ZÁVODNÍKŮ

395

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:3s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:24s

POČASÍ

4.6 °C

MUŽŮ

156 startujících

ŽEN

211 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 344 Zahraj Krystian M30 1 Mattoni freerun F-M a RMT 00:18:48 -
2 1197 Vlček Michal M30 2 VITALO Chocolatss 00:19:06 0m:17s
3 225 Němeček Robert M30 3 Moravští šašci 00:19:06 0m:17s
4 276 Ručka Martin M30 4 SSK Vítkovice 00:19:11 0m:22s
5 107 Hvolka Petr M40 1 Kilpi Racing Team 00:19:25 0m:36s
6 1181 Ostrejš Michal M30 5 RozběhámeNový Jičín 00:20:04 1m:16s
7 256 Prus Roman M30 6 Český maratonský klub 00:20:12 1m:23s
8 1182 Purkar Richard M40 2 Rozběháme Nový Jičín 00:20:19 1m:30s
9 55 Flössner Matěj M30 7 00:20:20 1m:32s
10 296 Stoszek Jan M40 3 Čertíci 00:20:21 1m:32s
11 223 Navrátil David M30 8 Blackcard 00:21:00 2m:11s
12 314 Švec Miroslav M50 1 Night run team 00:21:04 2m:16s
13 152 Korzeniowska Anna Z30 1 Prudnik 00:21:11 2m:22s
14 70 Galdia Adam M40 4 Heroesrace 00:21:17 2m:28s
15 258 Prusek Martin M30 9 SK Hranice 00:21:29 2m:41s
16 106 Hrouza Michal M40 5 MiNi RunTeam Krnov 00:21:30 2m:42s
17 283 Sedláček Tomáš M30 10 SK MPO 00:21:53 3m:5s
18 150 Kopáček Jan M30 11 00:21:56 3m:8s
19 168 Kraussová Dominika Z30 2 Kilpi Racing Team 00:21:57 3m:8s
20 337 Vyhňák Mikuláš M30 12 SDH Brušperk 00:22:07 3m:18s
21 323 Tusznio Krzysztof M30 13 Pizza Gyros Piwo 00:22:13 3m:24s
22 247 Poláček Karel M40 6 STS Chvojkovice - Brod 00:22:16 3m:27s
23 121 Jonáš Martin M30 14 Edelstahl Poldi 00:22:17 3m:28s
24 347 Zedek Lukáš M30 15 CEPro Team 00:22:17 3m:28s
25 209 míča tomáš M40 7 Mattoni Freerun 00:22:24 3m:35s
26 310 Štýbar Luděk M40 8 Mattoni Freerun 00:22:26 3m:38s
27 1093 Komnder Martin M30 16 Jiří Petr 00:23:02 4m:13s
28 1099 Mazáč Michal RT 1 00:23:02 4m:13s
29 281 Sawyer Martin M30 17 00:23:05 4m:16s
30 1020 Baláž Roman M50 2 Baláž Extreme team Frenštát p. R. 00:23:16 4m:27s
31 1103 Balážová Anna Z30 3 Baláž Extreme team Frenštát p. R. 00:23:16 4m:27s
32 12 Bílková Zuzana Z30 4 SDH Metylovice/Mattoni FreeRun Olešná 00:23:21 4m:33s
33 275 Rubeš Pavel M30 18 SK Černé Plíce 00:23:32 4m:43s
34 88 Heralt Jiří M30 19 00:23:44 4m:55s
35 185 Kyselý Lukáš M30 20 00:23:44 4m:55s
36 10 Beránek Jakub M30 21 J-Elita Ostrava 00:23:44 4m:55s
37 177 Kučera Miroslav M30 22 mattoni freerun Olešná 00:24:01 5m:12s
38 63 Fric Pavel M40 9 00:24:06 5m:18s
39 230 Olejníčková Lucie Z40 1 Mattoni FreeRun Olešná 00:24:10 5m:21s
40 1180 Novotný Ivan M50 3 00:24:12 5m:23s
41 100 Hosch Jaromír M30 23 00:24:16 5m:27s
42 231 Ott Michal M30 24 Citi never sleeps 00:24:21 5m:32s
43 191 Londa Jiří M30 25 SK Černé plíce 00:24:24 5m:35s
44 1081 Frýdl Vojtěch RT 2 00:24:25 5m:36s
45 43 Drobný Andrej M30 26 Šumperští divočáci 00:24:26 5m:37s
46 90 Hlaváčová Eva Z40 2 00:24:29 5m:40s
47 58 Foldyna Eduard M30 27 Edii 00:24:31 5m:42s
48 308 Štec Jiří M50 4 00:24:36 5m:47s
49 167 Krauss Adam M30 28 00:24:53 6m:4s
50 7 Benek René M40 10 00:24:57 6m:8s
51 1178 Grasser Tomáš M30 29 00:24:59 6m:10s
52 84 Guniš Ondřej M30 30 Český běžecký klub 00:25:05 6m:17s
53 1087 Drliková Michaela Z30 5 Běháme s úsměvem 00:25:08 6m:19s
54 206 Matlochová Lucie Z40 3 Mattoni Freerun 00:25:10 6m:21s
55 46 Dvorská Kamila Z40 4 00:25:10 6m:21s
56 227 Novotná Tereza Z30 6 00:25:15 6m:26s
57 25 Bystřičan Jiří M50 5 BKL 00:25:15 6m:26s
58 72 Galiová Inge Z30 7 00:25:20 6m:31s
59 1098 Mazáčová Martina RT 3 00:25:22 6m:33s
60 341 Walder Petr M40 11 00:25:29 6m:40s
61 65 Frýdl Jan M30 31 00:25:31 6m:42s
62 324 Ullman Jiří M30 32 00:25:40 6m:51s
63 76 Gavlák Miroslav M30 33 00:25:43 6m:54s
64 194 Maceček Libor M40 12 00:25:47 6m:58s
65 318 Tomčík Petr M40 13 00:25:49 7m:0s
66 64 Fries Ondřej M30 34 00:25:51 7m:2s
67 235 Páníková Lucie Z30 8 00:25:58 7m:9s
68 49 Emingerová Kateřina Z30 9 00:25:59 7m:10s
69 1021 Cihlář Viktor M30 35 Skřipkov RUN 00:26:02 7m:13s
70 292 Stachová Michaela Z30 10 Collliery made 00:26:03 7m:14s
71 78 Grau Jakub M30 36 00:26:08 7m:20s
72 176 Kučera Daniel M30 37 Innogy 00:26:09 7m:20s
73 6 Barnet Daniel M30 38 00:26:14 7m:25s
74 136 Klečková Zuzana Z30 11 00:26:15 7m:26s
75 91 Hliśnikowská Weronika Z30 12 00:26:17 7m:28s
76 328 Varyšová Jana Z30 13 SRTG Opava 00:26:19 7m:31s
77 224 Nelešovský Pavel M30 39 00:26:20 7m:31s
78 348 Zemanová Tereza Z30 14 00:26:23 7m:34s
79 295 Stiska Petr M30 40 00:26:25 7m:36s
80 1113 Pawlitte Patrik M30 41 00:26:30 7m:41s
81 79 Grauová Anna Z30 15 00:26:37 7m:48s
82 34 Čonkova Darina Z30 16 00:26:39 7m:51s
83 321 Třeštíková Michaela Z30 17 00:26:51 8m:2s
84 160 Kozlovský Ivo M30 42 00:26:55 8m:6s
85 24 Burza Ladislav M50 6 00:27:00 8m:11s
86 77 Gavlovská Monika Z30 18 00:27:04 8m:16s
87 67 Frýdlová Děcká Ivana Z40 5 Mattoni FreeRun Olešná 00:27:09 8m:20s
88 66 Frýdl Petr M40 14 Mattoni FreeRun Olešná 00:27:09 8m:20s
89 280 Řehák Radim M30 43 Good Yrsm 00:27:09 8m:21s
90 349 Zonková Petra Z30 19 00:27:10 8m:21s
91 13 Blahutová Barbora Z30 20 SVVAT 00:27:10 8m:21s
92 1196 Balnarová Iveta Z40 6 OSTRAVA 00:27:10 8m:22s
93 257 Prus Ondřej M30 44 prusovic trojka 00:27:14 8m:25s
94 297 Stoszková Helena Z40 7 Čertíci 00:27:24 8m:35s
95 229 Olejníček Tomáš M30 45 Mattoni FreeRun Olešná 00:27:29 8m:40s
96 36 Daněk Pavel M50 7 00:27:33 8m:44s
97 18 Bőhm Tomáš M30 46 00:27:34 8m:45s
98 290 Solnař Radim M30 47 00:27:42 8m:53s
99 95 Holzner Pavel M60 1 00:27:43 8m:54s
100 1108 Součková Andrea Z40 8 00:27:46 8m:57s

Zdroj: Sport Base