21 km

ZÁVODNÍKŮ

675

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:56m:30s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:32s

POČASÍ

15 °C

MUŽŮ

454 startujících

ŽEN

221 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 115 Eisner Tomáš M30 1 Team 211 01:13:57 -
2 414 Minařík Petr M40 1 SKP Rokycany 01:15:33 1m:35s
3 184 Hochmut Milan M30 2 AK ŠKODA Plzeň 01:18:12 4m:14s
4 90 Černý Martin M20 1 01:19:17 5m:19s
5 79 Cenefels Filip M20 2 Decathlon 01:20:13 6m:15s
6 8 Yamaguchi Nobuyuki M50 1 Daikin 01:20:16 6m:18s
7 350 Kušnír Luboš M40 2 ČSOB Team Blue 01:20:59 7m:1s
8 662 Vališ Radek M30 3 01:21:26 7m:28s
9 477 Plojhar Tomáš M20 3 Rozběháme Česko 01:21:57 7m:59s
10 746 Hrochová Tereza Z20 1 AK Škoda Plzeň 01:22:42 8m:44s
11 629 Teska Ondřej M30 4 Lesy ČR Domažlice 01:22:53 8m:56s
12 265 Keckstein Jiří M20 4 SK Tlustice 01:22:58 9m:0s
13 212 Chvalová Teodora Z20 2 Forrest Gump team 01:23:55 9m:57s
14 514 Rosenbaumová Eliška Z20 3 Rozběháme Česko 01:25:38 11m:40s
15 294 Koranda Tomáš M30 5 Plzeň 01:25:43 11m:45s
16 235 Junková Kristýna Z30 1 Team 211 01:25:58 12m:0s
17 591 Šrajer Michal M30 6 01:26:01 12m:3s
18 653 Ulrike Schwalbe Z40 1 ASC Marktrodach 01:26:03 12m:5s
19 204 Hulka Lukas M30 7 F*ck #metoo 01:26:15 12m:17s
20 584 Šmákalová Petra Z40 2 Sokol SG Plzeň Petřín 01:26:22 12m:24s
21 504 Reif Luboš M30 8 Domažlice 01:26:29 12m:31s
22 105 Dietl Marek M30 9 RUN magazine team 01:26:36 12m:38s
23 578 Juhás Marek M30 10 KIKI A MAKI 01:27:08 13m:10s
24 599 Šťastný Jan M20 5 01:27:11 13m:14s
25 257 Kasanický Martin M30 11 Daikin 01:27:38 13m:40s
26 655 Urban Petr M30 12 TJ Sokol Chudenice 01:27:43 13m:45s
27 789 Wallerer Jiří M20 6 01:28:02 14m:4s
28 383 Majer Jan M40 3 Silvini Madshus Team 01:28:16 14m:18s
29 621 Švarc Přemek M30 13 TTK Slavia VŠ Plzeň 01:28:33 14m:35s
30 697 Zadražil František M30 14 01:28:34 14m:36s
31 262 Kašpar Jakub M30 15 01:28:35 14m:37s
32 381 Macháček Jakub M20 7 01:28:38 14m:40s
33 233 Jogl Lukáš M30 16 01:28:41 14m:43s
34 249 Kanta Zdeněk M30 17 Štefko Running Team 01:28:44 14m:46s
35 183 Hochmann Martin M40 4 01:28:48 14m:50s
36 485 Potočňák Miroslav M50 2 RumningKlap 01:29:00 15m:2s
37 484 Pospíšil Jan M40 5 Utah team Pytlov 01:29:13 15m:15s
38 364 Linhart Václav M30 18 01:29:23 15m:25s
39 437 Novák Petr M50 3 01:29:25 15m:27s
40 194 Houfková Kateřina Z20 4 Forrest Gump Team 01:29:28 15m:30s
41 445 Ondráček Zdeněk M40 6 Eurosoftware 01:29:43 15m:46s
42 664 Váňa Jaroslav M30 19 SK Plzeň Bolevec 01:29:45 15m:47s
43 325 Miškovič Dušan M40 7 Plzenští běžci klub 01:29:47 15m:49s
44 656 Urbánek Jaromír M40 8 Atletika Klatovy 01:29:49 15m:51s
45 654 Unger Miroslav M40 9 01:29:53 15m:55s
46 107 Dolejš Timáš M30 20 Skoda Electric 01:29:59 16m:1s
47 757 Gren Filip M20 8 01:30:08 16m:10s
48 267 Kilian Petr M40 10 01:30:12 16m:15s
49 201 Hubáček Pavel M30 21 01:30:30 16m:32s
50 102 Demel Jan M30 22 01:30:33 16m:35s
51 490 Procházka Jiří M50 4 RMT 01:30:36 16m:38s
52 667 Vároš David M30 23 Pars nova a.s. 01:30:49 16m:52s
53 707 Zemanová Jindřiška Z30 2 Triatlon Plzeň 01:30:53 16m:55s
54 755 Vyčichlo Jaroslav M40 11 Run Magazine Team 01:31:13 17m:15s
55 17 Balta Petr M20 9 01:31:22 17m:24s
56 84 Čása Ladislav M40 12 01:31:30 17m:32s
57 471 Pičmanová Zuzana Z20 5 SK Slavia Praha 01:31:33 17m:35s
58 761 Rotnágl Pavel M30 24 Sokol Těšany 01:31:35 17m:37s
59 187 Holeček Lukáš M20 10 Sušice 01:31:41 17m:43s
60 67 Bubeníček Josef M20 11 Decathlon 01:32:15 18m:17s
61 208 Chmelíř Petr M30 25 VIZA AUTO 01:32:16 18m:18s
62 554 Stumpf Michal M30 26 Most 01:32:18 18m:20s
63 658 Váca Dominik M20 12 01:32:29 18m:31s
64 614 Šůcha Jan M30 27 321start 01:32:37 18m:39s
65 83 Čapek Stanislav M30 28 01:32:37 18m:39s
66 440 Nováková Martina Z40 3 Sport Club Plzeň 01:32:39 18m:41s
67 493 Prokeš Martin M30 29 01:32:41 18m:43s
68 686 Vondrák Martin M30 30 01:33:16 19m:18s
69 576 Šíp Ondřej M20 13 ASK Slavia Praha 01:33:34 19m:36s
70 682 Vohradský Lukáš M30 31 01:33:42 19m:45s
71 594 Šrédl Pavel M40 13 Stříbro 01:33:43 19m:45s
72 58 Bretšnajdr Jiří M40 14 01:33:58 20m:0s
73 778 Šeratovský Jiří M30 32 01:34:05 20m:7s
74 180 Hodaň Lukáš M30 33 SAFEREX - AF Team Plzeň 01:34:05 20m:8s
75 722 Štancl Pavel M40 15 01:34:09 20m:11s
76 301 Kotáb Richard M40 16 UWG 01:34:12 20m:14s
77 37 Bernard Michal M20 14 01:34:14 20m:16s
78 330 Krycner Jan M40 17 01:34:20 20m:22s
79 507 Revák Libor M20 15 FN Plzeň 01:34:21 20m:24s
80 706 Zeman Petr M40 18 01:34:31 20m:33s
81 95 Čmelínský Jiří M30 34 01:34:31 20m:33s
82 271 Klečka Jiří M40 19 UnivSport 01:34:38 20m:40s
83 542 Soukupová Julie Z30 3 Forrest Gump Team 01:35:17 21m:19s
84 691 Votava Miroslav M30 35 Pteam 01:35:26 21m:28s
85 727 Havlíček Petr M50 5 K.S. Europe 01:35:32 21m:34s
86 260 Kaše Vojtěch M30 36 01:36:07 22m:9s
87 7 Šafránek Petr M30 37 01:36:08 22m:10s
88 91 Černý Ondřej M30 38 HK PARDUBICE 01:36:08 22m:10s
89 612 Šturmová Barbora Z30 4 Forrest Gump Team 01:36:18 22m:20s
90 639 Tomášek Jan M30 39 01:36:24 22m:27s
91 231 Jirků Milan M30 40 Ultimátní krabice 01:36:37 22m:39s
92 758 Majoroš Michal M30 41 01:36:39 22m:41s
93 759 Seifrtová Martina Z30 5 01:36:39 22m:41s
94 546 Srb Jindřich M30 42 Night Run Team 01:36:43 22m:45s
95 328 Krochot Daniel M40 20 01:36:44 22m:47s
96 564 Šantín Pavel M40 21 01:36:48 22m:50s
97 210 Chochol Pavel M30 43 01:36:49 22m:51s
98 541 Soukup Dušan M30 44 Myslinka 01:37:10 23m:13s
99 754 Morávek Michal M20 16 01:37:16 23m:19s
100 291 Konopík Zdeněk M40 22 01:37:26 23m:28s

Štafety

ZÁVODNÍKŮ

133

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:56m:13s

POČASÍ

15 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 4035 Majer Jan Marek Jakub Vodička Roman Marek Maťej S4 1 V.I.P. 01:18:48 -
2 2032 Krejčík Milan Rada Jan S2 1 Sportisimo Team 01:20:10 1m:21s
3 2015 Hlinovský Tomáš Lukáš David S2 2 Škoda JS 01:21:21 2m:32s
4 2063 Šála Bohuslav Červeňák Radim S2 3 SK Samuraj Domažlice 01:23:43 4m:55s
5 2050 Mrkáček Stanislav Kujíček Michal S2 4 BK Spořice 01:24:02 5m:14s
6 4009 Dolejšová Petra Špererová Iveta Procházka Jiří Koželuch Vojtěch S4 2 Atletika Klatovy 01:24:06 5m:18s
7 4002 Bíman Tadeáš Minařík Josef Špale David Carpentier Philippe S4 3 ŠKODA All-star 01:24:13 5m:24s
8 4028 KOUTNÍK PETR Jelínek Jakub Červený Martin Červený Pavel S4 4 Kylo Run 01:27:36 8m:47s
9 2085 Vesolovský Miroslav Mencl Karel S2 5 Sokol Blovice 01:29:40 10m:52s
10 2067 Šlechta Petr Buzický Vladimír S2 6 Těžkej Run 01:30:10 11m:21s
11 4021 Kadavý Tomáš Lávička Martin Hrubý Jakub Šindler Ondřej S4 5 Thunder 01:31:27 12m:39s
12 2002 Bořánek Miroslav Bořánek Václav S2 7 Božateam 01:35:09 16m:21s
13 4005 Carpentier Melanie Sedláčková Kateřina Havlová Veronika Křenková Kateřina S4 6 Elita kraje 01:36:28 17m:39s
14 4049 Škarban Pavel Škarban Jan Bíman Michal Bíman David S4 7 Skarman team 01:37:36 18m:48s
15 4042 Podlena Václav Blass Martin Mertl Vladimír Ľuptáčik Marek S4 8 ZF Engineering Plzeň 01:38:52 20m:3s
16 2052 Novák František Procházka Jaromír S2 8 malej a Velkej 01:39:01 20m:12s
17 2060 Pospíšil Jiři Pospíšil Lukáš S2 9 Redpoint Eleven Team 01:40:14 21m:25s
18 2082 Zoubek Aleš Svítil Vašek S2 10 Svítil&Zoubek 01:40:22 21m:34s
19 2046 Mečl Miroslav Kožíšek Martin S2 11 Eurosoftware 01:40:29 21m:41s
20 2070 Toupal Jan Šlejmar Petr S2 12 BKV Holýšov 01:40:37 21m:49s
21 2026 Kakeš Zbyněk Churavý Václav S2 13 TKZ 01:41:09 22m:21s
22 2001 Bernardová Gabriela Bernard Josef S2 14 Bernardíci 01:41:37 22m:48s
23 2061 Prokopová Denisa Prokop Miroslav S2 15 Dream team PWP 01:42:49 24m:0s
24 2009 Dvořáková Grünová Michaela Anna Štemberová Lucie S2 16 GRÜNSPORT holky 01:43:21 24m:32s
25 4022 Kalina josef Jaroslav Beneda Jan Zucha Milan CHlumecký S4 9 Měnírny-Brufenteam 01:43:23 24m:35s
26 2083 Žohová Hana Hanzlíková Hana S2 17 Eaglovice Team 01:43:36 24m:48s
27 2020 Chvílová Martina Routner Milan S2 18 Le Tour de Rosé 01:44:04 25m:15s
28 2010 Frank Jiří Hervertová Klára S2 19 Správná dvojka JK 01:44:35 25m:47s
29 2075 Vančurová Šárka Burdová Marika S2 20 BKV Holýšov 01:44:36 25m:48s
30 2035 Křesina Jakub Nosek Tomáš S2 21 Hokejisti v akci 01:44:48 25m:59s
31 2029 Kašpar Daniel Kašpar Daniel S2 22 Smíšená dvojice 01:45:05 26m:17s
32 4030 Kubín Marek Duchoň Roman Slovak Petr Toma Marek S4 10 Hup cuk team 01:45:17 26m:29s
33 4046 stezka miroslav stezkova klara adamcova nikola adamec vladimír S4 11 Torpéda 01:45:19 26m:31s
34 2084 Fuchman Tomáš S2 23 Kulíci 01:45:27 26m:39s
35 2064 Šantínová Markéta Beštová Michaela S2 24 MM 01:45:40 26m:52s
36 2057 Pikart František Vachtlová Lenka S2 25 STOPRO Run Team 01:46:36 27m:48s
37 2049 Mikuta Daniel Markvartová Jana S2 26 DaJa 01:47:40 28m:51s
38 2071 Trnková Iva Valtrová Helena S2 27 VHaTI 01:49:00 30m:11s
39 2041 Maděrová Mirka Kyenge Dan S2 28 Mirka § Dan 01:49:05 30m:16s
40 4020 Husařík Miroslav Holík Slavomír Kolařík Jaroslav Hafič Richard S4 12 ČSOB 01:49:30 30m:42s
41 2068 Šopov Jiří Šopovová Jana S2 29 Sopici 01:49:55 31m:6s
42 2036 Kubeš Daniel Rudolf Antonín S2 30 Jádro 01:50:02 31m:13s
43 4045 Stehlík Jan Suchanová Vladka Telín Tomáš Erhartová Nikol S4 13 Celní úřad pro Plzeňský kraj 01:50:07 31m:19s
44 2081 Zlatová Adéla Zlata Jiří S2 31 Zlaťáci 01:50:22 31m:34s
45 2037 Kudlič Josef Zborníková Veronika S2 32 Sony HR Runners 01:50:47 31m:59s
46 4056 Votava Zdeněk Votavová Eva Votava Zdenek Vorisek Tomas S4 14 V a V společně 01:50:52 32m:3s
47 4061 Krouský Michal Hurajtová Barbora Šnajdr Jan Babková Ivana S4 15 Klatovská Štafeta 01:51:20 32m:32s
48 2008 Čadová Lenka Čada Dominik S2 33 Čadíci 01:51:37 32m:49s
49 2014 Hauser Jiří Hauserová Hana S2 34 Hauser Team 01:51:41 32m:52s
50 4051 Švarcová Kateřina Jindřichová Ivana Krátká Pavlína Řeřichová Jindřiška S4 16 Babinec 01:51:59 33m:11s
51 2076 Vašíček Petr Vašíčková Nela S2 35 Vašoni 01:52:17 33m:29s
52 4024 Kellarová Markéta Pechová Jana Volf Pavel Kolihová Radka S4 17 ADP Team 1 01:52:43 33m:54s
53 2011 Gabriel Eisnerová Lenka Eisnerová Petra S2 36 Eisny Team 01:52:55 34m:6s
54 2073 Tureček Martin Procházka David S2 37 VIZA AUTO 01:53:00 34m:11s
55 4040 Pavelec Martin Petráček Martin Hebr Martin Jícha Martin S4 18 Martinové 01:53:06 34m:17s
56 4050 Špalková Jana Holá Zina Groulíková Markéta Křišťanová Alena S4 19 Letecká záchranná služba 01:53:46 34m:58s
57 2044 Markvart Jakub Bejdáková Denisa S2 38 Cubicor team 01:53:50 35m:2s
58 2051 nosek pavel Nosek Martin S2 39 Nosek 01:53:52 35m:4s
59 4044 Sládková Dita Sládek Matěj Tichá Jitka Tichý Michal S4 20 Tichý Sládek 01:54:09 35m:21s
60 2000 Beneda Josef Beneda Jakub S2 40 Judo Klatovy 01:54:10 35m:22s
61 4038 Moravcová Kateřina Kříž Luboš Štychová Lenka Šperlová Terezie S4 21 Ťuhýci 01:54:20 35m:31s
62 4026 Koranda Jan Vraný Luboš Surman Milan Brabenec Lukáš S4 22 Zkrati 01:54:58 36m:10s
63 2034 Krsek Jan Havránková Nikola S2 41 Ferrum racing 01:55:18 36m:30s
64 2080 Vyhnisová Michaela Balek František S2 42 M&F 01:55:19 36m:31s
65 2047 Menčík Tomáš Odvárková Petra S2 43 Kudos Hunters 01:55:37 36m:48s
66 4037 Míka Lukáš Pošvic Kamil Smitka Josef Dlugošová Nikola S4 23 Spořka jihozápad 01:56:05 37m:16s
67 4054 Vavruš David Friš Martin Kopečková Pavla Kopeček David S4 24 MORGENI 01:56:07 37m:19s
68 2025 Kadlecová Magda Výšková Jitka S2 44 MAJI 01:56:18 37m:29s
69 2043 Malá Irena Procházka Martin S2 45 AMA SCHOOL tým 01:57:03 38m:14s
70 2028 Karbanova Michaela Václav Dvořák S2 46 Karbanova Michaela 01:57:05 38m:17s
71 2004 Bouda Oldřich Vávra Michal S2 47 Rozběháme česko-Klatovy 01:57:07 38m:18s
72 4006 Řezníček Petr Lomberská Martina Sotáková Michaela Dlabač Jiří S4 25 4flow 01:57:20 38m:32s
73 4007 Černá Jana Ondrášiková Jana Šizlingová Jana Toupalová Monika S4 26 BKV Holýšov 01:57:23 38m:35s
74 4036 Markvart Daniel Gabrielová Jaroslava Fejfarová Polcar Hana Vlasová Barbora S4 27 Daikin 4 01:57:41 38m:52s
75 2066 Šlajs Jaroslav Šlajs Kroftová Kateřina S2 48 01:57:42 38m:54s
76 4003 Bošek Jiří Kroupa Miroslav Beňa Ján Beňová Nikol S4 28 Okula Nýrsko 01:57:45 38m:56s
77 2040 Lisec Jan Klimpl Nikolas S2 49 Daikin1 01:57:55 39m:7s
78 4057 Zlatohlávková Lucie Zlatohlávková Lucie Štěrbová Vanda Vachová Stanislava S4 29 Hofíci 1 01:58:14 39m:26s
79 2007 Cajthaml Jaroslav Sak Lukáš S2 50 01:58:25 39m:36s
80 2077 Vlčková Vlasta Vlček Jakub S2 51 VlaKub 01:58:31 39m:43s
81 4016 Holub Přemysl Mockovčiaková Martina Lužar Borut Švíglerová Lenka S4 30 KMA Group 01:58:49 40m:1s
82 4001 Beránková Denisa Peklová Štěpánka Halva Michal Pena Miroslav S4 31 Decastars 01:59:06 40m:18s
83 4060 Matějková Petra Kratochvíl Pavel Brejcha Václav Zlámalová Alena S4 32 ČSOB MODŘÍ 01:59:21 40m:32s
84 4029 Kraftová Sandra Grünová Nikol Faltejsek Martin Bodrovová Jitka S4 33 4flow 01:59:55 41m:7s
85 2024 Kadeřábek Jan Procházková Kateřina S2 52 ABB Team2 01:59:57 41m:8s
86 4039 Mrkos Jiří Kučera Petr Malán David Pulpán Bohumil S4 34 Vodáci Union Plzeň 02:00:06 41m:17s
87 2038 Langhammerová Lenka Kotková Markéta S2 53 Koblížci 02:01:00 42m:12s
88 4023 Kalinová Pavlína Daniel Mudra Jitka Trojanová Michaela Šípková S4 35 Dan a jeho holky 02:01:08 42m:19s
89 4033 Loudová Soňa Drahozal Michal Vimmerová Vladislava Nečas Jan S4 36 NPK - Stodská nemocnice 02:01:35 42m:47s
90 4047 Strnadová Klára Súsedka Miroslav Bílý Bohuslav Černá Michaela S4 37 Daikin 3 02:01:35 42m:47s
91 2058 Pitař Michal Zelenka Ondřej S2 54 Multidimenzionální fenomén 02:01:41 42m:53s
92 2065 Šimáček Zdeněk Míšková Lenka S2 55 Rozběháme Klatovy 02:01:47 42m:58s
93 4048 Stunová Anna Klečková Marie Kotyková Gabriela Vyzrálová Daniela S4 38 Holky z LFP 02:01:56 43m:7s
94 2003 Bořánková Lucie Ondrová Mirka S2 56 Poonrun team 02:02:56 44m:7s
95 4011 Fajfrlíková Ladislava Linhová Klára Pavlíčková Petra Švíglerová Lenka S4 39 SKH Racing 02:05:03 46m:15s
96 4000 Bajcurová Kristýna Biedermann Denis Rott Jiří Šavlík Jakub S4 40 Studentská čtyřka 02:05:04 46m:15s
97 2048 Michálková Nikola Braumová Eliška S2 57 Atlakoulnanoz 02:05:51 47m:3s
98 2013 Halušková Dana Piksa Jaroslav S2 58 Modeláci 02:05:59 47m:11s
99 4053 Turek Lukáš Teplá Barbora Hošek Radek Toman Lukáš S4 41 Nejsme tým 2 02:06:07 47m:19s
100 2039 Lehečka Zdeněk Táborský Pavel S2 59 (J)elita Z&P 02:07:40 48m:52s

Zdroj: Sport Base