ZÁVODNÍKŮ

275

PRŮMĚRNÝ ČAS

38m:38s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

5.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

11m:2s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

59 let

POČASÍ

1.7 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 15 Toth Adam M 1 00:19:09 -
2 18 Michalčák Matěj JM 1 GLADIATOR RACE TEAM 00:20:03 -
3 25 Ludvík Jakub M 2 ZAMAKEJSI.CZ 00:20:51 -
4 40 Hanyk Lukáš M 3 SDH Kostelec nad Orlicí 00:21:13 -
5 23 Křeček Jiří M 4 ELEVEN RUN TEAM 00:21:33 -
6 145 Tyl Lukáš M 5 00:22:44 -
7 223 Sládek Jakub M 6 Barbarian extreme team 00:23:04 -
8 2 Ryšavý Martin M2 1 PRO MUSIC PROLOG BIKE 00:23:15 -
9 253 Miksovsky Michal M 7 00:23:22 -
10 26 Kellner David M2 2 00:23:55 -
11 1 Hlava Roman M 8 Běháme v Holicích a okolí 00:24:04 -
12 181 Kedršt Daniel M 9 00:24:13 0m:8s
13 27 Kovář Jan M 10 00:24:31 0m:27s
14 262 Pácha Zdeněk M2 3 Beskydský šerpa 00:24:44 0m:39s
15 24 Beitler František M 11 SRTG Pardubice 00:25:09 1m:4s
16 19 Tocháčková Tereza Z 1 GLADIATOR RACE TEAM 00:25:19 1m:15s
17 287 Vlasák Jindřich M 12 00:25:23 1m:19s
18 172 Vrbenský Jakub M 13 SRTG Kutná Hora 00:25:31 1m:26s
19 1454 Ticháček Jan JM 2 00:25:44 1m:39s
20 90 Sramek Dobroslav M 14 Lanáčovci 00:25:55 1m:50s
21 155 Jakoubek Jakub M 15 00:26:09 2m:5s
22 3 Křepela Pavel M 16 Téčka T42 00:26:43 2m:39s
23 268 Jiroutek Tomáš M 17 00:27:00 2m:55s
24 127 Procházka Marcel M 18 00:27:22 3m:18s
25 206 Ovary Michal M 19 00:27:33 3m:28s
26 4 Šeda Radek M2 4 Barbarians from Giant Mountains 00:27:41 3m:36s
27 77 Černý Lukáš M 20 00:27:42 3m:37s
28 9 Karas Vítězslav Dani Michaela MIX 1 SVVAT 00:27:47 3m:43s
29 109 Chalupa Lukáš M 21 Chalupa OCR Team 00:27:56 3m:52s
30 130 Titerová Barbora JZ 1 Perfektní dvojka 00:28:06 4m:1s
31 42 Tykvartová Romana Z 2 SRTG Pardubice 00:28:10 4m:5s
32 147 Illéš Martin Balogová Barbora MIX 2 Spartan Patriot Team Slovakia 00:28:10 4m:5s
33 199 Blažek Ondřej JM 3 00:28:12 4m:7s
34 153 Kuchař Jakub M 22 00:28:13 4m:8s
35 5 Ždímal Michal M 23 Ždimiators 00:29:02 4m:57s
36 160 Lexman Vojtěch JM 4 Foxconn - SPŠE 00:29:21 5m:17s
37 126 David Jan M 24 00:29:23 5m:19s
38 138 Císař Martin M 25 Buřtguláš 00:29:35 5m:31s
39 16 Szimicsevics László M2 5 SRTG Dunakeszi - Hungary 00:29:37 5m:33s
40 192 Hájek Zbyněk M 26 Hells wariors 00:29:38 5m:34s
41 190 Helcl Vojtěch M2 6 Hells Warriors 00:29:40 5m:35s
42 210 Bobek Jiri M 27 00:29:46 5m:41s
43 28 Fojtík Václav Minaříková Tereza MIX 3 00:29:53 5m:49s
44 128 Hnátek Jaroslav M 28 00:29:57 5m:52s
45 48 Bohm Jaroslav M2 7 KAPEBAJA TEAM 00:29:57 5m:52s
46 59 Syrový Aleš JM 5 Never give up 00:29:58 5m:54s
47 41 Judl Libor Petra Holcova MIX 4 Fast Horses 00:30:04 5m:59s
48 52 Lavrovič Michal M2 8 Angry pandas 00:30:08 6m:3s
49 250 Mareš Oldřich M 29 00:30:11 6m:6s
50 44 Danihelka Tomáš M 30 ABUS Přelouč 00:30:15 6m:10s
51 8 Šorm Milan M 31 00:30:15 6m:11s
52 240 Machálek Adam JM 6 00:30:21 6m:17s
53 150 Torres Daniel M 32 00:30:26 6m:22s
54 1444 Šitina Jan JM 7 00:30:47 6m:42s
55 12 NÉMA Tibor M2 9 TRIUMPHALIS 00:30:48 6m:43s
56 38 Klicpera Václav M 33 Překonej sám sebe... 00:30:50 6m:46s
57 84 Čihák Martin M 34 Pneuservis František Kulháň 00:30:52 6m:47s
58 93 Přibylová Alexandra Z 3 CrossFit Destiny 00:30:54 6m:49s
59 183 Jonák Jan M 35 00:31:03 6m:59s
60 256 Rybička Jakub M 36 00:31:09 7m:5s
61 29 Novák Jan Jarošová Ludmila MIX 5 Mar(i)ňáci 00:31:13 7m:8s
62 20 Svobodová Klára Z 4 00:31:14 7m:9s
63 258 Hisem Miroslav M 37 00:31:36 7m:31s
64 139 Gygal Tomáš M2 10 GT team 00:31:41 7m:37s
65 1447 Pirklová Kateřina Z2 1 00:31:42 7m:37s
66 178 Pecina Jiří JM 8 00:31:47 7m:43s
67 254 Becvar Radek M 38 Ampéři 00:31:52 7m:47s
68 10 Hráček Antonín M2 11 SVVAT 00:31:53 7m:48s
69 159 Švoma Vojtěch JM 9 Foxconn - SPŠE 00:31:58 7m:54s
70 209 Vencl Jakub JM 10 00:31:59 7m:55s
71 34 Martinková Kateřina Volenec Antonín MIX 6 WILD Team 00:32:02 7m:57s
72 154 Nováková Vanda Kuchař Lukáš MIX 7 EXTRA Brno 00:32:25 8m:20s
73 37 Kratochvíl Petr JM 11 Polabáci 00:32:31 8m:26s
74 226 Havlat Marek M 39 00:32:32 8m:28s
75 39 Hylmar Jiří JM 12 00:32:33 8m:29s
76 208 Zeman Jaroslav M 40 JACKERMANN 00:32:49 8m:45s
77 119 Černok Ladislav M 41 00:32:55 8m:51s
78 269 Kopecký Filip M 42 00:32:57 8m:53s
79 276 Oudová Theodora JZ 2 00:32:58 8m:53s
80 273 Jelínek Jaromír M 43 00:32:58 8m:53s
81 120 Macháček Ivo M 44 00:32:59 8m:55s
82 205 Vávra Rudolf M2 12 00:33:00 8m:55s
83 17 Rapčan Ladislav M 45 00:33:14 9m:10s
84 280 Macho Martin M 46 00:33:18 9m:13s
85 232 Hanousková Lenka Z 5 šváby 00:33:29 9m:25s
86 22 Babušková Stanislava Z2 2 00:33:43 9m:38s
87 21 Babušková Lucie JZ 3 00:33:48 9m:43s
88 46 Beneš Ladislav M 47 ABUS Přelouč 00:33:49 9m:44s
89 222 Blažek Lukáš Michálková Lenka MIX 8 00:33:51 9m:46s
90 146 Horáková Berenika Z 6 00:33:57 9m:52s
91 94 Raslová Marie Řezníček David MIX 9 2running hearts 00:33:58 9m:54s
92 47 Fojtů Josef M 48 KAPEBAJA TEAM 00:34:02 9m:57s
93 87 Mračková Veronika Z 7 00:34:25 10m:21s
94 134 Fialová Klára Z 8 00:34:28 10m:24s
95 11 Mach Jiří Lucie Benešová MIX 10 SVVAT 00:34:51 10m:46s
96 14 Kostovský Roman Blahutová Barbora MIX 11 SVVAT 00:34:55 10m:50s
97 244 Dus Ondřej M 49 00:34:57 10m:52s
98 68 Cimler Jiří Petra Šmídová MIX 12 Gladiators 00:34:59 10m:54s
99 163 Kasparova Andrea Z 9 00:35:05 11m:0s
100 281 Bureš Pavel M 50 Perfektní dvojka 00:35:05 11m:0s

Zdroj: Sport Base