11 km

ZÁVODNÍKŮ

142

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:1m:44s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:36s

POČASÍ

19.7 °C

MUŽŮ

65 startujících

ŽEN

77 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 558 Jor Martin M 1 Runsport Team 00:39:28 -
2 540 Lhota Zbyšek M 2 ELEVEN RUN TEAM 00:41:03 1m:34s
3 640 Lášek Tomáš M 3 00:42:18 2m:49s
4 619 Tůma Jan M 4 SKP Nymburk 00:43:17 3m:49s
5 629 Veigertová Gabriela Z 1 SK Slavia Jičín 00:43:32 4m:3s
6 630 Černý Michal M 5 PSK Olymp Praha 00:44:30 5m:1s
7 621 Fiala Lubomír M 6 L+L TEAM 00:45:08 5m:39s
8 606 Váňa Aleš M 7 - 00:45:20 5m:51s
9 638 Móro Ivo M 8 00:45:27 5m:59s
10 600 Kozáková Denisa Z 2 Hvězda Pardubice 00:45:42 6m:14s
11 598 paulů blanka Z 3 maratonstav úpice 00:47:20 7m:51s
12 633 Stránský Filip JM 1 FBK Jičín 00:47:38 8m:10s
13 536 Tomeš Jakub M 9 SWELL/Altran 00:47:47 8m:19s
14 509 Regner Tomáš M 10 Biatlon Liberec 00:48:05 8m:37s
15 570 Šturma Jiří M 11 TJ Sokol Podlázky 00:48:46 9m:18s
16 537 Hobza Martin M 12 Altran CZ 00:49:00 9m:32s
17 575 Čermák Jiří M 13 00:50:13 10m:45s
18 449 Sajdlová Jana Z 4 Žižkovský Tygři 00:50:41 11m:12s
19 562 Vida Michal M 14 Rumy na vodě 00:50:47 11m:18s
20 627 Jezbera Roman M 15 00:52:08 12m:39s
21 542 Kašpar Daniel M 16 00:52:47 13m:19s
22 616 Tomšíková Lenka Z 5 Šneček team 00:52:54 13m:25s
23 574 Kmínek Lukáš M 17 00:53:07 13m:39s
24 534 Dneboský František M 18 Terronská UTD 00:53:13 13m:44s
25 649 Žižková Eliška JZ 1 Never give up 00:53:15 13m:47s
26 552 Vraj Pavel M 19 00:53:42 14m:14s
27 518 Babovák Radim M 20 Running Man a Team 00:53:59 14m:31s
28 643 Vinš Lukáš JM 2 Olfin Car Ski Team Trutnov 00:54:12 14m:43s
29 648 Chrásková Jana Z 6 00:54:13 14m:45s
30 510 Gittlerová Jana Z 7 BK Manušice 00:54:42 15m:13s
31 548 Kolátor Aleš M 21 MTB MEL 00:54:50 15m:22s
32 576 Fraňková Alexandra Z 8 Horoguru 00:54:58 15m:29s
33 596 Kosina Petr M 22 00:55:14 15m:45s
34 604 Ryba Roman M 23 Neratovice 00:55:25 15m:57s
35 533 Andrade Telmo M 24 Terronska UTD 00:55:47 16m:18s
36 522 Vitásek Aleš M 25 SRTG Mladá Boleslav 00:55:54 16m:26s
37 592 Tichý Roman M 26 OutdoorOutsiders 00:56:06 16m:38s
38 593 Dandova Anna Z 9 OutdoorOutsiders 00:56:06 16m:38s
39 612 Janata Tomáš M 27 00:56:15 16m:47s
40 560 Pražáková Tereza Z 10 00:56:20 16m:52s
41 590 Latislavova Eva Z 11 Běháme s radostí 00:56:36 17m:8s
42 556 Pávová Gabriela Z 12 Čápici 00:56:45 17m:17s
43 566 Kazda Jan M 28 Škoda Auto a.s. 00:56:46 17m:17s
44 559 Marcincakova Karin Z 13 00:56:47 17m:18s
45 594 Brož Jan M 29 00:56:52 17m:23s
46 567 Zajíček Josef M 30 00:56:57 17m:28s
47 561 Rejha Lukáš M 31 MoroSystems 00:56:58 17m:29s
48 573 Kyselová Veronika Z 14 00:57:29 18m:1s
49 620 Pelc Matyáš JM 3 00:57:37 18m:8s
50 544 Bulíček Radek M 32 Altran CZ 00:57:44 18m:16s
51 502 Dovičín Petr M 33 BBB team (Báječní Bratři Běží) 00:58:01 18m:33s
52 520 Vondra Martin M 34 00:58:10 18m:41s
53 605 Brebera Viktor M 35 KACU GROUP 00:58:15 18m:47s
54 635 Struhár Milan M 36 00:58:16 18m:48s
55 639 Strejčková Anna Z 15 Testr Running Team 00:58:17 18m:49s
56 610 Joukalová Sysa Z 16 Cyklomax Rockmachine 00:58:20 18m:51s
57 634 Šabatka Jan M 37 00:58:50 19m:21s
58 603 Pivoňková Lenka Z 17 L+L Team 00:59:03 19m:35s
59 555 Kriesche Alena Z 18 00:59:16 19m:48s
60 642 Kocum Miroslav M 38 00:59:40 20m:12s
61 547 Kejvalová Kamila Z 19 00:59:49 20m:20s
62 583 Drbohlavová Zuzana Z 20 Jablonec n.N. 01:00:04 20m:35s
63 623 Loudová Hana Z 21 01:00:09 20m:40s
64 586 Bártová Zuzana Z 22 01:00:24 20m:56s
65 527 Kobrlová Gabriela Z 23 Lučany n. N. 01:00:52 21m:23s
66 637 Zavřel Vít JM 4 Zavři Němčice 01:00:53 21m:24s
67 650 Syrový Aleš JM 5 01:00:54 21m:25s
68 636 Hubený Jan M 39 SRTG Most 01:01:23 21m:54s
69 530 Kvasnička Jaroslav M 40 01:02:04 22m:35s
70 631 Strejcová Zuzana Z 24 Testr Running Team 01:02:05 22m:37s
71 569 Kučerová Pavla Z 25 01:02:09 22m:41s
72 611 Vrabec Jan M 41 01:02:10 22m:41s
73 624 Friml Jiří M 42 01:02:10 22m:42s
74 504 Hovorková Jana Z 26 fitMAMI 01:02:29 23m:0s
75 512 Hocková Helena Z 27 01:02:30 23m:2s
76 493 Vlachynská Kristýna Z 28 HAKI-RUN 01:02:37 23m:8s
77 644 Vilímek Petr M 43 01:02:53 23m:25s
78 525 Šámal Oldřich M 44 iQLANDIA 01:03:01 23m:33s
79 526 Vojtěch JIří M 45 01:03:02 23m:33s
80 511 Svoboda Tomáš M 46 01:03:13 23m:44s
81 532 Honzová Petra Z 29 01:03:32 24m:4s
82 599 Odehnalová Marie Z 30 01:03:38 24m:10s
83 501 Dovičín Michal M 47 BBB team (Báječní Bratři Běží) 01:03:46 24m:17s
84 538 Špatenka Jindřich M 48 Altran CZ 01:03:47 24m:18s
85 505 Smudek Jiří M 49 01:04:06 24m:38s
86 607 Čákora Lukáš M 50 01:04:27 24m:58s
87 545 Bičišťová Karolína Z 31 Altran 01:04:34 25m:6s
88 506 Nosková Daniela Z 32 D&D 01:04:35 25m:7s
89 641 Novotný Vojtěch M 51 01:04:40 25m:12s
90 579 Šinkovská Olga Z 33 SPORTVISIO TEAM 01:04:44 25m:15s
91 628 Štádlerová Kateřina Z 34 01:04:52 25m:24s
92 625 Zajíčková Hana Z 35 01:04:54 25m:26s
93 647 Šustek Radim M 52 01:04:55 25m:27s
94 646 Šustková Stárková Zuzana Z 36 01:04:55 25m:27s
95 617 Vitmajerova Petra Z 37 01:04:59 25m:31s
96 539 Krcmarova Simona Z 38 01:05:03 25m:35s
97 587 Koudelková Lucie Z 39 #GLADIATORRACETEAM 01:05:13 25m:44s
98 591 Šádková Lucie Z 40 01:05:29 26m:0s
99 589 Hápová Petra Z 41 01:05:29 26m:1s
100 523 Katolická Markéta Z 42 Sk Luštěnice 2012 01:05:33 26m:5s

půlmaraton

ZÁVODNÍKŮ

412

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:57m:40s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

21.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:47s

POČASÍ

19.7 °C

MUŽŮ

255 startujících

ŽEN

157 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 184 Pecina David M40+ 1 ELEVEN RUN TEAM 01:16:03 -
2 322 Veber Josef M40+ 2 LK Tatran Chodov 01:18:44 2m:41s
3 314 Jíšová Barbora Z18+ 1 Eleven run team 01:20:27 4m:24s
4 250 Havelka Petr M40+ 3 Eleven Run Team 01:21:35 5m:32s
5 440 Dragoun Radek M18+ 1 01:22:12 6m:9s
6 448 Lisý Tomáš M30+ 1 Silvini Madshus team 01:22:36 6m:33s
7 133 Karl Christian M18+ 2 01:22:37 6m:34s
8 444 Ulich Petr M50+ 1 MT Dobruška 01:23:25 7m:22s
9 180 Fořt Martin M50+ 2 ELEVEN RUN TEAM 01:23:53 7m:50s
10 383 Petr Jan M30+ 2 OutdoorOutsiders 01:24:14 8m:11s
11 309 Metelková Táňa Z40+ 1 TJ Sokol Hradec Králové 01:24:21 8m:18s
12 461 Brodský Vladimír M50+ 3 Jičínští Draci 01:26:43 10m:40s
13 320 Nemšák Miroslav M40+ 4 RunSport team 01:26:52 10m:49s
14 301 Picek Lukáš M30+ 3 Semily 01:26:53 10m:50s
15 442 Kocumová Zuzana Z30+ 1 Inov team 01:27:57 11m:54s
16 387 Černý Ondřej M30+ 4 Žižkovský tygři 01:28:18 12m:15s
17 280 Sofín Luděk M40+ 5 Sófa 01:28:57 12m:54s
18 395 Pelc Václav M50+ 4 OB Strakonice 01:29:21 13m:17s
19 460 Sajdl Martin M30+ 5 Žižkovský Tygři 01:29:59 13m:56s
20 18 Kubias David M30+ 6 01:30:28 14m:25s
21 426 Jánošík Juraj M40+ 6 ŠK Terchová 01:30:29 14m:26s
22 435 Bufka Zdeněk M60+ 1 AC Česká Lípa 01:31:01 14m:58s
23 66 Čermák Kryštof M30+ 7 01:31:44 15m:41s
24 222 Trop Jakub M30+ 8 PK TEAM 01:31:59 15m:56s
25 277 Knébl Ondřej M30+ 9 Malý Rohozec 01:32:10 16m:7s
26 8 Brož Michal M40+ 7 01:32:11 16m:8s
27 321 Kmošek Roman M40+ 8 01:32:11 16m:8s
28 199 Frosch Petr M40+ 9 OK LOKO Pardubice 01:32:12 16m:8s
29 366 Skalický Josef M50+ 5 ACTIVITY Lanškroun / Žichlínek 01:32:20 16m:16s
30 73 Slavík Daniel M18+ 3 01:32:29 16m:26s
31 267 Haas Jan M30+ 10 Kasper Swix Team 01:32:48 16m:45s
32 255 Brádle Petr M50+ 6 Dobrá Voda u Hořic 01:33:24 17m:21s
33 388 Pavlíček Michal M30+ 11 Svépravice 01:33:30 17m:27s
34 313 Prchal Pavel M50+ 7 GP Kolín 01:33:33 17m:30s
35 306 Sedláček Roman M50+ 8 Activity Lanškroun 01:33:44 17m:41s
36 295 Nováková Zuzana Z18+ 2 SK LOB Nová Paka 01:33:47 17m:44s
37 352 Bláha Milan M60+ 2 AF KŘOVICE 01:33:54 17m:51s
38 439 Hamral Lukáš M18+ 4 #Happy day 01:34:17 18m:14s
39 454 Tomčo Tomáš M30+ 12 Hruboskalský Canicross 01:34:20 18m:17s
40 53 Novák Martin M18+ 5 Něco vtipnýho 01:34:21 18m:18s
41 103 Čása Ladislav M40+ 10 01:34:23 18m:20s
42 39 Madejewský Radek M18+ 6 01:34:25 18m:22s
43 291 Medlik Jan M18+ 7 Nwow 01:34:52 18m:49s
44 336 Černý Jaroslav M30+ 13 Triathlete 01:35:04 19m:1s
45 211 Harant Petr M30+ 14 Sobotka 01:35:11 19m:8s
46 360 Vyhlídal Jiří M30+ 15 Altran CZ 01:35:13 19m:10s
47 285 Tůmová Dagmar Z40+ 2 Vrchlabí 01:35:24 19m:21s
48 390 Petsch Jaroslav M40+ 11 Vebrovyboudy.com 01:35:39 19m:36s
49 252 Zelenka Jaroslav M30+ 16 KSM HRÁDEK 01:35:49 19m:46s
50 452 Kraušner Jiří M40+ 12 Mono 50 01:35:59 19m:56s
51 136 Veselý Petr M30+ 17 OlfinCar s.r.o. 01:36:22 20m:19s
52 139 Starý Jan M30+ 18 01:36:23 20m:20s
53 456 Krbušek David M18+ 8 01:36:23 20m:20s
54 126 Pohlová Gabriela Z30+ 2 01:36:29 20m:26s
55 283 Ungerman Antonín M40+ 13 TJ Sokol Podlázky 01:36:50 20m:47s
56 10 Zvěřina Tomáš M40+ 14 Magna 01:37:01 20m:58s
57 311 Šlambora Jakub M30+ 19 AC GoMango Högner 01:37:17 21m:14s
58 433 Stránský Václav M40+ 15 01:37:54 21m:51s
59 384 Malík Ondřej M30+ 20 Rungo.cz 01:37:55 21m:52s
60 170 Vymlátilová Petra Z30+ 3 MENZO 01:37:55 21m:52s
61 178 Kulhavy Vaclav M40+ 16 01:38:44 22m:40s
62 279 Pospíšil Adam M40+ 17 Sokol Kněžmost Lauf Team 01:38:47 22m:44s
63 100 Říha Jan M30+ 21 01:39:12 23m:9s
64 344 Pulda Štěpán M40+ 18 01:39:12 23m:9s
65 239 Kautzký Tomáš M40+ 19 Sokol Kněžmost 01:39:21 23m:17s
66 246 Sláma Martin M50+ 9 SPORTVISIO Team.cz 01:39:22 23m:19s
67 329 Vrba Petr M40+ 20 RUN magazine team 01:39:26 23m:23s
68 287 Novák Matěj M18+ 9 Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce 01:39:30 23m:27s
69 351 Král Zdeněk M50+ 10 Velké Přílepy 01:39:34 23m:30s
70 13 Valeš Lukáš M40+ 21 MáslaLiberec 01:39:41 23m:38s
71 258 Hrdinka Jirka M30+ 22 Run4fun 01:39:58 23m:55s
72 94 Kelnar Pavel M30+ 23 01:40:08 24m:5s
73 64 Matoušková Eva Z40+ 3 01:40:13 24m:10s
74 193 Pospíšil Daniel M40+ 22 01:40:15 24m:12s
75 28 Kelnar Petr M30+ 24 01:40:27 24m:24s
76 108 Zoubek Zdeněk M40+ 23 SWSL Lučany nad Nisou 01:40:30 24m:27s
77 412 Kasal Zdeněk M30+ 25 Bakajda Harrachov 01:40:52 24m:49s
78 323 Bohumil Drbohlav M50+ 11 Drbani 01:40:53 24m:50s
79 3 Balušík Michal M40+ 24 KČT Nový Bydžov 01:40:56 24m:53s
80 324 Vojteková Michaela Z18+ 3 Hodkovice nad Mohelkou 01:40:58 24m:55s
81 32 Kelnar Radim M30+ 26 01:41:03 25m:0s
82 137 Zavřelová Barbora Z18+ 4 Zavři Němčice 01:41:22 25m:19s
83 358 Karásek Václav M18+ 10 LKP 01:41:35 25m:32s
84 341 Pullman Miroslav M60+ 3 Jablonec nad Nisou 01:41:47 25m:44s
85 346 Daďourková Helena Z40+ 4 01:41:48 25m:45s
86 432 Kolomazník Michal M30+ 27 01:41:57 25m:54s
87 84 Konečný Filip M30+ 28 01:42:01 25m:58s
88 235 Šolta Marcel M40+ 25 SRTG Strupčice 01:42:32 26m:29s
89 230 Beneš Jiří M30+ 29 STETSON RK 01:42:40 26m:37s
90 9 Jiřička Miloš M40+ 26 01:42:44 26m:41s
91 210 Půlpán Roman M50+ 12 KOB Choceň 01:42:53 26m:50s
92 218 Troller Tomáš M40+ 27 01:42:57 26m:53s
93 362 Boháč Jan M30+ 30 RUN4FUN 01:43:00 26m:57s
94 284 Věchet Ladislav M40+ 28 Česká Lípa 01:43:06 27m:3s
95 335 Lištinský Roman M30+ 31 01:43:22 27m:19s
96 181 Malíková Klára Z30+ 4 Hakuna Matata 01:43:24 27m:21s
97 82 Rejchrt Milan M40+ 29 01:43:35 27m:32s
98 421 Kuttich Martin M50+ 13 Lanškroun 01:43:51 27m:48s
99 144 Imlauf Pavel M30+ 32 Hattrick Wanderers 01:44:08 28m:5s
100 364 Wiedeman René M40+ 30 Sokol Podlázky 01:44:25 28m:22s

Zdroj: Sport Base