350m 2011+

ZÁVODNÍKŮ

68

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:50s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:15s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

3 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

6 let

POČASÍ

15.6 °C

MUŽŮ

46 startujících

ŽEN

22 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 4s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 166 Pňovský Sebastian Hoši 1 CZE 00:00:50 -
2 53 Matyáš Domin Hoši 2 CZE 00:00:53 0m:3s
3 30 Barbora Kubíčková Dívky 1 CZE 00:00:54 0m:4s
4 87 Jonáš Bárta Hoši 3 CZE 00:00:59 0m:9s
5 42 Zuzana Ondrouskova Dívky 2 CZE 00:01:02 0m:12s
6 143 Patrik Podešva Hoši 4 CZE 00:01:03 0m:13s
7 120 Viktor Vyroubal Hoši 5 CZE 00:01:05 0m:15s
8 99 Agáta Švehlíková Dívky 3 CZE 00:01:07 0m:17s
9 8 Tomáš Král Hoši 6 CZE 00:01:15 0m:25s
10 129 Radim Beneš Hoši 7 CZE 00:01:15 0m:25s
11 116 Vítek Slíva Hoši 8 CZE 00:01:19 0m:29s
12 100 Filip Dupač Hoši 9 CZE 00:01:22 0m:32s
13 203 Timothy Singh Hoši 10 CZE 00:01:24 0m:34s
14 4 Simon Valo Hoši 11 CZE 00:01:24 0m:34s
15 70 Nela Brzková Dívky 4 CZE 00:01:26 0m:36s
16 141 Ondrej Putna Hoši 12 CZE 00:01:28 0m:38s
17 127 Simona Hroudová Dívky 5 CZE 00:01:31 0m:41s
18 227 Němec Filip Hoši 13 CZE 00:01:32 0m:42s
19 96 Tomáš Králík Hoši 14 CZE 00:01:32 0m:42s
20 39 František Kotlín Hoši 15 CZE 00:01:34 0m:44s
21 162 Volf Albert Hoši 16 CZE 00:01:34 0m:44s
22 71 Vojtěch Hachle Hoši 17 CZE 00:01:34 0m:44s
23 94 Matej Sedlecky Hoši 18 CZE 00:01:35 0m:45s
24 223 Souček Metoděj Hoši 19 CZE 00:01:37 0m:47s
25 176 Kubátová Sára Dívky 6 CZE 00:01:38 0m:48s
26 159 Tomáš Sosvor Hoši 20 CZE 00:01:39 0m:49s
27 228 Němcová Nela Hoši 21 CZE 00:01:40 0m:50s
28 79 Františka Terinková Dívky 7 CZE 00:01:40 0m:50s
29 222 Straka Martin Hoši 22 CZE 00:01:41 0m:51s
30 211 Třešňáková Veronika Dívky 8 CZE 00:01:41 0m:51s
31 138 Natálie Štrofová Dívky 9 CZE 00:01:41 0m:51s
32 189 Srbek Rostislav Hoši 23 CZE 00:01:45 0m:55s
33 206 Kratochvíl Jiří Hoši 24 CZE 00:01:45 0m:55s
34 200 Šotková Erika Dívky 10 CZE 00:01:46 0m:56s
35 196 Querozola Dario Hoši 25 CZE 00:01:47 0m:57s
36 157 Šimon Románek Hoši 26 CZE 00:01:48 0m:58s
37 156 Matouš Románek Hoši 27 CZE 00:01:50 1m:0s
38 165 Kaplan Matyáš Hoši 28 CZE 00:01:52 1m:2s
39 174 Benešová Veronika Dívky 11 CZE 00:01:52 1m:2s
40 182 Kohoutková Bára Dívky 12 CZE 00:01:55 1m:5s
41 132 Bruno Schmieder Hoši 29 CZE 00:01:56 1m:6s
42 167 Břízová Amálie Dívky 13 CZE 00:01:57 1m:7s
43 32 Sofie Pospíšilová Dívky 14 CZE 00:02:05 1m:15s
44 74 Nela Vozárová Dívky 15 CZE 00:02:07 1m:17s
45 76 Michael Kos Hoši 30 CZE 00:02:09 1m:19s
46 34 David Kužel Hoši 31 CZE 00:02:13 1m:23s
47 219 Lisý Vojtěch Hoši 32 CZE 00:02:24 1m:34s
48 37 David Hora Hoši 33 CZE 00:02:25 1m:35s
49 118 Alice Stepanikova Dívky 16 CZE 00:02:27 1m:37s
50 26 Klára Labská Dívky 17 CZE 00:02:39 1m:49s
51 41 Jakub Ondroušek Hoši 34 CZE 00:02:41 1m:51s
52 1 Richard Steinbach Hoši 35 CZE 00:02:42 1m:52s
53 124 Anna Pohnertová Dívky 18 CZE 00:02:50 2m:0s
54 134 Tobiáš Kočandrle Hoši 36 CZE 00:02:57 2m:7s
55 178 Kozák Adam Hoši 37 CZE 00:03:07 2m:17s
56 73 Matej Vozár Hoši 38 CZE 00:03:22 2m:32s
57 117 Adam Stepanik Hoši 39 CZE 00:03:26 2m:36s
58 97 Adam Slavik Hoši 40 CZE 00:03:58 3m:8s
32767 6 Dominik Frček Hoši 32767 CZE   -
32767 28 Samuel Szollos Hoši 32767 CZE   -
32767 59 Eliana Brabcová Dívky 32767 CZE   -
32767 121 Vojtěch Smetana Hoši 32767 CZE   -
32767 122 Karolína Svobodová Dívky 32767 CZE   -
32767 152 Šimon Procházka Hoši 32767 CZE   -
32767 160 Štěpán Švantner Hoši 32767 CZE   -
32767 171 Pýchová Anastázie Dívky 32767 CZE   -
32767 218 Lisá Karolína Dívky 32767 CZE   -
32767 224 Souček Jakub Hoši 32767 CZE   -

350m odrazedla

ZÁVODNÍKŮ

29

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:34s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

7m:22s

PRŮMĚRNÝ VĚK

3.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

2 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

6 let

POČASÍ

15.6 °C

MUŽŮ

18 startujících

ŽEN

11 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 9s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 90 Josef Moravec Hoši 1 CZE 00:01:54 -
2 195 Debenedetto Samuel Hoši 2 CZE 00:01:57 0m:3s
3 231 Eibner Denny Hoši 3 CZE 00:01:57 0m:3s
4 185 Pur Petr Hoši 4 CZE 00:02:02 0m:8s
5 95 Sofie Šípková Dívky 1 CZE 00:02:03 0m:9s
6 23 Albert Blazek Hoši 5 CZE 00:02:05 0m:11s
7 144 Alex Podešva Hoši 6 CZE 00:02:06 0m:12s
8 35 Bruno Vítek Hoši 7 CZE 00:02:07 0m:13s
9 56 Veronika Kosovâ Dívky 2 CZE 00:02:09 0m:15s
10 209 Velková Julie Dívky 3 CZE 00:02:15 0m:21s
11 44 Radek Kříž Hoši 8 CZE 00:02:16 0m:22s
12 61 Amelia Urazaneva Dívky 4 CZE 00:02:18 0m:24s
13 15 Ondřej Vlachynský Hoši 9 CZE 00:02:21 0m:27s
14 164 Přerostová Vanesa Dívky 5 CZE 00:02:25 0m:31s
15 89 Zuzana Nepovímová Dívky 6 CZE 00:02:28 0m:34s
16 92 Anna Komárková Dívky 7 CZE 00:02:32 0m:38s
17 119 Lukáš Vyroubal Hoši 10 CZE 00:02:38 0m:44s
18 190 Krákora Lukáš Hoši 11 CZE 00:02:41 0m:47s
19 173 Klein Beata Dívky 8 CZE 00:02:41 0m:47s
20 126 Ema Štrofová Dívky 9 CZE 00:02:42 0m:48s
21 199 Šotek Matěj Hoši 12 CZE 00:02:43 0m:49s
22 202 Beňačka Dominik Hoši 13 CZE 00:02:45 0m:51s
23 33 Filip Kužel Hoši 14 CZE 00:02:51 0m:57s
24 10 Samuel Dimitrov Hoši 15 CZE 00:02:55 1m:1s
25 179 Kozáková Alexandra Dívky 10 CZE 00:03:07 1m:13s
26 133 Vojtěch Bíca Hoši 16 CZE 00:03:30 1m:36s
27 27 Ondřej Melša Hoši 17 CZE 00:03:42 1m:48s
28 151 Martin Prášek Hoši 18 CZE 00:03:43 1m:49s
29 154 Tereza Zánová Dívky 11 CZE 00:03:55 2m:1s

700m předžáci 2009-2010

ZÁVODNÍKŮ

57

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:19s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

18.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:19s

PRŮMĚRNÝ VĚK

7.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

15.6 °C

MUŽŮ

35 startujících

ŽEN

22 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 21s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 172 Šperl Václav Hoši 1 CZE 00:01:29 -
2 31 Jan Kubíček Hoši 2 CZE 00:01:30 0m:1s
3 77 Oliver Bečvář Hoši 3 CZE 00:01:34 0m:5s
4 98 Tom Pavelek Hoši 4 CZE 00:01:47 0m:18s
5 163 Rosová Jolana Dívky 1 CZE 00:01:50 0m:21s
6 5 Filip Valo Hoši 5 CZE 00:01:53 0m:24s
7 102 Tereza Černá Dívky 2 CZE 00:01:54 0m:25s
8 63 Adam Havlíček Hoši 6 CZE 00:01:54 0m:25s
9 198 Rudolf Michal Hoši 7 CZE 00:01:54 0m:25s
10 212 Třešňák Jan Hoši 8 CZE 00:01:55 0m:26s
11 216 Major Rosťa Hoši 9 CZE 00:01:57 0m:28s
12 207 Boháč Patrik Hoši 10 CZE 00:02:08 0m:39s
13 49 Lukáš Alina Hoši 11 CZE 00:02:08 0m:39s
14 9 Tereza Králová Dívky 3 CZE 00:02:10 0m:41s
15 65 Matyáš Boťcha Hoši 12 CZE 00:02:10 0m:41s
16 11 Annie Dimitrovová Dívky 4 CZE 00:02:11 0m:42s
17 229 Kotek Karel Hoši 13 CZE 00:02:12 0m:43s
18 135 Alex Kočandrle Hoši 14 CZE 00:02:12 0m:43s
19 230 Drábková Nela Dívky 5 CZE 00:02:13 0m:44s
20 130 Marek Beneš Hoši 15 CZE 00:02:13 0m:44s
21 110 Klaudie Skůčková Dívky 6 CZE 00:02:14 0m:45s
22 58 Viktorie Anna Pecková Dívky 7 CZE 00:02:18 0m:49s
23 208 Králík Adam Hoši 16 CZE 00:02:21 0m:52s
24 125 David Ježek Hoši 17 CZE 00:02:22 0m:53s
25 177 Kubátová Simona Dívky 8 CZE 00:02:22 0m:53s
26 103 Klára Svobodová Dívky 9 CZE 00:02:23 0m:54s
27 16 Karolína Vlachynská Dívky 10 CZE 00:02:23 0m:54s
28 2 Jakub Ellinger Hoši 18 CZE 00:02:24 0m:55s
29 64 Barbora Boťchová Dívky 11 CZE 00:02:25 0m:56s
30 131 Jiří Marvan Hoši 19 CZE 00:02:26 0m:57s
31 155 Barbora Zánová Dívky 12 CZE 00:02:27 0m:58s
32 192 Černosta Jakub Hoši 20 CZE 00:02:27 0m:58s
33 168 Břízová Rozálie Dívky 13 CZE 00:02:28 0m:59s
34 20 Ondřej Hora Hoši 21 CZE 00:02:29 1m:0s
35 52 Diana Koppová Dívky 14 CZE 00:02:29 1m:0s
36 84 Adam Sklenář Hoši 22 CZE 00:02:31 1m:2s
37 197 Škarpa Jakub Hoši 23 CZE 00:02:32 1m:3s
38 147 Tomáš Doležal Hoši 24 CZE 00:02:34 1m:5s
39 68 Nella Hradcová Dívky 15 CZE 00:02:37 1m:8s
40 170 Solař Tomáš Hoši 25 CZE 00:02:38 1m:9s
41 36 Jachym Jisa Hoši 26 CZE 00:02:38 1m:9s
42 150 Zdeneček Kouba Hoši 27 CZE 00:02:39 1m:10s
43 226 Ferciiu Riler Hoši 28 CZE 00:02:41 1m:12s
44 108 Anna Winzigová Dívky 16 CZE 00:02:44 1m:15s
45 18 Olivia Frey Dívky 17 CZE 00:02:47 1m:18s
46 91 Anna Karolina Moravcova Dívky 18 CZE 00:02:52 1m:23s
47 161 Volf Martin Hoši 29 CZE 00:03:00 1m:31s
48 24 Nina Blazek Dívky 19 CZE 00:03:05 1m:36s
49 128 Jan Krejčí Hoši 30 CZE 00:03:20 1m:51s
32767 3 Prokop Otipka Hoši 32767 CZE   -
32767 21 Maruška Malířová Dívky 32767 CZE   -
32767 25 Vojtěch Fontán Hoši 32767 CZE   -
32767 29 Stefan Szollos Hoši 32767 CZE   -
32767 47 Ellen Vozobulová Dívky 32767 CZE   -
32767 62 Maya Bouazra Dívky 32767 CZE   -
32767 153 Tomáš Janů Hoši 32767 CZE   -
32767 158 Vojtěch Románek Hoši 32767 CZE   -

2km Nejmladší žáci 2007-2008

ZÁVODNÍKŮ

42

PRŮMĚRNÝ ČAS

7m:35s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

15.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:47s

PRŮMĚRNÝ VĚK

9.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

10 let

POČASÍ

15.6 °C

MUŽŮ

32 startujících

ŽEN

10 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 1m:16s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 145 Josef Rajs Hoši 1 CZE 00:05:13 -
2 55 Filip Chvojka Hoši 2 CZE 00:05:39 0m:26s
3 104 Adam Frajbiš Hoši 3 CZE 00:05:51 0m:38s
4 50 Adam Hugo Alina Hoši 4 CZE 00:05:56 0m:43s
5 106 Petr Kindl Hoši 5 CZE 00:05:58 0m:45s
6 54 Jakub Naňko Hoši 6 CZE 00:06:22 1m:9s
7 22 Jan Malíř Hoši 7 CZE 00:06:26 1m:13s
8 225 Jeřábková Martina Dívky 1 CZE 00:06:29 1m:16s
9 111 Michal Svojše Hoši 8 CZE 00:06:37 1m:24s
10 43 Adela Ondrouskova Dívky 2 CZE 00:06:52 1m:39s
11 57 Štěpán Pecka Hoši 9 CZE 00:07:01 1m:48s
12 14 VOJTĚCH KHAML Hoši 10 CZE 00:07:02 1m:49s
13 66 Ondřej Boťcha Hoši 11 CZE 00:07:07 1m:54s
14 80 Kristián Terinek Hoši 12 CZE 00:07:08 1m:55s
15 105 Štěpán Kimla Hoši 13 CZE 00:07:09 1m:56s
16 114 David Smeták Hoši 14 CZE 00:07:13 2m:0s
17 221 Straka Lukáš Hoši 15 CZE 00:07:14 2m:1s
18 188 Poláček Mikuláš Hoši 16 CZE 00:07:16 2m:3s
19 181 Hladík Vojtěch Hoši 17 CZE 00:07:17 2m:4s
20 148 Jan Doležal Hoši 18 CZE 00:07:27 2m:14s
21 146 Marie Tolarová Dívky 3 CZE 00:07:30 2m:17s
22 12 Ellen Dimitrovová Dívky 4 CZE 00:07:36 2m:23s
23 183 Rozehnal David Hoši 19 CZE 00:07:37 2m:24s
24 205 Kotáb Eda Hoši 20 CZE 00:07:43 2m:30s
25 7 Beata Frčková Dívky 5 CZE 00:07:43 2m:30s
26 220 Mládek Matěj Hoši 21 CZE 00:07:59 2m:46s
27 115 Slávek Slíva Hoši 22 CZE 00:07:59 2m:46s
28 112 Nella Eisenreichová Dívky 6 CZE 00:08:09 2m:56s
29 45 Jakub Doležal Hoši 23 CZE 00:08:30 3m:17s
30 169 Solař Matěj Hoši 24 CZE 00:08:44 3m:31s
31 13 Šimon Pištěk Hoši 25 CZE 00:08:50 3m:37s
32 213 Matějková Emma Dívky 7 CZE 00:08:51 3m:38s
33 175 Sebastianelli Sofia Dívky 8 CZE 00:09:08 3m:55s
34 107 Jan Winzig Hoši 26 CZE 00:09:27 4m:14s
35 85 Stella Komorowska Dívky 9 CZE 00:09:40 4m:27s
36 139 Filip Hrouda Hoši 27 CZE 00:09:49 4m:36s
37 19 Jan Ellinger Hoši 28 CZE 00:10:03 4m:50s
38 215 Barri Samuel Hoši 29 CZE 00:10:12 4m:59s
32767 67 Martina Červená Dívky 32767 CZE   -
32767 78 Adam Hrejsa Hoši 32767 CZE   -
32767 123 Albert Rauschert Hoši 32767 CZE   -
32767 140 Robert Mitáš Hoši 32767 CZE   -

3km ml.žáci 2005-2006

ZÁVODNÍKŮ

28

PRŮMĚRNÝ ČAS

10m:39s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

16.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:33s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

POČASÍ

15.6 °C

MUŽŮ

17 startujících

ŽEN

11 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 50s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 191 Bradáč Adam Hoši 1 CZE 00:06:18 -
2 180 Elbadri Jakub Hoši 2 CZE 00:06:19 0m:1s
3 214 Kotlíková Adéla Dívky 1 CZE 00:07:08 0m:50s
4 217 Rosa Samuel Hoši 3 CZE 00:07:18 1m:0s
5 93 Adam Sedlecky Hoši 4 CZE 00:08:14 1m:56s
6 109 Kristian Skůček Hoši 5 CZE 00:08:18 2m:0s
7 194 Děcká Maya Dívky 2 CZE 00:08:28 2m:10s
8 210 Třešňák Václav Hoši 6 CZE 00:09:11 2m:53s
9 75 Josef Kerner Hoši 7 CZE 00:09:45 3m:27s
10 46 Lukáš Doležal Hoši 8 CZE 00:09:46 3m:28s
11 40 Kryštof Pecka Hoši 9 CZE 00:09:46 3m:28s
12 201 Sílová Natalie Dívky 3 CZE 00:09:51 3m:33s
13 142 Valentýna Kratochvilova Dívky 4 CZE 00:10:14 3m:56s
14 113 Adam Smeták Hoši 10 CZE 00:10:20 4m:2s
15 187 Poláček Denis Hoši 11 CZE 00:10:41 4m:23s
16 48 Johana Pavlíčková Dívky 5 CZE 00:10:44 4m:26s
17 51 Filip Hnizdil Hoši 12 CZE 00:10:45 4m:27s
18 204 Kocourek Matěj Hoši 13 CZE 00:11:15 4m:57s
19 88 Philip Endris Hoši 14 CZE 00:11:53 5m:35s
20 60 Adéla Brabcová Dívky 6 CZE 00:12:05 5m:47s
21 184 Merc František Rudolf Hoši 15 CZE 00:12:35 6m:17s
22 149 Barbora Doležalová Dívky 7 CZE 00:13:04 6m:46s
23 86 Sára Komorowská Dívky 8 CZE 00:14:09 7m:51s
24 69 Emma Hradcová Dívky 9 CZE 00:14:53 8m:35s
25 136 Olivie Hlávková Dívky 10 CZE 00:14:55 8m:37s
26 137 Ester Hlávková Dívky 11 CZE 00:19:17 12m:59s
32767 83 Todor Kulev Hoši 32767 CZE   -
32767 193 Děcký Julian Hoši 32767 CZE   -

3km st.žáci 2003-2004

ZÁVODNÍKŮ

7

PRŮMĚRNÝ ČAS

9m:6s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

19.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:2s

PRŮMĚRNÝ VĚK

13.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

15.6 °C

MUŽŮ

6 startujících

ŽEN

1 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 2m:54s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 101 Patrik Černý Hoši 1 CZE 00:07:12 -
2 186 Mariani Tomáš Hoši 2 CZE 00:07:50 0m:38s
3 38 Lukáš Novotný Hoši 3 CZE 00:09:27 2m:15s
4 72 Bence Marosvolgyi Hoši 4 HUN 00:09:45 2m:33s
5 82 Adéla Špičková Dívky 1 CZE 00:10:06 2m:54s
6 17 Austen Percifull Hoši 5 CZE 00:10:19 3m:7s
32767 81 Michal Samec Hoši 32767 CZE   -

35km 2-4.vlna

ZÁVODNÍKŮ

569

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:20m:43s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

14.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:1s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

74 let

POČASÍ

15.6 °C

MUŽŮ

424 startujících

ŽEN

145 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 17m:1s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 43 Bušek Marek M49 1 CZE 01:18:16 -
2 1709 Mileret Milan M18 1 CZE 01:22:44 4m:28s
3 1613 Chrudimsky Radek M39 1 CZE 01:26:11 7m:55s
4 853 Špína Martin M49 2 CZE 01:29:27 11m:11s
5 884 Blažek Jiří M39 2 CZE 01:29:40 11m:24s
6 39 Pivko David M49 3 CZE 01:29:59 11m:43s
7 843 Šebela Sláva M39 3 CZE 01:30:46 12m:30s
8 727 ŘÍHA Robert M49 4 CZE 01:31:05 12m:49s
9 38 Hosák Milan M69 1 CZE 01:34:35 16m:19s
10 319 Barták Vladimír M70 1 CZE 01:34:38 16m:22s
11 857 Hrubá Gabriela Z49 1 CZE BSK racing 1 01:35:17 17m:1s
12 828 Hraba Jan M39 4 CZE 01:36:21 18m:5s
13 685 VACEK Lukáš M39 5 CZE 01:37:29 19m:13s
14 872 Klimeš Miloš M69 2 CZE 01:39:01 20m:45s
15 310 Nehoda Petr M69 3 CZE 01:41:05 22m:49s
16 1848 Kočandrle Michal M49 5 CZE 01:41:15 22m:59s
17 1800 Rajs Jakub M39 6 CZE 01:41:48 23m:32s
18 1329 Naděje Petr M49 6 CZE 01:42:37 24m:21s
19 1387 Terinek Viktor M49 7 CZE 01:42:58 24m:42s
20 812 Augusta Matous M39 7 CZE 01:43:58 25m:42s
21 1757 NECHOĎDOMA Petr M49 8 CZE 01:44:34 26m:18s
22 826 Drábek Václav M39 8 CZE 01:44:59 26m:43s
23 1236 Jirků Jiří M39 9 CZE 01:45:18 27m:2s
24 1602 Antoš Jan M49 9 CZE 01:45:32 27m:16s