Hobby

ZÁVODNÍKŮ

773

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:0m:37s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

63 let

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

450 startujících

ŽEN

323 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 13m:58s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1035 Suszka Tomáš Muži 1 00:52:18 -
2 3026 Ludvík Jakub Muži 2 00:54:09 1m:51s
3 1007 Czilling Petr Muži 3 POLAR Extreme Team 00:54:28 2m:10s
4 1088 Pouč Petr Muži 4 01:05:52 13m:34s
5 2133 Butorová Lenka Ženy 1 01:06:16 13m:58s
6 1654 Chrobok Jiří Muži 5 01:06:37 14m:19s
7 1721 Hýl Michal Muži 6 Defender athlete 01:06:45 14m:27s
8 1750 Paldus Jan Muži 7 Defender athlete 01:09:00 16m:42s
9 1127 Hrazdílek Jiří Muži 8 01:09:12 16m:54s
10 2348 Mucha Tomáš Muži 9 01:09:49 17m:31s
11 1013 Korytář Václav Muži 10 POLAR Extreme Team 01:10:28 18m:10s
12 2364 Doležal Vojtěch Muži 11 Legie Zdeňka Pospíšila 01:10:53 18m:35s
13 2067 Jelínek David Muži 12 Mladí a krásní 01:10:53 18m:35s
14 1761 Skalický Marek Muži 13 Záškodníci 01:11:22 19m:4s
15 1789 Hitka Tomáš Muži 14 Vyplašená jednotka 01:11:57 19m:39s
16 1005 Boniatti Sebastiano Muži 15 POLAR Extreme Team 01:12:22 20m:4s
17 1039 Tulinský Lubomír Muži 16 01:12:38 20m:20s
18 2000 Jakl Filip Muži 17 RUNTO mladá krev 01:14:04 21m:46s
19 1724 Jurečková Nikola Ženy 2 Záškodníci 01:14:07 21m:49s
20 1406 Coufalová Patricie Ženy 3 01:14:23 22m:5s
21 2164 Kusák Tomáš Muži 18 Opičáci 01:14:46 22m:28s
22 1006 Císařová Nela Ženy 4 01:14:56 22m:38s
23 1953 Poštulka Vojtěch Muži 19 Hotel Park Inn 4-BOYZ Crew 01:14:59 22m:41s
24 1050 Adámek Jakub Muži 20 01:15:25 23m:7s
25 2213 Horňák Matej Muži 21 PROJEKT 2010 - Mamka říkala, že můžu :-D 01:15:54 23m:36s
26 2222 Krupa Petr Muži 22 Pivní slast 01:16:25 24m:7s
27 1648 Hon Štěpán Muži 23 Šerst 01:16:41 24m:23s
28 1647 Hon Eliáš Muži 24 Šerst 01:16:41 24m:23s
29 1022 Krhut Jiří Muži 25 01:16:50 24m:32s
30 1277 Grebeň David Muži 26 01:16:54 24m:36s
31 1448 Míšková Eva Ženy 5 01:17:03 24m:45s
32 1045 Vlachynský Jaroslav Muži 27 01:17:15 24m:57s
33 2270 Hollander Nitzan Muži 28 The A team 01:17:18 25m:0s
34 2141 Fráňa Jan Muži 29 Šampióni na posledním místě 01:17:31 25m:13s
35 1120 Haupt Tomáš Muži 30 01:18:18 26m:0s
36 3001 Majer Richard Muži 31 Nuggetky 01:18:34 26m:16s
37 1066 Hrdina Vít Muži 32 Nuggetky 01:18:49 26m:31s
38 2347 Moravčík Erik Muži 33 FBC Ostrava - muži B 01:19:22 27m:4s
39 2342 Kyša Petr Muži 34 01:19:22 27m:4s
40 2293 Nekoranec Zdeněk Muži 35 01:19:31 27m:13s
41 1708 Dofek Ondřej Muži 36 Záškodníci 01:19:43 27m:25s
42 2250 Bartoš Michal Muži 37 The Rubber Hammers 01:20:15 27m:57s
43 1896 Pospěch Viktor Muži 38 01:20:43 28m:25s
44 1057 Dubec Robin Muži 39 BYSTROŇ GROUP 01:20:45 28m:27s
45 1011 Kilian Daniel Muži 40 01:20:52 28m:34s
46 2233 Pišťáček Radek Muži 41 SRDCAŘI LASSA 01:21:10 28m:52s
47 2203 Ballarin Jiří Muži 42 SRDCAŘI LASSA 01:21:10 28m:52s
48 2336 Klimek Richard Muži 43 FBC Ostrava - muži B 01:21:13 28m:55s
49 2242 Válek Dalibor Muži 44 01:21:15 28m:57s
50 1986 Dráber Petr Muži 45 01:21:35 29m:17s
51 1080 Mozga Robin Muži 46 Nuggetky 01:21:41 29m:23s
52 2083 Lacinová Jana Ženy 6 01:21:55 29m:37s
53 2107 Stoch Jiří Muži 47 01:21:55 29m:37s
54 1363 Malenovský Jakub Muži 48 GIGASTARS 01:21:56 29m:38s
55 2243 Válek Josef Muži 49 01:21:57 29m:39s
56 2370 Kozelský Ondřej Muži 50 Legie Zdeňka Pospíšila 01:23:10 30m:52s
57 2194 Štirba Andrzej Muži 51 Opičáci 01:23:22 31m:4s
58 2134 Cicha Klára Ženy 7 Opičáci 01:23:22 31m:4s
59 2032 Sroka Bohdan Muži 52 01:23:23 31m:5s
60 3014 Chudík Jan Muži 53 01:23:40 31m:22s
61 1717 Honeš Petr Muži 54 Dairy 4Fun 01:23:46 31m:28s
62 1368 Olah Radim Muži 55 01:24:04 31m:46s
63 1350 Kotlář Jan Muži 56 Beer Pong Berušky 01:24:47 32m:29s
64 1362 Mácha Patrik Muži 57 Beer Pong Berušky 01:24:47 32m:29s
65 1345 Knob Jiří Muži 58 Beer Pong Berušky 01:24:47 32m:29s
66 1780 Celtová Dagmar Ženy 8 01:24:56 32m:38s
67 2228 Mlýnek Jiří David Muži 59 Polar Extreme Junior 01:25:02 32m:44s
68 2215 Chrapek Ondřej Muži 60 Polar Extreme Junior 01:25:03 32m:45s
69 2232 Panáč Vojta Muži 61 Polar Extreme Junior 01:25:03 32m:45s
70 2210 Frenn Sammy Muži 62 Polar Extreme Junior 01:25:03 32m:45s
71 1866 Koktan Ondřej Muži 63 01:25:32 33m:14s
72 1759 Rokosz Maxim Muži 64 01:25:32 33m:14s
73 1730 Kořený Jakub Muži 65 Dairy 4Fun 01:25:37 33m:19s
74 3034 Janů Tomáš Muži 66 01:25:42 33m:24s
75 1513 Lenomar Kamil Muži 67 01:25:44 33m:26s
76 1924 Holaň Dominik Muži 68 01:26:34 34m:16s
77 2255 Cooney Drew Muži 69 The A team 01:26:43 34m:25s
78 1365 Mikeska Jakub Muži 70 01:26:45 34m:27s
79 3033 Flašar Patrik Muži 71 01:27:00 34m:42s
80 1729 Kolarovský Lukáš Muži 72 Dairy 4Fun 01:27:22 35m:4s
81 1948 Palička Václav Muži 73 01:27:33 35m:15s
82 1275 goiš petr Muži 74 01:27:38 35m:20s
83 1097 Švaniga Leoš Muži 75 BYSTROŇ GROUP 01:28:04 35m:46s
84 1778 Beránek Tomáš Muži 76 01:28:05 35m:47s
85 2268 Helebrant Ivo Muži 77 The A team 01:28:14 35m:56s
86 3027 Pavlorek Michal Muži 78 The A team 01:28:14 35m:56s
87 1380 Skalický Jakub Muži 79 Beer Pong Berušky 01:28:32 36m:14s
88 1304 Piechurová Petra Ženy 9 01:28:41 36m:23s
89 1459 Rašková Eva Ženy 10 01:28:41 36m:23s
90 2023 Neulinger Miroslav Muži 80 01:28:41 36m:23s
91 2020 Mlečko Marek Muži 81 01:28:41 36m:23s
92 1086 Plihal Antonín Muži 82 BYSTROŇ GROUP 01:28:47 36m:29s
93 2371 Kunz Adam Muži 83 Legie Zdeňka Pospíšila 01:29:31 37m:13s
94 1271 Foltýnová Šárka Ženy 11 01:29:34 37m:16s
95 1787 Glogarova Petra Ženy 12 01:29:52 37m:34s
96 1964 Sukač Jaromír Muži 84 01:30:03 37m:45s
97 1929 Kaděrka Martin Muži 85 01:30:04 37m:46s
98 2337 Konderla Josef Muži 86 01:30:07 37m:49s
99 1956 Říhošková Šárka Ženy 13 01:30:08 37m:50s
100 1093 Szmeková Sára Ženy 14 Nuggetky 01:30:14 37m:56s

Sport

ZÁVODNÍKŮ

667

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:49m:53s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

57 let

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

472 startujících

ŽEN

195 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11m:59s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1043 Velička Aleš Muži 1 01:15:50 -
2 1075 Ludvík Jakub Muži 2 ZAMAKEJSI_elite 01:18:40 2m:50s
3 1098 Tešnar Petr Muži 3 ZAMAKEJSI_elite 01:21:33 5m:43s
4 1059 Tyl Lukáš Muži 4 01:22:51 7m:1s
5 1058 Džubera Michal Muži 5 01:22:51 7m:1s
6 1414 Kulhánek Martin Muži 6 SRTG HAVÍŘOV 01:24:21 8m:31s
7 1165 Skotnica Ondřej Muži 7 SRTG Frýdek-Místek 01:25:25 9m:35s
8 1248 Voráčková Adéla Ženy 1 01:27:49 11m:59s
9 1044 Vesela Petra Ženy 2 01:30:06 14m:16s
10 1003 Bednář Richard Muži 8 01:32:38 16m:48s
11 1082 Návrat Jan Muži 9 01:32:51 17m:1s
12 1226 Minarčík Oldřich Muži 10 01:34:05 18m:15s
13 1052 Buhlová Renáta Ženy 3 01:36:21 20m:31s
14 1002 Baginská Markéta Ženy 4 01:36:47 20m:57s
15 1147 Mello Roman Muži 11 EKOVA 01:38:02 22m:12s
16 1063 Hanzl Jiří Muži 12 Četníci ze Saint-Tropez 01:38:06 22m:16s
17 1074 Ludvík Michal Muži 13 ZAMAKEJSI_elite 01:38:26 22m:36s
18 1247 Vepřek Martin Muži 14 01:39:13 23m:23s
19 1192 Dudáš Daniel Muži 15 Černé plíce B 01:39:14 23m:24s
20 1652 Chalabala Jan Muži 16 01:40:03 24m:13s
21 2271 Hoplíček Ondřej Muži 17 01:41:11 25m:21s
22 1014 Kotásek Lukáš Muži 18 JAKO PLAZI 01:41:32 25m:42s
23 1148 Mondek Martin Muži 19 YESCHIPS 01:41:34 25m:44s
24 2294 Nováková kristýna Ženy 5 01:41:53 26m:3s
25 1095 Šindelek Daniel Muži 20 01:42:21 26m:31s
26 1021 Kusý Roman Muži 21 01:42:21 26m:31s
27 1030 Ptáček Pavel Muži 22 Zero 01:42:30 26m:40s
28 1241 Ševčík Petr Muži 23 SK Černé Plíce A 01:43:01 27m:11s
29 1135 Kostka Filip Muži 24 SRTG Frýdek-Místek 01:43:14 27m:24s
30 1046 Zapletal Martin Muži 25 Zero 01:43:43 27m:53s
31 1104 Zedník Aleš Muži 26 01:43:50 28m:0s
32 1208 Kavka Michal Muži 27 01:43:59 28m:9s
33 1205 Jiříček Pavel Muži 28 Černé plíce B 01:44:00 28m:10s
34 1204 Jaskiewicz Petr Muži 29 Černé plíce B 01:44:04 28m:14s
35 1802 jiři koliba Muži 30 01:44:13 28m:23s
36 1019 Křibík Lukáš Muži 31 01:45:21 29m:31s
37 3020 Pakuzová Andrea Ženy 6 SRTG HAVÍŘOV 01:46:31 30m:41s
38 2307 Šimečka Michal Muži 32 01:46:37 30m:47s
39 1001 Babjak Martin Muži 33 01:46:42 30m:52s
40 1470 Šnýdr Pavel Muži 34 01:47:30 31m:40s
41 1606 Šmída Zdeněk Muži 35 01:47:30 31m:40s
42 1993 Hel Michal Muži 36 01:47:36 31m:46s
43 1053 Bedřich Daniel Muži 37 01:47:43 31m:53s
44 1805 Kantor Petr Muži 38 rocketmen 01:48:17 32m:27s
45 1081 Muťka Jakub Muži 39 01:48:27 32m:37s
46 1146 Marfláková Iweta Ženy 7 SRTG Frýdek-Místek 01:48:28 32m:38s
47 1142 Kučera Roman Muži 40 SRTG Frýdek-Místek 01:48:40 32m:50s
48 1068 Kantoš Vlaďimír Muži 41 Četníci ze Saint-Tropez 01:49:40 33m:50s
49 1114 Džubas Stanislav Muži 42 EKOVA 01:50:35 34m:45s
50 1070 Kolarcik Petr Muži 43 01:50:54 35m:4s
51 1026 Odehnalová Lucie Ženy 8 01:51:19 35m:29s
52 1963 Stebel Libor Muži 44 01:51:33 35m:43s
53 1062 Hanáček Jan Muži 45 Četníci ze Saint-Tropez 01:51:43 35m:53s
54 1175 Veselý Petr Muži 46 01:51:47 35m:57s
55 1083 Němec Jiří Muži 47 01:52:04 36m:14s
56 1029 Ptáček Liboslav Muži 48 Zero 01:52:17 36m:27s
57 1150 Oburka Tomáš Muži 49 YESCHIPS 01:52:27 36m:37s
58 1678 Pařenica Přemysl Muži 50 01:52:34 36m:44s
59 2065 Jakeš Libor Muži 51 01:53:29 37m:39s
60 1186 Buba Ondrej Muži 52 SK Černé Plíce Z 01:53:53 38m:3s
61 1125 Houdek Martin Muži 53 SRTG Frýdek-Místek 01:53:58 38m:8s
62 1679 Pavlíček Zdeněk Muži 54 SK Černé Plíce C 01:54:16 38m:26s
63 1164 Sekyra Luboš Muži 55 01:54:55 39m:5s
64 1048 Zientková Adéla Ženy 9 JAKO PLAZI 01:55:28 39m:38s
65 1962 Sosnovec Kamil Muži 56 01:56:32 40m:42s
66 1109 Břemek Michal Muži 57 01:56:42 40m:52s
67 1489 Fešárek Jiří Muži 58 Not fast, just furious 01:56:44 40m:54s
68 1153 Orkáč Radomír Muži 59 01:57:32 41m:42s
69 1091 Semanco Jakub Muži 60 ZAMAKEJSI_elite 01:58:18 42m:28s
70 1145 Marflák Michal Muži 61 SRTG Frýdek-Místek 01:58:30 42m:40s
71 1069 Klein Dalibor Muži 62 01:58:33 42m:43s
72 2397 Snášil Ondřej Muži 63 01:59:22 43m:32s
73 1800 Chlupatý Josef Muži 64 rocketmen 01:59:31 43m:41s
74 1169 Šén Ivan Muži 65 EKOVA 02:01:14 45m:24s
75 1558 Dvořákova Tereza Ženy 10 Dacani 02:01:20 45m:30s
76 2013 Lička Tomáš Muži 66 02:01:27 45m:37s
77 1935 Krkoška Lumír Muži 67 Dravci z Vlčárny 02:01:28 45m:38s
78 1255 Bartonec Jan Muži 68 Rychlá Rota 02:01:43 45m:53s
79 1577 Kawulok Marcel Muži 69 Dacani 02:02:08 46m:18s
80 1490 Fojtů Roman Muži 70 SRTG Karviná 02:02:15 46m:25s
81 1540 Šeliga Michael Muži 71 SRTG Karviná 02:02:21 46m:31s
82 1200 Hubeňák Tomáš Muži 72 MADMAX 02:02:44 46m:54s
83 2127 Lauterbach David Muži 73 STRUERS 02:02:46 46m:56s
84 2319 Daniš Jan Muži 74 FBC OSTRAVA - muži A 02:03:14 47m:24s
85 1216 Kotrs Daniel Muži 75 MADMAX 02:03:38 47m:48s
86 2066 Jedlička Petr Muži 76 STRUERS 02:03:44 47m:54s
87 1203 Janoš Vojtěch Muži 77 Černé plíce B 02:03:47 47m:57s
88 1199 Holiš Radek Muži 78 02:04:10 48m:20s
89 3003 Ševčíik Daniel Muži 79 02:04:11 48m:21s
90 1055 Diehel Daniel Muži 80 02:04:15 48m:25s
91 1103 Zdarsa Radim Muži 81 02:04:16 48m:26s
92 1484 Burian Marek Muži 82 SRTG HAVÍŘOV 02:04:34 48m:44s
93 1176 Walach Tomáš Muži 83 02:04:37 48m:47s
94 1202 Janočko Pavel Muži 84 SK Černé Plíce Z 02:04:46 48m:56s
95 1600 Semla Pavel Muži 85 Dacani 02:05:20 49m:30s
96 1497 hrabec ondra Muži 86 Not fast, just furious 02:05:28 49m:38s
97 1134 Konečná Marie Ženy 11 SRTG Frýdek-Místek 02:05:41 49m:51s
98 1129 Jílková Martina Ženy 12 02:05:41 49m:51s
99 1107 Bereta Pavel Muži 87 EKOVA 02:05:56 50m:6s
100 1144 Kurš Jakub Muži 88 02:06:15 50m:25s

Zdroj: On line System