ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:9m:51s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

13m:58s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

54 let

POČASÍ

14.6 °C

MUŽŮ

1339 startujících

ŽEN

161 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 8m:58s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 19664 Žiška Peter Elite Muži 1 00:39:17 -
2 15402 Hrdina Pavel Elite Muži 2 00:39:50 0m:33s
3 19060 Tvrdik Tomas Elite Muži 3 00:40:45 1m:28s
4 15166 Haviarik Jakub Elite Muži 4 00:42:40 3m:23s
5 14676 Dorňák Petr Elite Muži 5 00:42:44 3m:27s
6 19122 Vacík Jiří Elite Muži 6 00:43:11 3m:54s
7 17548 Pavlík Michal Age Group Men 25-29 1 00:43:41 4m:24s
8 19432 Vrbenský Jakub Age Group Men 18-24 1 00:43:58 4m:41s
9 14853 Fiala Dan Age Group Men 18-24 2 00:45:27 6m:10s
10 19321 Vladár Ján Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 00:45:32 6m:15s
11 18989 Tóth Roman Age Group Men 18-24 3 00:45:46 6m:29s
12 18759 Špaček Luděk Elite Muži 8 Extreme Obstacle Runners 2 00:45:59 6m:42s
13 15495 Hynek Richard Elite Muži 9 00:46:19 7m:2s
14 18484 Stupka Patrik Age Group Men 18-24 4 00:46:22 7m:5s
15 14488 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 2 00:46:25 7m:8s
16 17124 Mrkous Jan Elite Muži 10 Okresní přebor (15+) 00:46:25 7m:8s
17 17267 Nešťák Matěj Age Group Men 18-24 5 00:46:40 7m:23s
18 15999 Kočvara Luboš Age Group Men 30-39 1 00:46:41 7m:24s
19 15581 Jakoubek Jiří Age Group Men 25-29 3 00:46:52 7m:35s
20 19052 Turek Martin Elite Muži 11 SRTG-Kolin 15+ 00:46:53 7m:36s
21 18093 Řehák David Elite Muži 12 SRTG-Praha 4+ 00:46:54 7m:37s
22 19313 Vítek Karel Elite Muži 13 SRTG-Kladno 00:47:02 7m:45s
23 15990 Kocurek Pavel Elite Muži 14 00:47:04 7m:47s
24 16796 Maliha Vit Age Group Men 15-17 1 00:47:12 7m:55s
25 17958 Reichl Michael Open Muži 1 SRTG-Karvina 4+ 00:47:23 8m:6s
26 16970 Meluzín Petr Elite Muži 15 SRTG-Ceska 15+ 00:47:27 8m:10s
27 15884 Kedršt Daniel Elite Muži 16 SRTG-Kolin 15+ 00:47:46 8m:29s
28 17803 Pospíšil Richard Elite Muži 17 Extreme Obstacle Runners 00:48:04 8m:47s
29 16656 Linka Milan Elite Muži 18 Extreme Obstacle Runners 00:48:14 8m:57s
30 19678 Kocumová Zuzana Elite Ženy 1 00:48:15 8m:58s
31 14188 Bendegúz Kívés Elite Muži 19 00:48:30 9m:13s
32 18294 Slováček Dominik Elite Muži 20 Extreme Obstacle Runners 00:48:34 9m:17s
33 18069 Rychlík Jakub Age Group Men 18-24 6 00:48:36 9m:19s
34 16107 Kopeček David Elite Muži 21 SRTG-Moravský Krumlov 4+ 00:48:40 9m:23s
35 15047 Gruza Viktor Elite Muži 22 00:48:59 9m:42s
36 15136 Hanyk Lukáš Age Group Men 25-29 4 00:49:00 9m:43s
37 15588 Jan Řezníček Age Group Men 40-49 1 00:49:09 9m:52s
38 18563 Szabó Dávid Age Group Men 25-29 5 00:49:13 9m:56s
39 16512 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 2 00:49:25 10m:8s
40 17737 Kopřiva Pavel Elite Muži 23 00:49:36 10m:19s
41 14454 Cimler Jiří Age Group Men 30-39 2 00:49:39 10m:22s
42 19310 Vitásek Aleš Age Group Men 40-49 3 00:49:51 10m:34s
43 18223 Silinc Ionut Elite Muži 24 SportTimeTimisoara 00:49:52 10m:35s
44 18577 Šafránek Michal Elite Muži 25 SRTG-Kolin 15+ 00:49:59 10m:42s
45 17097 Mooren Rob Age Group Men 40-49 4 00:50:09 10m:52s
46 14874 Filip Libor Age Group Men 40-49 5 00:50:10 10m:53s
47 15890 Kellner David Age Group Men 40-49 6 00:50:15 10m:58s
48 14479 Cupák Martin Age Group Men 40-49 7 00:50:16 10m:59s
49 15044 Gross Filip Age Group Men 18-24 7 00:50:16 10m:59s
50 16698 Mareš Jan Open Muži 2 00:50:19 11m:2s
51 19261 Vepřek Karel Age Group Men 40-49 8 00:50:46 11m:29s
52 16795 Maliha Roman Age Group Men 18-24 8 00:50:54 11m:37s
53 19063 Tvrdík Pavel Elite Muži 26 00:50:56 11m:39s
54 17992 Roecker Andreas Age Group Men 30-39 3 00:51:03 11m:46s
55 16112 Koprivňák Matúš Elite Muži 27 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:51:05 11m:48s
56 14710 Draslar Josef Elite Muži 28 00:51:08 11m:51s
57 15466 Hurkova Kristyna Elite Ženy 2 00:51:14 11m:57s
58 15738 Jurásek Jaromír Age Group Men 25-29 6 00:51:14 11m:57s
59 17153 Murčo Marek Open Muži 3 SRTG-Lisov 15+ 00:51:23 12m:6s
60 15018 Gothard Zdeněk Elite Muži 29 SRTG-Moravský Krumlov 4+ 00:51:23 12m:6s
61 15197 Hel Michal Elite Muži 30 SRTG-Olomouc 15+ 00:51:24 12m:7s
62 15396 hrazdil martin Open Muži 4 00:51:27 12m:10s
63 17497 Panitz Erich Age Group Men 30-39 4 00:51:27 12m:10s
64 15314 Hoplíček Ondřej Elite Muži 31 Extreme Obstacle Runners 2 00:51:34 12m:17s
65 17471 Paďour Radek Elite Muži 32 00:51:48 12m:31s
66 16325 Krotil Jiří Elite Muži 33 SRTG-Praha 4+ 00:51:52 12m:35s
67 16354 Kryl Jan Elite Muži 34 SRTG-Olomouc 15+ 00:52:00 12m:43s
68 18987 Komárek Michal Age Group Men 30-39 5 00:52:00 12m:43s
69 17832 Prášil Jiří Open Muži 5 00:52:01 12m:44s
70 18568 Szkoda Dariusz Open Muži 6 Socios Silesia 4+ 00:52:03 12m:46s
71 16356 Krýsl Miloslav Elite Muži 35 00:52:05 12m:48s
72 17884 Pruumuch Oleksandr Elite Muži 36 RENASTAV 00:52:17 13m:0s
73 17678 Pitzl Patrick Elite Muži 37 00:52:18 13m:1s
74 19159 Vala Jaromír Elite Muži 38 00:52:21 13m:4s
75 16400 Kubík Marek Elite Muži 39 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:52:28 13m:11s
76 16551 Labuda Tomáš Open Muži 7 Spartan Warriors 00:52:33 13m:16s
77 17734 Pokorný Jan Age Group Men 18-24 9 00:52:33 13m:16s
78 19036 Tuhovčák Milan Open Muži 8 SRTG-Celakovice 15+ 00:52:36 13m:19s
79 14383 Bukvai Miloš Elite Muži 40 Extreme Obstacle Runners 2 00:52:37 13m:20s
80 15373 Hostaša Jan Open Muži 9 Okresní přebor (15+) 00:52:39 13m:22s
81 16859 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 9 00:52:40 13m:23s
82 14243 Bittman Jiří Elite Muži 41 SRTG-Praha 4+ 00:52:44 13m:27s
83 19505 Zabloudil Jan Age Group Men 30-39 6 00:52:59 13m:42s
84 19068 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 7 00:53:00 13m:43s
85 17317 Novák Josef Age Group Men 18-24 10 00:53:02 13m:45s
86 15512 Chalupa Lukáš Elite Muži 42 SRTG-Kolin 15+ 00:53:02 13m:45s
87 15084 Haken Viktor Elite Muži 43 SRTG-Moravský Krumlov 4+ 00:53:06 13m:49s
88 18818 Štícha Roman Elite Muži 44 SRTG-Pribram 4+ 00:53:06 13m:49s
89 18904 Telvák Radek Elite Muži 45 SRTG-Celakovice 15+ 00:53:07 13m:50s
90 19229 Vavrečka Libor Elite Muži 46 SRTG-Olomouc 15+ 00:53:13 13m:56s
91 18262 Skotnica Ondřej Open Muži 10 SRTG-FM 00:53:17 14m:0s
92 17312 Novák Daniel Elite Muži 47 00:53:17 14m:0s
93 14325 Brňák Dominik Age Group Men 30-39 8 00:53:20 14m:3s
94 18232 Sita Roman Elite Muži 48 00:53:22 14m:5s
95 17683 Plačková Blanka Elite Ženy 3 00:53:41 14m:24s
96 18095 Řehoř Zdeněk Age Group Men 30-39 9 00:53:43 14m:26s
97 15638 Jastrzębski Piotr Open Muži 11 Socios Silesia 4+ 00:53:43 14m:26s
98 19250 Vějdelková Lenka Elite Ženy 4 00:53:44 14m:27s
99 18595 Šando Ondřej Age Group Men 18-24 11 00:53:45 14m:28s
100 17137 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 7 00:53:46 14m:29s

Zdroj: On line System