MINI 300

ZÁVODNÍKŮ

106

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:11s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

5 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

POČASÍ

15.8 °C

ŽEN

106 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 87 Volný Lukáš 2011 1 CZE 00:00:50 -
2 8129 Tvrdoň David 2011 2 emp 00:00:50 -
3 58 Plesníková Valerie 2011 3 CZE 00:00:53 0m:3s
4 26 Juráňová Agáta 2012 1 CZE 00:00:55 0m:5s
5 35 Krčmářová Lucie 2011 4 CZE 00:00:56 0m:6s
6 63 Regmund Marek 2011 5 CZE 00:00:57 0m:7s
7 60 Pospíšil Jakub 2012 2 CZE 00:00:58 0m:8s
8 89 Zajicek JAN 2011 6 CZE 00:00:58 0m:8s
9 34 Krčmář Tomáš 2012 3 CZE 00:00:59 0m:9s
10 46 Machač Lukáš 2011 7 CZE 00:01:00 0m:10s
11 20 Horák Štěpán 2011 8 CZE 00:01:01 0m:11s
12 8121 Šíbalová Adéla 2012 4 emp 00:01:01 0m:11s
13 83 Turjak Alexej 2012 5 SVK 00:01:01 0m:11s
14 42 Kučová Marie 2011 9 CZE 00:01:01 0m:11s
15 16 Genzerová Ema 2011 10 CZE 00:01:01 0m:11s
16 28 Kaminský Tomáš 2011 11 CZE 00:01:01 0m:11s
17 24 Jiříček Karel 2011 12 CZE 00:01:01 0m:11s
18 21 Hudecová Julie 2011 13 CZE 00:01:03 0m:13s
19 31 Konečná Petra 2011 14 CZE 00:01:03 0m:13s
20 57 Pinďák Kryštof 2012 6 CZE 00:01:03 0m:13s
21 8138 Perutka Kryštof 2012 7 emp 00:01:03 0m:13s
22 92 Zgabaj Timotej 2011 15 CZE 00:01:04 0m:14s
23 23 Jež Marek 2012 8 CZE 00:01:04 0m:14s
24 37 Krumpholzová Zuzana 2012 9 CZE 00:01:04 0m:14s
25 7 Černý Dominik 2011 16 CZE 00:01:05 0m:15s
26 25 Jiříček Tomáš 2011 17 CZE 00:01:05 0m:15s
27 81 Švancara Štěpán 2012 10 CZE 00:01:06 0m:16s
28 15 Genzer Marek 2013 1 CZE 00:01:07 0m:17s
29 1 BARIČIAK VÁCLAV 2012 11 CZE 00:01:07 0m:17s
30 86 Vávrová Tereza 2011 18 CZE 00:01:07 0m:17s
31 43 Lalinská Natalie 2011 19 CZE 00:01:08 0m:18s
32 18 Hadaš Ondřej 2011 20 CZE 00:01:08 0m:18s
33 36 Krumpholzová Markéta 2012 12 CZE 00:01:08 0m:18s
34 3 Batrla Jakub 2011 21 CZE 00:01:08 0m:18s
35 55 Orel Kryštof 2013 2 CZE 00:01:09 0m:19s
36 8120 Těhan Jakub 2013 3 emp 00:01:10 0m:20s
37 40 Kuča Petr 2012 13 CZE 00:01:10 0m:20s
38 33 Kramolišová Nikol 2012 14 CZE 00:01:10 0m:20s
39 77 Suchánek Adam 2011 22 CZE 00:01:11 0m:21s
40 8133 Poláchová Nikol 2012 15 emp 00:01:11 0m:21s
41 94 Zubíček Ondřej 2012 16 CZE 00:01:11 0m:21s
42 78 Suchánková Kutějová Lenka 2011 23 CZE 00:01:11 0m:21s
43 82 Tomková Nela 2012 17 CZE 00:01:12 0m:22s
44 32 Konečný Tomáš 2013 4 CZE 00:01:12 0m:22s
45 11 Daňková Klára 2011 24 CZE 00:01:12 0m:22s
46 51 Martinů Lukáš 2012 18 CZE 00:01:13 0m:23s
47 8115 Davidová Míša 2012 19 emp 00:01:14 0m:24s
48 8134 Mplnár Adam 2013 5 emp 00:01:14 0m:24s
49 38 Křenková Lilien 2013 6 CZE 00:01:14 0m:24s
50 90 Zákostelský Jan 2012 20 CZE 00:01:15 0m:25s
51 80 Šablaturová Simona 2013 7 CZE 00:01:15 0m:25s
52 49 Machová Zuzana 2012 21 CZE 00:01:16 0m:26s
53 54 Ochman Rostislav 2013 8 CZE 00:01:18 0m:28s
54 79 Sváková Marianna 2012 22 CZE 00:01:19 0m:29s
55 50 Mandalinič Petra 2013 9 CZE 00:01:19 0m:29s
56 85 Vaculín Matyáš 2012 23 CZE 00:01:19 0m:29s
57 17 Genzerová Lucie 2013 10 CZE 00:01:20 0m:30s
58 39 Kuba Štěpán 2013 11 CZE 00:01:20 0m:30s
59 45 Lašák Jonáš 2012 24 CZE 00:01:21 0m:31s
60 13 Dulák Samuel 2013 12 CZE 00:01:22 0m:32s
61 9 Daněk Ondřej 2013 13 CZE 00:01:23 0m:33s
62 8110 Onderková Michaela 2011 25 emp 00:01:24 0m:34s
63 68 Sívková Veronika 2013 14 CZE 00:01:24 0m:34s
64 10 Daněk Matouš 2013 15 CZE 00:01:24 0m:34s
65 75 Strnadlová Klára 2013 16 CZE 00:01:25 0m:35s
66 91 Zátorský Jakub 2012 25 CZE 00:01:26 0m:36s
67 14 Dvořáková Lucie 2013 17 CZE 00:01:26 0m:36s
68 8 Daněk Matěj 2012 26 CZE 00:01:26 0m:36s
69 48 Machnik Tobiáš 2012 27 CZE 00:01:27 0m:37s
70 56 Petřeková Zuzana 2013 18 CZE 00:01:27 0m:37s
71 19 Hadaš Tomáš 2013 19 CZE 00:01:29 0m:39s
72 47 Machalová Alexandra 2013 20 CZE 00:01:29 0m:39s
73 8131 Kovařčíková Zuzana 2013 21 emp 00:01:31 0m:41s
74 8106 Konečná Hana 2013 22 emp 00:01:39 0m:49s
75 8105 Adámek Lukáš 2013 23 emp 00:01:40 0m:50s
76 88 Voštiňáková Nikol 2012 28 CZE 00:01:42 0m:52s
32767 2 Baroň Šebestián 2011 32767 CZE   -
32767 4 Běhal Tomáš 2013 32767 CZE   -
32767 5 Bohůnek Martin 2012 32767 CZE   -
32767 6 Burdová Viola 2013 32767 CZE   -
32767 12 Dedek Jakub 2012 32767 CZE   -
32767 22 Cholastová Karla 2013 32767 CZE   -
32767 27 Kaminská Markéta 2011 32767 CZE   -
32767 29 Kašný Petr 2013 32767 CZE   -
32767 30 Knápková Daniela 2012 32767 CZE   -
32767 41 Kučerová Barbora 2011 32767 CZE   -
32767 44 Lalinská Natalie 2011 32767 CZE   -
32767 52 Mořkovský Tomáš 2011 32767 CZE   -
32767 53 Motáňová Veronika 2012 32767 CZE   -
32767 59 Popelka Tomáš 2011 32767 CZE   -
32767 61 Přádka Benjamin 2012 32767 CZE   -
32767 62 Přádka Benjamin 2012 32767 CZE   -
32767 64 Richter Filip 2011 32767 CZE   -
32767 65 rybář adam 2011 32767 CZE   -
32767 66 rybářová simona 2013 32767 CZE   -
32767 67 Rýdl Vojtěch 2012 32767 CZE   -
32767 69 Skoupá Anna 2013 32767 CZE   -
32767 70 Skoupý Jakub 2011 32767 CZE   -
32767 71 Sládečková Nikola 2011 32767 CZE   -
32767 72 Sobotková Amélie 2012 32767 CZE   -

MINI 600

ZÁVODNÍKŮ

153

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:20s

PRŮMĚRNÝ VĚK

9.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

POČASÍ

15.8 °C

MUŽŮ

75 startujících

ŽEN

78 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 170 Obermajer Matěj Chlapci 2007-2008 1 CZE 00:01:44 -
2 188 Pupík Kryštof Hoši 2009-2010 1 CZE 00:01:47 0m:3s
3 8122 Baar Tomáš Hoši 2009-2010 2 emp 00:01:48 0m:4s
4 213 Štěpánek Marek Hoši 2009-2010 3 CZE 00:01:51 0m:7s
5 150 Křenek Tobiáš Chlapci 2007-2008 2 CZE 00:01:55 0m:11s
6 115 Dedek Matěj Hoši 2009-2010 4 CZE 00:01:55 0m:11s
7 128 Hradilová Dagmar Dívky 2007-2008 1 CZE 00:01:55 0m:11s
8 154 Machač Patrik Chlapci 2007-2008 3 CZE 00:01:56 0m:12s
9 132 Juráň jonaš Hoši 2009-2010 5 CZE 00:01:57 0m:13s
10 224 Volný Martin Chlapci 2007-2008 4 CZE 00:01:59 0m:15s
11 200 Smejkal Jan Chlapci 2007-2008 5 CZE 00:01:59 0m:15s
12 179 Petřek Marek Hoši 2009-2010 6 CZE 00:02:00 0m:16s
13 148 Krumpholz Matyáš Hoši 2009-2010 7 CZE 00:02:01 0m:17s
14 8139 Pavlíček Jakub Chlapci 2007-2008 6 emp 00:02:02 0m:18s
15 8130 Tvrdoňová Sabina Dívky 2009-2010 1 emp 00:02:02 0m:18s
16 162 Mičkal Robert Chlapci 2007-2008 7 CZE 00:02:03 0m:19s
17 180 Petřeková Karolína Dívky 2007-2008 2 CZE 00:02:03 0m:19s
18 8124 Veselá Natálie Dívky 2009-2010 2 emp 00:02:04 0m:20s
19 102 Bařinka Vojtěch Hoši 2009-2010 8 CZE 00:02:05 0m:21s
20 131 Janošcová Natálie Dívky 2009-2010 3 CZE 00:02:06 0m:22s
21 145 Krčmář Martin Hoši 2009-2010 9 CZE 00:02:06 0m:22s
22 155 Machová Dorota Dívky 2007-2008 3 CZE 00:02:07 0m:23s
23 223 Viták Jakub Hoši 2009-2010 10 CZE 00:02:08 0m:24s
24 8140 Zetochová Markéta Dívky 2007-2008 4 emp 00:02:08 0m:24s
25 8127 Šimčíková Kristýna Dívky 2009-2010 4 emp 00:02:09 0m:25s
26 226 Vykopalová Bára Dívky 2007-2008 5 CZE 00:02:09 0m:25s
27 157 Majerová Emilie Dívky 2007-2008 6 CZE 00:02:09 0m:25s
28 209 Šablatura Sebastian Chlapci 2007-2008 8 CZE 00:02:09 0m:25s
29 118 Firbach Pavel Chlapci 2007-2008 9 CZE 00:02:10 0m:26s
30 178 Petřek Tadeáš Chlapci 2007-2008 10 CZE 00:02:10 0m:26s
31 105 Bělunek Tomáš Chlapci 2007-2008 11 CZE 00:02:10 0m:26s
32 146 Krčmářová Ludmila Dívky 2007-2008 7 CZE 00:02:10 0m:26s
33 144 Kramolišová Eliška Dívky 2009-2010 5 CZE 00:02:12 0m:28s
34 95 Albrecht Lukáš Chlapci 2007-2008 12 CZE 00:02:13 0m:29s
35 113 Burzová Eliška Dívky 2007-2008 8 CZE 00:02:13 0m:29s
36 104 Bělíčková Adéla Dívky 2009-2010 6 CZE 00:02:13 0m:29s
37 8101 Pospíšk Radim Hoši 2009-2010 11 emp 00:02:14 0m:30s
38 201 Sobotka Jakub Hoši 2009-2010 12 CZE 00:02:14 0m:30s
39 184 Přádka Jonáš Chlapci 2007-2008 13 CZE 00:02:14 0m:30s
40 217 Těhanová Kristýna Dívky 2009-2010 7 CZE 00:02:15 0m:31s
41 96 Andrys Jonáš Chlapci 2007-2008 14 CZE 00:02:15 0m:31s
42 229 Zajicek Jakub Chlapci 2007-2008 15 CZE 00:02:15 0m:31s
43 8137 Perutka Mikuláš Hoši 2009-2010 13 emp 00:02:15 0m:31s
44 207 Stodůlková Kristýna Dívky 2007-2008 9 CZE 00:02:16 0m:32s
45 189 Pustějovská Magda Dívky 2009-2010 8 CZE 00:02:16 0m:32s
46 175 Pavlicová Julie Dívky 2007-2008 10 CZE 00:02:16 0m:32s
47 196 Skýpalová Nikola Dívky 2007-2008 11 CZE 00:02:17 0m:33s
48 114 Daňková Alžběta Dívky 2009-2010 9 CZE 00:02:17 0m:33s
49 199 Sládek Maxmilián Chlapci 2007-2008 16 CZE 00:02:18 0m:34s
50 182 Pohunková Adéla Dívky 2007-2008 12 CZE 00:02:18 0m:34s
51 125 Horáková Emma Dívky 2007-2008 13 CZE 00:02:18 0m:34s
52 169 Niedzwiedzova Ema Dívky 2007-2008 14 CZE 00:02:19 0m:35s
53 136 Klemš Vojtěch Chlapci 2007-2008 17 CZE 00:02:19 0m:35s
54 190 Richter Dominik Hoši 2009-2010 14 CZE 00:02:19 0m:35s
55 112 Bureš Viktor Chlapci 2007-2008 18 CZE 00:02:20 0m:36s
56 214 Štěpánková Zuzka Dívky 2007-2008 15 CZE 00:02:20 0m:36s
57 149 Křenek Adam Chlapci 2007-2008 19 CZE 00:02:21 0m:37s
58 222 Vinárek Robin Hoši 2009-2010 15 CZE 00:02:21 0m:37s
59 8109 Daňková Hana Dívky 2007-2008 16 emp 00:02:22 0m:38s
60 126 Hrabovský Marek Hoši 2009-2010 16 CZE 00:02:22 0m:38s
61 232 ZEMAN JAKUB Chlapci 2007-2008 20 CZE 00:02:22 0m:38s
62 191 Ruman David Hoši 2009-2010 17 CZE 00:02:22 0m:38s
63 122 Herich Filip Hoši 2009-2010 18 CZE 00:02:23 0m:39s
64 215 Šumberová Julie Dívky 2009-2010 10 CZE 00:02:24 0m:40s
65 8103 Křenková Daniela Dívky 2009-2010 11 emp 00:02:25 0m:41s
66 211 Šimurdová Anna Dívky 2009-2010 12 CZE 00:02:25 0m:41s
67 205 Staněk Matyáš Hoši 2009-2010 19 CZE 00:02:25 0m:41s
68 156 Majer Dominik Hoši 2009-2010 20 CZE 00:02:26 0m:42s
69 107 Bezděková Violeta Dívky 2009-2010 13 CZE 00:02:26 0m:42s
70 111 Burdová Alice Dívky 2009-2010 14 CZE 00:02:26 0m:42s
71 227 Vykopalová Eliška Dívky 2007-2008 17 CZE 00:02:26 0m:42s
72 153 Lalinská Vendula Dívky 2009-2010 15 CZE 00:02:27 0m:43s
73 187 Přádková Bernadeta Dívky 2009-2010 16 CZE 00:02:27 0m:43s
74 202 Solařík Jan Hoši 2009-2010 21 CZE 00:02:28 0m:44s
75 219 Turjak Samuel Chlapci 2007-2008 21 SVK 00:02:29 0m:45s
76 124 Horáková Pavlína Dívky 2007-2008 18 CZE 00:02:29 0m:45s
77 206 Staňková Andrea Dívky 2007-2008 19 CZE 00:02:29 0m:45s
78 225 Vykopalová Vanesa Dívky 2007-2008 20 CZE 00:02:30 0m:46s
79 195 Skýpala Lukáš Hoši 2009-2010 22 CZE 00:02:30 0m:46s
80 159 Mazáč Jakub Chlapci 2007-2008 22 CZE 00:02:31 0m:47s
81 208 Sváková Michaela Dívky 2009-2010 17 CZE 00:02:31 0m:47s
82 106 Bělunek Václav Hoši 2009-2010 23 CZE 00:02:31 0m:47s
83 183 Pohunková Nela Dívky 2009-2010 18 CZE 00:02:32 0m:48s
84 218 Tomek Michal Hoši 2009-2010 24 CZE 00:02:34 0m:50s
85 228 Zajíc Vojtěch Chlapci 2007-2008 23 CZE 00:02:35 0m:51s
86 116 Dvořák Michal Hoši 2009-2010 25 CZE 00:02:35 0m:51s
87 8119 Barnatová Táňa Dívky 2009-2010 19 emp 00:02:35 0m:51s
88 172 Orlova Jolana Dívky 2009-2010 20 CZE 00:02:36 0m:52s
89 233 Zgabajová Nicol Dívky 2009-2010 21 CZE 00:02:38 0m:54s
90 221 Vávrová Natálie Dívky 2007-2008 21 CZE 00:02:38 0m:54s
91 137 Kočíb Marek Hoši 2009-2010 26 CZE 00:02:40 0m:56s
92 234 Zubíčková Pavlína Dívky 2007-2008 22 CZE 00:02:41 0m:57s
93 230 Zátorský Matouš Hoši 2009-2010 27 CZE 00:02:41 0m:57s
94 167 Motáňová Karolína Dívky 2009-2010 22 CZE 00:02:43 0m:59s
95 216 Švancarová Elena Dívky 2009-2010 23 CZE 00:02:45 1m:1s
96 168 Mynařík Petr Hoši 2009-2010 28 CZE 00:02:46 1m:2s
97 176 Pavlíčková Šarlota Dívky 2009-2010 24 CZE 00:02:46 1m:2s
98 119 Genzer Jakub Hoši 2009-2010 29 CZE 00:02:47 1m:3s
99 8145 Badolovská Adéla Dívky 2009-2010 25 emp 00:02:49 1m:5s
100 220 Vaculín Tomáš Hoši 2009-2010 30 CZE 00:02:49 1m:5s

Junior 1km

ZÁVODNÍKŮ

94

PRŮMĚRNÝ ČAS

4m:29s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

13.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:29s

PRŮMĚRNÝ VĚK

13.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

POČASÍ

15.8 °C

MUŽŮ

37 startujících

ŽEN

57 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 18s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 309 Pavlica Vojtěch Hoši 2005-2006 1 CZE 00:03:22 -
2 262 Horak Tadeáš Hoši 2003-2004 1 CZE 00:03:31 0m:9s
3 261 Krčmář Radomír Hoši 2003-2004 2 CZE 00:03:31 0m:9s
4 302 Kocián Michal Hoši 2005-2006 2 CZE 00:03:31 0m:9s
5 289 Bok Matěj Hoši 2005-2006 3 CZE 00:03:31 0m:9s
6 320 Kolajová Klára Dívky 2005-2006 1 CZE 00:03:40 0m:18s
7 317 Matušík Matyáš Hoši 2005-2006 4 CZE 00:03:43 0m:21s
8 297 Pupík Tobiáš Hoši 2005-2006 5 CZE 00:03:43 0m:21s
9 239 Žemlová Lucie Dívky 2003-2004 1 CZE 00:03:45 0m:23s
10 290 Boková Zuzana Dívky 2005-2006 2 CZE 00:03:47 0m:25s
11 281 Hudec Ondřej Hoši 2005-2006 6 CZE 00:03:47 0m:25s
12 243 Klobušický Michal Hoši 2003-2004 3 CZE 00:03:48 0m:26s
13 242 Klobušická Lucie Dívky 2003-2004 2 CZE 00:03:52 0m:30s
14 273 Beňová Silvie Dívky 2005-2006 3 CZE 00:03:58 0m:36s
15 269 Obermajerová Monika Dívky 2005-2006 4 CZE 00:04:02 0m:40s
16 286 Machová Barbora Dívky 2005-2006 5 CZE 00:04:05 0m:43s
17 301 Jankotová Nikol Dívky 2005-2006 6 CZE 00:04:08 0m:46s
18 245 Palová Veronika Dívky 2003-2004 3 CZE 00:04:08 0m:46s
19 277 Měrková Michaela Dívky 2005-2006 7 CZE 00:04:09 0m:47s
20 8118 Barnatová Magda Dívky 2005-2006 8 emp 00:04:09 0m:47s
21 293 Ježová Julie Dívky 2005-2006 9 CZE 00:04:13 0m:51s
22 299 Kasparová Kateřina Dívky 2005-2006 10 CZE 00:04:15 0m:53s
23 8114 Barošová Tereza Dívky 2005-2006 11 emp 00:04:16 0m:54s
24 313 Církvová Karolína Dívky 2005-2006 12 CZE 00:04:17 0m:55s
25 276 Mičkal David Hoši 2005-2006 7 CZE 00:04:18 0m:56s
26 247 Firbachová Tereza Dívky 2003-2004 4 CZE 00:04:18 0m:56s
26 305 Heřman Šimon Hoši 2005-2006 8 CZE 00:04:18 0m:56s
28 268 Petřeková Klára Dívky 2005-2006 13 CZE 00:04:19 0m:57s
29 246 Firbachová Anna Dívky 2003-2004 5 CZE 00:04:21 0m:59s
30 274 Václavíková Alena Dívky 2005-2006 14 CZE 00:04:21 0m:59s
31 285 Dytrychová Lucie Dívky 2005-2006 15 CZE 00:04:24 1m:2s
32 295 Bělíčková Eliška Dívky 2005-2006 16 CZE 00:04:28 1m:6s
33 8112 Mizerová Alžběta Dívky 2005-2006 17 emp 00:04:29 1m:7s
34 304 Majerová Eliška Dívky 2005-2006 18 CZE 00:04:30 1m:8s
35 237 Přádka Šimon Hoši 2003-2004 4 CZE 00:04:31 1m:9s
36 312 Bartoškova Zuzana Dívky 2005-2006 19 CZE 00:04:39 1m:17s
37 306 Burdová Karolína Dívky 2005-2006 20 CZE 00:04:42 1m:20s
38 8123 Růžičková Nikola Dívky 2005-2006 21 emp 00:04:43 1m:21s
39 8102 Korytářová Karolína Dívky 2005-2006 22 emp 00:04:43 1m:21s
40 267 Válková Kristina Dívky 2005-2006 23 CZE 00:04:43 1m:21s
41 280 Přádka Samuel Hoši 2005-2006 9 CZE 00:04:44 1m:22s
42 8144 Batěk Martin Hoši 2005-2006 10 emp 00:04:45 1m:23s
43 8128 Šimčík Jakub Hoši 2005-2006 11 emp 00:04:45 1m:23s
44 292 Janošcová Lucie Dívky 2005-2006 24 CZE 00:04:49 1m:27s
45 258 Orságová Vendula Dívky 2003-2004 6 CZE 00:04:55 1m:33s
46 300 Církvová Adéla Dívky 2005-2006 25 CZE 00:05:04 1m:42s
47 315 Skýpala Patrik Hoši 2005-2006 12 CZE 00:05:08 1m:46s
48 298 Vinárková Beáta Dívky 2005-2006 26 CZE 00:05:16 1m:54s
49 260 Kutějová Kateřina Dívky 2003-2004 7 CZE 00:05:17 1m:55s
50 270 Hradilová Simona Dívky 2005-2006 27 CZE 00:05:23 2m:1s
51 287 Kadlčík Jan Hoši 2005-2006 13 CZE 00:05:25 2m:3s
52 310 Majerová Amálie Dívky 2005-2006 28 CZE 00:05:26 2m:4s
53 318 Mojžíšová Patricie Dívky 2005-2006 29 CZE 00:05:27 2m:5s
54 291 Pavlica Filip Hoši 2005-2006 14 CZE 00:05:27 2m:5s
55 254 Kutějová Anna Marie Dívky 2003-2004 8 CZE 00:05:31 2m:9s
56 322 Válek Matyáš Hoši 2005-2006 15 CZE 00:05:31 2m:9s
57 244 Kupčíková Eliška Dívky 2003-2004 9 CZE 00:05:56 2m:34s
58 311 Orságová Rozálie Dívky 2005-2006 30 CZE 00:06:21 2m:59s
32767 238 Přádka Šimon Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 240 holex jan Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 241 Holec Jan Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 248 Měrka Ondřej Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 249 Kauer Jakub Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 250 bombikova sabina Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 251 Hrádelová Gabriela Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 252 Albrechtová Tereza Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 253 Matznerová Veronika Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 255 Kučerová Zuzana Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 256 Lešnanský Robert Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 257 Zubíček Petr Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 259 Kociánová Vendula Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 263 Horak Tadeáš Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 264 Sekaninová Silvie Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 265 Sekaninová Adéla Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 266 Štefková Michaela Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 271 Diatka Jan Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 272 Fišar Filip Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 275 Holec Václav Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 278 Zeithamelová Kateřina Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 279 Přádka Samuel Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 282 Genzer Matěj Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 283 Šenkeříková Simona Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 284 Křenek Matty Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 288 Pavlicová Kateřina Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 294 Raška Vojtěch Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 296 Burešová Karolína Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 303 Zetochová Veronika Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 307 Popelková Klára Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 308 Solař Petr Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 314 Kozubík Filip Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 316 Kamenčák Marek Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 319 Staňková Lucie Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 321 Brodová Kateřina Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 8113 Švecová Tereza Dívky 2003-2004 32767 emp   -

10 km

ZÁVODNÍKŮ

542

PRŮMĚRNÝ ČAS

52m:26s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:14s

PRŮMĚRNÝ VĚK

38.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

10 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

83 let

POČASÍ

15.8 °C

MUŽŮ

369 startujících

ŽEN

173 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 5m:29s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8021 Veretsky Pavel Muži do 39 let 1 emp 00:31:27 -
2 8023 Timastoc Volodymyr Muži do 39 let 2 emp 00:32:10 0m:43s
3 869 Míč Robert Muži do 39 let 3 CZE 00:32:33 1m:6s
4 634 Bitala Václav Muži 40-49 let 1 CZE 00:32:52 1m:25s
5 822 Kučera Petr Muži 40-49 let 2 CZE 00:34:47 3m:20s
6 8015 Schneider Vojtěch Muži do 39 let 4 emp 00:35:09 3m:42s
7 1020 Škuca Zbyněk Muži do 39 let 5 CZE 00:35:18 3m:51s
8 659 Dedek Aleš Muži 40-49 let 3 CZE 00:35:53 4m:26s
9 666 Dobiáš Ondřej Muži do 39 let 6 CZE 00:35:54 4m:27s
10 1073 Zajíček Petr Muži 40-49 let 4 CZE 00:36:11 4m:44s
11 691 Filip Daniel Muži do 39 let 7 CZE 00:36:26 4m:59s
12 700 Gabko Tomáš Muži do 39 let 8 CZE 00:36:39 5m:12s
13 8020 Šindelek Daniel Muži 50-59 let 1 emp 00:36:40 5m:13s
14 950 Poláček Michal Muži do 39 let 9 CZE 00:36:42 5m:15s
15 626 Bejček Patrik Muži do 39 let 10 CZE 00:36:46 5m:19s
16 629 Beňa Marek Muži 40-49 let 5 CZE 00:36:51 5m:24s
17 8022 Kiliarska Valentyna Ženy do 39 let 1 emp 00:36:56 5m:29s
18 8038 Maniková Lubomíra Ženy do 39 let 2 emp 00:37:08 5m:41s
19 601 Adamek Jan Muži do 39 let 11 CZE 00:37:10 5m:43s
20 8025 Filipec Petr Muži do 39 let 12 emp 00:37:17 5m:50s
21 693 Flaša David Muži do 39 let 13 CZE 00:37:21 5m:54s
22 654 Červenka Jiří Muži do 39 let 14 CZE 00:37:32 6m:5s
23 791 Kolich Rosťa Muži 50-59 let 2 CZE 00:37:42 6m:15s
24 726 Hostaša Milan Muži do 39 let 15 CZE 00:37:45 6m:18s
25 737 Hromek Petr Muži do 39 let 16 CZE 00:37:50 6m:23s
26 1059 Vinklárek Milan Muži do 39 let 17 CZE 00:37:50 6m:23s
27 800 Kozubík Jiří Muži do 39 let 18 CZE 00:37:52 6m:25s
28 1066 Vymazal Petr Muži 40-49 let 6 CZE 00:37:55 6m:28s
29 861 Matouch Bronislav Muži 50-59 let 3 CZE 00:38:16 6m:49s
30 8033 Pospíšilová Irena Ženy do 39 let 3 emp 00:38:29 7m:2s
31 8036 Schmidt Milan Muži do 39 let 19 emp 00:38:33 7m:6s
32 958 Pšenica Miroslav Muži do 39 let 20 CZE 00:38:51 7m:24s
33 936 Petřek Libor Muži 40-49 let 7 CZE 00:39:00 7m:33s
34 888 Navařík Martin Muži do 39 let 21 CZE 00:39:06 7m:39s
35 8010 Lušovský Eda Muži do 39 let 22 emp 00:39:06 7m:39s
36 747 Chrudina Robert Muži 40-49 let 8 CZE 00:39:07 7m:40s
37 1037 Trlica Milan Muži 50-59 let 4 CZE 00:39:13 7m:46s
38 775 Kalousek Jiří Muži do 39 let 23 CZE 00:39:16 7m:49s
39 661 Derka Radim Muži do 39 let 24 CZE 00:39:39 8m:12s
40 924 Papšík Marian Muži do 39 let 25 CZE 00:40:00 8m:33s
41 994 Smreček Tomáš Muži do 39 let 26 CZE 00:40:03 8m:36s
42 8030 Baláč Roman Muži 50-59 let 5 emp 00:40:10 8m:43s
43 939 Píchal Tomáš Muži 50-59 let 6 CZE 00:40:23 8m:56s
44 867 Měrka Vilém Muži 40-49 let 9 CZE 00:40:23 8m:56s
45 692 Flanderka Michal Muži do 39 let 27 CZE 00:40:29 9m:2s
46 703 Genzer Dalibor Muži do 39 let 28 CZE 00:40:34 9m:7s
47 744 Hypl Rostislav Muži do 39 let 29 CZE 00:40:35 9m:8s
48 968 Richter David Muži 40-49 let 10 CZE 00:40:36 9m:9s
49 951 Poláčková Pavlína Ženy do 39 let 4 CZE 00:40:41 9m:14s
50 856 Martinek Tomas Muži do 39 let 30 CZE 00:40:49 9m:22s
51 853 Marek Jiří Muži do 39 let 31 CZE 00:40:54 9m:27s
52 681 Dvořák David Muži do 39 let 32 CZE 00:41:03 9m:36s
53 870 Mičkal Jiří Muži 40-49 let 11 CZE 00:41:07 9m:40s
54 1061 Vitaskova Ellen Ženy do 39 let 5 CZE 00:41:18 9m:51s
55 904 Novotný Aleš Muži do 39 let 33 CZE 00:41:35 10m:8s
56 735 Hrnčíř Martin Muži 40-49 let 12 CZE 00:41:44 10m:17s
57 8012 Palla Radovan Muži do 39 let 34 emp 00:41:45 10m:18s
58 763 Januška Ivan Muži 60+ 1 CZE 00:41:49 10m:22s
59 8027 Haiker Ladislav Muži do 39 let 35 emp 00:41:55 10m:28s
60 8024 Dobrovský Pavel Muži do 39 let 36 emp 00:42:01 10m:34s
61 1009 Sváček Martin Muži do 39 let 37 CZE 00:42:04 10m:37s
62 720 Holiš Radim Muži 40-49 let 13 CZE 00:42:12 10m:45s
63 1054 Vendolsky Libor Muži do 39 let 38 CZE 00:42:30 11m:3s
64 880 mojak marek Muži do 39 let 39 CZE 00:42:45 11m:18s
65 970 Řezníček Pavel Muži 40-49 let 14 CZE 00:42:46 11m:19s
66 688 Felčír David Muži do 39 let 40 CZE 00:42:50 11m:23s
67 995 Smyček Lukáš Muži do 39 let 41 CZE 00:43:01 11m:34s
68 641 Brázdilová Michaela Ženy do 39 let 6 CZE 00:43:08 11m:41s
69 8029 Gromus Petr Muži 60+ 2 emp 00:43:15 11m:48s
70 795 Korytář Martin Muži 40-49 let 15 CZE 00:43:18 11m:51s
71 8044 Vynikal Bedřich Muži 60+ 3 emp 00:43:29 12m:2s
72 871 Michálek Martin Muži 40-49 let 16 CZE 00:43:33 12m:6s
73 1007 Suchánek Roman Muži do 39 let 42 CZE 00:43:36 12m:9s
74 960 Pytlik Pavel Muži 40-49 let 17 CZE 00:43:37 12m:10s
75 8034 Majkusová Markéta Ženy do 39 let 7 emp 00:43:47 12m:20s
76 798 Kovařčíková Helena Ženy 40-49 let 1 CZE 00:43:50 12m:23s
77 898 Novák Jakub Muži do 39 let 43 CZE 00:43:52 12m:25s
78 1047 Vaňková Radka Ženy do 39 let 8 CZE 00:43:53 12m:26s
79 8028 Polerecký Radim Ženy do 39 let 9 emp 00:43:58 12m:31s
80 1044 Václavková Jana Ženy do 39 let 10 CZE 00:44:04 12m:37s
81 996 Sobotka Jiří Muži 40-49 let 18 CZE 00:44:06 12m:39s
82 738 Hrubčo Jozef Muži do 39 let 44 CZE 00:44:20 12m:53s
83 845 Machnik Vojtěch Muži do 39 let 45 CZE 00:44:26 12m:59s