MINI 300

ZÁVODNÍKŮ

58

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:46s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

5 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

POČASÍ

18.6 °C

ŽEN

58 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 15 Krejčík Daniel 2011 1 CZE 00:01:12 -
2 1 Ambrúž Alexander 2011 2 CZE 00:01:17 0m:5s
3 16 Krupičková Adéla 2011 3 CZE 00:01:18 0m:6s
4 2 Barvíková Kristiana 2012 1 CZE 00:01:22 0m:10s
4 14 Kramule Tadeas 2012 1 CZE 00:01:22 0m:10s
6 44 Trejbal Kryštof 2011 4 CZE 00:01:23 0m:11s
7 18 Lengál Štěpán 2012 3 CZE 00:01:25 0m:13s
8 8 Jakubczak Tomasz 2011 5 CZE 00:01:25 0m:13s
9 20 Mates Patrik 2011 6 CZE 00:01:26 0m:14s
10 8012 Zárybnický Daniel 2011 7 emp 00:01:28 0m:16s
11 9 Jakubczak Oliver 2011 8 CZE 00:01:30 0m:18s
12 24 Mrštný Matěj 2012 4 CZE 00:01:30 0m:18s
13 42 Synková Markéta 2011 9 CZE 00:01:31 0m:19s
14 12 Kokaisl Filip 2012 5 CZE 00:01:33 0m:21s
15 23 MORAVCOVÁ EMMA 2012 6 CZE 00:01:36 0m:24s
16 32 Pospíšil Tomáš 2013 1 CZE 00:01:36 0m:24s
17 45 Vanis Dominik 2012 7 CZE 00:01:38 0m:26s
18 39 Solnička Matyáš 2011 10 CZE 00:01:43 0m:31s
19 19 Macháčková Eliška 2011 11 CZE 00:01:43 0m:31s
20 48 Weidlichová Ema 2011 12 CZE 00:01:44 0m:32s
21 43 Štěrba Ondřej 2012 8 CZE 00:01:45 0m:33s
22 5 Hromádková Nela 2013 2 CZE 00:01:46 0m:34s
23 8023 Horychová Melanie 2013 3 emp 00:01:48 0m:36s
24 21 Mates Daniel 2013 4 CZE 00:01:49 0m:37s
25 17 Křivková Justýna 2013 5 CZE 00:01:49 0m:37s
26 47 Venclů Vojtěch 2013 6 CZE 00:01:49 0m:37s
27 36 Samková Kristýna 2012 9 CZE 00:01:50 0m:38s
28 8005 Žídek Ondřej 2013 7 emp 00:01:56 0m:44s
29 3 Bláhová Klára 2012 10 CZE 00:01:57 0m:45s
30 8018 Vejsová Markéta 2013 8 emp 00:02:08 0m:56s
31 4 Boháčová Alžběta 2013 9 CZE 00:02:13 1m:1s
32 33 Pucherna Vítek 2013 10 CZE 00:02:18 1m:6s
33 38 Sojka David 2013 11 CZE 00:02:25 1m:13s
34 7 Chlápková Šárka 2012 11 CZE 00:02:28 1m:16s
35 28 Novotna Vendula 2012 12 CZE 00:02:33 1m:21s
36 8008 Dolečková Berta 2012 13 emp 00:02:42 1m:30s
37 40 Solnička Tadeáš 2013 12 CZE 00:02:46 1m:34s
32767 13 Kopecká Veronika 2011 32767 CZE   -
32767 22 Mikova Johana 2012 32767 CZE   -
32767 37 Smutková Tereza 2012 32767 CZE   -
32767 46 Večerek Lukáš 2011 32767 CZE   -
32767 6 Huňáčková Šarlota 2012 32767 CZE   -
32767 10 Jeriová Tereza 2011 32767 CZE   -
32767 11 Knebl Matouš Lukáš 2011 32767 CZE   -
32767 25 Nováková Aneta 2011 32767 CZE   -
32767 26 Nováková Aneta 2011 32767 CZE   -
32767 27 Nováková Zuzana 2013 32767 CZE   -
32767 29 Opichalova Natalie 2011 32767 CZE   -
32767 30 Opichalova Nikola 2013 32767 CZE   -
32767 31 Opichalova Nikola 2013 32767 CZE   -
32767 34 Raszková Julie 2013 32767 CZE   -
32767 35 Rusnyakova Beata 2012 32767 CZE   -
32767 41 Strnadová Barbora 2013 32767 CZE   -
32767 49 Zelenková Nela 2011 32767 CZE   -
32767 8000 Pražák Filip 2011 32767 emp   -
32767 8001 Pražáková Nicol 2011 32767 emp   -
32767 8015 Vaněk Filip 2011 32767 emp   -
32767 8017 Valehrachová Nina 2012 32767 emp   -

MINI 600

ZÁVODNÍKŮ

47

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:14s

PRŮMĚRNÝ VĚK

9.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

POČASÍ

18.6 °C

MUŽŮ

19 startujících

ŽEN

28 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 0s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 95 Krejčík Pavel Hoši 2009-2010 1 CZE 00:01:43 -
2 8004 Brandýská Aneta Dívky 2007-2008 1 emp 00:01:43 -
3 83 Hudec Jan Chlapci 2007-2008 1 CZE 00:01:46 0m:3s
4 115 Strnad Vítek Hoši 2009-2010 2 CZE 00:01:48 0m:5s
5 119 Štěpánková Klára Dívky 2009-2010 1 CZE 00:01:49 0m:6s
6 122 Vyňuchalová Karolína Dívky 2007-2008 2 CZE 00:01:50 0m:7s
7 121 Vokolek Tomáš Chlapci 2007-2008 2 CZE 00:01:50 0m:7s
8 77 Barvík Tadeáš Hoši 2009-2010 3 CZE 00:01:51 0m:8s
9 125 Zárubová Dominika Dívky 2009-2010 2 CZE 00:01:57 0m:14s
10 94 Kramule Matyas Hoši 2009-2010 4 CZE 00:01:58 0m:15s
11 85 Jamborova Aneta Dívky 2007-2008 3 CZE 00:01:59 0m:16s
12 78 Čejka Samuel Chlapci 2007-2008 3 CZE 00:02:00 0m:17s
13 127 Zemanek Daniel Hoši 2009-2010 5 CZE 00:02:00 0m:17s
14 76 Barvík Matyáš Chlapci 2007-2008 4 CZE 00:02:01 0m:18s
15 8020 Zemánek Adam Chlapci 2007-2008 5 emp 00:02:01 0m:18s
16 91 Kňapová Alenka Dívky 2007-2008 4 CZE 00:02:02 0m:19s
17 8009 Dolečková Bára Dívky 2007-2008 5 emp 00:02:03 0m:20s
18 88 Jánský Jáchym Hoši 2009-2010 6 CZE 00:02:05 0m:22s
19 90 KAPROVA TEREZA Dívky 2007-2008 6 CZE 00:02:07 0m:24s
20 112 Sloupova Adela Dívky 2007-2008 7 CZE 00:02:09 0m:26s
21 87 Jánský Jonáš Hoši 2009-2010 7 CZE 00:02:10 0m:27s
22 86 Jamborova Adela Dívky 2009-2010 3 CZE 00:02:10 0m:27s
23 114 Sodomka Daniel Hoši 2009-2010 8 CZE 00:02:15 0m:32s
24 81 Fenclová Hana Dívky 2009-2010 4 CZE 00:02:15 0m:32s
25 101 Machatá Eliška Dívky 2007-2008 8 CZE 00:02:16 0m:33s
26 118 Synková Karolína Dívky 2007-2008 9 CZE 00:02:16 0m:33s
27 113 Sloupova Eliska Dívky 2007-2008 10 CZE 00:02:19 0m:36s
28 93 Korecká Victoria Dívky 2009-2010 5 CZE 00:02:19 0m:36s
29 126 Zelenková Ema Dívky 2007-2008 11 CZE 00:02:19 0m:36s
30 108 Raszka Filip Hoši 2009-2010 9 CZE 00:02:19 0m:36s
31 8014 Bláhová Viola Dívky 2009-2010 6 emp 00:02:21 0m:38s
32 120 Večerková Eliška Dívky 2009-2010 7 CZE 00:02:23 0m:40s
33 96 Křivková Elena Dívky 2009-2010 8 CZE 00:02:23 0m:40s
34 102 Mareth Jan Chlapci 2007-2008 6 CZE 00:02:23 0m:40s
35 80 Daniš Miroslav Chlapci 2007-2008 7 SVK 00:02:25 0m:42s
36 124 Wimmerová Sofinka Dívky 2009-2010 9 CZE 00:02:27 0m:44s
37 106 Pokorná Radka Dívky 2009-2010 10 CZE 00:02:28 0m:45s
38 99 Kvoch Michal Hoši 2009-2010 10 CZE 00:02:30 0m:47s
39 8002 Kapr František Hoši 2009-2010 11 emp 00:02:32 0m:49s
40 111 Seligrová Pavlína Dívky 2009-2010 11 CZE 00:02:32 0m:49s
41 92 Kočíb Marek Hoši 2009-2010 12 CZE 00:02:34 0m:51s
42 123 Weidlichová Nela Dívky 2007-2008 12 CZE 00:02:37 0m:54s
43 79 Černá Stella Dívky 2009-2010 12 CZE 00:02:40 0m:57s
44 110 Samková Karolína Dívky 2009-2010 13 CZE 00:02:47 1m:4s
45 84 Chlápková Adriana Dívky 2009-2010 14 CZE 00:02:55 1m:12s
46 8025 Kamenická Michaela Dívky 2007-2008 13 emp 00:02:56 1m:13s
47 109 Rusnyakova Kristyna Dívky 2007-2008 14 CZE 00:02:56 1m:13s

Junior 1km

ZÁVODNÍKŮ

16

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:56s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

15.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:56s

PRŮMĚRNÝ VĚK

13.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

POČASÍ

18.6 °C

MUŽŮ

9 startujících

ŽEN

7 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 25s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 75 Záruba Patrik Hoši 2003-2004 1 CZE 00:03:03 -
2 59 Lorinc Jakub Hoši 2003-2004 2 CZE 00:03:12 0m:9s
3 73 Varmuža Šimon Hoši 2005-2006 1 CZE 00:03:22 0m:19s
4 8022 Rubeš Daniel Hoši 2005-2006 2 emp 00:03:23 0m:20s
5 66 Strnadová Elena Dívky 2005-2006 1 CZE 00:03:28 0m:25s
6 71 Štěpánek Vítek Hoši 2005-2006 3 CZE 00:03:31 0m:28s
7 50 Ambrúž Sebastian Hoši 2005-2006 4 CZE 00:03:35 0m:32s
8 72 Štěrba David Hoši 2005-2006 5 CZE 00:03:38 0m:35s
9 8019 Matějka Jan Hoši 2005-2006 6 emp 00:03:42 0m:39s
10 68 Šemberová Anděla Dívky 2003-2004 1 CZE 00:03:42 0m:39s
11 55 Jerie Ondřej Hoši 2003-2004 3 CZE 00:04:04 1m:1s
12 67 Šedivá Nikola Dívky 2005-2006 2 CZE 00:04:09 1m:6s
13 53 Jánská Julie Dívky 2005-2006 3 CZE 00:04:41 1m:38s
14 8027 Kamenická Petra Dívky 2003-2004 2 emp 00:04:48 1m:45s
15 8026 Kamenická Kateřina Dívky 2003-2004 3 emp 00:05:14 2m:11s
16 62 Petrová Kateřina Dívky 2005-2006 4 CZE 00:05:26 2m:23s

10 km

ZÁVODNÍKŮ

204

PRŮMĚRNÝ ČAS

52m:52s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:17s

PRŮMĚRNÝ VĚK

40.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

71 let

POČASÍ

18.6 °C

MUŽŮ

138 startujících

ŽEN

66 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 6m:13s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8061 Kovář Jáchym Muži do 39 let 1 emp 00:32:06 -
2 8057 Krvnka Kamil Muži do 39 let 2 emp 00:32:20 0m:14s
3 8065 Zenkl Adam Muži do 39 let 3 emp 00:34:24 2m:18s
4 8067 Hradecký Jaromír Muži do 39 let 4 emp 00:34:44 2m:38s
5 676 Kratochvíl Miloš Muži 40-49 let 1 CZE 00:34:49 2m:43s
6 768 Vokolek Michal Muži 40-49 let 2 CZE 00:36:34 4m:28s
7 755 Udržal Milan Muži do 39 let 5 CZE 00:38:04 5m:58s
8 626 Doktor Ondřej Muži do 39 let 6 CZE 00:38:04 5m:58s
9 607 Bláha Roman Muži do 39 let 7 CZE 00:38:04 5m:58s
10 618 Buriánek Roman Muži 50-59 let 1 CZE 00:38:11 6m:5s
11 8066 Havránková Daniela Ženy do 39 let 1 emp 00:38:19 6m:13s
12 622 Čejka Bořivoj Muži do 39 let 8 CZE 00:38:34 6m:28s
13 662 Jukl Lukáš Muži do 39 let 9 CZE 00:38:55 6m:49s
14 699 Mittner Leoš Muži 40-49 let 3 CZE 00:39:04 6m:58s
15 8060 Vévodová Martina Ženy do 39 let 2 emp 00:39:40 7m:34s
16 611 Borek Rostislav Muži 40-49 let 4 CZE 00:39:49 7m:43s
17 653 Jakeš Josef Muži 50-59 let 2 CZE 00:39:55 7m:49s
18 8064 Slavíková Eva Ženy do 39 let 3 emp 00:40:14 8m:8s
19 713 Orság Jan Muži do 39 let 10 CZE 00:40:20 8m:14s
20 776 Zárybnický Vlastislav Muži do 39 let 11 CZE 00:40:21 8m:15s
21 731 Richter David Muži 40-49 let 5 CZE 00:40:35 8m:29s
22 752 Trávníček Marek Muži 40-49 let 6 CZE 00:41:26 9m:20s
23 698 Mitáš Jakub Muži do 39 let 12 CZE 00:41:36 9m:30s
24 723 Píchal Tomáš Muži 50-59 let 3 CZE 00:42:04 9m:58s
25 645 Hozák Michal Muži do 39 let 13 CZE 00:42:13 10m:7s
26 743 Smutek Jan Muži do 39 let 14 CZE 00:42:22 10m:16s
27 760 Vavák Libor Muži 50-59 let 4 CZE 00:42:25 10m:19s
28 657 Januška Ivan Muži 60+ 1 CZE 00:42:33 10m:27s
29 8068 Hambálek Lukáš Muži do 39 let 15 emp 00:42:56 10m:50s
30 725 Poborská Helena Ženy 40-49 let 1 CZE 00:43:01 10m:55s
31 687 Lorinc Ján Muži 40-49 let 7 CZE 00:43:10 11m:4s
32 8062 Hájek František Muži 60+ 2 emp 00:43:15 11m:9s
33 761 Vávrů Ivana Ženy do 39 let 4 CZE 00:43:18 11m:12s
34 631 Dvořák Radek Muži 40-49 let 8 CZE 00:43:19 11m:13s
35 700 Mojak Marek Muži do 39 let 16 CZE 00:43:39 11m:33s
36 694 Mates Petr Muži do 39 let 17 CZE 00:44:10 12m:4s
37 649 Hudec Jiří Muži 40-49 let 9 CZE 00:44:14 12m:8s
38 641 Hokr Marcel Muži do 39 let 18 CZE 00:44:28 12m:22s
39 728 Polnar Stanislav Muži 40-49 let 10 CZE 00:44:32 12m:26s
40 739 Sklenář Luboš Muži 40-49 let 11 CZE 00:44:33 12m:27s
41 780 Žídek Radek Muži do 39 let 19 CZE 00:44:42 12m:36s
42 8058 Hamerník Jan Muži 60+ 3 emp 00:44:50 12m:44s
43 8071 Freiberk Jan Muži do 39 let 20 emp 00:44:59 12m:53s
44 8063 Zapletal Petr Muži 50-59 let 5 emp 00:45:05 12m:59s
45 767 Vojtěch Pavel Muži 40-49 let 12 CZE 00:45:07 13m:1s
46 759 Vaško Milan Muži 40-49 let 13 CZE 00:45:08 13m:2s
47 654 Jakubczak Konrad Muži do 39 let 21 CZE 00:45:10 13m:4s
48 8074 Oriničova Simona Ženy 40-49 let 2 emp 00:45:26 13m:20s
49 8072 Tvarůžka Tomáš Muži 40-49 let 14 emp 00:45:49 13m:43s
50 8070 Cejp Jiří Muži 40-49 let 15 emp 00:45:56 13m:50s
51 627 Dostál Jan Muži do 39 let 22 CZE 00:46:00 13m:54s
52 603 Barvík Roman Muži 40-49 let 16 CZE 00:46:07 14m:1s
53 715 Pachtová Iva Ženy 40-49 let 3 CZE 00:46:07 14m:1s
54 625 Daniš Miroslav Muži 40-49 let 17 SVK 00:46:18 14m:12s
55 613 Brabenec Miroslav Muži 50-59 let 6 CZE 00:46:22 14m:16s
56 600 Adamec Zdeněk Muži 60+ 4 CZE 00:46:50 14m:44s
57 777 Žabčík Marek Muži do 39 let 23 CZE 00:47:08 15m:2s
58 738 Skalický PEtr Muži 40-49 let 18 CZE 00:47:17 15m:11s
59 679 Kubiš Tomáš Muži do 39 let 24 CZE 00:47:17 15m:11s
60 751 Tofel Petr Muži do 39 let 25 CZE 00:47:19 15m:13s
61 701 Moravcová Koleta Ženy do 39 let 5 CZE 00:47:22 15m:16s
62 727 Pokorný Radek Muži 40-49 let 19 CZE 00:47:46 15m:40s
63 724 Píša Jan Muži 40-49 let 20 CZE 00:47:52 15m:46s
64 689 Mádr Pavel Muži 40-49 let 21 CZE 00:47:52 15m:46s
65 693 Marethová Alena Ženy 40-49 let 4 CZE 00:47:57 15m:51s
66 614 Brožek Radmil Muži 60+ 5 CZE 00:48:27 16m:21s
67 8073 Hliwecký Ondřej Muži do 39 let 26 emp 00:48:59 16m:53s
68 643 Holda Josef Muži 60+ 6 CZE 00:49:13 17m:7s
69 748 Šefčík Michael Muži do 39 let 27 CZE 00:49:20 17m:14s
70 714 Pachman Aleš Muži do 39 let 28 CZE 00:49:32 17m:26s
71 8069 Dostál Lukáš Muži do 39 let 29 emp 00:49:33 17m:27s
72 775 Záruba Martin Muži do 39 let 30 CZE 00:49:46 17m:40s
73 602 Ambrúžová Simona Ženy do 39 let 6 CZE 00:49:52 17m:46s
74 677 Krejciova Markéta Ženy do 39 let 7 CZE 00:49:52 17m:46s
75 774 Zapletal Pavel Muži do 39 let 31 CZE 00:50:10 18m:4s
76 734 Salač Václav Muži 40-49 let 22 CZE 00:50:17 18m:11s
77 691 Machút Michal Muži 50-59 let 7 CZE 00:50:22 18m:16s
78 742 Smutek Martin Muži do 39 let 32 CZE 00:50:29 18m:23s
79 636 Gregušiaková Anna Ženy do 39 let 8 CZE 00:50:34 18m:28s
80 757 Valehrach Ondřej Muži do 39 let 33 CZE 00:50:54 18m:48s
81 692 Mareth Karel Muži 40-49 let 23 CZE 00:51:19 19m:13s
82 678 Krejčí Klára Ženy do 39 let 9 CZE 00:51:21 19m:15s
83 8052 Kořínková Tereza Ženy do 39 let 10 emp 00:51:36 19m:30s
84 671 Košín Roman Muži 40-49 let 24 CZE 00:51:38 19m:32s
85 736 Samková Lenka Ženy do 39 let 11 CZE 00:51:40 19m:34s
86 771 Voženílek Miroslav Muži 40-49 let 25 CZE 00:51:41 19m:35s
87 655 Jambor Roman Muži 40-49 let 26 CZE 00:51:43 19m:37s
88 720 Petr Pavel Muži 40-49 let 27 CZE 00:52:01 19m:55s
89 726 Podaný Lubomír Muži do 39 let 34 CZE 00:52:10 20m:4s
90 778 Žák Tomáš Muži do 39 let 35 CZE 00:52:10 20m:4s
91 8075 Němec Václav Muži 40-49 let 28 emp 00:52:11 20m:5s
92 682 Kvasnička Pavel Muži do 39 let 36 CZE 00:52:49 20m:43s
93 741 Smola Josef Muži 60+ 7 CZE 00:52:50 20m:44s
94 749 Šesták Jindřich Muži 60+ 8 CZE 00:52:56 20m:50s
95 604 Bečka Miloslav Muži 60+ 9 CZE 00:52:59 20m:53s
96 605 Bednář Josef Muži 60+ 10 CZE 00:53:13 21m:7s
97 652 Chvojka Jan Muži do 39 let 37 CZE 00:53:43 21m:37s
98 688 Losman Miroslav Muži 60+ 11 CZE 00:53:44 21m:38s
99 663 Klouček Richard Muži 50-59 let 8 CZE 00:54:10 22m:4s
100 632 Fiala Milan Muži do 39 let 38 CZE 00:54:10 22m:4s

Zdroj: On line System