MINI 300

ZÁVODNÍKŮ

62

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:18s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

5 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

23.1 °C

ŽEN

62 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 3023 Železník Libor 2011 1 CZE 00:00:55 -
2 1021 Krejčík Kryštof 2011 2 CZE 00:00:56 0m:1s
3 8068 Musil Jan 2011 3 CZE 00:00:57 0m:2s
4 1031 Skoupý Jakub 2011 4 CZE 00:01:03 0m:8s
5 8007 Ponert Jakub 2011 5 CZE 00:01:03 0m:8s
6 1168 Hudečková Julie 2011 6 CZE 00:01:05 0m:10s
7 1029 Regmund Marek 2011 7 CZE 00:01:07 0m:12s
8 1017 Hulín Martin 2011 8 CZE 00:01:11 0m:16s
9 8053 Stiglerová Anička 2011 9 CZE 00:01:12 0m:17s
10 1157 Južbenová Natálie 2012 1 CZE 00:01:13 0m:18s
11 1173 Žaludek Přemysl 2013 1 CZE 00:01:14 0m:19s
12 8061 xx xx 2011 10 CZE 00:01:14 0m:19s
13 8054 xx xx 2012 2 CZE 00:01:15 0m:20s
14 8004 Klofáčová Natálie 2011 11 CZE 00:01:16 0m:21s
15 8064 Valenta Martin 2011 12 CZE 00:01:16 0m:21s
16 1176 xx xx 2011 13 CZE 00:01:18 0m:23s
17 1013 Grégr Ondřej 2011 14 CZE 00:01:18 0m:23s
18 8014 Nedomová Tereza 2013 2 CZE 00:01:18 0m:23s
19 1006 Bubeník Jakub 2012 3 CZE 00:01:18 0m:23s
20 1010 Gajdůšková Nikola 2011 15 CZE 00:01:20 0m:25s
21 1022 Macháčková Eliška 2011 16 CZE 00:01:20 0m:25s
22 8057 Meravý Šimon 2012 4 CZE 00:01:22 0m:27s
23 1030 Skoupá Anna 2013 3 CZE 00:01:23 0m:28s
24 1033 Suchánek Adam 2011 17 CZE 00:01:25 0m:30s
25 1034 Suchánková Kristýna 2011 18 CZE 00:01:25 0m:30s
26 1011 Gajdůšková Nela 2013 4 CZE 00:01:26 0m:31s
27 1023 Machálková Barbora 2012 5 CZE 00:01:26 0m:31s
28 1018 Cholastová Karla 2013 5 CZE 00:01:28 0m:33s
29 1178 xx xx 2012 6 CZE 00:01:28 0m:33s
30 3005 xx xx 2013 6 CZE 00:01:30 0m:35s
31 1171 Frolíková Noemi 2012 7 CZE 00:01:30 0m:35s
32 1026 Nápravník Antonín 2012 8 CZE 00:01:31 0m:36s
33 1179 xx xx 2012 9 CZE 00:01:32 0m:37s
34 1160 Gajdošíková Sofie 2013 7 CZE 00:01:44 0m:49s
35 8049 Velčovský Teodor 2013 8 CZE 00:01:51 0m:56s
32767 1001 Balcárková Rebeka 2012 32767 CZE   -
32767 1002 Baroň Šebestián 2011 32767 CZE   -
32767 1003 Bilavčík Štěpán 2013 32767 CZE   -
32767 1004 Blašková Alexandra 2011 32767 SVK   -
32767 1005 Breznaiová Julianna 2013 32767 CZE   -
32767 1007 Černý Dominik 2011 32767 CZE   -
32767 1008 Daněk Matěj 2012 32767 CZE   -
32767 1009 Dedek Jakub 2012 32767 CZE   -
32767 1012 Gona Radim 2012 32767 CZE   -
32767 1014 Holub David 2013 32767 CZE   -
32767 1015 Holub Vojtěch 2013 32767 CZE   -
32767 1016 Hulín Tomáš 2011 32767 CZE   -
32767 1019 Janásek Jakub 2013 32767 CZE   -
32767 1020 Juráňová Agáta 2012 32767 CZE   -
32767 1024 Melichar Tomáš 2011 32767 CZE   -
32767 1025 Mořkovský Tomáš 2011 32767 CZE   -
32767 1027 Pařilová Marie 2011 32767 CZE   -
32767 1028 Petruláková Michaela 2011 32767 CZE   -
32767 1032 Studeny Viktor 2011 32767 CZE   -
32767 1035 Szkandera Jan 2012 32767 CZE   -
32767 1036 Šebestík Marek 2011 32767 CZE   -
32767 1037 Šišovská Michaela 2013 32767 SVK   -
32767 1038 Tománková Denisa 2011 32767 CZE   -
32767 1039 Vašťák Štěpán 2013 32767 CZE   -
32767 1040 Zdráhal Vojtěch 2013 32767 CZE   -
32767 1041 Žídková Karolína 2012 32767 CZE   -
32767 1158 Huťka Tomáš 2012 32767 CZE   -

MINI 600

ZÁVODNÍKŮ

99

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:43s

PRŮMĚRNÝ VĚK

9.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

POČASÍ

23.1 °C

MUŽŮ

54 startujících

ŽEN

45 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 49s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8006 Ponert Tomáš Hoši 2009-2010 1 CZE 00:01:49 -
2 1047 Baroň Jakub Chlapci 2007-2008 1 CZE 00:01:56 0m:7s
3 1099 Pernička Martin Chlapci 2007-2008 2 CZE 00:01:58 0m:9s
4 1111 Výsmek Adam Chlapci 2007-2008 3 CZE 00:02:00 0m:11s
5 1177 Katopulos Mikos Hoši 2009-2010 2 CZE 00:02:03 0m:14s
6 8016 Ondřej Skácel Chlapci 2007-2008 4 CZE 00:02:06 0m:17s
7 8005 Klofáč Radim Chlapci 2007-2008 5 CZE 00:02:07 0m:18s
8 1071 Kašpárek Martin Hoši 2009-2010 3 CZE 00:02:07 0m:18s
9 3029 Petržela Adam Chlapci 2007-2008 6 CZE 00:02:08 0m:19s
10 3026 Štěpán Solecký Chlapci 2007-2008 7 CZE 00:02:08 0m:19s
11 8055 Meravý Ondřej Hoši 2009-2010 4 CZE 00:02:08 0m:19s
12 1049 Bařinka Vojtěch Hoši 2009-2010 5 CZE 00:02:09 0m:20s
13 8012 Otradovec Šimon Hoši 2009-2010 6 CZE 00:02:09 0m:20s
14 1060 Flašar Jiří Chlapci 2007-2008 8 CZE 00:02:13 0m:24s
15 1180 Svačina Daniel Chlapci 2007-2008 9 CZE 00:02:16 0m:27s
16 8023 Stigler Jan Hoši 2009-2010 7 CZE 00:02:16 0m:27s
17 1094 Nevělík Adam Hoši 2009-2010 8 CZE 00:02:18 0m:29s
18 1052 BRAVENÝ JAROSLAV Hoši 2009-2010 9 CZE 00:02:20 0m:31s
19 852 Marek Matyáš Hoši 2009-2010 10 CZE 00:02:24 0m:35s
20 1093 Nápravník Václav Hoši 2009-2010 11 CZE 00:02:25 0m:36s
21 1085 Macháň Šimon Hoši 2009-2010 12 CZE 00:02:26 0m:37s
22 1170 Frolík Maxmilián Hoši 2009-2010 13 CZE 00:02:27 0m:38s
23 1056 Čuda Ondřej Chlapci 2007-2008 10 CZE 00:02:28 0m:39s
24 1165 Měrka Matěj Hoši 2009-2010 14 CZE 00:02:28 0m:39s
25 1048 Baroň Damián Hoši 2009-2010 15 CZE 00:02:29 0m:40s
26 1082 Lesák Adam Chlapci 2007-2008 11 CZE 00:02:30 0m:41s
27 1068 Jurčík Tomáš Hoši 2009-2010 16 CZE 00:02:33 0m:44s
28 1104 Ruman David Hoši 2009-2010 17 CZE 00:02:34 0m:45s
29 8063 Long Chu Bao Hoši 2009-2010 18 CZE 00:02:36 0m:47s
30 1100 Petrošová Tereza Dívky 2007-2008 1 CZE 00:02:38 0m:49s
31 1072 Kočíb Marek Hoši 2009-2010 19 CZE 00:02:38 0m:49s
32 1043 Andrýskova Sára Dívky 2007-2008 2 CZE 00:02:40 0m:51s
33 1174 Žaludková Barbora Dívky 2007-2008 3 CZE 00:02:41 0m:52s
34 8022 Dufková Nela Dívky 2007-2008 4 CZE 00:02:43 0m:54s
35 8070 Železníková Monika Dívky 2007-2008 5 CZE 00:02:44 0m:55s
36 8015 Tomáš Nedoma Chlapci 2007-2008 12 CZE 00:02:44 0m:55s
37 1055 Čechová Kateřina Dívky 2007-2008 6 CZE 00:02:47 0m:58s
38 1108 Škrabalová Klára Dívky 2007-2008 7 CZE 00:02:51 1m:2s
39 8018 Mikešová Lucie Dívky 2009-2010 1 CZE 00:02:55 1m:6s
40 1044 Andrýsková KLára Dívky 2009-2010 2 CZE 00:02:55 1m:6s
41 1172 Žalůdková Terka Dívky 2009-2010 3 CZE 00:02:56 1m:7s
42 1112 Zakopalová Klára Dívky 2007-2008 8 CZE 00:02:57 1m:8s
43 1062 Hanáčková Agáta Dívky 2009-2010 4 CZE 00:02:59 1m:10s
44 8067 Pochylá Vanda Dívky 2009-2010 5 CZE 00:02:59 1m:10s
45 1075 Koutňáková Veronika Dívky 2007-2008 9 CZE 00:03:00 1m:11s
46 1182 Petrášová Beáta Dívky 2007-2008 10 CZE 00:03:00 1m:11s
47 8050 Dvořáková Petra Dívky 2007-2008 11 CZE 00:03:02 1m:13s
48 1109 Petrželová Lucie Dívky 2009-2010 6 CZE 00:03:04 1m:15s
49 1054 Ciranová Sabina Dívky 2007-2008 12 CZE 00:03:06 1m:17s
49 1102 Polešovská Sárka Dívky 2007-2008 12 CZE 00:03:06 1m:17s
51 1106 Sobotková Elen Dívky 2009-2010 7 CZE 00:03:08 1m:19s
52 1078 Krňávková Anna Dívky 2009-2010 8 CZE 00:03:09 1m:20s
53 1113 Zbružová Natálie Dívky 2009-2010 9 CZE 00:03:10 1m:21s
54 1103 Polešovská Terezka Dívky 2009-2010 10 CZE 00:03:10 1m:21s
55 1053 Burzová Eliška Dívky 2007-2008 14 CZE 00:03:11 1m:22s
56 1076 Koutňáková Nella Dívky 2009-2010 11 CZE 00:03:13 1m:24s
57 8009 Meravá Tereza Dívky 2007-2008 15 CZE 00:03:14 1m:25s
58 1091 Mrázková Eva Dívky 2007-2008 16 CZE 00:03:17 1m:28s
59 1083 Lesáková Silvie Dívky 2009-2010 12 CZE 00:03:18 1m:29s
60 1050 Bilavčíková Justýna Dívky 2007-2008 17 CZE 00:03:19 1m:30s
61 1046 Andrýsková Ela Dívky 2009-2010 13 CZE 00:03:21 1m:32s
62 8011 Eruastová Kristýna Dívky 2009-2010 14 CZE 00:03:22 1m:33s
63 1045 Andrýsková Nikol Dívky 2009-2010 15 CZE 00:03:24 1m:35s
64 1110 Uhrová Zuzana Dívky 2009-2010 16 CZE 00:03:27 1m:38s
65 851 Marková Justýna Dívky 2009-2010 17 CZE 00:03:30 1m:41s
66 1088 Mladá Viktorie Dívky 2009-2010 18 CZE 00:03:56 2m:7s
67 1059 Dundálková Laura Dívky 2007-2008 18 CZE 00:03:59 2m:10s
32767 1042 Albrecht Lukáš Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1051 BOMBIKOVA DENISA Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1057 Dedek Matěj Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1058 Dundálek Šimon Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1061 Goňa Vojtěch Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1063 Horká Marie Anna Dívky 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1064 Horký Josef Ján Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1065 Janečka Ondřej Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1066 Janečková Tereza Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1067 Juráň Jonáš Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1069 Kapr Frantisek Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1070 Kaprova Tereza Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1073 Kolomazniková Vanesa Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1074 Kolomazniková Erika Dívky 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1077 Kozubík David Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1079 Kupka Dominik Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1080 kupka Denis Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1081 kypr max Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1084 Macháček Ondřej Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1086 Maník Tomáš Hoši 2009-2010 32767 SVK   -
32767 1087 Martinec Rudolf Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1089 Mlčochová Nela Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1090 Mořkovský Lukáš Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1092 Mynařík Petr Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1095 Novak Jan Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1096 Orsák Pepík Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1097 Páníková Eliška Dívky 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1098 Pavlicová Nikol Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1101 Petrulák Martin Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1105 Řezníček Tomáš Hoši 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1107 Studeny Filip Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1114 Žídek Vojtěch Hoši 2009-2010 32767 CZE   -

Junior 1km

ZÁVODNÍKŮ

60

PRŮMĚRNÝ ČAS

4m:9s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

14.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:9s

PRŮMĚRNÝ VĚK

13.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

POČASÍ

23.1 °C

MUŽŮ

32 startujících

ŽEN

28 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 28s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1148 Šimek Dávid Hoši 2003-2004 1 CZE 00:02:58 -
2 1117 Ciran Adam Hoši 2003-2004 2 CZE 00:03:02 0m:4s
3 1138 Paťava Alexandr Hoši 2003-2004 3 CZE 00:03:04 0m:6s
4 8020 Koníček Ondřej Hoši 2005-2006 1 CZE 00:03:05 0m:7s
5 1175 Kotopolus Mikis Hoši 2005-2006 2 CZE 00:03:18 0m:20s
6 1183 Vaňačová Mariana Dívky 2005-2006 1 CZE 00:03:26 0m:28s
7 3027 Petržálková Michaela Dívky 2005-2006 2 CZE 00:03:31 0m:33s
8 8017 Mikešová Michaela Dívky 2005-2006 3 CZE 00:03:31 0m:33s
9 1143 Sedláček Jakub Hoši 2003-2004 4 CZE 00:03:32 0m:34s
10 1125 Hudec Ondřej Hoši 2005-2006 3 CZE 00:03:34 0m:36s
11 1127 Kolajová Klára Dívky 2005-2006 4 CZE 00:03:35 0m:37s
12 1124 Holub Tomáš Hoši 2005-2006 4 CZE 00:03:38 0m:40s
13 853 Klobušická Lucie Dívky 2003-2004 1 CZE 00:03:38 0m:40s
14 1181 xxx Hoši 2005-2006 5 CZE 00:03:42 0m:44s
15 854 Klobušický Michal Hoši 2003-2004 5 CZE 00:03:44 0m:46s
16 1147 Solař Petr Hoši 2005-2006 6 CZE 00:03:46 0m:48s
17 1139 Paťavová Natálie Dívky 2003-2004 2 CZE 00:03:47 0m:49s
18 1140 Pernička Václav Hoši 2005-2006 7 CZE 00:03:47 0m:49s
19 1155 Zakopal Ondřej Hoši 2005-2006 8 CZE 00:03:48 0m:50s
20 1154 Výsmek Jakub Hoši 2003-2004 6 CZE 00:03:48 0m:50s
21 1133 Machálek Petr Hoši 2005-2006 9 CZE 00:03:54 0m:56s
22 1149 Šmotek Štěpán Hoši 2005-2006 10 CZE 00:03:59 1m:1s
23 1152 Uher Ondřej Hoši 2005-2006 11 CZE 00:04:02 1m:4s
24 1159 ???No Data ? Dívky 2005-2006 5 CZE 00:04:02 1m:4s
25 1164 Nádvorníková Aneta Dívky 2003-2004 3 CZE 00:04:04 1m:6s
26 1136 Mrázek Petr Hoši 2005-2006 12 CZE 00:04:06 1m:8s
27 8001 Šimoník Ladislav Hoši 2005-2006 13 CZE 00:04:10 1m:12s
28 1156 Zakopalová Magda Dívky 2003-2004 4 CZE 00:04:11 1m:13s
29 1153 Veselá Markéta Dívky 2005-2006 6 CZE 00:04:13 1m:15s
30 1119 Fiala Jiří Hoši 2003-2004 7 CZE 00:04:34 1m:36s
31 850 Valemová Klára Dívky 2005-2006 7 CZE 00:04:35 1m:37s
32 1066 NO NAME ? Dívky 2005-2006 8 CZE 00:04:35 1m:37s
33 1150 Šohajek Ondřej Hoši 2005-2006 14 CZE 00:04:52 1m:54s
34 8002 Zelínková Kateřina Dívky 2003-2004 5 CZE 00:04:54 1m:56s
35 8010 Amin Fatma Dívky 2003-2004 6 CZE 00:05:10 2m:12s
36 1118 Dostal Pavel Hoši 2005-2006 15 CZE 00:05:11 2m:13s
37 1123 Grégrová Valérie Dívky 2005-2006 9 CZE 00:05:13 2m:15s
38 1132 Kutějová Anna Marie Dívky 2003-2004 7 CZE 00:05:14 2m:16s
39 1145 Sekaninová Adéla Dívky 2003-2004 8 CZE 00:05:59 3m:1s
40 1144 Sekaninová Silvie Dívky 2003-2004 9 CZE 00:05:59 3m:1s
41 1142 PREJZA TOMÁŠ Hoši 2005-2006 16 CZE 00:07:22 4m:24s
32767 855 Janšta Tomáš Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1115 Albrechtová Tereza Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1116 BOMBIKOVA SABINA Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1120 Filip Tobiáš Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1121 Fišar Filip Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1122 Gabryš Vojtěch Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1126 Kamenčák MArek Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1128 Kopřivová Veronika Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1129 Kozubík Filip Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1130 Kučerova Zuzana Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1131 Kupka Daniel Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1134 Měrka Ondřej Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1135 Měrková Michaela Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1137 Orsáková Simča Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1141 Polášek Matěj Hoši 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1146 Sojová Adéla Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1151 Trojancová Iveta Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1166 Skácelová Kristýna Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1198 Šucová Viktorie Dívky 2005-2006 32767 CZE   -

10 km

ZÁVODNÍKŮ

284

PRŮMĚRNÝ ČAS

56m:56s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:41s

PRŮMĚRNÝ VĚK

38 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

83 let

POČASÍ

23.1 °C

MUŽŮ

196 startujících

ŽEN

88 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 6m:17s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8041 Kučera Martin Muži do 39 let 1 CZE 00:33:39 -
2 8035 Zenkl Adam Muži do 39 let 2 CZE 00:34:54 1m:15s
3 8048 Kohut Jan Muži do 39 let 3 CZE 00:35:02 1m:23s
4 724 Míč Robert Muži do 39 let 4 CZE 00:35:54 2m:15s
5 701 Kučera Petr Muži 40-49 let 1 CZE 00:37:21 3m:42s
6 631 Dobiáš Ondřej Muži do 39 let 5 CZE 00:37:33 3m:54s
7 813 Škuca Zbyněk Muži do 39 let 6 CZE 00:38:20 4m:41s
8 833 Vévodová Martina Ženy do 39 let 1 CZE 00:39:56 6m:17s
9 713 Machů Erik Muži do 39 let 7 CZE 00:39:58 6m:19s
10 849 Žigo Martin Muži do 39 let 8 SVK 00:40:05 6m:26s
11 867 Merva Milan Muži do 39 let 9 CZE 00:40:16 6m:37s
12 8025 Kotopulu Helena Ženy do 39 let 2 CZE 00:40:17 6m:38s
13 816 Šmotek Antonín Muži 40-49 let 2 CZE 00:41:49 8m:10s
14 633 Dosoudil František Muži 40-49 let 3 CZE 00:41:51 8m:12s
15 719 Matouch Bronislav Muži 50-59 let 1 CZE 00:42:14 8m:35s
16 676 Jedlička Dalibor Muži do 39 let 10 CZE 00:43:37 9m:58s
17 645 Fišer Petr Muži do 39 let 11 CZE 00:43:38 9m:59s
18 765 Píchal Tomáš Muži 50-59 let 2 CZE 00:43:51 10m:12s
19 8008 Chadim Stanislav Muži do 39 let 12 CZE 00:43:54 10m:15s
20 691 Konvička Adam Muži 40-49 let 4 CZE 00:43:55 10m:16s
21 705 Lorinc Ján Muži 40-49 let 5 CZE 00:44:08 10m:29s
22 8044 Brada Lukáš Muži 40-49 let 6 CZE 00:44:13 10m:34s
23 653 Grézl Lukáš Muži do 39 let 13 CZE 00:44:47 11m:8s
24 756 Pachula Jakub Muži do 39 let 14 CZE 00:44:52 11m:13s
25 609 Beníček Petr Muži 40-49 let 7 CZE 00:44:52 11m:13s
26 8027 Žaludková Jana Ženy 40-49 let 1 CZE 00:45:07 11m:28s
27 8037 Palla Radovan Muži do 39 let 15 CZE 00:45:10 11m:31s
28 8032 Tikelka Zbyněk Muži 40-49 let 8 CZE 00:45:13 11m:34s
29 731 Mojak Marek Muži do 39 let 16 CZE 00:45:14 11m:35s
30 843 Zich Radek Muži do 39 let 17 CZE 00:45:15 11m:36s
31 751 Olša Martin Muži 40-49 let 9 CZE 00:45:32 11m:53s
32 847 Zvonek Jan Muži do 39 let 18 CZE 00:45:36 11m:57s
33 796 Smyček Lukáš Muži do 39 let 19 CZE 00:45:43 12m:4s
34 629 Dalajka David Muži do 39 let 20 CZE 00:45:50 12m:11s
35 619 Brázdilová Michaela Ženy do 39 let 3 CZE 00:45:50 12m:11s
36 601 Andrýsek Radim Muži 40-49 let 10 CZE 00:45:56 12m:17s
37 674 Jasenský Oldřich Muži do 39 let 21 CZE 00:45:58 12m:19s
38 779 Rožek Nikola Muži 40-49 let 11 CZE 00:46:04 12m:25s
39 831 Vendolsky Libor Muži do 39 let 22 CZE 00:46:10 12m:31s
40 805 Suchánek Roman Muži do 39 let 23 CZE 00:46:16 12m:37s
41 801 Staněk Petr Muži 40-49 let 12 CZE 00:46:17 12m:38s
42 621 BUBLÁK ROMAN Muži 40-49 let 13 CZE 00:46:19 12m:40s
43 8042 Bednář Zbyněk Muži 40-49 let 14 CZE 00:46:30 12m:51s
44 778 Riečičiar Juraj Muži 40-49 let 15 CZE 00:46:35 12m:56s
45 694 Kovář David Muži 40-49 let 16 CZE 00:46:38 12m:59s
46 734 Mrázek Petr Muži 40-49 let 17 CZE 00:46:54 13m:15s
47 715 Malovaný Miloš Muži 50-59 let 3 CZE 00:46:59 13m:20s
48 781 Rytíř Jan Muži 40-49 let 18 CZE 00:47:00 13m:21s
49 677 Jelenik Jaroslav Muži 40-49 let 19 CZE 00:47:08 13m:29s
50 604 Baják Marek Muži 40-49 let 20 CZE 00:47:21 13m:42s
51 8031 Glůza Roman Muži 40-49 let 21 CZE 00:47:22 13m:43s
52 679 Jonášek Zdeněk Muži do 39 let 24 CZE 00:47:29 13m:50s
53 792 Slezáček Tomáš Muži 40-49 let 22 CZE 00:47:34 13m:55s
54 685 Klapil Luděk Muži 40-49 let 23 CZE 00:47:46 14m:7s
55 755 Otruba Radek Muži 50-59 let 4 CZE 00:47:47 14m:8s
56 834 Volek Robert Muži do 39 let 25 CZE 00:48:02 14m:23s
57 720 Matoušek Lukáš Muži do 39 let 26 CZE 00:48:03 14m:24s
58 837 Vrťo Zdenko Muži 40-49 let 24 CZE 00:48:05 14m:26s
59 696 Kozik Artur Muži do 39 let 27 CZE 00:48:26 14m:47s
60 706 Lukáš Jiří Muži 50-59 let 5 CZE 00:48:39 15m:0s
61 612 Bílková Jana Ženy do 39 let 4 CZE 00:48:42 15m:3s
62 764 Pernička Petr Muži 40-49 let 25 CZE 00:48:49 15m:10s
63 682 KALINEC Jakub Muži do 39 let 28 CZE 00:48:52 15m:13s
64 699 Krňávek Roman Muži 40-49 let 26 CZE 00:49:04 15m:25s
65 640 Dvořák Radim Muži do 39 let 29 CZE 00:49:12 15m:33s
66 905 Tvarůžka Tomáš Muži 40-49 let 27 CZE 00:49:30 15m:51s
67 639 Dvorská Kamila Ženy 40-49 let 2 CZE 00:49:34 15m:55s
68 727 Michálek Martin Muži 40-49 let 28 CZE 00:49:51 16m:12s
69 648 Gargulák Petr Muži do 39 let 30 CZE 00:50:03 16m:24s
70 600 Adamec Zdeněk Muži 60+ 1 CZE 00:50:03 16m:24s
71 736 Mynařík Petr Muži do 39 let 31 CZE 00:50:13 16m:34s
72 615 Brachtlová Iveta Ženy do 39 let 5 CZE 00:50:14 16m:35s
73 661 Holub Michal Muži 40-49 let 29 CZE 00:50:38 16m:59s
74 658 Hlaváč Petr Muži do 39 let 32 CZE 00:50:51 17m:12s
75 740 Nekoranec Miroslav Muži do 39 let 33 CZE 00:50:51 17m:12s
76 774 Pospíšil Jakub Muži do 39 let 34 CZE 00:51:00 17m:21s
77 790 Skoupá Vendula Ženy do 39 let 6 CZE 00:51:04 17m:25s
78 783 Sedláčková Petra Ženy 40-49 let 3 CZE 00:51:14 17m:35s
79 739 Navrátil Radomír Muži do 39 let 35 CZE 00:51:16 17m:37s
80 654 Hanáček Břetislav Muži 40-49 let 30 CZE 00:51:17 17m:38s
81 611 Beránek Tomáš Muži 60+ 2 CZE 00:51:18 17m:39s
82 623 Burza Ladislav Muži 50-59 let 6 CZE 00:51:41 18m:2s
83 820 Tofel Petr Muži do 39 let 36 CZE 00:51:43 18m:4s
84 647 Gabryš František Muži 50-59 let 7 CZE 00:51:46 18m:7s
85 670 Cholasta Karel Muži do 39 let 37 CZE 00:51:57 18m:18s
86 842 Zela Dalibor Muži 40-49 let 31 CZE 00:52:06 18m:27s
87 681 Juřena Petr Muži do 39 let 38 CZE 00:52:12 18m:33s
88 628 Čevora Tomáš Muži 40-49 let 32 CZE 00:52:27 18m:48s
89 708 Macek Martin Muži do 39 let 39 CZE 00:52:29 18m:50s
90 662 Horák Petr Muži do 39 let 40 CZE 00:52:36 18m:57s
91 789 Sigmund Ivo Muži do 39 let 41 CZE 00:52:55 19m:16s
92 8038 Rozsíval Marek Muži do 39 let 42 CZE 00:53:00 19m:21s
93 8047 Pospíšil Patrik Muži do 39 let 43 CZE 00:53:03 19m:24s
94 821 Tunysová Petra Ženy do 39 let 7 CZE 00:53:19 19m:40s
95 624 Býček Pavel Muži do 39 let 44 CZE 00:53:26 19m:47s
96 732 Motyčka Karel Muži 40-49 let 33 CZE 00:53:27 19m:48s
97 832 Veselý Ondřej Muži do 39 let 45 CZE 00:53:28 19m:49s
98 873 Prokop Jiří Muži 60+ 3 CZE 00:53:30 19m:51s
99 8036 Hájek Josef Muži do 39 let 46 CZE 00:54:09 20m:30s
100 8033 Klabal Petra Muži do 39 let 47 CZE 00:54:19 20m:40s

Zdroj: On line System