2 km (10-13 let)

ZÁVODNÍKŮ

79

PRŮMĚRNÝ ČAS

17m:59s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

6.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

8m:59s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

25.6 °C

MUŽŮ

48 startujících

ŽEN

31 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 3m:3s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 132 Urbánek Vojtěch Hoši 10-13 1 00:11:33 -
2 164 Jančík Jakub Hoši 10-13 2 00:12:48 1m:15s
3 2 Adamčík Šimon Hoši 10-13 3 00:12:57 1m:24s
4 9 Brigula Patrik Hoši 10-13 4 00:12:57 1m:24s
5 23 Kocián Michal Hoši 10-13 5 00:13:29 1m:56s
6 50 Ulrich Jan Hoši 10-13 6 00:13:41 2m:8s
7 31 Kubala Vojtěch Hoši 10-13 7 00:13:50 2m:17s
8 21 Kornel Matěj Hoši 10-13 8 00:14:13 2m:40s
9 52 Vlašánek Albert Hoši 10-13 9 00:14:17 2m:44s
10 39 Pavelka Tomáš Hoši 10-13 10 00:14:22 2m:49s
11 13 Faldýn Adam Hoši 10-13 11 00:14:29 2m:56s
12 109 Karola David Hoši 10-13 12 00:14:32 2m:59s
13 8 Blecha Vojtech Hoši 10-13 13 00:14:33 3m:0s
14 5 Bednarova Agata Anna Dívky 10-13 let 1 00:14:36 3m:3s
15 32 Kubalová Tereza Dívky 10-13 let 2 00:14:37 3m:4s
16 44 Rychlá Karolína Dívky 10-13 let 3 00:14:38 3m:5s
17 14 Faldýn Daniel Hoši 10-13 14 00:14:50 3m:17s
18 121 Svěntý Mikuláš Hoši 10-13 15 00:15:04 3m:31s
19 11 Drábková Kateřina Dívky 10-13 let 4 00:15:05 3m:32s
20 54 Zmijová Vanda Dívky 10-13 let 5 00:15:12 3m:39s
21 49 Švábek Šimon Hoši 10-13 16 00:15:20 3m:47s
22 15 Glos Maxmilián Hoši 10-13 17 00:15:33 4m:0s
23 17 Glos Vítězslav Hoši 10-13 18 00:15:33 4m:0s
24 16 Glos Vincent Hoši 10-13 19 00:15:33 4m:0s
25 35 Mališka Filip Hoši 10-13 20 00:15:41 4m:8s
26 22 Klapetek Václav Hoši 10-13 21 00:15:56 4m:23s
27 40 Petřeková Karolína Dívky 10-13 let 6 00:16:09 4m:36s
28 10 Bůžek Patrik Hoši 10-13 22 00:16:15 4m:42s
29 177 Linart Václav Hoši 10-13 23 00:16:24 4m:51s
30 151 Sura Viktor Hoši 10-13 24 00:16:34 5m:1s
31 46 Stachovič Alex Hoši 10-13 25 00:16:44 5m:11s
32 152 Kaňa Kryštof Hoši 10-13 26 00:16:46 5m:13s
33 19 Hertlová Veronika Dívky 10-13 let 7 00:16:52 5m:19s
34 29 Kříž Matyáš Hoši 10-13 27 00:16:53 5m:20s
35 24 Kolenovská Lenka Dívky 10-13 let 8 00:16:56 5m:23s
36 37 Nováková Natálie Dívky 10-13 let 9 00:17:06 5m:33s
37 3 Andrlová Bára Dívky 10-13 let 10 00:17:17 5m:44s
38 125 Miech Oliver Hoši 10-13 28 00:18:23 6m:50s
39 134 Kozáková Lucie Dívky 10-13 let 11 00:18:33 7m:0s
40 27 Krausová Kateřina Dívky 10-13 let 12 00:18:39 7m:6s
41 108 Denerová Lucie Dívky 10-13 let 13 00:18:44 7m:11s
42 47 Štěpánek Jan Hoši 10-13 29 00:18:51 7m:18s
43 26 Konkolová Adéla Dívky 10-13 let 14 00:18:57 7m:24s
44 176 Víchová Tereza Dívky 10-13 let 15 00:18:58 7m:25s
45 117 Huťa Ondřej Hoši 10-13 30 00:18:59 7m:26s
46 20 Hrbač Marek Hoši 10-13 31 00:19:13 7m:40s
47 41 Prejda Jiří Hoši 10-13 32 00:19:17 7m:44s
48 135 Kozáková Zuzana Dívky 10-13 let 16 00:19:17 7m:44s
49 12 Dušek Jan Hoši 10-13 33 00:19:18 7m:45s
50 53 Vr´to Nikolas Hoši 10-13 34 00:19:19 7m:46s
51 25 Konkol Matěj Hoši 10-13 35 00:19:21 7m:48s
52 33 Machurová Nikol Dívky 10-13 let 17 00:19:23 7m:50s
53 7 Bira Tomáš Hoši 10-13 36 00:19:28 7m:55s
54 30 Kubala Tomáš Hoši 10-13 37 00:19:28 7m:55s
55 43 RATAJ JAN Hoši 10-13 38 00:19:29 7m:56s
56 1 Adamčík Denis Hoši 10-13 39 00:19:30 7m:57s
57 42 Prejdová Petra Dívky 10-13 let 18 00:19:39 8m:6s
58 144 Pavlíková Daniela Dívky 10-13 let 19 00:19:45 8m:12s
59 18 Hertlová Bára Dívky 10-13 let 20 00:19:47 8m:14s
60 34 Malchárková Natálie Dívky 10-13 let 21 00:19:47 8m:14s
61 116 Šoltys Matěj Hoši 10-13 40 00:19:50 8m:17s
62 51 Ulrych Samuel Hoši 10-13 41 00:20:03 8m:30s
63 154 Pravdová Kateřina Dívky 10-13 let 22 00:20:25 8m:52s
64 120 Kubela Jakub Hoši 10-13 42 00:20:30 8m:57s
65 4 Antoš Ondřej Hoši 10-13 43 00:21:46 10m:13s
66 6 Bílek Filip Hoši 10-13 44 00:21:49 10m:16s
67 158 Gremelová Elena Dívky 10-13 let 23 00:21:50 10m:17s
68 114 Šolcík Alex Hoši 10-13 45 00:21:52 10m:19s
69 28 Krybusová Karolína Dívky 10-13 let 24 00:22:07 10m:34s
70 161 Slaná Lucie Dívky 10-13 let 25 00:22:52 11m:19s
71 48 Šustková Kristýna Dívky 10-13 let 26 00:22:58 11m:25s
72 115 Šolcíková Ema Dívky 10-13 let 27 00:23:10 11m:37s
73 159 Vevešík Patrik Hoši 10-13 46 00:23:11 11m:38s
74 38 Novotná Nancy Dívky 10-13 let 28 00:23:45 12m:12s
75 122 Slaninová Nikola Dívky 10-13 let 29 00:24:55 13m:22s
76 143 Konvičková Tereza Dívky 10-13 let 30 00:25:27 13m:54s
77 155 Paciovičová Mia Dívky 10-13 let 31 00:27:21 15m:48s
32767 36 Mlýnský Jan Hoši 10-13 32767   -
32767 45 Sedláček Teodor Hoši 10-13 32767   -

2 km (6-9 let)

ZÁVODNÍKŮ

98

PRŮMĚRNÝ ČAS

21m:22s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

5.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

10m:41s

PRŮMĚRNÝ VĚK

26.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

5 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

1810 let

POČASÍ

25.6 °C

MUŽŮ

63 startujících

ŽEN

35 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 1m:18s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 80 Mazáč Michal Hoši 6-9 let 1 00:14:02 -
2 63 Jančík Jan Hoši 6-9 let 2 00:14:04 0m:2s
3 171 Dudčak Martin Hoši 6-9 let 3 00:14:14 0m:12s
4 150 Kavecký Max Hoši 6-9 let 4 00:14:26 0m:24s
5 107 Žídek Jakub Hoši 6-9 let 5 00:14:31 0m:29s
6 94 Rybka Vojtěch Hoši 6-9 let 6 00:14:36 0m:34s
7 85 Petřek Marek Hoši 6-9 let 7 00:14:39 0m:37s
8 166 Půža Daniel Hoši 6-9 let 8 00:15:02 1m:0s
9 97 Stará Helen Dívky 6-9 let 1 00:15:20 1m:18s
10 86 Piskořová Alexandra Dívky 6-9 let 2 00:16:04 2m:2s
11 113 Sedlák Filip Hoši 6-9 let 9 00:16:05 2m:3s
12 133 Urbánek Štěpán Hoši 6-9 let 10 00:16:17 2m:15s
13 92 Rybář Matouš Hoši 6-9 let 11 00:16:17 2m:15s
14 57 Dolanský Lukáš Hoši 6-9 let 12 00:16:23 2m:21s
15 65 Kluka Matýáš Hoši 6-9 let 13 00:16:58 2m:56s
16 124 Havlíček Jaromír Hoši 6-9 let 14 00:17:18 3m:16s
17 59 Gajdošík Tomáš Hoši 6-9 let 15 00:17:23 3m:21s
18 103 Vavrečka Radek Hoši 6-9 let 16 00:17:25 3m:23s
19 140 Vizauer Antonín Hoši 6-9 let 17 00:17:29 3m:27s
20 172 Štěpánková Klára Dívky 6-9 let 3 00:17:31 3m:29s
21 147 Foltisová Tereza Dívky 6-9 let 4 00:17:32 3m:30s
22 153 Slavíková Elen Dívky 6-9 let 5 00:17:32 3m:30s
23 173 Davídková Magdaléna Dívky 6-9 let 6 00:17:49 3m:47s
24 138 Křížová Adriana Dívky 6-9 let 7 00:17:51 3m:49s
25 89 Polášek Matěj Hoši 6-9 let 18 00:17:58 3m:56s
26 137 Křížová Anna Dívky 6-9 let 8 00:17:58 3m:56s
27 142 Sklenář Jakub Hoši 6-9 let 19 00:17:59 3m:57s
28 175 Pravda Martin Hoši 6-9 let 20 00:18:00 3m:58s
29 70 Kubesa Filip Hoši 6-9 let 21 00:18:11 4m:9s
30 98 Stavařová Elena Dívky 6-9 let 9 00:18:21 4m:19s
31 167 Králová Eliška Dívky 6-9 let 10 00:18:21 4m:19s
32 105 Velička Viktor Hoši 6-9 let 22 00:18:23 4m:21s
33 100 Švábek Matyáš Hoši 6-9 let 23 00:18:23 4m:21s
34 136 Lacek Jakub Hoši 6-9 let 24 00:18:27 4m:25s
35 60 Gajdošíková Emma Dívky 6-9 let 11 00:18:35 4m:33s
36 88 Polášek Marek Hoši 6-9 let 25 00:18:35 4m:33s
37 145 Mužík Tadeáš Hoši 6-9 let 26 00:18:35 4m:33s
38 64 Karas Vítězslav Hoši 6-9 let 27 00:18:43 4m:41s
39 55 Barnet František Hoši 6-9 let 28 00:18:58 4m:56s
40 163 Toman Víťa Hoši 6-9 let 29 00:18:58 4m:56s
41 139 Petruch Daniel Hoši 6-9 let 30 00:19:05 5m:3s
42 146 Čeněk Starý Hoši 6-9 let 31 00:19:10 5m:8s
43 170 Planěk Filip Hoši 6-9 let 32 00:19:19 5m:17s
44 131 Glumbík Matyáš Hoši 6-9 let 33 00:19:30 5m:28s
45 169 Šrom Fiip Hoši 6-9 let 34 00:20:14 6m:12s
46 149 Šamárek Adam Hoši 6-9 let 35 00:20:16 6m:14s
47 106 Zmijová Roxana Dívky 6-9 let 12 00:20:22 6m:20s
48 174 Dávidík Herbert Hoši 6-9 let 36 00:20:28 6m:26s
49 168 Toška David Hoši 6-9 let 37 00:20:38 6m:36s
50 93 Rybář Mikuláš Hoši 6-9 let 38 00:21:14 7m:12s
51 72 Liška Adam Hoši 6-9 let 39 00:21:33 7m:31s
52 123 Slanina Jan Hoši 6-9 let 40 00:21:33 7m:31s
53 79 Mazáč Jakub Hoši 6-9 let 41 00:21:38 7m:36s
54 84 Ondrašík Martin Hoši 6-9 let 42 00:21:45 7m:43s
55 76 Maixnerová Alice Dívky 6-9 let 13 00:21:53 7m:51s
56 156 Palikovič Tobiaš Hoši 6-9 let 43 00:21:54 7m:52s
57 66 Kocourková Eliška Dívky 6-9 let 14 00:21:56 7m:54s
58 165 Nedějová Eliška Dívky 6-9 let 15 00:22:00 7m:58s
59 126 Gldman Kristián Hoši 6-9 let 44 00:22:29 8m:27s
60 69 Krohmerová Klára Dívky 6-9 let 16 00:23:22 9m:20s
61 67 Kolenovská Markéta Dívky 6-9 let 17 00:23:30 9m:28s
62 148 Šamarková Amálie Dívky 6-9 let 18 00:23:32 9m:30s
63 73 Machálková Barbora Dívky 6-9 let 19 00:23:40 9m:38s
64 62 Hudáček Josef Hoši 6-9 let 45 00:23:42 9m:40s
65 61 Gerhard Matyáš Hoši 6-9 let 46 00:23:42 9m:40s
66 111 Glosová Amálie Dívky 6-9 let 20 00:23:47 9m:45s
67 90 Rampáček Vojtěch Hoši 6-9 let 47 00:23:51 9m:49s
68 91 Rozsypal Mikuláš Hoši 6-9 let 48 00:23:55 9m:53s
69 87 Plušková Eva Dívky 6-9 let 21 00:23:56 9m:54s
70 130 Kačmářová Sandra Dívky 6-9 let 22 00:24:04 10m:2s
71 129 Kučerová Barbora Dívky 6-9 let 23 00:24:05 10m:3s
72 128 Glumbíková Aneta Dívky 6-9 let 24 00:24:08 10m:6s
73 75 Machurová Rozálie Dívky 6-9 let 25 00:24:26 10m:24s
74 160 Vevešík Daniel Hoši 6-9 let 49 00:24:49 10m:47s
75 77 Malchárková Adéla Dívky 6-9 let 26 00:24:54 10m:52s
76 104 Vavrečková Pavla Dívky 6-9 let 27 00:25:02 11m:0s
77 95 Sedláček Eliáš Hoši 6-9 let 50 00:25:04 11m:2s
78 56 Běťák Ondřej Hoši 6-9 let 51 00:26:00 11m:58s
79 68 Koraba Jakub Hoši 6-9 let 52 00:26:02 12m:0s
80 112 Matýsková Justýna Dívky 6-9 let 28 00:26:41 12m:39s
81 110 Glosová Viktorie Dívky 6-9 let 29 00:26:41 12m:39s
82 74 Machura Jan Bartoloměj Hoši 6-9 let 53 00:26:43 12m:41s
83 157 Bambajová Anežka Dívky 6-9 let 30 00:26:43 12m:41s
84 58 Dominik Lukáš Hoši 6-9 let 54 00:27:15 13m:13s
85 78 Manderlová Nikol Dívky 6-9 let 31 00:27:18 13m:16s
86 81 MUSALEK FILIP Hoši 6-9 let 55 00:27:23 13m:21s
87 99 Šípová Julie Dívky 6-9 let 32 00:28:40 14m:38s
88 162 Hrůza Jan Hoši 6-9 let 56 00:29:34 15m:32s
89 141 Lišková Karolína Dívky 6-9 let 33 00:30:45 16m:43s
90 82 MUSÁLEK AMALIE Dívky 6-9 let 34 00:30:47 16m:45s
91 101 Theisová Tereza Dívky 6-9 let 35 00:31:15 17m:13s
92 71 Lička Jakub Hoši 6-9 let 57 00:31:22 17m:20s
93 119 Koliba Sebastian Hoši 6-9 let 58 00:31:40 17m:38s
94 178 Taraba David Hoši 6-9 let 59 00:32:12 18m:10s
95 127 Binar Dominik Hoši 6-9 let 60 00:32:19 18m:17s
32767 96 Seidl Vojtěch Hoši 6-9 let 32767   -
32767 83 Mynařík Petr Hoši 6-9 let 32767   -
32767 102 Vašut Vojta Hoši 6-9 let 32767   -

7km

ZÁVODNÍKŮ

365

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:14m:41s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

3.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

19m:14s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

55 let

POČASÍ

25.6 °C

MUŽŮ

261 startujících

ŽEN

104 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 16m:2s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 91 Suszka Tomáš Muži 1 01:03:03 -
2 1 Babák Josef Muži 2 01:07:42 4m:39s
3 304 Klíma Jiří Muži 3 01:10:03 7m:0s
4 421 Mikolášek David Muži 4 01:15:31 12m:28s
5 234 Pelc Norbert Muži 5 GODE Race Team 01:16:51 13m:48s
6 109 Hrazdil Martin Muži 6 01:17:13 14m:10s
7 24 Drčka Jiří Muži 7 01:17:33 14m:30s
8 80 Věžník Martin Muži 8 01:17:42 14m:39s
9 41 Simandl Radek Muži 9 Bratřijaksepatří.cz 01:17:47 14m:44s
10 278 Lička Tomáš Muži 10 Family Gym 01:19:03 16m:0s
11 291 Šašková Zuzana Ženy 1 01:19:05 16m:2s
12 8 Buhlová Renáta Ženy 2 01:19:42 16m:39s
13 428 Šindler Matěj Muži 11 Gladiators Powered by Edgar 01:20:05 17m:2s
14 16 Jiříček Pavel Muži 12 01:20:06 17m:3s
15 40 Simandl Ondřej Muži 13 Bratřijaksepatří.cz 01:20:39 17m:36s
16 126 Němeček Bohuslav Muži 14 01:21:05 18m:2s
17 248 Vepřek Martin Muži 15 01:21:19 18m:16s
18 296 Cimler Jiří Muži 16 Gladiators Powered by Edgar 01:21:55 18m:52s
19 273 Jeřábková Ladislava Ženy 3 01:23:05 20m:2s
20 316 Slavík Petr Muži 17 FitTrénink 2018 01:23:10 20m:7s
21 299 Havrlant Michal Muži 18 FitTrénink 2018 01:23:17 20m:14s
22 312 Poloczková Natálie Ženy 4 01:23:23 20m:20s
23 115 Hurt Lukáš Muži 19 01:24:11 21m:8s
24 105 Hanáček Michal Muži 20 01:26:36 23m:33s
25 46 Volný Tomáš Muži 21 Třebovicke kalače 01:27:23 24m:20s
26 331 Ondrašíková Lenka Ženy 5 01:27:38 24m:35s
27 56 Dubec Patrik Muži 22 Dubec 01:27:50 24m:47s
28 57 Dubec Robin Muži 23 Dubec 01:27:50 24m:47s
29 11 Rychlý Pavel Muži 24 01:29:48 26m:45s
30 188 Sedmík Vladimír Muži 25 01:30:05 27m:2s
31 338 Pravda Jan Muži 26 Team Variors 01:31:17 28m:14s
32 528 Hrouza Jan Muži 27 01:32:15 29m:12s
33 18 Karas Vítězslav Muži 28 01:33:26 30m:23s
34 203 Berger Jonáš Muži 29 01:34:35 31m:32s
35 313 Půža Jan Muži 30 SRTG KOLÍN C 01:34:57 31m:54s
36 212 Grossmann Jiří Muži 31 01:37:50 34m:47s
37 3 Beneš Tomáš Muži 32 01:38:52 35m:49s
38 30 Minaříková Tereza Ženy 6 01:39:05 36m:2s
39 261 Černoch Petr Muži 33 01:40:29 37m:26s
40 215 Jadrný Vojtěch Muži 34 Rocková (B)an(D)a 01:41:04 38m:1s
40 281 Rychlý Radim Muži 34 Rocková (B)an(D)a 01:41:04 38m:1s
42 293 Žídek Matěj Muži 36 Rocková (B)an(D)a 01:41:20 38m:17s
43 227 Mikel Petr Muži 37 GODE Race Team 01:41:28 38m:25s
44 71 Honajzrová Zuzana Ženy 7 01:41:29 38m:26s
45 344 Vojtovič Jan Muži 38 01:41:38 38m:35s
46 31 Novák Lukáš Muži 39 Predator Race Workout Opava 01:41:51 38m:48s
47 34 Opletal Pavel Muži 40 01:41:54 38m:51s
48 334 Snášil Ondřej Muži 41 01:41:56 38m:53s
49 280 Mička Miroslav Muži 42 Rocková (B)an(D)a 01:42:53 39m:50s
50 86 Poštulka Štěpán Muži 43 01:42:53 39m:50s
51 198 Urbanský Robert Muži 44 Wannabe Tryhards 01:42:54 39m:51s
52 331 Volný Jan Muži 45 01:43:01 39m:58s
53 324 Ushakova Anastasija Ženy 8 FitTrénink 2018 01:43:22 40m:19s
54 66 Jáně Lukáš Muži 46 J TEAM 01:44:10 41m:7s
55 157 Dluhoš Přemysl Muži 47 01:44:12 41m:9s
56 183 Pipová Tihelková Jana Ženy 9 01:44:14 41m:11s
57 240 Račko Václav Muži 48 01:44:32 41m:29s
58 96 Vojtíšek Jiří Muži 49 01:45:16 42m:13s
59 434 Kupka Lukáš Muži 50 01:48:00 44m:57s
60 72 Kovalčik Tomaš Muži 51 01:48:14 45m:11s
61 305 Klímová Pavla Ženy 10 01:48:15 45m:12s
62 230 Pavlica Pavel Muži 52 GODE Race Team 01:48:40 45m:37s
63 300 Hlaváček David Muži 53 FitTrénink 2018 01:49:21 46m:18s
64 333 Kalužík Marek Muži 54 01:49:42 46m:39s
65 101 Burian Tomas Muži 55 01:49:47 46m:44s
66 322 Šenkýřová Michaela Ženy 11 01:50:11 47m:8s
67 118 Kupka Michal Muži 56 01:50:16 47m:13s
68 326 Haasová Tereza Ženy 12 01:50:54 47m:51s
69 335 Skřípská Klára Ženy 13 Team Kilpi 01:51:12 48m:9s
70 32 Novák Martin Muži 57 Predator Race Workout Opava 01:51:31 48m:28s
71 325 Drašak Jiri Muži 58 01:51:50 48m:47s
72 186 Rašková Eva Ženy 14 01:52:00 48m:57s
73 90 Stašek Dominik Muži 59 01:52:17 49m:14s
74 35 Petřík Vítězslav Muži 60 RUNTO 01:52:37 49m:34s
75 15 Hudík Zbyněk Muži 61 RUNTO 01:52:38 49m:35s
76 282 Rypl Jří Muži 62 drake on bike 01:52:52 49m:49s
77 194 Špilháček Martin Muži 63 drake on bike 01:52:52 49m:49s
78 193 Špilháček Dominik Muži 64 drake on bike 01:52:52 49m:49s
79 353 Vyšinka Marcel Muži 65 TRX Prostějov 01:53:38 50m:35s
80 33 Opletal Daniel Muži 66 01:54:19 51m:16s
81 200 Zedník Lukáš Muži 67 Hradecká žízeň 01:54:59 51m:56s
82 175 Müller Vojtěch Muži 68 Hradecká žízeň 01:54:59 51m:56s
83 184 Poláček Filip Muži 69 01:55:11 52m:8s
84 197 Trojanec Michal Muži 70 no toto 01:55:19 52m:16s
85 9 Čelustka Martin Muži 71 RUNTO 01:55:28 52m:25s