ZÁVODNÍKŮ

1153

PRŮMĚRNÝ ČAS

33m:39s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:43s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

2 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

66 let

POČASÍ

3 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 820 Skalka Jakub M30 1 00:17:44 -
2 432 Kracman Matěj M30 2 Penny Market 00:18:12 -
3 49 Bielik Jan M30 3 Rozběháme Česko 00:18:37 -
4 997 Víšek Pavel M30 4 00:18:49 -
5 705 Pojmon Ondřej M30 5 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 00:18:58 -
6 1259 Bujnovský David M30 6 AFC ATP 00:19:06 -
7 448 Krejčík Milan M30 7 Sportisimo Hvězdy 00:19:14 -
8 994 Veselý Josef M30 8 Ak zlín 00:19:22 -
9 509 Linhart Jan M30 9 00:19:26 -
10 697 Plánka Jan M30 10 Penny Market s.r.o. 00:19:50 -
11 749 Rada Jan M40 1 Sportisimo Hvězdy - BŽB 00:19:59 -
12 974 Vališ Radek M30 11 00:20:11 -
13 262 Hriadel Jaroslav M30 12 Šneci 00:20:38 -
14 433 Kračman Filip M30 13 00:20:54 -
15 119 čížek jan M30 14 Klokan přiletí v dubnu 00:20:57 -
16 818 Singr Martin M30 15 SKP Nymburk 00:20:58 -
17 600 Nedvěd Roman M30 16 Kreisinger team 00:21:17 -
18 300 Janata Honza M30 17 00:21:34 -
19 727 Prchlik Jan M40 2 Líné šunky 00:21:37 -
20 643 Okluský Miroslav M30 18 00:21:39 -
21 82 Buriš Peter M40 3 ATP 00:21:43 -
22 515 Lukačovič Miloš M30 19 Šneci 00:21:46 -
23 332 Šlégl Jan M30 20 RUNBO TEAM 00:21:51 -
24 125 David Radek M30 21 00:21:57 -
25 154 EICHLER Ivo M50 1 USK Praha 00:22:05 -
26 772 Růžička Tomáš M30 22 00:22:20 -
27 375 Kedršt Daniel M30 23 00:22:20 -
28 19 Bardygin Dmitry M40 4 00:22:21 -
29 297 Jakubec Zbynek M30 24 Me2di 00:22:22 -
30 1320 Zítek Ondřej M30 25 ČEPS 00:22:23 -
31 750 Radová Barbora Z50 1 Báječné ženy v běhu 00:22:24 -
32 92 Císař Michal M30 26 00:22:28 -
33 1354 Conway Caroline Z30 1 Sportsworld terenure 00:22:35 -
34 517 Luxa Michal M30 27 BĚŽCI Chomutov 00:22:40 -
35 152 Edwards Jonathan M30 28 00:22:42 -
36 1291 Kužel Zdeněk M30 29 ČEPS 00:22:47 -
37 455 Krůža Jan M40 5 :-) 00:22:52 -
38 677 Pešek Daniel M30 30 PUŠTÍCI 00:22:55 -
39 164 Fialova Lucie Z30 2 Tacmud Run 00:22:57 -
40 335 Jonáš Martin M30 31 Edelstahl Poldi 00:23:00 -
41 725 Preininger Tomáš M40 6 00:23:04 -
42 571 Mírovská Martina Z30 3 Prima team 00:23:05 -
43 243 Holub Radek M40 7 00:23:08 -
44 471 Kuča Vít M30 32 Penny Market s.r.o. 00:23:12 -
45 179 Frantová Veronika Z30 4 Aerobic Team Chuchle 00:23:13 -
46 681 Petr Martin M30 33 00:23:20 -
47 185 Gantner Filip M30 34 00:23:25 -
48 794 Sawyer Martin M30 35 00:23:27 -
49 26 Barvínek Martin M40 8 AC Liberečtí chrti 00:23:34 -
50 927 Šulc Daniel M30 36 Zabehnito 00:23:37 -
51 5 Al-Kaysy Said M50 2 00:23:38 -
52 1007 Kasan Ondřej RT 1 00:23:38 -
53 256 Hoskovec Lukáš M30 37 SDH Zruč nad Sázavou 00:23:40 -
54 1161 Holiš Oren RT 2 00:23:45 -
55 1160 Šikling Radim RT 3 00:23:46 -
56 385 Klásek Jan M30 38 00:23:50 -
57 821 Skalová Lucie Z30 5 00:23:51 -
58 674 Pelikán Daniel M40 9 MK Prostějov 00:23:57 -
59 648 Olšovský Vítězslav M30 39 Báječné ženy v běhu 00:24:09 -
60 186 Garaj Michal M30 40 ChampionClub 00:24:12 -
61 1051 Hušek Radek RT 4 00:24:13 -
62 356 Kalina Milan M40 10 Beham Bory 00:24:14 -
63 792 Sandford Craig M30 41 00:24:14 -
64 907 Šrám Tomáš M30 42 00:24:15 -
65 430 Koutník Petr M30 43 Bloodygang 00:24:20 -
66 268 Hubatova-Vackova Jana Z30 6 Adidas Runners Prague 00:24:21 -
67 915 Štěpánková Anežka Z30 7 SRTG Praha 00:24:23 -
68 1006 Bílek Jan RT 5 00:24:25 -
69 680 Petr David M30 44 00:24:26 -
70 885 Šebesta Michal M30 45 Metro A 00:24:27 -
71 662 Pavelčák Milan M30 46 B.o.B. (Brotherhood of Borovička) 00:24:28 -
72 1173 Šulák Alexandr RT 6 00:24:34 -
73 690 Picka Jan M30 47 Chramiště 00:24:35 -
74 611 Ngo Daniel M30 48 Unfuckingbelievable 00:24:38 -
75 298 Janalík Radek M40 11 00:24:42 -
76 141 Dopitová Simona Z30 8 00:24:44 -
77 667 Pavlišin Dominik M30 49 Penny Market s.r.o. 00:24:45 -
78 363 Karas Vítězslav M30 50 SVVAT 00:24:46 -
79 1201 Vítková Gabriela Z30 9 IronDaveCoaching 00:24:49 -
80 330 Jírů Jan M30 51 00:24:51 -
81 81 Buriš Veronika Z40 1 Aerobic Team Praha 00:24:52 -
82 876 Sýkora Jakub M30 52 00:24:52 -
83 569 Minár Vladimír M40 12 00:24:57 -
84 728 Prchlíková Barbora Z40 2 Benešovský běžecký klub 00:24:58 -
85 337 Junek Vladimír M40 13 00:25:01 -
86 334 Johanisová Klára Z40 3 00:25:02 -
87 1270 Bečanová Soňa Z40 4 ČEPS 00:25:06 -
88 1251 Zorvan Tomáš M30 53 Armáda České republiky 00:25:11 -
89 549 Matoušek Luboš M30 54 Rozběhej Most a okolí 00:25:12 -
90 703 Pohl Karel M50 3 GynPohl 00:25:12 -
91 711 Popracová Drahomíra Z50 2 Kežmarok 00:25:13 -
92 244 Holub Jakub M30 55 00:25:13 -
93 877 Sýkora Roman M40 14 00:25:14 -
94 1308 Rotbauer Michal M30 56 ČEPS 00:25:15 -
95 883 Šamberger Martin M30 57 Gerlov 00:25:21 -
96 520 Mahdal Petr M40 15 Běžíme jen kvůli UBM 00:25:24 -
97 67 Bouček Tomáš M30 58 00:25:24 -
98 207 hácha david M30 59 Klokan přiletí v dubnu 00:25:25 -
99 894 Šimončík Vojtěch M30 60 00:25:28 -
100 1123 Matějka Filip RT 7 00:25:29 -

Zdroj: Sport Base