5 km

ZÁVODNÍKŮ

985

PRŮMĚRNÝ ČAS

31m:22s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

71 let

POČASÍ

7 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Ročník Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1 Pavlišta Vít 1985 M39 1 CZ 00:15:45 -
2 1896 Miler Jiří 1975 M49 1 CZ Vyskytná nad Jihlavou 00:16:06 0m:21s
3 1889 Pesava Jan 2000 M39 2 CZ jablonne nad orlici 00:16:33 0m:48s
4 49 Vandrovec Václav 2001 M39 3 CZ Best4Run team 00:16:37 0m:52s
5 1643 Foller David 1999 M39 4 CZ 00:16:56 1m:11s
6 435 Vejnar Jiří 1986 M39 5 CZ 00:17:59 2m:14s
7 26 Lochman Petr 1973 M49 2 CZ O.B.F.S.T. Berlin 00:18:06 2m:21s
8 275 Vilk Kryštof 1998 M39 6 CZ USK PROVOD 00:18:16 2m:31s
9 329 Čermák Lukáš 1993 M39 7 CZ PSK Olymp Praha 00:18:59 3m:14s
10 1787 Krejcar Václav 1997 M39 8 CZ USKHK 00:19:01 3m:16s
11 1744 Bednář Richard 1985 M39 9 CZ 00:19:19 3m:34s
12 1635 Hrubeš Pavel 1980 M39 10 CZ 00:19:21 3m:36s
13 1663 Hájek Tomáš 2000 M39 11 CZ Lidl 00:19:43 3m:58s
14 1592 Vrba Martin 1974 M49 3 CZ dragonboat.cz 00:19:44 3m:59s
15 9761 Slavíková Eva 1984 Z39 1 CZ 00:19:50 4m:5s
16 153 Řehůřek Robin 1998 M39 12 CZ 00:19:51 4m:6s
17 1800 Samlerová Lucie 1986 Z39 2 CZ 00:19:57 4m:12s
18 1722 Sládek Jakub 1993 M39 13 CZ KL Team 00:20:03 4m:18s
19 1871 Janata Jan 1992 M39 14 CZ Czech extreme team 00:20:13 4m:28s
20 996 Maleček Jakub 2001 M39 15 CZ TJ DUKLA 00:20:21 4m:36s
21 543 Procházka Luděk 1999 M39 16 CZ 00:20:27 4m:42s
22 959 Kubias David 1979 M39 17 CZ 00:20:28 4m:43s
23 1430 Pekařová Jana 2002 Z39 3 CZ OOB Turnov 00:20:30 4m:45s
24 246 Tikal Jan 1987 M39 18 CZ Pardubice 00:20:35 4m:50s
25 1587 Mišo Peter 1980 M39 19 SK Rajec Tým 00:20:36 4m:51s
26 976 Doleček Jan 1995 M39 20 CZ 00:20:38 4m:53s
27 510 Adamec Lukáš 2001 M39 21 CZ SDH Sobíňov 00:20:41 4m:56s
28 5158 Radek David 1995 M39 22 00:20:43 4m:58s
29 739 Janata Zdeněk 1992 M39 23 CZ 00:20:54 5m:9s
30 619 Chemčuk Miroslav 1977 M49 4 CZ 00:20:55 5m:10s
31 404 Štětina Lukáš 1996 M39 24 CZ SDH Jasinov 00:21:02 5m:17s
32 1799 Levý Štěpán 1982 M39 25 CZ 00:21:08 5m:23s
33 719 Johan Marek 1978 M39 26 CZ Městská policie Trutnov 00:21:11 5m:26s
34 403 Urbanová Johana 1992 Z39 4 CZ 00:21:17 5m:32s
35 7059 Treglerová Michaela 1999 Z39 5 00:21:18 5m:33s
36 1153 Berger Stanislav 1996 M39 27 CZ Lidl 00:21:20 5m:35s
37 1582 Duhajský Lukáš 1998 M39 28 CZ VÚ Hostinné 00:21:23 5m:38s
38 1567 Pokorný Štěpán 2001 M39 29 CZ Klub Biatlonu Staré Město pod Landštejne 00:21:26 5m:41s
39 577 Piskač Tomáš 1990 M39 30 CZ 00:21:33 5m:48s
40 1063 Faistaver Jaroslav 1989 M39 31 CZ Commencal fdf 00:21:36 5m:51s
41 949 Fiedler Lukáš 1992 M39 32 CZ SKP Nymburk 00:21:37 5m:52s
42 1014 Svoboda Roman 1962 M59 1 CZ 00:21:38 5m:53s
43 244 Blovský Viktor 1988 M39 33 CZ Česká pojišťovna 00:21:39 5m:54s
44 961 Tůma Tomáš 2008 M39 34 CZ Atletika Šumperk 00:21:42 5m:57s
45 516 Šereda Jaroslav 1985 M39 35 CZ 00:21:51 6m:6s
46 325 Lochmanová Blanka 1974 Z49 1 CZ 00:21:59 6m:14s
47 140 Šilar Martin 1976 M49 5 CZ 00:22:08 6m:23s
48 1245 Ostrenka Boris 1974 M49 6 CZ Lidl 00:22:09 6m:24s
49 1728 Hejduk Vlastimil 1981 M39 36 CZ 00:22:11 6m:26s
50 74 Paulů Zuzka 2002 Z39 6 CZ KB Jilemnice 00:22:12 6m:27s
51 1861 Kratochvílová Lucie 1995 Z39 7 CZ 00:22:15 6m:30s
52 1332 Lilling Ondřej 2004 M39 37 CZ 00:22:15 6m:30s
53 983 Pálková Zuzana 1989 Z39 8 CZ 00:22:15 6m:30s
54 1129 Komínek Petr 1974 M49 7 CZ Lidl 00:22:17 6m:32s
55 1331 Rathouský Jakub 2004 M39 38 CZ 00:22:17 6m:32s
56 990 Veselý Pavel 1972 M49 8 CZ 00:22:28 6m:43s
57 191 Kovařík Tomáš 2000 M39 39 00:22:28 6m:43s
58 202 Kovařík Martin 1993 M39 40 00:22:33 6m:48s
59 1381 Hradecký Martin 1977 M49 9 CZ 00:22:36 6m:51s
60 126 Kysilka Vratislav 1978 M39 41 CZ 00:22:41 6m:56s
61 271 Čech Přemysl 1977 M49 10 CZ UnderArmour CZ 00:22:41 6m:56s
62 591 Wenke Jiří 1976 M49 11 CZ 00:22:42 6m:57s
63 1860 Pavlas Martin 1982 M39 42 CZ 00:22:45 7m:0s
64 106 Kubín Martin 1969 M49 12 CZ 00:22:52 7m:7s
65 724 Braun David 1998 M39 43 CZ 00:22:58 7m:13s
66 1016 ?? 1990 Z39 9 CZ 00:23:05 7m:20s
67 183 Pospíšil Josef 2003 M39 44 00:23:05 7m:20s
68 200 kratochvíl vladimír 1962 M59 2 CZ dht LB 00:23:05 7m:20s
69 156 Ciml Michal 1995 M39 45 CZ 00:23:13 7m:28s
70 1629 Přikrylová Lenka 1998 Z39 10 CZ fKlidu sport team 00:23:14 7m:29s
71 47 Skalová Lucie 1995 Z39 11 CZ 00:23:15 7m:30s
72 1585 Mártha Radek 2001 M39 46 CZ VÚ Hostinné 00:23:15 7m:30s
73 1772 Nosek Jaroslav 1984 M39 47 CZ 00:23:16 7m:31s
74 1007 Lukavec Jakub 1984 M39 48 CZ 00:23:23 7m:38s
75 1839 Dostál Tomáš 1997 M39 49 CZ RF 00:23:24 7m:39s
76 1791 Knoulichová Anna 2001 Z39 12 CZ 00:23:25 7m:40s
77 1878 Hlavatá Jana 1996 Z39 13 CZ 00:23:25 7m:40s
78 544 Procházka Luděk 1970 M49 13 CZ Benešovský běžecký klub 00:23:27 7m:42s
79 1463 Tomášek Michal 1988 M39 50 CZ TJ Sokol Maleč 00:23:29 7m:44s
80 9757 Drábek Zdeněk 1995 M39 51 CZ 00:23:31 7m:46s
81 1624 Poslušná Michaela 1998 Z39 14 CZ AC Pardubice 00:23:31 7m:46s
82 1389 Dejmkova Petra 1982 Z39 15 CZ raketa 00:23:32 7m:47s
83 448 Moflar Marek 1990 M39 52 CZ Nadace Leontinka 00:23:38 7m:53s
84 1596 Skotnicová Sára 2001 Z39 16 CZ 00:23:38 7m:53s
85 1038 Křenek Tomáš 1983 M39 53 CZ 00:23:48 8m:3s
86 9753 Zirklerova Iveta 1991 Z39 17 CZ Czech Extreme Team 00:23:51 8m:6s
87 1868 Škrdlant Radek 1975 M49 14 CZ Plískov 00:23:51 8m:6s
88 1593 Štáhlová Zuzana 1992 Z39 18 CZ RAUL! 00:23:54 8m:9s
89 693 Johan Oldrich 1976 M49 15 CZ 00:23:54 8m:9s
90 1671 Sládek David 1987 M39 54 CZ Lidl 00:23:56 8m:11s
91 39 Šambergerová Barbora 1997 Z39 19 CZ PSK Olymp Praha 00:23:57 8m:12s
92 717 Fajstaver Aleš 2002 M39 55 CZ 00:23:58 8m:13s
93 683 Heřmánek Petr 1982 M39 56 CZ 00:24:00 8m:15s
94 1891 Lank Filip 1995 M39 57 CZ fbc Sázava 00:24:02 8m:17s
95 23 Vaiglová Lucie 1988 Z39 20 00:24:08 8m:23s
96 120 Ducháčková Kateřina 1993 Z39 21 CZ 00:24:08 8m:23s
97 1198 Kolesnikov Martin 1977 M49 16 CZ Lidl 00:24:09 8m:24s
98 999 Centnerová Radmila 2000 Z39 22 CZ ASK Blansko 00:24:16 8m:31s
99 7068 Kmoníček Petr 1973 M49 17 00:24:16 8m:31s
100 38 Šamberger Martin 2000 M39 58 CZ Gerlov 00:24:16 8m:31s

10 km

ZÁVODNÍKŮ

613

PRŮMĚRNÝ ČAS

55m:3s

PRŮMĚRNÝ VĚK

36.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

69 let

POČASÍ

7 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Ročník Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 6134 Veretskyj Pavlo 1985 M39 1 00:31:24 -
2 1899 Saji Abdelkabir 1976 M49 1 CZ Atletica Casone Noceto 00:31:25 -
3 1526 Šmahel Michal 1994 M39 2 CZ ASK Slavia Praha 00:32:07 -
4 831 Kovář Jáchym 1996 M39 3 CZ ICEBUG - TJ Dukla Praha 00:32:23 -
5 5156 Šinádl Viktor 1997 M39 4 00:32:46 -
6 1808 Záveský Filip 1993 M39 5 CZ 00:32:56 -
7 6188 Kiliarska Valentyna 1990 Z39 1 00:36:07 -
8 1835 Gregorová Kamila 1981 Z39 2 CZ Mizuno Team 00:36:08 -
9 869 Mocek Tomáš 1979 M39 6 CZ AC pardubice 00:37:14 -
10 1804 Pšenička Jakub 1991 M39 7 CZ ROYAL BAY 00:37:18 -
11 871 Hečko Martin 1987 M39 8 CZ Valachbajk team 00:37:55 -
12 1391 Holomoucký Adam 1999 M39 9 CZ Holomaki team 00:39:12 -
13 1541 Buček Petr 1994 M39 10 CZ - 00:39:34 -
14 664 Ivašincov Igor 1995 M39 11 CZ 00:39:38 -
15 1530 Minařík Tomáš 1981 M39 12 CZ Valachbajk team 00:40:15 -
16 113 Melka Filip 2002 M39 13 CZ 00:40:26 -
17 1640 Kačena Štěpán 1984 M39 14 CZ 00:40:28 -
18 801 Slavík Jan 1976 M49 2 CZ Kačeři Chrudim 00:40:56 -
19 268 Trávníček Marek 1976 M49 3 CZ 00:41:08 -
20 1497 Veselý Josef 1991 M39 15 CZ AK Zlín 00:41:12 -
21 154 Nesporý Lukáš 1991 M39 16 CZ 00:41:15 -
22 1370 Horn Martin 1992 M39 17 CZ 00:41:18 -
23 514 Vachutka Luboš 1995 M39 18 CZ Nadace Leontinka 00:41:22 -
24 1700 Jindra Lukáš 1986 M39 19 CZ Lidl 00:41:23 -
25 1035 Míček František 1971 M49 4 CZ AC Praha 1890 00:41:32 -
26 1302 Krejčí Viktor 1976 M49 5 CZ Lidl 00:41:36 -
27 380 Svoboda Ondřej 1981 M39 20 CZ 00:41:46 -
28 133 Dvořáková Petra 1981 Z39 3 CZ AC Čáslav 00:41:53 -
29 9 Chadim Václav 1980 M39 21 00:41:56 -
30 688 Kolisko Vladimír 1980 M39 22 CZ tj Horní Kostelec 00:41:59 -
31 1884 Libánský Jiři 1976 M49 6 CZ 00:41:59 -
32 206 Homola Jáchym 1976 M49 7 CZ Motor České Budějovice 00:42:05 -
33 459 Veverka Tomáš 1984 M39 23 CZ Running Lions 00:42:12 -
34 384 Hubálek Lukáš 1982 M39 24 CZ SRTG HK 00:42:18 -
35 27 Marek Vojtěch 1988 M39 25 CZ SK Svěrák 00:42:24 -
36 411 Knébl Ondřej 1987 M39 26 CZ 00:42:33 -
37 857 Žanda Jan 1999 M39 27 CZ SK Chotěboř 00:42:35 -
38 302 Flemr Petr 1980 M39 28 CZ 00:42:38 -
39 1756 Vaněk Petr 1973 M49 8 CZ 00:42:39 -
40 1350 Kovařík Radovan 1985 M39 29 CZ HUMBUK Team 00:42:43 -
41 92 Milek Radek 1983 M39 30 CZ 00:43:06 -
42 410 Majercik Miroslav 1989 M39 31 CZ 00:43:15 -
43 115 Kotek Jiří 1986 M39 32 CZ 00:43:25 -
44 723 Krejčí Milan 1977 M49 9 CZ 00:43:25 -
45 1072 Karfík David 1967 M59 1 CZ 00:43:27 -
46 1470 Mohr Aleš 1982 M39 33 CZ PFK Český Dub 00:43:29 -
47 929 Doubek Tomáš 1985 M39 34 CZ 00:43:29 -
48 1461 Pálka Pavel 1976 M49 10 CZ 00:43:34 -
49 381 Škorpil Ondřej 1987 M39 35 CZ 00:43:54 -
50 1774 Jirman Martin 1993 M39 36 CZ 00:43:59 -
51 687 Trnková Iva 1989 Z39 4 CZ Rungo pro ženy 00:43:59 -
52 558 Jadrný Petr 1975 M49 11 CZ 00:44:04 -
53 163 Gruntorád Jiří 1979 M39 37 00:44:04 -
54 1219 Kratochvíl Lukáš 1987 M39 38 CZ Lidl 00:44:05 -
55 926 Kubista Josef 1981 M39 39 CZ Running Lions 00:44:11 -
56 1406 Maťus Lukáš 1989 M39 40 SK 00:44:17 -
57 33 Pavlík Martin 1974 M49 12 CZ 00:44:17 -
58 69 Bergmann David 1974 M49 13 CZ 00:44:19 -
59 13 Treglerová Daniela 1995 Z39 5 00:44:25 -
60 175 Samek Kamil 1978 M39 41 00:44:30 -
61 1093 Kašpárek Tomáš 1973 M49 14 CZ 00:44:31 -
62 1706 Cerman Ivo 1991 M39 42 CZ Lidl 00:44:39 -
63 699 Jonáš Martin 1983 M39 43 CZ Edelstahl Poldi 00:44:43 -
64 934 Pěnkava Petr 1978 M39 44 CZ 00:44:47 -
65 906 Slunečko Jindřich 1998 M39 45 CZ 00:44:52 -
66 1376 Svoboda Miroslav 1974 M49 15 CZ Bodo Team 00:44:55 -
67 9752 Vepřek Martin 1990 M39 46 CZ 00:44:56 -
68 328 Bulis Petr 1974 M49 16 CZ CkB Praha 00:44:56 -
69 110 Hypl Rostislav 1980 M39 47 CZ Hybaj 00:44:57 -
70 1432 Riečičiar Juraj 1975 M49 17 CZ Dolnolhotský triatlon 00:45:07 -
71 1148 Baný Pavel 1974 M49 18 CZ Lidl 00:45:10 -
72 647 Kafka Josef 1983 M39 48 CZ FreeRun Ústí nad Labem 00:45:13 -
73 1527 Martin Mráz 2000 M39 49 CZ 00:45:19 -
74 1295 Holánek Lukáš 1988 M39 50 CZ Lidl 00:45:20 -
75 649 Ryšavý Martin 1975 M49 19 CZ PRO MUSIC PROLOG BIKE 00:45:30 -
76 744 Panuš Karel 1974 M49 20 CZ Ski Club Choteč 00:45:36 -
77 791 Bulis Jan 1978 M39 51 CZ FoP 00:45:36 -
78 1217 Svoboda Patrik 1995 M39 52 CZ Lidl 00:45:40 -
79 1704 Sedláček Tomáš 1992 M39 53 CZ Lidl 00:45:41 -
80 1794 Koudelka Drahomír 1971 M49 21 CZ meixner consulting 00:45:44 -
81 799 Link Karel 1990 M39 54 CZ 00:45:54 -
82 402 Korec Martin 1960 M59 2 CZ 00:45:56 -
83 375 Winter Jan 1982 M39 55 00:45:56 -
84 816 Imiálek Michal 1980 M39 56 CZ 00:45:57 -
85 1453 Šťastný Michal 1976 M49 22 CZ 00:46:01 -
86 48 Minařík Petr 1975 M49 23 CZ 00:46:11 -
87 1428 Dundych Jan 1985 M39 57 CZ Veloservis team 00:46:12 -
88 1386 Jonášek Zdeněk 1982 M39 58 CZ sk tlumačov 00:46:16 -
89 910 Srb Jindřich 1985 M39 59 CZ Night Run Team 00:46:17 -
90 581 Horak Michal 1975 M49 24 CZ TJ Sokol Studnice 00:46:20 -
91 356 Zavřelová Barbora 1992 Z39 6 CZ 00:46:20 -
92 670 Palan František 1992 M39 60 CZ 00:46:24 -
93 1892 Rybička Jakub 1987 M39 61 CZ 00:46:24 -
94 1200 Kubík Pavel 1981 M39 62 CZ Lidl 00:46:27 -
95 1782 Pála Roman 1982 M39 63 CZ 00:46:30 -
96 1483 Havrda Zdeněk 1985 M39 64 CZ Rajec Tým 00:46:38 -
97 118 Svoboda Jiří 1974 M49 25 CZ BSK Tigers České Budějovice 00:46:42 -
98 432 Šeděnka Vít 1993 M39 65 CZ Koně, dobrý koně! 00:46:43 -
99 1867 Zámečník David 1978 M39 66 CZ 00:46:53 -
100 1546 Daniš Miroslav 1973 M49 26 SK 00:46:58 -

Zdroj: On line System