ZÁVODNÍKŮ

1153

PRŮMĚRNÝ ČAS

33m:39s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:43s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

2 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

66 let

POČASÍ

3 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Ročník Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 820 Skalka Jakub 1991 M30 1 00:17:44 -
2 432 Kracman Matěj 1986 M30 2 Penny Market 00:18:12 0m:28s
3 49 Bielik Jan 1995 M30 3 Rozběháme Česko 00:18:37 0m:52s
4 997 Víšek Pavel 1992 M30 4 00:18:49 1m:5s
5 705 Pojmon Ondřej 1978 M30 5 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 00:18:58 1m:14s
6 1259 Bujnovský David 1989 M30 6 AFC ATP 00:19:06 1m:22s
7 448 Krejčík Milan 1981 M30 7 Sportisimo Hvězdy 00:19:14 1m:30s
8 994 Veselý Josef 1991 M30 8 Ak zlín 00:19:22 1m:37s
9 509 Linhart Jan 1984 M30 9 00:19:26 1m:41s
10 697 Plánka Jan 1992 M30 10 Penny Market s.r.o. 00:19:50 2m:5s
11 749 Rada Jan 1969 M40 1 Sportisimo Hvězdy - BŽB 00:19:59 2m:14s
12 974 Vališ Radek 1988 M30 11 00:20:11 2m:27s
13 262 Hriadel Jaroslav 1997 M30 12 Šneci 00:20:38 2m:54s
14 433 Kračman Filip 1979 M30 13 00:20:54 3m:10s
15 119 čížek jan 1981 M30 14 Klokan přiletí v dubnu 00:20:57 3m:13s
16 818 Singr Martin 1987 M30 15 SKP Nymburk 00:20:58 3m:14s
17 600 Nedvěd Roman 1998 M30 16 Kreisinger team 00:21:17 3m:32s
18 300 Janata Honza 1992 M30 17 00:21:34 3m:49s
19 727 Prchlik Jan 1977 M40 2 Líné šunky 00:21:37 3m:53s
20 643 Okluský Miroslav 1989 M30 18 00:21:39 3m:54s
21 82 Buriš Peter 1977 M40 3 ATP 00:21:43 3m:58s
22 515 Lukačovič Miloš 1986 M30 19 Šneci 00:21:46 4m:1s
23 332 Šlégl Jan 1979 M30 20 RUNBO TEAM 00:21:51 4m:7s
24 125 David Radek 1995 M30 21 00:21:57 4m:12s
25 154 EICHLER Ivo 1961 M50 1 USK Praha 00:22:05 4m:21s
26 772 Růžička Tomáš 1992 M30 22 00:22:20 4m:35s
27 375 Kedršt Daniel 1981 M30 23 00:22:20 4m:35s
28 19 Bardygin Dmitry 1973 M40 4 00:22:21 4m:37s
29 297 Jakubec Zbynek 1982 M30 24 Me2di 00:22:22 4m:37s
30 1320 Zítek Ondřej 1982 M30 25 ČEPS 00:22:23 4m:39s
31 750 Radová Barbora 1967 Z50 1 Báječné ženy v běhu 00:22:24 4m:40s
32 92 Císař Michal 1988 M30 26 00:22:28 4m:43s
33 1354 Conway Caroline 1984 Z30 1 Sportsworld terenure 00:22:35 4m:50s
34 517 Luxa Michal 1990 M30 27 BĚŽCI Chomutov 00:22:40 4m:55s
35 152 Edwards Jonathan 1990 M30 28 00:22:42 4m:57s
36 1291 Kužel Zdeněk 1985 M30 29 ČEPS 00:22:47 5m:3s
37 455 Krůža Jan 1975 M40 5 :-) 00:22:52 5m:8s
38 677 Pešek Daniel 1992 M30 30 PUŠTÍCI 00:22:55 5m:10s
39 164 Fialova Lucie 1991 Z30 2 Tacmud Run 00:22:57 5m:13s
40 335 Jonáš Martin 1983 M30 31 Edelstahl Poldi 00:23:00 5m:16s
41 725 Preininger Tomáš 1975 M40 6 00:23:04 5m:19s
42 571 Mírovská Martina 1991 Z30 3 Prima team 00:23:05 5m:20s
43 243 Holub Radek 1973 M40 7 00:23:08 5m:24s
44 471 Kuča Vít 1989 M30 32 Penny Market s.r.o. 00:23:12 5m:28s
45 179 Frantová Veronika 2002 Z30 4 Aerobic Team Chuchle 00:23:13 5m:28s
46 681 Petr Martin 2000 M30 33 00:23:20 5m:35s
47 185 Gantner Filip 1989 M30 34 00:23:25 5m:41s
48 794 Sawyer Martin 1985 M30 35 00:23:27 5m:42s
49 26 Barvínek Martin 1970 M40 8 AC Liberečtí chrti 00:23:34 5m:49s
50 927 Šulc Daniel 1996 M30 36 Zabehnito 00:23:37 5m:53s
51 5 Al-Kaysy Said 1965 M50 2 00:23:38 5m:53s
52 1007 Kasan Ondřej 2004 RT 1 00:23:38 5m:54s
53 256 Hoskovec Lukáš 1996 M30 37 SDH Zruč nad Sázavou 00:23:40 5m:56s
54 1161 Holiš Oren 2005 RT 2 00:23:45 6m:1s
55 1160 Šikling Radim 1976 RT 3 00:23:46 6m:1s
56 385 Klásek Jan 1997 M30 38 00:23:50 6m:6s
57 821 Skalová Lucie 1995 Z30 5 00:23:51 6m:6s
58 674 Pelikán Daniel 1968 M40 9 MK Prostějov 00:23:57 6m:12s
59 648 Olšovský Vítězslav 1983 M30 39 Báječné ženy v běhu 00:24:09 6m:25s
60 186 Garaj Michal 1989 M30 40 ChampionClub 00:24:12 6m:27s
61 1051 Hušek Radek 2003 RT 4 00:24:13 6m:29s
62 356 Kalina Milan 1976 M40 10 Beham Bory 00:24:14 6m:29s
63 792 Sandford Craig 1996 M30 41 00:24:14 6m:30s
64 907 Šrám Tomáš 1994 M30 42 00:24:15 6m:30s
65 430 Koutník Petr 1988 M30 43 Bloodygang 00:24:20 6m:36s
66 268 Hubatova-Vackova Jana 1992 Z30 6 Adidas Runners Prague 00:24:21 6m:36s
67 915 Štěpánková Anežka 1994 Z30 7 SRTG Praha 00:24:23 6m:39s
68 1006 Bílek Jan 1998 RT 5 00:24:25 6m:41s
69 680 Petr David 1989 M30 44 00:24:26 6m:42s
70 885 Šebesta Michal 1983 M30 45 Metro A 00:24:27 6m:43s
71 662 Pavelčák Milan 1996 M30 46 B.o.B. (Brotherhood of Borovička) 00:24:28 6m:43s
72 1173 Šulák Alexandr 1999 RT 6 00:24:34 6m:49s
73 690 Picka Jan 1997 M30 47 Chramiště 00:24:35 6m:50s
74 611 Ngo Daniel 1985 M30 48 Unfuckingbelievable 00:24:38 6m:54s
75 298 Janalík Radek 1969 M40 11 00:24:42 6m:57s
76 141 Dopitová Simona 1986 Z30 8 00:24:44 7m:0s
77 667 Pavlišin Dominik 1989 M30 49 Penny Market s.r.o. 00:24:45 7m:0s
78 363 Karas Vítězslav 1983 M30 50 SVVAT 00:24:46 7m:2s
79 1201 Vítková Gabriela 1990 Z30 9 IronDaveCoaching 00:24:49 7m:5s
80 330 Jírů Jan 2001 M30 51 00:24:51 7m:7s
81 81 Buriš Veronika 1977 Z40 1 Aerobic Team Praha 00:24:52 7m:7s
82 876 Sýkora Jakub 2004 M30 52 00:24:52 7m:7s
83 569 Minár Vladimír 1971 M40 12 00:24:57 7m:13s
84 728 Prchlíková Barbora 1971 Z40 2 Benešovský běžecký klub 00:24:58 7m:14s
85 337 Junek Vladimír 1972 M40 13 00:25:01 7m:17s
86 334 Johanisová Klára 1973 Z40 3 00:25:02 7m:17s
87 1270 Bečanová Soňa 1970 Z40 4 ČEPS 00:25:06 7m:22s
88 1251 Zorvan Tomáš 1992 M30 53 Armáda České republiky 00:25:11 7m:26s
89 549 Matoušek Luboš 1989 M30 54 Rozběhej Most a okolí 00:25:12 7m:28s
90 703 Pohl Karel 1960 M50 3 GynPohl 00:25:12 7m:28s
91 711 Popracová Drahomíra 1958 Z50 2 Kežmarok 00:25:13 7m:28s
92 244 Holub Jakub 1993 M30 55 00:25:13 7m:29s
93 877 Sýkora Roman 1975 M40 14 00:25:14 7m:30s
94 1308 Rotbauer Michal 1989 M30 56 ČEPS 00:25:15 7m:31s
95 883 Šamberger Martin 2000 M30 57 Gerlov 00:25:21 7m:37s
96 520 Mahdal Petr 1970 M40 15 Běžíme jen kvůli UBM 00:25:24 7m:40s
97 67 Bouček Tomáš 1997 M30 58 00:25:24 7m:40s
98 207 hácha david 1984 M30 59 Klokan přiletí v dubnu 00:25:25 7m:41s
99 894 Šimončík Vojtěch 1991 M30 60 00:25:28 7m:43s
100 1123 Matějka Filip 2004 RT 7 00:25:29 7m:45s

Zdroj: Sport Base