10 km

ZÁVODNÍKŮ

405

PRŮMĚRNÝ ČAS

57m:0s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:42s

POČASÍ

9.7 °C

MUŽŮ

236 startujících

ŽEN

169 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 412 Kotek David M30 1 00:36:37 -
2 141 Koller Daniel M30 2 Koller 00:38:02 1m:24s
3 118 Jarolím Michal M30 3 00:38:18 1m:41s
4 418 Šustr Robert M50 1 Děbolín 00:39:10 2m:32s
5 404 Kolář Jan M30 4 MIZUNO RUNNING TEAM 00:39:29 2m:52s
6 11 Augstenova Petra Z30 1 Koloběžky Třeboň 00:41:44 5m:6s
7 123 Joska Vladislav M30 5 00:42:12 5m:35s
8 250 Pitoňák Marek M30 6 00:42:19 5m:41s
9 270 Razima Vojtěch M30 7 00:42:25 5m:47s
10 87 Hejda Jan M30 8 00:42:25 5m:47s
11 300 Sperling Petr M50 2 00:42:42 6m:4s
12 385 Vodrážka Martin M60 1 Most 00:42:55 6m:18s
13 138 Knob Jiří M50 3 00:43:14 6m:36s
14 327 Šimůnková Simona Z30 2 TriSK ČB 00:43:20 6m:42s
15 57 Drmota Radek M50 4 Sokol Hluboká 00:43:28 6m:50s
16 207 Maxa Milan M30 9 00:43:32 6m:55s
17 347 Štryncl Martin M30 10 00:43:32 6m:55s
18 61 Dubský Roman M50 5 00:43:42 7m:4s
19 392 Vrlík Petr M30 11 00:43:49 7m:11s
20 55 Dědič Michal M30 12 Vinárna Solnice 00:43:50 7m:12s
21 378 Vazac Jan M50 6 4s 00:44:03 7m:25s
22 78 Hájek Jan M30 13 Laufaři lokálního významu 00:44:04 7m:26s
23 122 Jonáš Martin M30 14 Edelstahl Poldi 00:44:09 7m:31s
24 112 Jakubec Marek M30 15 00:44:16 7m:38s
25 275 Růžička Tomáš M30 16 00:44:37 7m:59s
26 443 Ferenczi Miloš M50 7 #DCKM 00:44:50 8m:12s
27 1 Srb Jindřich M30 17 Night Run team 00:44:58 8m:20s
28 82 Hanžl Richard M60 2 00:45:03 8m:25s
29 311 Strmiska Ondřej M30 18 00:45:08 8m:30s
30 442 Kaprál Jan M30 19 Klenovice 00:45:08 8m:30s
31 435 Mrázová Kristina Z30 3 00:45:11 8m:33s
32 428 Horelicová Lucie Z30 4 CENTRUM BAZALKA 00:45:11 8m:34s
33 320 Šebesta Roman M30 20 00:45:15 8m:37s
34 202 Mašek Jakub M30 21 00:45:15 8m:38s
35 264 Procházka Michal M30 22 00:45:29 8m:51s
36 296 Sochacký Adam M30 23 Římováci 00:45:29 8m:51s
37 319 Šandera Pavel M50 8 00:45:37 9m:0s
38 421 Mládek Ladislav M30 24 00:45:38 9m:1s
39 66 Fajtl Tomáš M30 25 00:45:40 9m:2s
40 307 Stodolovský Jan M30 26 00:46:01 9m:23s
41 434 Novák Jaroslav M60 3 Český Krumlov 00:46:05 9m:27s
42 178 Linhart Karel M70 1 BK REKA 00:46:08 9m:30s
43 305 Steinbauer Jiří M50 9 SK Rejta 00:46:11 9m:33s
44 127 Kolář Jan M30 27 00:46:16 9m:38s
45 375 Vašek Petr M30 28 00:46:19 9m:41s
46 361 Tučková Jana Z30 5 00:46:19 9m:41s
47 60 Drvota Jiří M30 29 DRVI 00:46:48 10m:10s
48 59 Drvota Jaroslav M30 30 DRVI 00:46:50 10m:12s
49 343 ŠTINDL Jan M30 31 Taekwon-Do škola Velešín ITF 00:46:53 10m:15s
50 184 Lovčí Tomáš M30 32 SRTG České Budějovice 00:46:55 10m:17s
51 331 Špachman Pavel M50 10 DCKM team 00:46:58 10m:20s
52 318 Šafránek Petr M50 11 NN1617 00:47:06 10m:28s
53 201 Mašek Jan M30 33 00:47:21 10m:43s
54 49 Čepička Adam M30 34 00:47:23 10m:46s
55 97 Houdek Jan M30 35 00:47:25 10m:47s
56 147 Kordík Vlastimil M30 36 SS Bicycles 00:47:25 10m:47s
57 134 Klíma Tomáš M50 12 00:47:25 10m:47s
58 408 Tax Roman M50 13 00:47:26 10m:48s
59 96 Horniaková Zita Z50 1 Sportisimo Hvězdy 00:47:26 10m:48s
60 453 Kristková Helena Z50 2 SYMBIO+CE ENERGY 00:47:26 10m:49s
61 248 Petr Jan M60 4 Bizoni Sedlo 00:47:28 10m:50s
62 120 Jenne Daniel M30 37 OK Team 00:47:28 10m:51s
63 247 Pešek Bohumil M30 38 00:47:36 10m:58s
64 286 Schoř Petr M30 39 00:47:38 11m:0s
65 48 Čada Miroslav M50 14 SRTG PRAHA 00:47:42 11m:4s
66 145 Kopačka Michal M30 40 00:47:43 11m:5s
67 447 Kortan František M60 5 Sokol Počepice 00:47:51 11m:13s
68 293 Smrž Jiří M30 41 00:47:54 11m:16s
69 304 Staněk Pavel M30 42 00:47:56 11m:18s
70 263 Preslova Lenka Z30 6 00:48:02 11m:24s
71 322 Šimek Vladimír M60 6 00:48:08 11m:31s
72 171 Kůta Jan M30 43 00:48:21 11m:43s
73 295 Sochacky Vaclav M50 15 00:48:24 11m:46s
74 210 Mík Vítězslav M30 44 Fitnes Loděnice 00:48:33 11m:55s
75 23 Benes Ondrej M30 45 00:48:37 11m:59s
76 70 Foltýn Zbyněk M30 46 Centirun 00:48:41 12m:3s
77 100 Hovorka Jan M30 47 Hovorčata 00:48:43 12m:5s
78 419 Pitoňák Richard M30 48 00:48:55 12m:17s
79 182 Liten Martin M30 49 00:48:55 12m:17s
80 401 Haniš Jiří M50 16 00:49:02 12m:24s
81 86 Havrdová Eliška Z30 7 00:49:05 12m:27s
82 24 Beran Miroslav M30 50 00:49:06 12m:29s
83 452 Drastík Petr M30 51 00:49:08 12m:30s
84 25 Beran Ladislav M30 52 00:49:11 12m:33s
85 282 Sekyrka Tomáš M30 53 00:49:22 12m:44s
86 297 Somogyi Daniel M30 54 00:49:25 12m:48s
87 427 Hošek Josef M30 55 00:49:26 12m:48s
88 188 Mach Karel M30 56 00:49:34 12m:57s
89 379 Vik Vladimír M50 17 00:49:41 13m:3s
90 349 Švec Stanislav M70 2 00:49:47 13m:10s
91 54 Dedek Jan M30 57 Tj Jiskra Třeboň 00:49:49 13m:11s
92 44 Camrda Luděk M50 18 www.CAMRDA.cz 00:49:53 13m:15s
93 350 Švecová Lenka Z30 8 00:49:54 13m:16s
94 76 Grežo Martin M30 58 00:49:58 13m:21s
95 233 Novotný Miroslav M30 59 00:49:59 13m:21s
96 83 Haur Pavel M50 19 00:50:03 13m:26s
97 69 Filková Nikola Z30 9 00:50:07 13m:29s
98 159 Krejčík Milan M30 60 Sportisimo Hvězdy 00:50:07 13m:30s
99 94 Honsa Petr M30 61 00:50:11 13m:33s
100 121 Ježková Bohuslava Z30 10 Běžecký klub Bechyně 00:50:11 13m:33s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

400

PRŮMĚRNÝ ČAS

31m:43s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:20s

POČASÍ

9.7 °C

MUŽŮ

114 startujících

ŽEN

232 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1522 Macoun Jan M 1 Atletika Sokol ČB/RB 00:16:44 -
2 1132 Krejčík Milan M 2 Sportisimo Hvězdy 00:17:07 0m:23s
3 1538 Kobrs Jan M 3 00:17:13 0m:29s
4 1240 Suchý Pavel M40 1 SK Čtyři Dvory 00:19:57 3m:12s
5 1102 Kadlec Miroslav M40 2 Kamenný Újezd 00:20:00 3m:16s
6 1572 Svatoš Martin M23 1 ZABEHNITO 00:20:04 3m:20s
7 1231 Singr Martin M 4 SKP Nymburk 00:20:08 3m:23s
8 1153 Macík Jan M 5 00:20:16 3m:32s
9 1561 Vacek Jaroslav M 6 Všude pozdě 00:20:23 3m:39s
10 1540 Říha Tomáš M 7 00:20:29 3m:45s
11 1245 Šebek David M 8 00:20:30 3m:46s
12 1221 Říha Miroslav M40 3 SK Čtyři Dvory 00:20:56 4m:11s
13 1569 Růžička Jindřich M40 4 Sokol České Budějovice 00:20:58 4m:14s
14 1544 Prais Marcel M 9 Sokol Křemže 00:21:06 4m:22s
15 1303 Zikmund Ondřej M23 2 00:21:08 4m:23s
16 1226 Scholtz Daniel M 10 Písek 00:21:42 4m:58s
17 1103 Kalista Petr M 11 PK vytrvalci RB 00:21:47 5m:3s
18 1056 Gribbin Daniel M23 3 00:21:55 5m:11s
19 1289 Vobr Antonín M23 4 Delfín 00:21:57 5m:13s
20 2191 Pilař Pavel RT 1 Čistý sport 00:21:58 5m:14s
21 1567 Kubrová Ida Z 1 Atletika Klatovy 00:22:06 5m:21s
22 1105 Kallehauge Jesper M40 5 00:22:13 5m:29s
23 1552 Švancár Jakub M23 5 Dream team 00:22:37 5m:53s
24 1199 Pešl Vladimír M 12 00:22:38 5m:54s
25 1282 Vejmělka František M 13 Serrasalmus 00:22:52 6m:8s
26 1263 Šulc Daniel M23 6 Zabehnito 00:22:55 6m:11s
27 1288 Vobr Pavel M23 7 Delfín 00:22:57 6m:13s
28 1081 Hrubá Karolína Z 2 Baník Stříbro 00:23:02 6m:18s
29 1066 Haur Pavel M40 6 00:23:32 6m:48s
30 1022 Broukal Lukas M 14 00:23:39 6m:55s
31 1197 Pechlát Jakub M 15 00:23:42 6m:58s
32 1511 Steskal Lukáš M 16 ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ 00:23:52 7m:8s
33 1501 Švecová Lenka Z 3 00:23:58 7m:14s
34 1239 Strusková1 Edita Z 4 Bellis 00:24:01 7m:17s
35 1193 Pavlík Lukáš M 17 00:24:06 7m:22s
36 1508 Mikšl Rostislav M40 7 ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ 00:24:23 7m:39s
37 1270 Vacková Irena Z40 1 00:24:33 7m:49s
38 1205 Polívka Michal M23 8 00:24:38 7m:54s
39 1060 Hanousek Miroslav M40 8 00:24:43 7m:59s
40 1198 Pešková Tereza Z 5 MK JCC 00:25:00 8m:15s
41 1208 Procháska Pavel M 18 Delfín fitness 00:25:00 8m:16s
42 1267 Tomášek Martin M 19 00:25:01 8m:17s
43 1557 Talířová Magdaléna Z23 1 Far funn 00:25:04 8m:20s
44 1555 Talíř Jakub M23 9 Far funn 00:25:04 8m:20s
45 1161 Mikeš Jaromír M40 9 PLNEJ PUPEK CB 00:25:05 8m:20s
46 1279 Vášová Veronika Z23 2 00:25:05 8m:21s
47 1252 Šindelářová Veronika Z 6 NN1617 00:25:22 8m:38s
48 1526 Tribučková Veronika Z 7 Jablonecké Mattonky 00:25:23 8m:39s
49 1150 Lavička Jan M 20 Loučejáci 00:25:26 8m:42s
50 1135 Kropáček Milan M 21 00:25:32 8m:48s
51 1069 Havlová Iveta Z 8 00:25:33 8m:49s
52 1302 Zettnerova Gabriela Z 9 00:25:34 8m:50s
53 1192 Parobek Jan M40 10 00:25:34 8m:50s
54 1013 Benda Petr M 22 Loučejáci 00:25:38 8m:54s
55 2190 Pilař Patrik RT 2 Čistý sport 00:25:46 9m:2s
56 1110 Katuš David M23 10 00:25:52 9m:8s
57 1172 Mysliveček Jiří M40 11 00:25:55 9m:11s
58 1044 Fedur Tomáš M 23 00:25:57 9m:12s
59 1061 Hanousková Martina Z40 2 00:25:58 9m:13s
60 1100 Ježek Roman M 24 00:26:02 9m:18s
61 1095 Jarešová Petra Z 10 NN1617 00:26:05 9m:21s
62 1568 Čaniga Filip M 25 00:26:05 9m:21s
63 1562 Rodová Adéla Z 11 00:26:07 9m:23s
64 1051 Fürstová Petra Z 12 Musher klub JCC 00:26:08 9m:24s
65 1026 Bures Ondrej M23 11 00:26:09 9m:25s
66 1030 Cabajová Markéta Z 13 MK JCC 00:26:12 9m:28s
67 1254 Šitrová Lucie Blog 1 00:26:18 9m:34s
68 1523 Pemlová Tereza Z 14 00:26:22 9m:38s
69 1504 Zoubková Eva Z40 3 ČB 00:26:23 9m:39s
70 1531 Rožanski Petr M40 12 00:26:25 9m:41s
71 1149 Latka Petr M40 13 00:26:25 9m:41s
72 1565 Pártlová Kristýna Z23 3 00:26:29 9m:45s
73 1564 Pártl Tomáš M 26 00:26:29 9m:45s
74 1525 Mosiurczáková Jana Z40 4 Jablonecké Mattonky 00:26:30 9m:46s
75 2158 Rolčík Ivo RT 3 00:26:30 9m:46s
76 2159 Matyáš . RT 4 00:26:30 9m:46s
77 2183 Kotek Adam RT 5 00:26:31 9m:47s
78 2182 Karták Tomáš RT 6 00:26:31 9m:47s
79 1107 Karbulková Adéla Z23 4 ŠAKAL Kbely 00:26:33 9m:49s
80 1062 Hanzelín Lukáš M 27 SRTG Kolín 00:26:36 9m:52s
81 1048 Filipová Marie Z 15 SRTG KOLÍN 00:26:37 9m:53s
82 1571 Trnková Petra Z40 5 SEIS.CZ 00:26:38 9m:54s
83 1123 Köszegi Jarmila Z40 6 00:26:38 9m:54s
84 1280 Vášová Lenka Z40 7 00:26:38 9m:54s
85 1111 Klasová Petra Z 16 00:26:39 9m:54s
86 1298 Zákostelský Roman M 28 00:26:40 9m:56s
87 1072 Hejnová Eliška Z 17 Sporcentrum Delfín 00:26:42 9m:58s
88 1530 Zemanová Petra Z 18 00:26:44 9m:59s
89 1041 DONNER PETER M 29 00:26:46 10m:2s
90 1196 Pechačová Vendula Z 19 00:26:47 10m:3s
91 1168 Mottlová Daniela Z 20 00:26:53 10m:9s
92 2162 Sýkora Zdeněk RT 7 00:27:09 10m:24s
93 2163 Sýkora Richard RT 8 00:27:09 10m:25s
94 2147 Mládková Veronika RT 9 00:27:10 10m:26s
95 1029 Bušek Jiří M 30 DSV 00:27:17 10m:33s
96 1045 Felcman Martin M40 14 V+V Ja Taky 00:27:20 10m:36s
97 1238 Strakošová Zuzana Z 21 Jedeme v tom spolu 00:27:21 10m:36s
98 1304 Žáková Žaneta Z23 5 Atletika Sokol ČB 00:27:22 10m:37s
99 1071 Házi Marek M 31 Jedeme v tom spolu 00:27:23 10m:39s
100 1063 Hanžl Radek M23 12 00:27:24 10m:40s

Zdroj: Sport Base