400 m

ZÁVODNÍKŮ

28

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:59s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

3 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

2 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2059 Mazáč Michal DM8 1 00:02:16 -
2 2002 Kupka Denis DM8 2 00:02:26 -
3 2045 Kočvara Tobiáš DM8 3 00:02:45 0m:18s
4 2009 Giecková Eliška DZ8 1 AK Bohumín 00:02:54 0m:27s
5 2064 Hrouzová Nikola DZ8 2 00:03:06 0m:39s
6 2010 Souček Tobias DM8 4 00:03:06 0m:40s
7 2037 Juřicová Veronika DZ8 3 00:03:08 0m:42s
8 2054 Lischka Matěj DM8 5 00:03:20 0m:53s
9 2007 Sekera Štěpán DM6 1 00:03:23 0m:56s
10 2015 Kijonková Lucie DZ8 4 00:03:24 0m:57s
11 2031 Nikel Jan DM6 2 00:03:26 0m:59s
12 2042 Konečný Lukáš DM8 6 00:03:26 0m:59s
13 2067 Sládečková Nikola DZ8 5 Když nemůžeš tak přidej 00:03:26 1m:0s
14 2041 Walder Michael DM6 3 00:03:27 1m:0s
15 2043 Konečný Dominik DM8 7 00:03:27 1m:0s
16 2036 Juřicová Viktorie DZ8 6 00:03:29 1m:2s
17 2040 Walder Daniel DM8 8 00:03:29 1m:2s
18 2021 Gavláková Klaudie DZ6 1 00:03:30 1m:4s
19 2012 Bůžková Nikola DZ8 7 Luigino.cz 00:03:34 1m:7s
20 2019 Černý Dominik DM8 9 Orel Vyškov 00:03:34 1m:8s
21 2061 Tydlačka Šimon DM6 4 00:03:38 1m:12s
22 2035 Minaříková Emilie DZ6 2 00:04:09 1m:42s
23 2005 Holenka Jakub DM6 5 00:04:15 1m:49s
24 2052 Balarinová Nikol DZ6 3 SOH Svoboda 00:04:20 1m:53s
25 2062 Urbanová Karolína DZ6 4 00:06:42 4m:16s
26 2070 Szakasny Tymon DM6 6 00:06:54 4m:28s
27 2033 Lón Jiří DM6 7 00:07:36 5m:9s
28 2069 Zeman Teodor DM6 8 00:09:13 6m:47s

800 m

ZÁVODNÍKŮ

44

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:52s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

2 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2003 Kupka Daniel DM14 1 00:02:54 -
2 2023 Gajdoš Adam DM14 2 K.B. MORAVIA 00:02:57 -
3 2030 Přibyl Jan DM14 3 00:02:59 -
4 2017 Kouba Jáchym DM14 4 SK Přerov 00:03:01 -
5 2024 Svačina Marian DM14 5 K.B. MORAVIA 00:03:08 -
6 2026 Mohyla Roman DM10 1 Mohyláci 00:03:16 -
7 2055 Bordovský Adam DM14 6 Borďáci 00:03:20 -
8 2001 Kupka Dominik DM10 2 00:03:21 -
9 2056 Bordovský Jonáš DM12 1 Borďáci 00:03:22 -
10 2013 Bůžek Patrik DM12 2 Luigino.cz 00:03:24 -
11 2060 Šteflová Victoria DZ10 1 Atletika Poruba 00:03:25 -
12 2018 Kouba Jonatan DM10 3 SK Přerov 00:03:27 -
13 2032 Maňková Tereza DZ10 2 00:03:31 -
14 2050 Varyš Ríša DM12 3 00:03:31 -
15 2039 Kovář Adam DM12 4 00:03:32 -
16 2047 Lesková Vendula DZ14 1 Biatlon Moravia 00:03:34 -
17 2025 Štvrtňa David DM14 7 K.B. MORAVIA 00:03:34 -
18 2053 Hamplová Kateřina DZ12 1 SK Hranice 00:03:36 -
19 2022 Šklubal Jakub DM12 5 Biatlon Moravia 00:03:37 -
20 2049 Rybář Lukáš DM10 4 00:03:38 -
21 2066 Moravec Vojtěch DM10 5 00:03:40 -
22 2057 Jurásková Tereza DZ10 3 SK Atletika Hranice 00:03:41 -
23 2071 Kozelská Ivana DZ10 4 00:03:41 -
24 2029 Přibyl Jakub DM12 6 00:03:46 0m:4s
25 2065 Lehocká Natálie DZ12 2 AK Zlín 00:03:52 0m:11s
26 2000 Klimovský Matěj DM12 7 Janočko Academy 00:03:55 0m:13s
27 2006 Gebauerová Kateřina DZ14 2 LUIGINO.cz 00:03:59 0m:18s
28 2038 Ladková Tereza DZ12 3 00:04:05 0m:24s
29 2027 Mohyla Matěj DM10 6 Mohyláci 00:04:08 0m:27s
30 2044 Karbanová Ema DZ10 5 00:04:13 0m:31s
31 2068 Sládečková Tereza DZ10 6 Když nemůžeš tak přidej 00:04:15 0m:33s
32 2014 Kijonka Petr DM10 7 00:04:20 0m:38s
33 2058 Jurásková Natálie DZ12 4 SK Atletika Hranice 00:04:20 0m:38s
34 2020 Babincová Pavlína DZ12 5 SDH Dolní Bečva 00:04:22 0m:40s
35 2051 Varyšová Terezka DZ10 7 00:04:22 0m:41s
36 2016 Smetanová Sára DZ10 8 00:04:24 0m:42s
37 2046 Šafarčík Jakub DM10 8 00:04:26 0m:44s
38 2063 Čechová Denisa DZ10 9 00:04:29 0m:48s
39 2034 MINAŘÍK Matyaš DM10 9 00:04:35 0m:54s
40 2028 Volf Jan DM14 8 00:04:36 0m:54s
41 2048 Lisníková Tereza DZ10 10 Ostrava 00:04:43 1m:1s
42 2004 Doležal Viktor DM10 10 00:04:44 1m:2s
43 2008 Sekerová Johana DZ10 11 00:04:52 1m:10s
44 2011 Zažírej Jakub DM10 11 00:05:14 1m:33s

4 km

ZÁVODNÍKŮ

265

PRŮMĚRNÝ ČAS

24m:42s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:10s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

66 let

POČASÍ

2 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1285 Filip Daniel M 1 CK Continental Frenštát p. R. 00:14:22 -
2 1230 Vlček Michal M 2 Los Amateros MTB Bílovec 00:14:24 -
3 1258 Prus Roman JM 1 PRUSOVA TROJKA 00:15:45 -
4 1144 Navrátil David M 3 Blackcard 00:15:52 -
5 1241 Zedek Lukáš M 4 CEPro Team 00:17:09 -
6 1113 Kuffa Kamil M 5 00:17:12 -
7 1044 Hák Michael JM 2 00:17:12 -
8 1229 Vlachynský Jaroslav M 6 OCR Runners Ostrava 00:17:25 -
9 1212 Vaculík Lukáš M 7 TOKKA 00:17:39 -
10 1045 Hampl Radim M 8 Tvrdé játra 00:17:44 -
11 1263 Hrouza Michal M 9 00:17:49 -
12 1280 Popek Martin M 10 BK Ludgeřovice 00:17:50 -
13 1175 Rygel Přemysl M 11 PEPŘ 00:17:54 -
14 1197 Šenková Zuzana JZ 1 00:18:01 -
15 1262 Bernát Adam JM 3 Ivar CS Author team 00:18:01 -
16 1034 Ganaj Dalibor M 12 innogy 00:18:04 -
17 1051 Holub Milan M 13 00:18:25 -
18 1201 Teichmann Denis M 14 00:18:39 -
19 1272 Balážová Anna JZ 2 Baláž extreme team Ostrava 00:18:41 -
20 1192 Sýkorová Iva Z 1 Rozbehame Havirov 00:18:42 -
21 1186 Součková Andrea Z 2 00:18:43 -
22 1126 Londa Jiří M 15 SK Černé plíce 00:18:54 -
23 1147 Nelešovský Pavel M 16 Suché Lazce 00:18:59 -
24 1191 Stýblo Tomáš M 17 00:19:12 -
25 1077 Kalita Michal JM 4 profiq 00:19:24 -
26 1036 Gavlák Miroslav M 18 00:19:29 -
27 1071 Jaščurkovský Jiří M 19 TJ Sokol Zbyslavice 00:19:39 -
28 1277 Gaurová Barbara JZ 3 00:19:49 -
29 1237 Wiechecová Nela Z 3 innogy 00:19:52 -
30 1282 Dupkala Jakub M 20 Kia Motors Slovakia 00:19:52 -
31 1273 Willaschková Hana Z 4 00:19:56 -
32 1218 Varyšová Jana Z 5 00:20:01 -
33 1025 Drahošan Pavel M 21 00:20:01 -
34 1276 Skoupý Libor M 22 běžecké zavody.info 00:20:14 -
35 1115 kupka marcel M 23 00:20:16 -
36 1066 Jančarová Martina JZ 4 00:20:17 -
37 1261 Janočko Pavel M 24 SK Černé Plíce 00:20:17 -
38 1127 Lukešová Stanislava Z 6 OCR Runners Ostrava 00:20:22 -
39 1153 Nowak Rudolf M 25 00:20:26 -
40 1007 Bena Tomáš M 26 SDH SVOBODA 00:20:28 -
41 1236 Walderová Eva Z 7 Zasloužilé matky 00:20:34 -
42 1083 Koběluš Jaromír M 27 00:20:36 -
43 1242 Znoj Jiří M 28 profiq 00:20:38 -
44 1014 Cekulová Adéla JZ 5 00:20:40 -
45 1003 Baláš Jiří M 29 Jäger team 00:20:48 -
46 1103 Krečmerová Kateřina Z 8 00:20:52 -
47 1220 Vašková Petra Z 9 00:20:57 -
48 1251 Cendelín Jindřich M 30 00:20:57 -
49 1232 Vojkovská Daniela Z 10 00:20:59 -
50 1022 Dorňáková Vladimira Z 11 00:21:01 -
51 1078 Kanócz Martin JM 5 profiq 00:21:08 -
52 1169 Reitšmíd Jiří JM 6 Rychvald 00:21:19 -
53 1205 Toman Daniel M 31 00:21:35 -
54 1161 Popková Žaneta Z 12 innogy 00:21:35 -
55 1053 Horák Martin M 32 00:21:39 -
56 1060 Hudeček Tomáš M 33 Sportovcy jak cYp 00:21:39 -
57 1228 Vítovec Radovan M 34 00:21:39 -
58 1233 Volná Karolina JZ 6 Biatlon Moravia 00:21:44 -
59 1207 Tomanec Kamil M 35 00:21:46 -
60 1024 Dráčková Jana Z 13 00:21:52 -
61 1193 Synovcová Martina Z 14 00:21:54 -
62 1099 Králová Lucie Z 15 00:21:54 -
63 1043 Hábová Ivana JZ 7 Ayla 00:21:55 -
64 1215 Vaňková Barbora Z 16 00:21:56 -
65 1117 Kyjonková Lenka Z 17 Von a Vona 00:21:56 -
66 1095 Kotasová Kateřina Z 18 00:21:58 -
67 1152 Nováková Radka Z 19 innogy 00:22:04 -
68 1135 Mařádková Zuzana Z 20 00:22:12 -
69 1029 Dyrčíková Veronika Z 21 00:22:13 -
70 1260 Prus Ondřej JM 7 Prusova trojka 00:22:17 -
71 1238 Witke Ondřej M 36 00:22:18 -
72 1110 Kubešová Eliška JZ 8 SRTG Havířov 00:22:19 -
73 1072 Javorský Radek M 37 00:22:23 -
74 1148 Němcová Markéta Z 22 innogy 00:22:24 -
75 1167 Rašková Eva Z 23 00:22:25 -
76 1084 Kobělušová Jana Z 24 00:22:28 -
77 1199 Šimon Michal M 38 00:22:29 -
78 1073 Ježková Veronika Z 25 00:22:29 -
79 1086 Kolářová Adéla JZ 9 00:22:33 -
80 1008 Beneš Michael M 39 00:22:33 -
81 1143 Morrison Ludmila Z 26 00:22:37 -
82 1140 Mihok Stanislav M 40 00:22:38 -
83 1213 Kolakovský Robert M 41 Rock Machine - Cyklomax 00:22:42 -
84 1010 Bolcková Monika Z 27 innogy 00:22:45 -
85 1081 Kijonková Martina Z 28 00:22:46 -
86 1004 Barboríková Sára JZ 10 SRTG Havířov 00:22:47 -
87 1082 Kirschner Damián JM 8 Orientační běh Třinec 00:22:51 -
88 1079 Kavková Michaela Z 29 innogy 00:22:52 -
89 1222 Vašků Natálie JZ 11 Komonec BIKE TEAM 00:22:53 -
90 1256 Švarcová Alena Z 30 00:22:55 -
91 1264 Gretoms Tomáš JM 9 00:22:56 -
92 1049 Holiš Stanislav M 42 00:23:00 -
93 1013 Bučko Milan M 43 Von a Vona 00:23:00 -
94 1015 Cigánková Markéta Z 31 00:23:00 -
95 1271 Kánocz Helena Z 32 PROFIQ 00:23:10 -
96 1076 Kalců Karin Z 33 00:23:13 -
97 1137 Maturová Marcela Z 34 00:23:13 -
98 1030 Eliáš Miroslav JM 10 ME 67 Racing 00:23:13 -
99 1070 Janovič Petr M 44 00:23:21 -
100 1208 Trčková Iva Z 35 00:23:22 -

8 km

ZÁVODNÍKŮ

249

PRŮMĚRNÝ ČAS

42m:22s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:17s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

73 let

POČASÍ

2 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 253 Bárta Vojtěch M30 1 SSK Vítkovice 00:27:25 -
2 266 Gavra Adam M30 2 TJTŽ Třinec 00:27:31 -
3 66 Hvolka Petr M40 1 JUMP SPORT 00:29:26 -
4 5 Bednář Richard M30 3 Night run team 00:30:36 -
5 243 Březina Radomír M50 1 BK Ludgeřovice 00:31:31 -
6 82 Keler Radovan M40 2 00:31:53 -
7 110 Lettava Marek M30 4 00:32:07 -
8 205 Švec Miroslav M50 2 00:32:16 -
9 240 Sekera Ondřej M40 3 Elite Sportmax training 00:32:17 -
10 241 Kantár Peter M30 5 Martin 00:32:36 -
11 252 Tomešek Lukáš M30 6 STRG Česká 00:32:36 -
12 120 Marek Vojtěch M30 7 SK Svěrák 00:32:58 -
13 50 Glajcar Tomasz M40 4 Polsko 00:33:02 -
14 235 Zubo Daniel M40 5 Nova Dubnica (SVK) 00:33:03 -
15 74 Jordánová Pavlína Z30 1 00:33:31 -
16 267 Ivánek Petr M30 8 00:33:31 -
17 260 Baláž Roman M50 3 Baláž extreme team Ostrava 00:33:39 -
18 222 Věnsek Tomáš M30 9 00:33:42 -
19 57 Hanáček Jan M30 10 00:33:44 -
20 137 Netolický Kamil M30 11 Spartan Race Training Group Vyškov 00:34:00 -
21 136 Němeček Robert M30 12 STŘEŇ 00:34:04 -
22 62 Holek Tomáš M30 13 MATOHA 00:34:10 -
23 223 Vlachová Hutová Eliška Z30 2 00:34:16 -
24 146 Ordáň Petr M50 4 Team Jeseníky 00:34:26 -
25 95 Kožusznik Marek M30 14 "Radegast Beerclub ""Na Kopečku""" 00:34:32 -
26 40 Dluhoš Přemysl M30 15 HZS 00:34:34 -
27 192 Svěrkot Michal M40 6 00:34:46 -
28 81 Kasina Michal M30 16 Kasici 00:34:56 -
29 195 Szalasny Piotr M30 17 TestyOutdoorowe.pl 00:35:11 -
30 108 Latka Petr M50 5 00:35:24 -
31 115 Machálek David M40 7 SK Černé plíce 00:35:25 -
32 72 Jedlička Dalibor M30 18 SSK Vítkovice 00:35:38 -
33 133 Motyka Jan M30 19 00:35:40 -
34 87 Klímek Tomáš M30 20 Bike team 00:35:58 -
35 231 Zaremba Jan M30 21 REEBOK RUN CREW PRAHA 00:36:05 -
36 7 Műllerová Kateřina Z30 3 Night Run Team 00:36:06 -
37 20 Beránek Jakub M30 22 00:36:16 -
38 71 Janoška Jakub M30 23 profiq 00:36:25 -
39 206 Švondrk Aleš M40 8 00:36:25 -
40 79 Kanócz Rastislav M40 9 profiq 00:36:28 -
41 13 Barvínek Martin M40 10 AC Liberečtí chrti 00:36:33 -
42 262 Navrátil Jan M30 24 00:36:33 -
43 190 Stuchlík Petr M30 25 Bike survival Smolkov 00:36:39 -
44 113 Londová Zuzana Z30 4 SK Černé plíce 00:36:49 -
45 270 Artim Radek M40 11 BK Ludgeřovice 00:36:53 -
46 168 Pytlik Pavel M40 12 00:36:56 -
47 145 Ordáň Pavel M30 26 Black Water 00:37:01 -
48 11 Bajer Jakub M30 27 SSK Vítkovice 00:37:08 -
49 228 Woś Richard M50 6 00:37:10 -
50 166 Prokeš Martin M30 28 profiq 00:37:13 -
51 248 Lisníková Lucie Z40 1 Itevro 00:37:16 -
52 144 Ondráček Petr M40 13 Závodní šnek 00:37:18 -
53 97 Kubala Denis M30 29 00:37:18 -
54 233 Zemanová Tereza Z30 5 00:37:20 -
55 63 Horkel Pavel M50 7 00:37:23 -
56 96 Krameš Martin M40 14 00:37:27 -
57 121 Masničáková Blanka Z40 2 RBSD Olomouc 00:37:27 -
58 45 Fabík František M40 15 Valašské Meziříčí 00:37:38 -
59 163 Pospíšil Otmar M40 16 Šneci v běhu 00:37:40 -
60 271 Skoupá Vendula Z30 6 00:37:49 -
61 272 Kocmunda Milan M40 17 00:37:57 -
62 204 Štefanský Pavel M50 8 00:37:57 -
63 201 Škubal Radek M40 18 Running Team Rožnov 00:38:00 -
64 188 Stoklasová Andrea Z30 7 00:38:00 -
65 128 Mlýnek Lukáš M30 30 Ostravšti cypi 00:38:02 -
66 44 Ermis Jiří M30 31 00:38:12 -
67 236 Zuzaňák Vilém M50 9 Biatlon Ostrava 00:38:12 -
68 103 Kuchar Ľubomír M50 10 Trencininline 00:38:14 -
69 255 Elbl Luděk M50 11 00:38:16 -
70 245 Buttafoco Marco M30 32 00:38:17 -
71 138 Nezhyba Alan M40 19 00:38:20 -
72 265 Hlavica Petr M40 20 00:38:28 -
73 29 Bystřičan Jiří M50 12 BK Ludgeřovice 00:38:31 -
74 210 Tomešková Pavla Z30 8 SRTG Česká 00:38:38 -
75 209 Tison marcel M40 21 MT Fitness 00:38:43 -
76 131 Moj Lukáš M30 33 SRTG Havířov 00:38:45 -
77 47 Galiova Inge Z30 9 00:38:50 -
78 264 Cigáň Roman M30 34 00:38:50 -
79 109 Leers Pierre-Etienne M30 35 00:38:51 -
80 17 Batko Honza M30 36 MATOHA 00:38:54 -
81 122 Mazáčová Martina Z40 3 00:38:57 -
82 197 Šalata Patrik M30 37 Skripkov Run 00:39:05 -
83 244 Fojtů Josef M30 38 SC Ostrava 00:39:07 -
84 257 Cigánková Hana Z30 10 00:39:07 -
85 237 Žambochová Klára Z30 11 00:39:07 -
86 170 Regent Filip M30 39 00:39:08 -
87 42 Dopita Pavel M50 13 Triclub Vrahovice 00:39:17 -
88 142 Ondracek Hynek M40 22 www.heatopava.cz 00:39:25 -
89 84 Kilarova Jana Z40 4 MK Seitl Ostrava 00:39:29 -
90 157 Petřík Vítězslav M30 40 00:39:30 -
91 258 Matlochová Lucie Z40 5 00:39:34 -
92 207 Talpa Jaroslav M30 41 00:39:36 -
93 199 Šešulková Světlana Z40 6 00:39:36 -
94 226 Vozáková Michaela Z30 12 00:39:39 -
95 94 Kozubek Lukáš M40 23 00:39:43 -
96 155 Petrásek Robin M30 42 Ninja team 00:39:43 -
97 150 Pavelka Kamil M30 43 00:39:45 -
98 102 Kučera Vojtěch M30 44 Amorino 00:39:51 -
99 149 Pauser Miroslav M30 45 Rodina Pauser 00:39:51 -
100 261 Hrabčák Miroslav M30 46 00:39:53 -

Zdroj: Sport Base