8 km

ZÁVODNÍKŮ

264

PRŮMĚRNÝ ČAS

43m:16s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:24s

PRŮMĚRNÝ VĚK

36.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

71 let

POČASÍ

-1.1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 267 Hrabovský Zdeněk M30 1 00:28:45 -
2 268 Dobeš Václav M30 2 UNS Kyjov 00:29:09 -
3 288 Dufek Jan M40 1 Fitness Freedom RT Hustopeče 00:29:12 -
4 3 Kočíb Jan M30 3 Štefko Running Team 00:30:22 -
5 52 Flajžík Erik M30 4 Holíč 00:30:25 0m:3s
6 15 Barbořík Jan M30 5 Elite Sport Max Team 00:30:33 0m:11s
7 18 Bednář Richard M30 6 Night run team 00:31:35 1m:13s
8 278 Šindelář Ondřej M30 7 ELITE Sport Team 00:31:58 1m:35s
9 214 Švábenský Jan M30 8 Team Jeseníky 00:32:52 2m:30s
10 197 Singr Martin M30 9 SKP Nymburk 00:33:03 2m:41s
11 283 Kohnová Lenka Z30 1 Běhej Brno com - Salming 00:33:06 2m:44s
12 40 Daneš Martin M30 10 GUMOTEX Břeclav 00:33:07 2m:45s
13 232 Vintrlík Miloš M30 11 Běžci z břeclavských rovin 00:33:18 2m:56s
14 215 Švec Miroslav M50 1 00:33:39 3m:17s
15 169 Petrů Roman M40 2 innogy 00:33:43 3m:21s
16 121 Lettava Marek M30 12 00:33:48 3m:26s
17 264 Zubo Daniel M40 3 Nová Dubnica 00:33:53 3m:31s
18 43 Doležal Jan M30 13 Brtníci 00:34:04 3m:42s
19 131 Marek Vojtěch M30 14 SK Svěrák 00:34:09 3m:47s
20 266 Tomeček Jaroslav M40 4 Běhej Brno com 00:34:13 3m:51s
21 81 Jordánová Pavlína Z30 2 00:34:22 4m:0s
22 287 Šašek Michal M30 15 00:34:27 4m:5s
23 200 Skyba Martin M50 2 BehejBrno.com 00:34:28 4m:6s
24 91 Komrska Petr M30 16 HO Vizsla Team 00:34:32 4m:10s
25 234 Vlachová Hutová Eliška Z30 3 Běžecky klub Brno 00:34:37 4m:15s
26 154 Odvářka Libor M40 5 Mizuno - fitness freedom race team 00:34:44 4m:22s
27 49 Fichte Ludwig M30 17 00:34:46 4m:24s
28 80 Jonáš Martin M30 18 Edelstahl Poldi 00:34:46 4m:24s
29 19 Bednář Zbyněk M40 6 00:35:08 4m:46s
30 60 Hanudeľ Dávid M40 7 Lion Deaf 00:35:14 4m:52s
31 59 Hájek Jiří M30 19 00:35:15 4m:53s
32 150 Netolický Kamil M30 20 Spartan Race Training Group Vyškov 00:35:26 5m:4s
33 53 gajdoš jiri M50 3 MK PROSTĚJOV 00:35:34 5m:12s
34 284 Krška Martin M30 21 Banana Queen Pamela Team 00:35:45 5m:23s
35 71 Hráček Radim M40 8 Team Kámen dekor 00:35:57 5m:34s
36 219 Tomeš Adam M30 22 TJ Sokol Moravský Písek 00:36:04 5m:41s
37 61 Hejda Lukáš M30 23 Solucion s.r.o. 00:36:07 5m:45s
38 202 Smutná Jana Z30 4 WilliJemSe 00:36:09 5m:47s
39 153 Odehnalová Klára Z30 5 00:36:16 5m:54s
40 123 Lozhnikov Pavel M40 9 Yunomsk.RU 00:36:18 5m:56s
41 275 Bittner Josef M40 10 RSFK 00:36:20 5m:57s
42 36 Copple Shaun M30 24 RFYL 00:36:26 6m:4s
43 225 Vajdík Dominik M30 25 00:36:37 6m:15s
44 277 Závodník Milan M40 11 EXTRA - BRNO 00:36:46 6m:24s
45 151 Novotná Lucie Z40 1 Mizuno - RSFK 00:36:59 6m:36s
46 39 Daněk Milan M40 12 00:37:08 6m:46s
47 146 Nachtneblová Kristina Z40 2 00:37:15 6m:53s
48 111 Kuruc Viktor M30 26 00:37:18 6m:56s
49 258 Polách Jakub M30 27 AČR 00:37:19 6m:56s
50 261 Lupečka Oldřich M30 28 Old boys 00:37:19 6m:57s
51 262 Hanák Albík M60 1 AC Moravská Slavia Brno 00:37:32 7m:10s
52 290 Šafránek Martin M30 29 Jamajka Kojetín 00:37:34 7m:12s
53 87 Kohout Jan M30 30 SDH VĚŽ 00:37:34 7m:12s
54 257 Popela Pavel M30 31 SDH věž 00:37:36 7m:14s
55 292 Šafránek Michal M30 32 Jamajka Kojetín 00:37:41 7m:19s
56 212 Šrámek Petr M30 33 DCKM 00:37:59 7m:37s
57 46 Dvořák Jirka M40 13 Atletic Třebíč 00:38:07 7m:45s
58 285 Čefelín František M30 34 Orel Kuřim 00:38:11 7m:49s
59 144 Műllerová Kateřina Z30 6 Night Run Team 00:38:12 7m:50s
60 72 Hrazdil Jiří M30 35 00:38:14 7m:52s
61 126 Lukovský Roman M40 14 SRTG Podluží 00:38:35 8m:13s
62 294 Horniaková Zita Z40 3 Sportisimo Hvězdy 00:38:42 8m:20s
63 101 Krejzlik Pavel M50 4 00:38:42 8m:20s
64 137 Masař Marek M30 36 Florbal Šaratice 00:38:47 8m:25s
65 248 Čírtek Michal M30 37 00:39:00 8m:38s
66 110 Kura Jakub M30 38 eWRC.cz 00:39:02 8m:40s
67 198 Skoupá Vendula Z30 7 00:39:03 8m:41s
68 57 Gruber Jan M30 39 Notino.cz 00:39:04 8m:42s
69 253 Souček Tomáš M30 40 Rabbits Znojmo 00:39:08 8m:46s
70 272 Vohlídková Kristýna Z40 4 00:39:12 8m:49s
71 106 Kučka Jan M40 15 BOJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 00:39:13 8m:51s
72 167 Pelka Radek M40 16 00:39:17 8m:55s
73 181 Pruša Michal M30 41 00:39:28 9m:6s
74 245 Zošák Matúš M30 42 00:39:33 9m:10s
75 114 Kyprý Jan M40 17 Winners Nový Šaldorf 00:39:37 9m:15s
76 172 Pikulík Tomáš M30 43 Direct Marketing 00:39:37 9m:15s
77 188 Řičánek Jiří M30 44 00:39:46 9m:24s
78 259 Altrichter Adam M30 45 AČR 00:39:46 9m:24s
79 102 Krist Ondřej M30 46 00:40:03 9m:41s
80 164 Pauser Miroslav M30 47 Rodina Pauser 00:40:11 9m:49s
81 37 Čech Josef M30 48 00:40:14 9m:52s
82 45 Dopitová Simona Z30 8 00:40:16 9m:54s
83 11 Andel Michal M30 49 00:40:18 9m:56s
84 96 Koumar Franišek M30 50 00:40:19 9m:57s
85 265 Pavlov Josef M40 18 Bratislava 00:40:20 9m:58s
86 271 Divácký Přemysl M60 2 MS BRNO 00:40:20 9m:58s
87 140 Michálek Martin M30 51 WilliJemSe 00:40:20 9m:58s
88 226 Vala Václav M30 52 Rabbits 00:40:21 9m:59s
89 193 Sem Antonín M40 19 SRTG Břeclav 00:40:24 10m:2s
90 201 Smrčkova Jana Z50 1 Mizuno - RSFK 00:40:26 10m:4s
91 21 Benka Lukas M30 53 Superbeast Extreme Pro Running Team 00:40:34 10m:12s
92 32 Bulín Jakub M30 54 Rabbits Znojmo 00:40:45 10m:23s
93 208 Šamberger Karel M60 3 Gerlov 00:40:50 10m:28s
94 129 Malý David M30 55 TEAM DAVID 00:40:51 10m:29s
95 227 Valeš Ondřej M30 56 WilliJemSe 00:40:55 10m:33s
96 204 Suková Zdeňka Z30 9 00:40:59 10m:37s
97 12 Andrš Petr M30 57 OB TJ Sokol Žamberk 00:41:01 10m:39s
98 147 Narovec David M30 58 00:41:03 10m:41s
99 171 Petřek Zdenek M60 4 Sokol Bohuňovice 00:41:04 10m:42s
100 133 Maršálek Tomáš M40 20 SRTG Podluží 00:41:04 10m:42s

4 km

ZÁVODNÍKŮ

166

PRŮMĚRNÝ ČAS

23m:54s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:58s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

59 let

POČASÍ

-1.1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1066 Kubínek František M 1 Mizuno - RSFK 00:13:53 -
2 1176 Říha Jaroslav JM 1 JSK Univerzita Brno 00:14:12 -
3 1175 Uher Kristián JM 2 Adidas Runners ŠKP BA 00:14:26 -
4 1004 Bejček Patrik M 2 AK Drnovice 00:14:48 -
5 1171 Očenáš Daniel JM 3 SRTG Brno 00:15:56 -
6 1091 Orság Jan JM 4 00:16:07 -
7 1133 Švábíková Lenka Z 1 CEPro Team 00:16:09 -
8 1143 Vojtíšek Tomáš M 3 AC Moravská Slavia Brno 00:16:42 -
9 1134 Urbánková Alfery Hana Z 2 AC Moravska Slavia Brno 00:16:58 -
10 1082 Mrázek Petr M 4 SK Hasiči Brno / Orel Vyškov 00:17:03 -
11 1086 Novák Lukáš M 5 00:17:10 -
12 1149 Zedek Lukáš M 6 CEPro Team 00:17:11 -
13 1123 Svoboda Patrik JM 5 00:17:27 -
14 1015 Butorová Lenka Z 3 NN1617 00:17:42 -
15 1079 Michalovic Vítězslav M 7 00:17:43 -
16 1013 Brachtlová Iveta Z 4 00:18:20 -
17 1092 Pařízek Pavel M 8 Workout Lomnice 00:18:23 -
18 1099 Prosserová Kateřina JZ 1 00:18:23 -
19 1051 Kantor Vojtěch M 9 00:18:32 -
20 1137 Valentová Kateřina Z 5 Matysík Eventing 00:18:44 -
21 1124 Šamberger Martin JM 6 Gerlov 00:19:00 -
22 1034 Hodáň Petr M 10 00:19:12 -
23 1148 Zapletal Vít M 11 00:19:37 -
24 1109 Sedlák Jaroslav M 12 CPM ZR 00:19:39 -
25 1030 Hanousek Miroslav M 13 00:19:40 -
26 1028 Hájek Jan M 14 00:19:43 -
27 1021 Dolíhal Zdeněk JM 7 K1 Florbal Židenice 00:19:52 -
28 1031 Hanousková Martina Z 6 00:20:07 -
29 1116 Slapnikova Miroslava Z 7 00:20:13 -
30 1029 Haman Ondřej JM 8 CPM ZR 00:20:15 -
31 1146 Vrablik Ladislav M 15 00:20:17 -
32 1117 Smolík Stanislav M 16 00:20:19 -
33 1026 Grabovský Jakub M 17 00:20:28 -
34 1145 Vozar Marek M 18 00:20:33 -
35 1131 Šteffek František M 19 00:20:34 -
36 1014 Břeská Hana Z 8 00:20:58 -
37 1048 Januš Martin M 20 00:21:00 -
38 1011 Bohatá Tereza Z 9 00:21:04 -
39 1009 Blahutová Barbora Z 10 Rozběháme Hradec Králové a okolí 00:21:04 -
40 1151 Tronečková Lenka Z 11 00:21:06 -
41 1058 Koplík Stanislav M 21 00:21:20 -
42 1008 Bílková Jiřina Z 12 00:21:23 -
43 1070 kupka marcel M 22 00:21:23 -
44 1144 Vošterová Regina Z 13 00:21:23 -
45 1085 Nosková Zuzka Z 14 Adidas Runners Bratislava 00:21:38 -
46 1150 Zelená Kateřina Z 15 00:21:38 -
47 1172 Hořínek Michal M 23 00:21:39 -
48 1035 Hodáňová Adéla JZ 2 00:21:39 -
49 1018 Cekulová Adéla JZ 3 00:21:39 -
50 1115 Skuček Antonín M 24 00:21:40 -
51 1076 Maršálková Magdalena JZ 4 00:21:40 -
52 1044 Chmelařová Barbora Z 16 NN1617 00:21:44 -
53 1118 Spáčil Pavel M 25 00:21:51 -
54 1177 Machala Miroslav M 26 00:21:57 -
55 1039 Hrazdírová Markéta Z 17 00:21:59 -
56 1074 Maresova Vera Z 18 jsemtvujnovykamarad.cz 00:22:00 -
57 1162 Kunc Richard M 27 00:22:05 -
58 1125 Šebková Iva Z 19 Mizuno - RSFK 00:22:11 -
59 1049 Juránek František M 28 00:22:14 -
60 1002 Barboříková Lenka Z 20 00:22:20 -
61 1000 Alexová Barbora Z 21 00:22:25 -
62 1173 Macková Markéta Z 22 OREL Kuřim 00:22:25 0m:0s
63 1167 Muranská Blanka Z 23 SVVAT 00:22:27 0m:2s
64 1056 Kočí Adela JZ 5 00:22:35 0m:10s
65 1112 Skácel Vlastimil M 29 00:22:35 0m:10s
66 1132 Štěpánková Lucie JZ 6 00:22:38 0m:13s
67 1012 Brablecová Soňa Z 24 sama za sebe 00:22:43 0m:18s
68 1077 Martinková Michaela Z 25 00:22:49 0m:24s
69 1075 Marouš Jiří M 30 SRTG Blansko 00:22:57 0m:32s
70 1057 Konečná Anna JZ 7 00:22:58 0m:33s
71 1174 Švarcová Alena JZ 8 00:22:58 0m:33s
72 1064 Křupková Lenka Z 26 00:22:59 0m:34s
73 1010 Bodnarova Alena Z 27 00:22:59 0m:34s
74 1060 Krajíček Jakub JM 9 00:23:00 0m:35s
75 1020 Dolíhal Vojtěch JM 10 K1 Florbal Židenice 00:23:09 0m:44s
76 1037 Horská Lucie Z 28 00:23:10 0m:45s
77 1113 Skácelová Alena Z 29 00:23:12 0m:47s
78 1084 Musilová Kamila Z 30 00:23:28 1m:3s
79 1003 Begunova Oxana Z 31 00:23:33 1m:8s
80 1102 Ravčuková Markéta Z 32 Dream Team 00:23:35 1m:10s
81 1101 Ratiborská Silvie Z 33 Dream Team 00:23:35 1m:10s
82 1119 Stanislav Michal M 31 00:23:37 1m:12s
83 1158 Moreira Caio M 32 UNB 00:23:45 1m:20s
84 1089 Novotná Šárka Z 34 00:23:49 1m:24s
85 1053 Klimova Lada Z 35 00:23:53 1m:28s
86 1038 Hošková Soňa Z 36 00:23:53 1m:28s
87 1068 Kulíšková Veronika Z 37 innogy 00:23:54 1m:29s
88 1005 Bělohlávková Jana Z 38 innogy 00:23:54 1m:29s
89 1090 Ondrejková Zuzana Z 39 00:23:58 1m:33s
90 1016 Camacho Adrian JM 11 00:24:01 1m:36s
91 1106 Řiháčková Tereza Z 40 00:24:02 1m:37s
92 1065 Kubačka Jan M 33 00:24:03 1m:38s
93 1107 Říkovská Eliška Z 41 SK Kyselovice 00:24:03 1m:38s
94 1033 Helenčíková Šárka Z 42 00:24:29 2m:4s
95 1055 Kobertová Vendula Z 43 00:24:35 2m:10s
96 1168 Matoušková Jana Z 44 00:24:39 2m:14s
97 1104 Rumplík Jakub JM 12 00:24:42 2m:17s
98 1161 Kuncová Barbora JZ 9 Favorit Brno 00:24:42 2m:17s
99 1135 Urbanova Veronika Z 45 00:24:43 2m:18s
100 1027 Gritzová Martina Z 46 00:24:47 2m:22s

400 m

ZÁVODNÍKŮ

27

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:50s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

-1.1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2066 Kupka Denis DM8 1 00:01:01 -
2 2097 Andel Jakub DM8 2 00:01:05 -
3 2060 Krejčík Kryštof DM8 3 AHA Vyškov 00:01:09 -
4 2062 Štecová Nela DZ8 1 ZŠ Nesovice 00:01:10 0m:1s
5 2123 Urbánek Filip DM8 4 00:01:13 0m:3s
6 2082 Slezáková Klaudie DZ8 2 AK Kuřim 00:01:13 0m:4s
7 2098 Kopčo David DM8 5 00:01:13 0m:4s
8 2108 Odvárková Lucie DZ8 3 MIZUNO 00:01:14 0m:4s
9 2085 Černý Dominik DM8 6 Orel Vyškov 00:01:17 0m:7s
10 2125 Melichar Tomáš DM8 7 Suchdol nad Odrou 00:01:19 0m:9s
11 2081 Kučková Elen DZ6 1 BOJ ŽDAR NAD SÁZAVOU 00:01:20 0m:10s
12 2124 Hrašnová Sophinka DZ8 4 00:01:29 0m:19s
13 2100 Satlawa Paulina DZ6 2 00:01:31 0m:21s
14 2104 Klímová Sofie Hana DZ8 5 00:01:34 0m:25s
15 2096 Andel Marek DM6 1 00:01:38 0m:28s
16 2103 Klíma Tobias DM6 2 00:01:40 0m:30s
17 2115 Malá Beáta DZ8 6 00:01:43 0m:34s
18 2117 Žaloudek Petr DM6 3 00:01:47 0m:38s
19 2064 Šmíd Jakub DM6 4 00:01:48 0m:39s
20 2122 Urbánek Albert DM6 5 00:02:18 1m:8s
21 2093 Verták Lukáš DM6 6 00:02:42 1m:32s
22 2111 Breznaiová Julianna DZ6 3 00:02:46 1m:36s
23 2110 Breznai Kristof DM6 7 00:02:48 1m:38s
24 2063 Dostál Aleš DM6 8 00:02:54 1m:44s
25 2088 Vystrčilová Ema DZ6 4 Rabbits Znojmo 00:02:55 1m:46s
26 2094 Mazalová Bára DZ6 5 00:03:20 2m:11s
27 2119 Křivka Jonáš DM6 9 00:03:31 2m:22s

800 m

ZÁVODNÍKŮ

33

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:29s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

-1.1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2065 Kupka Daniel DM14 1 00:02:24 -
2 2072 Kupka Dominik DM10 1 00:02:41 -
3 2121 Kubinová Adéla DZ14 1 00:02:44 -
4 2120 Chovan Sofie DZ12 1 AC Moravska Slavia 00:02:47 -
5 2095 Haidlovská Sofie DZ10 1 AC TRACK AND FIELD 00:02:53 0m:6s
6 2114 Provazníková Tezera DZ12 2 00:02:53 0m:6s
7 2080 Kučka Martin DM10 2 BOJ ŽDAR NAD SÁZAVOU 00:02:59 0m:12s
8 2079 Šebková Kateřina DZ14 2 ASK Blansko 00:03:00 0m:12s
9 2074 Aubrecht Lukáš DM12 1 00:03:01 0m:14s
10 2118 Holá Monika DZ10 2 MoravskáSlavia 00:03:01 0m:14s
11 2090 Novotná Kateřina DZ10 3 KP Basket Brno 00:03:02 0m:14s
12 2112 Zezůlka Jeník DM10 3 00:03:04 0m:17s
13 2109 Odvárková Lenka DZ12 3 MIZUNO 00:03:06 0m:18s
14 2106 Plánský Oliver DM12 2 Rabbits 00:03:06 0m:19s
15 2084 Fišerová Tereza DZ12 4 00:03:09 0m:22s
16 2105 Plánský Kristian DM10 4 Rabbits 00:03:22 0m:35s
17 2089 Gritzová Eliška DZ10 4 00:03:23 0m:35s
18 2113 Provazníková Zuzana DZ12 5 00:03:27 0m:40s
19 2126 Petrů Vojtěch DM10 5 00:03:28 0m:41s
20 2077 Zachara Denis DM12 3 00:03:38 0m:51s
21 2107 Polívka Antonín DM14 2 00:03:38 0m:51s
22 2073 Malík Michal DM10 6 ZŠ Nesovice 00:03:40 0m:52s
23 2078 Zachrla Roman DM12 4 ZŠ Nesovice 00:03:50 1m:3s
24 2099 Polívková Anna DZ12 6 00:03:57 1m:9s
25 2087 Houšková Helena DZ14 3 FREERUN Mattoni 00:04:01 1m:14s
26 2076 Kociánová Eliška DZ12 7 00:04:08 1m:21s
27 2091 Ondrejka Patrik DM10 7 00:04:11 1m:23s
28 2083 Slezáková Barbora DZ10 5 AK Kuřim 00:04:15 1m:27s
29 2086 Šebek Jakub Jan DM12 5 Šneci v běhu 00:04:17 1m:30s
30 2102 Klímová Karolína Lada DZ12 8 00:04:20 1m:33s
31 2116 Malý Nikolas DM10 8 00:04:32 1m:45s
32 2092 Vertáková Lucia DZ10 6 00:04:35 1m:48s
33 2075 Hojačová Denisa DZ12 9 00:04:39 1m:52s

Zdroj: Sport Base