MINI 300

ZÁVODNÍKŮ

25

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:42s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

5 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

POČASÍ

21 °C

ŽEN

25 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1012 Knebl Matouš Lukáš 2011 1 CZE 00:01:21 -
2 1003 Hájek Vít 2011 2 CZE 00:01:22 0m:1s
3 1006 Jahelková Hana 2011 3 CZE 00:01:23 0m:2s
4 1001 Burda Vavřinec 2011 4 CZE 00:01:27 0m:6s
5 1013 Radochlib Jiří 2012 1 CZE 00:01:28 0m:7s
6 8003 Popelka Ondřej 2011 5 emp 00:01:29 0m:8s
7 8015 Smetana Matouš 2011 6 emp 00:01:30 0m:9s
8 8012 Y X 2013 1 emp 00:01:38 0m:17s
9 1018 Šárová Eliška 2011 7 CZE 00:01:38 0m:17s
10 1002 Gatford Nicholas 2012 2 CZE 00:01:40 0m:19s
11 8006 Stuchlíková Denisa 2012 3 emp 00:01:41 0m:20s
12 1015 Solnička Matyáš 2011 8 CZE 00:01:48 0m:27s
13 1007 Jahelková Kamila 2013 2 CZE 00:01:53 0m:32s
14 1014 Sedlák Vít 2013 3 CZE 00:02:04 0m:43s
15 8013 Henychová Anna 2013 4 emp 00:02:05 0m:44s
16 1017 Šára Elias 2012 4 CZE 00:02:09 0m:48s
17 1016 Solnička Tadeáš 2013 5 CZE 00:02:25 1m:4s
32767 1004 Haraga Šimon 2013 32767 CZE   -
32767 1005 Chrammostová Marie 2012 32767 CZE   -
32767 1008 Jakubczak Tomasz 2011 32767 CZE   -
32767 1009 Jakubczak Oliver 2011 32767 CZE   -
32767 1010 Janele Adam 2012 32767 CZE   -
32767 1011 Janelová Lenka 2011 32767 CZE   -
32767 1019 Ševcikova Magdalena 2011 32767 CZE   -
32767 1020 Valenta Martin 2011 32767 CZE   -

MINI 600

ZÁVODNÍKŮ

20

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:40s

PRŮMĚRNÝ VĚK

9.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

POČASÍ

21 °C

MUŽŮ

8 startujících

ŽEN

12 startujících

1. ŽENA vs 1. MUŽ

žena byla rychlejší o 2s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8004 Noháčová Anna Dívky 2007-2008 1 emp 00:01:28 -
2 8002 Noháč Matěj Hoši 2009-2010 1 emp 00:01:30 0m:2s
3 1033 Machačka Šimon Hoši 2009-2010 2 CZE 00:01:32 0m:4s
4 1038 Šindlarová Alice Dívky 2009-2010 1 CZE 00:01:33 0m:5s
5 1036 Radochlibová Zdeňka Dívky 2007-2008 2 CZE 00:01:34 0m:6s
6 1024 Burda Hynek Hoši 2009-2010 3 CZE 00:01:41 0m:13s
7 1034 Machačková Šárka Dívky 2007-2008 3 CZE 00:01:41 0m:13s
8 1027 Hajnová Agáta Dívky 2009-2010 2 CZE 00:01:44 0m:16s
9 1026 Hájková Tereza Dívky 2009-2010 3 CZE 00:01:46 0m:18s
10 1028 Houdková Nela Dívky 2009-2010 4 CZE 00:01:46 0m:18s
11 1025 Daniš Mirko Chlapci 2007-2008 1 SVK 00:01:47 0m:19s
12 1029 Chlumský Marek Hoši 2009-2010 4 CZE 00:01:48 0m:20s
13 8010 Járová Helena Dívky 2009-2010 5 emp 00:02:01 0m:33s
32767 1021 Alblová Sára Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1022 Alblová Sabina Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1030 Janele Idmar Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1031 Kaprova Tereza Dívky 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1032 Korecká Victoria Dívky 2009-2010 32767 CZE   -
32767 1035 Novák Jan Chlapci 2007-2008 32767 CZE   -
32767 1037 Strnad Vítek Hoši 2009-2010 32767 CZE   -

Junior 1km

ZÁVODNÍKŮ

17

PRŮMĚRNÝ ČAS

4m:16s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

14.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:16s

PRŮMĚRNÝ VĚK

13.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

POČASÍ

21 °C

MUŽŮ

5 startujících

ŽEN

12 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 42s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8009 Korous David Hoši 2003-2004 1 emp 00:03:06 -
2 1044 Chlumský Lukáš Hoši 2003-2004 2 CZE 00:03:31 0m:25s
3 1039 Bohačova Tereza Dívky 2003-2004 1 CZE 00:03:48 0m:42s
4 1050 Radochlibová Pavlína Dívky 2005-2006 1 CZE 00:03:55 0m:49s
5 8011 Stuchlíková Natálie Dívky 2005-2006 2 emp 00:03:56 0m:50s
6 8008 Járová Jana Dívky 2005-2006 3 emp 00:04:18 1m:12s
7 1043 Houdek Richard Hoši 2005-2006 1 CZE 00:04:34 1m:28s
8 1023 Burda Čeněk Hoši 2005-2006 2 CZE 00:04:35 1m:29s
9 1041 Danišová Erika Dívky 2005-2006 4 SVK 00:04:47 1m:41s
10 1042 Hajnová Amélie Dívky 2005-2006 5 CZE 00:05:12 2m:6s
11 1049 Petrová Kateřina Dívky 2005-2006 6 CZE 00:05:16 2m:10s
32767 1040 Burdová Jiřina Dívky 2005-2006 32767 CZE   -
32767 1045 Krejčová Anna Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1046 Kučerová Zuzka Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1047 Paťava Alexandr Hoši 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1048 Paťavová Natálie Dívky 2003-2004 32767 CZE   -
32767 1051 Strnadová Elena Dívky 2005-2006 32767 CZE   -

10 km

ZÁVODNÍKŮ

92

PRŮMĚRNÝ ČAS

53m:58s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:23s

PRŮMĚRNÝ VĚK

42.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

18 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

74 let

POČASÍ

21 °C

MUŽŮ

57 startujících

ŽEN

35 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 47s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8016 Korous Martin Muži 40-49 let 1 emp 00:37:36 -
2 8005 Churáňová Radka Ženy 40-49 let 1 emp 00:38:23 0m:47s
3 20 Hanák Petr Muži do 39 let 1 CZE 00:40:15 2m:39s
4 9 Bufka Zdeněk Muži 60+ 1 CZE 00:40:35 2m:59s
5 60 Píchal Tomáš Muži 50-59 let 1 CZE 00:41:51 4m:15s
6 19 Hanák Marek Muži do 39 let 2 CZE 00:42:22 4m:46s
7 8018 Dušek Václav Muži 40-49 let 2 emp 00:42:38 5m:2s
8 51 Milesová Iva Ženy 40-49 let 2 CZE 00:42:50 5m:14s
9 15 Daniš Miroslav Muži 40-49 let 3 SVK 00:43:28 5m:52s
10 28 Hudec Jiří Muži 40-49 let 4 CZE 00:43:42 6m:6s
11 8007 Stuchlík Jiří Muži do 39 let 3 emp 00:44:22 6m:46s
12 49 Maršík Ondřej Muži do 39 let 4 CZE 00:44:30 6m:54s
13 50 Marx William Muži do 39 let 5 CZE 00:44:40 7m:4s
14 47 Malovaný Miloš Muži 50-59 let 2 CZE 00:44:54 7m:18s
15 10 Burda Vladan Muži 40-49 let 5 CZE 00:45:29 7m:53s
16 8001 Brožík František Muži 50-59 let 3 emp 00:45:37 8m:1s
17 8021 Kovář David Muži 40-49 let 6 emp 00:45:53 8m:17s
18 73 Tofel Petr Muži do 39 let 6 CZE 00:46:05 8m:29s
19 38 Kaška Radek Muži 40-49 let 7 CZE 00:46:27 8m:51s
20 25 Heřmánek Martin Muži 40-49 let 8 CZE 00:46:50 9m:14s
21 48 Mansfield Jim Muži 40-49 let 9 CZE 00:47:27 9m:51s
22 27 Holda Josef Muži 60+ 2 CZE 00:47:38 10m:2s
23 71 Šindlar Libor Muži 40-49 let 10 CZE 00:47:47 10m:11s
24 75 Velička Ondřej Muži do 39 let 7 CZE 00:47:52 10m:16s
25 34 Jara Jan Muži 40-49 let 11 CZE 00:48:02 10m:26s
26 63 Polnar Stanislav Muži 40-49 let 12 CZE 00:48:17 10m:41s
27 21 Hanáková Miroslava Ženy 50+ 1 CZE 00:48:20 10m:44s
28 67 Sklenář Luboš Muži 40-49 let 13 CZE 00:48:20 10m:44s
29 1 Adamec Zdeněk Muži 60+ 3 CZE 00:48:54 11m:18s
30 18 Hajn Michal Muži 40-49 let 14 CZE 00:49:27 11m:51s
31 37 Jirges Anastasia Ženy do 39 let 1 CZE 00:49:48 12m:12s
32 14 Čermáková Veronika Ženy 40-49 let 3 CZE 00:49:48 12m:12s
33 8023 Nousek Lukáš Muži do 39 let 8 emp 00:49:55 12m:19s
34 56 Paszyc Matouš Muži do 39 let 9 CZE 00:50:45 13m:9s
35 8022 Horák Petr Muži do 39 let 10 emp 00:51:19 13m:43s
36 41 Kostka Petr Muži 40-49 let 15 CZE 00:51:51 14m:15s
37 46 Machačka Pavel Muži 40-49 let 16 CZE 00:52:23 14m:47s
38 58 Petr Pavel Muži 40-49 let 17 CZE 00:52:36 15m:0s
39 52 Nečas Arnošt Muži 50-59 let 4 CZE 00:53:25 15m:49s
40 77 Vodvárka Petr Muži 60+ 4 CZE 00:54:46 17m:10s
41 45 Liška Marek Muži do 39 let 11 CZE 00:54:52 17m:16s
42 7 Bíza Jaroslav Muži 60+ 5 CZE 00:55:01 17m:25s
43 26 Hoghová Diana Ženy do 39 let 2 SVK 00:55:50 18m:14s
44 8017 Křížová Martina Ženy 40-49 let 4 emp 00:56:15 18m:39s
45 61 Piksa Jaroslav Muži do 39 let 12 CZE 00:56:32 18m:56s
46 29 Hujňáková Petra Ženy do 39 let 3 CZE 00:57:28 19m:52s
47 78 Vodvárková Eliška Ženy 50+ 2 CZE 00:57:39 20m:3s
48 35 Jarova Silvie Ženy 40-49 let 5 CZE 00:58:21 20m:45s
49 76 Velička Jaroslav Muži 60+ 6 CZE 00:58:53 21m:17s
50 80 Volfová Kateřina Ženy do 39 let 4 CZE 00:59:51 22m:15s
51 31 Jahelka Aleš Muži do 39 let 13 CZE 01:00:03 22m:27s
52 54 Novotná Jitka Ženy do 39 let 5 CZE 01:01:53 24m:17s
53 42 Kotek Jan Muži 50-59 let 5 CZE 01:03:08 25m:32s
54 65 Sáblová Irena Ženy 50+ 3 CZE 01:03:22 25m:46s
55 57 Patolánová Michaela Ženy 40-49 let 6 CZE 01:04:50 27m:14s
56 59 Petrová Veronika Ženy 40-49 let 7 CZE 01:05:23 27m:47s
57 66 Satrapova Iveta Ženy 50+ 4 CZE 01:07:32 29m:56s
58 55 Pánková Lucie Ženy do 39 let 6 CZE 01:08:46 31m:10s
59 16 Doležalová Andrea Ženy 40-49 let 8 CZE 01:09:08 31m:32s
60 74 Turčínová Jitka Ženy 50+ 5 CZE 01:09:19 31m:43s
61 12 Buriánková Eva Ženy 50+ 6 CZE 01:10:05 32m:29s
62 79 Vojáček Lukáš Muži do 39 let 14 CZE 01:10:59 33m:23s
63 8019 Šefčíková Dagmar Ženy 50+ 7 emp 01:28:58 51m:22s
64 8020 Kubů Jozef Muži 60+ 7 emp 01:28:58 51m:22s
65 69 spok Stanislav Muži 60+ 8 CZE 01:37:45 1h:0m:9s
32767 2 Albl Václav Muži 40-49 let 32767 CZE   -
32767 3 Aubrechtová Erika Ženy 40-49 let 32767 CZE   -
32767 4 Augustin Peter Muži 60+ 32767 SVK   -
32767 5 Berg Jana Ženy do 39 let 32767 CZE   -
32767 6 Berg Denis Muži do 39 let 32767 CZE   -
32767 8 Budajová Denisa Ženy do 39 let 32767 CZE   -
32767 11 Burdová Jarmila Ženy 40-49 let 32767 CZE   -
32767 13 Cetlova Libuse Ženy 40-49 let 32767 CZE   -
32767 17 Dundalkova Zuzana Ženy do 39 let 32767 CZE   -
32767 22 Havlas Pavel Muži 50-59 let 32767 CZE   -
32767 23 Havlasová Nikola Ženy do 39 let 32767 CZE   -
32767 24 Havlasová Ilona Ženy 50+ 32767 CZE   -
32767 30 Indruchova Tereza Ženy do 39 let 32767 CZE   -
32767 32 Jakubczak Konrad Muži do 39 let 32767 POL   -
32767 33 Janatkova Jitka Ženy do 39 let 32767 CZE   -
32767 36 Jindra Petr Muži 40-49 let 32767 CZE   -
32767 39 Knebl Lukáš Muži do 39 let 32767 CZE   -
32767 40 Korecký Jan Muži 40-49 let 32767 CZE   -
32767 43 Kovar Ladislav Muži 40-49 let 32767 CZE   -
32767 44 Kus Daniel Muži 40-49 let 32767 CZE   -
32767 53 Nová Klára Ženy 40-49 let 32767 CZE   -
32767 62 Podaný Lubomír Muži do 39 let 32767 CZE   -
32767 64 Reiterova Hana Ženy do 39 let 32767 CZE   -
32767 68 Smola Josef Muži 60+ 32767 CZE   -
32767 70 Šefčík Michael Muži do 39 let 32767 CZE   -
32767 72 Škrétová Petra Ženy do 39 let 32767 CZE   -
32767 81 Vyhnisová Michaela Ženy 40-49 let 32767 CZE   -

Zdroj: On line System