350m Benjamínci (kola)

ZÁVODNÍKŮ

65

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:2s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:51s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

3 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

POČASÍ

18 °C

MUŽŮ

43 startujících

ŽEN

22 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 1s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 101 Fodor Lukáš Hoši 1 CZE 00:01:01 -
2 139 Výdová Sophia Dívky 1 CZE 00:01:02 0m:1s
3 197 Schmid Laura Dívky 2 CZE 00:01:03 0m:2s
4 191 Hojková Jana Dívky 3 CZE 00:01:09 0m:8s
5 165 Král Tomáš Hoši 2 CZE 00:01:09 0m:8s
6 133 Mařík David Hoši 3 CZE 00:01:11 0m:10s
7 106 Zlesák David Hoši 4 CZE 00:01:12 0m:11s
8 183 Rosenthal Jan Hoši 5 CZE 00:01:17 0m:16s
9 6 Podešva Alex Hoši 6 CZE 00:01:17 0m:16s
10 210 Rusňáková Lucie Dívky 4 emp 00:01:19 0m:18s
11 180 Lisý Vojtěch Hoši 7 CZE 00:01:20 0m:19s
12 25 Kratochvíl Jiří Hoši 8 CZE 00:01:21 0m:20s
13 222 Chobotová Marinka Dívky 5 CZE 00:01:21 0m:20s
14 147 Jeník Matěj Hoši 9 CZE 00:01:22 0m:21s
15 235 Novodomec Tobiáš Hoši 10 CZE 00:01:27 0m:26s
16 207 Kocian Thomas Hoši 11 CZE 00:01:27 0m:26s
17 221 Reichert Sebastian Hoši 12 CZE 00:01:28 0m:27s
18 238 Holcová Adéla Dívky 6 emp 00:01:29 0m:28s
19 233 Filipek Daník Hoši 13 CZE 00:01:30 0m:29s
20 146 Jarý Karel Hoši 14 CZE 00:01:30 0m:29s
21 182 Zelenková Tereza Dívky 7 CZE 00:01:30 0m:29s
22 66 Stepanik Adam Hoši 15 CZE 00:01:31 0m:30s
23 38 Kužel David Hoši 16 CZE 00:01:34 0m:33s
24 186 Chvojková Alžběta Dívky 8 CZE 00:01:34 0m:33s
25 176 Vojtěch Tomáš Hoši 17 CZE 00:01:38 0m:37s
26 157 Nováková Valentýna Dívky 9 CZE 00:01:40 0m:39s
27 202 Atanasov Alexandr Hoši 18 CZE 00:01:42 0m:41s
28 161 Netusil Maxmilian Hoši 19 CZE 00:01:43 0m:42s
29 140 Malechová Eliška Dívky 10 CZE 00:01:45 0m:44s
30 52 Zajonc Kryštof Hoši 20 CZE 00:01:45 0m:44s
31 153 Svora Remzi Hoši 21 emp 00:01:51 0m:50s
32 110 Vlková Vanessa Dívky 11 CZE 00:01:52 0m:51s
33 203 Vrba Vojta Hoši 22 CZE 00:01:54 0m:53s
34 37 Kužel Filip Hoši 23 CZE 00:01:56 0m:55s
35 41 Moravec Josef Hoši 24 CZE 00:01:56 0m:55s
36 225 Havlová Nicol Dívky 12 CZE 00:01:58 0m:57s
37 178 Šídlo Micheal Hoši 25 CZE 00:01:59 0m:58s
38 187 Svatoň Daniel Hoši 26 CZE 00:02:01 1m:0s
39 81 Drbohlavová Magdaléna Dívky 13 CZE 00:02:01 1m:0s
40 174 Svoboda Kryštof Hoši 27 CZE 00:02:06 1m:5s
41 151 Pošmourný Tomáš Hoši 28 CZE 00:02:10 1m:9s
42 87 Huniovský Filip Hoši 29 CZE 00:02:10 1m:9s
43 143 Reichenbachová Veronika Dívky 14 CZE 00:02:15 1m:14s
44 113 Kociánová Karolína Dívky 15 CZE 00:02:21 1m:20s
45 39 Steinbach Richard Hoši 30 CZE 00:02:21 1m:20s
46 75 Komárková Anna Dívky 16 CZE 00:02:22 1m:21s
47 50 Hasman Josef Hoši 31 CZE 00:02:31 1m:30s
48 33 Ondroušek Jakub Hoši 32 CZE 00:02:33 1m:32s
49 214 Lesák Marek Hoši 33 CZE 00:02:51 1m:50s
50 102 Fodor Ondřej Hoši 34 CZE 00:02:52 1m:51s
51 1 Kaftanová Leontina Dívky 17 CZE 00:03:09 2m:8s
52 82 Slívová Emílie Dívky 18 CZE 00:03:36 2m:35s
53 194 Králík Tomáš Hoši 35 CZE 00:03:56 2m:55s
54 48 Vyroubal Lukáš Hoši 36 CZE 00:04:09 3m:8s
55 142 Smith Nikolai Matisse Hoši 37 SVK 00:04:25 3m:24s
56 185 Zánová Tereza Dívky 19 CZE 00:05:21 4m:20s
57 71 Kňažko Sebastian Hoši 38 CZE 00:05:54 4m:53s
32767 10 Otipková Rozárie Dívky 32767 CZE   -
32767 35 Kříž Radek Hoši 32767 CZE   -
32767 44 Semerád Marek Hoši 32767 CZE   -
32767 56 Přerostová Vanesa Dívky 32767 CZE   -
32767 63 Vozár Matej Hoši 32767 CZE   -
32767 99 Kaplan Matyáš Hoši 32767 CZE   -
32767 144 Procházka Šimon Hoši 32767 CZE   -
32767 159 Masopustová Laura Dívky 32767 CZE   -

350m Benjamínci (odrážedla)

ZÁVODNÍKŮ

37

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:59s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

7.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

8m:31s

PRŮMĚRNÝ VĚK

3.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

2 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

6 let

POČASÍ

18 °C

MUŽŮ

20 startujících

ŽEN

17 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 27s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 115 Labunets Ernest Hoši 1 UKR 00:01:52 -
2 62 Kotrlý Roman Hoši 2 CZE 00:02:11 0m:19s
3 236 Novodomec Matiáš Hoši 3 CZE 00:02:15 0m:23s
4 45 Krákora Lukáš Hoši 4 CZE 00:02:19 0m:27s
5 123 Lašková Klára Dívky 1 CZE 00:02:19 0m:27s
6 24 Dvořák Vojtěch Hoši 5 CZE 00:02:20 0m:28s
7 61 Bíca Vojtěch Hoši 6 CZE 00:02:22 0m:30s
8 104 Prášek Martin Hoši 7 CZE 00:02:23 0m:31s
9 128 Svobodová Nikola Dívky 2 CZE 00:02:23 0m:31s
10 126 Koudelková Aneta Dívky 3 CZE 00:02:24 0m:32s
11 136 Šmídová Stella Dívky 4 CZE 00:02:25 0m:33s
12 93 Kováčik Václav Hoši 8 CZE 00:02:27 0m:35s
13 100 Zábranská Adéla Dívky 5 CZE 00:02:30 0m:38s
14 103 Boučková Alžběta Dívky 6 CZE 00:02:34 0m:42s
15 231 Tulach Jakub Hoši 9 CZE 00:02:41 0m:49s
16 152 Boritzková Stela Dívky 7 CZE 00:02:53 1m:1s
17 229 Strnadová Tereza Dívky 8 CZE 00:02:54 1m:2s
18 117 Smetana Vojtěch Hoši 10 CZE 00:02:56 1m:4s
19 209 Michalec Antonín Hoši 11 CZE 00:02:56 1m:4s
20 230 Větvička Thomas Hoši 12 CZE 00:03:00 1m:8s
21 156 Švantner Radim Hoši 13 CZE 00:03:03 1m:11s
22 135 Mohoutová Eliška Dívky 9 CZE 00:03:08 1m:16s
23 36 Tesar David Hoši 14 CZE 00:03:13 1m:21s
24 74 Komárková Marie Dívky 10 CZE 00:03:19 1m:27s
25 29 Poláčková Rozálie Dívky 11 CZE 00:03:28 1m:36s
26 188 Černý Ondřej Hoši 15 CZE 00:03:35 1m:43s
27 129 Loudová Kateřina Dívky 12 CZE 00:03:36 1m:44s
28 213 Klein Beata Dívky 13 CZE 00:03:41 1m:49s
29 175 Vojtěchová Anna Dívky 14 CZE 00:03:44 1m:52s
30 91 Pušová Adriana Dívky 15 CZE 00:03:47 1m:55s
31 107 Zlesák Šimon Hoši 16 CZE 00:03:52 2m:0s
32 112 Kociánová Barbora Dívky 16 CZE 00:03:53 2m:1s
33 131 Štětková Kristýna Dívky 17 CZE 00:03:54 2m:2s
34 192 Honka Matěj Hoši 17 CZE 00:04:04 2m:12s
35 124 Douša Jan Hoši 18 CZE 00:04:09 2m:17s
32767 80 Kňažko Alex Hoši 32767 CZE   -
32767 198 Schmid Rafael Hoši 32767 CZE   -

700m předžáci 2010-2011

ZÁVODNÍKŮ

53

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:35s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

16.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:41s

PRŮMĚRNÝ VĚK

7.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

6 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

18 °C

MUŽŮ

36 startujících

ŽEN

17 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 13s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 32 Havlíček Adam Hoši 1 CZE 00:01:41 -
2 5 Rybář Kryštof Hoši 2 CZE 00:01:46 0m:5s
3 3 Kubíčková Barbora Dívky 1 CZE 00:01:54 0m:13s
4 200 Major Rosťa Hoši 3 CZE 00:01:54 0m:13s
5 79 Růžička Jonáš Hoši 4 CZE 00:02:02 0m:21s
6 11 Otipka Prokop Hoši 5 CZE 00:02:04 0m:23s
7 47 Vyroubal Viktor Hoši 6 CZE 00:02:04 0m:23s
8 7 Podešva Patrik Hoši 7 CZE 00:02:05 0m:24s
9 8 Kouba Zdenek Hoši 8 CZE 00:02:06 0m:25s
10 149 Pavlíček Robin Hoši 9 CZE 00:02:07 0m:26s
11 145 Prokop Kryštof Hoši 10 CZE 00:02:07 0m:26s
12 17 Frček Dominik Hoši 11 CZE 00:02:11 0m:30s
13 224 Chobot Benjamin Hoši 12 CZE 00:02:12 0m:31s
14 132 Gužíková Terezie Dívky 2 CZE 00:02:13 0m:32s
15 177 Naxera Adam Hoši 13 CZE 00:02:14 0m:33s
16 22 Karlová Tereza Dívky 3 CZE 00:02:17 0m:36s
17 116 Ondroušková Zuzana Dívky 4 CZE 00:02:18 0m:37s
18 184 Zánová Barbora Dívky 5 CZE 00:02:23 0m:42s
19 12 Valo Simon Hoši 14 CZE 00:02:23 0m:42s
20 148 Sklenář Adam Hoši 15 CZE 00:02:24 0m:43s
21 137 Volf Albert Hoši 16 CZE 00:02:25 0m:44s
22 89 Hrejsa Štěpán Hoši 17 CZE 00:02:25 0m:44s
23 67 Percifull Riley Hoši 18 USA 00:02:27 0m:46s
24 155 Švantner Štěpán Hoši 19 CZE 00:02:29 0m:48s
25 158 Veselý František Hoši 20 CZE 00:02:33 0m:52s
26 206 Souček Metoděj Hoši 21 CZE 00:02:38 0m:57s
27 40 Moravcova Anna Karolina Dívky 6 CZE 00:02:40 0m:59s
28 111 Vlk David Hoši 22 CZE 00:02:43 1m:2s
29 65 Stepanikova Alice Dívky 7 CZE 00:02:44 1m:3s
30 5211 Rusňáková Kamila Dívky 8 emp 00:02:46 1m:5s
31 97 Bárta Jonáš Hoši 23 CZE 00:02:46 1m:5s
32 83 Slíva Vítek Hoši 24 CZE 00:02:48 1m:7s
33 60 Vozobulová Ellen Dívky 9 CZE 00:02:48 1m:7s
34 141 Juroska Denis Hoši 25 CZE 00:02:51 1m:10s
35 208 Pečník Lucas Hoši 26 CZE 00:02:52 1m:11s
36 15 Szabo Štěpán Hoši 27 CZE 00:02:55 1m:14s
37 95 Sudický Vojtěch Hoši 28 CZE 00:03:00 1m:19s
38 160 Masopustová Viola Dívky 10 CZE 00:03:06 1m:25s
39 217 Pýchová Anastazie Dívky 11 CZE 00:03:07 1m:26s
40 179 Šídlo Jan Hoši 29 CZE 00:03:08 1m:27s
41 55 Brabcová Eliana Dívky 12 CZE 00:03:08 1m:27s
42 181 Lisá Karolína Dívky 13 CZE 00:03:09 1m:28s
43 92 Kováčik Jan Hoši 30 CZE 00:03:16 1m:35s
44 173 Exner Kuba Hoši 31 CZE 00:03:17 1m:36s
45 171 Štěpánek Filip Hoši 32 CZE 00:03:21 1m:40s
46 190 Zeleňáková Ema Dívky 14 SVK 00:03:21 1m:40s
47 154 Svora Semih Hoši 33 emp 00:03:22 1m:41s
48 205 Kejda Matouš Hoši 34 emp 00:03:35 1m:54s
32767 59 Šimková Veronika Dívky 32767 CZE   -
32767 64 Vozárová Nela Dívky 32767 CZE   -
32767 76 Horák Lukáš Hoši 32767 CZE   -
32767 84 Fialová Léa Robin Dívky 32767 CZE   -
32767 167 Pedrotti Frederico Hoši 32767 CZE   -

2km Nejmladší žáci 2008-2009

ZÁVODNÍKŮ

45

PRŮMĚRNÝ ČAS

5m:19s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

22.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:39s

PRŮMĚRNÝ VĚK

9.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

POČASÍ

18 °C

MUŽŮ

30 startujících

ŽEN

15 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 105 Bečvář Oliverr Hoši 1 CZE 00:03:17 -
2 21 Kubíček Jan Hoši 2 CZE 00:03:18 0m:1s
3 220 Frydrychová Karolína Dívky 1 CZE 00:03:28 0m:11s
4 51 Naňko Jakub Hoši 3 CZE 00:03:55 0m:38s
5 78 Růžička Matyáš Hoši 4 CZE 00:03:56 0m:39s
6 125 Výdová Thea Dívky 2 CZE 00:04:13 0m:56s
7 223 Chobot Oliver Hoši 5 CZE 00:04:20 1m:3s
8 42 Černá Tereza Dívky 3 CZE 00:04:21 1m:4s
9 5237 Holec Lukáš Hoši 6 emp 00:04:23 1m:6s
10 34 Ondroušková Adéla Dívky 4 CZE 00:04:24 1m:7s
11 121 Naxera Martin Hoši 7 CZE 00:04:43 1m:26s
12 232 Pecka Vojtěch Hoši 8 CZE 00:04:45 1m:28s
13 19 Geisler Jan Hoši 9 CZE 00:04:46 1m:29s
14 88 Hrejsa Adam Hoši 10 CZE 00:04:56 1m:39s
15 172 Žerebný Filip Hoši 11 CZE 00:04:59 1m:42s
16 166 Králová Tereza Dívky 5 CZE 00:05:00 1m:43s
17 193 Králík Adam Hoši 12 CZE 00:05:01 1m:44s
18 138 Volf Martin Hoši 13 CZE 00:05:14 1m:57s
19 20 Herrmann Adam Hoši 14 CZE 00:05:15 1m:58s
20 134 Mařík Filip Hoši 15 CZE 00:05:21 2m:4s
21 130 LOUDA MAREK Hoši 16 CZE 00:05:25 2m:8s
22 201 Atanasov Christian Hoši 17 CZE 00:05:26 2m:9s
23 70 Hellich Daniel Hoši 18 CZE 00:05:29 2m:12s
24 228 Matějková Emma Dívky 6 CZE 00:05:42 2m:25s
25 27 Doležal Jakub Hoši 19 CZE 00:05:56 2m:39s
26 72 Slíva Slávek Hoši 20 CZE 00:06:00 2m:43s
27 5215 Krejčíková Kateřina Dívky 7 emp 00:06:03 2m:46s
28 86 Hradcová Nella Dívky 8 CZE 00:06:05 2m:48s
29 218 Brychta David Hoši 21 CZE 00:06:06 2m:49s
30 109 Jisa Jachym Hoši 22 CZE 00:06:07 2m:50s
31 189 Zelňák Jakub Hoši 23 CZE 00:06:09 2m:52s
32 46 Vlčková Adéla Dívky 9 CZE 00:06:15 2m:58s
33 163 Štěch Jan Hoši 24 CZE 00:06:16 2m:59s
34 90 Hasman Václav Hoši 25 CZE 00:06:20 3m:3s
35 170 Štěpánek Jáchym Hoši 26 CZE 00:06:30 3m:13s
36 57 Winzigová Anna Dívky 10 CZE 00:07:02 3m:45s
37 226 Havlová Vanesa Dívky 11 CZE 00:07:25 4m:8s
38 94 Kubištová Beáta Dívky 12 CZE 00:08:37 5m:20s
32767 9 Koppová Diana Dívky 32767 CZE   -
32767 13 Valo Filip Hoši 32767 CZE   -
32767 16 Kindl Petr Hoši 32767 CZE   -
32767 18 Frčková Beata Dívky 32767 CZE   -
32767 26 Bouazra Maya Dívky 32767 CZE   -
32767 108 Podešva Patrik Hoši 32767 CZE   -
32767 216 Frey Olivia Hoši 32767 CZE   -

3km Mladší žáci 2006-2007

ZÁVODNÍKŮ

25

PRŮMĚRNÝ ČAS

7m:4s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

25.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:21s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

POČASÍ

18 °C

MUŽŮ

14 startujících

ŽEN

11 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 1m:27s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 96 Rajs Josef Hoši 1 CZE 00:04:39 -
2 53 Chvojka Filip Hoši 2 CZE 00:04:58 0m:19s
3 212 Špaček Marek Hoši 3 CZE 00:05:36 0m:57s
4 196 Horák Jošt Hoši 4 emp 00:06:04 1m:25s
5 127 Nováková Daniela Dívky 1 CZE 00:06:06 1m:27s
6 69 KHAML VOJTĚCH Hoši 5 CZE 00:06:09 1m:30s
7 4 Geisler Tomáš Hoši 6 CZE 00:06:20 1m:41s
8 227 Svojše Michal Hoši 7 CZE 00:06:42 2m:3s
9 168 Mastná Marie Dívky 2 CZE 00:06:50 2m:11s
10 118 Macháčková Tereza Dívky 3 CZE 00:06:52 2m:13s
11 14 Kulev Toši Hoši 8 BUL 00:06:52 2m:13s
12 54 Brabcová Adéla Dívky 4 CZE 00:06:56 2m:17s
13 2 Hnizdil Filip Hoši 9 CZE 00:06:58 2m:19s
14 23 Karel František Hoši 10 CZE 00:07:00 2m:21s
15 234 Holcová Eliška Dívky 5 emp 00:07:08 2m:29s
16 120 Hamouz Zdeněk Hoši 11 CZE 00:07:21 2m:42s
17 98 Pavlíčková Johana Dívky 6 CZE 00:07:42 3m:3s
18 162 Šístková Stella Dívky 7 CZE 00:07:48 3m:9s
19 204 Šalomová Adéla Dívky 8 CZE 00:07:51 3m:12s
20 73 Mládek Matěj Hoši 12 CZE 00:08:07 3m:28s
21 85 Hradcová Emma Dívky 9 CZE 00:08:18 3m:39s
22 58 Winzig Jan Hoši 13 CZE 00:08:48 4m:9s
23 164 Štěchová Barbora Dívky 10 CZE 00:09:25 4m:46s
24 114 Jurková Anna Dívky 11 CZE 00:09:27 4m:48s
32767 30 Poláček Mikuláš Hoši 32767 CZE   -

3km Starší žáci 2004-2005

ZÁVODNÍKŮ

12

PRŮMĚRNÝ ČAS

5m:45s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

31.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

1m:55s

PRŮMĚRNÝ VĚK

13.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

POČASÍ

18 °C

MUŽŮ

8 startujících

ŽEN

4 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 1m:9s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 150 Pavlíček Patrik Hoši 1 CZE 00:04:16 -
2 43 Černý Patrik Hoši 2 CZE 00:04:27 0m:11s
3 122 Naxera Václav Hoši 3 CZE 00:04:39 0m:23s
4 199 Staňková Aneta Dívky 1 CZE 00:05:25 1m:9s
5 68 Percifull Austen Hoši 4 USA 00:05:43 1m:27s
6 5195 Horák Šimon Hoši 5 emp 00:05:45 1m:29s
7 119 Macháčková Eliška Dívky 2 CZE 00:06:09 1m:53s
8 28 Doležal Lukáš Hoši 6 CZE 00:06:29 2m:13s
9 77 Růžička Jáchym Hoši 7 CZE 00:06:36 2m:20s
10 169 Mastná Tereza Dívky 3 CZE 00:08:08 3m:52s
32767 31 Poláček Denis Hoši 32767 CZE   -
32767 49 Zborková Tereza Dívky 32767 CZE   -

35km

ZÁVODNÍKŮ

501

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:51m:15s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

18.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:10s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

77 let

POČASÍ

18 °C

MUŽŮ

375 startujících

ŽEN

126 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11m:58s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 14 ŠROLL Marek M49 1 CZE 01:06:08 -
2 43 Pech Martin M39 1 CZE 01:06:19 0m:11s
3 241 Tyrner Dominik M39 2 CZE 01:06:38 0m:30s
4 44 Bušek Marek M49 2 CZE 01:09:35 3m:27s
5 5 SKŮČEK Petr M49 3 CZE 01:09:53 3m:45s
6 324 Mileret Milan M18 1 CZE 01:10:11 4m:3s
7 119 Petržílka Radek M39 3 CZE 01:10:36 4m:28s
8 10 Květoň Jiří M39 4 CZE 01:10:37 4m:29s
9 2 Kučera Tomáš M49 4 CZE 01:11:09 5m:1s
10 23 SOUČEK Šimon M39 5 CZE 01:11:10 5m:2s
11 42 Urban René M49 5 CZE 01:11:13 5m:5s
12 24 ZVOLSKÝ Roman M59 1 CZE 01:11:32 5m:24s
13 15 KADLEČEK František M49 6 CZE 01:11:48 5m:40s
14 1711 Chaluš Jaroslav M39 6 CZE 01:12:48 6m:40s
15 872 Morávek Roman M18 2 CZE 01:13:02 6m:54s
16 269 Vala Jiří M39 7 CZE 01:13:09 7m:1s
17 855 Vlk Karel M39 8 CZE 01:13:44 7m:36s
18 41 Vokůrka Radek M39 9 CZE 01:13:56 7m:48s