KIEKERT desítka (10 552m)

ZÁVODNÍKŮ

479

PRŮMĚRNÝ ČAS

59m:26s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

0.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

99h:4m:58s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

91 let

POČASÍ

13.6 °C

MUŽŮ

275 startujících

ŽEN

204 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11m:44s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2428 Gdula Lukáš Muži A 15-39 let 1 CZE 00:35:24 -
2 2319 Doktor Tomáš Muži A 15-39 let 2 CZE 00:39:08 3m:44s
3 2294 Vacek Vojtěch Muži A 15-39 let 3 CZE 00:39:33 4m:9s
4 2450 Kučírek Tomáš Muži A 15-39 let 4 CZE 00:40:05 4m:41s
5 2322 Luzniak Damian Muži A 15-39 let 5 POL 00:40:24 5m:0s
6 2401 Koblic Zdeněk Muži B 40-49 let 1 CZE 00:40:29 5m:5s
7 2274 Fajfr František Muži B 40-49 let 2 CZE VENCL-SERVIS Žamberk 00:40:52 5m:28s
8 2275 Vencl Jiří Muži B 40-49 let 3 CZE VENCL-SERVIS Žamberk 00:42:15 6m:51s
9 2032 Jukl Lukáš Muži A 15-39 let 6 CZE 00:42:54 7m:30s
10 2453 Pohanka Tomáš Muži A 15-39 let 7 CZE 00:43:00 7m:36s
11 2215 Hrubeš Pavel Muži A 15-39 let 8 CZE 00:43:06 7m:42s
12 2261 Brett Jan Muži A 15-39 let 9 CZE 00:43:08 7m:44s
13 2474 Vagner Alex Muži A 15-39 let 10 CZE 00:43:20 7m:56s
14 2127 Potůček David Muži A 15-39 let 11 CZE 00:43:44 8m:20s
15 2143 Mucha Filip Muži A 15-39 let 12 CZE KIEKERT 00:44:19 8m:55s
16 2323 Firkušný Martin Muži A 15-39 let 13 CZE 00:44:22 8m:58s
17 2041 Oliva Albert Muži A 15-39 let 14 CZE 00:44:25 9m:1s
18 2173 Zuzaňák Josef Muži B 40-49 let 4 CZE 00:44:34 9m:10s
19 2349 Balihar Jiří Muži B 40-49 let 5 CZE 00:44:37 9m:13s
20 2430 Krasnov Nikita Muži A 15-39 let 15 RUS 00:44:48 9m:24s
21 2321 Fogl Marek Muži B 40-49 let 6 CZE 00:44:52 9m:28s
22 2157 Tesař Milan Muži B 40-49 let 7 CZE 00:45:04 9m:40s
23 2224 Jindřišek Martin Muži B 40-49 let 8 CZE 00:45:09 9m:45s
24 2330 Macháček Matěj Muži A 15-39 let 16 CZE 00:46:00 10m:36s
25 2175 Hofman Jiří Muži A 15-39 let 17 CZE 00:46:00 10m:36s
26 2059 Dvořák Tomáš Muži B 40-49 let 9 CZE Atlet Šestajovice 00:46:04 10m:40s
27 2142 Zajíček Tomáš Muži B 40-49 let 10 CZE KIEKERT 00:46:05 10m:41s
28 2437 Schaffer Petr Muži C 50-59 let 1 CZE 00:46:16 10m:52s
29 2367 Šreibr Josef Muži B 40-49 let 11 CZE 00:46:33 11m:9s
30 2070 Reiner Lukáš Muži A 15-39 let 18 CZE 00:46:46 11m:22s
31 2252 Diblík Milan Muži A 15-39 let 19 CZE sk Kyšperk 00:46:47 11m:23s
32 2079 Ptáček Michal Muži A 15-39 let 20 CZE KIEKERT 00:46:53 11m:29s
33 2332 Živný Marek Muži A 15-39 let 21 CZE 00:46:59 11m:35s
34 2035 Novák Jakub Muži A 15-39 let 22 CZE 00:47:02 11m:38s
35 2466 Šimáková Klára Ženy A 15-34 let 1 CZE 00:47:08 11m:44s
36 2345 Pražák Filip Muži A 15-39 let 23 CZE 00:47:10 11m:46s
37 2178 Andrle Petr Muži C 50-59 let 2 CZE sk Kyšperk 00:47:16 11m:52s
38 2469 Měchura Marek Muži A 15-39 let 24 CZE 00:47:17 11m:53s
39 2145 Vencl Martin Muži A 15-39 let 25 CZE KIEKERT 00:47:27 12m:3s
40 2352 Ječmínek Miroslav Muži A 15-39 let 26 CZE 00:47:27 12m:3s
41 2336 Eis Martin Muži A 15-39 let 27 CZE 00:47:28 12m:4s
42 2410 Marková Veronika Ženy A 15-34 let 2 CZE 00:47:31 12m:7s
43 2423 Slezák Aleš Muži A 15-39 let 28 CZE 00:47:38 12m:14s
44 2278 Beneš Daniel Muži A 15-39 let 29 CZE 00:47:43 12m:19s
45 2363 Hruška Kryštof Muži A 15-39 let 30 CZE 00:47:48 12m:24s
46 2089 Hatala Daniel Muži A 15-39 let 31 CZE 00:47:49 12m:25s
47 2436 Sadílek Vlastimil Muži A 15-39 let 32 CZE 00:47:50 12m:26s
48 2165 Eis Radek Muži A 15-39 let 33 CZE 00:47:51 12m:27s
49 2015 Poon sze chun Muži A 15-39 let 34 GBR 00:48:00 12m:36s
50 2409 Pešina Jan Muži A 15-39 let 35 CZE 00:48:08 12m:44s
51 2057 Kratochvíl Vladimír Muži C 50-59 let 3 CZE 00:48:23 12m:59s
52 2320 Skalička Martin Muži A 15-39 let 36 CZE 00:48:29 13m:5s
53 2123 Mannlová Jana Ženy B 35-44 let 1 CZE 00:48:32 13m:8s
54 2240 Gregor Miroslav Muži A 15-39 let 37 CZE Lázně Bohdaneč 00:48:36 13m:12s
55 2229 Kuchta Pavel Muži A 15-39 let 38 CZE 00:48:40 13m:16s
56 2449 Hájek Marek Muži B 40-49 let 12 CZE 00:48:51 13m:27s
57 2064 Tryner Michael Muži A 15-39 let 39 CZE 00:49:01 13m:37s
58 2223 Talácko Michal Muži A 15-39 let 40 CZE 00:49:09 13m:45s
59 2220 Procházka Ondřej Muži A 15-39 let 41 CZE 00:49:10 13m:46s
60 2072 Krejčí Michal Muži A 15-39 let 42 CZE 00:49:14 13m:50s
61 2262 Hlavova Eva Ženy B 35-44 let 2 CZE 00:49:28 14m:4s
62 2263 Dostálová Kateřina Ženy A 15-34 let 3 CZE 00:49:33 14m:9s
63 2250 Šulc Martin Muži A 15-39 let 43 CZE 00:49:37 14m:13s
64 2316 Javůrek Čestmír Muži B 40-49 let 13 CZE 00:49:38 14m:14s
65 2403 Směja Daniel Muži A 15-39 let 44 CZE 00:49:41 14m:17s
66 2202 Barvič Michal Muži A 15-39 let 45 CZE 00:49:43 14m:19s
67 2388 Žídek Radek Muži A 15-39 let 46 CZE 00:49:48 14m:24s
68 2231 Wos Richard Muži B 40-49 let 14 CZE 00:49:52 14m:28s
69 2338 Lenfeld Miloslav Muži A 15-39 let 47 CZE 00:49:53 14m:29s
70 2356 Vaško Milan Muži A 15-39 let 48 CZE 00:49:54 14m:30s
71 2003 Riegel Jan Muži A 15-39 let 49 CZE 00:49:57 14m:33s
72 2277 Bříza Václav Muži B 40-49 let 15 CZE VENCL-SERVIS Žamberk 00:49:58 14m:34s
73 2463 Hrubeš Michal Muži A 15-39 let 50 CZE 00:50:01 14m:37s
74 2174 Jasiok Adam Muži A 15-39 let 51 CZE 00:50:02 14m:38s
75 2411 Havránek Richard Muži A 15-39 let 52 CZE 00:50:04 14m:40s
76 2412 Kopecká Nela Ženy A 15-34 let 4 CZE 00:50:06 14m:42s
77 2267 Dočkal Petr Muži B 40-49 let 16 CZE 00:50:26 15m:2s
78 2431 Kopecký Lukáš Muži A 15-39 let 53 CZE 00:50:31 15m:7s
79 2387 Šopa Daniel Muži A 15-39 let 54 CZE 00:50:33 15m:9s
80 2221 Fink Benedikt Muži A 15-39 let 55 GER 00:50:37 15m:13s
81 2010 Snopková Jana Ženy C 45-54 let 1 CZE 00:50:43 15m:19s
82 2314 Kaška Ondřej Muži A 15-39 let 56 CZE 00:50:46 15m:22s
83 2082 Šurkala Petr Muži B 40-49 let 17 CZE KIEKERT 00:50:51 15m:27s
84 2440 Konvalina Miloš Muži C 50-59 let 4 CZE 00:51:16 15m:52s
85 2030 Louda Ondřej Muži A 15-39 let 57 CZE 00:51:21 15m:57s
86 2222 Cabrnoch Tomáš Muži A 15-39 let 58 CZE 00:51:22 15m:58s
87 2284 Metelka Tomáš Muži A 15-39 let 59 CZE 00:51:22 15m:58s
88 2366 Machorek David Muži A 15-39 let 60 CZE 00:51:26 16m:2s
89 2094 Zavadil Radek Muži B 40-49 let 18 CZE 00:51:28 16m:4s
90 2043 Kozák Vítězslav Muži A 15-39 let 61 CZE 00:51:31 16m:7s
91 2256 Hetych Jan Muži A 15-39 let 62 CZE RETIA 00:51:36 16m:12s
92 2386 Starý Petr Muži A 15-39 let 63 CZE 00:51:41 16m:17s
93 2249 Šulc Jan Muži A 15-39 let 64 CZE 00:51:41 16m:17s
94 2077 Stránský Miroslav Muži D 60-69 let 1 CZE 00:51:48 16m:24s
95 2147 Tomíška Roman Muži A 15-39 let 65 CZE KIEKERT 00:51:53 16m:29s
96 2016 Pun cin lam lisa Ženy B 35-44 let 3 GBR 00:51:54 16m:30s
97 2458 Blažej Jakub Muži A 15-39 let 66 CZE 00:51:54 16m:30s
98 2189 Roušar Ladislav Muži A 15-39 let 67 CZE 00:51:57 16m:33s
99 2133 Suchý Jaroslav Muži A 15-39 let 68 CZE KIEKERT 00:51:57 16m:33s
100 2292 Pecka Lukáš Muži B 40-49 let 19 CZE RETIA 00:52:01 16m:37s

Pohárový závod handbike

ZÁVODNÍKŮ

28

PRŮMĚRNÝ ČAS

53m:1s

PRŮMĚRNÝ VĚK

43.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

18 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

64 let

POČASÍ

13.6 °C

MUŽŮ

23 startujících

ŽEN

5 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 6m:33s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 3024 Antal Václav MH3 1 CZE 00:35:48 -
2 3019 Kukľa Daniel MH4 1 SVK 00:38:26 2m:38s
3 3010 Svehla Zbynek MH4 2 CZE 00:39:31 3m:43s
4 3001 Orečný Maroš MH3 2 SVK 00:40:41 4m:53s
5 3018 Charvát Roman MH3 3 CZE 00:42:20 6m:32s
6 3007 Oroszová Anna WH 1 SVK 00:42:21 6m:33s
7 3016 Antošová Kateřina WH 2 CZE 00:43:08 7m:20s
8 3009 Hudec Miloš MH3 4 SVK 00:43:50 8m:2s
9 3017 Littmann Hynek MH4 3 CZE 00:45:25 9m:37s
10 3015 Pankuch Stanislav MH3 5 SVK 00:45:28 9m:40s
11 3023 Petr Hrabica MH3 6 CZE 00:46:24 10m:36s
12 3006 Strcula Jan MH4 4 CZE 00:49:17 13m:29s
13 3013 Skoupý Martin MH4 5 CZE 00:49:24 13m:36s
14 3008 Bauer Miloš MH3 7 CZE 00:50:14 14m:26s
15 3002 Sommer Jiří MH4 6 CZE 00:52:07 16m:19s
16 3028 Ekrtová Lada Tříkolky ženy 1 CZE 00:56:47 20m:59s
17 3003 Vlček František Tříkolky muži 1 CZE 00:57:08 21m:20s
18 3020 Vokurka Jiří MH3 8 CZE 01:00:40 24m:52s
19 3005 Petřvalský Dušan MH4 7 CZE 01:03:13 27m:25s
20 3026 Kuchta Jiří MH1 1 CZE 01:04:26 28m:38s
21 3021 Vaverka Vladimír Tříkolky muži 2 CZE 01:10:37 34m:49s
22 3027 Zach Martin MH1 2 CZE 01:14:03 38m:15s
23 3011 VESELÁ JANA Tříkolky ženy 2 CZE 01:19:54 44m:6s
24 3022 Kovář Pavel MH1 3 CZE 01:21:17 45m:29s
32767 3004 Foltýn Pavel MH3 32767 CZE   -
32767 3012 Dvořák Ivan MH2 32767 CZE   -
32767 3014 Vlčková Martina Tříkolky ženy 32767 CZE   -
32767 3025 Fabián Radoslav MH4 32767 CZE   -

Pohárový závod koloběžek

ZÁVODNÍKŮ

108

PRŮMĚRNÝ ČAS

59m:26s

PRŮMĚRNÝ VĚK

42.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

67 let

POČASÍ

13.6 °C

MUŽŮ

70 startujících

ŽEN

38 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 10m:17s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 4097 Pelc Tomáš Muži A 15-39 let 1 CZE 00:43:14 -
2 4075 Kulka Michal Muži A 15-39 let 2 CZE 00:44:23 1m:9s
3 4094 Pavel Jan Muži A 15-39 let 3 CZE 00:44:25 1m:11s
4 4103 Olšar Matyáš Muži A 15-39 let 4 CZE 00:44:25 1m:11s
5 4092 Hrůza Vojtěch Muži A 15-39 let 5 CZE 00:44:45 1m:31s
6 4093 Pavel Miloš Muži A 15-39 let 6 CZE 00:47:05 3m:51s
7 4061 Konopásek Luboš Muži A 15-39 let 7 CZE 00:47:09 3m:55s
8 4028 Jarůšek Michal Muži A 15-39 let 8 CZE 00:47:14 4m:0s
9 4058 Bartůněk Ladislav Muži A 15-39 let 9 CZE 00:48:05 4m:51s
10 4090 Ženíšek Michal Muži A 15-39 let 10 CZE 00:48:06 4m:52s
11 4082 Rybín Ondřej Muži A 15-39 let 11 CZE 00:48:07 4m:53s
12 4072 Patera Vladimír Muži A 15-39 let 12 CZE 00:48:07 4m:53s
13 4060 Chmelík Jirka Muži A 15-39 let 13 CZE 00:48:08 4m:54s
14 4048 Legát Pavel Muži B 40-49 let 1 CZE 00:48:08 4m:54s
15 4108 Pernikl Lukáš Muži A 15-39 let 14 CZE 00:48:09 4m:55s
16 4031 Pelc Miroslav Muži C 50-59 let 1 CZE 00:48:10 4m:56s
17 4068 Švajda Přemysl Muži B 40-49 let 2 CZE 00:48:10 4m:56s
18 4043 Dušek Jan Muži B 40-49 let 3 CZE 00:48:15 5m:1s
19 4021 Maixner Radoslav Muži B 40-49 let 4 CZE 00:48:17 5m:3s
20 4102 Bříza Martin Muži B 40-49 let 5 CZE 00:50:01 6m:47s
21 4104 Kočárek Zbyněk Muži B 40-49 let 6 CZE 00:50:03 6m:49s
22 4086 Bárta Miroslav Muži B 40-49 let 7 CZE 00:50:44 7m:30s
23 4056 Morávek Jan Muži B 40-49 let 8 CZE 00:51:59 8m:45s
24 4067 Remeš Pavel Muži B 40-49 let 9 CZE 00:52:00 8m:46s
25 4106 Kylar Milan Muži C 50-59 let 2 CZE 00:52:00 8m:46s
26 4044 Štěpánek Michal Muži A 15-39 let 15 CZE 00:52:02 8m:48s
27 4003 Jirák Jiří Muži D 60-69 let 1 CZE 00:52:02 8m:48s
28 4052 Plachý Jiří Muži C 50-59 let 3 CZE 00:52:03 8m:49s
29 4101 Liška Václav Muži A 15-39 let 16 CZE 00:53:12 9m:58s
30 4085 Plšek Jiří Muži B 40-49 let 10 CZE 00:53:12 9m:58s
31 4027 Sedlák Petr Muži B 40-49 let 11 CZE 00:53:13 9m:59s
32 4020 Gondžala Vojtěch Muži A 15-39 let 17 CZE 00:53:25 10m:11s
33 4055 Flaška Jiří Muži D 60-69 let 2 CZE 00:53:25 10m:11s
34 4050 Legátová Alena Ženy A 15-34 let 1 CZE 00:53:31 10m:17s
35 4073 Waldhauserová Šárka Ženy B 35-44 let 1 CZE 00:53:31 10m:17s
36 4022 Mertl Ondřej Muži A 15-39 let 18 CZE 00:53:36 10m:22s
37 4076 Budínský Jaroslav Muži A 15-39 let 19 CZE 00:55:02 11m:48s
38 4089 Dvorská Barbora Ženy A 15-34 let 2 CZE 00:55:03 11m:49s
39 4071 Fořtová Petra Ženy A 15-34 let 3 CZE 00:55:04 11m:50s
40 4091 Čimbora Radek Muži A 15-39 let 20 CZE 00:55:05 11m:51s
41 4045 Žaba Martin Muži C 50-59 let 4 CZE 00:55:06 11m:52s
42 4054 Hromádko Jan Muži D 60-69 let 3 CZE 00:55:07 11m:53s
43 4009 Ulč Jiří Muži B 40-49 let 12 CZE 00:55:26 12m:12s
44 4033 Vymětalík Josef Muži B 40-49 let 13 CZE 00:55:27 12m:13s
45 4037 Balabán Martin Muži A 15-39 let 21 CZE 00:57:14 14m:0s
46 4083 Polcer Jaroslav Muži C 50-59 let 5 CZE 00:57:15 14m:1s
47 4013 Šnáblová Jana Ženy A 15-34 let 4 CZE 00:57:16 14m:2s
48 4004 Drapáč Radek Muži B 40-49 let 14 CZE 00:57:16 14m:2s
49 4012 Drábek Petr Muži A 15-39 let 22 CZE 00:57:18 14m:4s
50 4010 Končický Vladislav Muži C 50-59 let 6 CZE 00:57:25 14m:11s
51 4029 Šmeráková Kristýna Ženy A 15-34 let 5 CZE 00:57:47 14m:33s
52 4074 Hýsek Lukáš Muži B 40-49 let 15 CZE 00:58:25 15m:11s
53 4046 Havrda Aleš Muži A 15-39 let 23 CZE 00:59:33 16m:19s
54 4006 Kucik Pavel Muži B 40-49 let 16 CZE 01:00:07 16m:53s
55 4096 Wajsar Josef Muži A 15-39 let 24 CZE 01:00:09 16m:55s
56 4084 Hanuš Jaromír Muži B 40-49 let 17 CZE 01:00:11 16m:57s
57 4088 Rucký Aleš Muži B 40-49 let 18 CZE 01:00:15 17m:1s
58 4053 Plachá Šárka Ženy C 45-54 let 1 CZE 01:00:15 17m:1s
59 4030 Škabradová Dagmar Ženy A 15-34 let 6 CZE 01:00:19 17m:5s
60 4051 Čermáková Hana Ženy D 55+ 1 CZE 01:00:27 17m:13s
61 4064 Mádle Michael Muži B 40-49 let 19 CZE 01:00:51 17m:37s
62 4016 Bejbl Ondřej Muži A 15-39 let 25 CZE 01:01:43 18m:29s
63 4032 Jurová Barbora Ženy B 35-44 let 2 CZE 01:02:17 19m:3s
64 4069 Soukupová Miroslava Ženy D 55+ 2 CZE 01:02:37 19m:23s
65 4057 Bartůněk Ladislav Muži D 60-69 let 4 CZE 01:02:37 19m:23s
66 4017 Římal Aleš Muži A 15-39 let 26 CZE 01:02:38 19m:24s
67 4065 Odvárka Jaromír Muži D 60-69 let 5 CZE 01:02:39 19m:25s
68 4078 Hromádko Miroslav Muži B 40-49 let 20 CZE 01:02:42 19m:28s
69 4039 Šafářová Anna Ženy A 15-34 let 7 CZE 01:03:04 19m:50s
70 4107 Ceplová Andrea Ženy B 35-44 let 3 CZE 01:03:13 19m:59s
71 4011 Modráčková-Končická Eva Ženy D 55+ 3 CZE 01:04:01 20m:47s
72 4014 Kohoutek Milos Muži C 50-59 let 7 CZE 01:04:26 21m:12s
73 4049 Legátová Petra Ženy A 15-34 let 8 CZE 01:04:45 21m:31s
74 4062 Kopalová Jana Ženy B 35-44 let 4 CZE 01:04:48 21m:34s
75 4024 Špicar Vladimír Muži D 60-69 let 6 CZE 01:04:56 21m:42s
76 4025 Kopta Martin Muži D 60-69 let 7 CZE 01:04:57 21m:43s
77 4080 Bejček Jiří Muži D 60-69 let 8 GER 01:05:14 22m:0s
78 4099 Fetter Edousch Ženy B 35-44 let 5 CZE 01:05:44 22m:30s
79 4066 Moravec Pavel Muži B 40-49 let 21 CZE 01:05:45 22m:31s
80 4041 Kubcová Šárka Ženy A 15-34 let 9 CZE 01:05:45 22m:31s
81 4098 Kratochvílová Petra Ženy A 15-34 let 10 CZE 01:05:52 22m:38s
82 4023 Stříteská Maja Ženy B 35-44 let 6 CZE 01:06:12 22m:58s
83 4063 Tamchyna Petr Muži C 50-59 let 8 CZE 01:06:25 23m:11s
84 4015 Ochránková Aneta Ženy A 15-34 let 11 CZE 01:06:33 23m:19s
85 4087 Polák Milan Muži B 40-49 let 22 CZE 01:06:47 23m:33s
86 4042 Hodrová Lenka Ženy A 15-34 let 12 CZE 01:06:54 23m:40s
87 4001 Nováková Michaela Ženy B 35-44 let 7 CZE 01:07:25 24m:11s
88 4002 Paseka Jan Muži D 60-69 let 9 CZE 01:08:57 25m:43s
89 4081 Lédl Jakub Zeli Muži A 15-39 let 27 CZE 01:09:08 25m:54s
90 4047 Součková Vendula Ženy B 35-44 let 8 CZE 01:09:20 26m:6s
91 4070 Janu Vlaďka Ženy B 35-44 let 9 CZE 01:09:23 26m:9s
92 4040 Bartůňková Jana Ženy D 55+ 4 CZE 01:09:25 26m:11s
93 4038 Najšel Igor Muži C 50-59 let 9 CZE 01:09:31 26m:17s
94 4036 Sládková Jitka Ženy D 55+ 5 CZE 01:10:42 27m:28s
95 4079 Hrdý Zdeněk Muži A 15-39 let 28 CZE 01:11:32 28m:18s
96 4005 Kuciková Hana Ženy C 45-54 let 2 CZE 01:12:09 28m:55s
97 4059 Doričová Danica Ženy A 15-34 let 13 CZE 01:12:11 28m:57s
98 4105 Kirschová Naďa Ženy C 45-54 let 3 CZE 01:13:14 30m:0s
99 4034 Kašparová Renata Ženy B 35-44 let 10 CZE 01:13:14 30m:0s
100 4019 Meduna Pavel Muži A 15-39 let 29 CZE 01:13:32 30m:18s

Půlmaraton

ZÁVODNÍKŮ

1353

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:50m:47s

PRŮMĚRNÝ VĚK

39.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

10 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

84 let

POČASÍ

13.6 °C

MUŽŮ

1028 startujících

ŽEN

325 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 9m:0s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1 Kymaiyo Hillary K.M. Muži A 15-39 let 1 KEN 01:03:39 -
2 3 Too Sillas K. Muži A 15-39 let 2 KEN 01:05:34 1m:55s
3 2 Mwangi Joel M. Muži A 15-39 let 3 KEN 01:05:50 2m:11s
4 13 Pavlišta Vít Muži A 15-39 let 4 CZE 01:07:31 3m:52s
5 14 Pechek Petr Muži A 15-39 let 5 CZE 01:08:34 4m:55s
6 17 Kohut Jan Muži A 15-39 let 6 CZE 01:08:59 5m:20s
7 15 Krunka Kamil Muži A 15-39 let 7 CZE 01:09:15 5m:36s
8 68 Navrátil Tomáš Muži A 15-39 let 8 CZE 01:10:39 7m:0s
9 36 Heczko Robert Muži A 15-39 let 9 CZE 01:11:37 7m:58s
10 16 Vaš David Muži A 15-39 let 10 CZE 01:11:45 8m:6s
11 52 Kučera Ladislav Muži B 40-49 let 1 CZE 01:11:51 8m:12s
12 4 Barsosio Stellah J. Ženy A 15-34 let 1 KEN 01:12:39 9m:0s
13 110 Auersvald Miloš Muži A 15-39 let 11 CZE 01:13:33 9m:54s
14 79 Videcký Jan Muži A 15-39 let 12 CZE 01:13:41 10m:2s
15 47 Exner Jakub Muži A 15-39 let 13 CZE Atletika Jihlava 01:14:09 10m:30s
16 1330 Volár Jan Muži A 15-39 let 14 CZE 01:14:41 11m:2s
17 35 Bartoš Dalibor Muži B 40-49 let 2 CZE 01:15:24 11m:45s
18 540 Ekl Tomas Muži A 15-39 let 15 CZE 01:15:26 11m:47s
19 5 Chepleting Betty Ženy A 15-34 let 2 KEN 01:15:47 12m:8s
20 685 Sanitrnik Michael Muži B 40-49 let 3 CZE 01:16:08 12m:29s
21 60 Dvořák Pavel Muži A 15-39 let 16 CZE 01:16:10 12m:31s
22 1241 Hodbod Jakub Muži A 15-39 let 17 CZE 01:16:23 12m:44s
23 41 Svoboda Ondřej Muži A 15-39 let 18 CZE 01:16:23 12m:44s
24 56 Hrdina Tomáš Muži A 15-39 let 19 CZE AC Moravská Slavia Brno, spolek 01:16:32 12m:53s
25 49 Hurdálek Robert Muži A 15-39 let 20 CZE 01:16:35 12m:56s
26 6 Kwamboka Teresa F. Ženy A 15-34 let 3 KEN 01:17:23 13m:44s
27 78 Čabala Vojtěch Muži A 15-39 let 21 CZE 01:17:43 14m:4s
28 964 Zeman David Muži A 15-39 let 22 CZE 01:17:49 14m:10s
29 8 Kamínková Petra Ženy B 35-44 let 1 CZE 01:18:00 14m:21s
30 516 Pirkl Pavel Muži A 15-39 let 23 CZE 01:18:05 14m:26s
31 43 Dryml Mojmír Muži A 15-39 let 24 CZE 01:18:25 14m:46s
32 392 Křeček Tomáš Muži B 40-49 let 4 CZE 01:18:35 14m:56s
33 1087 Dokulil Zdeněk Muži A 15-39 let 25 CZE 01:18:37 14m:58s
34 30 Herda Jan Muži A 15-39 let 26 CZE 01:18:45 15m:6s
35 484 Zaplatílek Radim Muži A 15-39 let 27 CZE 01:18:47 15m:8s
36 1053 Hynek Richard Muži A 15-39 let 28 CZE 01:18:53 15m:14s
37 65 Dominik Ondřej Muži B 40-49 let 5 CZE Maraton klub Seitl Ostrava z.s. 01:18:53 15m:14s
38 10 Sekyrová Ivana Ženy C 45-54 let 1 CZE 01:18:58 15m:19s
39 71 Rákosník Luboš Muži B 40-49 let 6 CZE Jihočeský klub maratonců z.s. 01:19:15 15m:36s
40 80 Polan Lukáš Muži A 15-39 let 29 CZE 01:19:25 15m:46s
41 42 Rohlík Václav Muži A 15-39 let 30 CZE 01:19:31 15m:52s
42 81 Turek Lukáš Muži A 15-39 let 31 CZE 01:19:45 16m:6s
43 620 Novotný Radomír Muži A 15-39 let 32 CZE 01:19:46 16m:7s
44 70 Krejčík Milan Muži A 15-39 let 33 CZE Jihočeský klub maratonců z.s. 01:19:48 16m:9s
45 23 Češka Pavel Muži A 15-39 let 34 CZE 01:19:50 16m:11s
46 62 Krejčí Zdeněk Muži A 15-39 let 35 CZE TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. 01:19:51 16m:12s
47 971 Dvořáček Jiří Muži B 40-49 let 7 CZE 01:19:55 16m:16s
48 1228 Hradecký Jaromír Muži A 15-39 let 36 CZE 01:19:56 16m:17s
49 107 Havránková Daniela Ženy B 35-44 let 2 CZE 01:20:00 16m:21s
50 976 Dufek David Muži A 15-39 let 37 CZE Etriatlon Team 01:20:00 16m:21s
51 72 Chlup Tomáš Muži A 15-39 let 38 CZE Jihočeský klub maratonců z.s. 01:20:03 16m:24s
52 9 Pastorová Petra Ženy B 35-44 let 3 CZE Maraton klub Seitl Ostrava z.s. 01:20:05 16m:26s
53 29 Herel Luboš Muži B 40-49 let 8 CZE 01:20:07 16m:28s
54 1386 Hromek Václav Muži A 15-39 let 39 CZE 01:20:07 16m:28s
55 413 Goga Tomáš Muži A 15-39 let 40 CZE 01:20:08 16m:29s
56 28 Nekuža Miloš Muži A 15-39 let 41 CZE 01:20:16 16m:37s
57 32 Sedláček Jan Muži A 15-39 let 42 CZE 01:20:28 16m:49s
58 822 Jor Martin Muži A 15-39 let 43 CZE Activity Lanškroun 01:20:38 16m:59s
59 597 Šimák Jan Muži A 15-39 let 44 CZE 01:20:44 17m:5s
60 55 Svoboda Petr Muži B 40-49 let 9 CZE AC Moravská Slavia Brno, spolek 01:20:45 17m:6s
61 661 Šinka Ladislav Muži A 15-39 let 45 CZE 01:21:04 17m:25s
62 64 Škrabánek Petr Muži C 50-59 let 1 CZE Maraton klub Seitl Ostrava z.s. 01:21:08 17m:29s
63 38 Kučera Daniel Muži A 15-39 let 46 CZE Atletika Jihlava 01:21:20 17m:41s
64 1940 Dzian Bienvenu Patience Muži B 40-49 let 10 CZE 01:21:35 17m:56s
65 263 Mazůrek Roman Muži A 15-39 let 47 CZE 01:21:36 17m:57s
66 50 Buček Martin Muži A 15-39 let 48 CZE Atletika Jihlava 01:21:38 17m:59s
67 33 Preibisch Jan Muži A 15-39 let 49 CZE 01:21:40 18m:1s
68 753 Štěpán Marek Muži B 40-49 let 11 CZE 01:21:49 18m:10s
69 1327 Pleskot Ondřej Muži A 15-39 let 50 CZE 01:21:51 18m:12s
70 54 Polcar Jiří Muži B 40-49 let 12 CZE AC Moravská Slavia Brno, spolek 01:21:53 18m:14s
71 12 Metelková Taťána Ženy C 45-54 let 2 CZE 01:22:06 18m:27s
72 1363 Kalousek Bořivoj Muži C 50-59 let 2 CZE 01:22:12 18m:33s
73 59 Voráč Dominik Muži A 15-39 let 51 CZE 01:22:16 18m:37s
74 34 Hrdina Jakub Muži A 15-39 let 52 CZE 01:22:17 18m:38s
75 1094 Kubů Tomáš Muži A 15-39 let 53 CZE 01:22:19 18m:40s
76 74 Rusňák Pavel Muži A 15-39 let 54 CZE 01:22:41 19m:2s
77 658 Štos Jiří Muži B 40-49 let 13 CZE 01:22:43 19m:4s
78 69 Široký Stanislav Muži B 40-49 let 14 CZE 01:22:43 19m:4s
79 67 Bárta Vojtěch Muži A 15-39 let 55 CZE 01:22:47 19m:8s
80 368 Šourek Martin Muži A 15-39 let 56 CZE 01:22:49 19m:10s
81 776 Langr Milan Muži A 15-39 let 57 CZE 01:22:58 19m:19s
82 103 Filipiová Eva Ženy A 15-34 let 4 CZE TJ Šumperk, z.s. 01:22:58 19m:19s
83 106 Dvořáková Kristýna Ženy A 15-34 let 5 CZE Atletika Jihlava 01:23:02 19m:23s
84 499 Heller Tomáš Muži A 15-39 let 58 CZE 01:23:05 19m:26s
85 24 Knyttl Jan Muži A 15-39 let 59 CZE 01:23:11 19m:32s
86 1297 Kožár Martin Muži A 15-39 let 60 CZE 01:23:15 19m:36s
87 11 Fenclová Marta Ženy B 35-44 let 4 CZE 01:23:24 19m:45s
88 44 Radiměřský Karel Muži A 15-39 let 61 CZE 01:23:28 19m:49s
89 1082 Riciu Nicolae-Alberto Muži A 15-39 let 62 ROM 01:23:29 19m:50s
90 309 Blažek Jaroslav Muži A 15-39 let 63 CZE 01:23:32 19m:53s
91 1050 Plavec Vítězslav Muži A 15-39 let 64 CZE 01:23:34 19m:55s
92 108 Chlupová Tereza Ženy A 15-34 let 6 CZE Jihočeský klub maratonců z.s. 01:23:37 19m:58s
93 741 Hrubeš Jiří Muži B 40-49 let 15 CZE 01:23:44 20m:5s
94 311 Friček Jan Muži A 15-39 let 65 CZE 01:23:45 20m:6s
95 981 Michl Filip Muži A 15-39 let 66 CZE 01:23:57 20m:18s
96 1239 Ruta Luboš Muži B 40-49 let 16 CZE 01:23:58 20m:19s
97 1263 Fejgl Michal Muži A 15-39 let 67 CZE 01:23:59 20m:20s
98 1183 Fic Martin Muži B 40-49 let 17 CZE 01:24:02 20m:23s
99 1025 Puklová Patrícia Ženy A 15-34 let 7 SVK 01:24:04 20m:25s
100 20 Procházka Marek Muži B 40-49 let 18 CZE TJ Šumperk, z.s. 01:24:05 20m:26s