Trasa 68 km

ZÁVODNÍKŮ

350

PRŮMĚRNÝ ČAS

3h:54m:2s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

17.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:26s

PRŮMĚRNÝ VĚK

40.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

71 let

POČASÍ

4 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1 Lasák Matěj 68M29 1 MAX CURSOR 02:30:20 -
1 2 Brož Matěj 68M29 1 SINTESI RACING 02:30:20 -
3 147 Kroček Roman 68M39 1 crossbike.cz 02:36:19 5m:59s
4 349 Chalastra Lukasz 68M29 3 Prema Cycling Team 02:37:53 7m:33s
5 230 Rohel Břetislav 68M29 4 KC Hlinsko 02:37:53 7m:33s
6 4 Sedlář Jakub 68M39 2 NOVATOP-LAPIERRE 02:39:00 8m:40s
7 8 Kalita Tomáš 68M29 5 SK Bagbike Rubing 02:39:08 8m:48s
8 29 Buksa Dominik 68M29 6 FUTURE CYCLING - ED´SYSTEM 02:40:26 10m:6s
9 7 Hudeček Petr 68M39 3 Opavské dupy 02:43:03 12m:43s
10 61 Galuška Tomáš 68M49 1 Force KCK cykloteam Zlín 02:43:05 12m:45s
11 9 Volek Jaromír 68M39 4 SK Bagbike 02:43:07 12m:47s
12 345 Veselý Tomáš 68M49 2 SK BAG BIKE 02:44:43 14m:23s
13 28 Bukovský Lukáš 68M49 3 RockMachine-Cyklomax 02:44:44 14m:24s
14 325 Waclawek Michal 68M49 4 0 02:45:23 15m:3s
15 78 Hendrych David 68M39 5 Bikestyle.cz 02:45:25 15m:5s
16 166 Kušnír Ondřej 68M29 7 BIKE SPORT servis Opava 02:46:00 15m:40s
17 347 Byrtus Lukáš 68M29 8 TJ TŽ Třinec 02:48:15 17m:55s
18 193 Mrůzek Michal 68M39 6 HEAD BIKE TJ OPAVA 02:48:37 18m:17s
19 135 Konečný Dalibor 68M29 9 KILPI RACING TEAM 02:49:58 19m:38s
20 98 Chovaneček Lukáš 68M39 7 COSA NOSTRA OSTRAVA 02:52:26 22m:6s
21 270 ŠIMA MARTIN 68M59 1 MAX CURSOR 02:52:50 22m:30s
22 306 Vávra Aleš 68M39 8 ANAG Olomouc 02:53:01 22m:41s
23 225 Rábl Martin 68M39 9 CROSSBIKECZ 02:53:19 22m:59s
24 353 Hrachovina Eduard 68M29 10 VŠB-TU FMMI 02:58:55 28m:35s
25 66 Glos Petr 68M49 5 Opava 02:59:00 28m:40s
26 183 Meisel Tomáš 68M49 6 NAPOHODU! bike team Píštˇ 02:59:02 28m:42s
27 350 Vavrečka Jiří 68M29 11 QUINTBIKE.cz 02:59:12 28m:52s
28 328 Wertich Jan 68M39 10 HEAD BIKE TJ Opava 02:59:28 29m:8s
29 51 Eichner Tomáš 68M59 2 Bajker.eu 02:59:37 29m:17s
30 202 Novák Václav 68M39 11 03:00:45 30m:25s
31 311 Vespalec Vladimír 68M49 7 03:00:49 30m:29s
32 346 Ivanov Nikola 68M39 12 03:02:26 32m:6s
33 160 Kučera Roman 68M39 13 Team LigthBIKE 03:02:44 32m:24s
34 84 Holub Milan 68M39 14 SK BagBike 03:03:11 32m:51s
35 299 Ulman Rostislav 68M39 15 CROSSBIKE CZ 03:04:28 34m:8s
36 6 Bárta Miroslav 68M60 1 Sk BagBike 03:04:48 34m:28s
37 155 Kubala Janusz 68M49 8 ČISTÝ SPORT 03:05:50 35m:30s
38 301 Válek Jirka 68M29 12 Sk BagBike 03:05:54 35m:34s
39 119 Kašný Tomáš 68M39 16 NAPOHODU! bike team Píšť 03:07:24 37m:4s
40 352 Michal Robert 68M49 9 03:07:28 37m:8s
41 92 Hurník Michal 68M39 17 Mokřinka 03:08:00 37m:40s
42 30 Buksa Jiří 68M59 3 Techfloor Opava Techfloor Opava 03:08:16 37m:56s
43 26 Břemek Viktor 68M49 10 Bike team Hlučín 03:09:15 38m:55s
44 31 Bulawa David 68M29 13 TJ TŽ Třinec 03:09:19 38m:59s
45 70 hafera stanislav 68M39 18 Bělá 03:09:25 39m:5s
46 182 Mazánek Vladimír 68M39 19 Tři Křížky 03:09:28 39m:8s
47 186 Mikuš Marian 68M39 20 Team LightBIKE 03:09:38 39m:18s
48 286 Tichý Štěpán 68M29 14 03:11:28 41m:8s
49 259 Steuer Radovan 68M59 4 HEAD BIKE TJ Opava 03:11:58 41m:38s
50 83 Holona Martin 68M49 11 Cobram Vianor 03:12:56 42m:36s
51 176 Malátek Tomáš 68M39 21 NOVATOP LAPIERRE 03:14:12 43m:52s
52 125 Kocián Tomáš 68M39 22 Quintbike.cz 03:16:03 45m:43s
53 71 Hajduček Jan 68M39 23 NOVATOP Lapierre 03:16:30 46m:10s
54 27 Březinová Radka 68Z 1 Lowellpro Racing Team ELCOM, a.s. 03:16:54 46m:34s
55 297 Tyleček Václav 68M39 24 Cyklosport Přikryl 03:17:01 46m:41s
56 23 Bohuš Vojtěch 68M29 15 Caramba! Team 03:17:40 47m:20s
57 219 Planka Dalibor 68M29 16 SK BagBike Rubena 03:18:13 47m:53s
58 231 Rosmanit Michal 68M29 17 NOVATOP LAPIERRE 03:18:57 48m:37s
59 56 Frkal Miroslav 68M60 2 NOVATOP Lapierre Opava 03:20:45 50m:25s
60 213 Pawlica Jan 68M39 25 03:21:09 50m:49s
61 140 Košnar Pavel 68M49 12 03:23:12 52m:52s
62 263 Suchánek Petr 68M49 13 03:23:12 52m:52s
63 47 Duda Daniel 68M39 26 Hupnakolo El-diablo 03:25:25 55m:5s
64 233 Rupa Miroslav 68M59 5 Sk Jiří team Ostrava 03:27:17 56m:57s
65 25 Boreček Tomáš 68M60 3 NOVATOP Lapierre 03:27:21 57m:1s
66 333 Zajíček Michal 68M39 27 Caramba! Team 03:29:27 59m:7s
67 307 Vavroš Jiří 68M39 28 PROFILSHOP.CZ 03:30:20 1h:0m:0s
68 344 Rett Tomáš 68M49 14 03:30:26 1h:0m:6s
69 295 Trybula Tomáš 68M49 15 Bowlingsky 03:30:40 1h:0m:20s
70 151 Křefký Manfred 68M59 6 NAPOHODU! bike team Píšť 03:31:07 1h:0m:47s
71 57 Fučík Jan 68M39 29 Mike Bike 03:32:19 1h:1m:59s
72 212 Pavlík Miroslav 68M59 7 Mountaintime Aropec 03:34:00 1h:3m:40s
73 86 Hovorka Jan 68M39 30 Fanaticus 03:34:06 1h:3m:46s
74 292 Trávník Lukáš 68M39 31 Mike Bike 03:35:45 1h:5m:25s
75 21 Bezděk Ondřej 68M39 32 03:36:26 1h:6m:6s
76 257 Spratek Radomír 68M49 16 03:36:26 1h:6m:6s
77 247 Sikora Tomáš 68M39 33 03:38:51 1h:8m:31s
78 281 Švihel Mirek 68M49 17 CPV Krnov 03:39:28 1h:9m:8s
79 232 Rosmanit Aleš 68M49 18 Bike Team Opava 03:40:04 1h:9m:44s
80 62 Gaś Jakub 68M29 18 Česká spořitelna Accolade 03:40:07 1h:9m:47s
81 106 Jančík Martin 68M39 34 dobrejadro.eu 03:40:44 1h:10m:24s
82 101 Jakl Jiří 68M59 8 TK Ostrava 03:41:49 1h:11m:29s
83 42 Češka Vladimír 68M49 19 03:42:05 1h:11m:45s
84 316 Vitoch Petr 68M39 35 03:42:30 1h:12m:10s
85 210 Pavelka Radim 68M39 36 Marathon team Klimkovice 03:43:05 1h:12m:45s
86 197 Němec Radek 68M49 20 Kylešovice 03:43:19 1h:12m:59s
87 107 Janda Petr 68M49 21 Ahes s.r.o 03:44:01 1h:13m:41s
88 75 Hegedüs Robert 68M39 37 VZS Ostrava 03:45:17 1h:14m:57s
89 156 Kubečka Tomáš 68M49 22 03:46:55 1h:16m:35s
90 313 Vícha Tomáš 68M39 38 ZIKADO 03:47:13 1h:16m:53s
91 267 Szolony Tomáš 68M59 9 03:50:30 1h:20m:10s
92 133 Kolář Ruda 68M59 10 A team NOVO Bruntál 03:51:54 1h:21m:34s
93 237 Rymel Tomáš 68M39 39 COSA NOSTRA OSTRAVA 03:52:03 1h:21m:43s
94 343 Zajonček Ota 68M59 11 Sacha Sport 03:52:04 1h:21m:44s
95 287 Tichý Petr 68M49 23 Cobram team 03:53:02 1h:22m:42s
96 157 Kubesa Ondřej 68M39 40 Komarovjaci.com 03:53:59 1h:23m:39s
97 113 Juchelka Patrik 68M49 24 03:54:04 1h:23m:44s
98 38 Čarný David 68M39 41 03:54:21 1h:24m:1s
99 48 Duda Robert 68M59 12 03:54:28 1h:24m:8s
100 103 Janalík Tomáš 68M29 19 MT Klimkovice 03:54:49 1h:24m:29s

Trasa 38 km

ZÁVODNÍKŮ

642

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:42m:47s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

14.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:17s

PRŮMĚRNÝ VĚK

36.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

75 let

POČASÍ

4 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 553 Damek Milan 38MV 1 Sportique.cz 01:28:13 -
2 1154 Lamich Adam 38M 1 Superior Riders 01:38:03 9m:50s
3 1080 Zednik Vítězslav 38M 2 Superior Riders 01:38:05 9m:52s
4 1159 Tekula Hynek 38M 3 Cyklomat Kopřivnice 01:38:57 10m:44s
5 1067 Vymětalík Jaroslav 38M 4 CYKLO PROFI 01:38:59 10m:46s
6 957 Stolařík Tomáš 38MV 2 SK Jiří Team Ostrava 01:39:00 10m:47s
7 1076 Zapalač Lukáš 38M 5 ValachMTB 01:39:00 10m:47s
8 756 Kubovčík Matěj 38M 6 Crossbike 01:40:28 12m:15s
9 527 Blokeš Marek 38M 7 NAPOHODU! bike team Píšť 01:42:56 14m:43s
10 884 Pretsch Marek 38M 8 01:43:15 15m:2s
11 929 Schneider Vojtěch 38M 9 Erholung team Bolatice 01:43:23 15m:10s
12 1129 Šíma Martin 38M 10 MAX CURSOR 01:44:15 16m:2s
13 993 Štefek Lukáš 38M 11 MTB Ondřejník 01:45:23 17m:10s
14 623 Holášek Marek 38M 12 MTB Goldys 01:45:24 17m:11s
15 524 Bílík Petr 38M 13 Novatop Lapierre Duráci 01:45:25 17m:12s
16 1059 Vlček Michal 38MV 3 Los Amateros MTB Bílovec 01:46:23 18m:10s
17 710 Koňař Vojtěch 38M 14 01:47:21 19m:8s
18 1101 Keisler Jiří 38M 15 01:47:50 19m:37s
19 1174 Hrdina Libor 38M 16 01:48:12 19m:59s
20 607 Hansmann Roman 38M 17 01:48:43 20m:30s
21 532 Brychtová Anna 38ZV 1 Kilpi triatlon team 01:49:41 21m:28s
22 847 Novak Jakub 38M 18 KILPI RACING TEAM 01:49:59 21m:46s
23 514 Běhůnek Svatoslav 38M 19 01:50:23 22m:10s
24 1146 Mrkva Jakub 38M 20 Superior14 01:50:39 22m:26s
25 1009 Tešnar Jiří 38M 21 Hup na kolo 01:50:51 22m:38s
26 1068 Wachtarczyk Tomáš 38MV 4 Los Amateros MTB Bílovec 01:50:51 22m:38s
27 1040 Vaňhara Vojtěch 38MV 5 Mám rád sníh 01:50:56 22m:43s
28 698 Klíma Martin 38M 22 Ženklava 01:51:08 22m:55s
29 568 Fiala Radim 38MV 6 Novatop Lapierre 01:51:27 23m:14s
30 581 Fryč Bohdan 38M 23 KILPI RACING TEAM 01:52:23 24m:10s
31 1138 Grézl Martin 38M 24 Bike sport Uničov 01:52:30 24m:17s
32 502 Andree FIlip 38MV 7 HEAD BIKE OPAVA 01:52:36 24m:23s
33 1139 Navrátil Viktor 38M 25 Bike sport Uničov 01:52:51 24m:38s
34 749 Kříž Tomáš 38M 26 SK Jiří team 01:53:13 25m:0s
35 737 Kreml Tomáš 38M 27 Lowellpro 01:53:29 25m:16s
36 1048 Vesely Ondrej 38M 28 Ostrava 01:53:33 25m:20s
37 829 Mooc Filip 38M 29 Bagbike 01:53:34 25m:21s
38 1115 Košárek Radek 38M 30 SK Jiří Team Ostrava 01:53:36 25m:23s
39 618 Hloušek Matěj 38M 31 TIPA.eu 01:53:44 25m:31s
40 739 Kresta Martin 38M 32 01:54:10 25m:57s
41 668 Janků Libor 38M 33 ELCOM, a.s. 01:54:11 25m:58s
42 954 Stöcker Kamil 38M 34 Team LightBIKE 01:54:19 26m:6s
43 844 Neumann Marek 38M 35 01:54:38 26m:25s
44 940 Slivečka Marek 38M 36 ELCOM, a.s. 01:54:50 26m:37s
45 1157 Wróbel Ewelina 38ZV 2 GK Viktoria Rybnik 01:54:50 26m:37s
46 797 Malý Lukáš 38M 37 OMEGA, FEI VŠB-TU Ostrava 01:55:15 27m:2s
47 1065 Všianská Hana 38Z 1 SupGirls 01:55:16 27m:3s
48 633 Honěk Šimon 38M 38 Cyklocentrum Košárek Bílovec 01:55:37 27m:24s
49 1054 Vijačka Tomáš 38M 39 01:55:40 27m:27s
50 795 Malý David 38M 40 Lowellpro Racing Team 01:55:46 27m:33s
51 1150 Gold Tomáš 38M 41 MTB Goldys 01:55:49 27m:36s
52 582 Frydrych Adam 38M 42 MT Klimkovice 01:55:52 27m:39s
53 780 Lidvin Tomáš 38M 43 01:56:25 28m:12s
54 1056 Vítek Tomáš 38M 44 Mountaintime.cz 01:57:00 28m:47s
55 952 Stein Martin 38M 45 Tandem pro život 01:57:07 28m:54s
56 528 Brachař Kamil 38M 46 01:57:09 28m:56s
57 656 CHMUROVÁ ŠÁRKA 38Z 2 MAX CURSOR 01:57:29 29m:16s
58 1116 Malý Tomáš 38M 47 OMEGA, FEI VŠB TU Ostrava OMEGA, FEI VŠB-TU Ostrava 01:57:58 29m:45s
59 804 Materová Lucie 38ZV 3 Kilpi Triathlon Team 01:58:00 29m:47s
60 711 Kopáček Jan 38M 48 01:58:08 29m:55s
61 948 Sonnenschein Marek 38M 49 4 promile, FEI VŠB-TU Ostrava 01:58:28 30m:15s
62 636 Horváthová Markéta 38Z 3 Bůčci 01:59:13 31m:0s
63 1089 Žvak Patrik 38M 50 Vratimovští stíhači 01:59:26 31m:13s
64 983 Šimková Barbora 38ZV 4 Kilpi Triatlon Team 01:59:27 31m:14s
65 1079 Zdrálek Jiří 38M 51 Štítina 01:59:28 31m:15s
66 1166 Staněk Vladimír 38M 52 02:00:20 32m:7s
67 1120 Jakubov Marek 38M 53 02:00:50 32m:37s
68 1008 Takáč David 38M 54 HC VÍTKOVICE RIDERA 02:01:07 32m:54s
69 561 Ďurina Aleš 38M 55 NAPOHODU! bike team Píšť 02:01:50 33m:37s
70 811 Miavec Daniel 38M 56 02:02:00 33m:47s
71 573 Fojtů Ondřej 38M 57 eD’ system Czech 02:02:07 33m:54s
72 1155 Veselka Otto 38M 58 02:02:36 34m:23s
73 824 Mitták Marcel 38M 59 02:02:40 34m:27s
74 876 Plechatý Marek 38M 60 Body Academy Body Academy3 02:02:51 34m:38s
75 631 Homola David 38M 61 02:03:22 35m:9s
76 585 Glabazňa Lukáš 38M 62 Ostrava 02:03:22 35m:9s
77 1000 Mydlo Milan 38M 63 CK šlusdefekt BB 02:03:36 35m:23s
78 1077 Zawada Martin 38M 64 02:03:54 35m:41s
79 802 Matera Rostislav 38M 65 Triatlon Team Opava 02:04:07 35m:54s
80 730 Kraus Roman 38M 66 MTB Kolago Petřvald 02:04:40 36m:27s
81 563 Dybal Petr 38M 67 Sokol Čavisov 02:04:49 36m:36s
82 1097 Venglář Vojtěch 38M 68 SK Bagbike Rubing 02:04:53 36m:40s
83 1141 Trnavský Martin 38M 69 NAPOHODU! bike team Píšť 02:04:55 36m:42s
84 667 Janeček Tomáš 38M 70 02:05:37 37m:24s
85 1158 Kowol Michal 38M 71 GK Viktoria Rybnik 02:06:05 37m:52s
86 558 Donát Martin 38M 72 02:06:06 37m:53s
87 934 Simu Michal 38M 73 MTB Ondřejník 02:06:07 37m:54s
88 968 Svatonský Jiří 38M 74 Sokol Čavisov 02:06:17 38m:4s
89 1006 Švančar Dušan 38M 75 DK1 sport team DK1 sport team 02:07:13 39m:0s
90 1175 Togni Paolo 38M 76 02:07:40 39m:27s
91 1121 Krupa Radek 38M 77 02:07:48 39m:35s
92 672 Janoušek Libor 38M 78 Kolago Orlová 02:07:51 39m:38s
93 1095 Vysocká Gabriela 38Z 4 Opavský sportovní klub 02:07:52 39m:39s
94 640 Hrdlička Aleš 38M 79 02:08:09 39m:56s
95 879 Popek Aleš 38M 80 02:08:58 40m:45s
96 659 Chrostek Martin 38M 81 Crosstec 02:09:01 40m:48s
97 927 Semančík Jan 38M 82 ZIKADO 02:09:04 40m:51s
98 1033 Válek Dalibor 38M 83 Partizan Klimkovice 02:09:06 40m:53s
99 1057 Vítek Aleš 38M 84 OMEGA, FEI VŠB-TU Ostrava 02:09:10 40m:57s
100 1023 Tudja Aleš 38M 85 HELLA 1 02:09:11 40m:58s

10 km žákovský závod

ZÁVODNÍKŮ

163

PRŮMĚRNÝ ČAS

39m:39s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

15.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:57s

PRŮMĚRNÝ VĚK

12.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

POČASÍ

4 °C

MUŽŮ

113 startujících

ŽEN

50 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 2m:7s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 42 Jančík Martin DM15 1 emp 00:27:18 -
2 77 Pietroň Filip DM15 2 emp 00:27:48 0m:30s
3 8 Brudný Karel DM15 3 emp 00:28:04 0m:46s
4 28 Havrlant Jakub DM15 4 emp 00:28:11 0m:53s
5 2 Adámek Martin DM15 5 emp 00:28:12 0m:54s
6 120 Bohdalovský Jiří DM15 6 emp 00:28:13 0m:55s
7 60 Kresta Vojtěch DM15 7 emp 00:28:14 0m:56s
8 121 Moroň Daniel DM12 1 emp 00:28:15 0m:57s
9 84 Pricop Mikołaj DM15 8 emp 00:28:39 1m:21s
10 103 Šigut David DM15 9 emp 00:28:54 1m:36s
11 68 Majdanics Marek DM15 10 emp 00:28:57 1m:39s
12 52 Koller Šimon DM15 11 emp 00:29:23 2m:5s
13 17 Dubcová Štěpánka DZ12 1 emp 00:29:25 2m:7s
14 6 Brajan ŚWIDER DM12 2 emp 00:29:41 2m:23s
15 10 Cisak Maksymilian DM12 3 emp 00:30:01 2m:43s
16 99 Svěrkot Šimon DM15 12 emp 00:30:16 2m:58s
17 61 Krutílková Kateřina DZ15 1 emp 00:30:19 3m:1s
18 105 Škuta Patrik DM15 13 emp 00:30:57 3m:39s
19 66 Liberda Jakub DM15 14 emp 00:30:59 3m:41s
20 46 Janíčková Adriana DZ12 2 emp 00:31:06 3m:48s
21 5 Blažek David DM12 4 emp 00:31:08 3m:50s
22 45 Janda Michael DM15 15 emp 00:31:54 4m:36s
23 158 Mihalík Štěpán DM12 5 emp 00:31:56 4m:38s
24 19 Durlak Inez DZ12 3 emp 00:31:58 4m:40s
25 134 Polášek Ondřej DM15 16 emp 00:32:07 4m:49s
26 86 Rupová Dominika DZ12 4 emp 00:32:13 4m:55s
27 150 Adamkovič Jakub DM12 6 emp 00:32:14 4m:56s
28 83 Prachař Matěj DM15 17 emp 00:32:14 4m:56s
29 48 Kanócz Martin DM12 7 emp 00:32:15 4m:57s
30 139 Kutáčová Kateřina DZ15 2 emp 00:32:19 5m:1s
31 53 Košárková Sabina DZ12 5 emp 00:32:20 5m:2s
32 65 Lazecký Marek DM12 8 emp 00:32:41 5m:23s
33 130 Tomek Martin DM12 9 emp 00:32:41 5m:23s
34 37 Horák Marek DM12 10 emp 00:32:49 5m:31s
35 73 Oborný Marek DM15 18 emp 00:32:55 5m:37s
36 138 Zezulka Adam DM15 19 emp 00:33:02 5m:44s
37 18 Dubec Martin DM9 1 emp 00:33:22 6m:4s
38 44 Janda Lukáš DM12 11 emp 00:33:23 6m:5s
39 98 Svěrkot Daniel DM9 2 emp 00:33:37 6m:19s
40 146 Bolik Viktor DM15 20 emp 00:33:45 6m:27s
41 75 Patryk Drabik DM15 21 emp 00:33:46 6m:28s
42 33 Holášková Justýna DZ15 3 emp 00:33:58 6m:40s
43 137 Kutáč Jan DM12 12 emp 00:33:59 6m:41s
44 90 Sasko Kamil DM15 22 emp 00:34:20 7m:2s
45 22 Friedel David DM12 13 emp 00:34:28 7m:10s
46 16 Dubcová Anna DZ9 1 emp 00:34:28 7m:10s
47 88 Rys Jan DM12 14 emp 00:34:37 7m:19s
48 140 Olivová Denisa DZ12 6 emp 00:35:13 7m:55s
49 93 Slaninová Eliška DZ12 7 emp 00:35:31 8m:13s
50 13 Čížková Kateřina DZ15 4 emp 00:36:02 8m:44s
51 15 Dobřecký Jakub DM12 15 emp 00:36:08 8m:50s
52 89 Sacke Jakub DM12 16 emp 00:36:10 8m:52s
53 112 Trybula Jan DM15 23 emp 00:36:15 8m:57s
54 108 Švidrnoch Jakub DM15 24 emp 00:36:29 9m:11s
55 32 Holášková Amálie DZ12 8 emp 00:36:43 9m:25s
56 104 Šimíček Radek DM12 17 emp 00:36:52 9m:34s
57 4 Blažek Albert DM9 3 emp 00:36:52 9m:34s
58 34 Holoubková Silvie DZ15 5 emp 00:37:27 10m:9s
59 151 Zvěděník Ondřej DM12 18 emp 00:37:40 10m:22s
60 135 Polášek Richard DM9 4 emp 00:37:41 10m:23s
61 156 Biskup Julia DZ12 9 emp 00:37:49 10m:31s
62 21 Eliáš Michal DM12 19