ZÁVODNÍKŮ

2245

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:19m:13s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:37s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37.7 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

81 let

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1 HOMOLÁČ JIŘÍ MA 1 adidas running team/VSK U 00:44:58 -
2 2 ČÍPA JIŘÍ MA 2 Salomon-Suunto/Behejbrno. 00:45:37 0m:39s
3 3 PECHEK PETR MA 3 TJ Maratonstav Úpice 00:47:36 2m:38s
4 6 VAŠ DAVID MA 4 Triexpert Milt Racing tea 00:48:05 3m:7s
5 4 MÍČ ROBERT MA 5 VSK Univerzita Brno 00:48:13 3m:15s
6 5 KOZLÍK LUKÁŠ MA 6 A.C. Sparta Praha 00:48:19 3m:21s
7 28 ČELŮSTKA JAN MA 7 Konrad Tools Triathlon te 00:49:30 4m:32s
8 7 HRDINA PAVEL MA 8 AK Perná 00:49:36 4m:38s
9 22 ŠTEFKO RÓBERT MC 1 SRT 00:49:43 4m:45s
10 27 GERYCH DAVID MB 1 - 00:50:05 5m:7s
11 13 SOURAL LUKÁŠ MA 9 VSK UNIVERZITA BRNO 00:50:10 5m:12s
12 21 VIKTORA MILAN MA 10 Triexpert 00:50:29 5m:31s
13 19 RUBIČ DANIEL MA 11 New Balance Team 00:50:55 5m:57s
14 16 KNĚŽÍNEK VÍTEK MA 12 TRIEXPERT MILT racing tea 00:51:00 6m:2s
15 62 DUFEK JAN MB 2 Fitness Freedom RT Hustop 00:51:01 6m:3s
16 11 ORÁLEK DANIEL MB 3 AC Mor. Slávia Brno 00:51:11 6m:13s
17 70 MUSIL PAVEL MB 4 Oddil - AC MS Brno 00:51:19 6m:21s
18 23 PODROUŽEK DUŠAN MB 5 Běhám pro Anabell 00:51:46 6m:48s
19 29 ZAJÍC MARTIN MJ 1 VSK Univerzita Brno 00:52:10 7m:12s
20 15 DENOUAL STEPHANE MB 6 - 00:52:45 7m:47s
21 8 KOCIÁN ALEŠ MA 13 Atletický oddíl Rožnov p. 00:52:46 7m:48s
22 24 VABROUŠEK FILIP MJ 2 AK Zlín 00:52:59 8m:1s
23 68 HRNČÍŘ TOMÁŠ MB 7 - 00:53:01 8m:3s
24 2631 ZVONEK MILAN MA 14 ZVONEK SPORT Valašské Klo 00:53:09 8m:11s
25 2659 SOUKUPOVÁ VALERIE ZA 1 SK Studenec 00:53:11 8m:13s
26 63 RADA JAN MB 8 Sportisimo Hvězdy - BŽB 00:53:20 8m:22s
27 17 BUCHTA JAN MA 15 Odranec 00:53:24 8m:26s
28 52 PLAČEK ALEŠ MA 16 Česká republika 00:53:29 8m:31s
29 895 POHANKA MARTIN MB 9 Vinaři a pivaři 00:53:52 8m:54s
30 72 HRABOVSKÝ ZDENĚK MA 17 RUNmagazine team 00:53:53 8m:55s
31 894 KOCUR LUKAŠ MB 10 Vinaři a pivaři 00:53:54 8m:56s
32 893 HRDINA TOMAŠ MA 18 Vinaři a pivaři 00:53:54 8m:56s
33 896 VINTRLIK MARTIN MB 11 Vinaři a pivaři 00:53:54 8m:56s
34 75 KUŠNÍR LUBOŠ MB 12 - 00:54:04 9m:6s
35 14 ROŠKO DANIEL MA 19 - 00:54:07 9m:9s
36 31 VÉVODOVÁ MARTINA ZA 2 AK Perná 00:54:15 9m:17s
37 32 FILIPIOVÁ EVA ZA 3 TJ Šumperk 00:54:26 9m:28s
38 55 RYŠKA VÍT MB 13 VSK Univerzita Brno 00:54:33 9m:35s
39 83 BRÁZDA RICHARD MB 14 ČKB/ACnotarbrazda.cz 00:54:41 9m:43s
40 58 SOUČEK JIŘÍ MA 20 naBOSo 00:54:45 9m:47s
41 193 ADÁMEK PAVEL MA 21 Rebel Bean 00:54:49 9m:51s
42 60 GLÜCKSELIG JAN MA 22 SKP Kometa Brno 00:54:51 9m:53s
43 2624 KOSOBUD MARTIN MC 2 ČSOB Team Blue 00:54:52 9m:54s
44 26 REINER JAN MA 23 Česká spořitelna 00:55:00 10m:2s
45 77 ČEJKA BOŘIVOJ MA 24 TRI Chrudim 00:55:01 10m:3s
46 73 JELÍNEK ALEŠ MC 3 - 00:55:02 10m:4s
47 33 KOTOPULU HELENA ZA 4 Titan trilife 00:55:04 10m:6s
48 18 BACIU SERBAN MA 25 Rumusnko 00:55:08 10m:10s
49 54 FRANC PAVEL MA 26 RockTechnik Triatlon 00:55:11 10m:13s
50 92 ČERVENKA JIŘÍ MA 27 SKJ 00:55:12 10m:14s
51 78 CHRÁSTECKÝ LUKÁŠ MA 28 - 00:55:13 10m:15s
52 67 ČERVINKA JAN MA 29 Purple Technology 00:55:15 10m:17s
53 106 MAJNUŠ ONDŘEJ MA 30 TJ Sokol Lačnov 00:55:17 10m:19s
54 65 DLABÁČEK LUKÁŠ MA 31 Orel Řečkovice 00:55:23 10m:25s
55 87 POHL TOMÁŠ MB 15 PBV MTB TEAM Brno 00:55:23 10m:25s
56 903 FIALA JAN MB 16 Avast 00:55:31 10m:33s
57 38 ĎURDIAKOVÁ TEREZA ZA 5 AK Olymp Brno 00:55:32 10m:34s
58 2632 GERYCHOVÁ MICHAELA ZA 6 - 00:55:34 10m:36s
59 94 KRAJČA RUDY MC 4 Rarecacti.com 00:55:41 10m:43s
60 39 HOMOLKOVÁ HANA ZA 7 TJ Nové Město na Moravě 00:55:42 10m:44s
61 71 BEJČEK PATRIK MA 32 AK Drnovice 00:55:43 10m:45s
62 76 HORÁK JAROSLAV MA 33 ČEZ 00:55:43 10m:45s
63 813 DUBEC JAN MA 34 TRIEXPERT MILT RT 4 (Tria 00:55:50 10m:52s
64 35 JAGOŠOVÁ TEREZA ZA 8 AC Moravská Slávia Brno 00:55:53 10m:55s
65 814 LEPIER JAN MB 17 TRIEXPERT MILT RT 4 (Tria 00:55:54 10m:56s
66 816 ZADÁK KAREL MB 18 TRIEXPERT MILT RT 4 (Tria 00:55:54 10m:56s
67 98 BĚLÍK VLADIMÍR MB 19 Sokol Syrovice 00:55:54 10m:56s
68 815 RENDL JOSEF MB 20 TRIEXPERT MILT RT 4 (Tria 00:55:54 10m:56s
69 113 BULÍN MARTIN MA 35 Přerov 00:55:58 11m:0s
70 59 MAHEL TADEÁŠ MA 36 Atletic Třebíč 00:56:08 11m:10s
71 74 JIRKŮ ZBYNĚK MA 37 Česká republika 00:56:27 11m:29s
72 84 DVOŘÁK TOMÁŠ MB 21 Kola Ledeč 00:56:30 11m:32s
73 111 CHVASTEK DAVID MA 38 Jobs Contact 00:56:34 11m:36s
74 95 PŘIKRYL ROMAN MA 39 fKlidu sport team 00:56:39 11m:41s
75 122 JUST PETR MB 22 - 00:56:41 11m:43s
76 110 KUČÍREK VOJTĚCH MA 40 TJ TŽ Třinec 00:56:45 11m:47s
77 116 CHALOUPECKÝ MARTIN MA 41 - 00:56:47 11m:49s
78 115 KOZUBÍK JIŘÍ MA 42 JuraZub Zlín 00:56:54 11m:56s
79 203 PETR RADEK MA 43 Králíky 00:56:59 12m:1s
80 90 KŘÍŽ MICHAL MA 44 - 00:57:00 12m:2s
81 142 VOGEL MICHAL MB 23 Šumperk 00:57:05 12m:7s
82 109 HACH LUKÁŠ MA 45 ŠTEFKO Running Team 00:57:12 12m:14s
83 271 PRUS ROMAN MA 46 český běžecký klub 00:57:15 12m:17s
84 246 ČIŠECKÝ ROMAN MA 47 AT&T 00:57:17 12m:19s
85 99 KUČÍREK PETR MD 1 Třinec 00:57:21 12m:23s
86 152 PEŠÁKOVÁ MIRKA ZA 9 AC Racers 00:57:24 12m:26s
87 107 VIŠČOR PAVEL MB 24 Brno 00:57:26 12m:28s
88 1076 PŠENICA MIROSLAV MA 48 ON SEMICONDUCTOR 00:57:28 12m:30s
89 101 BUCHTÍK ALEŠ MA 49 ABND Racing Team 00:57:30 12m:32s
90 96 SÁŇKA ONDŘEJ MA 50 CZECH REPUBLIC 00:57:34 12m:36s
91 64 HÝBL JIŘÍ MC 5 Hrušovany u Brna 00:57:36 12m:38s
92 181 LUBRICH MAREK MB 25 SKI-OB ŠTERNBERK 00:57:43 12m:45s
93 1246 HOLUBÁŘ MARTIN MA 51 TRIEXPERT MILT racing tea 00:57:43 12m:45s
94 20 BRICHTA MILOŠ MA 52 TRIEXPERT MILT racing tea 00:57:47 12m:49s
95 129 LUŇÁK MIROSLAV MA 53 - 00:57:54 12m:56s
96 373 JAKUBEC ZBYNĚK MA 54 - 00:57:57 12m:59s
97 151 KOPLÍK PETR MA 55 Česká republika 00:58:06 13m:8s
98 156 HORKÁ MAGDA ZA 10 - 00:58:06 13m:8s
99 985 JANCIK MARTIN MA 56 Kiwi.com runners 00:58:17 13m:19s
100 117 ŠTÉC PETR MA 57 RBZ PRAHA 00:58:19 13m:21s