ZÁVODNÍKŮ

997

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:9m:23s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

6.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

10m:3s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

59 let

POČASÍ

0.2 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Ročník Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 9 Tvrdík Tomáš 1985 M 1 SWEEP OCR-CZ Elite Team 00:33:25 -
2 8 Hrdina Pavel 1988 M 2 INOV-8 OCR team 00:34:26 1m:1s
3 10 Toth Adam 1986 M 3 00:36:37 3m:12s
4 6 Novák Lukáš 1991 M 4 SWEEP OCRA CZ Elite Team 00:37:45 4m:19s
5 11 vinicky petr 1984 M 5 00:37:47 4m:22s
6 4 Michalčák Matěj 2000 JM 1 GLADIATOR RACE TEAM 00:38:30 5m:4s
7 45 Velička Aleš 1973 M2 1 Edgarpower.cz 00:38:44 5m:19s
8 19 Maliha Vít 2001 JM 2 00:39:13 5m:47s
9 21 Kadrmas Marek 2000 JM 3 00:39:25 6m:0s
10 14 Hanyk Lukáš 1991 M 6 SDH Kostelec nad Orlicí 00:40:10 6m:44s
11 46 Zeman Marek 1997 M 7 Edgarpower.cz 00:40:12 6m:47s
12 26 Vrba Ivo 1980 M 8 Rocktechnik tt 00:40:40 7m:14s
13 34 Ludvík Jakub 1991 M 9 ZAMAKEJSI.CZ 00:41:05 7m:39s
14 935 Dufka Vladislav 1991 M 10 Viktorie team 00:41:11 7m:45s
15 739 Vorisek Petr 1977 M2 2 00:41:29 8m:3s
16 18 Vorobok Tomáš 1990 M 11 Predators 00:41:41 8m:15s
17 33 Šulc Martin 1982 M 12 00:41:46 8m:21s
18 80 Králík Petr 1985 M 13 00:41:57 8m:31s
19 206 Jabůrek Martin 1983 M 14 00:42:10 8m:44s
20 1445 Růžička Jakub 2000 JM 4 BARBARIAN EXTREME TEAM 00:42:26 9m:0s
21 197 Kočvara Luboš 1986 M 15 00:42:32 9m:6s
22 242 Řezníček Jan 1973 M2 3 Junák Č.Kostelec 00:42:52 9m:27s
23 44 Řehák David 1985 M 16 SRTG Praha 00:42:56 9m:30s
24 92 Remeš Jan 1988 M 17 00:43:20 9m:54s
25 915 Černoch Karel 1987 M 18 Model run team 00:43:24 9m:58s
26 1 Chmelař Pajer Hynek Jiskra 1985 T 1 43 vysadkovy prapor Chrudim 00:43:24 9m:59s
27 119 Snopko David 1982 M 19 shybuj.cz 00:43:25 9m:59s
28 285 Vasina Jakub 1980 M 20 Valhalla gym 00:43:34 10m:9s
29 111 Kedršt Daniel 1981 M 21 00:43:45 10m:19s
30 167 Beneš Petr 1977 M2 4 Kvíčala team 00:43:55 10m:29s
31 37 Karel Štěpán 1990 M 22 00:44:01 10m:35s
32 813 Coufal Tomáš 2001 JM 5 00:44:09 10m:44s
33 17 Vorobok Lukáš 1990 M 23 Predators 00:44:10 10m:45s
34 880 Tyl Lukáš 1986 M 24 Prostě my 00:44:26 11m:1s
35 126 Levý Štěpán 1982 M 25 00:44:38 11m:13s
36 806 Krejčí Vlastimil 1983 M 26 00:44:42 11m:16s
37 709 Krýsl Miloslav 1985 M 27 Orel Rtyně 00:44:51 11m:26s
38 638 plihal tomas 1975 M2 5 pepino 00:44:53 11m:28s
39 529 Holubář Martin 1979 M 28 Urveme to silou 00:44:55 11m:29s
40 725 Vepřek Martin 1990 M 29 Kolšov 00:45:11 11m:45s
41 31 Kellner David 1975 M2 6 00:45:12 11m:46s
42 1416 Chytrý Matyáš 2000 JM 6 00:45:21 11m:56s
43 771 Domorád Vojtěch 1986 M 30 00:45:30 12m:4s
44 71 Ryšavý Martin 1975 M2 7 PRO MUSIC PROLOG BIKE 00:45:38 12m:12s
45 770 Frei Martin 1978 M 31 00:45:45 12m:19s
46 564 Sramek Dobroslav 1982 M 32 Lanáčovci 00:46:12 12m:46s
47 629 Hajžman David 1987 M 33 Zmrzlíci Plzeň 00:46:14 12m:48s
48 817 KADRMAS Martin 2000 JM 7 00:46:20 12m:55s
49 481 Sládek Jakub 1993 M 34 BARBARIAN EXTREME TEAM 00:46:28 13m:2s
50 75 Zmitko Jan 1988 M 35 Hasiči Zdiby 00:46:47 13m:21s
51 382 Kubeček Ladislav 1991 M 36 00:46:47 13m:22s
52 25 Dolezel Lukas 1991 M 37 00:46:53 13m:27s
53 97 Pavelková Anna 1998 Z 1 00:47:01 13m:35s
54 384 Kubeček Ladislav 1962 M2 8 00:47:01 13m:36s
55 7 Vytinová Veronika 1992 Z 2 Sweep OCRA-CZ Elite team 00:47:02 13m:37s
56 331 Sládek Ondřej 2000 JM 8 00:47:18 13m:52s
57 109 Václavek Petr 1994 M 38 00:47:22 13m:57s
58 41 moravec milan 1984 M 39 BEHAM PRO TEREZKU 00:47:31 14m:6s
59 12 Vesela Petra 1986 Z 3 00:47:36 14m:11s
60 334 Mládek Ladislav 1988 M 40 00:47:37 14m:11s
61 169 Beitler František 1993 M 41 SRTG Pardubice 00:47:42 14m:17s
62 769 Löffler Erik 1983 M 42 00:47:46 14m:21s
63 144 Hráček Martin 1988 M 43 SVVAT 00:47:50 14m:25s
64 2 Tocháčková Tereza 1997 Z 4 GLADIATOR RACE TEAM 00:47:50 14m:25s
65 162 Demjanovič Tomáš 1987 M 44 00:47:51 14m:25s
66 176 Jandáček Jakub 1997 M 45 00:47:55 14m:29s
67 1487 Solil Pavel 1983 M 46 Spolek Borek 00:47:57 14m:32s
68 146 Černoch Michal 1977 M2 9 00:48:00 14m:35s
69 276 Slaměník Bedřich 1976 M2 10 neBULL 00:48:05 14m:40s
70 156 Matěja Jan 1976 M2 11 00:48:14 14m:49s
71 1492 Šmok David 1993 M 47 00:48:17 14m:51s
72 1451 Suk Petr 1996 M 48 PANDY TÝM 00:48:20 14m:54s
73 1419 Šnopl Vít 1999 M 49 00:48:21 14m:55s
74 989 Drahokoupil Daniela 1991 M 50 Hýbeme se s Danem 00:48:31 15m:5s
75 182 Janák Jiří 1982 M 51 SRTG Varnsdorf 00:48:34 15m:8s
76 142 Karas Vítězslav Dani Michaela 1983 MIX 1 SVVAT 00:48:36 15m:10s
77 91 Vondráček Martin 1985 M 52 00:48:37 15m:11s
78 812 Coufal Lukas 1999 M 53 00:48:42 15m:16s
79 1453 Ryšavý Šimon 2000 JM 9 BARBARIAN EXTREME TEAM 00:48:54 15m:28s
80 666 Morávek Václav 1999 M 54 Alfasquadra team 00:49:05 15m:40s
81 120 Novotný Petr 1989 M 55 00:49:08 15m:42s
82 248 Šedivý Petr 1994 M 56 00:49:14 15m:48s
83 138 Šašková Zuzana Šašek Matěj 1983 MIX 2 Predators Roudnice n.l. 00:49:15 15m:49s
84 1459 Teisler Jan 1993 M 57 00:49:22 15m:56s
85 1452 Ticháček Jan 2001 JM 10 00:49:29 16m:3s
86 702 Hora Milan 1987 M 58 Alfasquadra team 00:49:30 16m:5s
87 1443 Vejvoda David 2000 JM 11 00:49:31 16m:5s
88 718 Meluzín Petr 1987 M 59 00:49:32 16m:7s
89 161 Kábrt Tomáš 1994 M 60 00:49:34 16m:8s
90 243 Mokříž Jakub 1991 M 61 Moky 00:49:39 16m:13s
91 655 Šuková Martina 1998 Z 5 SRTG Čelákovice 00:49:40 16m:14s
92 89 Drinka Filip 1991 M 62 00:49:47 16m:21s
93 43 Škraněk Jiří 1982 M 63 00:49:47 16m:21s
94 63 Rathouský Václav 1989 M 64 00:49:47 16m:22s
95 171 Homola Prokop 1988 M 65 00:49:54 16m:28s
96 530 Novak Pavel 1977 M2 12 Zabijáci 00:50:00 16m:34s
97 257 Řehoř Zdeněk 1978 M 66 SRTG Strupčice 00:50:00 16m:34s
98 22 Buchálek Darek 1984 M 67 Craft Team 00:50:01 16m:35s
99 110 Babušková Stanislava 1974 Z2 1 00:50:02 16m:36s
100 87 Oppelt Michal 1983 M 68 Krušnoman TT 00:50:08 16m:42s

Zdroj: Sport Base