Modrá (1330 m)

ZÁVODNÍKŮ

112

PRŮMĚRNÝ ČAS

7m:4s

PRŮMĚRNÝ VĚK

15.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 4593 Málková Anna ZDO 1 CZ SK Jeseniova 00:05:12 -
2 4566 Placatková Bára ZDO 2 CZ SK Sporting Příbram 00:05:16 -
3 4538 Vaculíková Edita ZZS 1 CZ Dukla Praha 00:05:37 -
4 4575 Honsová Anežka ZZS 2 CZ Fischer Ski klub Šumava Vimperk 00:05:37 -
5 4568 Onderková Eliška ZZS 3 CZ SK Kotlářka 00:05:38 -
6 4573 Kačerovská Klára ZDO 3 CZ USK Praha 00:05:42 -
7 4579 Chaloupková Hana ZZS 4 CZ EXIT TEAM 00:05:47 -
8 4594 Martínková Monika ZZS 5 CZ 00:05:48 -
9 4528 Podrábská Věra ZZS 6 CZ TJ Sokol Velké Meziříčí 00:05:49 -
10 4532 Slámová Denisa ZDO 4 CZ ASK Slavia Praha 00:05:51 -
11 4555 Štěpánová Aneta ZDO 5 CZ ASK Slavia Praha 00:05:53 -
12 4606 Kalátová Lucie ZZS 7 CZ PSK Olymp 00:05:59 -
13 4534 Bartošová Veronika ZZS 8 CZ SK Jeseniova 00:06:02 -
14 4530 Bejvlová Karolína ZZS 9 CZ SK Praga 00:06:03 -
15 4536 Ručková Tereza ZDO 6 CZ Atletický klub Kotlářka 00:06:05 -
16 4591 Pourová Alžběta ZZS 10 CZ TJ Sokol Jaroměř 00:06:05 -
17 4505 Švarcová Magdaléna ZZS 11 CZ Spartak Praha 4 00:06:06 -
18 4520 Kotěšovcová Pavla ZDO 7 CZ SK Jeseniova 00:06:07 -
19 4549 Kučerová Amálie ZZS 12 CZ 00:06:09 -
20 4595 Dorňáková Nikita ZDO 8 CZ ASK Slavia Praha 00:06:15 -
21 4517 Ticháčková Monika ZDO 9 CZ SC Radotín 00:06:15 -
22 4531 Vodičková Johana ZZS 13 CZ OK Lokomotiva Pardubice 00:06:18 -
23 4584 Stodolová Magdaléna ZDO 10 CZ Ksbm Praha 00:06:22 -
24 4501 Říhová Šárka ZDO 11 CZ Spartak Praha 4 00:06:24 -
25 4572 Hřebíčková Eva ZZS 14 CZ PSK Olymp 00:06:25 0m:1s
26 4601 Hildprandtová Simona ZDO 12 CZ SC Radotín 00:06:28 0m:4s
27 4602 Táborská Denisa ZDO 13 CZ SC Radotín 00:06:29 0m:5s
28 4571 Balcarová Julie ZZS 15 CZ PRISKI HP 00:06:29 0m:5s
29 4570 Durdová Michaela ZZS 16 CZ SK Jeseniova Praha 00:06:30 0m:6s
30 4597 Staňková Klára ZDO 14 CZ ASK Slavia Praha 00:06:30 0m:6s
31 4599 Beranová Eva ZZS 17 CZ USK Praha 00:06:32 0m:8s
32 4600 Kulíková Adéla ZZS 18 CZ SILVINI MADHUS team 00:06:35 0m:11s
33 4545 Marešová Veronika ZDO 15 CZ ASK Slavia Praha 00:06:35 0m:11s
34 4508 Peštová Diana ZZS 19 CZ Spartak Praha 4 00:06:36 0m:12s
35 4507 Kotková Daniela ZZS 20 CZ Spartak Praha 4 00:06:36 0m:12s
36 4567 Bělohlavová Andrea ZDO 16 CZ ASK Slavia Praha 00:06:37 0m:13s
37 4557 Polívková LEA ZZS 21 CZ ASK SLAVIA 00:06:39 0m:15s
38 4518 Hobzová Anna ZZS 22 CZ SC Radotín 00:06:40 0m:16s
39 4563 Hovorka Anna Maria ZZS 23 CZ Ask slavia praha 00:06:42 0m:18s
40 4565 Škarbanová Jana ZDO 17 CZ 00:06:44 0m:20s
41 4544 Kotlíková Eliška ZZS 24 CZ CK Loko Rakovník 00:06:46 0m:22s
42 4510 Pážiková Pavlína ZZS 25 CZ Spartak Praha 4 00:06:46 0m:22s
43 4609 Poppelová Lucie ZZS 26 CZ ŠSK Chodovická 00:06:47 0m:23s
44 4519 Špačková Kateřina ZDO 18 CZ SC Radotín 00:06:50 0m:26s
45 4561 Procházková Lucie ZZS 27 CZ Ask Slavia Praha 00:06:51 0m:27s
46 4554 Kubátová Sofie ZZS 28 CZ VK Bohemians Praha 00:06:52 0m:28s
47 4576 Vernerová Tereza ZDO 19 CZ SK Kotlářka Praha 00:06:54 0m:30s
48 4610 Keprtová Vanessa Rebecca ZZS 29 CZ ŠSK Chodovická 00:06:54 0m:30s
49 4582 Míšková Lucie ZDO 20 CZ 00:06:55 0m:31s
50 4603 Slavíková Veronika ZDO 21 CZ Atletika Hostivař z.s. 00:06:55 0m:31s
51 4596 Hollasová Kateřina ZDO 22 CZ ASK Slavia Praha 00:06:57 0m:33s
52 4550 Nentvichová Julie ZZS 30 CZ OK Dobříš 00:06:58 0m:34s
53 4558 Rejholcová Johana ZZS 31 CZ ASK SLAVIA 00:06:58 0m:34s
54 4524 Petriláková Anežka ZZS 32 CZ OK Dobříš 00:07:01 0m:37s
55 4613 Dostálová Markéta Isabela ZZS 33 CZ ŠSK Chodovická 00:07:02 0m:38s
56 4605 Slámová Julie ZDO 23 CZ 00:07:02 0m:38s
57 4516 Bundilová Kristýna ZDO 24 CZ ski club 00:07:03 0m:39s
58 4559 Baštová Julie ZZS 34 CZ OK Dobříš 00:07:03 0m:39s
59 4589 Pešicová Anežka ZDO 25 CZ 00:07:05 0m:41s
60 4503 Ticháčková Jana ZZS 35 CZ Spartak Praha 4 00:07:06 0m:42s
61 4588 Polanecká Bára ZZS 36 CZ ASK Slavia Praha 00:07:07 0m:43s
62 4581 Archalousová Adéla ZZS 37 CZ 00:07:07 0m:43s
63 4537 Krakuvčíková Natálie ZDO 26 CZ 00:07:08 0m:44s
64 4604 Sýkorová Zuzana ZDO 27 CZ Atletika Hostivař z.s. 00:07:08 0m:44s
65 4539 Szabó Rebecca ZZS 38 CZ PSK Olymp Praha 00:07:10 0m:46s
66 4504 Hurajová Marie ZZS 39 CZ Spartak Praha 4 00:07:11 0m:47s
67 4514 Sněhotová Linda ZZS 40 CZ Spartak Praha 4 00:07:12 0m:48s
68 4577 Foottit Monica ZZS 41 CZ atletika Řepy 00:07:16 0m:52s
69 4511 Ferdinandová Julie ZZS 42 CZ Spartak Praha 4 00:07:19 0m:55s
70 4521 Tomaidesová Adéla Anna ZZS 43 CZ 00:07:20 0m:56s
71 4592 Vokálová Michaela ZDO 28 CZ TJ Sokol Jaroměř 00:07:21 0m:57s
72 4580 Spilková Eliška ZDO 29 CZ TJ.Sokol Senohraby 00:07:22 0m:58s
73 4502 Drtinová Zuzana ZDO 30 CZ Spartak Praha 4 00:07:22 0m:58s
74 4585 Pexová Anežka ZZS 44 CZ SC Radotín 00:07:23 0m:59s
75 4541 Rybová Eliška ZDO 31 CZ 00:07:23 0m:59s
76 4553 Šmejkalová Kateřina ZZS 45 CZ VK Bohemians Praha 00:07:27 1m:3s
77 4587 Lexová Markéta ZZS 46 CZ ASK Slavia 00:07:27 1m:3s
78 4548 Blažková Veronika ZZS 47 CZ 00:07:28 1m:4s
79 4540 Vanclová Hana ZZS 48 CZ SK Nové Město nad Metují 00:07:28 1m:4s
80 4583 Radilová Antonie ZDO 32 CZ Ask Slavia Praha 00:07:31 1m:7s
81 4552 Šimková Denisa ZZS 49 CZ VK Bohemians Praha 00:07:43 1m:19s
82 4551 Kunertová Andrea ZZS 50 CZ VK Bohemians Praha 00:07:43 1m:19s
83 4590 Kraftová Ilona ZZS 51 CZ Slavia Praha 00:07:44 1m:20s
84 4569 Borkovcová Iva ZDO 33 CZ Nadšenci z Posázaví 00:07:48 1m:24s
85 4506 Voršilková Klára ZZS 52 CZ Spartak Praha 4 00:07:52 1m:28s
86 4578 Míchalová Šárka ZDO 34 CZ SOOB Kralupy nad Vltavou 00:08:05 1m:41s
87 4526 Kramlová Kateřina ZZS 53 CZ SK ZVOLE 00:08:06 1m:42s
88 4562 Draslarová Barbora ZZS 54 CZ Ask slavia praha 00:08:10 1m:46s
89 4525 Svatoňová Sofie ZZS 55 CZ 00:08:12 1m:48s
90 4509 Hrdličková Veronika ZZS 56 CZ Spartak Praha 4 00:08:16 1m:52s
91 4598 Brynychová Barbora ZZS 57 CZ ski-team.cz 00:08:21 1m:57s
92 4611 Gramatová Edita ZZS 58 CZ ŠSK Chodovická 00:08:24 2m:0s
93 4533 Benešová Ema ZZS 59 CZ 00:08:39 2m:15s
94 4529 Jedličková Marika ZZS 60 CZ RunPORG 00:08:52 2m:28s
95 4564 Hanušková Anežka ZZS 61 CZ ŠSK Újezd nad Lesy 00:09:00 2m:36s
96 4535 Málková Kristýna ZDO 35 CZ 00:09:01 2m:37s
97 4515 Bundilova Kateřina ZZS 62 CZ ski club 00:09:02 2m:38s
98 4607 ŘEHOŘOVÁ Aneta ZZS 63 CZ ask slavia praha 00:09:27 3m:3s
99 4612 Kurylyak Silvie ZZS 64 CZ ŠSK Chodovická 00:09:43 3m:19s
100 4522 Vostatková Klára ZZS 65 CZ 00:10:28 4m:4s

Žlutá (1900 m)

ZÁVODNÍKŮ

569

PRŮMĚRNÝ ČAS

12m:0s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

75 let

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 4102 Hodboď Ondřej MDO 1 CZ SKP Nymburk 00:07:12 -
2 4003 Gajda Jan MDO 2 CZ Spartak Praha 4 00:07:12 -
3 3177 Gregorova Kamila Z30 1 CZ Mizuno 00:07:25 -
4 4080 Jirouš Samuel MDO 3 CZ Fischer Ski klub Šumava 00:07:31 -
5 4001 Kulhínek Martin MDO 4 CZ Spartak Praha 4 00:07:32 -
6 4051 Houška Filip MDO 5 CZ TJ Dukla Praha 00:07:33 -
7 3046 Stránská Adéla Z20 1 CZ INOV-8 team 00:07:38 -
8 4076 Honsa Antonín MSZ 1 CZ Fischer Ski klub Šumava Vimperk 00:07:40 -
9 4082 Šimša Martin MSZ 2 CZ SK Praga 00:07:40 -
10 4115 Kožina Štěpán MSZ 3 CZ SK Aktis Praha 00:07:42 -
11 4091 Štros David MDO 6 CZ USK Praha 00:07:43 -
12 4083 Stodola Prokop MSZ 4 CZ KSBM Praha 00:07:43 -
13 4059 Přibyl Lukáš MDO 7 CZ Atletika Jižní město 00:07:44 -
14 4034 Pergler Jan MSZ 5 CZ ŠAK Přeštice 00:07:44 -
15 3060 Šimková Anna ZJU 1 CZ ASK Slavia Praha 00:07:46 -
16 3338 Stýblová Bára ZJU 2 CZ TJ Lokomotiva Beroun 00:07:51 -
17 4071 Bednarský Václav MDO 8 CZ Atletika Šumperk 00:07:52 -
18 4025 Rada Jakub MDO 9 CZ TJ Stodůlky Praha 00:07:53 -
19 4073 Švarc Antonín MSZ 6 CZ OOB Kotlářka Praha 00:07:56 -
20 3024 Kotlíková Petra Z30 2 CZ Slavoj Pacov 00:07:56 -
21 3452 Krchová Zuzana Z20 2 CZ Fyziokinesis rehabilitace 00:08:00 -
22 3343 Hrachovcová Monika Z20 3 CZ ASK Slavia Praha 00:08:02 -
23 4101 Bohumský Tomáš MSZ 7 CZ Diakonie - Běžím proti násilí! 00:08:02 -
24 4060 Maleček Jakub MDO 10 CZ 00:08:05 -
25 4084 Culliver Robert MSZ 8 CZ SC Radotín 00:08:14 -
26 4064 Mráz Tomáš MDO 11 CZ VK Smíchov 00:08:15 -
27 3370 Treglerová Michaela ZJU 3 CZ Slavia 00:08:15 -
28 4022 Karlík Petr MDO 12 CZ 00:08:19 -
29 4005 Neumann Radek MDO 13 CZ Spartak Praha 4 00:08:21 -
30 4113 Kos Vojtěch MSZ 9 CZ LBS Sport Tým 00:08:22 -
31 3110 Matějková Jana ZJU 4 CZ ASK Slavia Praha 00:08:22 -
32 4057 Průša Kryštof MDO 14 CZ ASK Slavia 00:08:24 -
33 4069 Bolehovský Michal MSZ 10 CZ PSK Olymp Praha 00:08:24 -
34 4063 Kovařík Vojtěch MDO 15 CZ VK Smíchov 00:08:30 -
35 4016 Starý Adam MSZ 11 CZ Spartak Praha 4 00:08:33 -
36 4058 Novák Matěj MSZ 12 CZ BA Nymburk 00:08:33 -
37 3229 Šuková Martina ZJU 5 CZ TJ Sokol Kolín - atletika 00:08:34 -
38 3233 Ciprová Barbora Z20 4 CZ TJ Dukla Praha 00:08:35 -
39 4006 Pirk Adam MDO 16 CZ Spartak Praha 4 00:08:36 -
40 4009 Hyna Martin MDO 17 CZ Spartak Praha 4 00:08:36 -
41 4008 Matys Martin MSZ 13 CZ Spartak Praha 4 00:08:38 -
42 4077 Chaloupka Viktor MSZ 14 CZ EXIT TEAM 00:08:41 -
43 4067 Šnajdr Adam MSZ 15 CZ VK Smíchov 00:08:42 -
44 3025 Auersvaldová Eliška Z20 5 CZ Spartak Praha 4 00:08:44 -
45 3036 Koubková Anežka Z20 6 CZ Spartak Praha 4 00:08:45 -
46 4039 Rychnovský Matyáš MSZ 16 CZ VK Bohemians Praha 00:08:45 -
47 3049 Kučerová Zdislava Z20 7 CZ Spartak Praha 4 00:08:46 -
48 3453 Mikulová Zuzana Z30 3 CZ Spartak Praha 4 00:08:47 -
49 4023 Kotyk Jan MDO 18 CZ Kolin 00:08:47 -
50 4068 Holubec Jakub MSZ 17 CZ KSBM Praha 00:08:48 -
51 3040 Olejníčková Jana Z20 8 CZ INOV-8 team 00:08:48 -
52 4054 Egyházi David MSZ 18 CZ 00:08:50 -
53 3034 Uhlířová Miroslava Z20 9 CZ Spartak Praha 4 00:08:52 -
54 4004 Mareš Jan MDO 19 CZ Spartak Praha 4 00:08:54 -
55 4047 Mikeš Matěj MSZ 19 CZ Judo Sokol Vršovice 00:08:55 -
56 4085 Kuzma Tomáš MSZ 20 CZ 00:08:57 -
57 3280 Duchoňová Andrea ZJU 6 CZ ASK Slavia Praha 00:08:59 -
58 4056 Jandl Oldřich MDO 20 CZ 00:08:59 -
59 4011 Pavlica Marek MSZ 21 CZ Spartak Praha 4 00:09:00 -
60 4097 Novák Matěj MSZ 22 CZ VK Smíchov 00:09:01 -
61 4052 Svěchota Matyáš MSZ 23 CZ TJ Dukla Praha 00:09:03 -
62 3058 Randáková Helena Z40 1 CZ Rolníci 00:09:03 -
63 4029 Seifert William MSZ 24 CZ Vodní Stavby 00:09:03 -
64 3087 Aschermannová Petra Z20 10 CZ OK Kamenice 00:09:04 -
65 4074 Gribbin Daniel Sebastian MSZ 25 CZ SK4DVORY Č.Budějovice 00:09:05 -
66 3038 Severová Denisa Z40 2 CZ Spartak Praha 4 00:09:05 -
67 3032 Tučanová Zuzana Z30 4 CZ Spartak Praha 4 00:09:05 -
68 4090 Bena Ondrej MSZ 26 CZ USK Praha 00:09:08 -
69 3130 Bednarská Veronika Z20 11 CZ Atletika Šumperk 00:09:10 -
70 4092 Matoušek Dalibor MDO 21 CZ FOX-klub Praha 00:09:13 -
71 3045 Vlčková Iveta Z30 5 CZ INOV-8 team 00:09:14 -
72 4089 Fiala Martin MSZ 27 CZ TJ Sokol Jaroměř 00:09:15 -
73 4033 Švihel Jakub MDO 22 CZ 00:09:15 -
74 4050 Rejnek Lukáš MSZ 28 CZ 00:09:17 -
75 4100 Karabec Adam MSZ 29 CZ Spartak Praha 4 00:09:18 -
76 3124 Grabmüllerová Šárka Z40 3 CZ Ski Šumava 00:09:18 -
77 3195 Solánská Jana Z30 6 CZ TJ Maratonstav Úpice 00:09:18 -
78 4095 Hušek Radek MSZ 30 CZ Atletika Neratovice 00:09:19 -
79 4075 Machotka Dominik MDO 23 CZ 00:09:20 -
80 4106 John Jakub MSZ 31 CZ AŠK Mazurská 00:09:22 -
81 4048 Tajbl Mikuláš MSZ 32 CZ TJ Sokol Praha Vršovice - Judo 00:09:24 -
82 4038 Nedvěd Tim MSZ 33 CZ Kunratice 00:09:27 -
83 3033 Janoušková Klára Z20 12 CZ Spartak Praha 4 00:09:29 -
84 4079 Sáska Jan MSZ 34 CZ Fischer Ski klub Šumava 00:09:30 -
85 4112 Pavelec Štěpán MSZ 35 CZ 00:09:34 -
86 4030 Siblík Tomáš MDO 24 CZ Siblíci Úvaly 00:09:34 -
87 4114 Gregor Patrik MSZ 36 CZ ŠSK Chodovická 00:09:35 -
88 3317 Dupalová Dominika Z20 13 CZ Lokalblok 00:09:37 -
89 3355 Baliamisová Tereza ZJU 7 CZ TJ VTŽ Chomutov 00:09:38 -
90 4037 Kabeš Matyaš MDO 25 CZ FBC Texas 00:09:38 -
91 4053 Tajovský Pavel MDO 26 CZ 00:09:39 -
92 4093 Gubien Matěj MSZ 37 CZ FBŠ Bohemians 00:09:41 -
93 4111 Žižka Adam MDO 27 CZ ASK Slavia Praha 00:09:41 -
94 3239 Klimentová Kristýna ZJU 8 CZ LOKO divný holky 00:09:41 -
95 3274 Husáková Kateřina ZJU 9 CZ TJ Sokol královské Vinohrady 00:09:41 -
96 3298 Flašarová Nikol Z20 14 CZ BIG SHOCK! MTB TEAM 00:09:44 -
97 3407 Třísková Katarína Z40 4 CZ Praha 6 00:09:44 -
98 3372 Podroužková Eva Z20 15 CZ 00:09:46 -
99 3055 Kryšková Anna Z20 16 CZ ASK Slavia Praha 00:09:46 -
100 3018 Borovičková Lenka Z40 5 CZ VETERÁNKA VK 00:09:47 -

Červená (3100 m)

ZÁVODNÍKŮ

2370

PRŮMĚRNÝ ČAS

20m:18s

PRŮMĚRNÝ VĚK

40.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

18 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

82 let

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 528 Janů Jan M30 1 CZ Mizuno team 00:11:20 -
2 515 Šmahel Michal M30 2 CZ INOV-8 team/ASK Slavia Praha 00:11:33 -
3 458 Král Vojtěch M30 3 CZ H.S.H VIP 00:11:41 -
4 499 Olejníček Lukáš M30 4 CZ INOV-8 team/X-PARK Františkov 00:11:46 -
5 514 Procházka Jan M30 5 CZ INOV-8 team 00:11:50 -
6 2208 Kovář Jáchym M30 6 CZ ICEBUGRUNNING - TJ Dukla Praha 00:12:02 -
7 510 Nykodým Miloš M30 7 CZ H.S.H Team 00:12:06 -
8 508 Hübl Radek M30 8 CZ Salomon/Suunto 00:12:21 -
9 516 Pechek Petr M30 9 CZ Kerteam 00:12:21 -
10 509 Smetana Jakub M30 10 CZ Salomon/Suunto 00:12:31 -
11 523 Šedivý Jan M30 11 CZ TJ Sokol Kbely 00:12:36 -
12 505 Petr Jiří M30 12 CZ Salomon/Suunto 00:12:37 -
13 512 Havlíček Jan M30 13 CZ INOV-8 team 00:12:41 -
14 765 Semerád Antonín MJU 1 CZ SC Radotín 00:12:42 -
15 534 Ekl Šimon M30 14 CZ Trailpoint AC Domažlice 00:12:46 -
16 501 Schulhof Jan M30 15 CZ Ksm Hrádek 00:12:49 -
17 420 Kubričan Lukáš M30 16 CZ Dukla brandýs 00:12:50 -
18 517 Šnejdr Filip M30 17 CZ ASK Slavia Praha 00:12:58 -
19 1634 Semrád Ladislav M30 18 CZ KOB Choceň 00:12:59 -
20 531 Pavlišen Petr MJU 2 CZ Spartak Praha 4 00:13:01 -
21 518 Polášek Jan Ferdinand M30 19 CZ VŠSK MFF UK 00:13:03 -
22 1427 Kostecký Jan M30 20 CZ TJ Šumperk 00:13:03 -
23 522 Vítek Jaroslav M40 1 CZ OK Jihlava 00:13:05 -
24 519 Flašar Jan M30 21 CZ SK 4 Dvory České Budějovice 00:13:06 -
25 530 Skalský Roman M40 2 CZ Mizuno team 00:13:10 -
26 502 Kostohryz Martin M30 22 CZ Spartak Praha 4 00:13:12 -
27 529 Pokorný Jan M30 23 CZ Tj Stodůlky Praha 00:13:13 -
28 2369 Vokrouhlík Michal M30 24 CZ 00:13:14 -
29 504 Janoušek Václav M30 25 CZ Spartak Praha 4 00:13:15 -
30 535 Kačerovský Michal MJU 3 CZ Vencl Tým Ústí nad Orlicí / Tiens team 00:13:15 -
31 536 Řežábek Michal M30 26 CZ Spartak Praha 4 00:13:16 -
32 533 Kuriš Štěpán MJU 4 CZ ASK Slavia Praha 00:13:17 -
33 507 Buryška Tomáš M30 27 CZ Run Sport Tým 00:13:18 -
34 526 Semík Ondřej M30 28 CZ OK Kamenice 00:13:21 -
35 720 Navrátil Šimon M30 29 CZ SK Praga 00:13:21 -
36 527 Svěchota Lukáš M30 30 CZ Spartak Praha 4 00:13:24 -
37 1523 Skripnik Štěpán M30 31 CZ klacky.cz 00:13:27 -
38 490 Kopáč Jiří M30 32 CZ Dukla Praha 00:13:27 -
39 1747 Martinovský Petr M30 33 CZ SK Babice 00:13:28 -
40 498 Vetchý Jan M30 34 CZ INOV-8 team 00:13:30 -
41 506 Hének Petr M30 35 CZ Salomon/Suunto 00:13:32 -
42 520 Kindl David M30 36 CZ Dukla Praha 00:13:35 -
43 949 Barák Václav M30 37 CZ ASK Slavia Praha 00:13:37 -
44 503 Sysel Ctibor M30 38 CZ Ski club 00:13:38 -
45 2157 Kettner Vojtěch M30 39 CZ OK Kamenice 00:13:39 -
46 521 Rozsypal Jakub M30 40 CZ 00:13:42 -
47 647 ŠOULA Oldřich M30 41 CZ 00:13:43 -
48 1662 Pelc Tomáš M30 42 CZ Ultima K.lap Team 00:13:46 -
49 1428 Timko Martin M30 43 CZ Sašova Parta 00:13:47 -
50 951 Landovský Jakub M30 44 CZ Sk Praga 00:13:50 -
51 1661 Kulka Michal M30 45 CZ Ultima K.lap Team 00:13:51 -
52 2341 Sedláček Jan M30 46 CZ SK Svěrák 00:13:54 -
53 307 Král Vítězslav M40 3 CZ VETERÁN VK 00:13:54 -
54 401 Pavlát Josef M30 47 CZ Spartak Praha 4 00:13:54 -
55 2042 Schorná Pavla ZHR 1 CZ Mizuno team 00:13:55 -
56 1052 Lysák Vlastimil M30 48 CZ fKlidu sport team 00:13:57 -
56 1804 Gregorová Kamila ZHR 2 CZ Mizuno 00:13:57 -
58 283 Randák Karel M40 4 CZ VETERÁN VK 00:14:00 -
59 1759 Josef Vojtěch M30 49 CZ ASK Slavia Praha 00:14:00 -
60 861 Peřinka Filip M30 50 CZ TTT 00:14:01 -
61 2301 HOFTA JAKUB M30 51 CZ ASK SLAVIA PRAHA 00:14:02 -
62 2196 Kubánek Marek M30 52 CZ 00:14:05 -
63 952 Landovský Tomáš M30 53 CZ Pivní roztocká strana 00:14:06 -
64 2248 Knyttl Honza M30 54 CZ ASK Slavia Praha 00:14:07 -
65 1808 Váchal Ondřej M30 55 CZ Mílaři Domažlice 00:14:08 -
66 1543 Janovský Tomáš M50 1 CZ SK Praga 00:14:11 -
67 2246 Jakubíček Jan M30 56 CZ Kerberos 00:14:11 -
68 1393 Pazdera Lukáš M30 57 CZ BK ČS 00:14:11 -
68 2039 Pleticha Richard M40 5 CZ 00:14:11 -
70 465 Ruttner Jiří M30 58 CZ H.S.H VIP 00:14:12 -
71 466 Laciga Radek M30 59 CZ H.S.H Team 00:14:13 -
72 525 Josef Jakub M30 60 CZ ASK Slavia Praha 00:14:13 -
72 1117 Škrabálek Jan M40 6 CZ Krčský les 00:14:13 -
74 1474 Bartoš Vojtěch MJU 5 CZ MLOK Mariánské Lázně 00:14:15 -
75 1893 Michalička David M30 61 CZ TK Radošovice 00:14:15 -
76 824 Vaněk Martin M30 62 CZ TJ Stodůlky Praha 00:14:19 -
77 1125 Gabla Martin M40 7 CZ BOOT CAMP 00:14:19 -
78 2367 Herda Jan M30 63 CZ SKP Nymburk 00:14:20 -
79 411 Jedlička Jan M30 64 CZ Skiklub Šumava Vimperk 00:14:22 -
80 2204 Šebl Ondřej M30 65 CZ EPO 00:14:23 -
81 1377 Koutný Tomáš M40 8 CZ AC Sparta Praha 00:14:24 -
82 1019 Sedlák Aleš M30 66 CZ TJ Magla 00:14:25 -
83 681 Pavlík Michal M30 67 CZ Kutná Hora 00:14:26 -
84 845 Blažek Jaroslav M30 68 CZ Havlíčkova Borová 00:14:27 -
85 2216 Veselý Michal M30 69 CZ LUSTIG HEROES 00:14:29 -
86 391 Krchová Zuzana ZHR 3 CZ Fyziokinesis rehabilitace 00:14:30 -
87 267 Pospíšil Vít M40 9 CZ Spartak Praha 4 00:14:33 -
88 2340 Ježek Jan M30 70 CZ SK Svěrák 00:14:34 -
89 2229 Píša Petr M30 71 CZ 00:14:34 -
90 1177 Pistulka Ondřej M30 72 CZ RBZ PRAHA 00:14:35 -
91 2110 Kovalovský Michal MJU 6 CZ Běchovičtí běžci 00:14:38 -
92 62 Smrčka Miloš M60 1 CZ VETERÁN VK 00:14:40 -
93 1355 Žežulka Martin M30 73 CZ TJ Stodůlky Praha 00:14:40 -
94 1683 Janočko Ján M30 74 SK Ski a Bike Centrum Radotín 00:14:40 -
95 805 Splítek Karel M30 75 CZ Charlieho andílci 00:14:41 -
96 429 Krýsl Jan M30 76 CZ Top4Running Club 00:14:42 -
97 1981 Mládek Jiří M30 77 CZ USK Praha 00:14:43 -
98 1784 Koudelka Filip M30 78 CZ Fyziokinesis rehabilitace 00:14:43 -
99 467 Neuman Martin M30 79 CZ Veslaři Bohemians Praha 00:14:43 -
100 1315 Šíp Jan M30 80 CZ ASK Slavia Praha 00:14:44 -

Zdroj: On line System