Čtyřčlenné týmy

ZÁVODNÍKŮ

183

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:52m:16s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

54 let

POČASÍ

14.8 °C

MUŽŮ

119 startujících

ŽEN

64 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 10m:59s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 654 Kryl Jan Hoši 1 SRTG olomouc 01:10:56 -
2 655 Vitásek Ondřej Hoši 2 SRTG olomouc 01:10:57 0m:1s
3 653 Zelený Jakub Hoši 3 SRTG olomouc 01:10:57 0m:1s
4 656 Dockal Roman Hoši 4 SRTG olomouc 01:10:57 0m:1s
5 549 Vybíral Michal Hoši 5 Dědina 01:16:16 5m:20s
6 552 Herník Ondřej Hoši 6 Dědina 01:18:27 7m:31s
7 631 Kudlička Zdeněk Hoši 7 Chuda(ci) 01:20:19 9m:23s
8 632 Padalík Jakub Hoši 8 Chuda(ci) 01:20:20 9m:24s
9 630 Horáček Michal Hoši 9 Chuda(ci) 01:20:26 9m:30s
10 629 Chuda Tomáš Hoši 10 Chuda(ci) 01:20:26 9m:30s
11 674 STOJANOVÁ ŽANETA Dívky 1 SRTG Česká Třebová 01:21:55 10m:59s
12 675 Moravec Michal Hoši 11 SRTG Česká Třebová 01:21:55 10m:59s
13 676 Moravec Milan Hoši 12 SRTG Česká Třebová 01:21:56 11m:0s
14 673 Fišer Tomas Hoši 13 SRTG Česká Třebová 01:21:58 11m:2s
15 551 Kordula Miroslav Hoši 14 Dědina 01:24:49 13m:53s
16 699 Mazánek Martin Hoši 15 Bordelari 01:25:33 14m:37s
17 700 Holas Martin Hoši 16 Bordelari 01:25:34 14m:38s
18 611 Lička Tomáš Hoši 17 OCR Runners Olomouc 01:25:37 14m:41s
18 612 Gottwald Jaroslav Hoši 17 OCR Runners Olomouc 01:25:37 14m:41s
20 609 Kvapil Stanislav Hoši 19 OCR Runners Olomouc 01:25:38 14m:42s
21 698 Peňás Jakub Hoši 20 Bordelari 01:25:38 14m:42s
22 610 Balon Radek Hoši 21 OCR Runners Olomouc 01:25:39 14m:43s
23 697 Holas Ondřej Hoši 22 Bordelari 01:25:41 14m:45s
24 550 Dobeš Tibor Hoši 23 Dědina 01:26:08 15m:12s
25 743 Čížek Pavel Hoši 24 Galroy 01:31:05 20m:9s
26 741 Juránek Miroslav Hoši 25 Galroy 01:31:05 20m:9s
27 742 Mikšánková Lucie Dívky 2 Galroy 01:31:05 20m:9s
28 744 Soušková Anna Dívky 3 Galroy 01:31:05 20m:9s
29 737 Kubík Petr Hoši 26 ZELENÍ 01:31:22 20m:26s
30 739 Šopík Jaroslav Hoši 27 ZELENÍ 01:31:22 20m:26s
31 740 Páleník Jan Hoši 28 ZELENÍ 01:31:22 20m:26s
32 738 Šárník Tomáš Hoši 29 ZELENÍ 01:31:23 20m:27s
33 651 Tichá Kateřina Dívky 4 SRTG Holešov 01:32:53 21m:57s
34 649 Polách Viktor Hoši 30 SRTG Holešov 01:32:54 21m:58s
35 709 Jedlička Dalibor Hoši 31 BMKco 01:33:30 22m:34s
36 721 Klíma Jiří Hoši 32 Kolemjdoucí 01:33:34 22m:38s
37 724 Zedek Filip Hoši 33 Kolemjdoucí 01:33:34 22m:38s
38 722 Valášek Josef Hoši 34 Kolemjdoucí 01:33:34 22m:38s
39 723 Němec Filip Hoši 35 Kolemjdoucí 01:33:35 22m:39s
40 564 Unger Jiří Hoši 36 Staří vlci 01:37:09 26m:13s
41 562 Gregovský Martin Hoši 37 Staří vlci 01:37:09 26m:13s
42 561 Tkadlecova Dominika Dívky 5 Staří vlci 01:37:09 26m:13s
43 563 Tkadlec Václav Hoši 38 Staří vlci 01:37:09 26m:13s
44 565 Lavická Lucie Dívky 6 AUTO-DREI 01:40:04 29m:8s
45 566 Dreiseitl Pavel Hoši 39 AUTO-DREI 01:40:05 29m:9s
46 568 Čapková Daniela Dívky 7 AUTO-DREI 01:40:05 29m:9s
47 567 Mitana Petr Hoši 40 AUTO-DREI 01:40:05 29m:9s
48 544 Michálek Jiřií Hoši 41 Mi&dra 01:40:49 29m:53s
49 543 Michálková Ivona Dívky 8 Mi&dra 01:40:49 29m:53s
50 542 Ondráček David Hoši 42 Mi&dra 01:40:50 29m:54s
51 541 Ondráčková Michaela Dívky 9 Mi&dra 01:40:50 29m:54s
52 710 Handl Michal Hoši 43 BMKco 01:40:53 29m:57s
53 626 Tomková Jana Dívky 10 4vtom 01:43:08 32m:12s
54 627 Jemelka Tomáš Hoši 44 4vtom 01:43:08 32m:12s
55 628 Prečan Vojtěch Hoši 45 4vtom 01:43:08 32m:12s
56 625 Benda Pavel Hoši 46 4vtom 01:43:08 32m:12s
57 589 Koníček Milan Hoši 47 ArmyPol 01:45:17 34m:21s
58 591 Hechtová Andrea Dívky 11 ArmyPol 01:45:18 34m:22s
59 592 Farkavec Martin Hoši 48 ArmyPol 01:45:18 34m:22s
60 590 Gazdová Lucie Dívky 12 ArmyPol 01:45:18 34m:22s
61 635 Morávková Jana Dívky 13 PPP 01:47:45 36m:49s
62 634 Brož Jiří Dívky 14 PPP 01:47:46 36m:50s
63 636 Priessnitz Jan Hoši 49 PPP 01:47:46 36m:50s
64 633 Králová Petra Dívky 15 PPP 01:47:46 36m:50s
65 692 Sehnal Jan Hoši 50 Vítězové 01:49:13 38m:17s
66 689 Gerža Michal Hoši 51 Vítězové 01:49:13 38m:17s
67 691 Talaš Jan Hoši 52 Vítězové 01:49:15 38m:19s
68 690 Škrabal Martin Hoši 53 Vítězové 01:49:16 38m:20s
69 603 Buksa Martin Hoši 54 Formeni 01:50:13 39m:17s
70 615 Regent Filip Hoši 55 Když nemůžeš tak přidej! 01:50:29 39m:33s
71 616 Burda Václav Hoši 56 Když nemůžeš tak přidej! 01:50:29 39m:33s
72 614 Řeháčková Michaela Dívky 16 Když nemůžeš tak přidej! 01:50:29 39m:33s
73 613 Parkanyová Nela Dívky 17 Když nemůžeš tak přidej! 01:50:30 39m:34s
74 576 Skyvová Ivana Dívky 18 SJ-TP:ZTP 01:53:21 42m:25s
75 574 Lavičková Kateřina Dívky 19 SJ-TP:ZTP 01:53:22 42m:26s
76 573 Vaculik Jiri Hoši 57 SJ-TP:ZTP 01:53:22 42m:26s
77 575 Skyva Roman Hoši 58 SJ-TP:ZTP 01:53:22 42m:26s
78 588 Hysek Tomas Hoši 59 Fantastická 4 01:54:05 43m:9s
79 585 Duda Ladislav Hoši 60 Fantastická 4 01:54:05 43m:9s
80 586 Duda Pavel Hoši 61 Fantastická 4 01:54:05 43m:9s
81 587 Loupanec Petr Hoši 62 Fantastická 4 01:54:06 43m:10s
82 643 Zahradníčková Marie Dívky 20 VŠLG 01:54:30 43m:34s
83 644 Halířová Martina Dívky 21 VŠLG 01:54:31 43m:35s
84 641 Zahradníčková Věra Dívky 22 VŠLG 01:54:31 43m:35s
85 642 Skřičková Lucie Dívky 23 VŠLG 01:54:31 43m:35s
86 596 Jančík filip Hoši 63 MAMINKY 01:54:58 44m:2s
87 595 Dopitová Lenka Dívky 24 MAMINKY 01:55:02 44m:6s
88 593 Zapletálek Tomáš Hoši 64 MAMINKY 01:55:03 44m:7s
89 594 Jančíková Eva Dívky 25 MAMINKY 01:55:06 44m:10s
90 664 Gregor Jarda Hoši 65 Fitkaři Hlubočky 01:56:21 45m:25s
91 662 Vaculíková Barbora Dívky 26 Fitkaři Hlubočky 01:56:21 45m:25s
92 661 Vaculíková Lucie Dívky 27 Fitkaři Hlubočky 01:56:21 45m:25s
93 663 Vaculíková Denisa Dívky 28 Fitkaři Hlubočky 01:56:22 45m:26s
94 602 Skácelík Josef Hoši 66 Formeni 01:56:26 45m:30s
95 685 Kysilka Vit Hoši 67 Knullare 01:56:38 45m:42s
96 687 Krejčíř Ondřej Hoši 68 Knullare 01:56:38 45m:42s
97 726 Švec Petr Hoši 69 DUCKBEAT TEAM 01:56:54 45m:58s
98 658 Matušík Jakub Hoši 70 Černá pracka 01:57:01 46m:5s
99 659 Kadlčík Zbyněk Hoši 71 Černá pracka 01:57:02 46m:6s
100 657 Matušík Jiří Hoši 72 Černá pracka 01:57:03 46m:7s

Dvoučlenné týmy

ZÁVODNÍKŮ

260

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:47m:52s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

53 let

POČASÍ

14.8 °C

MUŽŮ

162 startujících

ŽEN

98 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11m:44s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 275 Meravý Tomáš Hoši 1 Runners from Moravia 01:08:06 -
2 276 Hel Michal Hoši 2 Runners from Moravia 01:08:07 0m:1s
3 481 Hečko Martin Hoši 3 Valachbajk 01:08:44 0m:38s
4 482 Minařík Tomáš Hoši 4 Valachbajk 01:08:44 0m:38s
5 490 Ildža Matúš Hoši 5 OCRA Slovakia 01:10:05 1m:59s
6 489 Koščuško Tomáš Hoši 6 OCRA Slovakia 01:10:06 2m:0s
7 328 Stejskal Václav Hoši 7 Záchranáři 01:12:31 4m:25s
8 327 krasula stanislav Hoši 8 Záchranáři 01:12:31 4m:25s
9 474 Macek Pavel Hoši 9 Valachbajk team 01:14:01 5m:55s
10 473 Zbranek Václav Hoši 10 Valachbajk team 01:14:02 5m:56s
11 244 Petřík Vítězslav Hoši 11 RUNTWO 01:16:17 8m:11s
12 243 Hudík Zbyněk Hoši 12 RUNTWO 01:16:20 8m:14s
13 413 Gréč Ján Hoši 13 liška squad 01:16:50 8m:44s
14 414 Gréč Matyáš Hoši 14 liška squad 01:16:50 8m:44s
15 261 Babinec Zdeněk Hoši 15 Dravci z Vlčárny 01:17:07 9m:1s
16 451 Nagy Ondřej Hoši 16 NaSk 01:17:40 9m:34s
17 452 Skříček Jakub Hoši 17 NaSk 01:17:40 9m:34s
18 262 Krkoška Václav Hoši 18 Dravci z Vlčárny 01:17:46 9m:40s
19 498 Štolpa Vojtěch Hoši 19 SRTG Olomouc Kohouti 01:17:50 9m:44s
20 324 Navrátil Jan Hoši 20 Explorers 01:19:48 11m:42s
21 323 Navrátil Oldřich Hoši 21 Explorers 01:19:48 11m:42s
22 326 Michalská Kristina Dívky 1 Horal a horalka 01:19:50 11m:44s
23 325 Gorzolka Petr Hoši 22 Horal a horalka 01:19:51 11m:45s
24 330 Trunda Marek Hoši 23 Perníčkovi 01:21:58 13m:52s
25 334 Liška Aleš Hoši 24 Universal 1 01:22:13 14m:7s
26 333 Jestříbková Lada Dívky 2 Universal 1 01:22:14 14m:8s
27 497 Greguš Marian Hoši 25 SRTG Olomouc Kohouti 01:22:53 14m:47s
28 461 Císařová Nela Dívky 3 Piškoti 01:23:11 15m:5s
29 462 Kristin Adam Hoši 26 Piškoti 01:23:11 15m:5s
30 329 Doležel Michal Hoši 27 Perníčkovi 01:23:48 15m:42s
31 365 Dvořák Martin Hoši 28 EXTRA Brno 01:24:19 16m:13s
32 366 Dvořáková Veronika Dívky 4 EXTRA Brno 01:24:20 16m:14s
33 260 Míšková Tereza Dívky 5 JT 01:25:11 17m:5s
34 259 Ruffer Jan Hoši 29 JT 01:25:11 17m:5s
35 273 Bábek Radovan Hoši 30 SRTG Prostějov 01:25:26 17m:20s
36 274 Vláčilová Petra Dívky 6 SRTG Prostějov 01:25:27 17m:21s
37 382 Čechmánek Tomáš Hoši 31 Madness Gym 01:26:15 18m:9s
38 381 Chvojka Petr Hoši 32 Madness Gym 01:26:16 18m:10s
39 285 Coufalová Patricie Dívky 7 příšerky s.r.o. 01:26:48 18m:42s
40 286 Míšková Eva Dívky 8 příšerky s.r.o. 01:26:48 18m:42s
41 271 Marek Kuba Hoši 33 Půjčovna netopýrů 01:27:07 19m:1s
42 272 Bacskádiová Marika Dívky 9 Půjčovna netopýrů 01:27:07 19m:1s
43 342 Smutný Martin Hoši 34 RUN magazine team 01:28:08 20m:2s
44 341 Smutná Veronika Dívky 10 RUN magazine team 01:28:08 20m:2s
45 491 Šimo Rado Hoši 35 SRTG Zvolen 01:29:05 20m:59s
46 492 Šuda Šimon Hoši 36 SRTG Zvolen 01:29:06 21m:0s
47 507 Pěchová Jitka Dívky 11 Olomoucká spojka 01:30:12 22m:6s
48 508 Koutný Jakub Hoši 37 Olomoucká spojka 01:30:12 22m:6s
49 420 Vrbová Pavlína Dívky 12 Blond Girls 01:30:20 22m:14s
50 419 Kalabusová Zuzana Dívky 13 Blond Girls 01:30:20 22m:14s
51 281 Hrubý Libor Hoši 38 LiTer 01:30:40 22m:34s
52 282 Filgasová Tereza Dívky 14 LiTer 01:30:41 22m:35s
53 418 Vachoušek Ivo Hoši 39 Po stopách beznohého 01:30:50 22m:44s
54 417 Mišun Ladislav Hoši 40 Po stopách beznohého 01:30:50 22m:44s
55 388 Tlach Stanislav Hoši 41 SUMBU 01:31:04 22m:58s
56 387 Mynarikova Jana Dívky 15 SUMBU 01:31:04 22m:58s
57 337 Možíš Zbyněk Hoši 42 Universal 3 01:31:44 23m:38s
58 338 Cisko František Hoši 43 Universal 3 01:31:44 23m:38s
59 369 Zaoral Josef Hoši 44 Lenochodi 01:32:09 24m:3s
60 370 Zaoralová Markéta Dívky 16 Lenochodi 01:32:09 24m:3s
61 345 Zatloukal Roman Hoši 45 ARS 01:33:28 25m:22s
62 346 Zatloukalová Tereza Dívky 17 ARS 01:33:28 25m:22s
63 373 Pivoňka Jaroslav Hoši 46 Jarda a Jarda 01:34:16 26m:10s
64 374 Flössler Jaromír Hoši 47 Jarda a Jarda 01:34:16 26m:10s
65 403 Mika Zdeněk Hoši 48 Forsage 01:34:45 26m:39s
66 404 Oliva Robert Hoši 49 Forsage 01:34:45 26m:39s
67 383 Michálek Martin Hoši 50 SK Alpaka Vyškov 01:35:04 26m:58s
68 384 Šimek Jiří Hoši 51 SK Alpaka Vyškov 01:35:04 26m:58s
69 368 Pop Robin Hoši 52 Muminci 01:35:48 27m:42s
70 367 Navrátil Vojtěch Hoši 53 Muminci 01:35:53 27m:47s
71 408 Machala Pavel Hoši 54 KawaSuzu 01:37:07 29m:1s
72 407 Wágnerová Jana Dívky 18 KawaSuzu 01:37:07 29m:1s
73 457 Sedlařík Marek Hoši 55 Dragon boat crew 01:37:45 29m:39s
74 458 Hrádel Ján Hoši 56 Dragon boat crew 01:37:47 29m:41s
75 299 Stoklásek Lukáš Hoši 57 Alpha_team 01:38:18 30m:12s
76 300 Čelustka Martin Hoši 58 Alpha_team 01:38:18 30m:12s
77 301 Otavová Jana Dívky 19 Gumy 01:38:19 30m:13s
78 302 Milička Radek Hoši 59 Gumy 01:38:19 30m:13s
79 439 Mirvald Patrik Hoši 60 Venom 01:38:44 30m:38s
80 467 Soušek Martin Hoši 61 Team 33 01:38:45 30m:39s
81 468 Rozsypal Petr Hoši 62 Team 33 01:38:45 30m:39s
82 440 Brabec Ondřej Hoši 63 Venom 01:38:51 30m:45s
83 254 Otruba Ladislav Hoši 64 Srnci 01:39:21 31m:15s
84 253 Srneček Pavel Hoši 65 Srnci 01:39:21 31m:15s
85 390 Šlapetová Eva Dívky 20 KubikulE 01:39:58 31m:52s
86 389 Kubo Jakub Hoši 66 KubikulE 01:39:59 31m:53s
87 394 Páníková Lucie Dívky 21 LucA team 01:40:11 32m:5s
88 393 Absolon Aleš Hoši 67 LucA team 01:40:11 32m:5s
89 242 Ryznar Martin Hoši 68 BROTHERS TEAM 01:40:14 32m:8s
90 241 Ryznar Pavel Hoši 69 BROTHERS TEAM 01:40:14 32m:8s
91 392 Novosadová Kateřina Dívky 22 XXX 01:40:37 32m:31s
92 391 Paciorek Zdeněk Hoši 70 XXX 01:40:37 32m:31s
93 475 Machala Martin Hoši 71 ToNik 01:41:39 33m:33s
94 339 Matal Oto Hoši 72 Universal 4 01:41:42 33m:36s
95 340 Dubšík Lukáš Hoši 73 Universal 4 01:41:43 33m:37s
96 476 Machala Jan Hoši 74 ToNik 01:41:44 33m:38s
97 405 Tkadlec Martin Hoši 75 MAKA 01:41:57 33m:51s
98 406 Kopp Karel Hoši 76 MAKA 01:41:58 33m:52s
99 422 Trojek Tomáš Hoši 77 Morenitas 01:42:00 33m:54s
100 421 Vysloužilová Marie Dívky 23 Morenitas 01:42:01 33m:55s

Jednotlivci

ZÁVODNÍKŮ

222

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:39m:0s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

54 let

POČASÍ

14.8 °C

MUŽŮ

161 startujících

ŽEN

61 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 20m:18s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 188 Vrba Ivo Muži do 39 let 1 00:52:49 -
2 42 Velička Aleš Muži 40-49 let 1 00:57:09 4m:20s
3 177 Slánský René Muži 40-49 let 2 01:01:11 8m:22s
4 53 Drčka Jiří Muži do 39 let 2 01:02:24 9m:35s
5 178 Plihal Tomáš Muži 40-49 let 3 01:03:18 10m:29s
6 46 Snášil Ondřej Muži 40-49 let 4 01:04:58 12m:9s
7 142 Tláskal Jan Muži do 39 let 3 01:06:47 13m:58s
8 63 Přikryl Marek Muži do 39 let 4 01:07:10 14m:21s
9 27 Studený Pavel Muži do 39 let 5 01:07:22 14m:33s
10 144 Vaněk Pavel Muži do 39 let 6 01:07:49 15m:0s
11 179 Škrabal Petr Muži 40-49 let 5 01:08:01 15m:12s
12 92 Bednář Richard Muži do 39 let 7 01:08:45 15m:56s
13 25 Zavadil Marek Muži 40-49 let 6 01:09:02 16m:13s
14 77 Souček Tomáš Muži do 39 let 8 01:09:39 16m:50s
15 87 Zavadil Tomáš Muži do 39 let 9 01:09:46 16m:57s
16 31 Minařík Svatopluk Muži do 39 let 10 01:10:37 17m:48s
17 140 Obrdlík Zbyněk Muži do 39 let 11 01:10:41 17m:52s
18 176 konštacký pavel Muži 40-49 let 7 01:11:00 18m:11s
19 49 Pařenica Přemysl Muži do 39 let 12 01:11:15 18m:26s
20 190 Vaněk Aleš Muži 40-49 let 8 01:11:41 18m:52s
21 131 Gregor Vladimír Muži 40-49 let 9 01:12:25 19m:36s
22 21 Butorová Lenka Ženy do 39 let 1 01:13:07 20m:18s
23 66 Přikryl Michal Muži do 39 let 13 01:13:17 20m:28s
24 9 Šupčík Filip Muži do 39 let 14 01:14:41 21m:52s
25 75 Přikryl Adam Muži do 39 let 15 01:14:54 22m:5s
26 45 Zdráhal Lubomír Muži do 39 let 16 01:15:13 22m:24s
27 115 David Tomáš Muži do 39 let 17 01:15:33 22m:44s
28 175 Kocián Kamil Muži 40-49 let 10 01:15:55 23m:6s
29 159 Kuruc Viktor Muži do 39 let 18 01:16:15 23m:26s
30 35 Grebeň David Muži do 39 let 19 01:16:35 23m:46s
31 205 Tokoly Tomas Muži do 39 let 20 01:16:43 23m:54s
32 1 Novosad Pavel Muži do 39 let 21 01:17:39 24m:50s
33 11 Jílková Martina Ženy do 39 let 2 01:17:47 24m:58s
34 194 Linhart Marek Muži do 39 let 22 01:17:54 25m:5s
35 95 Čechák Martin Muži do 39 let 23 01:18:18 25m:29s
36 30 Bábíček Michal Muži do 39 let 24 01:18:27 25m:38s
37 99 Lípa Daniel Muži do 39 let 25 01:18:51 26m:2s
38 47 Richtárik Vieroslav Muži 40-49 let 11 01:18:52 26m:3s
39 64 Zdráhal Tomáš Muži do 39 let 26 01:19:13 26m:24s
40 54 Mrázek Adam Muži do 39 let 27 01:19:21 26m:32s
41 117 Balada Michal Muži do 39 let 28 01:19:56 27m:7s
42 69 Štyks Petr Muži do 39 let 29 01:20:35 27m:46s
43 33 Chmelař Přemysl Muži do 39 let 30 01:21:22 28m:33s
44 125 Přecechtěl Břetislav Muži do 39 let 31 01:21:47 28m:58s
45 134 Stebel Martin Muži do 39 let 32 01:21:51 29m:2s
46 37 Vodička David Muži 40-49 let 12 01:22:00 29m:11s
47 202 Wittek Michael Muži do 39 let 33 01:22:36 29m:47s
48 139 Štěpán Radek Muži do 39 let 34 01:22:38 29m:49s
49 103 Hrda Tomáš Muži do 39 let 35 01:22:54 30m:5s
50 44 Houdek Martin Muži 40-49 let 13 01:23:04 30m:15s
51 68 Brázda Jiří Muži do 39 let 36 01:23:13 30m:24s
52 166 Zaťko Martin Muži do 39 let 37 01:23:49 31m:0s
53 51 Důjka Martin Muži do 39 let 38 01:23:55 31m:6s
54 165 Gerža David Muži do 39 let 39 01:23:59 31m:10s
55 4 Dopitová Simona Ženy do 39 let 3 01:24:28 31m:39s
56 198 Klein Jiří Muži 40-49 let 14 01:24:40 31m:51s
57 88 Musílková Marcela Ženy do 39 let 4 01:24:57 32m:8s
58 155 Nakládal Jakub Muži do 39 let 40 01:25:17 32m:28s
59 197 Kantor Pavel Muži do 39 let 41 01:25:45 32m:56s
60 163 Faltýnek Libor Muži do 39 let 42 01:26:21 33m:32s
61 79 Rabel Lukáš Muži do 39 let 43 01:26:30 33m:41s
62 137 Skřivánek Radim Muži do 39 let 44 01:26:42 33m:53s
63 18 Dvořák Martin Muži do 39 let 45 01:27:23 34m:34s
64 98 Pařízek Pavel Muži do 39 let 46 01:27:29 34m:40s
65 41 Ginter Marek Muži do 39 let 47 01:27:48 34m:59s
66 203 Jemelková Kateřina Ženy do 39 let 5 01:27:57 35m:8s
67 36 Srovnal Pavel Muži 40-49 let 15 01:27:58 35m:9s
68 50 Raška Tomáš Muži do 39 let 48 01:28:25 35m:36s
69 96 Sekyra Luboš Muži do 39 let 49 01:28:31 35m:42s
70 70 Haša Pavel Muži do 39 let 50 01:28:52 36m:3s
71 167 Cagášek Dominik Muži do 39 let 51 01:29:17 36m:28s
72 147 Nečas Lukáš Muži do 39 let 52 01:29:21 36m:32s
73 511 Kořínek Petr Muži do 39 let 53 01:29:26 36m:37s
74 71 Šusliková Beáta Ženy do 39 let 6 01:29:32 36m:43s
75 204 Ponížil Alex Muži do 39 let 54 01:29:50 37m:1s
76 211 Bukáček Michal Muži do 39 let 55 01:29:56 37m:7s
77 195 Navrátil Josef Muži 40-49 let 16 01:30:10 37m:21s
78 126 Lettava Marek Muži do 39 let 56 01:30:26 37m:37s
79 65 Klaška Martin Muži do 39 let 57 01:30:41 37m:52s
80 56 Sochor Petr Muži 40-49 let 17 01:30:49 38m:0s
81 129 Adamík Michal Muži do 39 let 58 01:30:52 38m:3s
82 185 Zavadil Zdeněk Muži 40-49 let 18 01:31:17 38m:28s
83 106 Švadlák Petr Muži 40-49 let 19 01:31:26 38m:37s
84 135 Procházka Radek Muži do 39 let 59 01:31:30 38m:41s
85 100 Kulikowski Martin Muži 40-49 let 20 01:31:34 38m:45s
86 61 Tichá Veronika Ženy do 39 let 7 01:31:46 38m:57s
87 107 Diviš Patrik Muži do 39 let 60 01:32:14 39m:25s
88 19 Macík Ondřej Muži do 39 let 61 01:32:14 39m:25s
89 104 Onderka Frantisek Muži 40-49 let 21 01:32:31 39m:42s
90 180 Rašková Eva Ženy 40-49 let 1 01:32:44 39m:55s
91 161 Němec Ondřej Muži do 39 let 62 01:32:50 40m:1s
92 58 Hradil Jakub Muži do 39 let 63 01:32:55 40m:6s
93 14 Juráň Jiří Muži 40-49 let 22 01:32:59 40m:10s
94 160 Miklánek Martin Muži do 39 let 64 01:33:05 40m:16s
95 196 Glogarova Petra Ženy do 39 let 8 01:33:33 40m:44s
96 184 Tchir Marián Muži do 39 let 65 01:33:47 40m:58s
97 120 Fabian Ľuboš Muži do 39 let 66 01:33:53 41m:4s
98 209 Chmela Lukáš Muži do 39 let 67 01:35:19 42m:30s
99 193 Repas Judit Ženy do 39 let 9 01:35:23 42m:34s
100 186 Stříž Lukáš Muži do 39 let 68 01:35:36 42m:47s

Junior Dvoučlenné týmy

ZÁVODNÍKŮ

10

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:58m:22s

PRŮMĚRNÝ VĚK

16.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

POČASÍ

14.8 °C

MUŽŮ

4 startujících

ŽEN

6 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 21m:39s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 270 Uhlíř Vojtěch Hoši 1 Gyros MAX 01:37:15 -
2 269 Janečka Ondřej Hoši 2 Gyros MAX 01:37:19 0m:4s
3 436 Orlová Lucie Dívky 1 Retardi 01:58:54 21m:39s
4 435 Prokopová Natálie Dívky 2 Retardi 01:58:54 21m:39s
5 425 Kouřilová Aneta Dívky 3 Peaches 01:59:05 21m:50s
6 426 Sekaninová Anna Dívky 4 Peaches 01:59:05 21m:50s
7 398 Bednařík Jindřich Hoši 3 Bedničky 02:02:25 25m:10s
8 397 Dušková Nikol Dívky 5 Bedničky 02:02:26 25m:11s
9 311 Kučerová Daniela Dívky 6 Troufalci 02:14:12 36m:57s
10 312 Srovnal Adam Hoši 4 Troufalci 02:14:12 36m:57s

Zdroj: On line System