10 km

ZÁVODNÍKŮ

533

PRŮMĚRNÝ ČAS

55m:25s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:32s

POČASÍ

10.5 °C

MUŽŮ

310 startujících

ŽEN

223 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 790 Žajdlík Pavel M30 1 00:36:23 -
2 1 Bednář Richard M30 2 Night Run team 00:37:36 1m:12s
3 867 Krikl Dalibor M50 1 HNĚVOTÍN NUCLEARS 00:37:42 1m:19s
4 762 Vikartovská Lucie Z30 1 Vítkovice 00:37:52 1m:28s
5 478 Koníček Jakub M30 3 Finančné centrum team 00:38:28 2m:5s
6 172 Chadim Stanislav M30 4 00:38:33 2m:10s
7 683 Stuchlík Michal M30 5 00:38:41 2m:18s
8 749 Valenta Libor M30 6 AK Olomouc 00:38:50 2m:27s
9 520 Lettava Marek M30 7 RUN magazine team 00:39:05 2m:41s
10 619 Popov Evžen M50 2 00:39:13 2m:50s
11 50 Burda Tomáš M30 8 Kudrnáči 11 00:39:21 2m:58s
12 859 Scholtz Lukáš M30 9 Model Run Team Opava 00:39:30 3m:7s
13 610 Pilíšek Lukáš M30 10 Šumperk 00:39:48 3m:25s
14 6 Švec Miroslav M60 1 Night Run Team 00:39:55 3m:32s
15 130 Hampl Tomáš M30 11 00:40:46 4m:23s
16 457 Kačer Ctibor M30 12 Run the World 00:40:51 4m:27s
17 676 Stolarik Jan M50 3 00:41:03 4m:39s
18 846 Kaláb Martin M50 4 00:41:06 4m:43s
19 109 Geisler Jiri M50 5 00:41:12 4m:49s
20 157 Hoskovec Lukáš M30 13 SDH Zruč nad Sázavou 00:41:20 4m:57s
21 632 Roller Jakub M30 14 00:41:23 5m:0s
22 171 Hypl Rostislav M30 15 Hybaj 00:41:23 5m:0s
23 158 Hotař Vladislav M50 6 00:41:48 5m:24s
24 92 Felcman Jan M30 16 DECATHLON Kalenji Team 00:41:53 5m:30s
25 81 Dospěl Ivo M50 7 00:41:55 5m:31s
26 498 Krchňák Pavel M30 17 00:42:00 5m:37s
27 2 Srb Jindřich M30 18 Night Run team 00:42:09 5m:46s
28 718 Šustr Jiří M30 19 Silný Team Uničov 00:42:18 5m:55s
29 164 Hrubý Tomáš M50 8 00:42:21 5m:58s
30 696 Šafránek Michal M30 20 00:42:41 6m:18s
31 34 Bittner Radek M50 9 SRTG Olomouc 00:42:42 6m:19s
32 586 Ordáň Petr M60 2 Team Jeseník 00:42:44 6m:21s
33 528 mach martin M50 10 SRTG Šumperk 00:42:45 6m:22s
34 824 Petrů Roman M50 11 innogy 00:42:50 6m:27s
35 760 Veslík Alexandr M50 12 00:42:52 6m:28s
36 625 Pulgret Lukáš M30 21 00:42:57 6m:34s
37 190 Janků Jan M30 22 J.J 00:43:02 6m:39s
38 503 Kubaň Ctibor M30 23 00:43:05 6m:42s
39 833 Kresák Martin M50 13 Stupava 00:43:13 6m:50s
40 574 Němeček Robert M30 24 STŘEŇ 00:43:19 6m:56s
41 504 Kubík Karel M30 25 FESTO 00:43:21 6m:57s
42 106 Gajdoš Jiří M60 3 00:43:28 7m:5s
43 127 Přikryl David M50 14 SRTG Prostějov 00:43:33 7m:10s
44 850 Sázel Patrik M30 26 Kolárna 00:43:41 7m:17s
45 490 Kovařík Jan M30 27 00:43:48 7m:25s
46 585 Ordáň Pavel M30 28 Black Water 00:43:48 7m:25s
47 856 Andrle Josef M60 4 Andrle Sport 00:43:53 7m:30s
48 663 Soukup Milan M60 5 Milovice 00:43:57 7m:34s
49 18 Balihar Jiří M50 15 Balini 00:43:59 7m:36s
50 849 Tvarůžka Tomáš M50 16 Oněmec.cz 00:44:04 7m:41s
51 755 Vávra Daniel M50 17 00:44:08 7m:45s
52 774 Vychodil Zdeněk M30 29 00:44:13 7m:50s
53 821 Stodůlková Denisa Z30 2 CEP PRO team 00:44:13 7m:50s
54 196 Jireš Filip M30 30 DECATHLON Kalenji Team 00:44:18 7m:55s
55 195 Jeřábková Milena Z50 1 00:44:20 7m:57s
56 636 Rusínová Monika Z50 2 00:44:27 8m:4s
57 98 Fojtanik Tomaš M30 31 00:44:28 8m:5s
58 587 Otava Viktor M50 18 00:44:30 8m:7s
59 155 Horniaková Zita Z50 3 Sportisimo Hvězdy 00:44:31 8m:8s
60 588 Otčenášková Martina Z30 3 TJ Liga 100 Olomouc 00:44:36 8m:13s
61 765 VITÁSEK Radim M50 19 00:44:36 8m:13s
62 685 Suchomel Ondřej M30 32 00:44:48 8m:25s
63 618 Polák Marek M30 33 00:44:50 8m:27s
64 563 Navrátil Roman M50 20 00:44:53 8m:30s
65 612 Pleško Martin M30 34 00:45:10 8m:46s
66 565 Navrátilová Aneta Z30 4 00:45:17 8m:54s
67 751 Štolpa Vojtěch M30 35 SRTG Olomouc 00:45:22 8m:59s
68 557 Mucha Miroslav M30 36 SRTG Olomouc 00:45:24 9m:1s
69 853 Lepil Jiří M30 37 Tvipoli 00:45:27 9m:4s
70 834 Gottwald Tomáš M30 38 Radio Haná 00:45:30 9m:7s
71 145 Hnát Petr M50 21 Běžci z Rya 00:45:30 9m:7s
72 730 Tomeček Jaroslav M50 22 BehejBrno.com 00:45:30 9m:7s
73 666 Spurník Mirko M30 39 SRTG Litovel 00:45:35 9m:12s
74 780 Zajíček Petr M50 23 00:45:40 9m:17s
75 601 Petr Jan M30 40 Ještětice 00:45:54 9m:31s
76 472 Kloudová Oldřiška Z50 4 00:45:59 9m:36s
77 37 Blazkova Jitka Z30 5 00:46:02 9m:39s
78 132 Handl Tomáš M50 24 Srtg Litovel 00:46:08 9m:45s
79 129 Haluzik Zdeněk M30 41 00:46:10 9m:47s
80 761 Veverka Miroslav M50 25 00:46:10 9m:47s
81 779 Woś Richard M60 6 Havířov 00:46:12 9m:49s
82 5 Müllerová Kateřina Z30 6 Night Run team 00:46:15 9m:52s
83 142 Hladiš Michal M50 26 00:46:18 9m:55s
84 191 Janošíková Lenka Z30 7 00:46:21 9m:58s
85 763 Vinter Lukáš M30 42 00:46:27 10m:4s
86 105 Gabrhelíková Jarmila Z30 8 00:46:30 10m:7s
87 144 Hlavinka Zdeněk M30 43 00:46:33 10m:10s
88 812 Církva Tomáš M50 27 Valašské Meziříčí 00:46:34 10m:11s
89 187 Janíčková Kateřina Z30 9 00:46:45 10m:22s
90 868 Šnoblová Markéta Z50 5 00:47:00 10m:37s
91 542 Masař Radek M30 44 00:47:03 10m:40s
92 181 Ivánek Petr M50 28 00:47:03 10m:40s
93 558 Mucha Lukáš M30 45 00:47:16 10m:53s
94 60 Čechák Jakub M30 46 00:47:17 10m:54s
95 25 Běhalová Lenka Z50 6 00:47:17 10m:54s
96 194 Jedličková Gabriela Z50 7 00:47:18 10m:54s
97 633 Rousek Jiri M30 47 Run for LUPUS 00:47:19 10m:56s
98 23 Bartoněk Petr M30 48 00:47:21 10m:58s
99 768 Vladovič Vladimír M30 49 00:47:22 10m:59s
100 22 Bartoněk Lukáš M30 50 Skorošice A 00:47:22 10m:59s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

489

PRŮMĚRNÝ ČAS

30m:51s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:10s

POČASÍ

10.5 °C

MUŽŮ

122 startujících

ŽEN

321 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1590 Ručka Martin M23 1 BK Olbramice 00:17:12 -
2 1820 Hroch Michal M23 2 AK Olomouc 00:17:41 0m:29s
3 1030 Cekl Martin M 1 Ladermon Team 00:17:51 0m:39s
4 1428 Němeček Robert M 2 Moravští šašci 00:18:02 0m:50s
5 1468 Otrusina Jiří M 3 TJ Liga 100 Olomouc 00:18:28 1m:15s
6 1574 Procházka Tomáš M23 3 RUN magazine team 00:18:46 1m:33s
7 1686 Vyroubal Adam M23 4 00:18:48 1m:36s
8 1843 Martásek Jakub M23 5 SSK Vítkovice 00:18:55 1m:42s
9 1627 Svozil Vladimír M 4 00:19:03 1m:51s
10 1723 Zedek Lukáš M 5 CEPro Team 00:19:49 2m:36s
11 1822 Gottwald Tomáš M 6 Radio Haná 00:19:53 2m:41s
12 1091 Hejcman Jakub M23 6 Kanoistika Kojetín 00:19:54 2m:42s
13 1357 Klimentová Ema Z23 1 00:19:55 2m:42s
14 1614 Somer Jakub M 7 Želvy Nyndža 00:20:03 2m:50s
15 1847 Dozrál Martin M 8 Lutin 00:20:08 2m:56s
16 1097 Hlavatá Michaela Z 1 DECATHLON Kalenji Team 00:20:10 2m:57s
17 1090 Heger Michal M 9 00:20:12 2m:59s
18 1455 Novák Adam M 10 00:20:12 3m:0s
19 1427 Melich David M23 7 Pňovičák 00:20:12 3m:0s
20 1032 Coufalová Jana Z23 2 OCRA CZ Team 00:20:14 3m:2s
21 2015 Kristl Šimon RT 1 00:20:18 3m:6s
22 2013 Kristl Matěj RT 2 00:20:36 3m:23s
23 1829 Motáň Michal M23 8 00:20:37 3m:25s
24 1649 Šulc Daniel M23 9 Zabehnito 00:20:49 3m:36s
25 1080 Grexa Lukáš M 11 innogy 00:21:01 3m:48s
26 1454 Novák Lukáš M 12 00:21:05 3m:52s
27 1332 Janíček Martin M 13 SPLŠ 00:21:19 4m:6s
28 1640 Špiroch Petr M23 10 00:21:26 4m:14s
29 1803 Chabada Jan M23 11 Atletika Roudnice nad Labem 00:21:27 4m:15s
30 1731 Dvořák Martin M23 12 00:21:29 4m:17s
31 1051 Drčka Jiří M 14 Night Run team 00:21:40 4m:27s
32 1865 Vysloužil Miroslav M 15 MK Prostějov 00:21:50 4m:37s
33 1832 Dohnal Kamil M40 1 00:22:07 4m:55s
34 1382 Kroutil Tomáš M 16 00:22:25 5m:12s
35 1038 Čurlejová Eva Z 2 00:22:29 5m:16s
36 2018 Melcrová Jitka RT 3 00:22:34 5m:21s
37 1084 Hanousek Miroslav M40 2 00:22:35 5m:23s
38 2019 Melcrová Elen RT 4 00:22:36 5m:24s
39 1814 Valenta Štěpán M23 13 CEP team 00:22:40 5m:27s
40 1827 Tylšar Štěpán M23 14 00:22:45 5m:32s
41 1085 Hanousková Martina Z40 1 00:22:47 5m:35s
42 1691 Vytásek Radek M23 15 00:23:03 5m:50s
43 1720 Zaorálková Hana Z 3 Blatecké střely 00:23:04 5m:51s
44 1426 Mateřánková Gabriela Z 4 00:23:09 5m:57s
45 1086 Hanzelín Lukáš M 17 SRTG Kolín 00:23:17 6m:5s
46 2021 Rychlý Kristián RT 5 00:23:19 6m:7s
47 1312 Hradil Marek M40 3 00:23:20 6m:7s
48 1864 Vinklerová Karolína Z23 3 TJ Liga 100 Olomouc 00:23:21 6m:8s
49 1474 Pavlů Andrea Z 5 00:23:25 6m:12s
50 1075 Gentric Marc M40 4 00:23:28 6m:16s
51 2033 Vašíček Tomáš RT 6 00:23:29 6m:17s
52 1657 Titz Marek M23 16 00:23:35 6m:22s
53 1324 Chiprianovová Pavla Z 6 00:23:46 6m:33s
54 1066 Fabach Bernhard M40 5 00:23:46 6m:34s
55 1052 Dreiseitelová Lenka Z 7 Ladermon Team 00:23:51 6m:38s
56 1442 Muller Michael M 18 00:23:55 6m:42s
57 1375 Kraina Martin M 19 00:24:10 6m:57s
58 1068 Filipová Marie Z 8 SRTG KOLÍN 00:24:12 6m:59s
59 1022 Buchtela Štěpán M 20 Želvy Nyndža 00:24:13 7m:0s
60 1656 tichy michal M40 6 00:24:14 7m:1s
61 1349 Vyroubalová Markéta Z 9 ALPINNING TEAM 00:24:15 7m:2s
62 1490 Poncová Lea Z 10 00:24:17 7m:4s
63 1055 Duroň Jaroslav M23 17 00:24:20 7m:8s
64 2014 Kristlová Blanka RT 7 00:24:23 7m:10s
65 1457 Nováková Žaneta Z23 4 00:24:23 7m:11s
66 1079 Grandič Ondřej M 21 00:24:24 7m:11s
67 1615 Soural Marek M 22 00:24:26 7m:14s
68 1345 Jurák Jiří M23 18 Kocouři 00:24:29 7m:16s
69 1390 Křupková Lenka Z40 2 ALPINNING TEAM 00:24:31 7m:18s
70 1824 Labajová Markéta Blog 1 Blogrun 00:24:32 7m:20s
71 1048 Doubravová Lenka Z 11 00:24:37 7m:24s
72 1306 Horáková Marcela Z 12 00:24:42 7m:30s
73 1633 Šindlerová Dita Z 13 TRX Bez hranic 00:24:56 7m:43s
74 1639 Špiroch Petr M40 7 00:24:58 7m:46s
75 1064 Emingerová Kateřina Z 14 00:25:02 7m:49s
76 1725 Zemková Zita Z40 3 Zemáčci 00:25:07 7m:55s
77 1819 Hanousek Pavel M40 8 00:25:09 7m:57s
78 1815 Rajnohová Tereza Z 15 Extreme Obstacle Runners 00:25:11 7m:59s
79 1006 Bětíková Petra Z 16 00:25:11 7m:59s
80 1589 Rozbrojová Bartelová Alena Z40 4 00:25:13 8m:0s
81 2006 Duda Ladislav RT 8 00:25:13 8m:0s
82 2007 Zahradníková Eliška RT 9 00:25:13 8m:0s
83 1842 Dozrál Antonín M23 19 00:25:14 8m:2s
84 1044 Dostál Miroslav M40 9 00:25:21 8m:8s
85 1008 Blahutová Barbora Z 17 SVVAT 00:25:28 8m:15s
86 1330 Ivánková Barbora Z23 5 00:25:38 8m:25s
87 2012 Kristl Martin RT 10 Kristlosi 00:25:42 8m:30s
88 1047 Dostálová Nikola Z23 6 00:25:48 8m:36s
89 1613 Solnař Radim M 23 00:25:54 8m:41s
90 1371 Felkl Luděk M 24 00:25:57 8m:44s
91 1019 Brychnáč Martin M 25 DSV Road 00:25:57 8m:44s
92 1002 Bamhor Roman M23 20 00:25:58 8m:46s
93 1807 Furiš Filip M23 21 00:25:59 8m:46s
94 1823 Večeřová Michaela Z 18 00:26:00 8m:47s
95 1848 Pavlů Kateřina Z23 7 00:26:05 8m:52s
96 1057 Dvořák Radek M40 10 DSV Road a.s. 00:26:11 8m:59s
97 1644 Štolba Matěj M23 22 00:26:14 9m:2s
98 1593 Sahligerová Eva Z40 5 00:26:16 9m:4s
99 1672 Vágnerová Dominika Z 19 00:26:26 9m:13s
100 1581 Rathusky Jiří M40 11 00:26:26 9m:14s

Zdroj: Sport Base