Děti 12-14 let

ZÁVODNÍKŮ

81

PRŮMĚRNÝ ČAS

11m:40s

PRŮMĚRNÝ VĚK

14 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

12 °C

ŽEN

81 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 135 Martin Peleška DS 12-14 let 1 00:07:10 -
2 157 Tomáš Bačina DS 12-14 let 2 00:08:01 0m:51s
3 160 Jan Prokopič DS 12-14 let 3 00:08:11 1m:1s
4 110 Matyáš Bauer DS 12-14 let 4 00:08:28 1m:18s
5 105 Adam Kakrda DS 12-14 let 5 00:08:49 1m:39s
6 130 Ondřej Temňák DS 12-14 let 6 00:08:54 1m:44s
7 119 Daniel Grulich DS 12-14 let 7 00:09:08 1m:58s
8 108 Adéla Kolovratová DS 12-14 let 8 00:09:10 2m:0s
9 126 Martin Janura DS 12-14 let 9 00:09:12 2m:2s
10 174 Marek Kříž DS 12-14 let 10 00:09:13 2m:3s
11 109 Jan Malý DS 12-14 let 11 00:09:33 2m:23s
12 145 Tomáš Jelínek DS 12-14 let 12 00:09:34 2m:24s
13 149 MATYÁŠ FLÍDR DS 12-14 let 13 00:09:37 2m:27s
14 180 František Juras DS 12-14 let 14 00:09:42 2m:32s
15 106 Gabriela Řeháková DS 12-14 let 15 00:09:45 2m:35s
16 129 Filip Kříž DS 12-14 let 16 00:09:45 2m:35s
17 125 Tereza Bartušková DS 12-14 let 17 00:09:46 2m:36s
18 151 Michal Matoušek DS 12-14 let 18 00:09:48 2m:38s
19 142 Matěj Borolič DS 12-14 let 19 00:09:54 2m:44s
20 114 Kateřina Harakalová DS 12-14 let 20 00:09:56 2m:46s
21 168 Eliška Balcerová DS 12-14 let 21 00:10:02 2m:52s
22 140 Kateřina Vrbová DS 12-14 let 22 00:10:04 2m:54s
23 163 Zdeněk Paulus DS 12-14 let 23 00:10:04 2m:54s
24 115 Matyáš Bazoni DS 12-14 let 24 00:10:17 3m:7s
25 117 Míra Dvořák DS 12-14 let 25 00:10:17 3m:7s
26 120 Mikuláš Bešta DS 12-14 let 26 00:10:17 3m:7s
27 162 Tereza Vovsová DS 12-14 let 27 00:10:24 3m:14s
28 147 ŠIMONKOVÁ TEREZIE DS 12-14 let 28 00:10:24 3m:14s
29 136 Adéla Kožnarová DS 12-14 let 29 00:10:29 3m:19s
30 112 Nikola Kollár DS 12-14 let 30 00:10:33 3m:23s
31 141 Vojtěch Krejčík DS 12-14 let 31 00:10:36 3m:26s
32 132 Daniel Dobsa DS 12-14 let 32 00:10:59 3m:49s
33 133 Anna Valková DS 12-14 let 33 00:10:59 3m:49s
34 159 Šárka Kolková DS 12-14 let 34 00:11:01 3m:51s
35 122 Martin Havel DS 12-14 let 35 00:11:07 3m:57s
36 104 Daniel Pohlodek DS 12-14 let 36 00:11:09 3m:59s
37 101 Veronika Martínková DS 12-14 let 37 00:11:12 4m:2s
38 103 Valentýna Maršíková DS 12-14 let 38 00:11:14 4m:4s
39 181 Michal Báča DS 12-14 let 39 00:11:15 4m:5s
40 152 Ivana Gubranová DS 12-14 let 40 00:11:17 4m:7s
41 167 Týna Lea Jakubcová DS 12-14 let 41 00:11:22 4m:12s
42 176 Viktor Mäner DS 12-14 let 42 00:11:29 4m:19s
43 158 Ondřej Houf DS 12-14 let 43 00:11:29 4m:19s
44 165 Kamila Martínková DS 12-14 let 44 00:11:38 4m:28s
45 150 Eliška Trollerová DS 12-14 let 45 00:11:43 4m:33s
46 113 Patrik Bazoni DS 12-14 let 46 00:11:49 4m:39s
47 154 Karolina Šplíchalová DS 12-14 let 47 00:11:53 4m:43s
48 178 Sebastián Lang DS 12-14 let 48 00:11:56 4m:46s
49 177 Ondřej Siegert DS 12-14 let 49 00:11:56 4m:46s
50 143 TOMÁŠ PICHLÍK DS 12-14 let 50 00:12:02 4m:52s
51 171 Klára Hrbková DS 12-14 let 51 00:12:06 4m:56s
52 144 Petra Prokopová DS 12-14 let 52 00:12:08 4m:58s
53 166 Klára Kurutzová DS 12-14 let 53 00:12:10 5m:0s
54 134 Marek Nový DS 12-14 let 54 00:12:10 5m:0s
55 138 Veronika Jonášov DS 12-14 let 55 00:12:27 5m:17s
56 172 Daniela Steindörferová DS 12-14 let 56 00:12:33 5m:23s
57 107 Dmitry Popov DS 12-14 let 57 00:13:00 5m:50s
58 155 Anetka Hrádková DS 12-14 let 58 00:13:01 5m:51s
59 161 Ondřej Molodovec DS 12-14 let 59 00:13:20 6m:10s
60 169 Štěpánka Petrášková DS 12-14 let 60 00:13:21 6m:11s
61 170 Jakub Stehlík DS 12-14 let 61 00:13:25 6m:15s
62 124 Libor Janů DS 12-14 let 62 00:13:43 6m:33s
63 121 Andrea Ťoupalová DS 12-14 let 63 00:13:49 6m:39s
64 148 Jaroslav Jansa DS 12-14 let 64 00:13:54 6m:44s
65 111 Veronika Jandová DS 12-14 let 65 00:14:22 7m:12s
66 139 Magdalena Tesařová DS 12-14 let 66 00:14:27 7m:17s
67 146 Barbora Reicheltová DS 12-14 let 67 00:14:58 7m:48s
68 156 Nelly Braunová DS 12-14 let 68 00:16:00 8m:50s
69 128 Jana Antalová DS 12-14 let 69 00:16:11 9m:1s
70 175 Jana Berková DS 12-14 let 70 00:24:27 17m:17s
71 179 Petr Študlar DS 12-14 let 71 00:32:46 25m:36s
32767 102 Šimon Krištof DS 12-14 let 32767   -
32767 116 Linda Zatloukalová DS 12-14 let 32767   -
32767 118 Štěpán Kováč DS 12-14 let 32767   -
32767 123 Matěj Potenec DS 12-14 let 32767   -
32767 127 Aneta Doležalová DS 12-14 let 32767   -
32767 131 Tereza Bartošová DS 12-14 let 32767   -
32767 137 Marie Rebjonková DS 12-14 let 32767   -
32767 153 Vojtěch Matoušek DS 12-14 let 32767   -
32767 164 Anička Lhotáková DS 12-14 let 32767   -
32767 173 Lukáš Čapek DS 12-14 let 32767   -

Děti 8-11 let

ZÁVODNÍKŮ

76

PRŮMĚRNÝ ČAS

14m:0s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

POČASÍ

12 °C

ŽEN

76 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 40 Martin Krämling DM 8-11 let 1 00:09:00 -
2 73 Tomáš Petrikovič DM 8-11 let 2 00:09:09 0m:9s
3 42 Jan Žák DM 8-11 let 3 00:09:27 0m:27s
4 64 Petr Krejza DM 8-11 let 4 00:09:37 0m:37s
5 51 Alexandr Rebjonok DM 8-11 let 5 00:09:38 0m:38s
6 59 Jakub Staněk DM 8-11 let 6 00:10:02 1m:2s
7 67 Štefan Stupka DM 8-11 let 7 00:10:13 1m:13s
8 32 Kryštof Imrich DM 8-11 let 8 00:10:19 1m:19s
9 60 MATYÁŠ MUCHKA DM 8-11 let 9 00:10:29 1m:29s
10 29 Jiří Kubínek DM 8-11 let 10 00:10:34 1m:34s
11 57 Nataly Fischer DM 8-11 let 11 00:10:35 1m:35s
12 25 Jan Tetur DM 8-11 let 12 00:10:36 1m:36s
13 37 Matěj Kříž DM 8-11 let 13 00:10:43 1m:43s
14 9 Vojtěch Čermák DM 8-11 let 14 00:11:01 2m:1s
15 77 Samuel Klement DM 8-11 let 15 00:11:02 2m:2s
16 11 Valentina Čermáková DM 8-11 let 16 00:11:05 2m:5s
17 50 Michaela Pinkasová DM 8-11 let 17 00:11:05 2m:5s
18 65 Jakub Linhart DM 8-11 let 18 00:11:28 2m:28s
19 63 Karolína Kratochvílová DM 8-11 let 19 00:11:38 2m:38s
20 19 Josef Janura DM 8-11 let 20 00:11:39 2m:39s
21 55 Jan Dyrc DM 8-11 let 21 00:11:50 2m:50s
22 56 Viktor Brabec DM 8-11 let 22 00:11:56 2m:56s
23 62 KAROLÍNA FLÍDROVÁ DM 8-11 let 23 00:11:59 2m:59s
24 33 Šarlota Hrdličková DM 8-11 let 24 00:12:04 3m:4s
25 71 Ondřej Petruš DM 8-11 let 25 00:12:08 3m:8s
26 34 Dominik Mol DM 8-11 let 26 00:12:09 3m:9s
27 69 Jindřich Hotárek DM 8-11 let 27 00:12:09 3m:9s
28 61 Matěj Žák DM 8-11 let 28 00:12:11 3m:11s
29 3 Benjamin Jakubec DM 8-11 let 29 00:12:20 3m:20s
30 58 Eliška Ondráčková DM 8-11 let 30 00:12:22 3m:22s
31 12 Vojtech Franek DM 8-11 let 31 00:12:23 3m:23s
32 76 Šimon Niebauer DM 8-11 let 32 00:12:25 3m:25s
33 6 Mirka Řeháková DM 8-11 let 33 00:12:26 3m:26s
34 10 Aneta Bauerová DM 8-11 let 34 00:12:30 3m:30s
35 22 Kateřina Jungmannová DM 8-11 let 35 00:12:47 3m:47s
36 27 Štěpánka Wagnerová DM 8-11 let 36 00:12:54 3m:54s
37 28 Jakub Juříček DM 8-11 let 37 00:12:55 3m:55s
38 24 Karolína Benešová DM 8-11 let 38 00:12:56 3m:56s
39 68 Hana Trnková DM 8-11 let 39 00:13:00 4m:0s
40 18 Matěj Winter DM 8-11 let 40 00:13:26 4m:26s
41 15 Jakub Friml DM 8-11 let 41 00:13:40 4m:40s
42 75 Kateřina Nádeníčková DM 8-11 let 42 00:13:49 4m:49s
43 39 Tomáš Uxa DM 8-11 let 43 00:13:57 4m:57s
44 17 Jiří Malý DM 8-11 let 44 00:14:06 5m:6s
45 43 Jaroslav Rajchrt DM 8-11 let 45 00:14:07 5m:7s
46 72 Josef Bubák DM 8-11 let 46 00:14:12 5m:12s
47 53 Veronika Pelešková DM 8-11 let 47 00:14:20 5m:20s
48 35 Matěj Šipla DM 8-11 let 48 00:14:23 5m:23s
49 30 Josef Růžička DM 8-11 let 49 00:14:41 5m:41s
50 46 Lucie Teturova DM 8-11 let 50 00:14:44 5m:44s
51 16 Ondřej Maňák DM 8-11 let 51 00:14:44 5m:44s
52 49 Leona Kurucová DM 8-11 let 52 00:15:28 6m:28s
53 41 Vítězslav Karas DM 8-11 let 53 00:15:37 6m:37s
54 45 Nikola Svobodová DM 8-11 let 54 00:16:05 7m:5s
55 7 Martin Pavlíček DM 8-11 let 55 00:16:18 7m:18s
56 52 Tobiáš Rezek DM 8-11 let 56 00:16:22 7m:22s
57 21 Kristýna Šašková DM 8-11 let 57 00:16:29 7m:29s
58 13 Josef Holoubek DM 8-11 let 58 00:16:45 7m:45s
59 1 JAKUB LOUDA DM 8-11 let 59 00:16:47 7m:47s
60 54 Žaneta Rezková DM 8-11 let 60 00:17:48 8m:48s
61 14 Dominik Janda DM 8-11 let 61 00:18:05 9m:5s
62 31 František Düringer DM 8-11 let 62 00:19:31 10m:31s
63 8 Jan Mühlfeit DM 8-11 let 63 00:19:35 10m:35s
64 26 Jan Trnka DM 8-11 let 64 00:19:41 10m:41s
65 74 Lukáš Vyčichlo DM 8-11 let 65 00:20:00 11m:0s
66 38 Šimon Šarman DM 8-11 let 66 00:20:05 11m:5s
67 70 Tadeáš Velemínský DM 8-11 let 67 00:20:41 11m:41s
68 47 Matěj Kaisler DM 8-11 let 68 00:20:45 11m:45s
69 4 Štěpán Dvořák DM 8-11 let 69 00:25:27 16m:27s
70 36 Zuzana Pribylova DM 8-11 let 70 00:33:43 24m:43s
32767 2 Ondřej Kakrda DM 8-11 let 32767   -
32767 5 Daniel Petrášek DM 8-11 let 32767   -
32767 23 Lenka Knotková DM 8-11 let 32767   -
32767 44 Simonka Smutná DM 8-11 let 32767   -
32767 48 Michal Vytina DM 8-11 let 32767   -
32767 66 Kristýna Benešová DM 8-11 let 32767   -

Rodinné Týmy

ZÁVODNÍKŮ

35

PRŮMĚRNÝ ČAS

16m:59s

PRŮMĚRNÝ VĚK

29 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

29 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

29 let

POČASÍ

12 °C

ŽEN

35 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1214 Procházkovi Rodinné Týmy 1 00:10:04 -
2 1215 Taková normální rodinka Rodinné Týmy 2 00:10:43 0m:39s
3 1228 Žlutičáci Rodinné Týmy 3 00:11:28 1m:24s
4 1206 Střely Rodinné Týmy 4 00:11:36 1m:32s
5 1224 B & G Rodinné Týmy 5 00:11:38 1m:34s
6 1209 SVVAT Příbram Rodinné Týmy 6 00:12:45 2m:41s
7 1219 ČILOROB MÝT Rodinné Týmy 7 00:13:20 3m:16s
8 1226 Kohouti Rodinné Týmy 8 00:13:32 3m:28s
9 1232 Flinti Rodinné Týmy 9 00:13:45 3m:41s
10 1201 Rodinka z bahýnka Rodinné Týmy 10 00:13:56 3m:52s
11 1205 IAODG LEGION RED Rodinné Týmy 11 00:14:04 4m:0s
12 1202 RNJ Rodinné Týmy 12 00:14:46 4m:42s
13 1218 Úžasňákovi Rodinné Týmy 13 00:14:49 4m:45s
14 1208 Highland Fuffies Rodinné Týmy 14 00:15:45 5m:41s
15 1221 Úžasňákovi Rodinné Týmy 15 00:16:21 6m:17s
16 1210 To dáme Rodinné Týmy 16 00:16:42 6m:38s
17 1216 Pátý element Rodinné Týmy 17 00:17:35 7m:31s
18 1200 Kamiveter Rodinné Týmy 18 00:17:45 7m:41s
19 1222 Kopačky z Baníku II. Rodinné Týmy 19 00:17:58 7m:54s
20 1231 Borci 242 Rodinné Týmy 20 00:18:05 8m:1s
21 1233 Zoufalci z Chebu Rodinné Týmy 21 00:19:15 9m:11s
22 1217 Čeboko Rodinné Týmy 22 00:19:20 9m:16s
23 1213 Kopačky z Baníku I. Rodinné Týmy 23 00:19:25 9m:21s
24 1223 IAODG LEGION BLUE Rodinné Týmy 24 00:20:36 10m:32s
25 1229 Červeňáci Rodinné Týmy 25 00:21:01 10m:57s
26 1220 Bavarian Forest Fighters 3 Rodinné Týmy 26 00:22:03 11m:59s
27 1230 Blailáci Rodinné Týmy 27 00:22:25 12m:21s
28 1227 IAODG LEGION WHITE Rodinné Týmy 28 00:22:28 12m:24s
29 1211 TWBG - junior Rodinné Týmy 29 00:22:36 12m:32s
30 1234 SRTG Rodina Děčín Rodinné Týmy 30 00:25:26 15m:22s
31 1207 IAODG LEGION YELLOW Rodinné Týmy 31 00:25:41 15m:37s
32767 1203 Pokémoni ze Škrovádu Rodinné Týmy 32767   -
32767 1204 K TEAM Rodinné Týmy 32767   -
32767 1212 ...hurá bahno? Rodinné Týmy 32767   -
32767 1225 Zabijáci Rodinné Týmy 32767   -

Dorost

ZÁVODNÍKŮ

54

PRŮMĚRNÝ ČAS

30m:18s

PRŮMĚRNÝ VĚK

17 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

POČASÍ

12 °C

MUŽŮ

33 startujících

ŽEN

21 startujících

1. ŽENA vs 1. MUŽ

žena byla rychlejší o 1m:23s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 313 Barbora Stupková Holky 15-17 let 1 00:19:21 -
2 222 David Termer Kluci 15-17 let 1 00:20:44 1m:23s
3 229 Šimon Kučera Kluci 15-17 let 2 00:21:13 1m:52s
4 226 Josef Dyrc Kluci 15-17 let 3 00:22:59 3m:38s
5 216 Jan Arnold Kluci 15-17 let 4 00:23:38 4m:17s
6 211 Daniel Lehner Kluci 15-17 let 5 00:23:42 4m:21s
7 305 Veronika Dohnalová Holky 15-17 let 2 00:23:46 4m:25s
8 231 Daniel Czibula Kluci 15-17 let 6 00:23:52 4m:31s
9 203 Matyáš Maršík Kluci 15-17 let 7 00:24:26 5m:5s
10 223 Petr Zbořil Kluci 15-17 let 8 00:24:31 5m:10s
11 205 Maťej Pluhař Kluci 15-17 let 9 00:24:35 5m:14s
12 201 Daniel Balog Kluci 15-17 let 10 00:24:45 5m:24s
13 225 Martin Uxa Kluci 15-17 let 11 00:24:48 5m:27s
14 206 Michal Kos Kluci 15-17 let 12 00:25:00 5m:39s
15 316 Simona Jeřábková Holky 15-17 let 3 00:25:07 5m:46s
16 215 Jakub Svoboda Kluci 15-17 let 13 00:25:48 6m:27s
17 214 Lukáš Kavlík Kluci 15-17 let 14 00:25:57 6m:36s
18 207 Adam Bauer Kluci 15-17 let 15 00:26:06 6m:45s
19 310 KVĚTOSLAVA BICENCOVÁ Holky 15-17 let 4 00:26:34 7m:13s
20 230 Vojtěch Geier Kluci 15-17 let 16 00:26:38 7m:17s
21 204 Johan Olšan Kluci 15-17 let 17 00:26:40 7m:19s
22 219 Vladimír Vávra Kluci 15-17 let 18 00:27:05 7m:44s
23 208 Rudolf Griessl Kluci 15-17 let 19 00:27:05 7m:44s
24 233 Kryštof Kovardinský Kluci 15-17 let 20 00:27:26 8m:5s
25 212 Tomáš Mandzák Kluci 15-17 let 21 00:27:35 8m:14s
26 309 Daniela Tesařová Holky 15-17 let 5 00:27:41 8m:20s
27 308 Alexandra Žippaiová Holky 15-17 let 6 00:27:49 8m:28s
28 221 Mirko Šikola Kluci 15-17 let 22 00:27:56 8m:35s
29 209 Jan Seidl Kluci 15-17 let 23 00:28:44 9m:23s
30 317 Tereza Třísková Holky 15-17 let 7 00:28:57 9m:36s
31 202 Martin Kuráň Kluci 15-17 let 24 00:29:01 9m:40s
32 210 Adam Šmíd Kluci 15-17 let 25 00:29:20 9m:59s
33 306 Klára Doubková Holky 15-17 let 8 00:30:22 11m:1s
34 217 Míra Fáč Kluci 15-17 let 26 00:31:16 11m:55s
35 302 Milada Kumperová Holky 15-17 let 9 00:32:00 12m:39s
36 304 Daniela Arnoštová Holky 15-17 let 10 00:32:32 13m:11s
37 303 Patricie Kleinová Holky 15-17 let 11 00:32:32 13m:11s
38 232 Jan Žižka Kluci 15-17 let 27 00:33:08 13m:47s
39 315 Markéta Kurková Holky 15-17 let 12 00:33:23 14m:2s
40 218 Petr Novák Kluci 15-17 let 28 00:35:44 16m:23s
41 301 Eliška Frídelová Holky 15-17 let 13 00:35:51 16m:30s
42 220 David Hanáček Kluci 15-17 let 29 00:37:13 17m:52s
43 224 Filip Helebrant Kluci 15-17 let 30 00:37:16 17m:55s
44 312 Eliška Hrádková Holky 15-17 let 14 00:37:53 18m:32s
45 319 Eliška Pavelková Holky 15-17 let 15 00:39:24 20m:3s
46 320 Nicola Eggermanová Holky 15-17 let 16 00:39:33 20m:12s
47 227 Jiří Koubek Kluci 15-17 let 31 00:39:38 20m:17s
48 318 Šárka Šťástková Holky 15-17 let 17 00:40:20 20m:59s
49 307 Eliška Dyrcová Holky 15-17 let 18 00:41:34 22m:13s
50 314 Natálie Prošková Holky 15-17 let 19 00:43:03 23m:42s
51 228 David Božejovský Kluci 15-17 let 32 00:45:06 25m:45s
52 321 Terezie Křížová Holky 15-17 let 20 00:59:25 40m:4s
32767 213 Tomas Koudelka Kluci 15-17 let 32767   -
32767 311 ANNA KAŠŠÁKOVÁ Holky 15-17 let 32767   -

Muži

ZÁVODNÍKŮ

228

PRŮMĚRNÝ ČAS

49m:10s

PRŮMĚRNÝ VĚK

29 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

29 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

29 let

POČASÍ

12 °C

MUŽŮ

228 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 513 Martin Štíbal Muži 1 00:29:43 -
2 530 Josef Babák Muži 2 00:30:36 0m:53s
3 541 Jiří Folvarčík Muži 3 00:31:24 1m:41s
4 535 Jakub Podzimek Muži 4 00:32:06 2m:23s
5 559 Martin Hrazdil Muži 5 00:32:17 2m:34s
6 617 Jiří Cimler Muži 6 00:32:57 3m:14s
7 585 Pavel Kubinčiak Muži 7 00:33:03 3m:20s
8 524 Milan Oriabinec Muži 8 00:34:00 4m:17s
9 548 Zdeněk Půček Muži 9 00:35:07 5m:24s
10 605 Lukáš Frkala Muži 10 00:35:12 5m:29s
11 650 Daniel Srnský Muži 11 00:35:13 5m:30s
12 566 Martin Svoboda Muži 12 00:35:49 6m:6s
13 518 Radek Čuda Muži 13 00:35:57 6m:14s
14 502 Jakub Kiprov Muži 14 00:36:00 6m:17s
15 705 Milan Černil Muži 15 00:36:08 6m:25s
16 603 Daniel Horváth Muži 16 00:36:14 6m:31s
17 600 Jaroslav Nový Muži 17 00:36:22 6m:39s
18 534 Michal Mikšovský Muži 18 00:36:24 6m:41s
19 713 Zdeněk Braum Muži 19 00:36:37 6m:54s
20 696 Jan Kovář Muži 20 00:36:49 7m:6s
21 676 Otomar Hytha Muži 21 00:36:53 7m:10s
22 712 Jan Havel Muži 22 00:36:54 7m:11s
23 574 Kuba Žiška Muži 23 00:36:54 7m:11s
24 577 Zdeněk Novotný Muži 24 00:36:59 7m:16s
25 511 Lukáš Tamajka Muži 25 00:36:59 7m:16s
26 697 Michal Skurconak Muži 26 00:37:10 7m:27s
27 598 Tomáš Voves Muži 27 00:37:13 7m:30s
28 649 Jan Juklíček Muži 28 00:37:16 7m:33s
29 526 Tomáš Vyčichlo Muži 29 00:37:32 7m:49s
30 667 Jiří Klíma Muži 30 00:37:38 7m:55s
31 583 Vítězslav Karas Muži 31 00:37:41 7m:58s
32 508 Jan Oppolzer Muži 32 00:37:44 8m:1s
33 503 Václav Fojtík Muži 33 00:37:59 8m:16s
34 623 Petr Mitáš Muži 34 00:38:08 8m:25s
35 540 Matěj Šindler Muži 35 00:38:10 8m:27s
36 665 Roman Štelbacký Muži 36 00:38:11 8m:28s
37 519 Lukáš Křibík Muži 37 00:38:29 8m:46s
38 506 Jan Míka Muži 38 00:38:32 8m:49s
39 550 Václav šimáček Muži 39 00:38:40 8m:57s
40 658 Honza Trousil Muži 40 00:38:41 8m:58s
41 715 LADISLAV Režňák Muži 41 00:38:43 9m:0s
42 610 Jan Diblík Muži 42 00:39:11 9m:28s
43 539 Václav Kohout Muži 43 00:39:13 9m:30s
44 606 Petr Hurdich Muži 44 00:39:42 9m:59s
45 611 Lukáš Kareš Muži 45 00:39:45 10m:2s
46 612 Petr Laušman Muži 46 00:39:45 10m:2s
47 673 Tomáš Kříž Muži 47 00:39:55 10m:12s
48 505 Aleš Horváth Muži 48 00:40:01 10m:18s
49 565 Tomáš Fajtl Muži 49 00:40:10 10m:27s
50 686 Dominik Šerlovský Muži 50 00:40:20 10m:37s
51 703 Jan Zdrha Muži 51 00:40:21 10m:38s
52 582 Jan Honsl Muži 52 00:40:24 10m:41s
53 648 Jan Molodovec Muži 53 00:40:32 10m:49s
54 581 David Lukes Muži 54 00:40:48 11m:5s
55 702 Jary Janecký Muži 55 00:40:52 11m:9s
56 555 Lukáš Havránek Muži 56 00:40:58 11m:15s
57 604 Jaroslav Lavrenčík Muži 57 00:41:05 11m:22s
58 546 Ivo Všetula Muži 58 00:41:08 11m:25s
59 579 Vlastimil Helebrant Muži 59 00:41:11 11m:28s
60 683 Martin Stibor Muži 60 00:41:17 11m:34s
61 656 Lukáš Semorád Muži 61 00:41:17 11m:34s
62 681 Martin Hudeček Muži 62 00:41:21 11m:38s
63 531 Jiří Hrdlička Muži 63 00:41:52 12m:9s
64 576 Michal Smejkal Muži 64 00:41:52 12m:9s
65 661 Martin Pyttl Muži 65 00:41:55 12m:12s
66 528 Tadeáš Zelený Muži 66 00:41:55 12m:12s
67 727 Petr Svoboda Muži 67 00:41:56 12m:13s
68 626 Petr Gold Muži 68 00:42:16 12m:33s
69 684 Jan David Muži 69 00:42:24 12m:41s
70 687 Martin Heindl Muži 70 00:42:25 12m:42s
71 646 Ḳuba Pivorád Muži 71 00:42:26 12m:43s
72 595 David Kratochvíl Muži 72 00:42:36 12m:53s
73 536 Walter Macejko Muži 73 00:42:40 12m:57s
74 662 Matěj Topič Muži 74 00:42:41 12m:58s
75 711 Štěpán Havel Muži 75 00:42:44 13m:1s
76 699 Miroslav Freisleben Muži 76 00:42:44 13m:1s
77 501 marek havlik Muži 77 00:42:57 13m:14s
78 652 Eduard Stráský Muži 78 00:43:00 13m:17s
79 575 Jan Zmítko Muži 79 00:43:01 13m:18s
80 675 Ladislav Šedivec Muži 80 00:43:04 13m:21s
81 660 Jaroslav Topič Muži 81 00:43:04 13m:21s
82 551 Ladislav Černok Muži 82 00:43:07 13m:24s
83 653 Matouš Kučera Muži 83 00:43:08 13m:25s
84 564 Daniel Koňařík Muži 84 00:43:18 13m:35s
85 666 Josef Řasa Muži 85 00:43:50 14m:7s
86 596 Petr Brixi Muži 86 00:44:08 14m:25s
87 678 Martin Mates Muži 87 00:44:28 14m:45s
88 547 KAREL BERAN Muži 88 00:44:32 14m:49s
89 724 Martin Müller Muži 89 00:44:37 14m:54s
90 504 Lukáš Tykal Muži 90 00:44:49 15m:6s
91 573 Vít Kysilka Muži 91 00:44:52 15m:9s
92 728 Antonín Knop Muži 92 00:44:56 15m:13s
93 533 Marek Petruš Muži 93 00:45:16 15m:33s
94 633 Tomáš Hloupý Muži 94 00:45:19 15m:36s
95 607 Tomáš Jirků Muži 95 00:45:28 15m:45s
96 651 Jan Vávra Muži 96 00:45:29 15m:46s
97 708 Jakub Valenta Muži 97 00:45:51 16m:8s
98 616 Jan Bábala Muži 98 00:45:53 16m:10s
99 587 Martin Kubík Muži 99 00:45:54 16m:11s
100 562 Michal Paradič Muži 100 00:46:04 16m:21s

Týmy

ZÁVODNÍKŮ

118

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:5m:18s

PRŮMĚRNÝ VĚK

29 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

29 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

29 let

POČASÍ

12 °C

ŽEN

118 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1001 Želvušky Týmy 1 00:33:51 -
2 1008 SVVAT Týmy 2 00:36:10 2m:19s
3 1025 Gladiators 01 Týmy 3 00:37:50 3m:59s
4 1069 Gladiators Elite Týmy 4 00:40:51 7m:0s
5 1101 Fitness Ural Týmy 5 00:43:34 9m:43s
6 1090 Lucifeři Týmy 6 00:44:47 10m:56s
7 1021 BOOTCAMPTEAM 1. Týmy 7 00:44:59 11m:8s
8 1074 S-tým Týmy 8 00:46:33 12m:42s
9 1064 Fitness Dobříš Týmy 9 00:46:43 12m:52s
10 1098 Gladiators Týmy 10 00:46:46 12m:55s
11 1093 Kráska, konipas a dlohovlasej šampón Týmy 11 00:47:27 13m:36s
12 1067 Kabrňáci Týmy 12 00:48:10 14m:19s
13 1104 SVVAT Týmy 13 00:49:01 15m:10s
14 1022 CrossGym Sokolov Týmy 14 00:50:17 16m:26s
15 1071 Žraločí mňamka Týmy 15 00:50:45 16m:54s
16 1082 SRTG Děčín I. Týmy 16 00:50:58 17m:7s
17 1057 TWBG Týmy 17 00:51:05 17m:14s
18 1003 MP Karlovy Vary Týmy 18 00:52:12 18m:21s
19 1009 SVVAT Týmy 19 00:52:34 18m:43s
20 1114 Záchranáři Kladno Týmy 20 00:52:36 18m:45s
21 1110 SVVAT Týmy 21 00:52:40 18m:49s
22 1035 Gladiators 04 Týmy 22 00:53:06 19m:15s
23 1097 Rakeťáci Týmy 23 00:53:32 19m:41s
24 1019 Bootcamp team The Best"" Týmy 24 00:53:46 19m:55s
25 1063 SK Řečice Týmy 25 00:53:47 19m:56s
26 1109 Dělnická pěst Týmy 26 00:53:53 20m:2s
27 1075 DRING tým Týmy 27 00:54:00 20m:9s
28 1048 Brodiči Týmy 28 00:55:55 22m:4s
29 1038 Gladiators 07 Týmy 29 00:56:07 22m:16s
30 1033 Gladiators 03 Týmy 30 00:56:14 22m:23s
31 1030 Tři čuníci Týmy 31 00:56:35 22m:44s
32 1111 Bahnoválové/ Městská policie Cheb Týmy 32 00:56:41 22m:50s
33 1072 Fitness Ural Týmy 33 00:57:36 23m:45s
34 1037 Gladiators 06 Týmy 34 00:57:42 23m:51s
35 1062 Vočešu Týmy 35 00:58:05 24m:14s
36 1018 Ultra másla Týmy 36 00:58:29 24m:38s
37 1036 Gladiators 05 Týmy 37 00:58:37 24m:46s
38 1010 Kicoši Týmy 38 00:58:40 24m:49s
39 1059 3 Gumídci Týmy 39 00:58:55 25m:4s
40 1049 (J)Elita z Ostrova Týmy 40 00:58:58 25m:7s
41 1070 TuJe Týmy 41 00:59:11 25m:20s
42 1047 Nemáme název Týmy 42 00:59:36 25m:45s
43 1007 (NE)běžci Týmy 43 00:59:37 25m:46s
44 1016 Bahnozvraceči Týmy 44 01:00:04 26m:13s
45 1116 Relax Privat.cz Týmy 45 01:00:13 26m:22s
46 1051 Vítězný tým Týmy 46 01:00:22 26m:31s
47 1054 SRTG Žďár nad Sázavou Týmy 47 01:00:33 26m:42s
48 1102 Čochtani Týmy 48 01:00:39 26m:48s
49 1112 KOMICI Týmy 49 01:00:39 26m:48s
50 1044 Strejčci Týmy 50 01:01:38 27m:47s
51 1076 kosmol Týmy 51 01:02:28 28m:37s
52 1095 Křupani Týmy 52 01:03:02 29m:11s
53 1006 Tři čuníci Týmy 53 01:03:02 29m:11s
54 1031 Gladiators 02 Týmy 54 01:03:29 29m:38s
55 1041 Jablíčkáři Týmy 55 01:03:48 29m:57s
56 1011 forfun Týmy 56 01:03:48 29m:57s
57 1034 My tři Týmy 57 01:03:53 30m:2s
58 1028 Tupé pastelky v penálu Týmy 58 01:03:59 30m:8s
59 1084 Svazáci Týmy 59 01:04:03 30m:12s
60 1079 Knullare Týmy 60 01:04:36 30m:45s
61 1045 Sežranej gekon Týmy 61 01:05:11 31m:20s
62 1050 Lůzři Týmy 62 01:05:19 31m:28s
63 1092 Mafíni Týmy 63 01:05:21 31m:30s
64 1013 fantastická trojika Týmy 64 01:05:23 31m:32s
65 1091 Maharani Týmy 65 01:05:23 31m:32s
66 1032 HPH Týmy 66 01:05:57 32m:6s
67 1088 Tři čuníci Týmy 67 01:06:14 32m:23s
68 1087 Mon-Stars Týmy 68 01:06:23 32m:32s
69 1000 Kravmagoři Týmy 69 01:06:23 32m:32s
70 1105 Der Schlammisch Gruppe Týmy 70 01:07:33 33m:42s
71 1052 Lesní Kuny Týmy 71 01:08:03 34m:12s
72 1058 KuMaBe Týmy 72 01:09:09 35m:18s
73 1046 GANG MEDVÍDKA PÚ Týmy 73 01:09:36 35m:45s
74 1055 BAHŇÁKOTVŮRCI - SVVAT Týmy 74 01:09:59 36m:8s
75 1094 jentakjenabysetitoblběčetlonastartu Týmy 75 01:10:00 36m:9s
76 1012 PRIMÁCI Týmy 76 01:11:30 37m:39s
77 1043 Dej nám korunu Týmy 77 01:11:38 37m:47s
78 1023 BOOTCAMTEAM Pohodáři Týmy 78 01:12:19 38m:28s
79 1014 Hřebíci Týmy 79 01:12:41 38m:50s
80 1083 Fofršneci Týmy 80 01:13:46 39m:55s
81 1108 Pasťáci Týmy 81 01:14:31 40m:40s
82 1039 Bavarian Forest Fighters 1 Týmy 82 01:14:53 41m:2s
83 1107 SRTG Děčín II. Týmy 83 01:14:57 41m:6s
84 1042 The best of the best Týmy 84 01:15:09 41m:18s
85 1113 Sépijáci Týmy 85 01:15:20 41m:29s
86 1066 The USTAV Týmy 86 01:15:31 41m:40s
87 1068 Bahnožrouti Týmy 87 01:15:40 41m:49s
88 1080 Bahňáci Týmy 88 01:15:53 42m:2s
89 1040 Bavarian Forest Fighters 2 Týmy 89 01:16:42 42m:51s
90 1117 Jelita Týmy 90 01:16:43 42m:52s
91 1085 Hezkej, chytrej a zrzavá... Týmy 91 01:18:11 44m:20s
92 1100 Blátošlapkové Týmy 92 01:18:51 45m:0s
93 1065 Vítězství optimismu nad zdravým rozumem Týmy 93 01:19:04 45m:13s
94 1060 NoLimit Týmy 94 01:20:08 46m:17s
95 1005 Matadores Týmy 95 01:20:52 47m:1s
96 1004 Destoners Týmy 96 01:20:52 47m:1s
97 1056 Gladiators 08 Týmy 97 01:21:45 47m:54s
98 1096 Oranjes Týmy 98 01:21:48 47m:57s
99 1024 hlavnětosrdíčko Týmy 99 01:22:09 48m:18s
100 1106 West Czech Tuners Týmy 100 01:24:04 50m:13s

Ženy

ZÁVODNÍKŮ

71

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:0m:15s

PRŮMĚRNÝ VĚK

29 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

29 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

29 let

POČASÍ

12 °C

ŽEN

71 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 412 Zuzana Kocumová Ženy 1 00:34:02 -
2 430 Michaela Dani Ženy 2 00:37:33 3m:31s
3 453 Lenča Hnízdilová Ženy 3 00:38:53 4m:51s
4 405 Zuzana Šašková Ženy 4 00:39:05 5m:3s
5 455 Kateřina Štíbalová Ženy 5 00:40:12 6m:10s
6 470 Vendula Soukupová Ženy 6 00:41:49 7m:47s
7 462 Rudková Kristýna Ženy 7 00:42:19 8m:17s
8 443 Tamara Bjalková Ženy 8 00:42:47 8m:45s
9 409 Tereza Minaříková Ženy 9 00:43:28 9m:26s
10 423 Monika Procházková Ženy 10 00:45:19 11m:17s
11 429 Lenka Fialová Ženy 11 00:45:28 11m:26s
12 431 Tereza Havlová Ženy 12 00:45:49 11m:47s
13 403 Lenka Teturová Ženy 13 00:46:05 12m:3s
14 434 Hana Burianova Ženy 14 00:46:07 12m:5s
15 408 Dagmar Ficová Ženy 15 00:46:38 12m:36s
16 410 Veronika Vytinová Ženy 16 00:46:39 12m:37s
17 467 Kuklová Lenka Ženy 17 00:48:04 14m:2s
18 446 Lenka Kopecká Ženy 18 00:49:34 15m:32s
19 448 Monika Novotná Ženy 19 00:50:22 16m:20s
20 447 Susanne Kratochvilova Ženy 20 00:50:25 16m:23s
21 471 Lenka Strolená Ženy 21 00:51:03 17m:1s
22 407 Jarmila Vodáková Ženy 22 00:51:09 17m:7s
23 402 Andrea Moravcová Ženy 23 00:51:57 17m:55s
24 413 Pájinka Pitrová Ženy 24 00:52:09 18m:7s
25 442 Helena Neprašová Ženy 25 00:52:14 18m:12s
26 414 Lucie Arbinger Ženy 26 00:52:28 18m:26s
27 452 Lenka Ptáčková Ženy 27 00:53:11 19m:9s
28 445 Dana Beregi Ženy 28 00:54:18 20m:16s
29 415 Jana Přibylová Ženy 29 00:54:19 20m:17s
30 406 Petra Kamenská Ženy 30 00:54:21 20m:19s
31 401 Barbora Faitlová Ženy 31 00:54:22 20m:20s
32 437 Aneta Prášilová Ženy 32 00:54:42 20m:40s
33 444 Hana Bláhová Ženy 33 00:55:21 21m:19s
34 421 Radka Králíčková Ženy 34 00:56:00 21m:58s
35 432 Kateřina Kinská Ženy 35 00:56:50 22m:48s
36 417 Monika Bláhová Ženy 36 00:57:06 23m:4s
37 428 Klára Petrušová Ženy 37 00:57:44 23m:42s
38 416 Petra Talacková Ženy 38 00:58:20 24m:18s
39 438 Dagmar Široká Ženy 39 00:58:51 24m:49s
40 433 Lucie Koštialová Ženy 40 00:59:38 25m:36s
41 427 Kateřina Benešová Ženy 41 01:00:01 25m:59s
42 464 Bronislava Hánělová Ženy 42 01:00:47 26m:45s
43 469 Petra Vajnarová Ženy 43 01:00:59 26m:57s
44 468 Daniela Šnajdrová Ženy 44 01:01:03 27m:1s
45 458 Miroslava Vocetková Ženy 45 01:02:10 28m:8s
46 451 Petra Veberová Ženy 46 01:03:41 29m:39s
47 422 Míša Vozková Ženy 47 01:07:48 33m:46s
48 404 Stánička Mandzáková Ženy 48 01:10:22 36m:20s
49 441 Michaela Huňáková Ženy 49 01:16:40 42m:38s
50 460 Jana Jaburkova Ženy 50 01:16:41 42m:39s
51 466 Kateřina Kaislerová Ženy 51 01:18:01 43m:59s
52 465 Lenka Svobodová Ženy 52 01:18:01 43m:59s
53 454 Michaela Benadová Ženy 53 01:21:53 47m:51s
54 419 Klára Krausová Ženy 54 01:28:32 54m:30s
55 420 Alžběta Grzybowská Ženy 55 01:28:32 54m:30s
56 459 Michaela Fauová Ženy 56 01:29:49 55m:47s
57 457 Kateřina Krbálková Ženy 57 01:31:35 57m:33s
58 456 Aneta Javůrková Ženy 58 01:31:36 57m:34s
59 436 Bettina Illein Ženy 59 01:35:42 1h:1m:40s
60 435 Bianca Schmidberger Ženy 60 01:35:42 1h:1m:40s
61 461 Ivana Krzanowská Ženy 61 01:49:43 1h:15m:41s
62 463 Miluš Řezníčková Ženy 62 01:49:59 1h:15m:57s
32767 411 Blanka Muranská Ženy 32767   -
32767 418 Dáša Dvořáková Ženy 32767   -
32767 424 Jaroslava Klučinová Ženy 32767   -
32767 425 Jana Sikorová Ženy 32767   -
32767 426 Andrea Jursová Ženy 32767   -
32767 439 Jana Pelclová Ženy 32767   -
32767 440 Jitka Vytinová Ženy 32767   -
32767 449 Tereza Hamzová Ženy 32767   -
32767 450 Markéta Čermáková Ženy 32767   -

Zdroj: On line System