10 km

ZÁVODNÍKŮ

374

PRŮMĚRNÝ ČAS

56m:42s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:40s

POČASÍ

17 °C

MUŽŮ

237 startujících

ŽEN

137 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 275 Prášil Vítězslav M30 1 MK Seitl 00:37:37 -
2 1 Bednář Richard M30 2 Night Run team 00:39:44 2m:6s
3 46 Čáp Ondřej M40 1 SK Dobruška 00:39:50 2m:12s
4 415 Najvert Stanislav M40 2 SALAMON SVUNTO 00:39:50 2m:13s
5 100 halfar Jan M30 3 Molnlycke Health Care 00:39:54 2m:17s
6 379 Zahraj Krystian M30 4 00:40:50 3m:13s
7 14 Baginska Marketa Z30 1 Nutrend 00:40:59 3m:21s
8 21 Bauer Michal M30 5 Colliery CrossFit Ostrava 00:41:00 3m:23s
9 246 Oháňka Josef M30 6 00:41:27 3m:49s
10 143 Kahánek Martin M30 7 TJ Sokol Dobrá 00:41:39 4m:1s
11 15 Bahlo Maxmilian M30 8 JOF X-TEAM 00:41:49 4m:11s
12 215 Matejovič Daniel M30 9 00:41:59 4m:21s
13 163 Koch Jakub M30 10 00:42:05 4m:27s
14 220 Měrka Vilém M40 3 CEPro team 00:42:25 4m:47s
15 410 Scholtz Lukáš M30 11 Model Run Team Opava 00:42:46 5m:8s
16 144 Kahánek Dalibor M40 4 00:42:50 5m:12s
17 80 Frost Gary M40 5 TeamGB!!! 00:42:50 5m:13s
18 117 Hoskovec Lukáš M30 12 SDH Zruč nad Sázavou 00:42:53 5m:15s
19 42 Collen Malcolm M50 1 Team GB!!! 00:42:57 5m:19s
20 5 Švec Miroslav M50 2 Night Run Team 00:43:02 5m:24s
21 74 Flössner Matěj M30 13 00:43:04 5m:26s
22 194 landovsky zdenek M40 6 00:43:10 5m:32s
23 83 Galdia Adam M40 7 00:43:32 5m:54s
24 368 Vepřek Martin M30 14 00:43:45 6m:7s
25 9 Kuča Martin M30 15 00:43:56 6m:18s
26 256 Pavelek Ladislav M40 8 Babylobike 00:44:20 6m:42s
27 81 gajdoš jiří M50 3 maratonsky klub prostějov 00:44:29 6m:52s
28 290 Rohan Petr M40 9 00:44:33 6m:56s
29 57 Dluhoš Přemysl M30 16 00:44:43 7m:6s
30 101 Hanáček Jan M30 17 00:44:49 7m:11s
31 314 Sobek Dominik M30 18 Traja spitý roboši 00:45:02 7m:25s
32 408 Vontor Jakub M30 19 Mám kocovinu 00:45:13 7m:36s
33 258 Pavlíček Zdeněk M30 20 00:45:24 7m:46s
34 313 Sobek Martin M30 21 Mattoni Freerun Ostrava 00:45:27 7m:49s
35 160 Knob Jiří M30 22 00:46:06 8m:28s
36 403 Pergler Josef M30 23 00:46:21 8m:43s
37 283 Pytlik Pavel M40 10 00:46:35 8m:58s
38 63 Ďurica Jiří M30 24 Cyklo tým Horní Bludovice 00:46:35 8m:58s
39 182 Kryštof Matěj M30 25 00:46:52 9m:14s
40 131 Janeček Tomáš M30 26 00:47:02 9m:24s
41 25 Beránek Jakub M30 27 00:47:05 9m:28s
42 249 Ordáň Petr M50 4 Team Jeseník 00:47:06 9m:28s
43 177 Krayzel Jiří M40 11 00:47:06 9m:28s
44 61 Dršťák Vlastimil M40 12 Mattoni Freerun Havířov 00:47:11 9m:33s
45 292 Ručka Martin M30 28 BK Olbramice 00:47:14 9m:36s
46 58 Doležal Mikuláš M30 29 00:47:16 9m:38s
47 203 Luzar Ondřej M30 30 00:47:17 9m:39s
48 362 Vaculík Lukáš M30 31 GUG.cz 00:47:18 9m:41s
49 248 Ordáň Pavel M30 32 Black Water 00:47:19 9m:41s
50 352 Švondrk Aleš M40 13 00:47:21 9m:43s
51 134 Jeremias Lukáš M30 33 A12 00:47:21 9m:43s
52 244 Nowak Pavel M50 5 sam mam malo 00:47:24 9m:46s
53 44 Cupek Jiří M30 34 00:47:25 9m:47s
54 16 Balihar Jiří M40 14 Balini 00:47:30 9m:52s
55 71 Fialová Hana Z40 1 Ostrava 00:47:32 9m:54s
56 339 Šimonová Elen Z30 2 00:47:37 9m:59s
57 116 Horniaková Zita Z40 2 Sportisimo Hvězdy 00:47:46 10m:8s
58 231 Nákonečný David M30 35 00:48:01 10m:23s
59 69 Fagan Neil M30 36 Ztracena 00:48:05 10m:27s
60 367 Végh Ondrej M50 6 Újezd u Brna 00:48:12 10m:35s
61 200 Londová Zuzana Z30 3 SK Černé plíce 00:48:13 10m:36s
62 354 Teichmann Denis M30 37 00:48:24 10m:46s
63 280 Przyludzki Janusz M60 1 Biegaton 00:48:30 10m:52s
64 169 Kopáček Jan M30 38 H&L TEAM 00:48:32 10m:54s
65 227 Mlýnek Lukáš M30 39 Ostravšti cypi 00:48:34 10m:56s
66 335 Šamšula Jan M40 15 Docent 00:48:39 11m:2s
67 277 Proboszová Zuzana Z40 3 LightBIKE Havířov 00:48:42 11m:5s
68 60 Drahošan Pavel M30 40 00:48:54 11m:16s
69 30 Břemek Miroslav M30 41 DK1 SPORT TEAM 00:48:56 11m:18s
70 155 Klein Dalibor M40 16 00:49:05 11m:28s
71 149 Kavková Veronika Z30 4 00:49:15 11m:37s
72 395 Kavka Kamil M30 42 00:49:15 11m:37s
73 389 Žambochová Klára Z30 5 00:49:20 11m:42s
74 175 Kratochvíl Kryštof M30 43 00:49:23 11m:45s
75 276 Prašivka Robin M30 44 00:49:28 11m:50s
76 45 Čada Martin M30 45 00:49:32 11m:55s
77 295 Růžičková Jana Z40 4 MY TEAM 00:49:34 11m:56s
78 291 Rubeš Pavel M30 46 SK Černé Plíce 00:49:34 11m:56s
79 301 Řezníček Tomáš M30 47 00:49:34 11m:56s
80 103 Havel Vladimír M60 2 PHM Havířov 00:49:39 12m:1s
81 113 Horkel Pavel M50 7 Neregistrovan 00:49:42 12m:4s
82 264 Pernický Lubomír M30 48 00:49:46 12m:8s
83 309 Skřehot Tomáš M30 49 00:49:51 12m:13s
84 289 Režnarová Lucie Z30 6 00:49:51 12m:13s
85 4 Srb Jindřich M30 50 Night Run team 00:49:56 12m:18s
86 40 Cihlář Viktor M30 51 SKRIPKOV RUN 00:50:01 12m:23s
87 416 Kučera David M30 52 BK Ludgeřovice 00:50:03 12m:25s
88 77 Fousek Karel M30 53 00:50:05 12m:27s
89 371 Votočková Eliška Z30 7 00:50:08 12m:31s
90 121 Hromádka Filip M30 54 00:50:08 12m:31s
91 168 Kőnig René M40 17 00:50:14 12m:36s
92 247 Ondráček Petr M40 18 00:50:20 12m:42s
93 208 Majdyš Vladimír M40 19 LightBIKE Havířov 00:50:25 12m:47s
94 222 Michalina Dominik M30 55 00:50:27 12m:50s
95 94 Grau Jakub M30 56 00:50:29 12m:51s
96 36 Bystřičan Jiří M50 8 00:50:30 12m:52s
97 119 Hrabčák Miroslav M30 57 00:50:34 12m:56s
98 1224 Londa Jiří M30 58 SK Černé plíce 00:50:35 12m:57s
99 64 Dvorská Kamila Z40 5 00:50:36 12m:58s
100 127 Chovanec Roman M50 9 00:50:37 12m:59s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

517

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:29s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:29s

POČASÍ

17 °C

MUŽŮ

161 startujících

ŽEN

325 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1027 Burian Miroslav M 1 CEPro team 00:18:24 -
2 1418 Vlček Michal M 2 Los Amateros MTB 00:18:43 0m:18s
3 1433 Witzlack-Makarevich Kai M40 1 SC DHfK Leipzig/Triathlon 00:18:58 0m:33s
4 1323 Ručka Martin M23 1 BK Olbramice 00:19:04 0m:39s
5 1470 Ostrejš Michal M 3 Rozběháme Nový Jičín 00:19:17 0m:53s
6 1518 Bednář Richard M 4 00:19:26 1m:1s
7 1460 Zlámal Roman M23 2 00:20:03 1m:38s
8 1469 Purkar Richard M40 2 Nový Jičín 00:20:24 1m:59s
9 1138 Kavka Lukáš M23 3 00:20:30 2m:5s
10 1485 Kavka Michal M23 4 00:20:41 2m:16s
11 1503 Belej David M 5 SK MPFM 00:20:43 2m:18s
12 1263 Navrátil David M 6 00:20:48 2m:24s
13 1387 Švábíková Lenka Z 1 CEPpro Team 00:20:59 2m:34s
14 1130 Kahánek Filip M23 5 00:21:16 2m:51s
15 1520 Heger Michal M 7 80 U1-AG Svitavy 00:21:31 3m:6s
16 2028 Žůrek Jiří RT 1 JOF X - team 00:21:44 3m:19s
17 1256 Minarčík Roman M40 3 00:21:54 3m:30s
18 1199 Kuffa Kamil M 8 00:22:34 4m:9s
19 1504 Vyhňák Mikuláš M23 6 SDH Brušperk 00:22:34 4m:9s
20 1390 Tekelík Tomáš M23 7 00:22:35 4m:11s
21 1436 Zedek Lukáš M 9 CEPro Team 00:22:45 4m:20s
22 1052 Dzik Tomáš M23 8 00:22:54 4m:29s
23 1076 Hampl Radim M 10 Tvrdé játra 00:22:59 4m:35s
24 1412 Vepřek Martin M 11 00:23:03 4m:38s
25 1042 Drábková Veronika Z23 1 00:23:04 4m:39s
26 2005 Kamenčák Marek RT 2 00:23:04 4m:39s
27 2023 Svoboda Hynek RT 3 HY4MA 00:23:06 4m:42s
28 2022 Svoboda Martin RT 4 HY4MA 00:23:07 4m:42s
29 1304 Poláček Karel M40 4 STS Chvojkovice - Brod 00:23:10 4m:45s
30 2027 Kristl Šimon RT 5 00:23:16 4m:51s
31 1228 Macháček Tomáš M 12 SRTG Kolín 00:23:17 4m:52s
32 1204 Kupka Marek M 13 REGUS 00:23:20 4m:55s
33 1368 Sýkorová Iva Z 2 00:23:27 5m:2s
34 2010 Kišová Kateřina RT 6 00:23:38 5m:13s
35 1031 Čáp Radek M23 9 SK Dobruška 00:23:39 5m:15s
36 2029 Nehudek Mia RT 7 00:23:42 5m:17s
37 1169 Minarčík Tomáš M 14 00:23:52 5m:27s
38 1020 Bolek Vojtěch M40 5 00:23:58 5m:33s
39 1451 Vodička Patrik M23 10 00:24:01 5m:36s
40 1088 Dymáček Michal M23 11 Jedeme bomby 00:24:30 6m:5s
41 1355 Baladová Nikol Z23 2 Atletika Poruba 00:24:37 6m:12s
42 1112 Izvorský Jan M 15 SDH Metylovice 00:24:48 6m:23s
43 1220 Lesniak Lukáš M 16 Hyundai Team 00:24:50 6m:25s
44 1369 Synovec Matěj M23 12 SDH Brušperk 00:25:00 6m:35s
45 1210 Kusín Patrik M40 6 00:25:02 6m:37s
46 1113 Janočko Pavel M 17 Hyundai Team 00:25:03 6m:38s
47 1283 Palicová Lenka Z 3 00:25:04 6m:39s
48 1234 Malý Martin M40 7 Jedeme bomby 00:25:04 6m:39s
49 1203 Kupera David M 18 DSV Road 00:25:08 6m:43s
50 1431 WILLASCHKOVÁ HANA Z40 1 00:25:10 6m:45s
51 1191 Křenková Darina Z23 3 00:25:14 6m:50s
52 1348 Součková Andrea Z40 2 Součkovic 00:25:16 6m:51s
53 1253 míča tomáš M40 8 mattoni free run 00:25:16 6m:51s
54 2019 Mazáč Michal RT 8 Mazáči 00:25:24 6m:59s
55 1509 Bartoň Vít M23 13 Orel Veřovice 00:25:30 7m:6s
56 1063 Galuška Miroslav M40 9 00:25:31 7m:6s
57 1361 Suchánková Barbora Z23 4 BaJo 00:25:31 7m:6s
58 1362 Suchánková Johana Z23 5 BaJo 00:25:32 7m:7s
59 2013 Klobušická Lucie RT 9 00:25:32 7m:7s
60 1489 Žůrková Eva Z40 3 JOF X - team 00:25:33 7m:8s
61 1510 Staniek Richard M 19 00:25:41 7m:16s
62 1381 Šrámková Kristýna Z 4 00:25:41 7m:17s
63 1515 Lettrica Robin M23 14 INNOGY 00:25:43 7m:18s
64 1446 Kulíšková Zuzana Z 5 00:25:45 7m:21s
65 1014 Bílek Michal M 20 SDH Metylovice 00:25:48 7m:23s
66 2018 Mazáčová Martina RT 10 Mazáči 00:25:50 7m:25s
67 1244 Med Petr M 21 Hyundai Team 00:25:53 7m:28s
68 1174 Kozel Patrik M23 15 00:25:58 7m:33s
69 1452 Škarka Matěj M 22 ADEON 00:26:01 7m:36s
70 2026 Kristlová Blanka RT 11 00:26:10 7m:45s
71 1293 Pfuller Niclas M40 10 00:26:12 7m:47s
72 1188 Kroutil Tomáš M 23 00:26:22 7m:58s
73 1133 Kaleta Jiří M40 11 00:26:26 8m:1s
74 1146 Klečková Zuzana Z 6 00:26:27 8m:3s
75 1134 Kaletová Radka Z40 4 00:26:31 8m:6s
76 1360 Struž Jiří M 24 - 00:26:34 8m:9s
77 1383 Štefanský Pavel M40 12 Jedeme bomby 00:26:35 8m:10s
78 1367 Svoboda Petr M 25 HYUNDAI team 00:26:36 8m:11s
79 1168 Košťál Vítězslav M 26 SK Černé Plíce 00:26:37 8m:12s
80 1223 Lischka Daniel M 27 00:26:38 8m:13s
81 1048 Dupkala Jakub M 28 Kia Motors Slovakia 00:26:38 8m:13s
82 1507 Beneš Jan M 29 00:26:47 8m:22s
83 2006 Duda Ladislav RT 12 00:26:47 8m:22s
84 2007 Zahradníková Eliška RT 13 00:26:48 8m:23s
85 1404 Vaňková Viktorie Z23 6 00:26:48 8m:23s
86 1029 Cieslarová Petra Z40 5 00:26:51 8m:26s
87 1017 Blokšová Pavlína Z 7 00:26:58 8m:33s
88 1517 Hrček Lukáš M 30 00:27:04 8m:39s
89 1453 Bernát Jozef M40 13 Klokočov SR 00:27:07 8m:42s
90 1473 Badžgoňová Veronika Z 8 Staškov (SR) 00:27:07 8m:43s
91 1270 Nová Kateřina Z 9 00:27:09 8m:44s
92 1467 Laskowski Andrej M40 14 Krakow 00:27:09 8m:44s
93 1059 Fortelný David M 31 Hyundai Team 00:27:11 8m:47s
94 1260 Musial Ondřej M 32 Mice 00:27:13 8m:48s
95 1276 Nowak Robert M 33 00:27:16 8m:51s
96 1180 Krakovka Michal M 34 00:27:16 8m:51s
97 1015 Blahutová Barbora Z 10 SVVAT 00:27:17 8m:53s
98 1044 Drdová Michaela Z23 7 00:27:18 8m:53s
99 1139 Khin Tomáš M40 15 DSV Road a.s. 00:27:20 8m:55s
100 1212 Kvardová Lidka Z 11 Vrbič43 00:27:21 8m:56s

Zdroj: Sport Base