10 km

ZÁVODNÍKŮ

458

PRŮMĚRNÝ ČAS

54m:16s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:25s

POČASÍ

18.5 °C

MUŽŮ

261 startujících

ŽEN

197 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 468 Viktora Milan M30 1 TRIEXPERT Hradec Králové 00:34:29 -
2 123 Honzíček Michal M30 2 KRB Chrudim 00:36:04 1m:35s
3 34 Benko Jan M50 1 Litomyšl 00:36:31 2m:2s
4 1 Bednář Richard M30 3 Night Run team 00:37:38 3m:9s
5 106 Heller Tomáš M30 4 Hradec Králové 00:37:49 3m:19s
6 262 Metelková Táňa Z50 1 TJ Sokol Hradec Králové 00:37:55 3m:25s
7 232 Linka Milan M30 5 Extreme Obstacle Runners 00:38:25 3m:55s
8 445 Hofmann Patrick M30 6 Munchberg 00:38:35 4m:6s
9 234 Lněnička Jan M30 7 00:39:07 4m:37s
10 135 Hrubeš Pavel M30 8 00:39:23 4m:54s
11 6 Vejběra Jan M60 1 Night Run team 00:39:39 5m:10s
12 278 Nouzovský Miloš M50 2 AC GoMango Hogner 00:40:06 5m:37s
13 229 Lettava Marek M30 9 RUN magazine team 00:40:30 6m:0s
14 369 Škoda Ondřej M30 10 Olfin car ski team 00:40:30 6m:0s
15 393 Trávníček Marek M50 3 00:40:40 6m:11s
16 355 Svoboda Petr M60 2 ČKS SKI JIlemnice 00:41:03 6m:34s
17 5 Švec Miroslav M60 3 Night Run Team 00:41:10 6m:40s
18 309 Pospíšil Jaroslav M50 4 00:41:16 6m:47s
19 416 Vodrážka Martin M60 4 Most 00:41:19 6m:50s
20 341 Slavík Jan M50 5 Kačeři Chrudim 00:41:21 6m:52s
21 142 Charbuský Milan M30 11 724078797 00:41:21 6m:52s
22 279 Novák Tomáš M30 12 00:41:39 7m:10s
23 174 Kenis Tomáš M30 13 00:41:40 7m:10s
24 444 Kvasnička Tomáš M30 14 00:41:40 7m:11s
25 295 Patzák Martin M30 15 00:41:40 7m:11s
26 338 Scholtz Lukáš M30 16 Model Run Team Opava 00:41:47 7m:18s
27 50 Brádle Petr M60 5 Dobrá Voda u Hořic 00:41:47 7m:18s
28 448 Kaška Filip M50 6 Borotalco 00:41:57 7m:28s
29 385 Tomáš Zdeněk M50 7 AC GoMango HÖGNER 00:42:07 7m:38s
30 97 Hájek Václav M30 17 SK Dobruška 00:42:18 7m:49s
31 112 Hloušek Martin M30 18 00:42:26 7m:57s
32 120 Holubář Patrik M30 19 Vencl tým Ústí nad Orlicí 00:42:28 7m:58s
33 452 Trenda Filip M30 20 Topsports 00:42:44 8m:15s
34 427 Zdražil Jiří M30 21 00:42:46 8m:17s
35 72 Dostál Jakub M30 22 00:42:47 8m:17s
36 429 Zeisková Markéta Z30 1 00:42:55 8m:26s
37 75 Dražan Tomáš M30 23 bikero.cz 00:42:56 8m:27s
38 182 Koblížek Martin M30 24 00:42:57 8m:27s
39 298 Pavlík David M30 25 Šneci v běhu 00:43:00 8m:30s
40 375 Špriňar David M30 26 00:43:03 8m:33s
41 133 Hoza Jiří M30 27 00:43:16 8m:47s
42 287 Odstrčil Petr M50 8 00:43:19 8m:50s
43 254 Marvan Ondřej M30 28 00:43:29 9m:0s
44 249 Maňák Michal M30 29 00:43:33 9m:3s
45 80 Ďurica Jiří M30 30 Cyklo tým Horní Bludovice 00:43:47 9m:18s
46 203 Krysl Michal M50 9 00:43:52 9m:23s
47 349 Stempák Patrik M30 31 Emíci 00:43:57 9m:27s
48 453 Hofman Radim M30 32 00:44:01 9m:31s
49 4 Srb Jindřich M30 33 Night Run team 00:44:03 9m:34s
50 157 Jezbera Roman M50 10 00:44:11 9m:42s
51 498 Zavřelová Barbora Z30 2 Zavři Němčice 00:44:14 9m:45s
52 197 Kozelka Pavel M30 34 Dynamo Pičín 00:44:16 9m:47s
53 476 Kott Milan M30 35 00:44:43 10m:13s
54 477 Pulkrábek Ondřej M30 36 00:44:43 10m:14s
55 459 Fiala Petr M30 37 00:44:51 10m:21s
56 22 Balihar Jiří M50 11 Balini 00:44:51 10m:22s
57 418 Vojtisek Zdenek M50 12 Šneci v běhu 00:44:54 10m:24s
58 364 Šikula Viktor M30 38 Draví Ikemáci 00:44:55 10m:25s
59 154 Javůrek Čestmír M60 6 00:44:58 10m:29s
60 83 Efler Lukáš M30 39 00:44:59 10m:30s
61 257 Mates Petr M30 40 00:45:00 10m:30s
62 389 Tomášová Lenka Z30 3 AC Gomango - Hogner 00:45:03 10m:34s
63 35 Benková Romana Z50 2 Litomyšl 00:45:14 10m:45s
64 479 Vaněk Petr M60 7 Šneci v běhu 00:45:19 10m:49s
65 148 Jakl Petr M50 13 Šneci v běhu 00:45:21 10m:52s
66 41 Bezoušková Jana Z30 4 bikero.cz 00:45:22 10m:53s
67 218 Kužel Zdeněk M30 41 ČEPS 00:45:26 10m:57s
68 303 Plešinger Zdeněk M30 42 00:45:38 11m:8s
69 442 Vodička Miroslav M30 43 00:45:41 11m:12s
70 337 Schejbal Jiří M30 44 00:45:53 11m:23s
71 283 Novotný David M30 45 Mokrý Banditi 00:45:55 11m:26s
72 100 Hamral Lukáš M30 46 00:46:05 11m:36s
73 57 Cutych Jakub M30 47 Hradecký Spinning Klub 00:46:06 11m:37s
74 451 Švarcová Martina Z60 1 Olfin Car Ski Team 00:46:06 11m:37s
75 317 Provazník Milan M60 8 Atletika Polička 00:46:18 11m:48s
76 152 Janošíková Lenka Z30 5 00:46:19 11m:50s
77 202 Krempa Milan M60 9 AC Gomango Högner 00:46:22 11m:52s
78 344 Sobotka Vlastimil M30 48 00:46:28 11m:59s
79 198 Král Václav M30 49 Rozběháme Česko 00:46:31 12m:1s
80 108 Herzig Radek M30 50 4FUN 00:46:33 12m:3s
81 62 čížek stanislav M50 14 00:46:36 12m:7s
82 233 Liška Radek M30 51 00:46:50 12m:20s
83 15 Ambrozik Bartłomiej M30 52 00:46:50 12m:20s
84 440 Kunart Radim M30 53 00:46:54 12m:25s
85 140 Chaloupka Tomáš M30 54 Královéhradecká provozní a.s 00:47:26 12m:57s
86 472 Picka Petr M30 55 00:47:28 12m:58s
87 342 Smola Josef M30 56 Náchod 00:47:29 12m:59s
88 119 Holeček Miroslav M50 15 00:47:29 13m:0s
89 471 Macej Miroslav M70 1 BK Heřmanův Městec 00:47:30 13m:0s
90 170 Kardosová Kateřina Z30 6 00:47:30 13m:1s
91 465 Hušková Anna Z30 7 Metaxtren 00:47:30 13m:1s
92 428 Zeisková Radka Z30 8 Run4Run 00:47:32 13m:2s
93 443 Vajda Milan M30 57 00:47:33 13m:3s
94 150 Janko Michal M50 16 00:47:40 13m:11s
95 439 Karbulková Alice Z50 3 Bjež racing team 00:47:42 13m:12s
96 64 Danielka Filip M30 58 00:47:44 13m:15s
97 255 Matějů Ladislav M30 59 00:47:46 13m:17s
98 126 Horniaková Zita Z50 4 Sportisimo Hvězdy 00:47:47 13m:17s
99 347 Stebel Martin M30 60 Svídnický extrém team 00:47:47 13m:18s
100 391 Tomšíková Lenka Z30 9 Šneček team 00:47:48 13m:18s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

599

PRŮMĚRNÝ ČAS

34m:40s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:56s

POČASÍ

18.5 °C

MUŽŮ

174 startujících

ŽEN

378 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1373 Růžička Adam M23 1 Atletika Hvězda Pardubice 00:18:40 -
2 1309 Mocek Tomáš M 1 00:20:29 1m:48s
3 1508 Vosátka Tomáš M 2 RockMachine - Cyklomax 00:21:14 2m:33s
4 2030 Čáp Ondřej RT 1 SK Dobruška 00:21:16 2m:35s
5 1388 Sládek Jakub M 3 00:21:21 2m:40s
6 1604 Singr Martin M 4 SKP Nymburk 00:21:53 3m:12s
7 1219 Kopřivová Barbora Z 1 TJ Sokol Přísnotice 00:22:04 3m:23s
8 1521 Zeman Martin M 5 Podporuji Bellis 00:22:10 3m:29s
9 1538 Chlupáč Jan M 6 SSC Železný Brod 00:22:33 3m:52s
10 1131 Hochmanova Pavla Z40 1 ASK Slavie 00:22:40 3m:59s
11 1409 Svobodová Kateřina Z23 1 ČKS SKI JIlemnice 00:23:06 4m:25s
12 1517 Zakopalová Terezie Z23 2 00:23:12 4m:31s
13 2075 Pluhař Jan RT 2 00:23:22 4m:42s
14 1183 Johan Marek M40 1 Městská policie Trutnov 00:23:26 4m:45s
15 1543 Samek Ondřej M 7 Třebeš 00:23:28 4m:47s
16 1001 Hegr Tomáš M40 2 Night Run Team 00:24:02 5m:21s
17 1184 johan oldřich M40 3 SK Nové Město nad Metují 00:24:11 5m:30s
18 1249 Kudrna Jan M 8 00:24:37 5m:56s
19 1215 Kollátor Aleš M 9 T-Mobile 00:24:40 5m:59s
20 2050 Rada Leos RT 3 00:24:50 6m:9s
21 2060 Vejběrová Eva RT 4 Night Run team 00:24:57 6m:16s
22 1359 Pomorská Katarína Z 2 00:25:04 6m:23s
23 1006 Andel Michal M 10 00:25:08 6m:27s
24 1108 Hála Slávek M23 2 00:25:10 6m:29s
25 1533 Čáslavský Michal M40 4 00:25:10 6m:29s
26 1143 Hruška Lukáš M23 3 SK.ROUDNICE 00:25:11 6m:30s
27 1027 Brachtlová Iveta Z 3 00:25:14 6m:33s
28 1584 Hála Petr M40 5 00:25:16 6m:35s
29 2074 Pluhař Tomáš RT 5 Buk Holice 00:25:17 6m:36s
30 1350 Pohankova Gabriela Z 4 00:25:17 6m:37s
31 1599 Liška Adam M23 4 00:25:18 6m:37s
32 2031 Čáp Petr RT 6 SK Dobruška 00:25:19 6m:38s
33 1277 Lišková Barbora Z 5 Běžecká škola Teplice 00:25:23 6m:42s
34 2072 Zounar Jiří RT 7 00:25:24 6m:43s
35 1248 Kučka Jan M40 6 00:25:26 6m:45s
36 1518 Zampa Martin M40 7 00:25:27 6m:46s
37 1490 Vera Vojtěch M 11 00:25:29 6m:48s
38 1185 Johanová Adéla Z23 3 SK Nové Město nad Metují 00:25:30 6m:49s
39 1344 Pinkas Martin M 12 T-Mobile 00:25:32 6m:51s
40 1042 Čadek Tomáš M23 5 00:25:40 7m:0s
41 1279 Minář Jakub M 13 T-Mobile 00:25:41 7m:0s
42 1413 Szumowski Pavel M40 8 VODAFONE 00:25:47 7m:6s
43 1597 Soukeník Dominik M23 6 00:25:52 7m:11s
44 1043 Čáp Radek M23 7 SK Dobruška 00:25:59 7m:18s
45 1200 Kliková Eliška Z23 4 00:26:04 7m:23s
46 2061 Vejběra Marek RT 8 Night Run team 00:26:04 7m:24s
47 2058 Valášek Ladislav RT 9 00:26:09 7m:28s
48 1234 Krejčová Michaela Krejčová Z 6 00:26:13 7m:32s
49 1488 Vejs Josef M40 9 Badger & co. 00:26:17 7m:36s
50 1339 Pešoutová Tereza Z 7 Emíci 00:26:22 7m:41s
51 1206 KOBER Vojtěch M23 8 FC HK U-14 kopaná 00:26:28 7m:47s
52 1545 Čechová Iva Z40 2 HK 00:26:29 7m:48s
53 1111 Hálová Sabina Z23 5 00:26:34 7m:53s
54 1537 Horniak Ivo M40 10 ZHR Brno 00:26:41 8m:0s
55 1103 Galuška Miroslav M40 11 00:26:43 8m:2s
56 1435 Štalmach Martin M23 9 Model Run Team Opava 00:26:43 8m:2s
57 1245 Kubát Zdeněk M 14 T-Mobile 00:26:47 8m:6s
58 1051 Čtvrtečka Jan M 15 00:27:00 8m:19s
59 1114 Hanousek Miroslav M40 12 00:27:06 8m:25s
60 1072 Dvořáková Jana Z40 3 - 00:27:16 8m:35s
61 1602 Zorvan Tomáš M 16 Armáda České republiky 00:27:16 8m:35s
62 1551 Knutson Dominik M23 10 SK Špindl 00:27:17 8m:36s
63 1291 Márová Eliška Z 8 00:27:19 8m:38s
64 1323 Nováková Lucie Z 9 00:27:22 8m:41s
65 2073 Effenberk David RT 10 00:27:22 8m:41s
66 1312 Mokrý Jakub M 17 T-Mobile 00:27:23 8m:42s
67 1398 Strejcius Patrik M23 11 FbC Hradec Králové 00:27:23 8m:42s
68 1151 Hušková Pavla Z 10 00:27:32 8m:52s
69 1467 urban david M23 12 končiny 00:27:50 9m:9s
70 1018 Bervid Jiří M 18 00:27:50 9m:9s
71 1094 Foff Václav M40 13 Foff team 00:27:52 9m:11s
72 1531 Musil František M23 13 00:27:55 9m:14s
73 1345 Pišta Jan M 19 SDH Rožnov 00:27:55 9m:14s
74 1429 Šotola Adam M 20 VODAFONE 00:28:01 9m:20s
75 1115 Hanousková Martina Z40 4 00:28:01 9m:20s
76 2062 Blatníková Markéta RT 11 00:28:09 9m:28s
77 1020 Bitnar Jaroslav M40 14 00:28:10 9m:29s
78 1123 Hladíková Lucie Z 11 SDH Nahořany 00:28:11 9m:30s
79 2063 Blatník Josef RT 12 00:28:12 9m:31s
80 1067 Drholcová Veronika Z 12 00:28:13 9m:32s
81 2059 Valášek Jan RT 13 00:28:13 9m:32s
82 1307 Mitura Vladimír Jakub M 21 Šneci v běhu 00:28:16 9m:35s
83 1137 Horáková Jindra Z40 5 BŽB 00:28:17 9m:36s
84 1098 Förstl Petr M40 15 Hobíci Nemošice 00:28:23 9m:42s
85 1286 Malovcová Adéla Z23 6 HK 00:28:24 9m:44s
86 1250 Kunart Aleš M40 16 00:28:25 9m:44s
87 1270 Lekeš Ondra M 22 T-Mobile 00:28:31 9m:50s
88 1306 Mindek Štefan M 23 CineStar 00:28:32 9m:51s
89 1547 Zemánek Petr M40 17 Dvůr Králové 00:28:34 9m:54s
90 1138 Horáková Monika Z 13 T-Mobile 00:28:36 9m:55s
91 1451 Tikalová Lucie Z 14 00:28:36 9m:55s
92 1498 Vlachynská Kristýna Z40 6 Stěžery 00:28:38 9m:57s
93 1366 Příhodová Michaela Z23 7 00:28:39 9m:58s
94 1415 Samberger Martin M23 14 gerlov 00:28:54 10m:13s
95 1212 Kohoutová Lucia Z 15 00:28:56 10m:15s
96 1539 Příhoda Jiří M40 18 SK Speedski CZ 00:29:04 10m:23s
97 1095 Foffová Šárka Z40 7 Foff team 00:29:05 10m:24s
98 1208 Kobrč Jiří M 24 00:29:11 10m:30s
99 1048 Černá Monika Z 16 00:29:13 10m:32s
100 1211 Kodym Petr M40 19 00:29:15 10m:34s

Zdroj: Sport Base