ZÁVODNÍKŮ

174

PRŮMĚRNÝ ČAS

39m:13s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

13m:4s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

63 let

Pořadí Startovní číslo Jméno Ročník Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 168 Vinický Petr 1984 M 1 SWEPP OCRA 00:18:22 -
2 89 Novák Lukáš 1991 M 2 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 00:19:10 0m:48s
3 110 Michalčák Matěj 2000 M 3 nezejo 00:19:38 1m:16s
4 41 Hanyk Lukáš 1991 M 4 SDH Kostelec nad Orlicí 00:20:03 1m:40s
5 6 Kellner David 1975 M2 1 00:21:29 3m:6s
6 86 LINKA MILAN 1993 M 5 EXTREME OBSTACLE RUNNERS 00:21:30 3m:8s
7 64 Miksovsky Michal 1984 M 6 Gladiator Kralupy 00:22:00 3m:37s
8 88 Třešňák Radim 1984 M 7 00:22:30 4m:8s
9 24 Vesela Petra 1986 Z 1 00:22:44 4m:22s
10 115 Vítek Tadeáš 1992 M 8 Predator Workout Počátky 00:23:09 4m:47s
11 116 Krupka Michal 1999 M 9 00:23:12 4m:50s
12 108 KADRMAS Martin 2000 M 10 00:23:14 4m:51s
13 170 Schejbalová Tereza 2000 Z 2 AF TEAM 00:23:46 5m:24s
14 7 Ždímal Michal 1985 M 11 Ždimiators 00:24:09 5m:46s
15 63 Babušková Stanislava 1974 Z2 1 00:24:14 5m:52s
16 22 Tocháčková Tereza 1997 Z 3 GLADIATOR RACE TEAM 00:24:37 6m:15s
17 2 Ryšavý Martin 1975 M2 2 PRO MUSIC PROLOG BIKE 00:25:02 6m:40s
18 13 Hlava Roman 1978 M2 3 Běháme v Holicích a okolí 00:25:03 6m:40s
19 40 Medek František 1992 M 12 00:25:12 6m:50s
20 10 Černý Lukáš 1995 M 13 00:25:30 7m:8s
21 147 Werner Adam 2003 JM 1 00:25:57 7m:35s
22 73 Dani Michaela Fojtík Václav 1984 MIX 1 SVVAT 00:26:20 7m:58s
23 55 Dušek Michal 1995 M 14 00:26:34 8m:12s
24 4 Šeda Radek 1977 M2 4 Barbarians from Giant Mountains 00:27:16 8m:54s
25 77 Vavříček Čestmír 1973 M2 5 00:27:33 9m:10s
26 1412 Illéš Martin 1998 M 15 SPARTAN PATRIOT TEAM 00:27:37 9m:14s
27 173 Titěrová Barbora 2001 JZ 1 Barbariam Extreme team 00:27:37 9m:15s
28 9 Bohm Jaroslav 1977 M2 6 KAPEBAJA TEAM 00:28:10 9m:47s
29 161 Jelínek Jaromír 1978 M2 7 00:28:11 9m:48s
30 72 Novotný Petr 1989 M 16 00:28:19 9m:56s
31 112 Torres Daniel 1989 M 17 00:28:27 10m:4s
32 1414 Pliska Karel 1984 M 18 SCORPION EXTREME TEAM 00:28:48 10m:26s
33 85 Sýkora Jakub 1988 M 19 00:28:52 10m:30s
34 58 NÉMA Tibor 1964 M2 8 TRIUMPHALIS 00:28:53 10m:31s
35 122 Kyjovský Matěj 1991 M 20 00:29:06 10m:43s
36 28 Čihák Martin 1991 M 21 R-Hope 00:29:26 11m:3s
37 67 Cimler Jiří Hervertová Klára 1991 MIX 2 00:29:55 11m:32s
38 167 Kecina Tomáš 1978 M2 9 00:29:59 11m:37s
39 71 Kuděla Mojmír 1991 M 22 00:30:25 12m:2s
40 165 Vraný Lukáš 1989 M 23 00:30:43 12m:21s
41 123 Klobáska Lukáš 1996 M 24 00:30:51 12m:29s
42 11 Fojtů Josef 1980 M 25 KAPEBAJA TEAM 00:31:07 12m:45s
43 124 Kyjovský Adam 1993 M 26 00:31:13 12m:51s
44 113 Diblíčků Alex 1990 M 27 00:31:19 12m:56s
45 84 Svobodová Klára 1986 Z 4 00:31:24 13m:2s
46 142 Janoušek Filip 1980 M 28 00:31:48 13m:25s
47 101 Lončák Andrej 1988 M 29 00:32:25 14m:2s
48 42 Blahutová Barbora Karas Vítězslav 1983 MIX 3 SVVAT 00:32:32 14m:9s
49 50 Němec David 1981 M 30 Pierburg Team 00:32:32 14m:9s
50 118 David Jan 1991 M 31 00:32:33 14m:11s
51 141 Lábus Radek 1981 M 32 00:32:37 14m:14s
52 94 Kasche Denny 1985 M 33 OCR Munich 00:32:37 14m:15s
53 92 Zeler Ondřej 1987 M 34 huska 00:32:57 14m:35s
54 136 Třísková Michaela 1994 Z 5 Zoufalci 00:33:11 14m:48s
55 163 Přibylová Alexandra 1984 Z 6 00:33:27 15m:5s
56 100 Milec Jindřich 1979 M 35 BEAST Varnsdorf 00:33:42 15m:19s
57 12 Heindl Martin 1990 M 36 Čukrové 00:33:42 15m:20s
58 44 Hanousková Lenka 1988 Z 7 svabi.cz 00:33:47 15m:24s
59 99 Novotný Tomáš 1992 M 37 BEAST Varnsdorf 00:33:57 15m:35s
60 68 Malinová Staňka 1991 Z 8 Motor Village 69 00:34:12 15m:49s
61 98 Tarnóczy Kateřina 1982 Z 9 BEAST Varnsdorf 00:34:14 15m:52s
62 164 Hroneš Dominik 2002 JM 2 MOTOR VILLAGA 69 00:34:19 15m:56s
63 171 Šturmová Jana Dobroslav Šrámek 1982 MIX 4 00:34:19 15m:57s
64 70 Mácová Linda 1986 Z 10 Ty a Ja 00:34:21 15m:58s
65 121 Faulová Jana 1978 Z2 2 00:34:29 16m:7s
66 90 STOJANOVÁ ŽANETA bočkaj karel 1972 MIX 5 SRTG Ceska Trebova 00:34:41 16m:19s
67 81 Hošek Martin 1991 M 38 Tygři 00:34:57 16m:34s
68 23 Šubrová Marie 1974 Z2 3 GLADIATOR RACE TEAM 00:35:07 16m:44s
69 1415 Pol Jakub 1996 M 39 00:35:26 17m:4s
70 174 Bureš Pavel 1988 M 40 Barbariam Extreme team 00:35:30 17m:8s
71 117 Peterová Věra 1975 Z2 4 00:35:50 17m:28s
72 20 Cvejn Antonín 1992 M 41 LUDUS MAGNUS 00:36:02 17m:39s
73 52 Houfek David 1988 M 42 Pierburg Team 00:36:11 17m:48s
74 160 Belko Vladimír 1980 M 43 00:36:26 18m:4s
75 14 Dvořáková Iva 1981 Z 11 00:36:35 18m:12s
76 93 Greibig Michaela 1986 Z 12 OCR Munich 00:36:45 18m:22s
77 5 Švadlák Petr 1972 M2 10 VH Fitness 00:36:47 18m:24s
78 48 Křivohlavý Radek 1989 M 44 Pierburg Team 00:37:11 18m:49s
79 46 Korda Lukáš 1984 Z 13 Švábi.cz 00:37:16 18m:53s
80 162 Jelínková Dagmar 1978 M2 11 RUN madazine team 00:37:19 18m:57s
81 166 Polák Michal Žáková Lenka 1987 MIX 6 WHY MOT 00:37:29 19m:6s
82 45 Valasek Jaroslav 1984 M 45 svabi.cz 00:37:37 19m:15s
83 29 Belko Stanislav 1987 M 46 Šabubo 00:37:43 19m:20s
84 144 Šumelda ivan 1985 M 47 Ždimiators 00:37:53 19m:30s
85 82 Korytova Kateřina 1978 Z2 5 Heřmanice nad Labem 00:38:09 19m:46s
86 169 Petera Martin 1974 M2 12 00:38:31 20m:8s
87 128 Jankovec Karel Šumberová Barbora 1991 MIX 7 Psychoticus 00:38:39 20m:16s
88 8 Fléglová Blanka Křepela Pavel 1978 MIX 8 Téčka T42 00:38:50 20m:28s
89 140 Němcová Tereza 2001 JZ 2 Zoufalci 00:38:54 20m:31s
90 83 Rapčan Ladislav 1984 M 48 00:39:31 21m:9s
91 1418 Horáková Barbora 2000 Z 14 00:40:03 21m:40s
92 69 Urbánek Jan 1974 M2 13 00:40:19 21m:56s
93 53 Halabrín Radovan 1986 M 49 00:40:29 22m:6s
94 74 Kuncl Martin 1985 M 50 J.Elita 00:40:49 22m:26s
95 27 Zikmundova Alena zikmund josef 1975 MIX 9 vendetta veku 00:40:56 22m:33s
96 26 Stránská Markéta Stránský Zdeněk 1974 MIX 10 Zdemaři 00:41:09 22m:47s
97 1402 Brychta Pavel Štefanský Eliška 1980 MIX 11 00:41:10 22m:47s
98 155 Vytina Jaromír 1970 M2 14 SRTG Jablonec n.Nisou 00:41:17 22m:55s
99 21 Jeřábek Jan 1995 M 51 00:41:27 23m:5s
100 149 Hanzelín Lukáš 1988 M 52 SRTG Kolín 00:41:43 23m:20s

Zdroj: Sport Base