400 m

ZÁVODNÍKŮ

47

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:21s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

2 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

2.6 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2089 Krátký Jakub DM8 1 00:01:17 -
2 2077 Kozáková Kristýna DZ8 1 Atletika Písek 00:01:20 -
3 2110 Dušáková Denisa DZ8 2 Atletika Tábor 00:01:21 -
4 2112 Pixová Natálie DZ8 3 SK Vlčáci mníšek pod Brdy 00:01:21 -
5 2117 Lomská Simona DZ8 4 SK Čéčova České Budějovice 00:01:21 -
6 2120 Šeberová Elena DZ8 5 00:01:26 -
7 2134 Havlice Erik DM8 2 00:01:36 -
8 2093 Bednárik Denis DM8 3 00:01:41 -
9 2149 Flegl David DM6 1 00:01:44 -
10 2099 Chocholová Hana DZ8 6 00:01:45 -
11 2123 Černý DOminik DM8 4 Orek Vyškov 00:01:46 -
12 2122 Jodl Jiří DM6 2 00:01:48 -
13 2142 Fialová Markéta DZ8 7 00:01:50 -
14 2128 Slabší Nikola DZ6 1 00:01:51 -
15 2096 Suchý Freesia May DZ8 8 00:01:52 -
16 2151 Jelínek Jakub DM8 5 00:01:52 -
17 2104 Špongr Oskar DM8 6 00:01:56 -
18 2076 Liščák Lukáš DM8 7 00:01:57 -
19 2140 Krieger Jan DM8 8 00:01:58 0m:1s
20 2125 Novák Michal DM8 9 TJ Sokol Křemže 00:02:00 0m:3s
21 2090 Kučerová Teodora DZ8 9 00:02:01 0m:4s
22 2081 Zoubek Petr DM8 10 00:02:03 0m:6s
23 2085 Tučková Lucie DZ6 2 00:02:04 0m:7s
24 2143 Fialová Simona DZ8 10 00:02:06 0m:9s
25 2115 Vymyslická Zoe DZ6 3 00:02:10 0m:13s
26 2138 Krjegerová Kamila DZ6 4 00:02:11 0m:14s
27 2083 Šitra Štěpán DM6 3 00:02:16 0m:19s
28 2154 Beráneková Šárka DZ6 5 00:02:18 0m:21s
29 2133 Havlice Jeroným DM6 4 00:02:21 0m:24s
30 2119 Markvardová Viktorie DZ6 6 00:02:22 0m:25s
31 2079 Krejsová Eliška DZ6 7 00:02:30 0m:33s
32 2114 Zikmundova Natalie DZ6 8 00:02:35 0m:38s
33 2129 Kopecká Karolína DZ6 9 00:02:36 0m:39s
34 2109 Janderová Karolína DZ6 10 00:02:38 0m:41s
35 2101 Kafková Ester DZ8 11 00:02:43 0m:46s
36 2111 Vráblík Erik DM6 5 00:02:51 0m:54s
37 2116 Balažovičová Adéla DZ6 11 00:03:03 1m:6s
38 2106 Sandany Emma DZ6 12 00:03:03 1m:6s
39 2155 Valach Petr DM8 11 00:03:10 1m:13s
40 2121 Jodl Martin DM6 6 00:03:11 1m:14s
41 2127 Sádlová Eliška DZ6 13 00:03:12 1m:15s
42 2100 Purmanová Sofie DZ6 14 00:03:23 1m:26s
43 2078 Sláma František DM6 7 00:03:30 1m:33s
44 2130 Kopecká Vendula DZ6 15 00:03:35 1m:38s
45 2082 Šitra Adam DM6 8 00:03:41 1m:44s
46 2102 Špongrová Valerie DZ6 16 00:04:02 2m:5s
47 2147 Chaloupková Markéta DZ6 17 00:05:32 3m:35s

800 m

ZÁVODNÍKŮ

35

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:33s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

POČASÍ

2.6 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2137 Kovář Jan DM10 1 Diana Sport Team 00:02:36 -
2 2135 Čoka Tomáš DM10 2 SK Čečova ČB 00:02:41 -
3 2080 Štefanová Adéla DZ12 1 TJ Veselý n. Lužnicí 00:02:42 -
4 2095 Pilař Patrik DM12 1 MVA TEAM 00:02:48 -
5 2088 Komárek Filip DM10 3 Sokol ČB 00:02:58 -
6 2108 Hyrš Jan DM10 4 00:03:01 -
7 2086 Habara Tadeáš DM10 5 Veselí nad Lužnicí 00:03:04 -
8 2074 Ardamicová Aneta DZ12 2 ARDY TEAM 00:03:05 -
9 2152 Boháčová Tereza DZ12 3 00:03:08 -
10 2153 Beránek Tomáš DM12 2 00:03:10 -
11 2113 Vlčková Natálie DZ10 1 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy 00:03:11 -
12 2118 Koszegi Jakub DM12 3 00:03:15 -
13 2091 Tomanová Katka DZ12 4 Rozběháme Česko 00:03:16 -
14 2087 Trnková Tina DZ12 5 Sokol ČB 00:03:16 -
15 2094 Bednárikova Laura DZ10 2 00:03:22 -
16 2107 Soušek Jan DM12 4 Pažoutona 00:03:24 -
17 2072 Drábková Pavlína DZ12 6 SEPEKOV 00:03:27 -
18 2075 Novotný Karel DM10 6 00:03:28 -
19 2139 Bárta David DM12 5 00:03:36 -
20 2073 Šináglová Anna DZ10 3 00:03:40 -
21 2146 Šíma Martin DM10 7 00:03:42 -
22 2092 Čermaková Andrea DZ12 7 00:03:43 -
23 2144 Václav Petr DM10 8 00:03:48 -
24 2124 Červáková Andrea DM10 9 00:03:49 -
25 2132 Havlice Jošt DM12 6 00:03:53 -
26 2141 Fiala Ondřej DM10 10 00:03:54 -
27 2105 Karas Vítězslav DM10 11 00:03:56 -
28 2126 Schwarz Jan DM10 12 SRTG ČB 00:03:57 -
29 2145 Lexa Jan DM12 7 00:04:02 -
30 2131 Povová Radka DZ12 8 00:04:06 -
31 2156 Čada Mirek DM10 13 00:04:17 -
32 2098 Vaněček Antonín DM10 14 00:04:27 0m:10s
33 2103 Špongrová Anežka DZ10 4 00:04:30 0m:13s
34 2097 Dražan Dominik DM10 15 00:04:32 0m:15s
35 2084 Hurda Adam DM14 1 00:04:38 0m:21s

4 km

ZÁVODNÍKŮ

244

PRŮMĚRNÝ ČAS

25m:57s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:29s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

10 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

63 let

POČASÍ

2.6 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1195 Kobeš Jan M 1 CBC Team 00:15:28 -
2 1204 Habara Jaromír M 2 TJ Loko Veselí n. Lužnicí 00:15:40 -
3 1153 Szábo Miloš M 3 Symbio+ CE Energy 00:15:48 -
4 1205 Klimeš Petr M 4 Jihočeský klub maratonců 00:15:51 -
5 1222 Joska Vladislav M 5 00:16:08 -
6 1215 Vacek Jaroslav M 6 Všude pozdě 00:16:37 -
7 1046 Holík Jiří M 7 00:17:05 -
8 1036 Gribbin Daniel Sebastian JM 1 SK 4DVORY ČB 00:17:20 -
9 1038 Gruntorád Jiří M 8 gruntorad.cz 00:17:22 -
10 1094 Macík Jan M 9 00:17:34 -
11 1196 Průcha Josef M 10 CBC Team 00:17:41 -
12 1248 Kalista Petr M 11 Atletika Pisek 00:18:06 -
13 1100 Machovec Jaroslav JM 2 00:18:16 -
14 1249 Vejměška František M 12 Serrassalmus 00:18:21 -
15 1247 Hrubá Karolína Z 1 SV Stříbro 00:18:29 -
16 1144 Scholtz Daniel M 13 00:18:42 -
17 1119 Pánek Benedikt JM 3 Sokol Č.Budějovice 00:18:45 -
18 1174 Valentová Markéta Z 2 Velosport Valenta Pelhřimov 00:19:00 -
19 1045 Hněvsa Břetislav JM 4 00:19:00 -
20 1069 Kocourková Ladislava Z 3 My tři 00:19:26 -
21 1255 Kůrka Tomáš M 14 00:20:15 -
22 1225 Litt Jan M 15 00:20:25 -
23 1165 Šuhaj Jan M 16 00:20:26 -
24 1111 Mikšl Rostislav M 17 00:20:29 -
25 1109 Mikšl Martin JM 5 FC4DV 00:20:30 -
26 1097 Macho Jan M 18 00:20:32 -
27 1040 Hanousek Miroslav M 19 00:20:37 -
28 1171 Václavová Linda Z 4 Musher klub JCC 00:20:38 -
29 1155 Šamberger Martin JM 6 Gerlov 00:20:40 -
30 1065 Karas Vítězslav M 20 00:20:45 -
31 1236 Vačlena Petr M 21 00:20:50 -
32 1227 Skoupý Libor M 22 bezeckezavody.info 00:20:53 -
33 1152 Sýkora Jakub M 23 00:20:59 -
34 1156 Šambergerová Barbora JZ 1 PSK Olymp Praha 00:21:02 -
35 1041 Hanousková Martina Z 5 00:21:10 -
36 1049 Chaloupka Zdeněk JM 7 Lázeňská cestovní 00:21:10 -
37 1136 Rambousek Michal M 24 Warrior 00:21:11 -
38 1161 Šitrová Lucie Z 6 00:21:17 -
39 1035 Filková Nikola Z 7 00:21:21 -
40 1110 Mikšl Rostislav JM 8 SKP 00:21:38 -
41 1146 Skalková Karolína Z 8 00:21:39 -
42 1123 Petr Petr M 25 Innogy 00:21:46 -
43 1223 Pilař Patrik JM 9 MUA TEAM 00:21:47 -
44 1010 Blahutová Barbora Z 9 SVVAT 00:21:48 -
45 1185 Zborníková Veronika Z 10 Women´s challenge 2015 00:21:56 -
46 1080 Kropáček Milan M 26 00:21:57 -
47 1168 Tomanová Štěpánka JZ 2 00:22:02 -
48 1091 Lískovec Lukáš M 27 00:22:03 -
49 1190 Žáková Žaneta JZ 3 Sokol ČB 00:22:08 -
50 1084 Kukrál Tomáš M 28 #JEDUBOMBY 00:22:17 -
51 1134 Punčochář Honza M 29 00:22:18 -
52 1213 Nováková Kateřina JZ 4 Musher klub JCC 00:22:19 -
53 1021 Candra Štěpán JM 10 00:22:23 -
54 1191 Žáková Michaela Z 11 Báječné ženy v běhu 00:22:25 -
55 1180 Votíková Veronika JZ 5 00:22:26 -
56 1000 Albrecht Josef M 30 00:22:35 -
57 1158 Šinágl Josef JM 11 00:22:38 0m:3s
58 1028 Dominová Lenka Z 12 00:22:46 0m:11s
59 1060 Jiránek Richard JM 12 00:22:49 0m:14s
60 1126 Petrovičová Jana Z 13 00:22:54 0m:19s
61 1162 Šlosrová Kristyna Z 14 00:22:54 0m:19s
62 1064 Joklová Denisa Z 15 00:22:56 0m:21s
63 1228 Červenka Milan M 31 00:22:59 0m:24s
64 1211 Smolíková Kateřina JZ 6 00:23:00 0m:25s
65 1176 Vášová Veronika JZ 7 00:23:01 0m:26s
66 1122 Pemlová Tereza Z 16 00:23:04 0m:29s
67 1029 Dostál Jakub M 32 00:23:08 0m:33s
68 1256 Brisová Monika Z 17 00:23:13 0m:38s
69 1129 Podlipný Jan M 33 00:23:15 0m:40s
70 1170 Tržická Romana Z 18 00:23:16 0m:41s
71 1103 Mášková Karolína JZ 8 00:23:21 0m:46s
72 1047 Hovorková Radka Z 19 00:23:30 0m:55s
73 1141 Samková Kateřina Z 20 00:23:32 0m:57s
74 1135 Punčochářová Irča Z 21 00:23:33 0m:58s
75 1050 Chaloupka Vít JM 13 Lázeňská cestovní 00:23:33 0m:58s
76 1090 Lepková Pavla Z 22 00:23:34 0m:59s
77 1105 Mikeš Roman M 34 00:23:35 1m:0s
78 1138 Ruafelová Zuzana Z 23 Bellis 00:23:36 1m:1s
79 1051 Chaloupka Zdeněk M 35 Lázeňská cestovní 00:23:38 1m:3s
80 1018 Burešová Šárka Z 24 00:23:38 1m:3s
81 1087 Kurucz Ladislav M 36 00:23:42 1m:7s
82 1052 Chaloupka Daniel M 37 00:23:44 1m:9s
83 171 Říhová Lucie Z 25 00:23:46 1m:11s
84 1184 Zákostelecký František M 38 00:23:56 1m:21s
85 1254 Janurová Hana Z 26 Dobroběh 00:24:00 1m:25s
86 1229 Benc Petr M 39 00:24:01 1m:26s
87 1230 Sotolářová Adéla Z 27 00:24:02 1m:27s
88 1231 Bloserová Zdenka Z 28 00:24:02 1m:27s
89 1194 Ardamicová Aneta JZ 9 ARDY TEAM 00:24:07 1m:32s
90 1083 KUČEROVÁ Blanka Z 29 innogy 00:24:08 1m:33s
91 1037 Gribbinová Jana Z 30 SK4DVORY ČB 00:24:11 1m:36s
92 1259 Ševčík Kamil M 40 00:24:19 1m:44s
93 1012 Boháč Radek M 41 RATER TEAM 00:24:22 1m:47s
94 1059 Jílková Aneta JZ 10 00:24:23 1m:48s
95 1224 Vlášková Veronika Z 31 00:24:33 1m:58s
96 1234 Hůrka Jindřich M 42 00:24:33 1m:58s
97 1246 Hrubá Jana Z 32 SV Stříbro 00:24:41 2m:6s
98 1026 Červák Jan M 43 00:24:47 2m:12s
99 1057 Jaroš Tomáš M 44 00:24:47 2m:12s
101 1252 Procházková Nikola JZ 11 Dobroběh 00:24:59 2m:24s

8 km

ZÁVODNÍKŮ

285

PRŮMĚRNÝ ČAS

42m:53s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:21s

PRŮMĚRNÝ VĚK

35.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

69 let

POČASÍ

2.6 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 177 Skalka Jakub M30 1 00:28:20 -
2 93 Krejčík Milan M30 2 Sportisimo Hvězdy 00:29:35 -
3 62 Hvolka Petr M40 1 JUMP SPORT 00:30:00 -
4 280 Šustr Robert M40 2 00:31:02 -
5 68 Jarolím Michal M30 3 00:31:07 -
6 110 Liška Miloš M40 3 Triatlon Lipno 00:31:38 -
7 223 Urban Robert M30 4 run2run.cz BK Ivety Lodrové 00:31:55 -
8 289 Ivanov Ivan M30 5 00:32:00 -
9 105 Lavička Michal M40 4 00:32:20 -
10 63 Hybrant Martin M30 6 00:32:33 -
11 277 Mikolášek Arnošt M50 1 Nákří 00:32:39 -
12 249 Ardamica David M40 5 ARDY TEAM 00:32:45 -
13 90 Kovář David M30 7 00:32:47 -
14 37 Fiala Tomáš M40 6 00:32:47 -
15 175 Singr Martin M30 8 SKP Nymburk 00:32:47 -
16 178 Skalka Pavel M40 7 CBC Team 00:32:55 -
17 163 Purman Aleš M30 9 00:33:05 -
18 131 Mráz Petr M30 10 00:33:10 -
19 245 Horák Martin M30 11 00:33:12 -
20 29 Dostál Zdeněk M40 8 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 00:33:16 -
21 28 Doležal Jan M30 12 Brtníci 00:33:34 -
22 100 Kurfiřt Marek M40 9 ČEZ 00:33:38 -
23 273 Řehoř František M40 10 Fischar ski klub Šumava 00:33:38 -
24 120 Marek Vojtěch M30 13 SK Svěrák 00:33:40 -
25 292 Navrátil Jan M30 14 00:33:42 -
26 275 Pech Roman M50 2 SKI Vimperk 00:33:43 -
27 128 Mládek Ladislav M30 15 00:33:50 -
28 268 Zubo Daniel M40 11 Nová Dubnica 00:33:55 -
29 205 Štěpánek Kamil M30 16 RUN magazine team 00:34:04 -
30 73 Jungwirth Václav M30 17 00:34:21 -
31 67 Januška Ivan M60 1 Šanov 00:34:25 -
32 135 Netolický Kamil M30 18 Spartan Race Training Group Vyškov 00:34:38 -
33 117 Malecha Martin M30 19 00:34:43 -
34 22 Círal František M40 12 CRF 00:34:45 -
35 230 Vavreček Miroslav M50 3 Bechyně 00:34:52 -
36 286 Strmiska Ondřej M30 20 00:34:55 -
37 97 Kubičková Veronika Z30 1 Štefko running team 00:34:58 -
38 248 Ardamica David M30 21 ARDY TEAM 00:35:01 -
39 283 Šmíd Jindřich M30 22 00:35:17 -
40 186 Stejskal Vaclav M40 13 00:35:17 -
41 170 Rybáček Michal M30 23 Cyklo Outdoor Netolice 00:35:30 -
42 136 Nosál Petr M30 24 00:35:31 -
43 56 Horelicová Lucie Z30 2 00:35:33 -
44 242 Tarant Jiří M60 2 Praha 10 00:35:36 -
45 255 Demangeon Xavier M30 25 00:35:47 -
46 305 Vojč Pavel M30 26 00:35:56 -
47 87 Korábik Michal M30 27 00:35:58 -
48 23 Conway Caroline Z30 3 Sportsworld Terenure 00:36:03 -
49 288 Kaprál Jan M30 28 Klenovice 00:36:40 -
50 119 Man Jakub M30 29 TJ Spartak třebíč 00:36:42 -
51 172 Sebránek David M30 30 SRTG Lišov 00:36:46 -
52 8 Bartyzal Josef M30 31 Trauma Běhny 00:36:48 0m:2s
53 221 Tlachnová Nikola Z30 4 00:36:48 0m:2s
54 276 Fialová Barbora Z30 5 00:36:51 0m:5s
55 226 Valenta David M30 32 Velosport Valenta Pelhřimov 00:36:51 0m:5s
56 247 Jochmannová Lucie Z30 6 Lady Capirinha 00:36:52 0m:5s
57 236 Vrlík Petr M30 33 00:36:59 0m:13s
58 16 Brožek Tomáš M30 34 00:37:05 0m:19s
59 149 Plaček Martin M30 35 00:37:10 0m:24s
60 9 Bednárik Petr M50 4 TSRŠ Litvínovice 00:37:18 0m:32s
61 302 Somohyi Daniel M30 36 Maďarsko 00:37:28 0m:42s
62 123 Melnyk Pavel M40 14 00:37:30 0m:44s
63 246 Šebesta Roman M30 37 00:37:31 0m:45s
64 113 Lovčí Tomáš M30 38 SRTG České Budějovice 00:37:32 0m:45s
65 13 Bevelágua Ladislav M30 39 00:37:33 0m:47s
66 126 Miřejovský Tomáš M30 40 00:37:39 0m:52s
67 307 Šitůaiková Simona Z30 7 TriSK ČB 00:37:42 0m:56s
68 213 Švec Stanislav M60 3 00:37:45 0m:58s
69 306 Šimůnek Rostislav M50 5 TriSK ČB 00:37:45 0m:59s
70 209 ŠTINDL Jan M30 41 Velešín 00:37:46 1m:0s
71 95 Kristková Helena Z40 1 Symbio+ 00:37:48 1m:2s
72 222 Tučková Jana Z30 8 00:37:51 1m:5s
73 293 Valachovič Tibor M30 42 SRTG České Budějovice 00:37:52 1m:6s
74 164 Radová Ludmila Z30 9 B&H Triatlon České Budějovice 00:37:54 1m:8s
75 176 Skalka Roman M30 43 Skála tým 00:37:57 1m:11s
76 265 Pilař Pavel M40 15 MUA TEAM 00:37:59 1m:12s
77 24 Čada Miroslav M40 16 00:38:06 1m:19s
78 150 Plačko Richard M30 44 Háva Barvy Volary 00:38:08 1m:22s
79 188 Svoboda Václav M60 4 JKM Č.Budějovice 00:38:09 1m:23s
80 84 Kopačka Michal M30 45 00:38:15 1m:29s
81 79 Kincová Petra Z40 2 Triatlon Ladies Tábor 00:38:23 1m:37s
82 156 Polena Pavel M50 6 00:38:26 1m:40s
83 195 Šináglová Lenka Z40 3 Benešovský běžecký klub 00:38:27 1m:41s
84 151 Plačková Denisa Z30 10 Ramissio 00:38:33 1m:47s
85 202 Šrámková Kristýna Z30 11 00:38:34 1m:48s
86 190 Sýkora Tomáš M40 17 RC Partizan Beograd 00:38:36 1m:50s
87 12 Beránek Tomáš M30 46 Beránci 00:38:39 1m:53s
88 267 Skoupá Vendula Z30 12 běžecké zavody.info 00:38:42 1m:55s
89 3 Babidorič Michal M30 47 00:38:42 1m:56s
90 225 Vačkář Jan M40 18 Run magazine team 00:38:42 1m:56s
91 70 Jeřábková Petra Z30 13 00:38:47 2m:1s
92 218 Thér Petr M30 48 00:38:51 2m:5s
93 262 Květoň Tomáš M30 49 MUPISEK 00:38:54 2m:8s
94 101 Kůta Jan M30 50 00:39:00 2m:14s
95 258 Rolník Emil M30 51 00:39:01 2m:14s
96 257 Kordas František M50 7 00:39:02 2m:15s
97 40 Foltýn Zbyněk M30 52 Centirun 00:39:03 2m:17s
98 53 Holá Michaela Z30 14 00:39:04 2m:18s
99 141 Pánek Pavel M60 5 IPC Žirovnice 00:39:18 2m:32s
100 144 Pauser Miroslav M30 53 Rodina Pauser 00:39:29 2m:43s

Zdroj: Sport Base