10 km žákovský závod

ZÁVODNÍKŮ

179

PRŮMĚRNÝ ČAS

40m:3s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

15.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:0s

PRŮMĚRNÝ VĚK

12.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

123 startujících

ŽEN

56 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 3m:57s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 19 Havrlant Jakub DM15 1 emp 00:25:26 -
2 56 Majdanics Marek DM15 2 emp 00:26:00 0m:34s
3 106 Švěrkot Šimon DM15 3 emp 00:26:17 0m:51s
4 69 Ordáň Petr DM15 4 emp 00:26:25 0m:59s
5 157 Swiolek Brojan DM15 5 emp 00:26:37 1m:11s
6 79 Prachař Matěj DM15 6 emp 00:28:12 2m:46s
7 117 Wieczorek Filip DM15 7 emp 00:28:13 2m:47s
8 156 Drabik Patryk DM15 8 emp KKS Sokol Kety 00:28:47 3m:21s
9 18 Grycman Jakub DM15 9 emp 00:28:52 3m:26s
10 66 Oborný Marek DM15 10 emp 00:28:54 3m:28s
11 83 Rupová Dominika DZ15 1 emp 00:29:23 3m:57s
12 5 Blažek David DM12 1 emp 00:29:28 4m:2s
13 125 Sýkora Josef DM15 11 emp 00:29:29 4m:3s
14 26 Chudárková Aneta DZ15 2 emp 00:29:33 4m:7s
15 7 Bluszcz Tadeusz DM12 2 emp 00:29:38 4m:12s
16 107 Švidrnoch Jakub DM15 12 emp 00:29:50 4m:24s
17 42 Krutílková Kateřina DZ15 3 emp Zetpeka 00:30:23 4m:57s
18 43 Křefký Jakub DM15 13 emp NAPOHODU!bike team Píšť Los Křefkos 00:30:37 5m:11s
19 21 Hloušek Šimon DM15 14 emp 00:30:38 5m:12s
20 134 Filgas Matouš DM12 3 emp 00:30:45 5m:19s
21 98 Svěrkot Daniel DM12 4 emp 00:30:45 5m:19s
22 17 Garnek Ksawier DM15 15 emp 00:30:48 5m:22s
23 136 Friedela David DM12 5 emp 00:31:22 5m:56s
24 129 Kutáčová Kateřina DZ15 4 emp 00:31:26 6m:0s
25 163 Kánócz Martin DM15 16 emp Team Forman Cinelly 00:31:36 6m:10s
26 51 Lazecký Marek DM12 6 emp 00:31:47 6m:21s
27 16 Eliáš Michal DM12 7 emp 00:32:03 6m:37s
28 65 Mucha Samuel DM9 1 emp 00:32:06 6m:40s
29 87 Sacke Jakub DM12 8 emp 00:32:21 6m:55s
30 151 Šimon Matouš DM15 17 emp ON-OFF Team ZŠ Štěbořice 00:32:23 6m:57s
31 12 Buštík Jan DM15 18 emp 00:32:40 7m:14s
32 142 Slinták Šimon DM15 19 emp Slovan Luhačovice 00:32:43 7m:17s
33 82 Raška Matouš DM15 20 emp 00:32:45 7m:19s
34 8 Bluszcz Zofia DZ12 1 emp 00:32:47 7m:21s
35 179 Gelnar Matěj DM15 21 emp SK Jiří Team Ostrava 00:32:48 7m:22s
36 90 Sklář Radek DM9 2 emp 00:32:53 7m:27s
37 137 Felzmann David DM12 9 emp 00:33:00 7m:34s
38 128 Kutáč Jan DM12 10 emp 00:33:11 7m:45s
39 44 Křefký Ondřej DM15 22 emp NAPOHODU!bike team Píšť Los Křefkos 00:33:16 7m:50s
40 55 Macolová Amálie DZ12 2 emp 00:33:26 8m:0s
41 118 Zejda Martin DM12 11 emp Zejda Faktory 1 00:33:28 8m:2s
42 14 Černín Lukáš DM9 3 emp 00:33:29 8m:3s
43 4 Blažek Albert DM12 12 emp 00:33:29 8m:3s
44 91 slanina vaclav DM12 13 emp 00:33:30 8m:4s
45 171 Janek Richard DM12 14 emp 00:33:39 8m:13s
46 159 Ševčík Jakub DM12 15 emp Team Forman Kids 00:33:48 8m:22s
47 11 Bukovský Ondřej DM9 4 emp 00:33:49 8m:23s
48 143 Slinták Michal DM12 16 emp Slovan Luhačovice 00:33:50 8m:24s
49 70 Padrta Ondřej DM15 23 emp 00:33:50 8m:24s
50 158 Riedlová Nela DZ12 3 emp Team Forman Cinelli 00:33:51 8m:25s
51 45 Kuba Tomáš DM15 24 emp 00:33:52 8m:26s
52 152 Konečný Viktor DM15 25 emp ON-OFF Team ZŠ Štěbořice 00:33:54 8m:28s
53 10 Bukovská Barbora DZ12 4 emp 00:33:56 8m:30s
54 59 Malý Jakub DM12 17 emp 00:34:04 8m:38s
55 23 Holášková Amálie DZ15 5 emp 00:34:08 8m:42s
56 57 Malenovský František DM9 5 emp 00:34:30 9m:4s
57 28 Jančíková Adéla DZ12 5 emp 00:34:37 9m:11s
58 113 Vála Ondřej DM12 18 emp 00:34:40 9m:14s
59 30 Jirout Filip DM9 6 emp 00:34:58 9m:32s
60 115 Vavrečka Martin DM9 7 emp 00:35:01 9m:35s
61 165 Kušnír Tomáš DM15 26 emp 00:35:20 9m:54s
62 22 Hőhn Martin DM9 8 emp 00:35:21 9m:55s
63 150 Chudý Vojta DM12 19 emp Team Forman Kids 00:35:23 9m:57s
64 48 Kušnír Milan DM15 27 emp 00:36:12 10m:46s
65 99 Svoboda Patrik DM15 28 emp 00:36:23 10m:57s
66 141 Osinova Štěpánka DZ15 6 emp 00:36:53 11m:27s
67 75 Poláčková Kateřina DZ12 6 emp 00:36:59 11m:33s
68 116 Wieczorek Jan DM12 20 emp 00:37:09 11m:43s
69 126 Sýkora Václav DM12 21 emp 00:37:09 11m:43s
70 50 Lašková Anežka DZ9 1 emp 00:37:24 11m:58s
71 15 Černín Ondřej DM12 22 emp 00:37:31 12m:5s
72 95 Stanovský Petr DM12 23 emp 00:37:57 12m:31s
73 52 Lettovský Vít DM9 9 emp Ski SKUNK 00:38:16 12m:50s
74 93 slaninova eliska DZ15 7 emp 00:38:16 12m:50s
75 53 Lichý Ondra DM12 24 emp O.I.L. 00:38:22 12m:56s
76 47 Kubina Štěpán DM12 25 emp 00:38:24 12m:58s
77 64 Motyčková Sára DZ12 7 emp 00:38:54 13m:28s
78 170 Janek René DM9 10 emp 00:38:55 13m:29s
79 153 Jedlička Pavel DM12 26 emp ON-OFF Team ZŠ Štěbořice 00:39:36 14m:10s
80 146 Glabazňa Adam DM12 27 emp Wigym 00:39:44 14m:18s
81 130 Řeha Matěj DM12 28 emp 00:40:01 14m:35s
82 27 Janas Štěpán DM9 11 emp 00:40:02 14m:36s
83 71 Pavlicová Nikol DZ9 2 emp 00:40:32 15m:6s
84 174 Fortelný Jakub DM12 29 emp 00:40:33 15m:7s
85 127 Dostálová Veronika DZ12 8 emp 00:40:33 15m:7s
86 104 Španihel Rudolf DM12 30 emp 00:40:40 15m:14s
87 173 Fortelná Tereza DZ12 9 emp 00:40:52 15m:26s
88 60 Mareta Daniel DM12 31 emp 00:41:08 15m:42s
89 140 Kozelský Miroslav DM15 29 emp 00:41:19 15m:53s
90 29 Janda Lukáš DM15 30 emp 00:41:31 16m:5s
91 105 Špok Stanislav DM9 12 emp 00:41:32 16m:6s
92 80 Puchalka Viktor DM12 32 emp 00:41:35 16m:9s
93 61 Martináková Lenka DZ12 10 emp 00:41:35 16m:9s
94 6 Bluszcz Antoni DM9 13 emp 00:41:36 16m:10s
95 169 Dostál Daniel DM12 33 emp 00:41:39 16m:13s
96 135 Biroščák Ondra DM12 34 emp 00:41:57 16m:31s
97 94 Sommer Jan DM9 14 emp 00:41:57 16m:31s
98 178 Gelnar Adam DM12 35 emp SK Jiří Team Ostrava 00:42:15 16m:49s
99 133 Sládeček Adam DM9 15 emp 00:42:15 16m:49s
100 149 Novák Vojtěch DM12 36 emp Frýdečtí tatíci 00:43:04 17m:38s

38 km

ZÁVODNÍKŮ

664

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:13m:40s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

17.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:31s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

77 let

POČASÍ

24 °C

MUŽŮ

586 startujících

ŽEN

78 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 16m:41s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1116 Damek Milan Vysokoškoláci 1 emp 01:19:55 -
2 788 Matera Tomáš Muži 1 emp 01:20:14 0m:19s
3 745 Lamich Adam Muži 2 emp 01:24:04 4m:9s
4 1166 Vajbar Marek Muži 3 emp Los Amateros MTB 01:24:50 4m:55s
5 1028 Videcký Karel Muži 4 emp 01:24:54 4m:59s
6 928 Stolařík Tomáš Vysokoškoláci 2 emp 01:24:56 5m:1s
7 1200 Pastrnek Pavel Muži 5 emp SK Skivelo neslyšících Olomouc 01:26:07 6m:12s
8 1178 Studýnka David Muži 6 emp SK Skivelo neslyšících Olomouc 01:26:07 6m:12s
9 633 Chrástecký David Muži 7 emp 01:27:13 7m:18s
10 766 Lužný Filip Vysokoškoláci 3 emp 01:27:48 7m:53s
11 804 Minařík Ondřej Muži 8 emp 01:27:49 7m:54s
12 523 Blaťák Petr Vysokoškoláci 4 emp 01:28:43 8m:48s
13 525 Blokeš Marek Muži 9 emp 01:29:13 9m:18s
14 1036 Vlček Michal Vysokoškoláci 5 emp 01:29:19 9m:24s
15 1183 Denk Tomáš Muži 10 emp PKM Bike team 01:29:28 9m:33s
16 889 Ryška Marek Muži 11 emp 01:30:00 10m:5s
17 569 Frydrych Adam Muži 12 emp 01:31:08 11m:13s
18 679 Kocourek František Muži 13 emp 01:32:07 12m:12s
19 901 Schichel Jakub Vysokoškoláci 6 emp 01:32:31 12m:36s
20 1157 Kovařík David Muži 14 emp DK Bikeshop racing team 01:32:32 12m:37s
21 1159 Žitko Dominik Muži 15 emp CK Dolný Kubín SVK 01:32:33 12m:38s
22 1051 Zapalač Lukáš Muži 16 emp 01:32:34 12m:39s
23 1144 Návrat Lukáš Muži 17 emp 01:32:35 12m:40s
24 664 Kašing Adam Muži 18 emp 01:32:51 12m:56s
25 880 Roubíček Lukáš Muži 19 emp innogybajk 01:32:58 13m:3s
26 537 Čech Jan Muži 20 emp 01:33:01 13m:6s
27 1197 Gold Adam Muži 21 emp MTB Goldys 01:33:20 13m:25s
28 568 Fryc Bohdan Muži 22 emp 01:33:29 13m:34s
29 1177 Dohnal Petr Muži 23 emp Light Bike 01:34:17 14m:22s
30 688 Kopecký Tomáš Muži 24 emp 01:34:52 14m:57s
31 589 Grček Lubomír Muži 25 emp 01:35:27 15m:32s
32 1084 Krkoška Ivo Muži 26 emp 01:35:34 15m:39s
33 1125 Beneš Daniel Muži 27 emp 01:35:57 16m:2s
34 824 Novak Jakub Muži 28 emp 01:36:05 16m:10s
35 898 Satke Milan Muži 29 emp 01:36:10 16m:15s
36 640 Jančík Martin Muži 30 emp 01:36:19 16m:24s
37 934 Suchánek Rostislav Muži 31 emp 01:36:34 16m:39s
38 728 Kubínová Klára Vysokoškolačky 1 emp 01:36:36 16m:41s
39 671 Klíma Martin Muži 32 emp 01:36:36 16m:41s
40 739 Kyjonka Štěpán Muži 33 emp 01:36:50 16m:55s
41 621 HRONEC Jan Muži 34 emp 01:37:31 17m:36s
42 1142 Šimek Daniel Muži 35 emp 01:37:32 17m:37s
43 1001 Vaculík Lukáš Muži 36 emp 01:38:34 18m:39s
44 1189 Minařík Luboš Muži 37 emp GRM systém 01:38:39 18m:44s
45 1165 Mikotajenská Karolína Ženy 1 emp Mikesz Team 01:38:58 19m:3s
46 571 Fukala Ondřej Muži 38 emp 01:39:00 19m:5s
47 796 Miavec Daniel Muži 39 emp 01:39:16 19m:21s
48 630 Hvorecký Jan Muži 40 emp 01:39:18 19m:23s
49 906 Simu Michal Muži 41 emp 01:39:36 19m:41s
50 1044 Waigner Michal Muži 42 emp 01:39:37 19m:42s
51 596 Hansmann Roman Muži 43 emp 01:39:37 19m:42s
52 1155 Říčný Lukáš Muži 44 emp 01:39:39 19m:44s
53 1020 Vavroš Jiří Muži 45 emp 01:40:03 20m:8s
54 976 Tešnar Jiří Muži 46 emp 01:40:04 20m:9s
55 835 Padrta Karel Muži 47 emp 01:40:06 20m:11s
56 816 Mrkva Jakub Muži 48 emp 01:40:29 20m:34s
57 610 Homola David Muži 49 emp 01:40:54 20m:59s
58 1164 Valentová Tereza Vysokoškolačky 2 emp Puskinak.cz 01:40:56 21m:1s
59 1049 Zamazal Oliver Muži 50 emp 01:40:59 21m:4s
60 1195 Gold Tomáš Muži 51 emp MTB Goldys 01:41:13 21m:18s
61 713 kremser Tomas Muži 52 emp 01:41:19 21m:24s
62 644 Janků Libor Muži 53 emp 01:41:19 21m:24s
63 1118 Slivečka Marek Muži 54 emp 01:41:19 21m:24s
64 1190 Hájek Martin Muži 55 emp Kolárna Olomouc 01:41:20 21m:25s
65 732 Kuděla Radek Muži 56 emp 01:41:26 21m:31s
66 912 slávik simeon Muži 57 emp 01:41:27 21m:32s
67 721 Kříž Tomáš Muži 58 emp 01:41:34 21m:39s
68 1186 Mečkowski Mateusz Muži 59 emp Centrum Dietetyki 01:41:35 21m:40s
69 649 Jirout Josef Muži 60 emp 01:41:39 21m:44s
70 784 Mareta Vít Muži 61 emp 01:41:41 21m:46s
71 1010 Valošek Jan Muži 62 emp 01:41:50 21m:55s
72 914 Slovák Radim Muži 63 emp 01:41:52 21m:57s
73 712 Kreml Tomas Muži 64 emp 01:41:56 22m:1s
74 1034 Vlach Martin Muži 65 emp 01:42:02 22m:7s
75 643 Janeček Tomáš Muži 66 emp 01:42:45 22m:50s
76 1104 Jakubov Marek Muži 67 emp 01:42:45 22m:50s
77 536 Čech Aleš Muži 68 emp 01:42:55 23m:0s
78 1188 Klawe Kvido Muži 69 emp Bikke 2000 01:42:58 23m:3s
79 871 Radek Patrik Muži 70 emp 01:43:14 23m:19s
80 501 Adamec Lukáš Muži 71 emp 01:43:36 23m:41s
81 803 Minařík Jaroslav Muži 72 emp 01:43:44 23m:49s
82 694 Kostřibová Veronika Ženy 2 emp 01:43:59 24m:4s
83 654 Jureček David Muži 73 emp 01:44:06 24m:11s
84 714 Kresta Martin Muži 74 emp 01:44:11 24m:16s
85 926 Stöcker Kamil Muži 75 emp 01:44:37 24m:42s
86 521 Biskup Marek Muži 76 emp 01:44:55 25m:0s
87 635 Jakl Jiří Muži 77 emp 01:44:58 25m:3s
88 672 Klímek Tomaš Muži 78 emp 01:44:58 25m:3s
89 1050 Zamazal Patrik Muži 79 emp 01:45:00 25m:5s
90 686 Kopáček Jan Muži 80 emp 01:45:01 25m:6s
91 1005 Válek Dalibor Muži 81 emp 01:45:02 25m:7s
92 1042 Všianská Hana Ženy 3 emp 01:45:15 25m:20s
93 556 Ďurina Aleš Muži 82 emp 01:45:27 25m:32s
94 1145 Návrat Petr Muži 83 emp 01:45:39 25m:44s
95 756 Lidvin Tomáš Muži 84 emp 01:46:19 26m:24s
96 787 Matějíček Denis Vysokoškoláci 7 emp 01:46:24 26m:29s
97 2309 Kacíř Jiří Muži 85 emp 01:46:26 26m:31s
98 557 Dvořák Michal Muži 86 emp 01:46:42 26m:47s
99 719 Křenek Filip Muži 87 emp 01:46:56 27m:1s
100 1109 Jungmann Pavel Muži 88 emp 01:47:11 27m:16s

Zdroj: On line System