Závod na 4,3 km

ZÁVODNÍKŮ

209

PRŮMĚRNÝ ČAS

25m:33s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:56s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

66 let

POČASÍ

0.5 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1551 Mocek Tomáš M 1 Pardubice 00:15:31 -
2 1515 Vejnar Jiří M 2 00:15:41 0m:10s
3 1567 Vavrečka Libor M 3 00:16:09 0m:37s
4 1502 Švancara Jiří M 4 Malirun 00:16:15 0m:44s
5 1520 Vosátka Tomáš M 5 RockMachine - Cyklomax 00:16:53 1m:21s
6 1439 Lněnička Jan M 6 UHK 00:17:05 1m:33s
7 1460 Pekařová Jana JZ 1 OOB Turnov 00:17:23 1m:52s
8 1524 Vrba Martin M 7 RUN magazine team 00:17:25 1m:53s
9 1408 Hůlek Dušan JM 1 Městský fotbalový klub 00:17:28 1m:56s
10 1561 Janata Jan M 8 00:17:35 2m:3s
11 1421 Kalousová Tereza JZ 2 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 00:17:38 2m:6s
12 1409 Chlupáč Jan M 9 SSC ŽELEZNÝ BROD 00:18:16 2m:45s
13 1448 Materna Jiří M 10 SDH Smidary 00:18:19 2m:47s
14 1387 Faistaver Jaroslav M 11 FDF Commencal Team 00:18:23 2m:51s
15 1506 Tikal Jan M 12 E & H 00:18:24 2m:53s
16 1433 Krůža Jan M 13 00:18:31 3m:0s
17 1559 Souček Miroslav M 14 00:18:34 3m:3s
18 1436 Kysilka Vratislav M 15 00:19:10 3m:39s
19 1573 Matuška Martin M 16 Ohnišov 00:19:15 3m:43s
20 1372 Brachtlová Iveta Z 1 00:19:15 3m:43s
21 1501 Šulc Daniel JM 2 Zabehnito 00:19:33 4m:2s
22 1495 Šereda Jaroslav M 17 00:19:46 4m:15s
23 1415 Janošíková Lenka Z 2 00:19:48 4m:16s
24 1467 Pirklová Kateřina Z 3 00:19:49 4m:17s
25 1365 Bergl Petr M 18 00:19:49 4m:18s
26 1430 Krejčová Michaela Z 4 00:20:14 4m:42s
27 1394 Grygera Tomáš M 19 00:20:21 4m:50s
28 1364 Bergl Ondřej M 20 SDH Smidary 00:20:23 4m:51s
29 1540 Tomeš Lukáš M 21 00:20:29 4m:57s
30 1404 Honců Jan M 22 00:20:41 5m:9s
31 1494 Šambergerová Barbora JZ 3 PSK Olymp Praha 00:20:42 5m:11s
32 1396 Hanousek Miroslav M 23 00:20:43 5m:12s
33 1390 Fiala Martin M 24 BIKE TEAM SVRATKA 00:20:47 5m:15s
34 1424 Karas Vítězslav M 25 00:20:48 5m:17s
35 1562 Zirklerová Iveta Z 5 00:20:52 5m:20s
36 1539 Zdechovský Tomáš M 26 00:21:02 5m:31s
37 1513 Valentová Kateřina Z 6 Matysík Eventing 00:21:02 5m:31s
38 1361 Baráková Kristýna Z 7 00:21:06 5m:35s
39 1363 Baškovská Romana Z 8 Holky z Vršovky 00:21:16 5m:44s
40 1493 Šamberger Martin JM 3 Gerlov 00:21:20 5m:49s
41 1440 Lorenc Lukáš M 27 00:21:26 5m:55s
42 1397 Hanousková Martina Z 9 00:21:36 6m:4s
43 1531 Příhodová Pavlína Z 10 777033792 00:21:36 6m:5s
44 1358 Antoš Vít M 28 00:21:37 6m:6s
45 1552 Novotný Michal M 29 00:21:43 6m:11s
46 1422 Kantor Vojtěch M 30 00:21:48 6m:16s
47 1514 Vávrová Adéla Z 11 00:21:58 6m:27s
48 1373 Bureš Miroslav M 31 Rozběháme Svratku a okolí 00:22:00 6m:29s
49 1443 Machova Lenka Z 12 Svidnicky extrem team 00:22:08 6m:36s
50 1487 Příhodová Michaela JZ 4 00:22:10 6m:39s
51 1463 Petráčková Adéla Z 13 SVVAT 00:22:18 6m:46s
52 1369 Blahutová Barbora Z 14 Rozběháme Hradec Králové a okolí 00:22:19 6m:47s
53 1536 Trdla Jiří M 32 00:22:22 6m:50s
54 1575 Mosiurczáková Jana Z 15 Jablonecké Mattonky 00:22:34 7m:3s
55 1574 Tribučková Veronika Z 16 00:22:34 7m:3s
56 1401 Hanzelín Lukáš M 33 ENERGY TEAM 00:22:37 7m:5s
57 1528 Žítek Tomáš M 34 00:22:40 7m:8s
58 1442 Macháček Tomáš M 35 00:22:40 7m:9s
59 1359 Baborak Karel M 36 00:22:57 7m:26s
60 1419 Jiskra Marek M 37 ASICS FrontRunner 00:23:00 7m:28s
61 1517 Veselá Ivana Z 17 BK Semily 00:23:07 7m:36s
62 1469 Ponikelský Jiří M 38 Ponik Racing 00:23:21 7m:49s
63 1374 Burešová Kateřina Z 18 Rozběháme Svratku a okolí 00:23:27 7m:56s
64 1500 Štěpanovská Eva Z 19 Symbio+ CE Energy 00:23:28 7m:57s
65 1478 Segečová Romana Z 20 00:23:30 7m:58s
66 1451 Nováková Iva Z 21 00:23:31 8m:0s
67 1491 Svitaková Lenka M 39 Svidnický extrem 00:23:43 8m:11s
68 1428 Kopecká Věra Z 22 00:23:44 8m:12s
69 1486 Sklenářová Pavla Z 23 Povedená partička 00:23:53 8m:21s
70 1558 Doležal Jakub M 40 FIT RUN Hronov 00:23:54 8m:22s
71 1545 Bečka Josef M 41 Povedená partička 00:23:54 8m:23s
72 1488 Stohwasser Richard M 42 CEPro 00:23:59 8m:28s
73 1357 Adamík Jan M 43 00:24:04 8m:32s
74 1368 Bitman Jan M 44 Tryskáči 00:24:08 8m:36s
75 1461 Pekařová Michaela Z 24 Tryskáči 00:24:08 8m:36s
76 1375 Cekulová Adéla JZ 5 00:24:09 8m:37s
77 1385 Dvořák Petr M 45 00:24:14 8m:43s
78 1434 Kubánková Helena Z 25 ZNACAR 00:24:15 8m:43s
79 1507 Tikalová Lucie Z 26 Sezemice 00:24:16 8m:44s
80 1360 Balcar Jaroslav JM 4 00:24:17 8m:45s
81 1403 Holečková Anna Z 27 00:24:18 8m:46s
82 1554 Partmanová Kateřina Z 28 00:24:20 8m:48s
83 1519 Vítek Michal M 46 00:24:25 8m:53s
84 1432 Krištofová Tereza Z 29 00:24:26 8m:54s
85 1383 Doubková Michaela JZ 6 00:24:41 9m:9s
86 1455 Páblová Aneta JZ 7 00:24:47 9m:15s
87 1370 Borovcová Alena Z 30 00:24:55 9m:23s
88 1570 Zítková Jitka Z 31 Šneci v běhu 00:24:57 9m:26s
89 1512 Vacková Renata Z 32 00:24:58 9m:26s
90 1541 Žďárská Zuzana JZ 8 00:25:03 9m:32s
91 1521 Vostřelová Renata Z 33 BK Semily 00:25:05 9m:34s
92 1533 Fousek Albert JM 5 00:25:08 9m:36s
93 1535 Maschio Radka Z 34 00:25:09 9m:38s
94 1530 Křoustková Karolína Z 35 604607036 00:25:09 9m:38s
95 1479 Shejbalová Jana Z 36 00:25:15 9m:43s
96 1386 Dvořáková Iva Z 37 00:25:18 9m:46s
97 1471 Prokopová Lenka Z 38 00:25:18 9m:47s
98 124 Majorová Kateřina Z 39 Mattoni Free Run Pardubice 00:25:23 9m:51s
99 1402 Henclová Petra Z 40 00:25:33 10m:2s
100 1571 Šlégl Jan JM 6 RunBoTeam Liberec 00:25:39 10m:8s

Závod na 8,6 km

ZÁVODNÍKŮ

251

PRŮMĚRNÝ ČAS

46m:35s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:25s

PRŮMĚRNÝ VĚK

38.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

88 let

POČASÍ

0.5 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 237 Volár Jan M30 1 Etriatlon 00:29:03 -
2 176 Skalka Jakub M30 2 00:30:36 1m:32s
3 162 Pop Marek M30 3 TJ Mořkov 00:32:23 3m:19s
4 1 Bednář Richard M30 4 Night run team 00:33:02 3m:59s
5 50 Filip Libor M40 1 SRTG Rychnov nad Kněžnou 00:34:21 5m:17s
6 145 Paleček Ondřej M30 5 OK Lokomotiva Pardubice 00:34:23 5m:19s
7 240 Štefl David M30 6 AC Gomango Högner 00:34:56 5m:52s
8 182 Stejskal Matěj M30 7 00:35:19 6m:15s
9 222 Vejběra Jan M50 1 cyklo pokr 00:35:41 6m:37s
10 190 Synek Jiří M40 2 Uranové doly Hamr 1972 00:35:51 6m:47s
11 174 Singr Martin M30 8 SKP Nymburk 00:35:52 6m:48s
12 28 Brádle Petr M50 2 Dobrá Voda u Hořic 00:36:00 6m:57s
13 209 Tesař Milan M40 3 Běhám :-) 00:36:05 7m:1s
14 213 Trávníček Marek M40 4 00:36:12 7m:8s
15 78 Januška Ivan M60 1 Šanov 00:36:14 7m:10s
16 207 Švec Miroslav M50 3 00:36:19 7m:16s
17 271 Bláha Milan M60 2 AF Křouce 00:36:42 7m:38s
18 276 Vlachová Hutová Eliška Z30 1 00:36:44 7m:40s
19 96 Kodydek Tomáš M40 5 00:37:03 7m:59s
20 71 Chumlenová Barbora Z30 2 AC Mladá Boleslav 00:37:09 8m:5s
21 22 Bláha Jan M40 6 00:37:11 8m:7s
22 125 Marek Vojtěch M30 9 SK Svěrák 00:37:13 8m:9s
23 249 Šlégl Jan M30 10 RunBoTeam Liberec 00:37:17 8m:13s
24 83 Jordánová Pavlína Z30 3 00:37:33 8m:30s
25 82 Jonáš Martin M30 11 Edelstahl Poldi 00:37:34 8m:30s
26 121 Lettava Marek M30 12 00:37:44 8m:41s
27 36 Diblík Milan M30 13 SK Kyšperk 00:37:57 8m:53s
28 89 Kaška Filip M40 7 DUKASE 00:37:59 8m:55s
29 269 Weinery Petr M30 14 00:38:08 9m:4s
30 215 Trnka Michal M30 15 Trn.kiss 00:38:14 9m:10s
31 37 Doležal Jan M30 16 Brtníci 00:38:21 9m:17s
32 10 Adámek Daniel M30 17 REDPOINT-ELEVEN TEAM 00:38:30 9m:26s
33 139 Netolický Kamil M30 18 Spartan Race Training Group Vyškov 00:38:33 9m:29s
34 61 Horák Michal M40 8 TJ Sokol Studnice 00:38:36 9m:32s
35 264 Dražan Tomáš M30 19 Bikero.cz 00:39:05 10m:2s
36 32 Conway Caroline Z30 4 Sportsworld Terenure 00:39:20 10m:16s
37 262 Tarant Jiří M60 3 Praha 10 00:39:21 10m:18s
38 172 Salášek Stanislav M30 20 00:39:25 10m:21s
39 56 Hofman Jan M30 21 00:39:30 10m:26s
40 94 Knop Lukáš M30 22 00:39:30 10m:27s
41 80 Jezbera Roman M40 9 00:39:31 10m:27s
42 48 Fenik Martin M40 10 00:39:36 10m:32s
43 179 Sobotka Vlastimil M30 23 00:39:37 10m:33s
44 26 Bouček Tomáš M30 24 00:39:38 10m:34s
45 126 Marek Martin M40 11 Běžecký klub Nepolisy 00:39:39 10m:35s
46 184 Stejskalová Andrea Z40 1 Báječné ženy v běhu 00:39:43 10m:39s
47 250 Šubrt Milan M30 25 TJ Sokol Chomutice 00:39:45 10m:41s
48 128 Mates Petr M30 26 00:40:02 10m:59s
49 178 Slovák Jiří M30 27 CHDP Sport Division 00:40:05 11m:2s
50 62 Horák Martin M40 12 Mladá Boleslav 00:40:11 11m:7s
51 219 Vaněk Petr M50 4 Šneci v běhu 00:40:17 11m:13s
52 86 Karabec Miloslav M40 13 00:40:17 11m:13s
53 93 Klíž Michal M40 14 00:40:27 11m:24s
54 270 Moravec Michal M30 28 SRTG Česká Třebová 00:40:34 11m:30s
55 200 Štaigl Jindřich M50 5 AČR 00:40:40 11m:36s
56 279 Hubálek Lukáš M30 29 SRTG HK Innogy 00:40:51 11m:47s
57 55 Hlava Roman M40 15 Běháme v Holicích a okolí 00:40:52 11m:49s
58 164 Pospíšil Jaroslav M40 16 Bike&Run Team Stará Paka 00:40:57 11m:53s
59 84 Jošek Přemysl M40 17 Šneci v běhu 00:41:01 11m:57s
60 59 Holeček Mirek M40 18 00:41:07 12m:3s
61 15 Barvínek Martin M40 19 AC Liberečtí chrti 00:41:08 12m:4s
62 158 Pluskal Dušan M30 30 00:41:20 12m:16s
63 230 Zámečník Ondřej M30 31 Šumík team 00:41:28 12m:24s
64 231 Zaremba Jan M30 32 REEBOK RUN CREW PRAHA 00:41:29 12m:25s
65 272 Grätz Ondřej M30 33 Ústí nad Orlicí 00:41:32 12m:28s
66 66 Hübl Martin M30 34 00:41:34 12m:30s
67 77 Janečková Jana Z50 1 00:41:37 12m:33s
68 2 Műllerová Kateřina Z30 5 Night Run Team 00:41:37 12m:33s
69 280 Pavel Jiří M40 20 Sovětice 00:41:43 12m:39s
70 34 Čtvrtečka Jan M30 35 00:41:46 12m:42s
71 248 Bočkav Carlos M40 21 SRTG České Třebová 00:41:47 12m:43s
72 45 Fait Lukáš M30 36 Trn.kiss 00:41:51 12m:47s
73 156 Pich Jan M30 37 00:41:55 12m:51s
74 107 Křepela Pavel M40 22 Téčka T42 00:41:57 12m:53s
75 115 LABÍK MARTIN M40 23 ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 00:42:18 13m:14s
76 163 Pospíšil Jan M30 38 00:42:30 13m:26s
77 181 Stebel Martin M30 39 Svídnický extrém team 00:42:41 13m:37s
78 227 Vojtíšek Zdenek M40 24 Šneci v běhu 00:42:46 13m:43s
79 138 NÉMA Tibor M50 6 RANCH-N Today to dám 00:42:52 13m:48s
80 73 Jakl Petr M40 25 Šneci v běhu 00:42:58 13m:54s
81 254 Syrový Aleš M30 40 Never give up 00:43:06 14m:2s
82 202 Štěpánová Dita Z30 6 KOB Dobruška 00:43:07 14m:3s
83 253 Žižková Eliška Z30 7 Never give up 00:43:09 14m:5s
84 258 Lukešová Petra Z30 8 00:43:19 14m:15s
85 103 Krempa Milan M50 7 AC GoMango Hogner 00:43:37 14m:34s
86 256 Horák Jakub M30 41 SRTG Rychnov nad Kněžnou 00:43:45 14m:42s
87 186 Struhár Milan M40 26 00:43:47 14m:43s
88 175 Sixta Miroslav M50 8 SK Dobruška 00:43:47 14m:44s
89 263 Krátký Miroslav M50 9 00:43:51 14m:47s
90 31 Buttafoco Marco M30 42 00:43:53 14m:49s
91 143 Ouhrabková Dana Z40 2 EGGER 00:43:58 14m:54s
92 187 Světelská Denisa Z30 9 00:44:02 14m:58s
93 265 Losman Miroslav M60 4 00:44:04 15m:0s
94 183 Stejskalová Adéla Z30 10 00:44:08 15m:4s
95 225 Veselý Karel M40 27 AC Moravská Slavia 00:44:08 15m:4s
96 149 Pauser Miroslav M30 43 Rodina Pauser 00:44:14 15m:10s
97 113 Kulhánek Martin M30 44 Šneček team 00:44:23 15m:19s
98 212 Tomšíková Lenka Z30 11 Šneček team 00:44:23 15m:19s
99 99 Kosová Michaela Z50 2 OB Rychnov n. Kn. 00:44:28 15m:24s
100 257 Myška Dušan M40 28 00:44:29 15m:25s

400 m

ZÁVODNÍKŮ

40

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:57s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

3 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

0.5 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2009 Miskolci Tadeas DM8 1 OCR Lanskroun 00:01:15 -
2 2012 Novák Matyáš DM8 2 00:01:17 0m:1s
3 2070 Krejčík Daniel DM8 3 00:01:19 0m:3s
4 2036 Soják Štěpán DM8 4 00:01:20 0m:4s
5 2052 Prokopová Tereza DZ8 1 00:01:21 0m:5s
6 2048 Janáček Tomáš DM8 5 Tom Team Pardubice 00:01:24 0m:8s
7 2031 Schejbalová Kristýna DZ8 2 Schejbal Team 00:01:28 0m:12s
8 2037 Jirouš Dominik DM8 6 KADADO 00:01:28 0m:12s
9 2015 Burdychová Zuzana DZ8 3 00:01:29 0m:13s
10 2022 Vaněk Filip DM8 7 00:01:29 0m:13s
11 2019 Janů Jonáš DM6 1 00:01:30 0m:14s
12 2011 Křemenský Filip DM8 8 00:01:31 0m:15s
13 2006 Kramule Tadeáš DM6 2 00:01:32 0m:16s
14 2032 Mates Patrik DM8 9 00:01:37 0m:21s
15 2002 Levý Vojtěch DM6 3 00:01:37 0m:21s
16 2034 Nývltová Tereza DZ6 1 00:01:39 0m:24s
17 2021 Zeman Dominik DM6 4 00:01:41 0m:25s
18 2014 Čtvrtečka Jan DM8 10 00:01:42 0m:26s
19 2061 Novotná Nella DZ8 4 00:01:44 0m:28s
20 2038 Žižka Josef DM6 5 OCR Losers 00:01:46 0m:30s
21 2033 Bláha David DM8 11 00:01:54 0m:39s
22 2043 krupičková Vivien DZ8 5 00:01:55 0m:39s
23 2013 Čtvrtečka Tomáš DM6 6 00:01:59 0m:43s
24 2059 Zdechovský Tomáš DM6 7 ZDECHOVSKY FAMILY 00:02:01 0m:45s
25 2027 Peterová Ema DZ6 2 00:02:05 0m:49s
26 2025 Novák Štěpán DM6 8 Holice 00:02:08 0m:53s
27 2000 Janáčková Aneta DZ6 3 00:02:09 0m:53s
28 2016 Burdychová Tereza DZ6 4 00:02:09 0m:53s
29 2069 Krejčík Matyáš DM6 9 00:02:09 0m:53s
30 2046 Pirkl Matyáš DM6 10 00:02:11 0m:55s
31 2018 Janů šimon Jindřich DM6 11 00:02:14 0m:58s
32 2035 Nývltová Veronika DZ6 5 00:02:25 1m:9s
33 2053 Vrbková Adélka DZ6 6 00:02:26 1m:10s
34 2020 Kocek David DM6 12 00:02:27 1m:11s
35 2049 Koblihová Kateřina DZ6 7 Šneci v běhu 00:02:28 1m:12s
36 2017 Ponikelská Rozarie DZ6 8 Ponik Racing 00:02:42 1m:26s
37 2024 Pucherna Vítek DM6 13 00:02:45 1m:29s
38 2041 Svoboda jakub DM6 14 00:03:02 1m:46s
39 2008 Kubátová Klára DZ6 9 00:03:13 1m:57s
40 2054 Vrbková Anežka DZ6 10 00:03:28 2m:12s

800 m

ZÁVODNÍKŮ

25

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:53s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

0.5 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2023 Puchernová Tereza DZ14 1 ŠAK Pardubice 00:01:27 -
2 2050 Kubinová Adéla DZ14 2 Elite sport Boskovice 00:01:30 0m:2s
3 2047 Viesner Daniel DM12 1 Preventan 00:01:30 0m:2s
4 2071 Krejčík Pavel DM10 1 00:01:31 0m:4s
5 2026 Novák Vojtěch DM12 2 BIKE FREAKS HOLICE 00:01:39 0m:11s
6 2003 Tesařová Karolína DZ14 3 Běhám 00:01:39 0m:12s
7 2055 Knop Jan DM12 3 00:01:42 0m:14s
8 2001 Vejběra Marek DM10 2 Cyklo Pokr 00:01:44 0m:16s
9 2028 Vavrečka Radek DM10 3 AP Olomouc 00:01:45 0m:17s
10 2010 Krejčí Matěj DM10 4 MK Nová Paka 00:01:46 0m:18s
11 2039 Dvořáková Daniela DZ10 1 atletika Jaroměř 00:01:46 0m:19s
12 2044 Sychrovská Tereza DZ12 1 Holky z Vršovky 00:01:49 0m:21s
13 2004 Glosová Nela DZ10 2 00:01:50 0m:22s
14 2005 Kramule Matyáš DM10 5 00:01:52 0m:24s
15 2056 Tošovská Kateřina DZ12 2 00:01:53 0m:25s
16 2068 Bednář Jan DM10 6 00:01:53 0m:25s
17 2029 Lehocká Natálie DZ12 3 00:01:57 0m:29s
18 2045 Pirklová Patricie DZ10 3 00:01:59 0m:31s
19 2058 Zdechovská Anežka DZ12 4 ZDECHOVSKY FAMILY 00:02:01 0m:33s
20 2042 krupičková Ellen DZ10 4 00:02:04 0m:36s
21 2057 Tošovský Tom DM10 7 00:02:09 0m:41s
22 2051 Beránková Lenka DZ10 5 00:02:16 0m:48s
23 2040 Hylenová Barbora DZ10 6 00:02:18 0m:50s
24 2030 Vnuková Anna DZ10 7 00:02:23 0m:55s
25 2007 Kubátová Denisa DZ12 5 00:02:30 1m:2s

Zdroj: Sport Base