ZÁVODNÍKŮ

2506

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:13m:18s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

2.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

26m:39s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

59 let

POČASÍ

-1.1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2158 Toth Adam EM 1 HUN 01:05:24 -
2 529 Havlíček Josef EM 2 CZE Perňa System 01:07:25 2m:1s
3 1857 Slováček Dominik OM 1 CZE 01:07:28 2m:4s
4 2282 Vinicky Petr EM 3 CZE Perňa System 01:08:35 3m:11s
5 1204 Lauko Igor EM 4 SVK 01:09:27 4m:3s
6 940 Kocumová Zuzana EW 1 CZE 01:09:48 4m:24s
7 2181 Třešňák Radim EM 5 CZE Okresní přebor (15+) 01:09:55 4m:31s
8 1104 Křeček Jiří M24 1 CZE 01:10:17 4m:53s
9 1220 Linka Milan EM 6 CZE Extreme Obstacle Runners 01:10:54 5m:30s
10 659 Hradecký Petr EM 7 CZE 01:10:58 5m:34s
11 514 Hanyk Lukáš M29 1 CZE 01:11:10 5m:46s
12 844 Kąkol Kacper EM 8 POL xRunners 01:11:45 6m:21s
13 359 Eremka Libor EM 9 CZE 01:12:25 7m:1s
14 841 Kadrmas Marek M24 2 CZE 01:12:51 7m:27s
15 2265 Vepřek Martin OM 2 CZE SRTG-Sumperk 15+ 01:12:51 7m:27s
16 2295 Vladár Ján EM 10 SVK Extreme Obstacle Runners 01:13:07 7m:43s
17 2058 Špaček Luděk M24 3 CZE 01:13:26 8m:2s
18 1942 Sukiennik Maciej EM 11 POL 01:13:31 8m:7s
19 2461 ZIOBER ZBIGNIEW EM 12 POL xRunners 01:13:39 8m:15s
20 1047 Kozioł Kamil EM 13 POL 01:13:42 8m:18s
21 2199 Tyl Lukáš M39 1 CZE 01:14:03 8m:39s
22 2332 Vondra Jan M49 1 CZE 01:14:43 9m:19s
23 1183 Kwiatkowski Daniel M39 2 POL 01:14:56 9m:32s
24 1242 Lorenc Lukasz M49 2 POL 01:15:00 9m:36s
25 1675 POspíšil Richard EM 14 SVK Extreme Obstacle Runners 01:15:07 9m:43s
26 1845 Siwek Paweł OM 3 POL SRTG-Niepolmice 4+ 01:15:18 9m:54s
27 1887 Soukup Filip M24 4 CZE 01:15:19 9m:55s
28 1357 Meluzín Petr EM 15 CZE SRTG-Ceska 15+ 01:15:23 9m:59s
29 2487 Žiška Peter EM 16 SVK 01:15:56 10m:32s
30 2495 Tvrdík Tomáš EM 17 CZE 01:16:09 10m:45s
31 1309 MARINIČ JIŘÍ M49 3 CZE 01:16:31 11m:7s
32 1099 Krýsl Miloslav EM 18 CZE 01:16:50 11m:26s
33 1215 Levý štěpán OM 4 CZE Okresní přebor (15+) 01:17:02 11m:38s
34 751 Jan Řezníček EM 19 CZE 01:17:07 11m:43s
35 815 Jukowski Jaroslaw M39 3 POL 01:17:24 12m:0s
36 2154 Tomkiewicz Bartosz EM 20 POL xRunners 01:17:28 12m:4s
37 1641 Planeta Štefan M24 5 SVK 01:17:41 12m:17s
38 1288 Maliha Vít M17 1 CZE 01:17:58 12m:34s
39 387 Filip Libor M49 4 CZE 01:17:58 12m:34s
40 1783 Řehoř Zdeněk OM 5 CZE SRTG-Strupcice 15+ 01:18:03 12m:39s
41 1382 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW OM 6 POL SRTG-Swietochlowice 15+ 01:18:13 12m:49s
42 25 Andres Broňa OM 7 CZE SRTG-Chomutov 4+ 01:18:17 12m:53s
43 168 Bukvai Miloš EM 21 SVK Extreme Obstacle Runners 01:18:27 13m:3s
44 1559 Pařenica Robert OM 8 CZE 01:18:31 13m:7s
45 1149 Kulhánek Martin EM 22 CZE 01:18:49 13m:25s
46 2353 Vrbenský Jakub OM 9 CZE SRTG Kutná Hora 15+ 01:18:53 13m:29s
47 2191 Turek Martin M39 4 CZE 01:18:56 13m:32s
48 103 Biernat Konrad OM 10 POL SRTG-Niepolmice 4+ 01:19:17 13m:53s
49 2287 Vitásek Aleš M49 5 CZE 01:19:23 13m:59s
50 1170 Kurucz Attila OM 11 HUN 01:19:38 14m:14s
51 610 Holl Matthias EM 23 AUT 01:19:50 14m:26s
52 664 Hriadel Jaroslav OM 12 CZE Šneci 01:19:56 14m:32s
53 1691 Prokeš Dušan M49 6 CZE 01:19:56 14m:32s
54 1369 Michalak Michał OM 13 POL SRTG-Walbrzych 15+ 01:19:59 14m:35s
55 2395 Witzlinger Michael M39 5 GER 01:20:14 14m:50s
56 436 Gamrot Filip M29 2 POL 01:20:23 14m:59s
57 676 Hubálek Lukáš OM 14 CZE SRTG-HK 15+ 01:20:45 15m:21s
58 1000 Kopřiva Martin EM 24 CZE 01:20:51 15m:27s
59 1635 Pitoňák Marek M29 3 CZE 01:20:55 15m:31s
60 1244 Louda Jan M39 6 CZE 01:20:56 15m:32s
61 309 Drábek Lukáš OM 15 CZE SRTG-Holysov 15+ 01:20:59 15m:35s
62 460 Grecman Daniel EM 25 CZE Perňa System 01:21:02 15m:38s
63 2399 Wojtyszyn Wojciech EM 26 POL xRunners 01:21:21 15m:57s
64 767 Jarosz Dawid OM 16 POL SRTG-Katowice 15+ 01:21:23 15m:59s
65 1234 Lobl Jakub OM 17 CZE SRTG-Litvinov 15+ 01:21:23 15m:59s
66 1846 Skala Jan M49 7 CZE 01:21:25 16m:1s
67 2378 Weilguny Miroslav EM 27 CZE 01:21:32 16m:8s
68 1123 Kubiš Michael OM 18 CZE SRTG-Brno 15+ 01:21:35 16m:11s
69 1287 Maliha Roman M24 6 CZE 01:21:49 16m:25s
70 1699 Pruumuch Oleksandr EM 28 CZE RENASTAV 01:21:59 16m:35s
71 1180 Kuzek Renato EM 29 AUT 01:22:05 16m:41s
72 1371 Michalčák Matěj M24 7 CZE 01:22:10 16m:46s
73 1236 Löffler Erik OM 19 SVK 01:22:14 16m:50s
74 240 Číp Roman OM 20 CZE Koně, dobrý koně ! 01:22:20 16m:56s
75 1596 Pernica Jan EM 30 CZE Perňa System 01:22:21 16m:57s
76 2289 Vitkai Elemer M50+ 1 HUN 01:22:30 17m:6s
77 1982 Šafránek Michal EM 31 CZE SRTG-Kolin 15+ 01:22:35 17m:11s
78 1968 Szczepański Grzegorz OM 21 POL SRTG-Walbrzych 15+ 01:22:41 17m:17s
79 123 Boldiš Pavel OM 22 CZE Gekon team 01:22:43 17m:19s
80 1507 Novotný Zdeněk OM 23 CZE SRTG-Breclav 4+ 01:22:50 17m:26s
81 1496 Novotná Markéta OW 1 CZE 01:22:51 17m:27s
82 648 Hostaša Jan OM 24 CZE Okresní přebor (15+) 01:22:55 17m:31s
83 1403 Mládek Ladislav OM 25 CZE 01:22:56 17m:32s
84 1482 Novák Lukáš OM 26 CZE Šneci 01:23:01 17m:37s
85 1905 Stejskal Josef OM 27 CZE Šneci 01:23:07 17m:43s
86 1250 lukacovic milos OM 28 CZE Šneci 01:23:07 17m:43s
87 1219 Link Roman EM 32 CZE SRTG-Kolin 15+ 01:23:19 17m:55s
88 1387 Miksovsky Michal M39 7 CZE 01:23:22 17m:58s
89 571 Herzog David OM 29 AUT dirtrun.company 01:23:26 18m:2s
90 1350 Medžibrický Jozef OM 30 CZE SRTG-Celakovice 15+ 01:23:29 18m:5s
91 1576 Pavlík Michal M29 4 CZE 01:23:30 18m:6s
92 2087 Štraub David M39 8 CZE 01:23:30 18m:6s
93 1529 Opl Vojtěch OM 31 CZE SRTG-Sušice 15+ 01:23:45 18m:21s
94 688 Hurkova Kristyna W39 1 CZE 01:23:54 18m:30s
95 439 Gemza Boldizsár M24 8 HUN 01:24:00 18m:36s
96 1910 Steven Strecker M39 9 GER 01:24:01 18m:37s
97 2306 Vodička Pavel M49 8 CZE 01:24:04 18m:40s
98 1146 Kujíček Michal OM 32 CZE SRTG-Strupcice 15+ 01:24:04 18m:40s
99 1001 Kopřiva Pavel OM 33 CZE SRTG-Kolin 15+ 01:24:07 18m:43s
100 1408 Mokříž Jakub OM 34 CZE S-parta 01:24:18 18m:54s

Zdroj: On line System