5 km

ZÁVODNÍKŮ

355

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:19s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:27s

POČASÍ

13.2 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1068 Filingr Aleš M 1 AC Ústí nad Labem 00:16:38 -
2 1216 Rada Jan M40 1 Sportisimo Hvězdy 00:18:03 -
3 1136 Krejčík Milan M 2 Sportisimo Hvězdy 00:18:06 -
4 1231 Sedlár Daniel M23 1 Krušnoman Triathlon Team 00:18:12 -
5 1191 Patúc Jakub M 3 TJ VTŽ CHOMUTOV 00:18:13 -
6 1097 Ihnačinec Jakub M23 2 Krušnoman TT Litvínov 00:18:47 -
7 1137 Krejčík Jiří M 4 SRTG Most 00:19:09 -
8 1236 Sládek Jakub M 5 00:19:28 -
9 1125 Kotáb Richard M40 2 UWG 00:19:46 -
10 1318 Svatoš Martin M23 3 ZABEHNITO 00:20:04 -
11 1334 Vrba Martin M40 3 RUN MAGAZINE TEAM 00:20:13 -
12 1098 Jahoda Zdeněk M40 4 BK BĚKODO TEPLICE 00:20:27 -
13 1040 Dalibor Josef M23 4 00:20:41 -
14 1330 González Lozano Javier M 6 Sberbank 00:20:51 -
15 1313 Smeták Jakub M 7 00:20:55 -
16 1277 Vávrů Ivana Blog 1 TJ VTŽ Chomutov 00:21:13 -
17 1085 Hodač Alexandr M23 5 00:21:22 -
18 1012 Balášová Kateřina Z23 1 00:21:24 -
19 1209 Prokeš Dušan M40 5 Chomutov 00:21:26 -
20 1343 Müller Marek M23 6 M-Algo Team 00:21:27 -
21 1348 Peca Jakub M 8 00:21:27 -
22 1215 Pyskatý Jan M 9 Transformers 42 00:21:28 -
23 1151 Kutílková Kateřina Z 1 00:21:31 -
24 1157 Linhart Charles M23 7 BAOS 00:21:36 -
25 1046 Dohnal Jakub M23 8 00:21:46 -
26 1007 Hegr Tomáš M40 6 Night Run Team 00:22:10 -
27 2035 Hušek Radek RT 1 00:22:17 -
28 1335 Sobola Matěj M23 9 00:22:33 -
29 1049 Dousa Milan M 10 00:22:44 -
30 1284 Vymětal Aleš M 11 00:22:44 -
31 1271 Turková Kamila Z 2 00:22:56 -
32 1075 Grežo Martin M 12 00:23:00 -
33 2031 Sedlák Vilém RT 2 Sedláci 00:23:05 -
34 1219 Rebej Lukáš M23 10 00:23:08 -
35 2034 Hušek Radek RT 3 00:23:26 -
36 1042 Denková Kristýna Z23 2 Běhny 00:23:26 -
37 1043 Denková Mirka Z40 1 Běhny 00:23:46 -
38 1071 Fousek Radek M40 7 Tříkolkytrikke 00:23:47 -
39 1202 Polián Radek M 13 SRTG Most 00:23:51 -
40 1052 Dundek Jan M 14 Černí žaludi 00:23:55 -
41 1094 Charvát Jan M 15 Yanfeng 00:23:56 -
42 2030 Sedlák David RT 4 Sedláci 00:24:01 -
43 1265 Šulc Daniel M23 11 Zabehnito 00:24:06 -
44 1159 LONGAUEROVÁ LENKA Z40 2 ROZBĚHEJ LITVÍNOV 00:24:08 -
45 1316 Vachtlová Lenka Z40 3 00:24:13 -
46 1025 Bujárek Pavel M40 8 00:24:49 -
47 1095 Chylík Jaroslav M 16 00:24:56 -
48 1193 Pikart Frantisek M40 9 00:24:58 -
49 2029 Žák Michal RT 5 Run for fun 00:25:17 -
50 1290 Zajíc Aleš M 17 00:25:21 -
51 1173 Matoušek Luboš M 18 00:25:31 -
52 1341 Dvořák Marek M40 10 Nightrun team 00:25:35 -
53 1117 Klouček Martin M40 11 00:25:36 -
54 1019 Borovský Martin M40 12 Cobram Team PPC 00:25:38 -
55 1033 Čanecká Jana Z 3 Yanfeng 00:25:58 -
56 1332 Vopravilová Hana Z23 3 00:26:00 -
57 1017 Bišická Radka Z40 4 00:26:00 -
58 1089 Hrnčíř Václav M23 12 00:26:01 -
59 1128 Kovářová Pavla Z 4 00:26:10 -
60 2008 Kupka Marcel RT 6 NIGHT RUN TEAM 00:26:23 -
61 2009 kupka Dominik RT 7 NIGHT RUN TEAM 00:26:23 -
62 1066 Fidler Jan M40 13 00:26:27 -
63 1163 Macháček Tomáš M 19 SRTG Kolín 00:26:33 -
64 1069 Filipová Marie Z 5 SRTG KOLÍN 00:26:33 -
65 1028 Burš Pavel M40 14 00:26:35 -
66 1323 Potřebuješ Jan M40 15 Běžci Chomutov 00:26:51 -
67 2033 Sedláková Amálie RT 8 Sedláci 00:26:56 -
68 1296 Zelenka Marcel M23 13 Florbal Chomutov 00:27:06 -
69 1269 Trilčová Lucie Z23 4 00:27:07 -
70 1305 Šimková Kateřina Z23 5 ASK Slavia Praha 00:27:07 -
71 1338 Kunášek Jiří M 20 00:27:08 -
72 1229 Říha Josef M23 14 00:27:08 -
73 1141 Kroupa Martin M40 16 00:27:11 -
74 1041 DAliborová Ivana Z40 5 I+P 00:27:15 -
75 2032 Sedláková Martina RT 9 Sedláci 00:27:16 -
76 1295 Zeidelová Kateřina Z 6 00:27:19 -
77 1126 Kotenova Bohunka Z40 6 SSC Otrokovice 00:27:24 -
78 1311 Poncová Lea Z 7 00:27:24 -
79 1130 Král Petr M 21 00:27:25 -
80 1161 Lucanova Adela Z 8 00:27:26 -
81 1310 Karasová Anna Z 9 00:27:26 -
82 1030 Cibuzarová Jana Z40 7 00:27:29 -
83 1174 Mitura Vladimír Jakub M 22 Šneci v běhu 00:27:41 -
84 1092 Hrvol Marek M 23 MOST 00:27:42 -
85 1293 Zaremba Alexander M 24 Yanfeng 00:27:45 -
86 1153 Kvapilová Michaela Z40 8 00:27:46 -
87 1062 Faiferova Martina Z40 9 00:27:54 -
88 1084 Hlávková Michaela Z 10 Yanfeng 00:28:02 -
89 1333 Vopravil Pavel M40 17 00:28:08 -
90 1123 Košťál Jiří M40 18 00:28:11 -
91 1337 Kolak Robo M40 19 Rock Machine Cyklomax 00:28:14 -
92 1148 Kukuča Milan M 25 SRTG Strupčice 00:28:15 -
93 1186 Oravcová Miluše Z40 10 Běhny 00:28:15 -
94 1061 Faifer Martin M 26 00:28:18 -
95 1222 Repáčová Marcela Z40 11 00:28:20 -
96 1160 Louthan Jiří M40 20 Český ráj runners 00:28:28 -
97 1210 Prokešová Renata Z40 12 Běžci Chomutov 00:28:32 -
98 1054 Dvořák Robert M 27 Yanfeng 00:28:44 -
99 1121 Kořánová Kristýna Z 11 00:28:46 -
100 1322 Povolná Adéla Z23 6 00:28:52 -

10 km

ZÁVODNÍKŮ

349

PRŮMĚRNÝ ČAS

56m:30s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:39s

POČASÍ

13.2 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 200 Ottenschläger Oto M30 1 AK Litvínov 00:36:32 -
2 268 Stejskal Jakub M30 2 00:37:35 -
3 136 Krejčík Milan M30 3 Sportisimo Hvězdy 00:39:03 -
4 235 Rada Jan M50 1 Sportisimo Hvězdy 00:39:03 -
5 245 Růžička Martin M30 4 Little Rose Team 00:39:32 -
6 83 Huleš Josef M30 5 00:40:38 -
7 327 Vodrážka Martin M60 1 Most 00:40:56 -
8 244 Rusínová Zuzana Z30 1 Happy Loop 00:40:56 -
9 189 Nohejl Bohumil M50 2 Baos Osek 00:41:35 -
10 72 Unger Miroslav M50 3 00:41:36 -
11 162 Luxa Michal M30 6 Běžci Chomutov 00:42:05 -
12 153 Kyenge Dan M30 7 Rozběháme Most 00:42:18 -
13 2 Švec Miroslav M60 2 Night Run Team 00:42:21 -
14 279 Šajner Josef M30 8 00:42:27 -
15 374 Křížová Anežka Z30 2 00:42:28 -
16 378 Zbuzak Michal M30 9 Unipetrol 00:42:35 -
17 97 Jonáš Martin M30 10 Edelstahl Poldi 00:42:41 -
18 37 Cestr Ondřej M30 11 IDEA plus 00:43:41 -
19 252 Hampejs Jiří M50 4 00:43:49 -
20 249 Řehoř Zdeněk M50 5 SRTG Strupčice 00:44:03 -
21 311 Tvrdík Šimon M30 12 00:44:33 -
22 354 Pospíšil František M30 13 Běžci Chomutov 00:44:34 -
23 367 Korbášová Eliška Z30 3 BK Žatec 00:44:39 -
24 36 Camrda Luděk M50 6 www.CAMRDA.cz 00:44:40 -
25 112 Kirsch Petr M70 1 AK Most 00:44:42 -
26 106 Karhan Josef M30 14 00:44:45 -
27 9 Ježek Michal M50 7 BJEŽ RACING TEAM 00:44:51 -
28 1 Srb Jindřich M30 15 Night Run team 00:44:57 -
29 57 Frank Buckwitz M30 16 Team Pinki & Brain 00:45:01 0m:4s
30 270 Stiborek Martin M50 8 00:45:03 0m:6s
31 123 Korolenko Dominik M30 17 SRTG Most 00:45:04 0m:7s
32 273 Stumpf Michal M30 18 Most 00:45:04 0m:7s
33 329 Vorel Daniel M30 19 SRTG Most 00:45:06 0m:9s
34 102 Kafka Josef M30 20 FreeRun Ústí nad Labem 00:45:07 0m:10s
35 283 Šedý Jan Dibi M30 21 Dukla Praha 00:45:10 0m:13s
36 169 Maňák Luboš M30 22 Magistrát města Most 00:45:11 0m:14s
37 366 Korbášová Gabriela Z50 1 00:45:20 0m:23s
38 251 Sapoušek Miroslav M50 9 00:45:31 0m:34s
39 19 Bělohlávek Pavel M50 10 00:45:34 0m:37s
40 58 Frühauf Filip M30 23 Yanfeng 00:45:40 0m:43s
41 375 Křížová Libuše Z30 4 00:45:49 0m:52s
42 81 Holeček Jiří M30 24 Běžci Chomutov 00:45:50 0m:53s
43 222 Pleyer Jan M50 11 00:46:13 1m:16s
44 323 Vítková Zuzana Z60 1 00:46:15 1m:18s
45 309 Trousil Jan M30 25 Bauer Spedition 00:46:44 1m:47s
46 130 Kovařova Zuzana Z30 5 00:46:53 1m:56s
47 300 Šwarzová Linda Z30 6 00:47:04 2m:7s
48 361 Kunik David M30 26 Rozběhej Litvínov 00:47:10 2m:13s
49 117 Knobloch Vít M30 27 00:47:13 2m:16s
50 293 Štefl Vladimír M30 28 00:47:20 2m:23s
51 104 Kalužný Michal M30 29 00:47:24 2m:27s
52 159 Löbl Jakub M30 30 00:47:29 2m:32s
53 15 Bamburák Lukáš M30 31 00:47:31 2m:34s
54 149 Kupka Libor M30 32 Rozběháme Česko - Plzeň 00:47:44 2m:47s
55 93 Jeníkovský Lukáš M30 33 Srtg Strupčice 00:47:52 2m:55s
56 137 Kreuzer Jan M30 34 Chomutov 00:47:55 2m:58s
57 334 Walter Jáchym M30 35 00:48:03 3m:6s
58 163 Macek Jiří M30 36 00:48:04 3m:7s
59 31 Brynda Josef M50 12 GEOSAN GROUP RUN Kadaň 00:48:04 3m:7s
60 320 Vejmělek Jan M30 37 00:48:06 3m:9s
61 157 Linhart Karel M70 2 BK REKA 00:48:09 3m:12s
62 132 Král Václav M30 38 Rozběháme Česko 00:48:12 3m:15s
63 234 Pyskatý Jan M30 39 Transformers 42 00:48:31 3m:34s
64 82 Horák Radek M50 13 00:48:37 3m:40s
65 297 Štička Karel M30 40 00:48:41 3m:44s
66 150 Kutílková Kateřina Z30 7 00:48:43 3m:46s
67 111 Kindlová Anna Z30 8 Jagerteam 00:48:50 3m:53s
68 368 Khůn Jakub M30 41 00:48:51 3m:54s
69 91 Jelínek Tomáš M30 42 00:48:52 3m:55s
70 220 Pisty Martin M30 43 Rytiri Kamyk 00:48:53 3m:56s
71 254 Sedy 934 Jiri M50 14 Dukla Praha 00:48:53 3m:56s
72 125 Koskubová Klára Z30 9 Kostíci 00:48:59 4m:2s
73 124 Koskuba Radek M50 15 Kostíci 00:48:59 4m:2s
74 164 Mádle Jan M50 16 00:49:03 4m:6s
75 60 Grossmanová Gabriela Z30 10 Terri Team 00:49:06 4m:9s
76 33 Brzek Daniel M30 44 00:49:11 4m:14s
77 194 Olšer Tomáš M50 17 AK Duchcov 00:49:12 4m:15s
78 337 Zbuzková Blanka Z30 11 00:49:13 4m:16s
79 336 Zbuzek Jaroslav M60 3 00:49:13 4m:16s
80 195 Olšovský Vítězslav M30 45 Metro A 00:49:25 4m:28s
81 236 Radics Marek M50 18 Magistrát Most 00:49:27 4m:30s
82 67 Havlová Zlata Z30 12 TJ Dolní Mísečky 00:49:31 4m:34s
83 190 Novák Martin M30 46 innogy 00:49:37 4m:40s
84 32 Brzek Tomáš M30 47 MmM 00:49:42 4m:45s
85 5 Steskál Lukáš M30 48 Zdravé Stravování 00:49:47 4m:50s
86 165 Macho Jan M30 49 00:49:48 4m:51s
87 209 Panuška David M30 50 SRTG Strupčice 00:50:14 5m:17s
88 76 Heřman Marek M30 51 00:50:22 5m:25s
89 343 Vrzal Martin M30 52 00:50:27 5m:30s
90 53 Egrt Marcel M60 4 K68 00:50:32 5m:35s
91 71 Hejduk Jakub M30 53 JJ#68 Na Hrad 00:50:34 5m:37s
92 335 Zábojník Jiří M50 19 00:50:46 5m:49s
93 286 Šimůnek Pavel M30 54 00:50:51 5m:54s
94 108 Khun Daniel M50 20 00:50:57 6m:0s
95 151 Kutý Miroslav M30 55 Mattoni Free Run Hvězda 00:50:58 6m:1s
96 258 Scheithauer Marek M50 21 00:51:03 6m:6s
97 345 John Karel M50 22 John Reality 00:51:03 6m:6s
98 186 Myslivec Jan M60 5 00:51:08 6m:11s
99 231 Pros Vladimír M30 56 00:51:09 6m:12s
100 210 Pásztor Jan M30 57 00:51:20 6m:23s