dlouhá trať

ZÁVODNÍKŮ

184

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:6m:8s

POČASÍ

12.3 °C

ŽEN

1 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2 Bubílek Michal B1 1 Kellys Bikeranch Team 01:42:16 -
2 1 Smola Lukáš A1 1 Galaxy Cyklošvec Stevens 01:42:19 0m:3s
3 135 Wolf Jan A1 2 Regal Bike 01:42:20 0m:4s
4 113 Hendrich Zdeněk B1 2 Rohozec Amulet Team 01:42:22 0m:6s
5 167 Brňák Jan A1 3 GT KUR sport team 01:42:22 0m:6s
6 149 Jindra Pavel B1 3 ELEVEN MERCEDET MITAS 01:42:26 0m:10s
7 151 Rydval Filip A1 4 Alltraining.cz 01:42:27 0m:11s
8 132 Mokrý Jakub A1 5 BCM SKIBIKECENTRUM.CZ 01:42:27 0m:11s
9 115 Strnad Aleš B1 4 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:43:31 1m:15s
10 80 Polman Daniel B1 5 lidé&HORY Duratec 01:43:32 1m:16s
11 164 Zima Ota B1 6 Kellys Bike randi racing team 01:43:32 1m:16s
12 48 Zárybnický Jiří C1 1 CK Vinohradské šlapky 01:43:35 1m:19s
13 150 Šlajchrt Filip B1 7 Koloshop team 01:43:35 1m:19s
14 154 Jirku Jakub A1 6 ELEVEN-MERCEDES BENZ-MITAS 01:43:36 1m:20s
15 168 Hofman Lukáš A1 7 Ski a Bike Centrum Radotín 01:43:36 1m:20s
16 130 Šroll Marek B1 8 Velocentrum-Stratos Auto 01:43:45 1m:29s
17 136 Jiránek Tom C1 2 01:47:49 5m:33s
18 91 Nosek Pavel B1 9 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:47:49 5m:33s
19 114 Čapek Jan C1 3 Rohozec Amulet Team 01:47:49 5m:33s
20 79 Hlůžek Radim A1 8 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:47:52 5m:36s
21 189 Maruška Daniel B1 10 Rohozec Amulet Team 01:47:55 5m:39s
22 5 Jiřena Pavel D1 1 MANIAX MADBIKE 01:47:57 5m:41s
23 89 Kučera Tomáš C1 4 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:47:57 5m:41s
24 65 Futó Michal C1 5 KSM HRÁDEK 01:47:58 5m:42s
25 103 Dobšovič Vojtěch A1 9 Kellys Bikeranch Team 01:47:58 5m:42s
26 27 Růžička Zbyněk A1 10 Ski Paudera Staré Splavy 01:48:00 5m:44s
27 120 Kozák Matouš A1 11 ZPCyklo PROOFY Corratec team 01:49:17 7m:1s
28 200 Plašil Jiří B1 11 KC Pivovar Vratislavice 01:49:18 7m:2s
29 183 Rydval Jakub A1 12 POSTAVKOLO.CZ 01:49:21 7m:5s
30 55 Kučera Radek C1 6 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:49:23 7m:7s
31 54 Holubec Jakub C1 7 Kubavaly 01:49:25 7m:9s
32 83 Hadáček František C1 8 GS cyklo team Jistebnice 01:49:26 7m:10s
33 169 Tůma radek C1 9 RAJEC Allivictus 01:49:26 7m:10s
34 109 Gunther Petr C1 10 Bicycle Cafe 01:49:28 7m:12s
35 52 Vích Michal A1 13 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:49:29 7m:13s
36 117 Vitvar Martin B1 12 BE.MANIAX MADBIKE 01:49:29 7m:13s
37 156 Hrouda Milan C1 11 Multisport Team 01:49:30 7m:14s
38 180 Lichan Paul A1 14 2 Rad Henke 01:49:31 7m:15s
39 4 Šňupárek Václav A1 15 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:49:42 7m:26s
40 88 Krejčí Milan B1 13 GHOST TEAM 01:52:20 10m:4s
41 104 Novotný František B1 14 Bikepart.cz 01:52:20 10m:4s
42 30 Filip Martin C1 12 LaDeguSefsTeam 01:52:22 10m:6s
43 111 Flégl Lukáš A1 16 Symbio + 01:52:27 10m:11s
44 73 Šulc David C1 13 Dexter Cycling 01:52:31 10m:15s
45 185 Rieger Jiří D1 2 01:52:33 10m:17s
46 13 Hladík Ondřej C1 14 BIKERESPECT 01:52:41 10m:25s
47 19 Žákovský Marek C1 15 Hasiči Praha 01:54:14 11m:58s
48 176 Kareis Martin D1 3 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:54:20 12m:4s
49 146 Vosáhlo Roman C1 16 www.vikingfootwear.czs 01:54:22 12m:6s
50 118 ZDENĚK Richard D1 4 KBELY CYCLING TEAM 01:54:22 12m:6s
51 67 Sakař Radek C1 17 01:54:23 12m:7s
52 44 Wood Ian C1 18 AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:25 12m:9s
53 31 lochman jiri C1 19 Ergo Liberec 01:54:26 12m:10s
54 81 Gittler Vladislav C1 20 01:54:27 12m:11s
55 171 Osvald Jan C1 21 01:54:28 12m:12s
56 85 Šusta Jan B1 15 SYMBIO+ BMC 01:54:28 12m:12s
57 99 Homolka Dalibor D1 5 Bohemie Nový Bor 01:54:28 12m:12s
58 188 Bartsch Tomáš A1 17 TRANSBRODY 01:54:30 12m:14s
59 155 Sršeň Jindřich C1 22 Multisport Team 01:54:33 12m:17s
60 7 Kudlák Tomáš A1 18 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 01:54:33 12m:17s
61 18 Novák Martin A1 19 01:54:35 12m:19s
62 71 Veis Zdeněk C1 23 Eleven mercedes mitas 01:54:39 12m:23s
63 53 Žižka David A1 20 ELEVEN MERCEDES MITAS 01:54:42 12m:26s
64 121 Petrilak Petr A1 21 24team Endorphin Republic 01:56:49 14m:33s
65 39 Sedlatý Martin C1 24 Buffino Tem Čelákovice 01:56:50 14m:34s
66 74 Khek Roman D1 6 Kraken team Dobříš 01:57:08 14m:52s
67 140 Švanda Igor C1 25 Polička 01:57:10 14m:54s
68 133 Třešňák Miroslav C1 26 CK 1967 Česká Kamenice 01:57:17 15m:1s
69 50 Valenta Michal B1 16 Cyklo Jiřička 01:57:39 15m:23s
70 42 Krejsa Jan B1 17 01:58:36 16m:20s
71 170 Kavan Radim B1 18 CYKLOBENDA 01:58:37 16m:21s
72 145 Hrnčíř Martin C1 27 01:58:38 16m:22s
73 25 Zemler Václav D1 7 Kiwi Varnsdorf 01:58:39 16m:23s
74 72 Novák Milan D1 8 Ergo Liberec 01:58:41 16m:25s
75 124 Vondráček Štěpán C1 28 CK Příbram 01:58:43 16m:27s
76 49 Peroutka Martin C1 29 KSM HRÁDEK 01:58:43 16m:27s
77 34 Rauchfuss Marek C1 30 REVITBUILD MTB Team 01:58:43 16m:27s
78 187 Conk Jakub B1 19 TT Cyklorenova Cvikov 01:58:44 16m:28s
79 173 Fridrichová Lenka Z1 1 Ghost Team 01:58:45 16m:29s
80 23 Laňka Petr C1 31 Active Tour Cycling Team 01:58:45 16m:29s
81 68 Mach Josef A1 22 Bakako Nová Paka 01:58:46 16m:30s
82 43 Sailer Tomáš C1 32 BSK racing 01:58:47 16m:31s
83 107 Urbanec David C1 33 Eleven Mercedes Mitas 01:58:48 16m:32s
84 21 Bělohlávek Milan C1 34 BRCYKL ŘEVNICE 01:58:51 16m:35s
85 11 pribil pavel A1 23 01:58:52 16m:36s
86 163 Basař Ondřej B1 20 BSK racing 01:59:02 16m:46s
87 6 Karella Michal C1 35 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 01:59:21 17m:5s
88 128 Kamínek Petr A1 24 Symbio+BMC 01:59:40 17m:24s
89 106 Svoboda Radek C1 36 02:00:48 18m:32s
90 172 Ovsiak Petr C1 37 MPM 02:02:06 19m:50s
91 3 Somr Jaroslav C1 38 02:02:08 19m:52s
92 87 Horáček Roman D1 9 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:02:08 19m:52s
93 95 Tišer Robert D1 10 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:02:09 19m:53s
94 94 Falcová Hana H1 1 Alltraining.cz 02:02:10 19m:54s
95 35 Šafařík Petr C1 39 GS cyklo team Jistebnice 02:02:19 20m:3s
96 101 Dobiáš David C1 40 Computer System Praha 02:02:22 20m:6s
97 157 Havelcová Blanka H1 2 Superior cyklofit sport tým 02:02:25 20m:9s
98 123 Pavlíček Václav D1 11 Křižany 02:02:34 20m:18s
99 160 Mahovský Libor C1 41 Ligum team 02:03:00 20m:44s
100 70 Harasimovič Vladimír C1 42 KSM Castings 02:03:00 20m:44s

krátká trať

ZÁVODNÍKŮ

95

PRŮMĚRNÝ ČAS

58m:25s

POČASÍ

12.3 °C

MUŽŮ

13 startujících

ŽEN

14 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 343 Machek Ivo B2 1 KSM HRÁDEK 00:43:25 -
2 369 Blažek Lukáš A2 1 Superior Cyklofit Sport Team 00:44:14 0m:49s
3 305 Zvolský Roman D2 1 KELLYS BIKERANCH TEAM 00:45:54 2m:29s
4 368 Blažek Jakub A2 2 SUPERIOR CYKLOFIT SPORTTEAM 00:45:55 2m:30s
5 393 Šrůta Milan C2 1 KSM Hrádek 00:45:59 2m:34s
6 379 Kadleček František C2 2 BAJKER.EU 00:46:00 2m:35s
7 387 Kučera Jan C2 3 KC Slavia Praha 00:46:05 2m:40s
8 371 Bělecký Petr B2 2 Superior Cyklofit Sport Team 00:46:06 2m:41s
9 306 Slavík Jiří A2 3 Veslařský klub Děčín 00:46:08 2m:43s
10 345 Svoboda Jiří E2 1 Authentic bike 00:48:47 5m:22s
11 335 Kotrba Martin M3 1 AUTHENTIC BIKE 00:49:31 6m:6s
12 360 Hanousek Filip M3 2 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 00:49:35 6m:10s
13 316 Vrbka Tomáš D2 2 CYKLO ATOM 00:49:41 6m:16s
14 334 Juris Bohumil B2 3 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 00:49:55 6m:30s
15 374 Tůma Radek C2 4 KSM Hrádek 00:49:56 6m:31s
16 344 Divíšek Marek A2 4 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 00:49:58 6m:33s
17 333 Putschögl Jan C2 5 CBC team 00:49:59 6m:34s
18 397 Tomek Jaromír E2 2 Revitabuild MTB 00:50:02 6m:37s
19 347 Zavřel Lukáš M3 3 Bike team Libverda 00:50:04 6m:39s
20 355 Diviš Štěpán A2 5 AUTHENTIC BIKE 00:50:05 6m:40s
21 394 Resl Jiří M3 4 00:51:27 8m:2s
22 352 Vávra Vítězslav A2 6 KSM HRÁDEK 00:51:31 8m:6s
23 356 Pressl Dušan C2 6 SKP Styl Litoměřice 00:51:38 8m:13s
24 303 Václavík Jan B2 4 HINTON České Budějovice 00:51:39 8m:14s
25 400 Musil jan C2 7 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM LIBEREC 00:51:47 8m:22s
26 381 Knihová Kateřina Z3 1 KC KOOPERATIVA 00:52:24 8m:59s
27 313 Šafaříková Klára Z3 2 GS cyklo team Jistebnice 00:52:54 9m:29s
28 331 Havelka Petr D2 3 Hradecký spinning klub 00:53:02 9m:37s
29 342 Vacek Lukáš B2 5 Koloshop Team Teplice 00:53:03 9m:38s
30 346 Kučera Ivan D2 4 Hradecký spinning klub 00:53:03 9m:38s
31 375 Janeček Václav C2 8 KSM Hrádek 00:53:08 9m:43s
32 370 Beran Oldřich M3 5 Bike klub Kunžak 00:54:11 10m:46s
33 398 Strnad Jiří E2 3 KC Kooperativa 00:54:12 10m:47s
34 330 Kozáková Lucie Z2 1 Galaxy CykloŠvec Stevens 00:54:15 10m:50s
35 304 Luňák Mirek B2 6 00:54:17 10m:52s
36 383 Škába Martin A2 7 SDH Rokytnice n.Jizerou 00:54:44 11m:19s
37 321 Věchet Ladislav C2 9 Česká Lípa 00:54:45 11m:20s
38 384 Herber Jan A2 8 SUPERIOR CYKLOFIT 00:54:47 11m:22s
39 399 Rauchfuss Jonatan M3 6 Revitabuild MTB 00:54:54 11m:29s
40 362 Hodáňová Jitka F2 1 AUTHENTICBIKE 00:55:05 11m:40s
41 363 Hodáň Petr C2 10 AUTHENTICBIKE 00:55:05 11m:40s
42 372 Staněk Dušan C2 11 Madbike beManiax 00:55:35 12m:10s
43 332 Čumpelík Marek M3 7 BikeTeam Libverda 00:55:39 12m:14s
44 385 Čermák Ondřej M3 8 KC Kooperativa 00:55:39 12m:14s
45 325 Fuksová Adéla Z3 3 Symbio+BMC 00:55:55 12m:30s
46 386 Čermáková Sára Z3 4 KC Kooperativa 00:56:11 12m:46s
47 338 Einhas Anna Z3 5 SU Tri Wr. Neustadt 00:56:18 12m:53s
48 382 Harák Martin A2 9 00:56:20 12m:55s
49 336 Kotrbová Lenka Z3 6 AUTHENTIC BIKE 00:56:20 12m:55s
50 373 Kučerová Kateřina Z2 2 Hradecký spinning klub 00:56:24 12m:59s
51 323 Hobrlant Pavel B2 7 KSM HRÁDEK 00:56:25 13m:0s
52 309 Sechovec Jan B2 8 00:57:04 13m:39s
53 318 Bobák Josef C2 12 00:57:08 13m:43s
54 390 Průchová Petra H2 1 CYKLOBENDA 00:57:16 13m:51s
55 319 Mázl Miroslav E2 4 00:57:25 14m:0s
56 376 Sechovec Jiří M3 9 00:57:52 14m:27s
57 392 Jarošová Jana F2 2 KSM HRÁDEK 00:58:17 14m:52s
58 361 Špoula Ondřej A2 10 Alupress 00:58:28 15m:3s
59 377 Valentová Ivana H2 2 00:58:58 15m:33s
60 367 Blažková Michaela Z2 3 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM LIBEREC 00:59:22 15m:57s
61 353 Vávra Jaromír M3 10 KSM HRÁDEK 00:59:43 16m:18s
62 191 Kolakovský Robin M3 11 Rock Machine - Cyklomax 00:59:44 16m:19s
63 380 Knihová Kateřina F2 3 00:59:58 16m:33s
64 351 Hamplová Michaela F2 4 01:00:06 16m:41s
65 327 Futó Tereza Z3 7 KSM HRÁDEK 01:00:19 16m:54s
66 340 Kroupa Stanislav D2 5 České Budějovice 01:00:53 17m:28s
67 348 Cencer Tomáš A2 11 ALUPRESS 01:01:45 18m:20s
68 312 Pýcha Stanislav B2 9 01:02:02 18m:37s
69 310 Janatka Jan B2 10 01:02:21 18m:56s
70 378 Karellová Michaela Z3 8 GALAXYCYKLOŠVEC 01:02:43 19m:18s
71 339 Homolka Pavel D2 6 TO EUROPE 01:04:44 21m:19s
72 354 Jaroš Lukáš M3 12 KSM HRÁDEK 01:04:59 21m:34s
73 308 Dalibor Antonín C2 13 01:05:08 21m:43s
74 366 Bláha Marek D2 7 Hrádek nad Nisou 01:05:10 21m:45s
75 365 Bláhová Pavla F2 5 KSM HRÁDEK 01:05:12 21m:47s
76 317 Varga Daniel C2 14 01:05:14 21m:49s
77 302 Bělohlávek Vladimír E2 5 BRCYKL ŘEVNICE 01:05:21 21m:56s
78 349 Rygl Dan A2 12 ALUPRESS 01:05:45 22m:20s
79 389 Sluka Vít A2 13 1KU1 01:05:54 22m:29s
80 388 Sluka Tomáš B2 11 KAH Sport Vrchlabí 01:05:54 22m:29s
81 341 Vacková Pavla Z2 4 Koloshop 01:05:58 22m:33s
82 326 Kolář Jan D2 8 Sport-umění-peří 01:06:32 23m:7s
83 364 Ritscher Tom D2 9 01:07:16 23m:51s
84 307 Daliborová Ivana F2 6 01:08:02 24m:37s
85 391 Sidlo Stanislav C2 15 01:08:26 25m:1s
86 395 Žiga Miroslav A2 14 01:10:13 26m:48s
87 314 Fuksová Gabriela F2 7 01:13:04 29m:39s
88 358 Slavíková Eliška Z3 9 Ovesná 01:14:13 30m:48s
89 396 Šollarová Kateřina F2 8 01:14:24 30m:59s
90 357 Slavíková Šárka F2 9 Ovesná 01:18:17 34m:52s
91 320 Bobák Martin M3 13 01:20:28 37m:3s
92 329 Apolínová Anna Z3 10 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS CYCLING TEAM 01:22:41 39m:16s
93 328 Apolín Jiří C2 16 01:22:42 39m:17s
94 311 Janatková Kamila F2 10 01:24:32 41m:7s
95 324 Vokounová Ladislava F2 11 01:28:27 45m:2s

Zdroj: Sport Base