ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

3h:9m:53s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

60 let

POČASÍ

12.5 °C

MUŽŮ

1264 startujících

ŽEN

236 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 13m:38s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 7497 Žiška Peter Elite Muži 1 01:43:56 -
2 2136 Groh Radoslav Elite Muži 2 01:44:13 0m:17s
3 2369 Hrdina Pavel Elite Muži 3 01:46:46 2m:50s
4 1676 Vacík Jiří Elite Muži 4 01:48:30 4m:34s
5 2425 Hynek Richard Elite Muži 5 01:49:23 5m:27s
6 1897 Dorňák Petr Elite Muži 6 01:52:54 8m:58s
7 2208 Haviarik Jakub Elite Muži 7 01:56:19 12m:23s
8 2345 Hortobágyiová Eszter Elite Ženy 1 01:57:34 13m:38s
9 1555 Bak Roman Elite Muži 8 01:59:35 15m:39s
10 6137 Paďour Radek Age Group Men 25-29 1 02:01:19 17m:23s
11 2419 Hýbl Jaroslav Elite Muži 9 02:02:17 18m:21s
12 2903 Koziol Kamil Elite Muži 10 02:02:57 19m:1s
13 7352 Vrbenský Jakub Age Group Men 18-24 1 02:02:58 19m:2s
14 6555 Sciranka Samuel Elite Muži 11 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:03:01 19m:5s
15 7126 Uharček Marcel Age Group Men 40-49 1 02:03:30 19m:34s
16 5873 Mészáros László Age Group Men 30-39 1 02:03:45 19m:49s
17 2660 Kašík František Elite Muži 12 Extreme Obstacle Runners 02:03:50 19m:54s
18 2679 Kellner David Age Group Men 40-49 2 02:04:23 20m:27s
19 5960 Mrkous Jan Elite Muži 13 02:04:50 20m:54s
20 2562 Joska Vladislav Age Group Men 30-39 2 02:05:13 21m:17s
21 2998 Kubík Marek Elite Muži 14 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:05:18 21m:22s
22 1632 Beníček Matěj Open Muži 1 SRTG-Zlin 4+ 02:06:04 22m:8s
23 1784 Cupák Martin Age Group Men 40-49 3 02:06:07 22m:11s
24 6373 Prištiak Samuel Elite Muži 15 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:06:38 22m:42s
25 5846 Mazura Ondřej Elite Muži 16 02:07:27 23m:31s
26 5590 Krajčovič Patrik Elite Muži 17 02:07:33 23m:37s
27 7137 Ulrich Balázs Elite Muži 18 02:07:37 23m:41s
28 2776 Kolář Jakub Age Group Men 15-17 1 02:07:43 23m:47s
29 7125 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 3 02:08:30 24m:34s
30 2138 Gross Filip Age Group Men 18-24 2 02:08:34 24m:38s
31 1990 Fehér Richárd Elite Muži 19 02:08:57 25m:1s
32 1892 Domorád Vojtěch Age Group Men 30-39 4 02:09:01 25m:5s
33 1629 Beneš Petr Age Group Men 40-49 4 02:09:07 25m:11s
34 6190 Pavlík Michal Elite Muži 20 02:09:29 25m:33s
35 5792 Mareš Jan Open Muži 2 02:09:38 25m:42s
36 2485 Jakoubek Jiří Age Group Men 25-29 2 02:09:45 25m:49s
37 6949 Špaček Luděk Elite Muži 21 Extreme Obstacle Runners 02:09:48 25m:52s
38 5701 Vitásek Aleš Age Group Men 40-49 5 02:10:19 26m:23s
39 1791 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 3 02:10:30 26m:34s
40 6325 Polański Sławomir Elite Muži 22 02:11:18 27m:22s
41 1772 Cích Rastislav Open Muži 3 02:11:44 27m:48s
42 6450 Remeš Jan Open Muži 4 SRTG-Litvinov 15+ 02:11:45 27m:49s
43 5801 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 6 02:12:52 28m:56s
44 5751 Maliha Roman Age Group Men 18-24 3 02:12:57 29m:1s
45 2234 Hel Michal Open Muži 5 SRTG-Litovel 4+ 02:13:00 29m:4s
46 2611 Kahánek Martin Open Muži 6 Tým bez hranic Prostějov 4+ 02:13:39 29m:43s
47 2376 Hrdý Michal Age Group Men 25-29 4 02:13:53 29m:57s
48 6552 Sári Martin Age Group Men 25-29 5 02:14:32 30m:36s
49 2919 Koliba Tomáš Open Muži 7 SRTG-Decin 15+ 02:14:46 30m:50s
50 5675 Louda Jan Age Group Men 30-39 5 02:14:56 31m:0s
51 2120 Gothard Zdeněk Age Group Men 25-29 6 02:14:58 31m:2s
52 7228 Vavrečka Libor Elite Muži 23 SRTG-Olomouc 15+ 02:15:02 31m:6s
53 2490 Jan Řezníček Age Group Men 40-49 7 02:15:57 32m:1s
54 5859 Meluzín Petr Elite Muži 24 SRTG-Ceska 15+ 02:16:01 32m:5s
55 1996 Fiala Dan Age Group Men 18-24 4 02:16:02 32m:6s
56 5897 Miksovsky Michal Elite Muži 25 02:16:07 32m:11s
57 7335 Voráčková Adéla Elite Ženy 2 02:16:12 32m:16s
58 5653 Linka Milan Elite Muži 26 Extreme Obstacle Runners 02:16:37 32m:41s
59 2032 Florentin Ovidiu Bonte Elite Muži 27 02:16:38 32m:42s
60 6275 Pitoňák Marek Age Group Men 25-29 7 02:17:10 33m:14s
61 2825 Kopřiva Pavel Age Group Men 30-39 6 02:17:24 33m:28s
62 6620 Sinkule Pavel Open Muži 8 SRTG-Brno 15+ 02:17:36 33m:40s
63 1910 Drábek Lukáš Open Muži 9 SRTG-Holysov 15+ 02:17:36 33m:40s
64 6752 Stratil Martin Open Muži 10 SRTG-Litovel 4+ 02:17:36 33m:40s
65 6454 Reťkovský Tomáš Open Muži 11 02:17:43 33m:47s
66 7123 Tvrdík Pavel Elite Muži 28 02:17:48 33m:52s
67 6361 Prášil Jiří Open Muži 12 02:17:53 33m:57s
68 2789 Kolbert Andreas Age Group Men 25-29 8 02:17:56 34m:0s
69 7209 Vaníček Petr Open Muži 13 02:17:56 34m:0s
70 5683 Lukacsi Levente Age Group Men 30-39 7 02:18:13 34m:17s
71 6637 Skora Adrien Open Muži 14 02:18:14 34m:18s
72 2314 Hoplíček Ondřej Elite Muži 29 Extreme Obstacle Runners 02:18:30 34m:34s
73 1501 Adam Jan Elite Muži 30 Extreme Obstacle Runners 02:18:33 34m:37s
74 1776 Sýkora Vincent Age Group Men 40-49 8 02:19:12 35m:16s
75 2895 Kováts György Age Group Men 30-39 8 02:19:23 35m:27s
76 5902 Mikyska Václav Age Group Men 40-49 9 02:19:44 35m:48s
77 7074 TÓTH ROMAN Elite Muži 31 SRTG-Olomouc 15+ 02:19:47 35m:51s
78 2443 Chlopčík Radek Open Muži 15 CSOB 02:20:02 36m:6s
79 2074 Furmánek Michal Age Group Men 30-39 9 02:20:07 36m:11s
80 6251 Petržela Ondřej Elite Muži 32 CSOB 02:20:15 36m:19s
81 5862 Meravý Tomáš Age Group Men 30-39 10 02:20:17 36m:21s
82 6512 Ryšavý Šimon Age Group Men 18-24 5 02:20:25 36m:29s
83 2676 Kedršt Daniel Elite Muži 33 SRTG-Kolin 15+ 02:20:27 36m:31s
84 7175 Valach Martin Open Muži 16 MoroSystems4+ 02:20:30 36m:34s
85 2282 Hobler Michal Elite Muži 34 02:20:31 36m:35s
86 6983 Štícha Roman Elite Muži 35 SRTG-Pribram 4+ 02:20:37 36m:41s
87 6841 Šafránek Michal Elite Muži 36 SRTG-Kolin 15+ 02:20:40 36m:44s
88 2289 Baginská Markéta Age Group Women 18-24 1 02:20:55 36m:59s
89 1521 Ambroz Michal Elite Muži 37 02:20:56 37m:0s
90 7174 Vala Jaromír Elite Muži 38 02:21:04 37m:8s
91 6617 Simon Máté Elite Muži 39 SRTG-Dunakeszi 4+ 02:21:14 37m:18s
92 2653 Karel Štěpán Elite Muži 40 02:21:17 37m:21s
93 5752 Maliha Vit Age Group Men 15-17 2 02:21:33 37m:37s
94 7064 Tomešek Lukáš Age Group Men 30-39 11 02:21:50 37m:54s
95 7326 Vondra Jan Age Group Men 40-49 10 02:21:55 37m:59s
96 1741 Bukvai Miloš Elite Muži 41 Extreme Obstacle Runners 02:22:10 38m:14s
97 5652 Link Roman Elite Muži 42 SRTG-Kolin 15+ 02:22:12 38m:16s
98 6527 Řehoř Zdeněk Age Group Men 40-49 11 02:22:15 38m:19s
99 1633 Beníček Petr Open Muži 17 SRTG-Zlin 4+ 02:22:19 38m:23s
100 1568 Baluch Peter Age Group Men 25-29 9 02:22:30 38m:34s

Zdroj: On line System