10 km

ZÁVODNÍKŮ

296

PRŮMĚRNÝ ČAS

49m:30s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

12.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:57s

POČASÍ

16.2 °C

MUŽŮ

199 startujících

ŽEN

97 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 287 Hubl Radek M30+ 1 Lunsport/Salomon Team 00:32:24 -
2 150 Kučera Ladislav M40+ 1 Iscarex č.Třebová 00:32:43 0m:18s
3 228 Janata Milan M30+ 2 Run4fun/Salming 00:33:16 0m:51s
4 319 Exner Jakub M30+ 3 P.-Team 00:33:48 1m:23s
5 296 Čivrný Jiří M30+ 4 Semily 00:34:03 1m:38s
6 315 Hradecký Jaromír M30+ 5 Skuteč 00:35:19 2m:55s
7 282 Pleskot Ondřej M30+ 6 Czech Tri K. Team 00:35:24 2m:59s
8 184 Veber Tomáš M40+ 2 LK Tatran Chodov 00:35:30 3m:6s
9 321 Kučera Daniel M30+ 7 00:35:40 3m:15s
10 151 Koravský Roman M40+ 3 ELEVEN RUN TEAM 00:36:18 3m:53s
11 294 Honzíček Michal M30+ 8 KRB Chrudim 00:36:25 4m:0s
12 106 Tóth Tomáš M18+ 1 Vencl tým Ústí nad Orlicí 00:36:38 4m:13s
13 279 Benko Jan M40+ 4 Gomango - Hogner 00:36:51 4m:26s
14 302 Zlámal Aleš M30+ 9 Kasper-Swix Team 00:37:06 4m:41s
15 71 Tomáš Zdeněk M40+ 5 Triatlon Býšť 00:37:32 5m:7s
16 136 Tomíček Václav M18+ 2 SRTG Hradec Králové 00:37:38 5m:13s
17 82 Dufka Vladislav M18+ 3 Červený Kostelec 00:37:50 5m:25s
18 264 Vitásek Aleš M40+ 6 SRTG Mladá Boleslav 00:37:54 5m:29s
19 134 Dubják Petr M40+ 7 Jiskra Zruč nad Sázavou 00:37:55 5m:30s
20 231 Kučera Petr M18+ 4 00:37:58 5m:33s
21 152 Vacarda Vladimír M50+ 1 ELEVEN RUN TEAM 00:38:08 5m:43s
22 138 Lhota Zbyšek M30+ 10 ELEVEN RUN TEAM 00:38:14 5m:49s
23 34 Adámek Jakub M30+ 11 00:38:16 5m:51s
24 50 Frosch Petr M40+ 8 OK LOKO Pardubice 00:38:18 5m:53s
25 314 Teplý Jiří M18+ 5 AK Olomouc 00:38:20 5m:56s
26 8 Buřval Lukáš M18+ 6 00:38:27 6m:2s
27 230 Matousek Pavel M40+ 9 00:38:30 6m:5s
28 120 Metelková Táňa Z40+ 1 TJ Sokol Hradec Králové 00:38:37 6m:12s
29 143 Buršík Michal M18+ 7 00:38:42 6m:17s
30 131 Zoubek Michal M40+ 10 Poolservis 00:38:49 6m:24s
31 142 Kahl Václav M30+ 12 Magnalink, a.s. 00:39:04 6m:39s
32 219 Hak Tomáš M40+ 11 00:39:16 6m:52s
33 104 Wiedermann Ondřej M30+ 13 3D Fitness Race Team 00:39:17 6m:52s
34 251 Vítů Michal M40+ 12 SALMING RUNNING Česko 00:39:20 6m:55s
35 115 Polan Michal M30+ 14 KC Kutná Hora 00:39:33 7m:8s
36 325 Mušák Tomáš M30+ 15 Muscle Bank HK 00:39:38 7m:13s
37 188 Čeněk Jan M30+ 16 Refugees Welcome 00:39:44 7m:19s
38 241 Novotný Luděk M40+ 13 Carla.kupkolo.cz DKnL 00:39:53 7m:29s
39 73 Brádle Petr M50+ 2 Dobrá Voda u Hořic 00:40:12 7m:47s
40 174 Honegr Tomáš M30+ 17 00:40:23 7m:58s
41 118 Holub Karel M30+ 18 Run4Fun 00:40:33 8m:8s
42 205 Hrdinka Jirka M30+ 19 Run4fun 00:40:35 8m:10s
43 157 Šlambora Jakub M30+ 20 AC GoMango Högner 00:40:38 8m:13s
44 32 Harant Petr M30+ 21 Sobotka 00:40:41 8m:17s
45 240 Hejtíková Gabriela Z30+ 1 00:40:42 8m:17s
46 69 Kolar Jakub M30+ 22 00:40:45 8m:20s
47 320 Stráská Adéla Z30+ 2 Eleven run Team 00:41:04 8m:40s
48 162 Capoušek Miroslav M40+ 14 3D Fitness Race Team 00:41:10 8m:45s
49 295 Khýrová Aneta Z18+ 1 CARLAKUPKOLO.CZ 00:41:10 8m:45s
50 226 Kalousová Tereza Z18+ 2 Vencl tým Ústí nad Orlicí 00:41:10 8m:45s
51 293 Jordanov Marcel M40+ 15 CS Cargo Jičín 00:41:13 8m:48s
52 125 Červený Jakub M18+ 8 TJ Lokomotiva Trutnov 00:41:14 8m:50s
53 254 Bret Tomáš M40+ 16 Run4Fun 00:41:17 8m:52s
54 290 Bláha Milan M60+ 1 AF Křovice 00:41:22 8m:57s
55 257 Voříšek Petr M40+ 17 00:41:36 9m:12s
56 207 Bis Dalibor M40+ 18 Bullman team 00:41:48 9m:23s
57 192 Pavlík David M30+ 23 Šneci v běhu 00:42:05 9m:40s
58 211 Sláma Martin M50+ 3 SPORTVISIO Team.cz 00:42:05 9m:41s
59 316 Dvořák Jan M30+ 24 Svinary 00:42:05 9m:41s
60 266 Koutník Lumír M50+ 4 TJ Vrchlabí 00:42:13 9m:49s
61 173 Hodboď Radko M60+ 2 00:42:14 9m:50s
62 297 Dražan Tomáš M30+ 25 00:42:20 9m:56s
63 13 Trávníček Marek M40+ 19 00:42:26 10m:2s
64 65 Johan Marek M40+ 20 Městská policie Trutnov 00:42:29 10m:5s
65 234 Khýn Lukáš M18+ 9 00:42:42 10m:17s
66 22 Toman Jan M18+ 10 00:42:43 10m:19s
67 68 Číhař Tomáš M40+ 21 00:42:44 10m:19s
68 83 Fogl Marek M40+ 22 Jablonská běžecká liga - Standa tým 00:42:50 10m:26s
69 204 Firkušný Martin M30+ 26 Smiřice 00:42:55 10m:30s
70 252 Dlab Ladislav M40+ 23 00:42:57 10m:33s
71 116 Částek Michal M40+ 24 Fort SMC 00:43:01 10m:36s
72 46 Pergner Petr M50+ 5 LDN 00:43:19 10m:54s
73 308 Slovák Jiří M30+ 27 CHDP Sport Division 00:43:47 11m:23s
74 265 Otta Roman M50+ 6 Q SPORT Vrchlabí 00:43:48 11m:23s
75 75 Pospíšil Jaroslav M40+ 25 00:43:49 11m:24s
76 92 Záruba Martin M40+ 26 MěÚ DKnL 00:43:53 11m:28s
77 77 Číž Josef M40+ 27 00:44:00 11m:35s
78 102 Hájek Miroslav M30+ 28 JSDH Ústí nad Orlicí 00:44:02 11m:37s
79 29 Kačer Jan M18+ 11 Sokol Vlastibořice 00:44:06 11m:41s
80 269 Flegl Vlastimil M60+ 3 BRTEV 00:44:13 11m:48s
81 283 Louda Jan M30+ 29 Loudové 00:44:15 11m:50s
82 185 Gabriel Aleš M50+ 7 00:44:18 11m:54s
83 94 Nebeský Jakub M30+ 30 L4M Mladá Boleslav 00:44:21 11m:56s
84 206 Sobotka Vlastimil M18+ 12 00:44:29 12m:4s
85 31 Bubeníček Jiří M40+ 28 00:44:40 12m:15s
86 76 Pondělíček Petr M40+ 29 Jablonská běžecká liga - Standa tým 00:44:46 12m:22s
87 127 staffa pavel M40+ 30 sokol racice nad trotinou 00:44:49 12m:25s
88 26 Bajer Lukáš M30+ 31 00:44:51 12m:26s
89 202 Fialová Barbora Z18+ 3 00:44:52 12m:27s
90 51 Kučerová Štěpánka Z30+ 3 TJ Sokol Hradec Králové 00:44:53 12m:28s
91 307 Stejskalová Andrea Z40+ 2 Báječné ženy v běhu 00:45:18 12m:53s
92 100 Heřman Roman M40+ 31 Koruna 1822 00:45:30 13m:5s
93 172 Hodboďová Jiřina Z60+ 1 00:45:31 13m:6s
94 288 Vágner Pavel M30+ 32 00:45:37 13m:12s
95 280 Benková Romana Z40+ 3 Litomyšl 00:45:40 13m:15s
96 111 Šafářová Anna Z30+ 4 run4fun 00:46:00 13m:35s
97 198 Kopecký Aleš M40+ 32 Altus Pons 00:46:04 13m:39s
98 39 Jiruška Petr M30+ 33 00:46:06 13m:41s
99 270 Jezbera Roman M40+ 33 00:46:07 13m:42s
100 86 Pachtová Iva Z40+ 4 00:46:08 13m:43s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

97

PRŮMĚRNÝ ČAS

27m:16s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:27s

POČASÍ

16.2 °C

MUŽŮ

37 startujících

ŽEN

60 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 304 Halberštát Jan M 1 00:16:49 -
2 300 Boháč Bonifác JM 1 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 00:17:42 0m:52s
3 499 Fejk Lukáš M 2 CARLA.KUPKOLO.CZ 00:18:56 2m:6s
4 430 Vosátka Tomáš M 3 RockMachine - Cyklomax 00:19:31 2m:41s
5 310 Staněk Miroslav M 4 GLATT 00:19:33 2m:43s
6 498 Pešek Milan M 5 CARLAKUPKOLO.CZ 00:19:33 2m:43s
7 419 Dachovský Radovan M 6 Tempo Malšovice 00:19:50 3m:0s
8 467 Hochmanova Pavla Z 1 ASK Slavie 00:19:55 3m:5s
9 468 Sláma Jiří M 7 SPORTVISIO Team.cz 00:20:06 3m:16s
10 309 Kvasnička Tomáš M 8 00:20:16 3m:26s
11 464 Zakopalová Terezie Z 2 00:20:35 3m:45s
12 459 Souček Michal M 9 TJ Sokol Hradec Králové 00:20:49 3m:59s
13 491 Kubiasová kateřina Z 3 00:20:54 4m:4s
14 317 Hlavičková Nela Z 4 00:21:07 4m:17s
15 479 Broulík Luděk M 10 Jiskra Jaroměř-Potocký 00:21:13 4m:23s
16 469 Chrobák Adam M 11 00:21:27 4m:37s
17 452 Smetanová Karolína Z 5 Atletická škola Hradec Králové 00:21:30 4m:40s
18 423 Grygera Tomáš M 12 Shinda running 00:21:34 4m:44s
19 492 Nesládek Petr JM 2 Olfin Car Ski Team 00:21:49 4m:59s
20 421 Šanda Ladislav M 13 00:22:13 5m:23s
21 407 dejmkova petra Z 6 vokurka 00:22:41 5m:51s
22 476 Štěpová Adéla Z 7 00:22:44 5m:54s
23 318 Royt David M 14 00:22:54 6m:4s
24 416 Krejčová Michaela Z 8 00:23:43 6m:54s
25 472 Fischer Martin M 15 Glatt 00:24:12 7m:22s
26 490 Kořínková Tereza Z 9 00:24:16 7m:26s
27 471 Souček Daniel M 16 00:24:34 7m:44s
28 403 Bílková Jiřina Z 10 00:24:41 7m:51s
29 450 Chmelař Vítězslav M 17 00:24:48 7m:58s
30 448 Galbavá Sára Z 11 Olomouc 00:25:22 8m:32s
31 438 Blehová Michaela Z 12 AK Hradec 00:25:43 8m:53s
32 484 Valent Michal M 18 00:25:43 8m:53s
33 488 Adamec Tomáš M 19 Rugby League Club HK 00:25:54 9m:4s
34 483 Černý Pavel M 20 00:26:03 9m:13s
35 447 Galbavá Barbora JZ 1 Olomouc 00:26:03 9m:13s
36 449 Galbavý Pavel M 21 Olomouc 00:26:03 9m:13s
37 497 Víchová Petra Z 13 00:26:18 9m:28s
38 406 Kmínková Barbora JZ 2 00:26:31 9m:41s
39 460 Šťastný Jiří M 22 Glatt 00:26:40 9m:50s
40 482 Pultarová Veronika JZ 3 00:27:04 10m:14s
41 427 Svoboda Václav M 23 00:27:09 10m:19s
42 454 Mikyta Tomáš M 24 JK Roudníky 00:27:12 10m:22s
43 456 Mikytová Šárka Z 14 JK Roudníky 00:27:13 10m:23s
44 401 Novotná Lucie Z 15 00:27:14 10m:24s
45 455 Mikytová Marie Z 16 JK Roudníky 00:27:18 10m:29s
46 475 Žáček Richard JM 3 SITA CZ Jihlava 00:27:19 10m:29s
47 442 Mazániková Vendula Z 17 00:27:25 10m:35s
48 402 Majorová Kateřina Z 18 00:27:33 10m:43s
49 415 Nedvídek Daniel M 25 00:27:33 10m:43s
50 494 Čepelková Zuzana Z 19 00:27:49 10m:59s
51 437 Puchala Petr M 26 AC GoMango Hogner 00:27:55 11m:5s
52 477 Jelínková Dagmar Z 20 RUN magazine team 00:27:56 11m:6s
53 435 Dlouhá Roberta Z 21 Šlemrgang 00:27:56 11m:6s
54 446 Wernerova Denisa Z 22 Draci v Hradci 00:27:58 11m:9s
55 414 Schubertová Monika Z 23 SK ŘEKA 00:28:03 11m:13s
56 445 Hrodková Lenka Z 24 Caesarova garda 00:28:11 11m:21s
57 444 Hudrliková Vendula Z 25 00:28:11 11m:21s
58 436 Doležel Tomáš M 27 Šlemrgang 00:28:31 11m:41s
59 487 Soppe Salma Z 26 00:28:34 11m:44s
60 474 Sláma Petr M 28 00:28:42 11m:52s
61 440 Lebedínská Andrea Z 27 00:28:43 11m:53s
62 324 Kolakovský Robert M 29 Cyklomax Rockmachine 00:28:48 11m:58s
63 425 Hartmanová Žaneta Z 28 00:28:54 12m:4s
64 500 Vlašánková Nikola Z 29 00:29:04 12m:14s
65 429 Heřmanová Jana Z 30 Koruna 1822 00:29:26 12m:36s
66 439 Trojanová Alžběta Z 31 00:29:26 12m:36s
67 428 Novotná Denisa Z 32 Mokrý banditi 00:29:40 12m:50s
68 458 Kocourová Tereza Z 33 00:29:49 12m:59s
69 417 Fojtů Dája Z 34 RUM klub 00:29:53 13m:3s
70 466 Picek Karel M 30 Glatt 00:30:12 13m:22s
71 457 Mazánková Hana Z 35 JK Roudníky 00:30:12 13m:22s
72 330 Benešová Hana Z 36 00:30:13 13m:23s
73 481 Bortlová Vladimíra Z 37 SRTG Čelákovice 00:30:15 13m:25s
74 451 Hynková Lucie Z 38 Condors 00:30:30 13m:41s
75 473 Kosařová Michaela Z 39 RUN magazine team 00:30:35 13m:46s
76 489 Horák Jan JM 4 00:30:47 13m:57s
77 426 Škvrnová Zuzana Z 40 Báječné ženy v běhu 00:31:07 14m:17s
78 405 Pospíšilová Marta Z 41 00:31:17 14m:27s
79 486 Beránková Lenka JZ 4 00:31:22 14m:32s
80 434 Frýbertová Linda Z 42 Koruna 1822 00:31:31 14m:41s
81 493 Machačná Nikola Z 43 00:31:48 14m:58s
82 431 Folvarská Lucie Z 44 00:31:48 14m:58s
83 420 Jungwirth Karel M 31 00:32:37 15m:48s
84 470 Medunová Petra Z 45 00:32:58 16m:8s
85 408 Szekérová Iva Z 46 00:33:25 16m:35s
86 404 Hladíková Eva Z 47 Kubča & Sabča Lískovice 00:33:39 16m:49s
87 496 Vilímová Lenka Z 48 00:33:53 17m:3s
88 495 Vilím Aleš M 32 00:33:53 17m:3s
89 433 Kučerová Adéla JZ 5 00:33:54 17m:4s
90 485 Vecka Jonáš JZ 6 Atletika človíček 00:33:54 17m:4s
91 443 Haisová Miroslava Z 49 Wolfiho smečka 00:33:59 17m:9s
92 418 Balcarová Zdeňka Z 50 RUM klub 00:34:26 17m:37s
93 311 Nádherová Hana Z 51 HK 00:34:33 17m:43s
94 453 Frýdlová Šárka Z 52 00:35:25 18m:36s
95 329 Beneš Miroslav M 33 00:35:29 18m:39s
96 432 Wetzlerová Markéta Z 53 00:36:54 20m:4s
97 411 Bíbová Kamila Z 54 00:37:29 20m:39s

Koloběžky

ZÁVODNÍKŮ

7

PRŮMĚRNÝ ČAS

28m:10s

POČASÍ

16.2 °C

MUŽŮ

4 startujících

ŽEN

3 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1023 Drapáč Radek KM 1 Občerstvení pod mostem, Brod u Heřmanic 00:25:15 -
2 1132 Plšek Jiří KM 2 00:25:30 0m:15s
3 1122 Havrda Aleš KM 3 00:26:48 1m:33s
4 1026 Pelant Michal KM 4 Glatt 00:27:33 2m:18s
5 1117 Ceplová Andrea ZK 1 00:29:35 4m:20s
6 1048 Kubcová Šárka ZK 2 Koloběžec Pardubice 00:31:10 5m:55s
7 1130 Lipenská Erika ZK 3 00:31:25 6m:10s

Zdroj: Sport Base