ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:33m:55s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

68 let

POČASÍ

13.5 °C

MUŽŮ

1012 startujících

ŽEN

488 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 18m:14s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 29343 Žiška Peter Elite Muži 1 00:59:30 -
2 26905 Haviarik Jakub Elite Muži 2 00:59:36 0m:6s
3 26720 Dorňák Petr Elite Muži 3 01:07:49 8m:19s
4 29073 Špaček Luděk Elite Muži 4 Extreme Obstacle Runners 01:09:32 10m:2s
5 27473 Mareš Jan Age Group Men 25-29 1 01:11:56 12m:26s
6 27105 Joska Vladislav Age Group Men 30-39 1 01:12:19 12m:49s
7 27453 Maliha Roman Age Group Men 18-24 1 01:12:21 12m:51s
8 27477 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 1 01:12:28 12m:58s
9 27025 Hynek Josef Age Group Men 40-49 2 01:12:54 13m:24s
10 27705 Pavlík Michal Age Group Men 25-29 2 01:13:34 14m:4s
11 27502 Mazura Ondřej Elite Muži 5 01:13:36 14m:6s
12 27161 Kellner David Age Group Men 40-49 3 01:14:41 15m:11s
13 26775 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 2 01:16:09 16m:39s
14 27406 Linka Milan Elite Muži 6 Extreme Obstacle Runners 01:16:19 16m:49s
15 26727 Drábek Lukáš Open Muži 1 SRTG-Holysov 4+ 01:16:40 17m:10s
16 27853 Remeš Jan Open Muži 2 SRTG-Litvinov 4+ 01:16:40 17m:10s
17 26969 Hoplíček Ondřej Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 01:16:45 17m:15s
18 27125 Kahánek Martin Age Group Men 18-24 2 01:16:58 17m:28s
19 29244 Voráčková Adéla Elite Ženy 1 01:17:44 18m:14s
20 26628 Bukvai Miloš Elite Muži 8 Extreme Obstacle Runners 01:18:58 19m:28s
21 29156 Turek Martin Elite Muži 9 SRTG-Kolin 4+ 01:19:58 20m:28s
22 27419 Louda Jan Age Group Men 30-39 3 01:20:00 20m:30s
23 27347 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 4 01:20:14 20m:44s
24 27056 Kuchař Lukáš Open Muži 3 01:20:16 20m:46s
25 27140 Šnýdr Pavel Open Muži 4 SRTG-LazneK 4+ 01:20:43 21m:13s
26 27159 Kedršt Daniel Elite Muži 10 SRTG-Kolin 4+ 01:20:51 21m:21s
27 27856 Reťkovský Tomáš Open Muži 5 01:21:10 21m:40s
28 26623 Bubeník Vojtěch Elite Muži 11 SRTG-Kolin 4+ 01:21:14 21m:44s
29 26653 Coufal Jakub Age Group Men 18-24 3 01:21:17 21m:47s
30 27749 Pirošík Ján Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:21:50 22m:20s
31 26814 Furmánek Michal Elite Muži 13 01:22:21 22m:51s
32 26650 Cinko Tomáš Elite Muži 14 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:22:24 22m:54s
33 27820 Puček Zdeněk Open Muži 6 SRTG-LazneK 4+ 01:22:26 22m:56s
34 27062 Jan Řezníček Age Group Men 40-49 5 01:22:32 23m:2s
35 29275 Zabloudil Jan Age Group Men 30-39 4 01:22:46 23m:16s
36 27578 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 3 01:22:48 23m:18s
37 29033 Šafránek Michal Elite Muži 15 SRTG-Kolin 4+ 01:22:57 23m:27s
38 29092 Štícha Roman Open Muži 7 SRTG-Pribram 4+ 01:23:03 23m:33s
39 26995 Hrazdil Martin Open Muži 8 01:23:04 23m:34s
40 29209 Vejdělková Lenka Elite Ženy 2 01:23:25 23m:55s
41 27273 Krásná Veronika Elite Ženy 3 01:23:32 24m:2s
42 27459 Sedláček David Age Group Men 25-29 4 01:23:34 24m:4s
43 27560 Mooren Rob Age Group Men 40-49 6 01:23:53 24m:23s
44 26654 Coufal Viktor Age Group Men 25-29 5 01:24:08 24m:38s
45 26767 Fabiánová Martina Elite Ženy 4 01:24:36 25m:6s
46 26675 Černoch Karel Open Muži 9 01:24:43 25m:13s
47 29146 Blín Ondřej Age Group Men 18-24 4 01:24:45 25m:15s
48 27603 Navrátil Miloš Age Group Men 18-24 5 01:25:08 25m:38s
49 29155 Turek Jiří Open Muži 10 01:25:35 26m:5s
50 29247 Vostal Matěj Age Group Men 18-24 6 01:25:49 26m:19s
51 29286 Zapalač Dušan Elite Muži 16 Extreme Obstacle Runners 01:25:51 26m:21s
52 27861 Richard Toth Elite Muži 17 SRTG-Dobogoko 4+ 01:25:54 26m:24s
53 27638 Novák Tomáš Elite Muži 18 SRTG-Kolin 4+ 01:26:17 26m:47s
54 27860 Riedl Lukáš Open Muži 11 01:26:24 26m:54s
55 27139 Kaplan Jakub Elite Muži 19 Spartan UPOL Team 01:26:29 26m:59s
56 26836 Gebas Vítězslav Age Group Men 30-39 5 01:26:32 27m:2s
57 29056 Šimek Václav Open Muži 12 SRTG-Sumperk 4+ 01:26:49 27m:19s
58 27286 Krupka Michal Age Group Men 18-24 7 01:26:51 27m:21s
59 27476 Marflák Michal Age Group Men 30-39 6 01:27:41 28m:11s
60 27373 Lakner Szilveszter Age Group Men 30-39 7 01:27:47 28m:17s
61 27543 Mitáš Petr Open Muži 13 SRTG-LazneK 4+ 01:28:00 28m:30s
62 27513 Meravý Tomáš Age Group Men 30-39 8 01:28:02 28m:32s
63 29136 Tomíček Václav Age Group Men 18-24 8 01:28:06 28m:36s
64 29252 Vrlík Petr Open Muži 14 SRTG-Pribram 4+ 01:28:08 28m:38s
65 29231 Vojtas Michal Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:28:31 29m:1s
66 27097 Jílek David Open Muži 15 SRTG-Most 15+ 01:28:52 29m:22s
67 27436 Macko Milan Age Group Men 40-49 7 01:28:55 29m:25s
68 27093 Jeřábková Ladislava Age Group Women 18-24 1 01:29:05 29m:35s
69 26860 Groholy Babett Elite Ženy 5 01:29:35 30m:5s
70 27330 Kujawa Szymon Age Group Men 25-29 6 01:29:47 30m:17s
71 27932 Simon Markus Age Group Men 18-24 9 01:30:09 30m:39s
72 26731 Drčka Jiří Open Muži 16 01:30:42 31m:12s
73 27688 Panitz Erich Age Group Men 30-39 9 01:30:44 31m:14s
74 27156 Kavulok Lukáš Open Muži 17 01:30:49 31m:19s
75 26638 Butorová Lenka Age Group Women 30-39 1 01:31:04 31m:34s
76 27224 Kopačka Andrej Open Muži 18 01:31:10 31m:40s
77 29096 Vikartovská Lucie Elite Ženy 6 01:31:14 31m:44s
78 27746 Pilek Jakub Open Muži 19 SRTG-Strupcice 4+ 01:31:20 31m:50s
79 29051 Šimbera Tomáš Elite Muži 21 01:31:23 31m:53s
80 29104 Volf Karel Age Group Men 50+ 1 01:31:30 32m:0s
81 27328 Kuchyňka Zdeněk Open Muži 20 Spartan UPOL Team 01:31:32 32m:2s
82 27299 Kříž Miloslav Open Muži 21 ANNA A KRAVAŤÁCI 01:31:46 32m:16s
83 27524 Mikel Marek Age Group Men 25-29 7 01:31:54 32m:24s
84 27538 Mišák Jakub Elite Muži 22 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:32:02 32m:32s
85 27326 Kuchař Jakub Open Muži 22 SRTG-Brno 15+ 01:32:04 32m:34s
86 26776 Fejtová Zuzana Elite Ženy 7 01:32:08 32m:38s
87 27528 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Open Muži 23 STG-Zabrze 4+ 01:32:13 32m:43s
88 29260 Vopasek Miroslav Open Muži 24 SRTG-Praha 15+ 01:32:16 32m:46s
89 27130 Kalmár András Age Group Men 40-49 8 01:32:27 32m:57s
90 27256 Kovács Gergő Elite Muži 23 SRTG-Dobogoko 4+ 01:32:27 32m:57s
91 26870 Gygal Tomáš Age Group Men 40-49 9 01:32:30 33m:0s
92 26942 Hlavatý David Open Muži 25 SRTG-Sumperk 4+ 01:32:41 33m:11s
93 26803 Franěk Patrik Open Muži 26 SRTG-Pribram 4+ 01:32:47 33m:17s
94 26725 Doubrava David Age Group Men 15-17 1 01:32:55 33m:25s
95 27640 Nováková Gabriela Age Group Women 40-49 1 01:33:00 33m:30s
96 27000 Hrdý Jakub Age Group Men 15-17 2 01:33:13 33m:43s
97 26924 Hendl Martin Open Muži 27 SRTG-Decin 4+ 01:33:13 33m:43s
98 29199 Vašíček Radim Open Muži 28 01:33:18 33m:48s
99 29291 Zapletal Vladimír Age Group Men 50+ 2 01:33:37 34m:7s
100 26805 Frei Martin Age Group Men 30-39 10 01:33:38 34m:8s

Zdroj: On line System