30 km

ZÁVODNÍKŮ

331

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:17m:38s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

23.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:35s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

250 startujících

ŽEN

63 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1190 Růžička Zbyněk M 1 SKI PAUDERA Staré Splavy 00:55:13 -
2 1223 Toman Luboš M 2 CARLA KUPKOLO.CZ 00:55:15 0m:2s
3 1269 Hák Jakub MJ 1 Jaroslav Kulhavý Team 00:55:16 0m:3s
4 1170 Pelčarský Aleš M 3 00:55:18 0m:5s
5 1029 Bělecký Petr M 4 Bitters Superior cyklofit team 00:55:33 0m:20s
6 1255 Vtípil Radek M 5 Ghost Team 00:55:46 0m:33s
7 1286 Fejk Lukáš M 6 CARLA.KUPKOLO.CZ 00:55:46 0m:33s
8 1268 Jaroš Václav MJ 2 Author Elkov 00:55:47 0m:34s
9 272 Šváb Jan M 7 Greyhound racing team 00:55:48 0m:35s
10 1235 Vosátka Tomáš M 8 RockMachine-Cyklomax 00:55:53 0m:40s
11 1026 Bartoň Martin M 9 Decathlon Btwin czech team 00:57:19 2m:6s
12 300 Chrudimský Radek M 10 Ćeská Spořitelna 00:57:23 2m:10s
13 1109 Komberec Aleš M 11 Hradecký spinning klub-Borotalco 00:57:25 2m:12s
14 1222 TOMAN LUKÁŠ M 12 CARLA. KUPKOLO.CZ DK. n. L. 00:57:26 2m:13s
15 1279 Víšek Roman M 13 SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM 00:57:36 2m:23s
16 1148 Morávek Roman MJ 3 SK Špindl 00:57:41 2m:28s
17 1201 Souček Petr M23 1 Bikemarast team 00:58:03 2m:50s
18 8 Kubišta Martin MJ 4 BAKAKO Nová Paka 00:58:05 2m:52s
19 1173 Petrnoušek Dominik M23 2 00:58:05 2m:52s
20 1106 Kočí Ladislav M 14 INT CZ 01:00:03 4m:50s
21 1239 Zeman Vojtěch M 15 01:00:05 4m:52s
22 1254 Vtípilová Jana Z 1 Ghost Team 01:00:06 4m:53s
23 1121 Kubant Pavel M 16 Lázně Bohdaneč 01:00:14 5m:1s
24 1086 Janouch Tomáš M 17 GAPP System-Cabtech 01:00:15 5m:2s
25 1096 Káňa Tomáš M23 3 Pitrs Bikes Team 01:00:30 5m:17s
26 1295 Makovský Matyáš MJ 5 Dřevostavby Michal Makovský 01:00:49 5m:36s
27 299 Beneš Radek M 18 Kvasiny 01:00:58 5m:45s
28 1032 Beran Lukáš M 19 GHOST TEAM 01:01:11 5m:58s
29 1188 Richter Zbyněk M 20 GHOST Team 01:01:14 6m:1s
30 2149 Voňka David MJ 6 CARLA.KUPKOLO.CZ Dvůr Králové nad Labem 01:01:15 6m:2s
31 1024 Barber Wayne M 21 01:01:22 6m:9s
32 1039 Čuda Jan M 22 01:01:37 6m:24s
33 285 Schütrová Sandra Z 2 BITTERS CYKLOFIT SUPERIOR 01:01:38 6m:25s
34 1251 Kočí Jan M23 4 01:01:41 6m:28s
35 235 Tichý Tomáš M23 5 Chrudim 01:01:48 6m:35s
36 1151 Najemnik Martin M 23 01:01:52 6m:39s
37 1074 Hořeňovský Jiří M 24 Velocentrum - Stratos auto 01:02:00 6m:47s
38 1252 Michalec Petr M23 6 Pítrs Bikes 01:02:08 6m:55s
39 1015 STANĚK Tomáš RT 1 BAKAKO Nová Paka 01:02:09 6m:56s
40 238 Hortlík Štěpán MJ 7 01:02:37 7m:24s
41 1159 Novák Petr M 25 HSK cycling team 01:02:38 7m:25s
42 1290 Pondělíček Patrik M23 7 SYMBIO+CE ENERGY 01:02:39 7m:26s
43 1036 Čejka Bořivoj M 26 01:03:08 7m:55s
44 1097 Kaňka David MJ 8 Bakako Nová Paka 01:03:09 7m:56s
45 1098 Karnet Ondřej M 27 CykloVAPE Racing Team 01:03:21 8m:8s
46 1274 Erbs Dušan M 28 SK Děti Severu 01:03:44 8m:31s
47 250 Kolda Richard M 29 Kola Kolda 01:03:46 8m:33s
48 283 Heczka Stanislav MJ 9 CARLA.KUPKOLO.CZ 01:03:54 8m:41s
49 1142 Lorenc Lukáš M 30 Ski team Jimramov 01:04:01 8m:48s
50 1062 Hanč Vojtěch MJ 10 MTB SPARTAK Vrchlabí 01:04:24 9m:11s
51 1273 Mrňávek Martin MJ 11 SPS HK 01:04:26 9m:13s
52 1035 Cutych Jakub M 31 Hradecký Spinnig Klub 01:04:29 9m:16s
53 1227 Valenta Vojtěch M 32 01:04:31 9m:18s
54 1046 Dušek Michal M 33 01:04:34 9m:21s
55 1143 Macko Vladimír M 34 01:04:37 9m:24s
56 1030 Běloušková Eliška Z 3 01:04:37 9m:24s
57 1287 Janáček Tomáš M 35 01:04:42 9m:29s
58 1022 Poláček Karel M 36 Greyhound racing team 01:04:47 9m:34s
59 1146 Medková Michaela Z 4 RockMachine Cyklomax 01:04:57 9m:44s
60 1180 Pochopová Nicole Z 5 KUPKOLO.CZ 01:05:00 9m:47s
61 1093 Jukl Pavel M 37 01:05:02 9m:49s
62 1172 Petera Jan M 38 Cyklobanda.cz 01:05:02 9m:49s
63 1099 Kavka Petr M 39 MTB RAMUSS 01:05:03 9m:50s
64 1231 Vévoda Libor M 40 Blansko 01:05:05 9m:52s
65 1087 Ječný Josef M 41 01:05:11 9m:58s
66 1158 Novák Petr M 42 SK Favorit Bílina 01:05:22 10m:9s
67 1066 Havelka Petr M 43 Hradecký spinning klub 01:05:24 10m:11s
68 1104 Koblic Jaroslav M 44 CK Mladá Vožice 01:05:28 10m:15s
69 244 Vogelová Dagmar Z 6 Cyklo klub Bendl 01:05:28 10m:15s
70 1034 Cirkva David M 45 01:05:30 10m:17s
71 1263 Vítek Roman M 46 01:06:18 11m:5s
72 1081 Chaloupka Tomáš M 47 01:06:20 11m:7s
73 1275 Březina Pavel M 48 Ghost Team 01:06:21 11m:8s
74 276 Lorenc Bohumil M 49 01:06:30 11m:17s
75 1205 Strnádek Stanislav M 50 01:06:39 11m:26s
76 1253 Trejtnar Pavel M 51 01:06:39 11m:26s
77 1171 Pešek Jiří M 52 01:06:42 11m:29s
78 1154 Němec Filip M 53 MTB RAMUSS team 01:06:45 11m:32s
79 240 Fišer Michal M 54 Havlíčkova Borová 01:06:56 11m:43s
80 1089 Jerie Marek M 55 Innogy 01:06:57 11m:44s
81 1075 Hrábek Jakub M 56 01:06:58 11m:45s
82 4 Richtr Jaroslav M 57 R.team 01:06:58 11m:45s
83 1250 Štěpánek Martin MJ 12 01:06:58 11m:45s
84 271 Horník Michal M 58 01:07:00 11m:47s
85 1299 Karras Karel MJ 13 01:07:01 11m:48s
86 1136 Lanková Zuzana Z 7 01:07:02 11m:49s
87 1037 Černý Matěj M23 8 Decathlon Btwin czech team 01:07:02 11m:49s
88 1300 Stuchlík Jakub MJ 14 01:07:03 11m:50s
89 1259 Jobrágr Tomáš M 59 01:07:06 11m:53s
90 3 Richtr Jaroslav M 60 R.team 01:07:06 11m:53s
91 1166 Parobek pavel M 61 01:07:07 11m:54s
92 81 Korda Vladimír M 62 OFTEX OCNI KLINIKA PARDUBICE 01:07:07 11m:54s
93 1095 Kalvoda Michal M 63 01:07:08 11m:55s
94 1297 Jirka Jan M 64 DECATHLON BTWIN CZECH TEAM 01:07:11 11m:58s
95 1118 Koza Petr M 65 01:07:20 12m:7s
96 233 Drabb Miroslav M 66 01:07:36 12m:23s
97 1027 Bednařík Stanislav M 67 01:07:38 12m:25s
98 1150 Mucha Ivo M 68 FLY cycling team Ostrava 01:07:55 12m:42s
99 1276 Zelený Miroslav M 69 Chaloupka Kola 01:08:29 13m:16s
100 1119 Krček Vojtěch M 70 VeKa 01:08:31 13m:18s

60 km

ZÁVODNÍKŮ

229

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:25m:7s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

24.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:25s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

199 startujících

ŽEN

30 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1 Šťastný Roman M30 1 RockMachine-Cyklomax 01:47:26 -
2 232 Šorm Jiří M20 1 AEROTEC 01:47:32 0m:6s
3 282 Berger Tomáš M30 2 KUPKOLO.CZ 01:47:41 0m:15s
4 26 Čáp Lukáš M30 3 HSK cycling team 01:48:16 0m:50s
5 255 Rydval Filip M20 2 Alltraining.cz 01:51:22 3m:56s
6 130 Polman Daniel M30 4 lidé&HORY 01:51:23 3m:57s
7 100 Malíř Jan M30 5 GHOST Team 01:53:05 5m:39s
8 77 Koblic Radek M20 3 ČEZ Cyklo Team Tábor 01:53:12 5m:46s
9 7 Bako Josef M30 6 www.kupkolo.cz 01:53:19 5m:53s
10 89 Kraus Miroslav M50 1 Lázně Bělohrad 01:56:00 8m:34s
11 280 Stastný Zdeněk M30 7 ENDEKA BASSTA Team 01:57:18 9m:52s
12 177 Urban René M40 1 Alltraining 01:57:19 9m:53s
13 204 Krčma Michal M30 8 OD Morava Holešov 01:57:26 10m:0s
14 176 TULACH LUKÁŠ M30 9 Cykloliberec.cz 01:57:26 10m:0s
15 245 Rejfa Josef M30 10 Štenec 01:57:28 10m:2s
16 49 Haškovec Jan M30 11 01:59:17 11m:51s
17 93 Kysela Patrik M40 2 ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:59:18 11m:52s
18 150 Spáčil Leopold M50 2 NOVATOP LAPIERRE/Letovice 01:59:20 11m:54s
19 33 Dubrovský Lukáš M30 12 Hradecký Spinning klub 01:59:23 11m:57s
20 112 Nosek Rudolf M40 3 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 02:00:57 13m:31s
21 265 Pfeifer Pavel M20 4 HSK Cycling Team 02:01:15 13m:49s
22 76 Kluch Luboš M20 5 KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:01:35 14m:9s
23 174 Tříska Lukáš M40 4 SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:01:52 14m:26s
24 37 Dvořák Petr M50 3 PCK Louda 02:01:54 14m:28s
25 107 Meduna Jakub M20 6 MTB Chrudim 02:01:55 14m:29s
26 68 Jonáš Filip M30 13 Cannondale Nová Ves 02:01:56 14m:30s
27 175 Tuháček Milan M50 4 Rotor bike 02:02:00 14m:34s
28 224 Benda Pavel M50 5 EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 02:02:13 14m:47s
29 275 Michal Jakub M20 7 TJ Favorit Brno 02:02:40 15m:14s
30 257 Pek Miroslav M60 1 To evrope peksport 02:03:43 16m:17s
31 227 Průcha Josef M40 5 CBC Team 02:03:43 16m:17s
32 196 Frencl Martin M20 8 Pítrs Bikes 02:03:44 16m:18s
33 48 Hájek Tomáš M40 6 02:03:50 16m:24s
34 44 Gabriel Aleš M50 6 02:03:55 16m:29s
35 185 Vít Jan M20 9 02:04:07 16m:41s
36 62 CHUTNÝ Jaroslav M50 7 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 02:04:56 17m:30s
37 21 Brand Tomáš M40 7 PCK Louda 02:04:56 17m:30s
38 87 Král Petr M50 8 OFTEX Oční Klinika 02:04:58 17m:32s
39 200 Jaderný Petr M30 14 Parker 02:05:09 17m:43s
40 178 Vacek Jakub M30 15 Rohozec Amulet Team 02:05:14 17m:48s
41 118 Ondráček Petr M30 16 02:05:14 17m:48s
42 195 Bouška Ondřej M20 10 Rohozec Amulet Team 02:06:33 19m:7s
43 17 Beran David M40 8 Beran catering bike team 02:07:16 19m:50s
44 184 Vik Pavel MM 1 02:07:25 19m:59s
45 205 Zámečník Ondřej M30 17 Sumík team 02:08:41 21m:15s
46 239 Jurečka Jiří M20 11 Polabští cyklisté 02:08:47 21m:21s
47 39 Fejk Petr M20 12 02:08:47 21m:21s
48 281 Boudná Lucie Z40 1 Život na kolech 02:08:48 21m:22s
49 259 Kubrycht Miloš M50 9 RockMachine-Cyklomax racing team 02:09:03 21m:37s
50 188 Zadina Petr M50 10 KABA-SPORT Chotěboř 02:09:29 22m:3s
51 142 Rak Sláva M50 11 Alfa team Hořice 02:09:38 22m:12s
52 190 Zeman Igor M50 12 www.bajker.eu 02:09:40 22m:14s
53 215 Serbus Jan M40 9 02:09:41 22m:15s
54 42 Fridrichová Lenka Z20 1 Ghost Team 02:09:41 22m:15s
55 71 Karaba Zdeněk M50 13 Kaba sport 02:09:45 22m:19s
56 213 Tučková Monika Z20 2 OPLT Cycling 02:09:45 22m:19s
57 219 Jelínek Lukáš M30 18 02:10:08 22m:42s
58 212 Chmelíková Pavla Z30 1 02:10:17 22m:51s
59 128 Pinďák Jiří M50 14 Oceloví letci 02:11:59 24m:33s
60 63 Jahelka Martin M20 13 ALPINA & ROECKL 02:12:02 24m:36s
61 99 Machala Martin M50 15 ALPINA & ROECKL 02:12:03 24m:37s
62 152 Stodulkova Denisa Z20 3 Ceska sporitelna-Specialized 02:12:06 24m:40s
63 146 Skalicky Michael M50 16 Klub sportů Pardubice 02:13:11 25m:45s
64 12 Anděl Jaroslav M30 19 02:13:14 25m:48s
65 117 Odehnal Jan M20 14 02:13:38 26m:12s
66 52 Homolka Pavel M50 17 TO EUROPE PEK SPORT 02:14:04 26m:38s
67 75 Klimešová Monika Z30 2 ENDEKA BASSTA team 02:14:09 26m:43s
68 297 Michal Miloš M50 18 02:14:12 26m:46s
69 211 Voňka Jiří M60 2 CARLA-KUPKOLO D-K 02:14:28 27m:2s
70 148 Smejkal Lukáš MM 2 02:14:51 27m:25s
71 46 Gebrt Michal M40 10 Cube Pejcha HK 02:14:53 27m:27s
72 84 Kotiza Tomáš M20 15 IDIADA CZ 02:14:55 27m:29s
73 51 Hodoval Petr M50 19 02:15:07 27m:41s
74 203 Dušánek Jiří M30 20 02:15:10 27m:44s
75 32 Dražek Tomáš M40 11 Pell´s Team 02:15:18 27m:52s
76 181 Verner Jan M20 16 02:15:18 27m:52s
77 82 Kostkan Vojtěch M20 17 02:15:19 27m:53s
78 168 Tauchman Michal M50 20 Rock Machine-Cyklomax 02:15:21 27m:55s
79 193 Zíma Vladimír M50 21 Alltraining.cz 02:15:31 28m:5s
80 91 Kučera Viktor M40 12 Ghost team 02:15:51 28m:25s
81 36 Dvořák Tomáš M50 22 02:16:28 29m:2s
82 263 Hanuš Jiří M40 13 Vella team 02:16:50 29m:24s
83 187 Vondruška Bohuslav M30 21 TJ Sokol Hrabenov 02:17:29 30m:3s
84 19 Böhm Petr MM 3 02:17:54 30m:28s
85 116 Nožička Tomáš MM 4 02:17:56 30m:30s
86 151 Stejskal Richard M40 14 ÚH HK 02:17:58 30m:32s
87 97 Lukeš Roman M30 22 02:18:08 30m:42s
88 114 Novotný David M30 23 Foxíni 02:18:09 30m:43s
89 110 Nechanický Stanislav M30 24 Krakonošáci 02:18:11 30m:45s
90 86 Kozlík Petr M50 23 02:18:13 30m:47s
91 15 Balous Martin M20 18 02:18:26 31m:0s
92 50 Havlíček Václav M30 25 02:18:29 31m:3s
93 102 Mařan Jiří M60 3 02:18:31 31m:5s
94 120 Oupicky Lukass M30 26 02:18:33 31m:7s
95 9 Holman Leoš M40 15 HOKL CLUB 02:18:33 31m:7s
96 182 Vícha Jan M40 16 02:18:45 31m:19s
97 80 Kopecký Jiří M30 27 02:19:07 31m:41s
98 104 Mastík Tomáš M40 17 Černí koně 02:19:08 31m:42s
99 144 Serbusova Katerina Z40 2 KILPI RACING TEAM 02:19:10 31m:44s
100 108 Michal Martin M30 28 02:19:11 31m:45s

A

ZÁVODNÍKŮ

29

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:11s

POČASÍ

24 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2099 Rérych Lukáš OD 1 00:00:34 -
2 2082 Gahba Kryštof OD 2 Bitters Superior Cyklofit team 00:00:35 0m:1s
3 2067 Mařas Samuel OD 3 00:00:37 0m:3s
4 2083 Semerádová Emma OD 4 Pocta Praha 00:00:37 0m:3s
5 2103 Malinová Nikol OD 5 00:00:38 0m:4s
6 2131 Havlíček Matěj OD 6 00:00:39 0m:5s
7 2141 Saifrtová Viktorie OD 7 00:00:40 0m:6s
8 2108 Fryš Jan OD 8 00:00:41 0m:7s
9 2021 Matějka Šimon OD 9 00:00:42 0m:8s
10 2119 Moravíková Markéta Anna OD 10 Trimola 00:00:43 0m:9s
11 2016 Kulhánková Anna OD 11 Ku-Ku-HK 00:00:47 0m:13s
12 2147 Bartošová Tereza OD 12 00:00:48 0m:14s
13 2026 Novák Jan OD 13 00:00:50 0m:16s
14 2142 Nájemníková Denisa OD 14 NN kovovýroba 00:00:50 0m:16s
15 2022 Matějka Marek OD 15 00:00:52 0m:18s
16 2058 Wolf Mirek OD 16 Beany 00:00:55 0m:21s
17 2056 Kosina Vojtěch OD 17 Kosáci 00:00:56 0m:22s
18 2100 Muchová Sarah OD 18 00:01:01 0m:27s
19 2112 Kašparová Aneta OD 19 00:01:01 0m:27s
20 2019 Lázničková Veronika OD 20 Ghost junior team 00:01:05 0m:31s
21 2105 Pochobradský Tomáš OD 21 Slatiňany 00:01:20 0m:46s
22 2088 Ambrožová Nikol OD 22 Raťafáci 00:01:22 0m:48s
23 2136 Jiroušová Karolína OD 23 Kadado 00:01:23 0m:49s
24 2081 Topolová Sára OD 24 00:01:26 0m:52s
25 2074 Chmelíková Helena OD 25 00:02:25 1m:51s
26 2010 Janáček Jan OD 26 00:02:29 1m:55s
27 2145 Ropherová Natálie OD 27 00:02:33 1m:59s
28 2110 Hořeňovský Matěj OD 28 00:02:41 2m:7s
29 2133 Jirmanová Sarah OD 29 00:03:18 2m:44s

A1

ZÁVODNÍKŮ

42

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:36s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

15 startujících

ŽEN

27 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2031 Semerád Marek DM6 1 Sram Mitas Trek team 00:01:21 -
2 2128 Benda Stanislav DM6 2 Expres CZ Scott team Kolín 00:01:24 0m:3s
3 2014 Kudrna Matyáš DM6 3 Bitters Superior Cyklofit Team 00:01:26 0m:5s
4 2121 Lhotáková Sofie DZ6 1 Rohozec Amulet Team 00:01:42 0m:21s
5 2059 Wolfová Amálka DZ6 2 Beany 00:01:43 0m:22s
6 2002 Famfulíková Elena DZ6 3 Bakako Nová Paka 00:01:47 0m:26s
7 2120 Moravík Petr Marek DM6 4 Trimola 00:01:54 0m:33s
8 2020 Martin Matyáš DM6 5 00:01:59 0m:38s
9 2062 Dúcká Edita DZ6 4 00:01:59 0m:38s
10 2051 Horák Daniel DM6 6 00:02:00 0m:39s
11 2101 Mucha Max DM6 7 00:02:01 0m:40s
12 2073 Chmelík Filip DM6 8 00:02:03 0m:42s
13 2137 Pešek Tomáš DM6 9 00:02:05 0m:44s
14 2057 Gembal Robin DM6 10 Ghost Team 00:02:09 0m:48s
15 2063 Pochobradský Jakub DM6 11 Slatiňany 00:02:12 0m:51s
16 2007 Horáková Julie DZ6 5 Sportik Čáslav 00:02:12 0m:51s
17 2146 Bartoš Jáchym DM6 12 00:02:18 0m:57s
18 2064 Novák Štěpán DM6 13 Holice 00:02:19 0m:58s
19 2143 Nájemníková Sofie DZ6 6 NN kovovýroba 00:02:20 0m:59s
20 2054 Češka Viktor DM6 14 00:02:24 1m:3s
21 2087 Kindlová Klárka DZ6 7 Raťafáci 00:02:37 1m:16s
22 2024 Munzarová Maja DZ6 8 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 00:02:38 1m:17s
23 2004 Fejglová Ella DZ6 9 OFTEX 00:02:40 1m:19s
24 2005 Fejglová Emma DZ6 10 OFTEX 00:02:46 1m:25s
25 2111 Kašparová Adéla DZ6 11 00:02:48 1m:27s
26 2046 Máchová Valerie DZ6 12 00:02:49 1m:28s
27 2079 Topolová Ema DZ6 13 00:02:50 1m:29s
28 2113 Víchová Elen DZ6 14 00:02:51 1m:30s
29 2028 Polmanová Sára DZ6 15 00:03:04 1m:43s
30 2077 Naščák Marek DM6 15 00:03:07 1m:46s
31 2043 Černá Eliška DZ6 16 00:03:18 1m:57s
32 2115 Zemanová Aneta DZ6 17 00:03:19 1m:58s
33 2017 Lázničková Veronika DZ6 18 Ghost junior team 00:03:19 1m:58s
34 2076 Naščáková Nela DZ6 19 00:03:20 1m:59s
35 2109 Hořeňovská Nela DZ6 20 00:03:24 2m:3s
36 2116 Mojžíšová Inna DZ6 21 00:03:24 2m:3s
37 2001 Dobruska Deniska DZ6 22 00:03:28 2m:7s
38 2033 Strnadová Barbora DZ6 23 00:03:30 2m:9s
39 2085 Ambrožová Terezka DZ6 24 Raťafáci 00:03:32 2m:11s
40 2098 Janáčková Aneta DZ6 25 00:03:33 2m:12s
41 2092 Pazderová Ema DZ6 26 00:03:45 2m:24s
42 2048 Erbs Emily DZ6 27 00:04:01 2m:40s

A2

ZÁVODNÍKŮ

32

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:30s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

19 startujících

ŽEN

13 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2102 Mucha Samuel DM8 1 SK Jiří Team Ostrava 00:02:33 -
2 2096 Sulzbacher Vojtěch DM8 2 Pítrs bikes 00:02:39 0m:6s
3 2068 Bukovský Ondřej DM8 3 RockMachine-Cyklomax 00:02:39 0m:6s
4 2084 Bohánská Vanesa DZ8 1 Ski team Liberec 00:02:44 0m:11s
5 2006 Gamba Filip DM8 4 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:02:45 0m:12s
6 2122 Lhotáková Kristýna DZ8 2 Rohozec Amulet Team 00:02:55 0m:22s
7 2061 Dúcký Ondřej DM8 5 00:02:58 0m:25s
8 2090 Trllo Lukáš DM8 6 Bakako Nová Paka 00:03:02 0m:29s
9 2055 Kosina Jakub DM8 7 Kosáci 00:03:02 0m:29s
10 2003 Famfulíková Barbora DZ8 3 Bakako Nová Paka 00:03:10 0m:37s
11 2135 Jirouš Dominik DM8 8 Kadado 00:03:15 0m:42s
12 2008 Horáková Vanesa DZ8 4 Sportik Čáslav 00:03:18 0m:45s
13 2075 Michal Marek DM8 9 00:03:25 0m:52s
14 2035 Valentová Denisa Viktorie DZ8 5 00:03:26 0m:53s
15 2078 Mizera Jakub DM8 10 00:03:29 0m:56s
16 2114 Víchová Amélie DZ8 6 00:03:33 1m:0s
17 2038 Kosek Patrik DM8 11 00:03:34 1m:1s
18 2130 Kučera Tobiáš DM8 12 Ghost junior team 00:03:37 1m:4s
19 2049 Erbsová Sofie DZ8 7 SK děti severv 00:03:41 1m:8s
20 2126 Ročínová Viktorie DZ8 8 00:03:47 1m:14s
21 2118 Jirásek Šimon DM8 13 S-Sport Hronov 00:03:49 1m:16s
22 2132 Szabo Štěpán DM8 14 00:03:51 1m:18s
23 2013 Kučera Sebastian Jan DM8 15 00:03:53 1m:20s
24 2018 Lázničková Barbora DZ8 9 Ghost junior team 00:03:55 1m:22s
25 2050 Dušánková Rozálie DZ8 10 00:04:00 1m:27s
26 2027 Nováková Laura DZ8 11 Stratos Auto 00:04:01 1m:28s
27 2124 Flégrová Barbora DZ8 12 00:04:02 1m:29s
28 2037 Žampa Jakub DM8 16 00:04:05 1m:32s
29 2053 Kroulík Oliver DM8 17 00:04:06 1m:33s
30 2104 Malina Jiří DM8 18 00:04:09 1m:36s
31 2034 Strnadová Natálie DZ8 13 00:04:10 1m:37s
32 2139 Skandera Vojta DM8 19 00:04:46 2m:13s

A3

ZÁVODNÍKŮ

14

PRŮMĚRNÝ ČAS

4m:20s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

8 startujících

ŽEN

6 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2138 Janovský Tomáš DM10 1 Náchod 00:03:44 -
2 2042 Krátká Zuzka DZ10 1 Bike Freaks Holice 00:03:45 0m:1s
3 2117 Jirásková Ema DZ10 2 MITAS TEAM 00:03:54 0m:10s
4 2039 Malíř Hóna DM10 2 Ghost junior team 00:04:00 0m:16s
5 2044 Kunc Tomáš DM10 3 Ghost junior team 00:04:01 0m:17s
6 2069 Bukovská Barbora DZ10 3 RockMachine-Cyklomax 00:04:05 0m:21s
7 2140 Skandera Matyáš DM10 4 00:04:07 0m:23s
8 2015 Kudrna Tomáš DM10 5 Bitters Superior Cyklofit Team 00:04:08 0m:24s
9 2060 Vejběra Marek DM10 6 Cyklo pokr 00:04:29 0m:45s
10 2000 Adéla Pokorná DZ10 4 bitters superior cyklofit team 00:04:30 0m:46s
11 2040 Svoboda Ondřej DM10 7 00:04:37 0m:53s
12 2148 Štaffa Martin DM10 8 Ofte oční klinika 00:04:44 1m:0s
13 2066 Černá Amelie DZ10 5 00:05:08 1m:24s
14 2086 Kindlová Kája DZ10 6 Ra 00:05:33 1m:49s

A4

ZÁVODNÍKŮ

22

PRŮMĚRNÝ ČAS

5m:50s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

12 startujících

ŽEN

10 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2065 Novák Vojtěch DM12 1 Bike Freaks Holice 00:04:55 -
2 2045 Ticháček Petr DM12 2 Expres CZ Scott team Kolín 00:04:55 -
3 2009 Chvojka Filip DM12 3 GHOST Team 00:04:57 0m:2s
4 2023 Munzar Jan DM12 4 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 00:04:59 0m:4s
5 2129 Kučera Radim DM12 5 Ghost junior team 00:05:00 0m:5s
6 2052 Kulveit Tobiáš DM12 6 00:05:17 0m:22s
7 2025 Neuman Daniel DM12 7 Expres cz scott team Kolín 00:05:18 0m:23s
8 2127 Langová Andrea DZ12 1 Apache Loko Trutnov 00:05:23 0m:28s
9 2144 Tuzarová Natali DZ12 2 Ghost Junior Team 00:05:30 0m:35s
10 2070 Bezstarosti Nicol DZ12 3 Bakako Nová Paka 00:05:43 0m:48s
11 2134 Marek Josef DM12 8 00:05:45 0m:50s
12 2071 Vopršalová Kateřina DZ12 4 Bakako Nová Paka 00:05:50 0m:55s
13 2089 Trllová Šárka DZ12 5 Bakako Nová Paka 00:06:03 1m:8s
14 2012 Kočová Barbora DZ12 6 00:06:04 1m:9s
15 2029 Polmanová Danica DZ12 7 00:06:12 1m:17s
16 2123 Flégr Rostislav DM12 9 00:06:13 1m:18s
17 2047 Dašková Veronika DZ12 8 00:06:32 1m:37s
18 2125 Kořínková Karolína DZ12 9 Pardubice 00:06:36 1m:41s
19 2041 Svoboda Adam DM12 10 00:06:37 1m:42s
20 2080 Kolakovský Michael DM12 11 Rock Machine 00:06:45 1m:50s
21 2106 Lacinová Kateřina DZ12 10 00:06:55 2m:0s
22 2095 Dvořák Martin DM12 12 00:07:01 2m:6s

A5

ZÁVODNÍKŮ

7

PRŮMĚRNÝ ČAS

5m:16s

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

4 startujících

ŽEN

3 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2093 Bajer Jan DM14 1 Bakako Nová Paka 00:04:45 -
2 2036 Zeman Radim DM14 2 Bike & Ski Bakajda 00:04:50 0m:5s
3 2094 Mádlík Petr DM14 3 Bakako Nová Paka 00:04:54 0m:9s
4 2097 Sulzbacherova Martina DZ14 1 Pítrs bikes 00:05:20 0m:35s
5 2091 Staňková Aneta DZ14 2 Bakako Nová Paka 00:05:25 0m:40s
6 2072 Kodýtek Jakub DM14 4 00:05:41 0m:56s
7 2107 Lacinová Alexandra DZ14 3 00:05:57 1m:12s

Zdroj: Sport Base