10 km

ZÁVODNÍKŮ

393

PRŮMĚRNÝ ČAS

52m:0s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:12s

POČASÍ

20.7 °C

MUŽŮ

228 startujících

ŽEN

165 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 585 Dorňák Petr M30 1 00:33:52 -
2 288 Hrabovský Zdeněk M30 2 00:34:30 0m:37s
3 580 Kolář Jan M30 3 00:35:49 1m:56s
4 169 Bednář Richard M30 4 Night Run team 00:36:27 2m:35s
5 589 Chvastek David M30 5 Jobs Contact 00:36:43 2m:50s
6 432 Pavloň Filip M30 6 00:36:59 3m:6s
7 210 Daneš Martin M30 7 Rozběháme Česko 00:37:38 3m:45s
8 479 Strecha Juraj M30 8 Oracle NetSuite 00:37:40 3m:48s
9 563 Skřičková Eva Z30 1 00:37:41 3m:48s
10 507 Tinka Petr M30 9 00:37:45 3m:53s
11 283 Hort Tomáš M30 10 Mattoni freerun 00:37:47 3m:54s
12 466 Slezák Martin M30 11 Běžecký klub Brno 00:37:54 4m:2s
13 416 Novák Jiří M30 12 00:37:55 4m:3s
14 550 Zedníček Michal M30 13 00:38:11 4m:18s
15 440 Popov Evžen M50 1 00:38:16 4m:23s
16 334 Kohnová Lenka Z30 2 BehejBrno.com/Salming 00:38:18 4m:26s
17 430 Páviš Richard M50 2 RUN magazine team 00:38:20 4m:27s
18 534 Vodrážka Martin M60 1 Most 00:38:22 4m:30s
19 301 Chemčuk Miroslav M50 3 Samorost 00:38:25 4m:33s
20 570 Schick Jindřich M50 4 00:38:47 4m:54s
21 500 Švábenský Jan M30 14 Team Jeseníky 00:38:57 5m:5s
22 278 Holinga Tomáš M30 15 justsmackit 00:38:59 5m:7s
23 173 Švec Miroslav M60 2 Night Run Team 00:39:03 5m:10s
24 386 Ličko Michal M30 16 Štefko Running Team 00:39:08 5m:16s
25 414 Netolický Kamil M30 17 SRTG Vyškov 00:39:14 5m:22s
26 341 Komrska Petr M30 18 Lucinky hyeny 00:39:27 5m:35s
27 434 Petrů Roman M50 5 innogy 00:39:37 5m:45s
28 557 Zubo Daniel M50 6 Jogging klub Dubnica nad Vahom (SVK) 00:39:46 5m:54s
29 306 Ingr Jakub M30 19 00:39:50 5m:57s
30 265 Halounek Jan M50 7 NN1617 00:39:58 6m:6s
31 583 Velocha Zdeněk M30 20 00:40:07 6m:14s
32 318 Jordánová Pavlína Z30 3 Veselí nad Moravou 00:40:12 6m:19s
33 470 Trebulová Kristína Z30 4 AK ČADCA 00:40:13 6m:21s
34 403 Mišák Milan M60 3 00:40:22 6m:30s
35 510 Tomeček Jaroslav M50 8 BehejBrno.com 00:40:31 6m:39s
36 270 Hejda Lukáš M30 21 Solucion s. r. o. 00:40:32 6m:40s
37 465 Skyba Martin M60 4 Fit-Online 00:40:35 6m:43s
38 591 Divišová Václavková Silvie Z50 1 AK Drnovice 00:41:07 7m:14s
39 473 Sojka Martin M30 22 00:41:07 7m:15s
40 556 Zošák Matúš M30 23 00:41:23 7m:31s
41 226 Dvorník Dalibor M30 24 - 00:41:25 7m:33s
42 312 Jašíček Radek M30 25 00:41:34 7m:41s
43 240 Foltýn František M30 26 SDH Mistřín 00:41:34 7m:42s
44 224 Ďurica Jiří M30 27 Cyklo tým Horní Bludovice 00:41:40 7m:47s
45 172 Srb Jindřich M30 28 Night Run team 00:41:47 7m:54s
46 188 Bittner Josef M50 9 BěhejBrno.com 00:41:56 8m:3s
47 512 Tomeš Adam M30 29 TJ Sokol Moravský Písek 00:42:02 8m:10s
48 379 Lenhard Marek M30 30 justsmackit 00:42:10 8m:17s
49 387 Madejewský Radek M30 31 00:42:10 8m:18s
50 592 Navrátilová Andrea Z30 5 00:42:26 8m:33s
51 380 Lenoch Vítězslav M50 10 SK Bobrava 00:42:27 8m:34s
52 527 Večerek Martin M30 32 00:42:31 8m:39s
53 364 Krupička Jan M50 11 00:42:45 8m:52s
54 537 Vybíhal Jaroslav M30 33 00:42:50 8m:57s
55 374 Kvapil Michal M30 34 00:42:50 8m:57s
56 392 Machotová Anežka Z30 6 Plavecký klub Kuřim 00:42:53 9m:0s
57 455 Rybář Dominik M30 35 00:43:00 9m:7s
58 208 Čáslavský Josef M30 36 00:43:01 9m:8s
59 467 Slouka Jiří M30 37 00:43:08 9m:16s
60 497 Štrubl Michal M30 38 SK Mokrá Hora 00:43:16 9m:23s
61 184 Balihar Jiří M50 12 Balini 00:43:27 9m:34s
62 528 Végh Ondrej M60 5 Újezd u Brna 00:43:40 9m:47s
63 296 Humeniuk Mykhailo M30 39 00:43:40 9m:47s
64 481 Suchan Jiri M30 40 00:43:40 9m:47s
65 393 Maršálek Michal M30 41 Maršálkovi 00:43:41 9m:48s
66 319 Plesarová Eva Z30 7 00:43:42 9m:49s
67 552 ZELENYUK MYKHAILO M30 42 00:43:42 9m:50s
68 326 Kamenský Zdeněk M30 43 00:43:49 9m:57s
69 442 Pospíšil Vladimír M60 6 00:43:55 10m:2s
70 221 Drápela Zdeněk M50 13 BehejBrno.com 00:43:56 10m:4s
71 351 Kouřil Radim M50 14 00:44:01 10m:8s
72 553 ZEZULA Filip M50 15 LYŽÁRNA - BRUSLÁRNA Brno 00:44:04 10m:11s
73 453 Rozsíval Marek M30 44 00:44:07 10m:15s
74 259 Guilleminot Thierry M50 16 00:44:13 10m:21s
75 581 Papírník Jaromír M50 17 KDP 00:44:18 10m:25s
76 362 Krška Martin M30 45 SK Špilberk Brno 00:44:26 10m:34s
77 417 Novák Lukáš M30 46 00:44:32 10m:40s
78 275 Hochman Jan M30 47 00:44:36 10m:43s
79 488 Šín Daniel M30 48 00:44:42 10m:50s
80 252 Gentile Federico M30 49 00:44:43 10m:51s
81 293 Hrstka Pavel M50 18 (R)UNISáci 00:44:44 10m:52s
82 360 Kroutil Tomáš M30 50 00:44:57 11m:4s
83 285 Houserek Tomáš M30 51 00:44:58 11m:6s
84 555 Zlámal Roman M30 52 00:45:00 11m:8s
85 220 Drápela Kryštof M30 53 AC Track and field Brno 00:45:02 11m:9s
86 522 Vaňáč Michal M30 54 00:45:09 11m:16s
87 324 Kaděra Petr M30 55 00:45:11 11m:19s
88 282 Horniaková Zita Z50 2 Sportisimo Hvězdy 00:45:18 11m:25s
89 358 Krejzlík Pavel M60 7 00:45:18 11m:26s
90 194 Bolf Bedřich M30 56 00:45:26 11m:34s
91 574 Jura Luboš M50 19 00:45:31 11m:38s
92 567 Berčíková Nikola Z30 8 Tj Slávia TUZVO SVK 00:45:32 11m:39s
93 180 Audes Marek M30 57 00:45:34 11m:41s
94 420 Nováková Klaudia Z30 9 00:45:34 11m:41s
95 366 Křižka Radim M30 58 00:45:35 11m:42s
96 577 Vítek Jaroslav M50 20 BRNO 00:45:35 11m:43s
97 587 Gottwald Jaroslav M30 59 00:45:46 11m:54s
98 370 Kucera Rudolf M50 21 00:45:52 12m:0s
99 193 Bohuslavová Petra Z30 10 00:45:56 12m:3s
100 214 Dolanský Lukáš M30 60 Comál Team 00:45:59 12m:7s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

493

PRŮMĚRNÝ ČAS

31m:32s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:18s

POČASÍ

20.7 °C

MUŽŮ

124 startujících

ŽEN

323 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1215 Bednář Richard M 1 Night Run team 00:18:21 -
2 1641 Kulísek Tomáš M 2 Štefko Running Team 00:18:33 0m:11s
3 1609 Štourač Nikola M 3 Konrad Tools Tram - Mizuno 00:19:07 0m:45s
4 1572 Urbánek Ivan M 4 00:19:32 1m:10s
5 1603 Zlámal Roman M23 1 00:19:41 1m:20s
6 1608 Žolcer Michael M 5 OCR Runners Olomouc 00:19:46 1m:25s
7 1260 Doležal Jan M 6 RunFórFun 00:20:14 1m:52s
8 1516 Singr Martin M 7 SKP Nymburk 00:20:36 2m:15s
9 1543 Šíma Michal M 8 00:20:58 2m:36s
10 1372 Kopřivová Barbora Z 1 TJ Sokol Přísnotice 00:21:12 2m:50s
11 1312 Hladký Adam M23 2 Fitromana 00:21:30 3m:8s
12 1431 Mrázek Petr M40 1 SK Hasiči Brno 00:21:37 3m:15s
13 1308 Heřman Tomáš M40 2 Zebra Sports Team 00:21:46 3m:24s
14 2131 Berčíková Viktoria RT 1 00:21:55 3m:33s
15 1303 Hegr Tomáš M40 3 Night Run Team 00:21:58 3m:36s
16 1556 Švestka Petr M40 4 BrNet.cz 00:21:59 3m:38s
17 1219 Benčík Robert M 9 00:22:04 3m:42s
18 1661 Bařinka Martin M40 5 00:22:16 3m:55s
19 1211 BARTÁK MIROSLAV M40 6 MOKRÁ-HORÁKOV 00:22:23 4m:1s
20 1554 Šulc Daniel M23 3 Zabehnito 00:22:30 4m:9s
21 1241 Butorová Lenka Z 2 NN1617 00:22:41 4m:20s
22 1589 Vodička Patrik M23 4 00:22:42 4m:21s
23 1504 Rusínová Monika Z40 1 00:22:44 4m:23s
24 1433 Müllerová Kateřina Z 3 Night Run team 00:22:47 4m:25s
25 1376 Kouřil Radim M40 7 00:22:51 4m:29s
26 1236 Bubla Michal M40 8 00:22:55 4m:34s
27 1586 Vlachová Hutová Eliška Z 4 00:22:59 4m:37s
28 1498 Ročková Karolína Z23 1 00:22:59 4m:38s
29 1462 Pařízek Pavel M 10 Workout Lomnice 00:23:09 4m:48s
30 1489 Prosserová Kateřina Z23 2 00:23:18 4m:57s
31 1545 Škaroupka Bohumil M40 9 00:23:20 4m:58s
32 1355 Kardosová Kateřina Z 5 00:23:30 5m:8s
33 1547 Šmíd Marek M 11 RelaxPillow.cz - Hudební polštáře 00:23:46 5m:25s
34 1607 Žemla Lukáš M 12 Nevidím a běhám 00:23:49 5m:27s
35 1615 Jašíčková Jarmila Z40 2 00:23:52 5m:31s
36 2121 Ročková Veronika RT 2 00:23:58 5m:36s
37 2120 Roček Radim RT 3 00:23:58 5m:36s
38 1600 Zezulová Jana Z 6 Jihomoravský kraj 00:23:59 5m:37s
39 1663 Daněk Karel M 13 00:24:05 5m:44s
40 1446 Nováková Lucie Z 7 00:24:12 5m:50s
41 1628 Přezvinský Adam M23 5 00:24:18 5m:57s
42 2129 Kovář David RT 4 00:24:22 6m:0s
43 2128 Kovář Lubomír RT 5 Basket Podolí 00:24:23 6m:1s
44 1283 Galuška Miroslav M40 10 00:24:23 6m:1s
45 1388 Krumnikl Dušan M 14 Jihomoravský kraj 00:24:25 6m:3s
46 1453 Orlická Veronika Z 8 Měnín 00:24:25 6m:4s
47 1356 Kazda Tomáš M 15 00:24:41 6m:19s
48 1565 Tumpach Martin M 16 00:24:59 6m:37s
49 1662 Bařinková Jitka Z40 3 00:25:00 6m:38s
50 2113 Marčík Jiří RT 6 Morenda 00:25:01 6m:39s
51 1409 Marčíková Lenka Z23 3 Morenda 00:25:01 6m:40s
52 1632 Chaloupka Štěpán M23 6 TJ Favorit Brno 00:25:07 6m:45s
53 1478 Pichová Dagmar Z40 4 00:25:08 6m:47s
54 1417 Mátéová Gabriela Z40 5 Jihomoravský kraj 00:25:11 6m:49s
55 1471 Pečenková Lucie Z 9 AUDIT ÚČETNICTVÍ 00:25:12 6m:50s
56 1278 Fišerová Jana Z 10 Mattoni free Run 00:25:12 6m:51s
57 1617 Fölklová Jitka Z40 6 BRNO 00:25:16 6m:54s
58 1282 Gábiková Zuzana Z 11 00:25:18 6m:57s
59 1557 Tachtadzis Nikos M23 7 00:25:32 7m:10s
60 1648 Fráňová Bronislava Z40 7 00:25:40 7m:19s
61 1477 Petrů Jiří M 17 00:25:46 7m:24s
62 2125 Valach Martin RT 7 00:25:52 7m:31s
63 1653 Sekmiler Libor M 18 00:25:54 7m:32s
64 1508 Řezáčová Karolína Z40 8 SKH Racing 00:25:54 7m:32s
65 1437 Návedlová Michaela Z 12 Měnín 00:25:54 7m:33s
66 1387 Krofta Lukáš M 19 00:25:54 7m:33s
67 1470 Pavlíčková Petra Z 13 00:26:02 7m:41s
68 1438 necas lubomir M40 11 sneci v behu 00:26:04 7m:42s
69 1442 Nestrojilová Dana Z 14 00:26:04 7m:42s
70 1670 Rybničková Monika Z23 4 00:26:04 7m:43s
71 1306 Hejtmánková Fialová Hana Z40 9 00:26:05 7m:44s
72 1305 Hejtmánek Petr M 20 00:26:06 7m:44s
73 1671 Rybničková Kateřina Z23 5 00:26:09 7m:47s
74 1655 Kelina Olesina Z23 6 00:26:13 7m:51s
75 1250 Čermák Petr M 21 00:26:13 7m:51s
76 1299 Hanzelín Lukáš M 22 SRTG Kolín 00:26:14 7m:53s
77 1408 Machotová Romana Z40 10 Jihomoravský kraj 00:26:23 8m:1s
78 1551 Šteffek František M40 12 00:26:24 8m:2s
79 2112 Marčík Petr RT 8 Morenda 00:26:27 8m:5s
80 1255 de Vries Sander M 23 00:26:27 8m:6s
81 1613 Krejčí Petr M40 13 SK Podolí 00:26:28 8m:6s
82 1666 Swierczková Sylvie Z 15 00:26:28 8m:6s
83 1367 Koloničná Petra Z 16 00:26:28 8m:7s
84 1276 Filipová Marie Z 17 SRTG KOLÍN 00:26:32 8m:11s
85 1633 Morávek Jan M23 8 TJ Favorit Brno 00:26:44 8m:22s
86 1220 Bendová Jana Z 18 Jihomoravský kraj 00:26:46 8m:24s
87 1552 Štěpáník Pavel M 24 NÚKIB 00:26:55 8m:33s
88 2130 Berčíková Nikola RT 9 Tj Slávia TUZVO SVK 00:26:55 8m:33s
89 1461 Pantůčková Pavla Z 19 Jihomoravský kraj 00:26:57 8m:35s
90 1593 Vošterová Regina Z40 11 00:26:59 8m:37s
91 1679 Matura Zdeněk M 25 Sportisimo 00:27:00 8m:38s
92 1354 Karbanová Markéta Z 20 Rungo pro ženy 00:27:08 8m:46s
93 1300 Harudova Iveta Z 21 00:27:08 8m:46s
94 1669 Cieslarová Radka Z 22 Kvalitní másla s.r.o 00:27:10 8m:48s
95 1430 Mlčáková Michaela Z 23 00:27:10 8m:49s
96 1452 Ondrejková Zuzana Z 24 00:27:12 8m:51s
97 1419 Mátlová Eliška Z23 7 00:27:14 8m:52s
98 1424 Menšíková Aneta Z23 8 00:27:15 8m:53s
99 1277 Fišer Adam M23 9 Jamboříci 00:27:20 8m:58s
100 1338 Ingrová Adriana Z 25 00:27:23 9m:2s

Zdroj: Sport Base