10,5 km

ZÁVODNÍKŮ

96

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:1m:31s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:51s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

50 startujících

ŽEN

46 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 260 Novák Filip JM 1 RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou 00:40:06 -
2 292 Schejbal Oldřich M 1 Rafan´s Team 00:40:58 0m:51s
3 290 Fátor Jan M 2 KOB Dobruška 00:41:27 1m:21s
4 289 Bílek David JM 2 Vrbice 00:41:55 1m:48s
5 253 Paleček Ondřej JM 3 RFOBL TEAM Rychnov n. Kn. 00:42:33 2m:27s
6 257 Vašátko Marek JM 4 RFOBL Team 00:43:41 3m:35s
7 225 Novák Josef M 3 00:46:55 6m:49s
8 217 Žižka David M 4 TRX team Pardubice 00:47:41 7m:35s
9 246 Svatos Martin M 5 00:47:46 7m:40s
10 286 Štěpán Václav M 6 Bražecký mládenci 00:47:53 7m:47s
11 264 Mařík Jiří M 7 3D Fitness race team 00:48:02 7m:56s
12 294 Soukup Milan M 8 Česká Skalice 00:48:30 8m:23s
13 282 Pražák Tomáš M 9 JISKRA Hylváty - kuželky 00:49:56 9m:50s
14 212 Pavlů Adam JM 5 00:50:00 9m:53s
15 265 Novotný Luděk M 10 3D Fitness Race Team 00:50:47 10m:41s
16 222 Veselý Petr M 11 OlfinCar s.r.o. 00:51:00 10m:54s
17 226 Fujak Martin M 12 Endorfinové fretky 00:51:06 10m:59s
18 256 Doležal Lukáš M 13 00:51:10 11m:4s
19 272 Flídková Lenka Z 1 ISCAREX 00:51:25 11m:19s
20 262 Janeček Tomáš M 14 OK99 Hradec Králové 00:51:38 11m:31s
21 58 Strnad Adam M 15 3D Fitness Race Team 00:51:49 11m:43s
22 235 Stempel Adam M 16 Silvini Madshus team 00:51:51 11m:45s
23 228 Chaloupková Šárka Z 2 00:52:16 12m:10s
24 206 Boková Ivana Z 3 KOB Ústí nad Orlicí 00:52:35 12m:29s
25 240 Hovořáková Anna Z 4 DIMENSE 00:52:51 12m:44s
26 243 Ždímal Michal M 17 Ždimiators 00:53:01 12m:54s
27 271 Myška Dušan M 18 00:53:17 13m:10s
28 208 Lesák Jakub M 19 00:54:44 14m:38s
29 247 Pekař Patrik M 20 Kamarádi 00:54:47 14m:40s
30 111 Labík Martin M 21 ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 00:54:54 14m:47s
31 278 Hušková Jana Z 5 SILVINI MADSHUS TEAM 00:54:57 14m:51s
32 285 Jelen Jindřich M 22 SKI Skuhrov n. B. 00:54:59 14m:52s
33 273 Stodůlková Veronika JZ 1 TJ Pohoří 00:56:22 16m:15s
34 242 Barna Martin M 23 Ždimiators 00:56:24 16m:17s
35 275 Stašová Martina Z 6 SPIDER Porubka 00:57:16 17m:10s
36 230 Kratochvil Jan M 24 Poděbrady 00:57:31 17m:25s
37 250 Samková Lenka Z 7 00:58:25 18m:19s
38 4 Víšková Mirka Z 8 00:58:29 18m:23s
39 211 Kružberská Nikola Z 9 MARATONmama 00:58:34 18m:28s
40 214 Haase Lukáš M 25 AK Hradec 00:58:37 18m:31s
41 207 Khunova Hana Z 10 R4F 00:59:13 19m:6s
42 268 Matějů Ladislav M 26 00:59:18 19m:12s
43 229 Dufková Šárka Z 11 00:59:54 19m:47s
44 205 Zítko Petr M 27 KSK Koldín 01:00:10 20m:4s
45 254 Steiner Lukáš M 28 Veselí výletníci 01:00:27 20m:20s
46 252 Andres Zdeněk M 29 01:00:31 20m:24s
47 274 Stodůlka Libor M 30 TJ Pohoří 01:00:41 20m:35s
48 236 Hovorka Jiří M 31 MATRIX 01:01:38 21m:32s
49 259 Jindra Michal M 32 Matrix 01:02:08 22m:1s
50 209 Pávová Gabriela Z 12 Čápici 01:02:10 22m:4s
51 241 Malinová Staňka Z 13 Salming/Run4fun 01:02:19 22m:13s
52 204 Čožíková Dagmar Z 14 01:02:30 22m:23s
53 234 Šafusová Lída Z 15 SANUS 01:03:16 23m:9s
54 219 Horáková Jindra Z 16 BŽB 01:03:25 23m:18s
55 245 Svatos Martin M 33 01:03:28 23m:21s
56 255 Mikulková Radka Z 17 Glatt 01:03:28 23m:22s
57 215 Blehová Michaela Z 18 AK Hradec 01:03:44 23m:38s
58 291 Novotná Jana Z 19 Běžecký klub České spořitelny 01:04:10 24m:4s
59 261 Ješinová Lucie Z 20 01:04:16 24m:9s
60 227 Trebatická Alice Z 21 01:04:30 24m:23s
61 279 Hušek Jaroslav M 34 SILVINI MADSHUS TEAM 01:04:40 24m:33s
62 281 Hlaváček Zdeněk M 35 SKP Rychnov n. K. 01:05:20 25m:13s
63 51 Kubát Ondřej M 36 01:05:43 25m:36s
64 251 Povr Ladislav M 37 01:05:43 25m:36s
65 210 Hovorková Petra Z 22 01:05:50 25m:44s
66 220 Schubertová Monika Z 23 SK ŘEKA 01:05:55 25m:49s
67 287 Šofrová Pavla Z 24 01:07:12 27m:5s
68 263 Kolovrátník Jiří M 38 JIROUS 01:07:20 27m:13s
69 288 Šelepinová Daniela Z 25 01:07:21 27m:15s
70 203 Škeříková Pavla Z 26 Zahrádkáři Svatý Jiří 01:07:32 27m:25s
71 213 Křepelka Karel M 39 Pro radost 01:07:40 27m:34s
72 44 Jakeschová Jana Z 27 Rozběháme Ústí nad Orlicí 01:07:57 27m:51s
73 244 Koďousová Veronika JZ 2 01:08:17 28m:11s
74 239 rolkova pavlina Z 28 Rolčata 01:08:54 28m:47s
75 224 Šinkovská Olga Z 29 SPORTVISIO TEAM 01:08:54 28m:47s
76 270 Koubová Marcela Z 30 01:09:04 28m:58s
77 233 Čápová Kateřina Z 31 01:09:07 29m:0s
78 293 Mikulecká Radana Z 32 01:09:20 29m:13s
79 221 Dlabáčková Miroslava Z 33 Zdravka team 01:10:19 30m:12s
80 266 Volejník Zdeněk M 40 01:10:25 30m:19s
81 237 Kučerová Jaroslava Z 34 01:10:47 30m:40s
82 231 Šejnohová Monika Z 35 01:10:47 30m:40s
83 277 Blahová Nikola Z 36 SPARTAN SVITAVY 01:10:49 30m:43s
84 258 BEZDÍČKOVÁ Lucie Z 37 01:10:52 30m:46s
85 223 Hartmanová Marcela Z 38 AC GoMango Hogner 01:11:16 31m:9s
86 276 Zelinka Michal M 41 SPARTAN SVITAVY 01:11:19 31m:13s
87 218 Plašilová Lenka Z 39 01:13:56 33m:50s
88 248 Zavřelová Lucie Z 40 Kamarádi 01:15:50 35m:43s
89 232 Weihrauch Radek M 42 01:15:52 35m:45s
90 249 Marešová Nikola Z 41 Kamarádi 01:16:02 35m:56s
91 216 Kocourová Tereza Z 42 01:20:48 40m:42s
92 295 Folvarská Lucie Z 43 01:26:37 46m:30s
93 280 Koucký Kamil JM 6 01:26:40 46m:34s
94 284 Pražáková Veronika Z 44 01:32:54 52m:48s
95 283 Glos Petr M 43 01:32:55 52m:48s
96 238 Mikulecký Daniel M 44 MATRIX 01:36:10 56m:4s

půlmaraton

ZÁVODNÍKŮ

126

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:56m:53s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

21.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:46s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

96 startujících

ŽEN

30 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 42 Miřejovský Jiří M30+ 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 01:21:12 -
2 47 Dryml Mojmír M30+ 2 Hvězda SKP Pardubice 01:22:32 1m:20s
3 83 Petrásek Pavel M18+ 1 01:22:52 1m:39s
4 140 Šilar Zdeněk M30+ 3 RUN SPORT TEAM 01:24:21 3m:9s
5 106 Jirásek Tomáš M30+ 4 Running Stones Praha 01:29:28 8m:16s
6 19 Doucha Jiří M40+ 1 Hvězda Pardubice 01:30:25 9m:12s
7 116 Zachař František M30+ 5 01:30:50 9m:38s
8 17 Kovařík Pavel M40+ 2 01:32:17 11m:4s
9 127 Tomáš Zdeněk M40+ 3 TRIATLON Býšť 01:33:25 12m:13s
10 25 Jakeš Josef M50+ 1 Finbike 01:34:20 13m:8s
11 71 Myšák Tomáš M30+ 6 01:35:12 13m:59s
12 15 Frosch Petr M40+ 4 OK LOKO Pardubice 01:35:41 14m:29s
13 56 Minar Jan M30+ 7 01:36:12 14m:59s
14 37 Krunčík Pavel M30+ 8 SK Týniště nad Orlicí 01:36:37 15m:24s
15 26 Wiedermann Ondřej M30+ 9 3D Fitness Race Team 01:36:50 15m:38s
16 132 Nováková Barbora Z30+ 1 SOKOL Kunvald 01:36:57 15m:45s
17 22 Capoušek Miroslav M40+ 5 3D Fitness Race Team 01:37:09 15m:56s
18 135 Dušková Lenka Z30+ 2 ISCAREX Č. Třebová 01:37:13 16m:0s
19 112 Kolář Radek M40+ 6 Ulita-HobraOrienteering Broumov 01:37:13 16m:1s
20 109 Seidl Jan M30+ 10 Siko koupelny 01:38:00 16m:48s
21 85 Sochor Miloš M40+ 7 01:38:01 16m:49s
22 59 Brádle Petr M50+ 2 Dobrá Voda u Hořic 01:38:09 16m:57s
23 14 Koníček Filip M30+ 11 01:38:26 17m:14s
24 31 Šíma Jiří M30+ 12 01:39:15 18m:2s
25 145 Pánek Pavel M30+ 13 01:39:47 18m:35s
26 119 Boháč Zamoták M50+ 3 Městské Lesy V. Mýto 01:40:00 18m:47s
27 141 Zeisková Markéta Z18+ 1 01:40:14 19m:2s
28 144 Veverka Tomáš M30+ 14 Running Lions 01:40:51 19m:39s
29 49 Strnad Tomáš M40+ 8 3D Fitness Race Team 01:41:01 19m:49s
30 97 Harkabuz Ondrej M40+ 9 01:41:09 19m:57s
31 117 Pavúk Jozef M40+ 10 SPIDER Porubka 01:41:13 20m:0s
32 54 Rambová Marcela Z40+ 1 AC Gomango Hogner 01:41:40 20m:28s
33 72 Suchodol Josef M50+ 4 3D Fitness Race Team 01:42:00 20m:48s
34 74 Sláma Martin M50+ 5 SPORTVISIO Team.cz 01:42:02 20m:49s
35 65 Růžička Lukáš M30+ 15 Runsport Team 01:42:19 21m:6s
36 96 Slavík Jan M40+ 11 Kačeři Chrudim 01:42:31 21m:19s
37 95 Haas Jan M30+ 16 Kasper Swix Team 01:42:43 21m:30s
38 123 Mrklovský Miroslav M40+ 12 SOKOL Kameničná 01:43:06 21m:54s
39 41 Štaigl Jindřich M50+ 6 Šneci v běhu 01:43:30 22m:18s
40 70 Vepřek Martin M18+ 2 Kolšov 01:43:46 22m:34s
41 66 Fikejs Vladimír M60+ 1 3D Fitness Race Team 01:44:17 23m:4s
42 142 Hanuš Petr M50+ 7 01:45:01 23m:48s
43 93 Mikešová Jana Z18+ 2 Sokol Nová Paka 01:45:18 24m:5s
44 143 Kalous Tomáš M50+ 8 Žamberk 01:45:35 24m:23s
45 136 Netík Ondřej M30+ 17 BATERCA 01:46:16 25m:3s
46 89 Gabriel Aleš M50+ 9 01:46:44 25m:32s
47 79 Belobrad Ivan M50+ 10 Pasivity Žamberk 01:47:17 26m:4s
48 126 Klinecká Jana Z30+ 3 MK Hlinsko 01:47:40 26m:27s
49 75 Macko Milan M40+ 13 FT UO-ČT 01:47:44 26m:31s
50 38 Koďous Leoš M40+ 14 MOP VOKO 01:47:54 26m:41s
51 63 Kostka Adam M30+ 18 01:48:17 27m:4s
52 64 Doležalová Libuše Z30+ 4 Nové Město nad Metují 01:48:23 27m:10s
53 104 Moravec Karel M30+ 19 Running Stones 01:48:47 27m:35s
54 91 Breitrová Petra Z40+ 2 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:48:59 27m:47s
55 2 Polický Tomáš M30+ 20 POLIČÁTKA 01:50:11 28m:59s
56 105 Kubíček Josef M30+ 21 01:50:19 29m:6s
57 110 Sehnal Adrien M60+ 2 Dukla Praha 01:50:49 29m:37s
58 129 Šticha Kamil M40+ 15 VINAŘI.CZ 01:52:04 30m:51s
59 32 Marek Dušan M40+ 16 01:52:30 31m:18s
60 27 Rychtera Petr M30+ 22 01:52:35 31m:23s
61 13 Smola Josef M30+ 23 Náchod 01:53:12 32m:0s
62 124 Novák Tomáš M18+ 3 01:53:29 32m:16s
63 78 Koucký Jiří M30+ 24 01:55:15 34m:2s
64 88 Stojanová Žaneta Z40+ 3 Funkční trénink Ústí,Třebová 01:56:12 35m:0s
65 48 Švorc Ondřej M30+ 25 HC Bílý Újezd 01:56:25 35m:13s
66 128 Janečková Jana Z50+ 1 01:56:40 35m:27s
67 84 Fabry Anton M30+ 26 01:56:42 35m:29s
68 36 Marschik Jan M30+ 27 CDL SYSTEM, HOSPUL 01:57:02 35m:50s
69 46 Kotek František M40+ 17 Indigo cycling team 01:57:45 36m:32s
70 133 Simon Jakub M18+ 4 Polička 01:57:53 36m:41s
71 67 Stránský Tomáš M30+ 28 01:58:04 36m:52s
72 269 Kouba Tomáš M30+ 29 SOKOL Česká Třebová 01:58:09 36m:56s
73 122 Urban Jan M40+ 18 01:58:17 37m:5s
74 40 Weisser Jan M30+ 30 01:58:29 37m:16s
75 103 Horák Jakub M18+ 5 SRTG Rychnov nad Kněžnou 01:59:06 37m:54s
76 100 Hubáček Pavel M50+ 11 01:59:15 38m:3s
77 1 Dicá Vladimír M50+ 12 Slavoj Bečov nad Teplou 01:59:29 38m:17s
78 90 Macák Ondra M30+ 31 01:59:38 38m:26s
79 6 Holingerová Eva Z30+ 5 01:59:43 38m:31s
80 115 Vincour Petr M40+ 19 Nový Bydžov 01:59:56 38m:44s
81 138 Seneta Libor M40+ 20 Dvůr Králové 02:00:22 39m:9s
82 101 Hrušková Darina Z40+ 4 ISCAREX Česká Třebová 02:00:47 39m:35s
83 35 Visek David M40+ 21 Kanada 02:01:58 40m:46s
84 120 Bubeníček Jiří M60+ 3 Skuhrov n. B. 02:02:49 41m:37s
85 24 Hanzlová Markéta Z40+ 5 Svaz českých bohémů 02:03:31 42m:19s
86 12 Janočko Miroslav M30+ 32 02:03:34 42m:22s
87 11 Pešina Jan M18+ 6 FTC Vysoké Mýto 02:03:34 42m:22s
88 81 Vrša Martin M40+ 22 Amatér Polnička 02:04:07 42m:54s
89 107 Šimerda Jiří M40+ 23 02:04:36 43m:23s
90 130 Golbach Václav M60+ 4 SK Týniště n. O. 02:04:38 43m:25s
91 137 Zatloukalová Kateřina Z18+ 3 HO RAKETY Adršpach 02:06:51 45m:38s
92 134 Simon Petr M40+ 24 Polička 02:06:52 45m:39s
93 50 Šafářová Anna Z30+ 6 run4fun 02:08:10 46m:57s
94 62 Ješina Ondřej M30+ 33 02:08:30 47m:17s
95 10 Halamka Petr M40+ 25 Squadra 02:08:37 47m:25s
96 94 Parýzek Jiří M50+ 13 02:09:19 48m:6s
97 23 Kaška Radek M40+ 26 02:10:05 48m:52s
98 118 Pokorný Vlastislav M60+ 5 Žampach 02:11:10 49m:57s
99 125 Šigut Martin M30+ 34 02:12:34 51m:21s
100 82 Bendlová Petra Z30+ 7 Bendlíci 02:13:39 52m:27s

Zdroj: Sport Base