Půlmaraton

ZÁVODNÍKŮ

330

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:3m:46s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:53s

POČASÍ

7.9 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Ročník Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 379 Petr Buček F Těmice 01:21:55 -
2 650 Jan Vitásek F Malá Hraštice 01:22:42 0m:47s
3 304 Vít Pavlík F BŽB 01:24:02 2m:7s
4 646 Martin Žigo F behame.sk 01:24:33 2m:38s
5 435 Pavel Straka F Vyškov 01:24:53 2m:58s
6 658 Aleš Jelínek G Brno 01:26:46 4m:51s
7 416 Leoš Voleský F Sokol Řetůvka 01:27:56 6m:1s
8 490 Aleš Buchtík F ABND RACING TEAM 01:28:01 6m:6s
9 386 Hana Hálová A Kyjov 01:28:57 7m:2s
10 482 David Šťastný F Svatá 01:28:58 7m:3s
11 570 Tomáš Kroupa F Miltom team 01:31:08 9m:13s
12 378 Lukáš Grézl F SK Alpaka Vyškov 01:31:20 9m:25s
13 628 Denis Matoušek F Česká Třebová 01:31:23 9m:28s
14 412 Ctirad Fanfrdla F Silůvky 01:31:37 9m:42s
15 666 Yuriy Momot F Jihlava 01:31:56 10m:1s
16 442 Aleš Liška F Universal USU Team 01:32:10 10m:15s
17 503 David Němeček F SK Chirurgie TN 01:32:48 10m:53s
18 369 Marek Baják F T.J Sokol Velké Bílovice 01:34:19 12m:24s
19 528 Pavel Stehlík F VP AGRO 01:34:24 12m:29s
20 331 KAMIL HORÁČEK F ZTRACENI V POLI 01:35:25 13m:30s
21 477 Jan Fait F TJ karate Praha 01:36:01 14m:6s
22 643 Miloslav Foret G Uh. Hradiště 01:36:03 14m:8s
23 468 Michal Punčochář F Bořetice 01:36:27 14m:32s
24 466 Barbora Radová C Báječné ženy v běhu 01:36:41 14m:46s
25 533 Jindřich Štaigl G Nekoř 01:36:50 14m:55s
26 655 Jiří Gajdoš G MK Prostějov 01:37:02 15m:7s
27 423 David Seidl F Transformers 42 01:37:05 15m:10s
28 472 Roman Petrů F Drnovice 01:37:14 15m:19s
29 372 Antonín Bartoš F Šumperk 01:37:19 15m:24s
30 409 Petr Švihálek F 01:37:50 15m:55s
31 341 Martin Michálek F SK Alpaka Vyškov 01:37:51 15m:56s
32 413 Nina Bartoňková A Fan 01:38:43 16m:48s
33 661 Enrico Fiala F Spartak Praha 4 01:38:54 16m:59s
34 402 Dan Haiker F Elite Sport Boskovice 01:39:22 17m:27s
35 549 Lukáš Smyčka F 01:39:34 17m:39s
36 397 Ivan Urbánek F Hostěrádky-Rešov 01:39:48 17m:53s
37 303 Petra Mlejnková A SK Meteor Brno 01:39:49 17m:54s
38 590 Vladimír Hyránek F Kúty / VW Slovakia 01:39:51 17m:56s
39 516 Pavel Kupka F Lukovany 01:40:02 18m:7s
40 524 Andrea Šuldesova B Loko Břeclav 01:40:46 18m:51s
41 564 Petr Nádraský F Kostelec nad Černými Lesy 01:40:55 19m:0s
42 542 Věra Románková A Czech TRI K. Team 01:41:21 19m:26s
43 510 Miloš Karásek F Kobeřice u Brna 01:41:46 19m:51s
44 487 Blažena Kocúriková C ŠK Jablonica 01:42:09 20m:14s
45 395 Adam Herceg F Záhorácký Frišký Tým 01:42:22 20m:27s
46 300 Jana Uherová B Přibyslav 01:42:28 20m:33s
47 387 Lukáš Synek F Vacenovice 01:42:53 20m:58s
48 607 Lukáš Štětina F SDH Jasinov 01:43:00 21m:5s
49 499 Miroslava Zíšková B ŠK Jablonica 01:43:10 21m:15s
50 310 Jakub Zmélik F 01:43:49 21m:54s
51 636 Vilém Sládek F Ďáblice Stars 01:43:53 21m:58s
52 440 Tomáš Chaloupka F Kuřim 01:44:22 22m:27s
53 380 Dana Jiřičná B Bonbon Praha 01:44:37 22m:42s
54 419 Petr Janďourek F Praha 6 01:44:49 22m:54s
55 436 Robert Dubjel F Brno 01:44:55 23m:0s
56 354 David Rigo F Ostrava 01:44:56 23m:1s
57 610 Radek Brázda G Tatran Kohoutovice 01:45:17 23m:22s
58 659 Štěpán Teplý F Úvaly 01:45:37 23m:42s
58 353 Petr Jeřábek F Vyškov 01:45:37 23m:42s
60 508 Radek Cibulka F 01:45:43 23m:48s
61 663 Petr Patočka G BBM Vangl 01:45:59 24m:4s
62 430 Jiří Bučánek H Ova 01:46:06 24m:11s
63 385 Libor Pohanka F ZAF velosport Velké Pavlovice 01:46:24 24m:29s
64 473 Tomáš Kvíčala F krtek tým 01:46:28 24m:33s
65 551 Róbert Hluzák F Čadca 01:46:35 24m:40s
66 566 Lukáš Srnec F Židlochovice 01:47:01 25m:6s
67 555 Jiří Jindra F Praha 5 01:47:04 25m:9s
68 664 Lucie Kratochvílová A X 01:47:06 25m:11s
69 543 Jaroslav Románek F 01:47:09 25m:14s
70 603 Kateřina  Kolářová A Blansko 01:47:12 25m:17s
71 404 Olga Nádeníčková A Elite Sport Boskovice 01:47:15 25m:20s
72 321 Barbora Pitelová A Báječné ženy v běhu 01:47:27 25m:32s
73 414 Pavel Kubíček H Relax-Dobré Pole 01:47:29 25m:34s
74 357 Michal Renský F 01:47:40 25m:45s
75 585 Zdeněk Bernát F Lanžhot 01:47:42 25m:47s
76 329 Iveta Brachtlová A Břeclav 01:47:43 25m:48s
77 492 Vitezslav Michalovic F Ladna 01:47:51 25m:56s
78 648 Lubomír Kachyňa G 01:47:52 25m:57s
79 512 Danuše Škrdová C MK Seitl Ostrava 01:47:57 26m:2s
80 340 Josef Čech F Hodonín 01:48:12 26m:17s
81 623 Peter Valovič F Skalica 01:48:23 26m:28s
82 381 Zdeněk Hanák F Brumovice 01:48:28 26m:33s
83 630 Daniel Pelikán F 01:48:41 26m:46s
84 355 Lukáš Fojtů F Kyjov 01:48:52 26m:57s
85 586 Vladimír Divácký F Svatobořice-Mistřín 01:49:04 27m:9s
86 608 Marta Durnová C Veselí nad Moravou 01:49:27 27m:32s
87 536 Vladimira Mikulcová A Břeclav 01:49:37 27m:42s
88 441 Jiří Foltýn F Kuřim 01:49:43 27m:48s
88 458 Barbara Janíková A SK Meteor Brno / Brno 01:49:43 27m:48s
90 641 Andrea Kainarová B Praha 01:50:04 28m:9s
91 560 Klára Chalupková A Boskovice 01:50:19 28m:24s
92 426 Libor Dziekanik F 01:50:25 28m:30s
93 577 Ladislav Kratochvíl F 01:50:33 28m:38s
94 317 Tomáš Rozman F Brno 01:50:35 28m:40s
95 444 David Lorenz F Universal USU Team 01:50:50 28m:55s
96 462 Radim Lukeš F Podivín 01:51:12 29m:17s
97 446 Maroš Lipták F Universal USU Team 01:51:20 29m:25s
98 382 Martin Jiřičný F Bonbon Praha 01:51:33 29m:38s
99 553 Zdeněk Janovský G Strání 01:51:36 29m:41s
100 537 Lenka Humplíková B Prušánky 01:51:39 29m:44s

Maraton

ZÁVODNÍKŮ

177

PRŮMĚRNÝ ČAS

3h:58m:20s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:40s

POČASÍ

7.9 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Ročník Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 69 Jiří Petr M35 Salomon/Suunto 02:41:15 -
2 165 Jan Dufek M40 Fitness Freedom RT Hustopeče 02:52:49 11m:34s
3 149 Konstantin Kasík M35 Tábor JKM 02:58:15 17m:0s
4 162 Jiří Klement M18 DRESSME.CZ 02:58:16 17m:1s
5 163 David Čermák M40 Hustopeče 02:59:54 18m:39s
6 200 Milan Adamec M40 OREL Vyškov - Atletika 03:03:09 21m:54s
7 191 Václav Dobeš M18 03:04:18 23m:3s
8 45 Martin Hokeš M40 ČAU 03:05:32 24m:17s
9 14 Ivan Šarlinger M40 SC Marathon Plzeň 03:06:44 25m:29s
10 40 Ondřej Pojmon M35 Hitrádio City 93,7 FM 03:06:55 25m:40s
11 185 Ondřej Čáp M40 SK Dobruška 03:07:27 26m:12s
12 193 František Slatina M50 AC Moravská Slavia Brno 03:09:06 27m:51s
13 194 Dušan Alman M50 Babice 03:09:51 28m:36s
14 161 Adam Fritscher M40 TJ Liga stovkařů Olomouc 03:10:08 28m:53s
15 42 Marcel Hašpl M40 Oddíl 2015 03:12:46 31m:31s
16 112 Ondřej Teplý M35 Úvaly 03:13:31 32m:16s
17 199 Vít Malík M45 CEWC Borovany 03:13:56 32m:41s
18 147 Martin Šimunek M50 Botanka Running / Modřice 03:15:35 34m:20s
19 53 Jan Tauchman M18 Liberec 03:16:05 34m:50s
20 86 Roman Tománek M55 Gallak Slavičín 03:16:31 35m:16s
21 80 Miroslav Klíma M40 Létající špagetové monstrum BRNO 03:18:19 37m:4s
22 146 Karolína  Kohoutková Ž18 Holub tým 03:18:32 37m:17s
23 155 Olivier Camarda M40 Magion France 03:18:33 37m:18s
24 187 Josef Zálešák M50 Orel Vyškov 03:20:06 38m:51s
25 97 Vladimír Bělík M35 Sokol Syrovice 03:21:00 39m:45s
26 74 Martin Šerák M35 Sokol Bílovice nad Svitavou 03:22:21 41m:6s
27 123 Jiří Bednářík M40 SK Míkovice 03:24:25 43m:10s
28 55 Tomáš Krátký M18 Liga 100 Olomouc 03:26:01 44m:46s
29 122 Tereza Procházková Ž18 Ořechov u Brna 03:26:03 44m:48s
29 95 Pavel Kratochvíl M55 Atletic Třebíč 03:26:03 44m:48s
31 2 Juraj Uher M40 Přibyslav 03:26:11 44m:56s
32 189 Vladimír Kormanec M18 TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU 03:27:12 45m:57s
33 152 Lukáš Brada M35 Skaštice 03:28:20 47m:5s
34 172 Tomáš Hübner M35 SDH Bolešín 03:29:36 48m:21s
35 195 Petr Wala M45 BK SAK Karviná 03:29:47 48m:32s
36 48 Marcel Krajč M35 Záhorácký frišký tým SENICA 03:30:08 48m:53s
37 63 Marian Petrjanoš M18 Moravská Nová Ves 03:30:41 49m:26s
38 27 Václav Janů M18 DI Hodonín/Dolní Bojanovice 03:30:49 49m:34s
39 93 Vít Jonáš M50 Čechovka Břeclav 03:31:06 49m:51s
40 177 Lubomír Pokorný M60 Znojmo 03:31:08 49m:53s
41 65 Tomáš Opravil M18 Brno 03:31:22 50m:7s
42 148 Ivan Struhár M18 Partizánske 03:31:29 50m:14s
43 135 Lukáš Petr M35 Šlapanice 03:31:39 50m:24s
44 21 Lubomír Studený M50 Oddíl 2015 03:31:43 50m:28s
45 88 Petra Matušková Ž18 Horní Lhota 03:32:09 50m:54s
46 151 Petr Bartoš M35 UWG 03:32:15 51m:0s
47 126 Lukáš Fiala M18 Uničov 03:32:34 51m:19s
48 61 Pavel Nosek M50 ASK Slavkov 03:33:14 51m:59s
49 98 Libor Ondrůšek M55 Morové Šlehy 03:33:30 52m:15s
50 15 PETER BÚDA M35 ZTRACENI V POLI 03:33:38 52m:23s
51 91 Ján Bellay M35 Skalica 03:35:36 54m:21s
52 33 Jiří Neoral M18 Dixons Carphone 03:35:55 54m:40s
53 56 Klára Mirvaldová Ž18 AC Morvská Slávia 03:36:06 54m:51s
54 71 Tomas Mrajca M45 MK Seitl Ostrava 03:36:10 54m:55s
55 19 Jaroslav Jílek M50 03:36:38 55m:23s
56 66 Jan  Tláskal M18 Přerov 03:37:28 56m:13s
57 81 Zdeněk Král M45 Velké Přílepy 03:37:43 56m:28s
58 84 Dalimil Fanfrdla M40 MATY Team 03:37:44 56m:29s
59 24 Andrea Stejskalová Ž45 RůžOFFky v běhu 03:38:23 57m:8s
60 101 Vít Kolář M35 Blansko 03:38:38 57m:23s
61 181 Zbyněk Jelínek M50 TJ Liga 100 Olomouc 03:38:46 57m:31s
62 41 Hana Jiroušková Ž45 Znosim 03:40:36 59m:21s
63 116 Nikol Petrásková Ž18 Zruč nad Sázavou 03:40:50 59m:35s
64 184 Martin Bulín M18 Přerov 03:40:53 59m:38s
65 173 Libor Odvářka M45 Fitnessfreedom race team Hustopeče 03:41:06 59m:51s
66 159 Stanislav Pilík M65 Panský mlýn Rakovník 03:42:10 1h:0m:55s
67 11 Nikola Jandová Ž18 Česká Lípa 03:42:18 1h:1m:3s
68 1 Miloš Bosnovič M18 Báječné ženy v běhu 03:43:10 1h:1m:55s
68 186 Tomáš Zahálka M35 Báječné ženy v běhu 03:43:10 1h:1m:55s
70 8 Lenka Petříčková Ž50 Nový Jičín 03:43:19 1h:2m:4s
71 176 Pavel Sinkule M35 EXTRA Brno 03:43:29 1h:2m:14s
72 115 Ondřej Pokluda M45 OKaFi 03:43:30 1h:2m:15s
73 6 Adam Bouše M18 Šťáhlavy 03:46:25 1h:5m:10s
74 118 Bohumil Cechmeister M40 Sokol Přísnotice 03:46:36 1h:5m:21s
74 104 Jiří Dorazil M45 Loučany 03:46:36 1h:5m:21s
76 145 Ladislav Kolář M18 Brno 03:47:15 1h:6m:0s
77 94 Tomáš  Janků M18 Mocní závodníci duhy / Brno 03:47:22 1h:6m:7s
78 178 Ivana Motyčková Ž35 BŽB 03:47:42 1h:6m:27s
79 132 František Dařena M35 Brno 03:47:59 1h:6m:44s
80 52 Bronislav Fabiánek M45 TJ Orel Dolní Čermná 03:48:04 1h:6m:49s
81 156 Zuzana Proboszová Ž45 LightBIKE 03:48:18 1h:7m:3s
82 143 Miloslav Vysloužil M18 MK Prostějov 03:48:53 1h:7m:38s
83 150 Tomáš Dilhof M35 Brno 03:49:04 1h:7m:49s
84 197 Zuzana Petr Ernestová Ž45 Loko Trutnov 03:49:19 1h:8m:4s
85 18 Miloš Mikunda M50 Rožnov pod Radhoštěm 03:51:30 1h:10m:15s
86 180 Pavel Bělehrádek M55 TJ Čolek 03:51:39 1h:10m:24s
87 50 Pavol Kalman M50 Záhorácký frišký tým SENICA 03:51:42 1h:10m:27s
88 170 Josef Vraňan M35 Šachový klub Dolní Bojanovice 03:52:15 1h:11m:0s
89 76 Libor Mikloš M55 Beskydští Nomádi 03:52:24 1h:11m:9s
90 203 Kamil Kozub M40 SCMT 03:52:42 1h:11m:27s
91 67 Radek Šály M50 Šulywander Banská Štiavnica 03:53:50 1h:12m:35s
92 39 Roman Švub M40 Náměšť na Hané 03:54:35 1h:13m:20s
93 34 Bohumil Mareš M65 Brno 03:54:51 1h:13m:36s
94 79 Martin Janda M18 Česká Lípa 03:55:12 1h:13m:57s
95 139 Petr Zdražil M60 Quo Usque Tandem 03:55:27 1h:14m:12s
96 49 Petr Ordáň M50 Team Jeseniky 03:55:32 1h:14m:17s
97 117 renata dvořáková Ž45 vlašim 03:57:16 1h:16m:1s
98 190 Marcela Čadová Ž40 Ruprechtov 03:59:13 1h:17m:58s
99 38 Aleš Jašek M45 Nový Jičín 03:59:17 1h:18m:2s
100 25 Vladimír Kára M55 AC-PATŘÍN 03:59:30 1h:18m:15s