ZÁVODNÍKŮ

2579

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:37m:55s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

3.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

19m:35s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

60 let

POČASÍ

-2.4 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 4347 RAJNIAK MICHAL EM 1 SVK 00:41:34 -
2 2546 Bak Roman EM 2 SVK 00:42:10 -
3 3781 Lauko Igor EM 3 SVK Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:42:30 -
4 3206 Haviarik Jakub EM 4 SVK 00:43:18 -
5 5056 Žiška Peter EM 5 SVK 00:43:49 -
6 5064 Adam Tóth EM 6 HUN 00:44:25 -
7 2852 Davidik Marian EM 7 SVK 00:45:28 -
8 5065 Illyés Lorant EM 8 HUN 00:47:20 -
9 3727 Kulhánek Martin EM 9 CZE The Machines 00:48:07 -
10 3704 Kubík Marek EM 10 SVK Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:48:14 -
11 3917 Melich Miroslav M49 1 SVK 00:48:19 -
12 3969 Milata Patrik EM 11 SVK Elite Team OCRA Slovakia 00:48:26 -
13 3310 Hromada Martin EM 12 SVK Elite Team OCRA Slovakia 00:48:31 -
14 4282 Planeta Štefan EM 13 SVK Extreme Obstacle Runners 2 00:48:33 -
15 2770 Ceniga Peter EM 14 SVK Elite Team OCRA Slovakia 00:48:43 -
16 4512 SOCHA Maroš OM 1 SVK 00:48:48 -
17 4859 Uharček Marcel M49 2 SVK 00:49:01 -
18 3477 Kašík František EM 15 SVK Extreme Obstacle Runners 00:49:03 -
19 4961 Vladár Ján EM 16 SVK Extreme Obstacle Runners 00:49:04 -
20 4229 Pepova Janka EW 1 SVK 00:49:09 -
21 4330 Prištiak Samuel EM 17 SVK Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:49:19 -
22 5062 Eszter Hortobagyiová EW 2 SVK 00:49:48 -
23 2583 Baluch Peter M29 1 SVK 00:50:12 -
24 3058 Gahura Dominik M24 1 SVK 00:50:13 -
25 3802 Libiček Michal M39 1 SVK 00:50:25 -
26 3351 Chrappa Richard EM 18 SVK Elite Team OCRA Slovakia 00:50:36 -
27 4827 Tóth Richárd M39 2 HUN 00:50:51 -
28 4435 Sciranka Samuel EM 19 SVK Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:51:03 -
29 3080 Gamrot Filip M29 2 POL 00:51:12 -
30 2965 Fano Patrik OM 2 SVK Team OCRA Slovakia 4+ 00:51:15 -
31 4502 Slováček Dominik EM 20 CZE Extreme Obstacle Runners 2 00:51:35 -
32 3256 Hoplíček Ondřej OM 3 CZE 00:51:37 -
33 4057 Nagy Kornel M39 3 HUN 00:51:41 -
34 3020 Főző Dániel EM 21 HUN SRTG-Gyor 15+ 00:51:49 -
35 4867 Ulrich Balázs M49 3 HUN 00:51:55 -
36 2843 Danko Martin EM 22 SVK The Machines 00:51:56 -
37 4506 Smejkal Luboš OM 4 CZE SRTG-Jamolice 4+ 00:52:07 -
38 5014 Zapalač Martin EM 23 CZE Extreme Obstacle Runners 00:52:16 -
39 4577 Sýkora Vincent EM 24 SVK 00:52:17 -
40 3102 Gębara Łukasz OM 5 POL OCR TEAM DĘBICA 00:52:18 -
41 4584 Szabó Dávid EM 25 HUN SRTG-Debrecen 15+ 00:52:35 -
42 3885 MARINIČ JIŘÍ M49 4 CZE 00:52:45 -
43 2750 Bukvai Miloš EM 26 SVK Extreme Obstacle Runners 2 00:52:54 -
44 4651 SZYMASZEK BARTŁOMIEJ OM 6 POL OCR TEAM DĘBICA 00:52:56 -
45 4058 Nagy Kornel OM 7 HUN SRTG-Tokaj 4+ 00:53:04 -
46 4172 Pagáč Daniel M24 2 SVK 00:53:11 -
47 4480 Siwek Paweł Piotr OM 8 POL SRTG-Niepolmice 15+ 00:53:14 -
48 4966 Vojtas Michal OM 9 SVK SRTG-Bratislava 15+ 00:53:15 -
49 3174 Hačo Šimon OM 10 SVK 00:53:22 -
50 4236 Peržel Jan EM 27 SVK Extreme Obstacle Runners 00:53:38 -
51 5026 Żerdka Michał OM 11 POL SRTG-Tychy 15+ 00:53:42 -
52 2776 Cích Rastislav OM 12 SVK SRTG-Bratislava 15+ 00:53:42 -
53 4280 Pitzl Patrick EM 28 AUT 00:53:44 -
54 2983 Fehér Richárd M39 4 HUN 00:53:51 -
55 4481 Siwek Wojciech OM 13 POL SRTG-Niepolmice 15+ 00:53:51 -
56 5016 Zawojowski Jakub OM 14 POL OCR TEAM DĘBICA 00:54:00 -
57 3933 Mészáros László M39 5 HUN 00:54:05 -
58 3909 Matyasi Dr. Gábor M50+ 1 HUN 00:54:09 -
59 3059 Gahura Štefan M39 6 SVK 00:54:10 -
60 3134 Gothard Zdeněk M29 3 CZE 00:54:11 -
61 2751 David Kopeček OM 15 CZE SRTG-Jamolice 4+ 00:54:15 -
62 3207 Havlasek Jan OM 16 CZE SRTG-Opava 4+ 00:54:18 -
63 3308 Hrivnák Lubomír M29 4 SVK 00:54:30 -
64 4317 Potočný Laco M49 5 SVK 00:54:38 -
65 4296 Polaček Marián M49 6 SVK 00:54:44 -
66 2968 Pascal Milata M29 5 SVK 00:55:05 -
67 3606 Koščuško Tomáš OM 17 SVK Team OCRA Slovakia 4+ 00:55:15 -
68 3659 Kováts György M49 7 HUN 00:55:17 -
69 3578 Kopcan Radoslav EM 29 SVK KAPACITY 00:55:20 -
70 4687 Škreptač Martin M24 3 SVK 00:55:42 -
71 3919 Meluzín Petr EM 30 CZE SRTG-Ceska 4+ 00:55:44 -
72 2505 ADAMEC Jakub M24 4 SVK 00:55:50 -
73 4701 Špaček Luděk EM 31 CZE Extreme Obstacle Runners 2 00:55:52 -
74 3686 Kredl Matej EM 32 SVK The Machines 00:55:55 -
75 3357 Ildža Matúš OM 18 SVK Team OCRA Slovakia 4+ 00:55:58 -
76 4957 Vitkai Elemer M50+ 2 HUN 00:56:04 -
77 3326 Hulko Attila M39 7 SVK 00:56:04 -
78 4259 Petrovič Andrej EM 33 SVK The Machines 00:56:08 -
79 3536 Klinovsky Dominik OM 19 SVK SRTG-Topoľčany 15+ 00:56:10 -
80 4594 Szabó Pál M49 8 HUN 00:56:11 -
81 2677 Bódi Krisztián OM 20 HUN SRTG-Szombathely 4+ 00:56:16 -
82 4874 Urda Ivan OM 21 SVK gym live robbi 00:56:18 -
83 2958 Fábián Miklós OM 22 HUN Force Gym TEAM 4+ 00:56:28 -
84 3582 KOPRIVNAK MATUS OM 23 SVK SRTG-Humené 4+ 00:56:31 -
85 4428 Sári Martin OM 24 SVK SRTG-Bratislava 15+ 00:56:44 -
86 3285 Horváth Máté M29 6 HUN 00:56:47 -
87 2606 Bartha Bálint EM 34 ROU 00:56:48 -
88 4980 Vovk Oleksii EM 35 UKR 00:56:53 -
89 5017 Zbojan Jakub OM 25 SVK SRTG-Kosice 15+ 00:56:54 -
90 4276 Pirošík Ján EM 36 SVK Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:56:56 -
91 3674 Krajíček Jozef EM 37 SVK 00:57:10 -
92 4371 Reťkovský Tomáš OM 26 SVK 00:57:20 -
93 2658 Biernat Konrad OM 27 POL SRTG-Niepolmice 15+ 00:57:20 -
94 2846 Darnyik Mark Norbert M17 1 HUN 00:57:25 -
95 5036 Zsiros Istvan M39 8 HUN 00:57:26 -
96 3258 Horák Jaromír M29 7 CZE 00:57:31 -
97 2704 Borko Matúš EM 38 SVK SRTG-Prievidza 15+ 00:57:35 -
98 3764 Lakner Szilveszter OM 28 HUN SRTG-Szombathely 4+ 00:57:35 -
99 4219 Pavlik Ladislav OM 29 SVK OCR NITRA 4+ 00:57:37 -
100 3672 Krajčovič Patrik EM 39 SVK Elite Team OCRA Slovakia 00:57:38 -

Zdroj: On line System