 01:01:59 7m:48s
34 168 Kolakovský Robin MJ 4 Rock Machine - Cyklomax 01:01:59 7m:49s
35 1161 Šlor Robert M 22 01:02:03 7m:52s
36 1073 Kahl Václav M 23 Magnalink 01:02:05 7m:55s
37 1215 Marek Mojmír MJ 5 01:02:06 7m:55s
38 1163 Šplíchal Josef M 24 HSK cycling team 01:02:26 8m:15s
39 1111 Mergancová Iva Z 2 HSK Cycling team 01:02:31 8m:20s
40 1047 Havelka Petr M 25 Hradecký spinning klub 01:02:49 8m:38s
41 40 Gremlica Filip M 26 01:02:52 8m:41s
42 1220 Káňa Tomáš M23 9 REDPOINT TEAM 01:02:55 8m:44s
43 1015 Cutych Jakub M 27 01:03:11 9m:1s
44 1201 Zeman Vojtěch M 28 01:04:02 9m:51s
45 1208 Morávek Roman MJ 6 TJ Sokol Deštná v Orlických Horách 01:04:08 9m:57s
46 1237 Vítek Roman M 29 01:04:12 10m:2s
47 1065 Janáček Tomáš M 30 01:04:15 10m:4s
48 1036 Fišer Michal M 31 01:04:20 10m:9s
49 1241 Procházka Jiří M 32 SK SKIVELO NESLYŠÍCÍCH OLOMOUC 01:04:29 10m:18s
50 129 Serbusova Katerina Z 3 Symbio+ BMC 01:04:31 10m:20s
51 1141 Richtr Jaroslav M 33 R.Team 01:04:33 10m:22s
52 1228 Horka Filip MJ 7 AUTOLUX 01:04:36 10m:25s
53 1142 Romportl Jaroslav M 34 HSK cycling team 01:04:36 10m:26s
54 1144 Řehová Martina Z 4 01:04:37 10m:27s
55 1068 Ječný Josef M 35 01:04:38 10m:28s
56 1102 Macko Vladimír M 36 01:04:48 10m:38s
57 1067 Janosik Juraj M 37 01:04:51 10m:40s
58 1180 Trojanová Šárka Z 5 Focus 01:04:53 10m:43s
59 1070 Jílek Michal M 38 Magnalink 01:04:54 10m:43s
60 1188 Věchet Ladislav M 39 01:04:55 10m:44s
61 23 Čejka Bořivoj M 40 01:04:59 10m:48s
62 1108 Máslo Jan M 41 01:05:05 10m:54s
63 1041 Fryč Augustin M 42 Stratosauto.cz 01:05:09 10m:58s
64 1197 Zámečník Pavel M 43 01:05:09 10m:58s
65 1060 Chába Jiří M 44 Bikemarast Team 01:05:09 10m:58s
66 1088 Koza Petr M 45 01:05:29 11m:18s
67 1126 Parobek pavel M 46 01:05:40 11m:29s
68 1214 Zemánek Matyáš MJ 8 01:05:48 11m:38s
69 1229 Solnička Jan M 47 01:05:55 11m:44s
70 1125 Papoušková Martina ZJ 1 Cyklo Ski klub Polička 01:05:59 11m:49s
71 1077 Kleisner Pavel M 48 - 01:06:03 11m:52s
72 1079 Knittel Jan M 49 01:06:11 12m:0s
73 1145 Sadský Daniel M 50 01:06:18 12m:7s
74 1133 Podaný Lubomír M 51 01:06:18 12m:7s
75 209 Vévoda Libor M 52 RC-Blansko 01:06:25 12m:14s
76 1045 Halíř Václav M 53 Salamandr team 01:06:29 12m:18s
77 1046 Hanč Tomáš RT 1 01:06:30 12m:19s
78 1186 Vašíček Lukáš M 54 01:06:50 12m:39s
79 1053 Hortlík Pavel RT 2 01:06:56 12m:46s
80 1117 Němec Filip M23 10 01:06:57 12m:47s
81 1238 Karras Karel MJ 9 01:07:14 13m:3s
82 1096 Kutnar Michal M 55 Foxini 01:07:29 13m:18s
83 1146 Schwaningerová Petra Z 6 RockMachine-Cyklomax 01:07:33 13m:22s
84 1023 Dejmek Luboš M 56 01:07:34 13m:23s
85 1040 frycova zaneta Z 7 stratos 01:07:43 13m:33s
86 1155 Studnička Václav M 57 enduro klub semily 01:07:45 13m:34s
87 1236 Vít Zdeněk M 58 01:07:53 13m:42s
88 1050 Hloušek Martin M 59 01:08:06 13m:55s
89 21 Částek Michal M 60 FORT SMC 01:08:20 14m:9s
90 1140 Richtr Jaroslav M 61 R.team 01:08:39 14m:28s
91 1017 Čechal Petr M23 11 01:08:43 14m:32s
92 74 Svatoš Martin M23 12 01:09:01 14m:50s
93 1177 Térová Veronika Z23 1 S - Sport Hronov 01:09:02 14m:51s
94 1187 Vavřina Lukáš M 62 01:09:05 14m:54s
95 1135 Pochopová Nicole Z 8 01:09:07 14m:57s
96 1032 Dvořák Luboš M 63 01:09:09 14m:58s
97 1093 Kurečka Jindřich M 64 01:09:17 15m:6s
98 1097 Kylar Michal M 65 01:09:27 15m:16s
99 1072 Jiřička Jakub M 66 01:09:28 15m:17s
100 1207 Nasčák Martin M 67 Letec na kole 01:09:29 15m:18s

60 km

ZÁVODNÍKŮ

180

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:17m:26s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

26.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:17s

POČASÍ

17 °C

MUŽŮ

166 startujících

ŽEN

14 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 3 Šťastný Roman M30 1 RockMachine-Cyklomax 01:46:32 -
2 20 Čáp Lukáš M30 2 HSK cycling team 01:46:41 0m:9s
3 6 Rydval Filip M20 1 alltraining.cz 01:46:49 0m:17s
4 186 Bukovský Lukáš M40 1 Rock Machine - Cyklomax 01:47:03 0m:31s
5 2 Horák Martin M40 2 01:47:36 1m:4s
6 100 Mokrý Jakub M20 2 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:47:44 1m:12s
7 1 Splítek Martin M20 3 HSK cycling team 01:51:42 5m:10s
8 91 Malíř Jan M30 3 GHOST Team 01:51:45 5m:13s
9 210 Dvořák David M20 4 01:51:48 5m:16s
10 150 Tříska Lukáš M40 3 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:53:48 7m:16s
11 187 Šubr Martin M20 5 BEMANIAX MADBIKE 01:53:49 7m:16s
12 132 Spáčil Leopold M50 1 NOVATOP LAPIERRE 01:53:49 7m:17s
13 178 Voceďálek Jaroslav M30 4 VOCET PROLOG BIKE 01:53:50 7m:18s
14 58 Ingriš Patrik M40 4 MTB -Nýřany 01:53:51 7m:19s
15 175 Čada Tomáš M50 2 Redpoint eleven Team 01:53:51 7m:19s
16 217 Jelínek Jan M30 5 Kopasport CZ 01:53:53 7m:21s
17 78 Kraus Miroslav M50 3 Lázně Bělohrad 01:53:54 7m:22s
18 5 Semerád Ondřej M40 5 01:53:58 7m:26s
19 101 Mooc Filip M30 6 01:53:58 7m:26s
20 39 Gebrt Michal M40 6 Cube Pejcha HK 01:54:01 7m:29s
21 50 Puš Petr M50 4 Rock Machine - Cyklomax 01:58:22 11m:50s
22 105 Nosek Rudolf M40 7 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 01:58:22 11m:50s
23 7 Kysela Patrik M40 8 ZPCYKLO PROOFY CORRATEC TEAM 01:58:24 11m:52s
24 4 Dražan Tomáš M20 6 01:58:34 12m:1s
25 43 Haškovec Jan M30 7 02:00:15 13m:43s
26 65 Kačírek david M40 9 Kupkolo MTB Team Pardubice 02:00:18 13m:46s
27 200 Vašíček Roman M40 10 Continental Adršpach 02:01:25 14m:53s
28 154 Vik Pavel MM 1 02:01:28 14m:56s
29 194 Karaba Zdeněk M50 5 KABA-SPORT CHOTĚBOŘ 02:01:32 15m:0s
30 116 Pilnáček Radek M40 11 HSK cycling team 02:01:52 15m:20s
31 126 Rauchfuss Marek M40 12 REVITBUILD MMTB Team 02:01:52 15m:20s
32 42 Hájek Tomáš M40 13 02:01:55 15m:23s
33 38 Gabriel Aleš M50 6 02:01:55 15m:23s
34 29 Divíšek David M40 14 INS Atelier Náchod 02:01:59 15m:27s
35 49 Hora Luděk M30 8 MTB-Nýřany 02:03:55 17m:23s
36 183 Petrák Pavel M50 7 02:03:58 17m:26s
37 171 Slabý Jiří M60 1 CTM 02:03:58 17m:26s
38 212 Jambor Michal M30 9 CYKLONADŠENCI MKC 02:04:01 17m:29s
39 176 Zadina Petr M40 15 KABA-SPORT CHOTĚBOŘ 02:04:02 17m:30s
40 170 Pour David M30 10 beManiax Madbike 02:04:05 17m:33s
41 144 Tauchman Michal M50 8 Rockmachine-Cyklomax 02:04:08 17m:36s
42 113 Pazdera Tomáš M30 11 02:04:08 17m:36s
43 214 Bergerová Karolína Z20 1 CK Carla.kupkolo.cz 02:04:15 17m:43s
44 155 Vít Premysl M40 16 02:04:24 17m:52s
45 44 Havelka Daniel M40 17 ZPA bike team 02:04:39 18m:7s
46 142 Škola Pavel M30 12 internetovestranky.com 02:05:27 18m:55s
47 57 Mareček Jan M50 9 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 02:06:30 19m:58s
48 45 Havlíček Jan M40 18 BIKEMARAST team 02:07:43 21m:11s
49 131 Skalicky Michael M40 19 Klub sportů Pardubice 02:07:46 21m:14s
50 52 Hospodka Jiří M20 7 alltraining.cz 02:07:50 21m:18s
51 110 Odehnal Jan M20 8 02:07:50 21m:18s
52 47 Hemelík Pavel M50 10 RockMachine-Cyklomax 02:07:50 21m:18s
53 94 Mastík Tomáš M30 13 Černí koně 02:07:53 21m:21s
54 28 Čipera Radek M50 11 Radvanice 02:07:53 21m:21s
55 68 Kocman Petr M40 20 ČeMBA / Černí koně 02:07:54 21m:22s
56 203 Michalička David M30 14 TK Radošovice 02:07:56 21m:24s
57 161 Zelený Petr M50 12 ELEVEN MERCEDES -BENZ MITAS 02:07:59 21m:27s
58 32 Dvořák Jiří M50 13 amatér 02:07:59 21m:27s
59 98 Michal Martin M30 15 02:07:59 21m:27s
60 167 Šaník Luděk M50 14 Černí koně 02:09:43 23m:11s
61 193 Rychtera Vladislav M40 21 PRASKLEJ ŘETĚZ BIKE TEAM MILETÍN 02:09:51 23m:18s
62 104 Nevečeřal Pavel M40 22 02:10:12 23m:40s
63 179 Tomáš Zdeněk M40 23 GOMANGO 02:10:19 23m:47s
64 79 Kraus Vladimír M50 15 02:10:23 23m:51s
65 97 Menoščik Martin M30 16 TPCA bike team 02:10:25 23m:53s
66 215 Rada Václav M40 24 02:10:25 23m:53s
67 89 Machala Martin M50 16 ALPINA & ROECKL 02:10:26 23m:54s
68 174 Chemišinec Pavel M30 17 Lázně Bělohrad - Kola Šír 02:10:28 23m:56s
69 13 Bartošová Lenka Z30 1 SUPERIOR CykloFIT CYKLING TEAM 02:10:29 23m:57s
70 148 Tomášová Lenka Z30 2 Bike Run Stará Paka 02:10:35 24m:3s
71 156 Vodehnal David M40 25 02:10:36 24m:3s
72 121 Pospíšil Tomáš M30 18 02:11:44 25m:12s
73 149 Továrek Ondřej M30 19 SK Kociánka Brno 02:11:50 25m:18s
74 51 Horký Roman M20 9 SPP Pičín 02:11:50 25m:18s
75 211 Jirout Aleš M40 26 CYKLONADŠENCI MKC 02:12:38 26m:6s
76 59 Jakeš Josef M50 17 FINBIKE 02:12:45 26m:13s
77 117 Pirkl Miroslav M40 27 Písek 02:12:49 26m:17s
78 88 Macek Martin M50 18 SK Finisher 02:12:51 26m:19s
79 67 Klimeš Miloš M60 2 KC Brno 02:13:11 26m:39s
80 182 Anděl Jaroslav M30 20 02:13:35 27m:3s
81 125 Rak Česlav M50 19 PSC Hradec Králové 02:13:44 27m:12s
82 185 Rak Tomáš M20 10 02:13:46 27m:14s
83 197 Hejcman Jan M30 21 02:14:27 27m:55s
84 48 Hodoval Petr M50 20 02:15:09 28m:37s
85 24 Černovský Zdeněk M40 28 TRYMENA-ROUDNICE 02:15:17 28m:45s
86 118 Pojda Lukáš M40 29 Gepard Pardubice 02:15:44 29m:11s
87 11 Adam Tomáš M40 30 C.K.Vepříkov 02:16:10 29m:38s
88 86 Kyrych Vladimír M40 31 Deathstones Bikes 02:16:10 29m:38s
89 66 Kašpar Zbyněk M20 11 Třebešov 02:16:45 30m:13s
90 177 Macková Joltana Z20 2 02:16:51 30m:19s
91 93 Mařan Jiří M50 21 02:17:21 30m:49s
92 35 Flieger Jiří M40 32 SK Blíževedly 02:17:38 31m:6s
93 70 Kolouch Jan M20 12 02:17:46 31m:13s
94 159 Vošický Petr M50 22 Savona 3 02:17:49 31m:17s
95 85 Kutmon Miroslav M30 22 02:18:13 31m:41s
96 184 Hradil Jakub M20 13 BIKESPORT HK 02:18:17 31m:45s
97 216 Kubrycht Miloš M50 23 Rock Machine - Cyklomax 02:19:02 32m:30s
98 157 Vondruška Bohuslav M30 23 TJ Sokol Hrabenov 02:19:02 32m:30s
99 163 Žáček Pavel M50 24 02:19:06 32m:34s
100 108 Novotný Miloslav M60 3 IVAR CS – AUTHOR TEAM 02:19:32 33m:0s

Zdroj: Sport Base