10 km

ZÁVODNÍKŮ

563

PRŮMĚRNÝ ČAS

57m:15s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:43s

POČASÍ

11.1 °C

MUŽŮ

275 startujících

ŽEN

288 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 256 Kovář Jáchym M30 1 MIZUNO - Rozběháme Česko 00:33:45 -
2 500 Svatoň Jan M30 2 HP 00:36:27 2m:41s
3 240 Kolář Jan M30 3 00:37:13 3m:28s
4 502 Svatoň Michal M30 4 00:38:45 4m:59s
5 949 Madron Miloš M50 1 Rozběháme Česko 00:38:53 5m:8s
6 580 Vodrážka Martin M60 1 Most 00:39:05 5m:20s
7 186 Chlup Jaroslav M30 5 00:39:37 5m:52s
8 6 Vejběra Jan M60 2 Night Run team 00:40:16 6m:31s
9 512 Šikling Radim M50 2 00:40:18 6m:33s
10 346 Moravec Pavel M50 3 BK Větřkovice 00:40:22 6m:36s
11 299 Lejnar Martin M50 4 innogy 00:40:32 6m:47s
12 457 Říha Jan M30 6 00:40:33 6m:48s
13 5 Švec Miroslav M60 3 Night Run Team 00:40:34 6m:49s
14 34 Bergl Tomáš M50 5 Sokol Troja 00:40:55 7m:10s
15 520 Šlégl Jan M30 7 RunBo Team Liberec 00:41:00 7m:15s
16 411 Pilíšek Lukáš M30 8 Šumperk 00:41:09 7m:24s
17 516 Šimůnek Tomáš M30 9 Lehká váha 00:41:16 7m:30s
18 388 Palusekova Katarina Z30 1 00:41:22 7m:36s
19 433 Přibyl Adam M30 10 Šanga squad 00:41:32 7m:47s
20 456 Říha Vladimír M30 11 CRTC 00:41:58 8m:12s
21 978 Paldusová Kristýna Z30 2 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 00:42:08 8m:22s
22 398 Pavlačka Pavol M30 12 Team Pavlačka - Praha 00:42:24 8m:39s
23 948 Vaněk Vladimír M30 13 Litovel 00:42:25 8m:39s
24 203 Jindřišek Martin M30 14 00:42:29 8m:43s
25 258 Kožený Pavel M30 15 Kuba nemá tým 00:42:33 8m:47s
26 211 Eliáš Petr M30 16 ALBATROS 00:42:38 8m:53s
27 4 Srb Jindřich M30 17 Night Run team 00:42:49 9m:4s
28 176 Hrouda Tomáš M30 18 00:42:59 9m:13s
29 416 Placer Martin M30 19 00:43:00 9m:15s
30 7 LeHava Marek M30 20 00:43:01 9m:15s
31 290 Kutlak Martin M30 21 00:43:01 9m:16s
32 333 Mašek Jakub M30 22 00:43:04 9m:18s
33 468 Sinecan Tayfun M30 23 00:43:05 9m:20s
34 477 smetana martin M30 24 00:43:06 9m:20s
35 95 Dovole Michal M30 25 00:43:06 9m:21s
36 179 Hubená Eliška Z30 3 00:43:06 9m:21s
37 332 Mašek Jan M30 26 00:43:07 9m:21s
38 626 Dvořáček Libor M50 6 CEP tým 00:43:07 9m:22s
39 573 Vítek Vítězslav M30 27 Kuba nemá tým 00:43:08 9m:22s
40 953 Matys Tadeáš M30 28 00:43:08 9m:22s
41 52 Brabec Vladimír M30 29 00:43:08 9m:23s
42 541 Theier Radek M30 30 00:43:08 9m:23s
43 429 Preininger Tomáš M50 7 00:43:09 9m:23s
44 595 Vyšínová Markétta Z50 1 00:43:43 9m:57s
45 952 Illmann Erik M30 31 00:44:07 10m:21s
46 190 Ivanega MIchal M30 32 HP 00:44:07 10m:22s
47 194 Janouš Jakub M30 33 šanga squad 00:44:10 10m:25s
48 503 Svoboda Václav M30 34 00:44:11 10m:26s
49 323 Marek Tomas M50 8 00:44:11 10m:26s
50 544 Tichý František M30 35 00:44:14 10m:28s
51 238 Kohout Michael M30 36 00:44:14 10m:29s
52 82 Černý Pavel M30 37 Malý Berlín 00:44:20 10m:35s
53 387 Pachovský Petr M30 38 HP 00:44:26 10m:41s
54 303 Linhart Karel M70 1 BK REKA 00:44:32 10m:47s
55 130 Gennaro Carlo M30 39 Atletica Enna 00:44:35 10m:50s
56 223 Kirsch Petr M70 2 AK Most 00:44:38 10m:53s
57 237 Koděrová Hana Z30 4 00:44:39 10m:54s
58 297 Lebeda Jaroslav M50 9 Benešovský běžecký klub 00:44:41 10m:56s
59 263 Kramářová Vladimíra Z30 5 00:44:58 11m:12s
60 144 Hargaš Martin M50 10 NN 00:44:58 11m:12s
61 262 Králová Kateřina Z30 6 00:45:10 11m:24s
62 307 Liška Samuel M30 40 Sticky Blinders 00:45:16 11m:31s
63 525 Šolek Pavel M30 41 00:45:28 11m:43s
64 553 Třísková Katarína Z50 2 00:45:34 11m:49s
65 552 Třešňák Petr M30 42 Slanykobylky 00:45:38 11m:53s
66 347 Morávek Jan M30 43 SRTG Praha 00:45:39 11m:54s
67 601 Wojciechovski Slawomir M30 44 HP 00:45:42 11m:56s
68 122 Fryčová Lenka Z50 3 00:45:42 11m:57s
69 531 Štemberk Vít M30 45 00:45:47 12m:1s
70 403 Pekárek Lukáš M30 46 00:45:47 12m:2s
71 950 Zajíček Jan M30 47 innogy 00:45:55 12m:10s
72 215 Kalina Petr M50 11 innogy 00:45:57 12m:12s
73 287 Kupka Libor M30 48 Rozběháme Česko - Plzeň 00:46:10 12m:24s
74 396 Pavelčák Milan M30 49 B.O.B. 00:46:10 12m:25s
75 577 Vlas Jiří M30 50 00:46:12 12m:27s
76 981 Veselý Vladimír M50 12 Hasiči Neratovice 00:46:14 12m:28s
77 497 Strouhal Vojtěch M30 51 HP 00:46:31 12m:46s
78 511 Šemberová Jana Z30 7 00:46:33 12m:47s
79 259 Král Václav M30 52 Rozběháme Česko 00:46:34 12m:48s
80 489 Stehno Dominik M30 53 00:46:35 12m:49s
81 359 Nedbal David M50 13 NN1617 00:46:40 12m:55s
82 954 Pivarči Ján M30 54 00:46:52 13m:6s
83 522 Šmída Martin M50 14 NN1617 00:46:59 13m:14s
84 94 Dopitová Simona Z30 8 Ocr losers 00:47:03 13m:17s
85 370 Nosek Josef M30 55 DSV 00:47:03 13m:18s
86 973 Michalík Martin M30 56 Avon 00:47:08 13m:22s
87 270 Křepela Ivo M30 57 00:47:22 13m:36s
88 537 Štrpka Rastislav M30 58 X runners 00:47:26 13m:40s
89 20 Balihar Jiří M50 15 Balini 00:47:35 13m:49s
90 380 Olšovský Vítězslav M30 59 Metro A 00:47:40 13m:54s
91 589 Vrbová Petra Z30 9 00:47:41 13m:55s
92 536 Štroblová Simona Z50 4 00:47:42 13m:56s
93 60 Bürger Jaroslav M60 4 DuPont 00:47:51 14m:5s
94 964 Grund Tomáš M30 60 Miratom 00:47:52 14m:6s
95 99 Dufek Jaroslav M30 61 00:47:58 14m:13s
96 508 Šebesta Michal M30 62 Metro A 00:48:07 14m:22s
97 222 Kingová Jana Z30 10 00:48:08 14m:22s
98 965 Boháč Petr M30 63 00:48:10 14m:25s
99 97 Drbal Luboš M30 64 SDH Zruč nad Sázavou 00:48:13 14m:27s
100 118 Fikar Jiří M30 65 FI-JI 00:48:15 14m:30s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

627

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:58s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:35s

POČASÍ

11.1 °C

MUŽŮ

120 startujících

ŽEN

424 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1046 Burian Miroslav M 1 CEPro Team 00:17:30 -
2 1715 Štvrtecký Jakub M23 1 00:17:44 0m:14s
3 1287 Fiala Dan M23 2 xRunners 00:18:05 0m:35s
4 1058 Černý Michal M 2 NN1617 00:18:27 0m:57s
5 1714 Kánský Tomáš M 3 00:19:03 1m:33s
6 1716 Žemlička Milan M23 3 00:19:04 1m:34s
7 1393 Siegl Pavel M23 4 NN1617 00:19:08 1m:38s
8 1018 Bauer Marek M 4 00:19:14 1m:44s
9 1298 Mrázek Josef M23 5 SK Nové Město nad Metují 00:19:18 1m:48s
10 1209 Kotáb Richard M40 1 UWG 00:19:27 1m:57s
11 1218 Kratochvíl Lukáš M 5 NN1617 00:19:29 1m:59s
12 1505 Veigertová Gabriela Z23 1 NN1617 00:19:35 2m:5s
13 1395 Singr Martin M 6 SKP Nymburk 00:19:46 2m:16s
14 2132 Vejběra Jan RT 1 Night Run team 00:19:48 2m:18s
15 1379 Rypka Jiří M 7 Night Run team 00:19:49 2m:19s
16 1793 Krejčů Pajasan M 8 Lukyho_Pajáti 00:19:51 2m:21s
17 1430 Šafránková Johanka Z23 2 Pat&Mat 00:19:56 2m:26s
18 1230 Krška Lukáš M 9 Red Eagles 00:19:57 2m:27s
19 1258 Lisner Jiří M23 6 00:20:18 2m:48s
20 1310 Netolický Kamil M 10 SRTG Vyškov 00:20:38 3m:8s
21 1478 Trunec Vladimír M 11 Sokol Hradec Králové 00:20:46 3m:16s
22 1464 Švábíková Lenka Z 1 CEPpro Team 00:20:51 3m:21s
23 1428 Sýkorová Radka Z 2 Borotalco 00:21:08 3m:38s
24 1800 Helcl Ladislav M40 2 00:21:11 3m:41s
25 1103 Gantner Filip M 12 00:21:21 3m:51s
26 1044 Brzek Pavel M 13 ELEVEN MERCEDES MITAS 00:21:30 4m:0s
27 1356 Pomorská Katarína Z 3 00:21:45 4m:15s
28 2043 Holiš Oren RT 2 CK Bicisport 00:21:50 4m:20s
29 1261 Lomazova Simona Z 4 DK RUN 00:21:53 4m:23s
30 1053 Coufalová Jana Z23 3 00:21:55 4m:25s
31 1098 Franěk Emil M40 3 BOOT CAMP 00:21:59 4m:29s
32 1762 Stejskal Tomáš M 14 Innogy 00:22:01 4m:31s
33 1100 Frantová Veronika Z23 4 ATP 00:22:03 4m:33s
34 1122 Hegr Tomáš M40 4 Night Run Team 00:22:12 4m:42s
35 1583 Šulc Daniel M23 7 Zabehnito 00:22:15 4m:45s
36 1423 Svatoš Martin M23 8 Zabehnito 00:22:15 4m:45s
37 1370 Rasocha Jaroslav M40 5 innogy 00:22:21 4m:51s
38 2068 Klapač Jan RT 3 00:22:24 4m:54s
39 1763 Šorban David M40 6 00:22:28 4m:58s
40 1407 Spudilová Michala Z 5 LIMAX MAXIMUS 00:22:45 5m:15s
41 1358 Poslušná Michaela Z23 5 AC Pardubice 00:22:54 5m:24s
42 2115 Suchan Pavel RT 4 není 00:22:54 5m:24s
43 1506 Vejběrová Eva Z40 1 Night Run team 00:22:57 5m:27s
44 1755 Zima Jiří M 15 Niceboy 00:23:08 5m:38s
45 1397 Skalová Lucie Z23 6 00:23:08 5m:38s
46 1756 Janků Daniel M 16 Niceboy 00:23:16 5m:46s
47 1363 Preisová Natálie Z23 7 ATCH 00:23:19 5m:49s
48 1739 Horká Lenka Z 6 SK Babice 00:23:23 5m:53s
49 1277 Malý Jan M 17 NÚKIB 00:23:34 6m:4s
50 1202 Kománek Samuel M23 9 innogy 00:23:35 6m:5s
51 2133 Vejběra Marek RT 5 Night Run team 00:23:36 6m:6s
52 1389 Seidlova Monika Z 7 Stefko running team 00:23:41 6m:11s
53 2114 Suchan Štěpán RT 6 není 00:23:42 6m:12s
54 1761 Michalík Martin M 18 Avon 00:24:00 6m:30s
55 1485 Uxa Tomáš M40 7 URT Beroun 00:24:27 6m:57s
56 1319 Obermannová Hana Z23 8 SSM 00:24:29 6m:59s
57 1474 Tomášek Martin M 19 IXTENT 00:24:30 7m:0s
58 1492 Vaněk Vojtěch M23 10 00:24:38 7m:8s
59 1300 Műllerova Petra Z40 2 Mattoni Freerun 00:24:41 7m:11s
60 1227 Krkošová Michaela Z 8 #makamespolecne 00:24:45 7m:15s
61 1460 Štochlová Jindra Z40 3 NN1617 00:24:46 7m:16s
62 1281 Matějek Viktor M 20 IXTENT 00:24:50 7m:20s
63 1179 Kafka Jaroslav M 21 00:24:53 7m:23s
64 1059 Červenka Milan M40 8 00:24:55 7m:25s
65 1071 Demeter Mónika Z 9 00:25:03 7m:33s
66 1250 Lakatos István M 22 00:25:03 7m:33s
67 1351 Plicka Tadeáš M23 11 00:25:04 7m:34s
68 1083 Dvořák Marek M40 9 Night Run team 00:25:10 7m:40s
69 1082 Dvorska Hanka Z40 4 00:25:13 7m:43s
70 1538 Zimolová Lucie Z23 9 CEP tým 00:25:22 7m:52s
71 1746 Rapošová Dušana Z 10 00:25:24 7m:54s
72 1748 Mayorou Vladislav M 23 Bodotalco 00:25:32 8m:2s
73 1536 Jura Petr M 24 CEP tým 00:25:33 8m:3s
74 2069 Klapačová Edita RT 7 00:25:33 8m:3s
75 1534 Hanšpach Luboš M 25 CEP tým 00:25:33 8m:3s
76 1486 Uxová Anett Z23 10 URT Beroun 00:25:33 8m:3s
77 1357 Poncová Lea Z 11 00:25:34 8m:4s
78 1085 Emingerová Kateřina Z 12 00:25:35 8m:5s
79 2053 Dufek Patrik RT 8 00:25:41 8m:11s
80 1406 Smutna Hana Z40 5 00:25:42 8m:12s
81 1089 Felcman Martin M40 10 V+V Ja Taky 00:25:44 8m:14s
82 1205 Kopecká Petra Z40 6 Borotalco 00:25:46 8m:16s
83 1791 HUBÁLEK David M40 11 00:25:57 8m:27s
84 2052 Dufková Gabriela RT 9 00:25:59 8m:29s
85 1014 Bartek Ruben M23 12 00:26:10 8m:40s
86 1045 Buchta Lukáš M 26 00:26:14 8m:44s
87 1413 Stehlíková Lucie Z23 11 00:26:17 8m:47s
88 1066 Fürstová Monika Z 13 00:26:23 8m:53s
89 1772 Holeček Richard M 27 SBCZ 00:26:24 8m:54s
90 1048 Carbolová Jitka Z40 7 Šneci v běhu 00:26:25 8m:55s
91 1312 Nová Veronika Z 14 00:26:25 8m:55s
92 1239 Kulovaná Xenie Z40 8 00:26:27 8m:57s
93 1228 Kropik Lukáš M 28 00:26:30 9m:0s
94 1433 Šamberger Martin M23 13 Gerlov 00:26:40 9m:10s
95 1211 Kovaczová Miroslava Z 15 00:26:43 9m:13s
96 1796 Oušková Klára Z23 12 00:26:45 9m:15s
97 2049 Czerwenková Tereza RT 10 Fischer Ski klub Šumava 00:26:47 9m:17s
98 1232 Křečková Petra Z23 13 00:26:47 9m:17s
99 2048 Czerwenková Jana RT 11 Fischer Ski klub Šumava 00:26:48 9m:18s
100 1425 Svoboda Jakub M23 14 Bilina 00:26:52 9m:22s

Zdroj: Sport Base