400 m

ZÁVODNÍKŮ

28

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:1s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

3 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

-1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2040 Kupka Denis DM8 1 00:01:44 -
2 2046 Worm Kristian DM8 2 00:01:55 -
3 2014 Grulich Marek DM8 3 Over obstacles 00:02:00 -
4 2034 Havlíčková Michaela DZ8 1 00:02:01 -
5 2050 Petříková Kristýna DZ8 2 00:02:01 -
6 2043 Barák Vojta DM8 4 00:02:10 -
7 2031 Smičková Vanessa DZ8 3 00:02:12 -
8 2063 Šívrová Veronika DZ8 4 00:02:13 -
9 2029 Černý Dominik DM8 5 Orel Vyškov 00:02:15 -
10 2057 Vitásková Nela DZ6 1 00:02:19 -
11 2030 Smička Lukáš DM8 6 00:02:24 -
12 2038 Pavlová Julie DZ8 5 00:02:27 -
13 2002 Urbánek Vladimír DM8 7 00:02:30 -
14 2032 Kořenková Ema DZ6 2 00:02:33 -
15 2045 Režňáková Erika DZ8 6 00:02:37 -
16 2017 Knaus Matyáš DM6 1 00:02:37 -
17 2003 Jančík Kristián DM6 2 00:02:40 -
18 2026 Navratil Tomas DM6 3 00:03:04 -
19 2001 Urbánková Marie DZ6 3 00:03:10 -
20 2051 Brzobohatá Johanna DZ6 4 00:03:31 -
21 2033 Kořenková Nina DZ6 5 00:03:32 -
22 2049 Macíčková Nela DZ6 6 00:03:41 -
23 2055 Juřicová Tereza DZ6 7 00:03:43 -
24 2056 Vitásek Alex DM6 4 00:04:05 -
25 2005 Petrová Sára DZ6 8 Flex Fitness team 00:04:49 -
26 2061 Vávrů Augustýn DM6 5 TJ VTŽ Chomutov 00:05:07 0m:18s
27 2054 Leisser Veronica DZ6 9 00:05:13 0m:24s
28 2062 Dudíková Sofie DZ6 10 00:06:00 1m:11s

800 m

ZÁVODNÍKŮ

35

PRŮMĚRNÝ ČAS

4m:27s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

-1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2041 Kupka Daniel DM14 1 00:03:09 -
2 2048 Vytásek Radek DM14 2 00:03:24 -
3 2052 Rašner Jiří DM10 1 TJ Šumperk 00:03:29 -
4 2047 Rostová Eliška DZ14 1 00:03:33 -
5 2013 Karola David DM12 1 Sk Hranice 00:03:36 -
6 2039 Kupka Dominik DM10 2 00:03:40 -
7 2053 Rašner Karel DM14 3 KK Postřelmov 00:03:42 -
8 2028 Řehák Matyáš DM10 3 00:03:49 -
9 2064 Molnar Tomáš DM10 4 TJ Atletika Olomouc 00:03:49 -
10 2009 Vavrečka Radek DM10 5 AP Olomouc 00:03:53 0m:3s
11 2027 Latoňová Linda DZ12 1 TJ Sokol Opava 00:03:54 0m:4s
12 2019 Reichlová Pavla DZ10 1 KVS Šumperk 00:04:00 0m:10s
13 2011 Moravec Vojtěch DM10 6 00:04:05 0m:15s
14 2023 Vágnerová Vendula DZ10 2 Turbo šneci 00:04:12 0m:22s
15 2006 Jurásková Tereza DZ10 3 SK Atletika Hranice 00:04:15 0m:26s
16 2012 Ambrožová Vendula DZ12 2 00:04:21 0m:31s
17 2020 Reichlová Lucie DZ10 4 00:04:22 0m:32s
18 2059 Matějíčková Adéla DZ14 2 00:04:23 0m:33s
19 2022 Lolková Kateřina DZ12 3 00:04:26 0m:36s
20 2004 Jančík Kryštof DM10 7 00:04:26 0m:37s
21 2042 Šípová Adéla DZ10 5 Zábřeh 00:04:32 0m:43s
22 2007 Jurásková Natálie DZ12 4 SK Atletika Hranice 00:04:43 0m:53s
23 2025 Bortlová Melissa DZ10 6 00:04:51 1m:1s
24 2024 Kubánková Tereza DZ10 7 00:05:01 1m:11s
25 2065 Fencl Jaroslav DM10 8 Běhny Šternberk 00:05:01 1m:11s
26 2058 Procházková Kateřina DZ12 5 00:05:02 1m:12s
27 2060 Krestova Claudie DZ10 8 00:05:06 1m:17s
28 2021 Lolek Jan DM10 9 00:05:11 1m:21s
29 2015 Svátek Patrik DM10 10 00:05:15 1m:25s
30 2000 leibnerová Michaela DZ10 9 00:05:17 1m:27s
31 2035 Andresová Aneta DZ10 10 00:05:18 1m:28s
32 2016 Knaus Jan DM10 11 00:05:19 1m:29s
33 2037 Pavlová Eliška DZ10 11 00:05:20 1m:30s
34 2036 Andresová Denisa DZ10 12 00:05:20 1m:30s
35 2010 Šindlerová Štěpánka DZ12 6 00:06:16 2m:27s

4 km

ZÁVODNÍKŮ

287

PRŮMĚRNÝ ČAS

26m:2s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:30s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

69 let

POČASÍ

-1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1019 Burian Miroslav M 1 CEPro Team 00:14:58 -
2 1046 Fišer Aleš JM 1 SDH Kvasice 00:15:28 -
3 1276 Vavrečka Libor M 2 RUN Magazine Team 00:15:47 -
4 1182 Orság Jan JM 2 00:16:31 -
5 1279 Veverka Miroslav M 3 Veverky 00:16:50 -
6 1255 Švábíková Lenka Z 1 CEPro Team 00:16:59 -
7 1078 Hůlek Dušan JM 3 Městský fotbalový klub 00:17:00 -
8 1214 Sita Roman M 4 00:17:10 -
9 1157 Mazuch František M 5 Relax Brno 00:17:17 -
10 1294 Zedek Lukáš M 6 CEPro Team 00:17:27 -
11 1159 Melich David JM 4 00:17:29 -
12 1089 Jínková Veronika Z 2 Mattoni Freerun Zlín 00:17:51 -
13 1073 Hotař Vladislav M 7 00:17:54 -
14 1053 Hampl Radim M 8 Tvrdé játra 00:18:33 -
15 1307 Sázel Patrik M 9 00:18:39 -
16 1011 Brachtlová Iveta Z 3 00:18:49 -
17 1163 Minář Patrik M 10 00:18:53 -
18 1171 Nebeský Tomáš M 11 00:19:01 -
19 1068 Hoffmann Daniel M 12 00:19:02 -
20 1237 Sýkorová Iva Z 4 Rozbehame Havirov 00:19:07 -
21 1262 Tylšar Štěpán JM 5 00:19:24 -
22 1101 Koníček Milan M 13 BikeBeer Přerov 00:19:28 -
23 1066 Hodáň Petr M 14 00:19:30 -
24 1295 Zíka Lukáš M 15 00:20:01 -
25 1153 Mateřánková Gabriela Z 5 00:20:04 -
26 1250 Šperlich adam JM 6 00:20:04 -
27 1095 Kantor Vojtěch M 16 00:20:08 -
28 1100 Kolín Jiří M 17 00:20:10 -
29 1003 Baráková Kristýna Z 6 00:20:10 -
30 1166 Mrázková Oldřiška Z 7 00:20:21 -
31 1195 Potroková Aneta Z 8 00:20:25 -
32 1092 Jurníková Petra Z 9 00:20:25 -
33 1102 Rajdus Vojtěch M 18 Rozběháme Havířov 00:20:36 -
34 1147 macicková karolina JZ 1 00:20:41 -
35 1193 Pospíšilová Nicol JZ 2 00:20:43 -
36 1063 Hejtmánek Milan JM 7 00:20:43 -
37 1027 Červenka Milan M 19 00:20:44 -
38 1023 Cikryt Michal JM 8 00:20:46 -
39 1184 Paličková Veronika JZ 3 Mattoni Free Run Olomouc 00:20:57 -
40 1008 Blahutová Barbora Z 10 SVVAT 00:20:57 -
41 1257 Švárová Vanessa JZ 4 00:20:59 -
42 1288 Vytásek Miroslav M 20 00:21:02 -
43 1305 Hrda Tomáš M 21 00:21:03 -
44 1007 Bílková Jiřina Z 11 00:21:05 -
45 1187 Pavelková Michaela Z 12 Tým Romana José Pavelky 00:21:05 -
46 1248 Škodová Kateřina Z 13 00:21:07 -
47 1079 Húšťavová Iva Z 14 00:21:10 -
48 1212 Salamonová Alexandra JZ 5 00:21:11 -
49 1131 Kyša Petr M 22 Kyšáci 00:21:12 -
50 1025 Černá Monika Z 15 00:21:16 -
51 1287 Vytásek Radek JM 9 00:21:17 -
52 1293 Zatloukal Jaromír M 23 00:21:18 -
53 1036 Dorňáková Vladimira Z 16 00:21:19 -
54 1271 Vágner Jiří M 24 Turbo šneci 00:21:20 -
55 1052 Hájek Jan M 25 00:21:30 -
56 1263 Tylšar Miloslav M 26 00:21:30 -
57 1233 Studýnková Dagmar Z 17 00:21:30 -
58 1226 Sobotková Iva Z 18 00:21:32 -
59 1039 Drahníková Adriana Z 19 00:21:34 -
60 1308 Švestková Sabina JZ 6 SRTG Vyškov 00:21:39 -
61 1309 Urban Petr M 27 SRTG Vyškov 00:21:39 -
62 1240 Ščudla Luděk M 28 Mespro 00:21:49 -
63 1165 Moudrá Lenka JZ 7 00:21:50 -
64 1210 ryznar pavel M 29 00:21:59 -
65 1256 Šváchová Hana Z 20 00:22:05 -
66 1211 ryznar martin M 30 00:22:07 -
67 1087 Jenderková Lenka Z 21 00:22:11 -
68 1303 Řezníček Jan JM 10 00:22:13 -
69 1149 Mádrová Hana Z 22 00:22:17 -
70 1291 Wittnerová Bronislava Z 23 00:22:18 -
71 1203 Raclavská Tereza Z 24 00:22:18 -
72 1021 Cekulová Adéla JZ 8 00:22:19 -
73 1042 Dýšek Tomáš M 31 NEVER DRINK ALONE 00:22:25 -
74 1306 Kyša Martin M 32 Kyšáci 00:22:32 -
75 1130 Kyša Milan M 33 Kyšáci 00:22:35 -
76 1047 Friedlová Lenka JZ 9 00:22:35 -
77 1031 Dofková Šárka Z 25 00:22:36 -
78 1038 Dráčková Jana Z 26 00:22:49 -
79 1239 Šamberger Martin JM 11 Gerlov 00:22:52 -
80 1128 kupka marcel M 34 00:22:53 -
81 1301 žváčková anna Z 27 SRTG Šumperk 00:22:58 -
82 1260 Tovarkova Kateřina Z 28 00:22:58 -
83 1172 Nejezchlebová Jana Z 29 Turbo šneci 00:23:03 -
84 1077 Hubeňáková Hana Z 30 DÁRCI KRVE 00:23:05 -
85 1290 Witke Ondřej M 35 00:23:07 -
86 1167 Mrázková Martina Z 31 00:23:09 -
87 1224 Smolková Andrea Z 32 00:23:12 -
88 1143 Lepiarzova Marcela Z 33 00:23:13 -
89 1186 Patrman Václav M 36 00:23:14 -
90 1264 Tylšarová Aneta Z 34 00:23:15 -
91 1178 Novotný Jiří M 37 00:23:17 -
92 1161 Mikešová Petra Z 35 00:23:17 -
93 1162 Minář Luboš JM 12 00:23:23 -
94 1070 Hoppová Jana Z 36 00:23:32 -
95 1126 Kuklová Jana Z 37 innogy 00:23:37 -
96 1009 Bortlová Jana Z 38 00:23:43 -
97 1002 Barák Pavel M 38 00:23:43 -
98 1254 Šúmska Šárka Z 39 00:23:44 -
99 1050 Gazdová Lucie Z 40 00:23:45 -
100 1083 Jašková Monika Z 41 Báječné ženy v běhu 00:23:45 -

8 km

ZÁVODNÍKŮ

388

PRŮMĚRNÝ ČAS

45m:8s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:38s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

71 let

POČASÍ

-1 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 327 Skalka Jakub M30 1 00:29:08 -
2 161 Krátký Tomáš M30 2 ROYAL BAY Liga 100 Olomouc 00:30:40 -
3 394 Vašinová Petra Z30 1 00:30:44 -
4 99 Hvolka Petr M40 1 JUMP SPORT 00:30:55 -
5 265 Pavlík Ivan M30 3 Ak Spartak Dubnica nad Váhom 00:31:11 -
6 12 Bednář Richard M30 4 Night run team 00:31:59 -
7 200 Lochman Petr M40 2 O.B.F.S.T. Berlin 00:32:10 -
8 401 Vikartovská Lucie Z30 2 SSK Vítkovice 00:32:19 -
9 121 Jurásek Jaromír M30 5 00:33:07 -
10 83 Zach Tomáš M30 6 00:33:17 -
11 102 Chlopčík Radek M30 7 Gold Run Zlaté Hory 00:33:31 -
12 172 KUBAN CTIBOR M30 8 00:33:39 -
13 362 Švábenský Jan M30 9 Team Jeseníky 00:33:51 -
14 37 Doležal Jan M30 10 Brtníci 00:33:52 -
15 197 Ličko Michal M30 11 Štefko Running Team 00:33:53 -
16 367 Švihra Rastislav M30 12 ORECH Racing Team 00:34:00 -
17 395 Vávrů Ivana Z30 3 TJ VTŽ Chomutov 00:34:02 -
18 195 Lettava Marek M30 13 00:34:08 -
19 365 Švec Miroslav M50 1 00:34:14 -
20 79 Hák Michal M30 14 00:34:37 -
21 230 Mráček Pavel M30 15 00:34:41 -
22 273 Petrů Roman M40 3 innogy 00:34:42 -
23 399 Vepřek Martin M30 16 Kolšov 00:34:49 -
24 183 Kvapil Jiří M30 17 00:34:54 -
25 215 Marek Vojtěch M30 18 SK Svěrák 00:35:00 -
26 80 Hák Václav M30 19 00:35:12 -
27 36 Dokoupil Petr M30 20 SDH Bílovice 00:35:17 -
28 114 Januška Ivan M60 1 Šanov 00:35:37 -
29 81 Hampl Tomas M30 21 00:35:45 -
30 120 Jordánová Pavlína Z30 4 00:35:51 -
31 355 Štětina Lukáš M30 22 SDH Jasinov 00:35:51 -
32 189 Látal Radek M40 4 00:36:06 -
33 118 Jonáš Martin M30 23 Edelstahl Poldi 00:36:12 -
34 205 Mach Martin M40 5 SRTG Šumperk 00:36:17 -
35 356 Štolpa Vojtěch M30 24 SRTG Olomouc 00:36:22 -
36 21 Heger Michal M30 25 Kunčina 00:36:22 -
37 156 Kovařčíková Helena Z40 1 Poličná 00:36:23 -
38 14 Benda Ondřej M30 26 00:36:23 -
39 63 gajdoš jiri M50 2 MK PROSTĚJOV 00:36:30 -
40 42 Drlík Martin M30 27 Juventus 00:36:37 -
41 370 Tarant Jiří M60 2 Praha 10 00:36:40 -
42 249 Novák Adam M30 28 00:36:40 -
43 291 Prokš Jiří M30 29 Opava 00:36:42 -
44 350 Šmíd František M50 3 STF Šumperk 00:36:52 -
45 246 Netolický Kamil M30 30 Spartan Race Training Group Vyškov 00:36:58 -
46 346 Šíbal Jan M40 6 00:36:58 -
47 174 Šafránek Michal M50 4 SRTG Prostějov 00:36:58 -
48 125 Kačer Ctibor M30 31 Run the World 00:36:58 -
49 256 Ordáň Petr M50 5 Team Jeseníky 00:37:09 -
50 29 Cygánek Michal M30 32 00:37:10 -
51 369 Švondrk Aleš M40 7 00:37:12 -
52 338 Suchomel Ondřej M30 33 00:37:22 -
53 144 Konečný Jakub M30 34 00:37:27 -
54 296 Přikryl David M40 8 SRTG Prostějov 00:37:28 -
55 7 Balihar Jiří M40 9 Balini 00:37:28 -
56 314 Sedláček Zbyněk M40 10 00:37:30 -
57 408 Vybíhal Jan M40 11 00:37:30 -
58 255 Ordáň Pavel M30 35 Black Water 00:37:30 -
59 328 Sklenář Tomáš M30 36 00:37:34 -
60 345 Ševčíková Petra Z30 5 X-trail Orlová 00:37:35 -
61 23 Burgr Ladislav M30 37 00:37:46 -
62 223 Meravý Tomáš M30 38 SRTG Litovel 00:37:55 -
63 149 Fojtánik Tomáš M30 39 00:37:55 -
64 301 Rozsíval Josef M30 40 Ostrý trénink 00:37:56 -
65 400 Veverka Miroslav M40 12 Veverky 00:38:00 -
66 181 Kuttich Martin M50 6 LANŠKROUN 00:38:00 -
67 136 Kobelka Michal M30 41 Linhartice 00:38:10 -
68 68 greguš marian M30 42 SRTG OLOMOUC 00:38:15 -
69 103 Chmela Jan M40 13 SRTG Litovel 00:38:18 -
70 222 Mathon Petr M40 14 00:38:19 -
71 315 Sehnálková Marie Z30 6 Paleo team 00:38:19 -
72 134 Knapek Jan M30 43 KK club 00:38:26 -
73 382 Trojáková Martina Z30 7 00:38:26 -
74 201 Lochmanová Blanka Z40 2 00:38:31 -
75 269 Peňaška Jiří M30 44 Jogito Olomouc 00:38:34 -
76 210 Man Lukáš M30 45 00:38:51 -
77 300 Rousek Jiří M30 46 Run for LUPUS 00:38:52 -
78 229 Mazuch Kryštof M30 47 Ostravšti cypi 00:38:56 -
79 84 Havlíček Michal M40 15 ACES Team K.Vary 00:39:00 -
80 264 Pavel Lubomír M40 16 Mespro 00:39:04 -
81 115 Jeřábková Milena Z40 3 00:39:05 -
82 58 Fráňa Martin M40 17 00:39:07 -
83 163 Krejčiřík Jiří M30 48 00:39:08 -
84 60 Fuksa Dušan M40 18 Run Team 00:39:09 -
85 421 Žůrek Jan M30 49 Elite sport Booskovice 00:39:09 -
86 204 Macíček Miroslav M50 7 Brose Run 00:39:10 -
87 45 Duda Ladislav M30 50 00:39:15 -
88 306 Rybníkář Jiří M40 19 00:39:18 -
89 143 Bláha Luboš M30 51 00:39:18 -
90 165 Krejzlik Pavel M50 8 UNS RUN KYJOV 00:39:19 -
91 44 Drobný Andrej M30 52 00:39:19 -
92 238 Navara Tomáš M30 53 SRTG Šumperk 00:39:20 -
93 69 Greguš Michal M30 54 SRTG Vyškov 00:39:20 -
94 377 Tomaščik Martin M30 55 00:39:30 -
95 336 Stoklasová Andrea Z30 8 00:39:31 -
96 94 Horniaková Zita Z40 4 Sportisimo Hvězdy 00:39:32 -
97 66 gottwald jaroslav M30 56 00:39:34 -
98 146 Kořínek Lubomír M30 57 00:39:35 -
99 287 Pouč Petr M30 58 SRTG Litovel 00:39:52 -
100 169 Krist Ondřej M30 59 00:39:54 -

Zdroj: Sport Base