ZÁVODNÍKŮ

475

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:30s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:30s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

6 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

72 let

POČASÍ

-2.9 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 340 Ručka Martin M30 1 00:19:59 -
2 466 Wrona Tomáš M30 2 Ježek na kopci 00:20:15 0m:16s
3 483 Ostrejš Michal M30 3 VYSK Team 00:20:28 0m:29s
4 21 Bauer Michal M30 4 Colliery Crossfit Ostrava 00:21:19 1m:20s
5 155 Joch Martin M30 5 innogy 00:21:31 1m:32s
6 88 Glajcar Tomasz M40 1 00:21:37 1m:38s
7 240 Lettava Marek M30 6 00:21:42 1m:43s
8 358 SCHUBERT VALDEMAR M40 2 BK LUDGEŘOVICE 00:21:46 1m:47s
9 323 Prus Roman M30 7 00:21:50 1m:51s
10 271 Miso Peter M30 8 Rajec tim 00:22:00 2m:1s
11 99 Hanáček Jan M30 9 00:22:06 2m:7s
12 211 Kramoliš Marek M30 10 00:22:06 2m:7s
13 494 Gonzales Ramon M40 3 00:22:06 2m:7s
14 317 Pospíšil Petr M30 11 00:22:10 2m:11s
15 141 Ivánek Petr M30 12 00:22:25 2m:26s
16 75 Flössner Matěj M30 13 00:22:31 2m:32s
17 493 Frost Gary M40 4 TEAM GB!!! 00:22:33 2m:34s
18 475 Zlatovský Jan M30 14 00:22:35 2m:36s
19 438 Vaculík Lukáš M30 15 00:22:40 2m:41s
20 28 Beránek Jakub M30 16 00:23:06 3m:7s
21 338 Rubeš Pavel M30 17 SK Černé plíce 00:23:25 3m:26s
22 472 Zedek lukáš M30 18 CEPro Team 00:23:25 3m:26s
23 136 Hudeček Martin M40 5 NN1617 00:23:35 3m:36s
24 131 Hrouza Michal M30 19 00:23:48 3m:49s
25 156 Jonáš Martin M30 20 Edelstahl Poldi 00:23:50 3m:51s
26 91 Grau Jakub M30 21 00:23:51 3m:52s
27 508 Staněk Jiří M30 22 00:23:52 3m:53s
28 507 Besta Josef M40 6 INNOGY 00:23:52 3m:53s
29 249 Machálek David M40 7 SK Černé plíce Ostrava 00:24:03 4m:4s
30 197 Kopáček Jan M30 23 00:24:18 4m:19s
31 285 Novotná Tereza Z30 1 00:24:29 4m:29s
32 458 Vybrančík Ondra M30 24 Loner Bikers 00:24:31 4m:32s
33 308 Pietrzyk Rostislav M40 8 F.M.T. Group 00:24:39 4m:40s
34 111 Hodula Matouš M30 25 00:24:51 4m:52s
35 124 Hoskovec Lukáš M30 26 SDH Zruč nad Sázavou 00:24:56 4m:57s
36 502 Tvarůžka Tomáš M30 27 00:24:58 4m:58s
37 210 Krameš Martin M40 9 00:24:59 5m:0s
38 42 Bystřičan Jiří M50 1 00:25:01 5m:2s
39 286 Nowak Pavel M40 10 sam mam malo 00:25:02 5m:3s
40 58 Drahošan Pavel M30 28 00:25:03 5m:4s
41 474 Zháněl Ivo M30 29 00:25:07 5m:8s
42 120 Horkel Pavel M50 2 00:25:07 5m:8s
43 423 Teichmann Denis M30 30 00:25:09 5m:10s
44 272 Mlýnek Lukáš M30 31 Ostravšti cypi 00:25:11 5m:12s
45 292 Ondráček Petr M40 11 00:25:15 5m:16s
46 395 Szabados Peter M40 12 CZ & SK FT 00:25:29 5m:30s
47 26 Beran Jan M40 13 00:25:31 5m:32s
48 35 Bojko Ondřej M30 32 Výtlem ze tmy 00:25:33 5m:34s
49 473 Zemanová Tereza Z30 2 Hobbit Team 00:25:33 5m:34s
50 122 Horniak David M30 33 Výtlem ze tmy 00:25:33 5m:34s
51 92 Grebeň David M30 34 00:25:36 5m:37s
52 498 Hradil Jan M30 35 00:25:38 5m:39s
53 350 Sawyer Martin M30 36 00:25:40 5m:41s
54 138 Chovanec Roman M50 3 00:25:44 5m:45s
55 376 Sprušanský Jan M30 37 SRTG Orlová 00:25:52 5m:53s
56 430 Tomčík Petr M40 14 00:25:53 5m:54s
57 1014 Mírová Zuzana RT 1 00:25:57 5m:58s
58 80 Galiová Inge Z30 3 00:25:57 5m:58s
59 360 Siwek Jakub M30 38 SRTG Orlová 00:26:01 6m:2s
60 461 Walder Martin M30 39 00:26:01 6m:2s
61 172 Keňová Ivana Z40 1 00:26:06 6m:7s
62 134 Hruška Adam M30 40 00:26:13 6m:14s
63 415 Štůsková Vanda Z30 4 Running Team Rožnov 00:26:16 6m:17s
64 442 Valušek Jan M30 41 00:26:19 6m:20s
65 194 Konečná Marie Z40 2 00:26:23 6m:24s
66 176 Kisza Miloslav M50 4 00:26:30 6m:31s
67 228 Kucharčík Milan M30 42 00:26:31 6m:32s
68 487 Krejsa Lukáš M30 43 Farma Kněžství 00:26:32 6m:33s
69 126 Hrabčák Miroslav M30 44 00:26:32 6m:33s
70 337 Rožanská Nikola Karolína Z40 3 00:26:33 6m:34s
71 242 Lípa Jaroslav M40 15 Bo crossfit Ostrava!!! 00:26:36 6m:37s
72 164 Kania Radek M30 45 00:26:39 6m:40s
73 40 Burian Marek M40 16 SRTG Havířov 00:26:40 6m:41s
74 336 Rozehnal Michal M30 46 00:26:42 6m:43s
75 383 Sugarek Jachym M30 47 00:26:43 6m:44s
76 37 Budinská Michaela Z30 5 00:26:45 6m:46s
77 208 Králová Vendula Z30 6 Running Team Rožnov 00:26:45 6m:46s
78 380 Stiska Petr M30 48 00:27:02 7m:3s
79 217 Kříž Petr M30 49 MÁSLA 00:27:03 7m:4s
80 218 Kříž Rostislav M30 50 MÁSLA 00:27:05 7m:6s
81 445 Vašková Petra Z30 7 00:27:07 7m:8s
82 97 Hák Michael M30 51 00:27:10 7m:11s
83 17 Balnar Jiří M50 5 00:27:12 7m:13s
84 316 Popková Žaneta Z30 8 innogy 00:27:13 7m:14s
85 287 Očadlík Marek M40 17 run&bike 00:27:16 7m:17s
86 321 Procházková Martina Z40 4 00:27:16 7m:17s
87 31 Bober Michal M30 52 Innogy 00:27:19 7m:20s
88 362 Sládečková Tereza Z30 9 00:27:20 7m:21s
89 406 Škarka Matěj M30 53 00:27:21 7m:22s
90 1012 Mazáčová Martina RT 2 00:27:25 7m:26s
91 1013 Mazáč Michal RT 3 00:27:26 7m:27s
92 393 Sykorová Iva Z30 10 Fazolka team:) 00:27:27 7m:28s
93 149 Janočko Pavel M30 54 SK Černé Plíce 00:27:29 7m:30s
94 396 Szlauerová Martina Z30 11 MÁSLA 00:27:37 7m:38s
95 326 Přikryl Petr M30 55 00:27:38 7m:39s
96 444 Varyšová Jana Z30 12 00:27:41 7m:42s
97 44 Cimprich Marcel M50 6 00:27:47 7m:48s
98 34 Böhmová Lenka Z30 13 00:27:48 7m:49s
99 179 Kleistner Tomáš M30 56 Pohodáři 00:27:48 7m:49s
100 45 Cimprichová Jana Z40 5 00:27:49 7m:50s

Zdroj: Sport Base